כתב נושא: המלחמה שבפתח מהר כולם להכנס  (נקרא 21555 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק gooly

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
המלחמה שבפתח מהר כולם להכנס
« ב- : ספטמבר 16, 2009, 01:53:48 »
בס"ד

בקרוב מאוד הולכת להיות מלחמה עם איראן לפי דברי הרה"ג הרב אמנון יצחק שליט"א שעד כה הוא צדק בכל התחזיות שלו כנסו לסרט ותראו
http://beta1.shofar-tv.com/player.php?id=58
אנא תעבירו את הלינק הזה הלאה לכמה שיותר חברים שיפרסמו לאנשים כי הרבה אנשים רואים את הסרט הזה וחוזרים בתשובה וזו מצווה גדולה מאוד להחזיר יהודים בתשובה.

(בבקשה לא למחוק את ההודעה כדי שכמה שיותר אנשים יראו את הסרט הזה ויתחזקו)

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 16, 2009, 06:01:07 »
בס"ד
כן יש חזון אחרית הימים ויש נבואות בתנ"ך
ברוך הבא לפורום מאיפה אתה?
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 16, 2009, 06:57:40 »
בס"ד

בקרוב מאוד הולכת להיות מלחמה עם איראן לפי דברי הרה"ג הרב אמנון יצחק שליט"א שעד כה הוא צדק בכל התחזיות שלו כנסו לסרט ותראו
http://beta1.shofar-tv.com/player.php?id=58
אנא תעבירו את הלינק הזה הלאה לכמה שיותר חברים שיפרסמו לאנשים כי הרבה אנשים רואים את הסרט הזה וחוזרים בתשובה וזו מצווה גדולה מאוד להחזיר יהודים בתשובה.

(בבקשה לא למחוק את ההודעה כדי שכמה שיותר אנשים יראו את הסרט הזה ויתחזקו)

הוא אמר ב2007 שאחמדיניג'אד לא ייבחר שוב ב2009 וטעה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 16, 2009, 10:59:10 »
בס"ד

מה שצריך להיות יהיה אם הקב"ה יחליט, אני חושב שלא צריך להתעסק כל הזמן בנבואות לפי דעתי עלינו לעשות השתדלות ולחיות כרגיל ולהתפלל לקב"ה שיעזור לנו ולקיים את המצוות.

אני אומנם מכבד את הרב אמנון יצחק שליט"א על כך שהוא מקרב יהודים רחוקים אבל אני לא מסכים אם הדרך שלו של נבואות והפחדות.

אני מאמין בעשייה ובשינוי ולא להאחז רק בנבואות מהתנ"ך.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 16, 2009, 14:12:51 »
בס"ד

מה שצריך להיות יהיה אם הקב"ה יחליט, אני חושב שלא צריך להתעסק כל הזמן בנבואות לפי דעתי עלינו לעשות השתדלות ולחיות כרגיל ולהתפלל לקב"ה שיעזור לנו ולקיים את המצוות.

אני אומנם מכבד את הרב אמנון יצחק שליט"א על כך שהוא מקרב יהודים רחוקים אבל אני לא מסכים אם הדרך שלו של נבואות והפחדות.

רן אני מופתע מהתשובה שלך, ממה שזכור לי בעבר דווקא נאחזת חזק מאוד בנבואות.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 16, 2009, 16:33:20 »
בס"ד

יכול להיות אבל דברים השתנו מאז וברוך-ה' זכיתי ללמוד ולדעת עוד דברים מעבר רק לנבואות הזעם מהתנ"ך שהרב אמנון יצחק שליט"א נוהג לחזור עליהם.
זה לא העיקר העיקר הוא העשייה קרי להתחזק בשמירת המצוות לתקן את המידות הרעות שלנו ולעזור לעם-ישראל וכמובן גם ליישב את ארץ-ישראל ולהתגייס לצה"ל על מנת להגן על העם והארץ.

יש חיים מעבר לרק לשבת ולפמפם כל היום על מלחמת גוג-ומגוג, מה שצריך להיות יקרה בזמן שהקב"ה יחליט כרגע תפקידנו כמו שאמרתי הוא לתקן עולם במלכות שדי.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 16, 2009, 17:13:50 »
בס"ד

יכול להיות אבל דברים השתנו מאז וברוך-ה' זכיתי ללמוד ולדעת עוד דברים מעבר רק לנבואות הזעם מהתנ"ך שהרב אמנון יצחק שליט"א נוהג לחזור עליהם.
זה לא העיקר העיקר הוא העשייה קרי להתחזק בשמירת המצוות לתקן את המידות הרעות שלנו ולעזור לעם-ישראל וכמובן גם ליישב את ארץ-ישראל ולהתגייס לצה"ל על מנת להגן על העם והארץ.

