כתב נושא: נדיר ביותר! :הרב אמנון יצחק שליט"א בוויכוח חריף עם בוגד מנטורי-קרתא  (נקרא 12476 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא מבין...
למה כולם נגד הציונות הציונות הקימה לנו את המדינה וכל מה שיש לנו כאן זה בזכות הציונות.
 נכון שיש את השמאל שהוא מתנהג יותר גרוע מהאויב אבל לבוא ולומר שהציונות זה דבר רע זה פסול גם הימין הוא ציוני.
רבין אוליי בגד בישראל לבסוף אבל אסור לשכוח שהיום אלפיי חרדים גרים בירושלים בזכותו,כאחד שעובד עם ציבור החרדי לא מעט אני יכול להגיד לכם שהם מתייחסים אליי בשינאה בגלל שאני לא לובש כיפה.

ולגביי נטורי קרתא זה שמאל קיצוני ומסוכן
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מבין...
למה כולם נגד הציונות הציונות הקימה לנו את המדינה וכל מה שיש לנו כאן זה בזכות הציונות.
 נכון שיש את השמאל שהוא מתנהג יותר גרוע מהאויב אבל לבוא ולומר שהציונות זה דבר רע זה פסול גם הימין הוא ציוני.
רבין אוליי בגד בישראל לבסוף אבל אסור לשכוח שהיום אלפיי חרדים גרים בירושלים בזכותו,כאחד שעובד עם ציבור החרדי לא מעט אני יכול להגיד לכם שהם מתייחסים אליי בשינאה בגלל שאני לא לובש כיפה.

ולגביי נטורי קרתא זה שמאל קיצוני ומסוכן
בס"ד
הציונים היו מעדיפים שלא יגגיעו חרדים לארץ הקודש
החרדים שחיים כאן היום כי זה מצווה מן התורה להיות כאן
חלק מעדות המזרח נחטפו על ידי הציוניים
בקיצור מזה כבר משנה ?
השאיפה היהודית זסה ממלכה והקמת בית המקדש השלישי המדינה זה רק זמני
אנחנו רוצים שהמשיח יהיה מלך ישראל צאצא של דוד המלך והוא יהיה אפילו יותר חכם משלמה והוא המשיח כל העולם ירצ שהוא ישלוט עליהם ואחד מתפקידיו יהיה לתקן את הגויים שישארו אחרי מלחמת גוג ומגוג כדי שיעבדו בקב"ה
מדינת ישראל היא ראשית צמיחת גאולתינו אבל זה רק זמנית זו לא אמורה להיות השלימות שלנו אנחנו רוצים ממלכה
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ומה תפקידנו כיהודים כשיבוא המשיח?
אני לא אלוהים אני חלק ממנו