כתב נושא: ציטוטים: הסתה לרצח של אישים שמאלנים כנגד מתנחלים,חרדים וימניים  (נקרא 3748 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

ציטוטים מדברי שמאלנים - הסתה לרצח יהודים.

ח''כ רן כהן:   ''ישיבות ההסדר מהוות איום יותר גרוע על הצבא מאשר החמאס''   ( 17.07.05   NRG )

"אתם וצה"ל צריכים להציב מארבים ואפילו לירות במי שמבצע את הפשע של גדיעת עצים, מפני שמדובר במעשה טרור נגד המדינה"
                         ( לדיסקין ראש השב"כ, ינואר 2006 )

אברהם בורג:      "מדינת ישראל נשענת על שחיתות ועל יסודות של עושק וחוסר צדק, כך שסוף המעשה הציוני כבר בפתח.
     מדינה נטולת צדק, שמחזיקה רוב פלסטיני תחת מגף ישראלי לא יכולה להיחשב דמוקרטיה. לישראל שלא אכפת לה מילד פלסטיני,
     שלא תתפלא כשהוא בא ספוג שנאה ומתאבד בשמחה בכל מוקדי האסקפיזם הישראלי. הם מרטירים במקומות הבילוי שלנו
    כי חייהם הם עינוי.  הם שופכים את דמם במסעדות, כדי להרוס לנו את התיאבון".

יצחק רבין:   "בגוש אמונים ראיתי תופעה חמורה ביותר, סרטן בגופה של הדמוקרטיה הישראלית"  ( 'פנקס שירות', עמ' 550 )

בנימין בן-אליעזר:   "ביום פקודה יוציאו המתנחלים להורג חברי כנסת וקציני צה''ל"  ( 'דבר', 1.6.89 )

דדי צוקר (מר"ץ):   "הם (המתנחלים) צריכים את דמה של עפרה מוזס, הם שותים אותו"  ( בהרצאה, יום לאחר הירצחה של עופרה מוזס )

אפי אושעיה (עבודה):      "צריך להפשיל שרוולים, להוריד כפפות, לרדת מהממלכתיות ולקפד את ראשו של נתניהו"  (  מעריב 6.8.97 )

שולמית אלוני:   "…נתניהו הזכיר לי את מוסוליני והוא תלמיד מצטיין של גבלס…הוא פשוט יודע שפחד, אי שקט בגבולות וקצת רצח
                            יוצרים אחדות סביב המנהיג"  ( הארץ, 4.6.99 )

אורנן יקותיאלי:   "צריך להיכנס למאה שערים עם זחלמים ומקלעים אפס-חמש ולרסס אותם"  ( "ערב חדש" 22.12.85 )

ח"כ אפרים סנה:   "אם מספר המפגינים עולה על מספר השוטרים או כחות הבטחון, בעולם פותחים באש. הברירה היא דמוקרטיה
                          או שפיכות דמים.  אין להרתע מ'אלטלנה' שניה".  ( שבוע ההפגנה בכפר מימון, בתמוז תשס"ה )

עמוס עוז:   על גוש אמונים: "כת משיחית, אטומה ואכזרית, כנופיית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים,
                             פוגרומיסטים ורוצחים שהגיחה... מתוך פינה אפלה של היהדות... מתוך מרתפי התבהמות וסיאוב...
                             על מנת להשליט פולחן דמים צמא ומטורף."       ( ידיעות אחרונות, 8.6.89 )

ישעיהו לייבוביץ':   "למרצחים מעבר לקו הירוק, שהתנחלו ביהודה ושומרון, יש נשק. לכן אני קורא לכם להחזיק בנשק נגדם" 
                           ( הארץ, 27.9.85 )

זאב שטרנהל:   "אי אפשר לעצור את הפאשיזם בנימוקים רציונליים. את זה עוצרים רק בכח. וכאשר קיימת נכונות להסתכן במלחמת אזרחים.
                      בשעת הצורך נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעופרה או באלון-מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות על עפרה עם טנקים,
                      יוכל לבלום את הסף הפאשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית".  ( "דבר" 1988)