יש חיים מעבר לרק לשבת ולפמפם כל היום על מלחמת גוג-ומגוג, מה שצריך להיות יקרה בזמן שהקב"ה יחליט כרגע תפקידנו כמו שאמרתי הוא לתקן עולם במלכות שדי.

את התפיסה הזו אני יכול לכבד ולהעריך. כל הכבוד.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 16, 2009, 21:11:21 »
בס"ד

יישר כח רן צודק בכל מילה!!!! O0

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 17, 2009, 01:53:26 »
אין סתירה בין שתי התפיסות, רן. אלה ואלה ברא ה', וכמו שאתה יודע רוב-רובם של היהודים החילוניים לא מתרשמים מפימפום בשכל על "תורה ומצוות מתוך אמונה ושמחה וששון וישועה ושזבה". זה לא עושה עליהם רושם ולא מקרב אותם לידע ולהכיר את האמת. אלא מכת-חשמל עזה ו"מנערת" היא התופסת את ריכוזם ואת תשומת-ליבם מתוך שיגרת-חייהם הנלוזה והעיוורת. אתה טועה בגדול, ה"הפחדות" (מה שאתה קורא) הן רק ה"טריגר"- לפתוח את המחשבה. הן לא ה"עיקר" כמו שאתה אומר, אלא אמצעי ורק אמצעי. המטרה- בעקבות זה יבואו ההבנה, ההתפכחות, ההתעוררות העצמית, ההתבוננות – ומתוך אלה השמחה על הכרת האמת והאהבה אל בורא-עולם.

אף-אחד לא פוחד ממפחידי-שקר, רק ממפחידי-אמת; וכשמוצאים את האמת, כל ה"הפחדות" חדלות להפחיד והן רק מחזקות. יראת החטא מקרבת לאהבת ה'. כך זה פועל, לצערנו, בדור כמו שלנו. סליחה- כך בעיקר זה פועל בדור שלנו- לא במקרה מרבית החוזרים אל דרך אבותם מגיעים דרך הרב אמנון יצחק שליט"א, ואני אישית ביניהם. חנוך לנער על-פי דרכו.

את זה מבין כבוד הרב, ועל-כן מה שהוא עושה זה חסד לשמו, שבא בשם ולשם אהבת ישראל פשוטה ותמה, בצורה הכי אמיתית וישרה שלה.

לגבי הגיוס לצה"ל, מרן הראי"ה קוק זצוק"ל כתב, שמילוי היכל הישיבות בבני-תורה – עדיף על מילוי צבא המדינה בבחורי-ישיבות. ואני מאד מחשיב את דברי הראי"ה.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2009, 05:45:50 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 17, 2009, 02:35:52 »
אני מאד ממליץ לשמוע את התשובה הזו:

http://beta1.shofar-tv.com/player.php?id=47

בדקה ה-173 (תריצו קדימה).

מתוך ההרצאה באריאל, 30/03/2009.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 17, 2009, 13:45:14 »
בס"ד

כל הכבוד אחי, את התשובה הזאת אהבתי!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 17, 2009, 20:18:59 »
לגבי הגיוס לצה"ל, מרן הראי"ה קוק זצוק"ל כתב, שמילוי היכל הישיבות בבני-תורה – עדיף על מילוי צבא המדינה בבחורי-ישיבות. ואני מאד מחשיב את דברי הראי"ה.
הראי"ה קוק נפטר בשנת 1935, 13 שנה לפני הקמת המדינה, אז על איזה צבא מדובר פה בדיוק?
הראי"ה קוק גם חשב שמלחמת העולם הראשונה היא סוף למלחמות הגדולות בעולם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 17, 2009, 22:42:38 »
בס"ד
באמת אך הרב קוק התייחס וכל הנושא של המדינה והצבא לימודי חול וכו...........
??
אפשר בבקשה מקורות!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 18, 2009, 02:25:26 »
הרי לך;

מרן הרב קוק זצ"ל כתב באגרות הראי"ה כך:

"והצלחת המדינה תלויה במלחמתה ע"י מה שנמצאים בה תלמידי-חכמים העוסקים בתורה, שבזכותם המלחמה נוצחת, והם מועילים למדינה יותר מאנשי החיל הלוחמים".

וכן:

"הכל הולך סובב על היסוד הגדול הזה, שהצלחת המדינה ונצחון המלחמה עצמה קשורה הרבה בעבודה הרוחנית, שהיחידים שבבני המדינה המיוחדים לעבודת שמיים ממשיכים את עבודתם הקדושה בתורה ובעבודת ד' הנחוצה להתקדם תמיד בדבר יום ביומו. על-כן תלמידי-החכמים העוסקים בתורה הם-הם מגינים על הארץ ועוזרים להצלחת הנשק הלאומי, לא פחות וגם יותר מכל החיל הלוחם".
(ההדגשות בשתי המובאות אינן במקור).

