כתב נושא: זכרונם לברכה  (נקרא 9517 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זכרונם לברכה
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 16, 2009, 20:51:23 »
תעשה השוואה פשוטה בין מה שקרה לגרמניה בסוף הראשונה לבין סוף השניה ותגיד לי אתה....
אף חייל זר לא דרך על אדמת גרמניה לאורך כל מלחמת העולם הראשונה, על השניה אין צורך לדבר בכלל.
בראשונה זה היה מלחמה על שליטה וקולוניות בין המעצמות, בשניה זה היה טוטלאי עם דרישה חד משמעית ועקבית לכניעה ללא תנאי.

הבנתי.

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זכרונם לברכה
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 16, 2009, 21:19:31 »
m4a1

אני לא יודע איך אתה מאמין להסתה החולנית של הערבים.

קרוב ל500 יהודים נרצחו רק במגדלי התאומים.

ראה מה כותב אברהם פוקסמן (הליגה נגד השמצה) :

500Jews Killed on 9/11

"A week later I called him and said 'about 500,' which is 15 to 17 percent of all the victims killed in the World Trade Center. The figure would have been even higher had it not been for the fact that many Orthodox Jews went to work an hour later because of the Selichot prayers recited in the days before the Jewish New Year.

"My friend then replied, 'Don't tell anybody that because the Arabs will say the Jews had religious reasons in choosing the date of the attack. They claim that the Iraq war started on the Purim holiday and fantasize this to be further evidence of the Jews controlling the world.'

"The communications revolution has given a major boost to Arab and other anti-Semitism. The most outrageous things can be said on the Web. These have credibility as they appear in a medium which also provides news and entertainment. For much of the world the Internet is the fountain of everything they know."

http://www.jcpa.org/phas/phas-13.htm

-----------------

כל השמות של הנרצחים:
http://www.9-11heroes.us/victims-world-trade-center.php

תראה בעצמך כמה שמות יהודיים יש ברשימה!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זכרונם לברכה
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 16, 2009, 22:25:50 »
תעשה השוואה פשוטה בין מה שקרה לגרמניה בסוף הראשונה לבין סוף השניה ותגיד לי אתה....
אף חייל זר לא דרך על אדמת גרמניה לאורך כל מלחמת העולם הראשונה, על השניה אין צורך לדבר בכלל.
בראשונה זה היה מלחמה על שליטה וקולוניות בין המעצמות, בשניה זה היה טוטלאי עם דרישה חד משמעית ועקבית לכניעה ללא תנאי.
לא חשבתי על זה ככה, תודה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זכרונם לברכה
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 16, 2009, 22:42:56 »
m4a1

אני לא יודע איך אתה מאמין להסתה החולנית של הערבים.

קרוב ל500 יהודים נרצחו רק במגדלי התאומים.

ראה מה כותב אברהם פוקסמן (הליגה נגד השמצה) :

500Jews Killed on 9/11

"A week later I called him and said 'about 500,' which is 15 to 17 percent of all the victims killed in the World Trade Center. The figure would have been even higher had it not been for the fact that many Orthodox Jews went to work an hour later because of the Selichot prayers recited in the days before the Jewish New Year.

"My friend then replied, 'Don't tell anybody that because the Arabs will say the Jews had religious reasons in choosing the date of the attack. They claim that the Iraq war started on the Purim holiday and fantasize this to be further evidence of the Jews controlling the world.'

"The communications revolution has given a major boost to Arab and other anti-Semitism. The most outrageous things can be said on the Web. These have credibility as they appear in a medium which also provides news and entertainment. For much of the world the Internet is the fountain of everything they know."

http://www.jcpa.org/phas/phas-13.htm

-----------------

כל השמות של הנרצחים:
http://www.9-11heroes.us/victims-world-trade-center.php

תראה בעצמך כמה שמות יהודיים יש ברשימה!

אני אגיד לך את האמת זו פעם ראשונה שאני שומע את הנתון הזה של 500 יהודים הרוגים.

עד עכשיו שמעתי על כך שלא מתו יהודים לאו דווקא מגורמים ערביים אלא ממספר מקורות ביניהם גם בתוכנית בערוץ ההסטוריה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
זכרונם לברכה
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 17, 2009, 16:26:49 »
הטענה שלא נהרגו יהודים במגדלי התיאומים היא טענה אנטישמית.
נהרגו ועוד איך יהודים וגם ישראלים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
זכרונם לברכה
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 17, 2009, 20:13:56 »
הטענה שלא נהרגו יהודים במגדלי התיאומים היא טענה אנטישמית.
נהרגו ועוד איך יהודים וגם ישראלים.
אחד מאותם ישראלים היה יוצא סיירת מטכ"ל, ששם משפחתו לוין, הוא היה הבן של רופאת המשפחה שלי.
הוא היה במטוס הראשון, לפי שברירי עדויות מפי אנשים שהצליחו להתקשר מהמטוס, הוא כנראה נרצח על ידי המוסלמים תוך כדי הטיסה כשניסה למנוע את החטיפה בגופו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
זכרונם לברכה
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 18, 2009, 12:22:22 »
אני זוכר את סיפורו של דניאל לוין -
הוא היה אחד ממייסדי אקאמאי ונהרג בטרם ידע כי הוא עתיד להיות מיליונר  :old_cry:

קשה למצוא את המספר המדוייק של יהודים שנהרגו באירוע (ואינם ישראלים) כיוון שהרשויות בארה"ב אינן מסווגות ברשימות שלהן לפי דת.
מצאתי אדם שניסה להפריך את הטענה וביצע הצלבה של שמות יהודים שרשומים בבתי כנסת עם רשימת הנספים והוא הגיע ל 300-400 שמות תואמים.
קל למצוא את רשימת הנספים ולזהות שמות יהודיים.

יהודים אורתודוכסים לא נהרגו באירוע כיוון שתכננו להגיע מאוחר יותר לעבודה בשל תפילת סליחות.

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
זכרונם לברכה
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 20, 2009, 23:12:43 »
אני זוכר את סיפורו של דניאל לוין -
הוא היה אחד ממייסדי אקאמאי ונהרג בטרם ידע כי הוא עתיד להיות מיליונר  :old_cry:

קשה למצוא את המספר המדוייק של יהודים שנהרגו באירוע (ואינם ישראלים) כיוון שהרשויות בארה"ב אינן מסווגות ברשימות שלהן לפי דת.
מצאתי אדם שניסה להפריך את הטענה וביצע הצלבה של שמות יהודים שרשומים בבתי כנסת עם רשימת הנספים והוא הגיע ל 300-400 שמות תואמים.
קל למצוא את רשימת הנספים ולזהות שמות יהודיים.

יהודים אורתודוכסים לא נהרגו באירוע כיוון שתכננו להגיע מאוחר יותר לעבודה בשל תפילת סליחות.

אחי הימי סליחות לא מתחילים כמה ימים אחרי ה 11 בספטמבר ?
כאילו לפי התאמה בין הלוח העברי ללוח הלועזי...