"אין ספק בדבר לגיטימיות ההתנגדות המזוינת בשטחים עצמם. אילו היתה בפלשתינאים מעט תבונה, הם היו מרכזים
                       את מאבקם נגד ההתנחלויות...כן היו נמנעים מהנחת מטענים בצדו המערבי של הקו הירוק..."  (  "הארץ" 2001 )

דוד גרוסמן:   "אני מבין את אנשי החמאס. הם מתנגדים לכיבוש, והייתי נוהג כמוהם אילו חייתי תחת כיבוש"  (הארץ, 12.3.03)

מאיר שלו:   "רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה''ל, והוא התותח הקדוש"  ( ידיעות אחרונות, י''ט בחשון תשס''ג )
                       * "התותח הקדוש" - כך כונה התותח בו השתמשו לרצח 16 יהודים באניה אלטלנה.

יהונתן גפן:   "…שלוש שנים, ויצחק עדיין נרצח. הוא עדיין נרצח משום שאלה שהסיתו נגדו בנאומי בחירות כשארון המתים שלו עובר ברקע,
                      בעוד האיש חי ורודף שלום, ומשום כך הם אחראים לפחות מבחינה מוסרית וציבורית להירצחו,
                      לא תאמינו, עדיין מכהנים בממשלת ישראל ומנהיגים אתכם"  ( סופשבוע, מעריב, 30.10.98 )

עו"ד לאה צמל:   "זה לא יהיה נכון כי אני בעד פגיעה במתנחלים."  ( מעריב, 30.4.93 )

יגאל תומרקין:   "הציירים, המשוררים, כל האמנים יפי הנפש אינם מחנכים. המחנכים האמיתיים הם כהנא, רפול וגנדי.
                       תרומתי האמיתית תהיה אם אקח תת-מקלע במקום עט ועיפרון ואהרוג אותם."  ( חדשות, 28.9.88 )

יורם קניוק:   "אחרי הטבח במעלות הצעתי לחברים ערבים, סופרים ומשוררים וציירים, לפרסם הודעת גינוי משותפת על טבח, ובה בעת
                  על התקפות חיל-האוויר שלנו בלבנון. הם לא הסכימו, כי אמרו שהפלסטינים שביצעו את הטבח הם לוחמי גרילה, ואילו
                 ישראל היא מדינת טרור. שנים לא הבנתי את זה. אבל כאשר הלוחמים בכיבוש הישראלי מריעים לחיזבאללה, אני מבין היטב."
                     ( YNET,  23.07.06 )

מאיר פעיל:   " הפלסטינים מתנהלים בדרך הטרור כדי להשיג הישגים מדיניים. עם זאת, אני מתנגד לאופן הפעולה שלהם.
                     הם יכולים לפעול נגד מטרות צבאיות ונגד מתנחלים, אבל אני לא יכול להשלים עם זה ששמים פצצות נגד ילדים ואזרחים"

אביב גפן:   "אני חושב שאנחנו מתייחסים לפלסטינים כמו חרא... אם אמא שלי היתה במחסום, והיו דוחפים אותה, שואלים אותה
                 שאלות ומכריחים אותה להתפשט וצועקים עליה... אולי הייתי המחבל המתאבד הבא. אני מבין את ההרגשה"
                  "בואו נחזור לקווי 67' ונחזיר את כל המתנחלים - חיים או מתים – ונתחיל מחדש".
                    ( ואללה, 15 במאי 2005 )

עודד בן-עמי:      "אני רוצה לשאול אותך כרמי גילון לגבי המעשים מעבר למילים אומר ראש השב"כ דהיום, 'שימו לב, יש הקצנה בימין'.
                        האם לא ניתן כפי שנוהג השב"כ למשל ביחס לגורמים בכירים בחמאס ובג''יהאד האיסלמי, שהם מסומנים,
                        מבצעים עליהם סיכולים ממוקדים, האם לא ניתן במודיעין שנמצא וביכולות של שב"כ בקרב אותו ציבור שנקרא
                        הימין הקיצוני, לאתר את אותם פוטנציאל פיגוע ולבצע מולם מעשים, ולא רק דיבורים?"
                        ( יולי 2004, ערוץ 2, בתכנית "שש עם" )