ואתה מוזמן גם לצפות בקטע הבא מתוך ההרצאה בקרני שומרון, 04/05/2008:
http://beta1.shofar-tv.com/player.php?id=22
מ-דקה 50 (להריץ קצת קדימה).

ובהזדמנות זו- מומלץ לצפות בכל ההרצאה במלואהּ. היא מרתקת במיוחד, לאור גוון השואלים והשאלות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 18, 2009, 02:47:51 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 18, 2009, 07:30:44 »
הרי לך;

"והצלחת המדינה תלויה במלחמתה ע"י מה שנמצאים בה תלמידי-חכמים העוסקים בתורה, שבזכותם המלחמה נוצחת, והם מועילים למדינה יותר מאנשי החיל הלוחמים".

וכן:

"הכל הולך סובב על היסוד הגדול הזה, שהצלחת המדינה ונצחון המלחמה עצמה קשורה הרבה בעבודה הרוחנית, שהיחידים שבבני המדינה המיוחדים לעבודת שמיים ממשיכים את עבודתם הקדושה בתורה ובעבודת ד' הנחוצה להתקדם תמיד בדבר יום ביומו. על-כן תלמידי-החכמים העוסקים בתורה הם-הם מגינים על הארץ ועוזרים להצלחת הנשק הלאומי, לא פחות וגם יותר מכל החיל הלוחם".

ואתה מוזמן גם לצפות בקטע הבא מתוך ההרצאה בקרני שומרון, 04/05/2008:
http://beta1.shofar-tv.com/player.php?id=22
מ-דקה 50 (להריץ קצת קדימה).

ובהזדמנות זו- מומלץ לצפות בכל ההרצאה במלואהּ. היא מרתקת במיוחד, לאור גוון השואלים והשאלות.
בס"ד
לשרת בצה"ל אבל בנח"ל חרדי כי זה בנפרד מהנשים זה מצווה ענקית...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 20, 2009, 19:57:09 »
וכן:
נכון, אבל נכנס פה גם שאלה של מינון ומספרים.
ובכל אופן, עדיף צבא מקצועי ולא גיוס חובה, כך ששאלת גיוס בחורי ישיבות לא יהיה רלוונטי כלל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 20, 2009, 21:33:12 »
ובכל אופן, עדיף צבא מקצועי ולא גיוס חובה, כך ששאלת גיוס בחורי ישיבות לא יהיה רלוונטי כלל.
אה ועוד משהו, נא לשים בציטוט עצמו שהרב קוק מדבר על יחידים, ולא חברה שלמה, מה ששוב מנפץ את הבלוף החרדי.
"שהיחידים שבבני המדינה המיוחדים לעבודת שמיים ממשיכים את עבודתם הקדושה"
מעבר לזה, אין שום מניעה שכולם ישרתו זמנית בצבא, בזמן ששכבת גיל מסויימת בצבא, אחרת ממשיכה ללמוד ואף חוזרת ללמוד אחרי השירות הצבאי.
לא מדובר פה בחטיפת אנשים בשירות של 25 בצבא הצאר ניקולאי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 20, 2009, 21:35:00 »
אה ועוד משהו, נא לשים בציטוט עצמו שהרב קוק מדבר על יחידים, ולא חברה שלמה, מה ששוב מנפץ את הבלוף החרדי.
מעבר לזה, אין שום מניעה שכולם ישרתו זמנית בצבא, בזמן ששכבת גיל מסויימת בצבא, אחרת ממשיכה ללמוד ואף חוזרת ללמוד אחרי השירות הצבאי.

צבא מקצועי יגרור גם הקמה של חברות של שכירי חרב כמו בארה"ב, ולפי מה שהבנתי זה יוצר המון בעיות.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 21, 2009, 00:58:04 »
בס"ד
לשרת בצה"ל אבל בנח"ל חרדי כי זה בנפרד מהנשים זה מצווה ענקית...

הדברים שהבאתי לא הבאתי מתוך עצמי, אלו דברים מפורשים שכתב הרב קוק.
אתה מבין ב-מה "יותר" מצווה ומה "פחות" מצווה יותר מהרב קוק? אשריך!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 21, 2009, 01:02:09 »

יפה- ואם בשאלת מינון ומספרים עסקינן, קל-וחומר שצריך לגייס עוד בחורי-ישיבות לעבודת ד' הקדושה והנחוצה כ"כ להגנת הארץ ולהצלחת הנשק הלאומי (ר' שם, שם).
« עריכה אחרונה: ספטמבר 21, 2009, 01:10:46 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 21, 2009, 13:36:52 »
צבא מקצועי יגרור גם הקמה של חברות של שכירי חרב כמו בארה"ב, ולפי מה שהבנתי זה יוצר המון בעיות.
בס"ד
אם יהיה חינוך יהודי ראוי זה אף פעם לא יהיה כמו בארה"ב
הדברים שהבאתי לא הבאתי מתוך עצמי, אלו דברים מפורשים שכתב הרב קוק.
אתה מבין ב-מה "יותר" מצווה ומה "פחות" מצווה יותר מהרב קוק? אשריך!
בס"ד
לא בהנית אני לא מבין יוץתר מהרב קוק בקשר למה מצווה יותר ופחות תדייק בבקשה ותפרט לי....