אמנון אברמוביץ:    "בוש טיפל באל-קאעידה, אחר כך בסאדם חוסיין ואחריהם יבואו מועצת יש"ע וההתנחלויות".  ( אפריל 2003, ערוץ1 )

מדור ההומור:   "שבוע של רגיעה בשטחים: חמישה מתנחלים נרגעו ממטעני צד"  ( מעריב, 13 יולי 2001 )

"היתה לי התנחלות של כינים על הראש עד שאמא גילתה מכשיר מהפכני" ומתחתיה ציור של המכשיר :
                       גיליוטינה. ומתחתיה כתובת "זבנג וזה עובר"  ( מעריב 11.10.91 )

צילום של שר השיכון אפרים סנה ומתחתיו כתובת: "מיבש - נגד תרביות של חיידקים אלימים"
                        (שבח לשר השיכון שמייבש את ההתנחלויות שהן תרביות של חיידקים אלימים )
                         ( מעריב , מוסף שבת 11.3.94 )

עלי מוהר:   "…החלפתו של נתניהו אינה רק, ואולי כבר אינה כלל, מעשה פוליטי: היא שייכת לתחום איכות החיים ואיכות הסביבה, לדאגה
                  לאווירה שבתוכה אנו חיים והאוויר שאותו אנו נושמים, העכור והמזוהם היום יותר משהיה אי פעם"  ( העיר 14.5.99 )

גדעון ספירו:   " אני מאמין שבמלחמת לבנון ביצע הצבא פשעי מלחמה ... אני רואה במתנחלים החמושים חלק מכוחות הכיבוש
                     ובהתנחלויות מיבצרים המהווים יעד לגיטימי להתנגדות הפלסטינית, ואני סבור כי חיסול מתנחלים אינו רצח"
                       ( גדעון רייכר, מעריב 25.1.85 )

"משה לשם , העומד בראש אחד הארגונים של הקנאים שבמתנחלים, אמר בראיון עיתונאי כי את המתנחלים
                     'יוציאו רק בארונות'. הבה נניח כי זה מה שיקרה. האם זה לא מחיר נמוך יחסית, אם תמורת 200 אלף ארונות
                     נקבל הסכם שלום וכך נחסוך שרשרת מלחמות שעלולות להתפתח למלחמות גרעיניות, כימיות וביולוגיות שבהן
                     יושמדו מיליוני ישראלים והמדינה תימוג לתוך מדבר המות האטומי?".  ( מעריב 9.3.2001 )

דן שביט:   "משגב עם הוא כפר יהודי מיושב על ידי יהודים שהקימוהו ובנוהו במו ידיהם" 
                 "בחברון היהודים שהתישבו על קצה אפה חולמים חלומות מיסטיים "
             "בחברון פלשו היהודים אל תוך לבה של העיר הזאת . יריותיהם של הערבים במקרה זה לא היו יריות עיוורות אל יהודי באשר
            הוא יהודי (אלא) אל כתובתם של היהודים המסוימים הללו שזהותם והשקפתם היתה מוכרת שנוכחותם היתה נוכחות של התגרות"
                   ( דבר, 17 מאי 80 )    * הכותב מסביר למה רצח יהודים במשגב עם אסור, ורצח יהודים בחברון מותר.

"הקיבוץ":   "אלה לא האחים שלי...מלחמת אחים תהיה המלחמה...אני ארוץ לשם...ואדוש את בשרם במכות נאמנות להניס אותם...
                   אצא אל היריב כדי להלחם פעם אחת במלחמה צודקת...יירד הרבה דם"  ( אוגוסט 1995)

'קורמורן', כתב עת, קיבוץ נירים:    "...אבל יש משהו שאני יותר שונא מהדברים האלה, את המדים הירוקים מחורבנים ואת המילה הזאת
                          שכתובה עליהם ואני לא יכול למחוק אותה. לאט לאט היא נרשמת לי על המצח, אות הקין שלי צ-ה-ל. ברגע זה אני הדבר
                         היחיד שמפריד בין הבסיס לקבוצת מחבלים רצחנית שבשם אללה יתנו לכולנו כדור בראש, ולי אין ממש בעיה עם זה.
                         אני מקווה שהמחבלים יגיעו, יעשו מה שהם רוצים לפלוגה (מרצח ועד מעשי סדום) ויקחו אותי איתם".
                         הכותב הופך למחבל וממשיך:
                         "ואני אצא רק בלילה, ואפתח תחביבים חדשים כמו צליפה בנשים מתנחלות, ואני אהפוך להיות מכור לרעש הגולגולת   
                         המתנפצת שלהן...אח! הצליל הזה, הספלאש... ורסיסי המוח שהיו מתפזרים באוויר הלילה הדליל... זאת תהיה אמנות
                         נשגבת, מין יצירת מופת סאדיסטית ומעוותת, זאת תהיה הפעם הראשונה שפשוט ארגיש שלם עם עצמי".
                         "ואז, יום אחד, בהיתקלות שגרתית ברצועת עזה, אני ארים את ראשי מעל סלע מחוספס ואראה את העיניים המוכרות של
                         המפקד שלי... לצחצח את השירותים? ואני אוכל לראות את הפחד בעיניו, בשעה שכדור מתכת מושלם יעשה את דרכו
                         לכיוון המצח המקומט שלו, ויצבע את הסלע מאחוריו באדום בוהק".  ( ינואר 2002 )

אתר "אינדימדיה":   "חלמתי חלום מדהים ובחלום שרון מתמוטט מכדור בין העיניים"
                             "חלמתי חלום מדהים ובחלום שרון מתפוצץ לאלפי רסיסים, ההיית או חלמת חלום?"
                                  ( דצמבר 2004, גולש המכונה "אנרכיסט נגד שרון" )

אלוף שלמה גזית:   "הכיפות הסרוגות עבורי הן כמו צלב הקרס על השרוול של החיילים הנאציים"  ( ידיעות אחרונות, 8.3.98 )

אברהם שלום (ראש השב''כ לשעבר):   "בואו נפתור את הבעיה כאילו הם ערבים"  ( ידיעות אחרונות, 14 נובמבר 2003 )

רב אלוף בר לב:   "מי אמר להם להימצא שם".   ( מיד לאחר הטבח בבית הדסה בחברון )

איך מפנים מתנחלים?

סרן ד. ר. מ"פ בגולני:   "אין שום בעיה לפנות מתנחלים. בתור התחלה לוקחים אחד ודופקים לו אחד בראש. אחר כך לוקחים את
                  המשפחה שלו, דופקים גם להם אחד בראש, אחד לכל ראש. אחר כך מובילים מסק"רים (מסוקי קרב) לכיוון המאחז
                  ומורידים עליהם 20 מילימטרים וולקאן, עד שמפסיקות הצרחות. אחר כך מביאים שופל ומפנים את המתנחלים.
                  עשינו את זה בג'נין אין סיבה שלא נעשה את זה גם עכשיו."

סרן ד"ר ש.צ., רופא בשלישות:   "הבעיה היא שלא מקשיבים לדרגים הנמוכים. אני אישית הצעתי למח"ט גזרה שנתפוש את הארבעה
הראשונים שמתקוממים, המח"ט יחזיק אותם מאחורי הגב ואני מכניס להם 20cc חומר הרדמה בעורק של הגרון. מהפחד הם נופלים.
השאר מתפנים לבד. עשיתי את זה אתמול בחאן יונס, אין סיבה שלא נעשה את זה מחר".
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד
מצויין  :old_afro:

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
הם סתם שונאים וזהו!
את אחיהם הם שונאים אבל מה עם אוייביהם אותם הם אוהבים? >:( >:(