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 21, 2009, 15:23:07 »
בס''ד

אם מדובר בצבא הגנה לישרא'ל ,אז מילא ראוי להגן על הדם היהודי מרודפיו !! אולם אם מדובר ב '' צבא הגירוש לישרא'ל '' המתיר דם יהודי לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י , ומתנהל על-פי ה''ניצוח'' של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,הרי שהמרת הצבא הזה תלויה בהמרת השלטון בשלטון של ציביון יהודי אמוני ימני אמיתי !! לכן ראוי כיום יותר לנחול את ארץ-הקודש תובב''א ולהצטרף לאחינו הגיבורים ולתגבר את היישוב היהודי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א , ולהקים משפחות ובתי-אב שנאמר ''וידגו לרוב בקרב הארץ '' ואז נוכל בע''ה וישועתו לתפוס הן את השלטון והן את הצבא !! אולם אם משרתים כיום את צבא הגירוש במקום לנחול את ארץ-הקודש תובב''א ,ומבזבזים את הזמן , כאשר בתקופת ה ''שירות הצבאי'' של חייל יהודי , אותו אוייב ערבי נאצי יש''ו מספיק לרכוש מקצוע ,לעשות הון ולבנות בתים ,ולשאת נשים ולהביא לעול-ם כמה מחבלים פוטנציאליים אוייבים ערבים נאצים יש''ו שר''י !! המסקנה ! להתחלף בתפקידים !! האוייב הערבי הנאצי יש''ו בן-בריתו של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , הוא זה שישרת אצלו בצבא , ואז ניתן י'הי'ה לפתוח באש על המגרשים האוייבים הערבים הנאצים יש''ו שר''י !!

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 21, 2009, 16:36:35 »
הרבה פחות בעיות מאשר אלו שקיימים עכשיו בצבא, ובחינה הרכב האוכלוסיה, הרבה פחות בעיות מבארה"ב.
יפה- ואם בשאלת מינון ומספרים עסקינן, קל-וחומר שצריך לגייס עוד בחורי-ישיבות לעבודת ד' הקדושה והנחוצה כ"כ להגנת הארץ ולהצלחת הנשק הלאומי (ר' שם, שם).
יפה ובדיוק בגלל זה כתבתי:
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 21, 2009, 23:13:52 »

הרב קוק זצ"ל כתב שעבודתם של יחידים העוסקים בתורה מועילה יותר למלחמה בחזית מאשר החיילים בשדה. זאת אומרת שככל שיהיו לנו יותר יחידים העוסקים בתורה, ננצח יותר במלחמה. אין בדבריו של הרב שום הסתייגות, ואף לא איזכור, לגבי זהותם החברתית של אותם יחידים, אלא אך-ורק התייחסות לעצם היותם "מיוחדים" לעבודת שמיים. והביטוי "מיוחדים לעבודת שמיים" נשמע לי מאד חד-משמעי – הדבר היחיד שהם מתעסקים בו הוא עבודת שמיים, בניגוד לאלה שכן עוסקים גם בתחומים אחרים- כגון לחימה פיזית בשטח.

ואפילו אותו "החיל הלוחם" שהתכוון אליו כבוד הרב קוק זצ"ל, אינו בשום אופן הצבא המתקרא 'צה"ל' של היום, שהוא צבא הנושא אופי לא-יהודי במהותו, מושתת על עקרונות ונהלים שאינם לפי רוח היהדות, והוא פרוץ ונתון להשפעות מרחקות מדרך התורה. והמספרים המעידים על גודל הנשייה מחיי התורה במהלך תקופת הצבא ולאחריה לצערנו לא משאירים מקום לספק לגבי הסיבות לכך. לא ל"צבא" כזה כיוון הרב קוק זצ"ל, ועל-אחת-כמה-וכמה לגייס "אליו" את אותם "יחידים המיוחדים לעבודת שמיים" שהוא דיבר עליהם, חס-ושלום.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 22, 2009, 00:53:33 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 22, 2009, 02:24:28 »
להמשיך לפרסם את הלינק לכמה שיותר אנשים
לפי המצב זה נראה ממש קרוב , רק אלוהים יכול לעזור לנו.

:V: