כתב נושא: שלום לכולם  (נקרא 17373 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 24, 2009, 23:59:42 »
בס"ד
אוקיי חבר,תשמע זה פורום ימני פרטי וכל אחד יכול להביע פה את דעתו,בפרט על הערבים שהם אוייבינו ואנו לא חוטאים בגזענות כלפי ערבים.
להפך הערבים קוראים ליהודים שהם צאציאים של חזירים וקופים.כך כתוב בקוראן שלהם וכך ציווה הנביא מוחמד יש"ו שר"י.
אתה ביקשת שנכבד אותך,ואני כן מכבד אותך וכך גם כל חברי הפורום...על תערב את הנושא שלך עם נושא אחר...
אני מצטער שזה גורם לך להרגיש שלילי,אך אי אפשר למנוע זאת בפורום שלנו...תנסה לקבל זאת גם. :)
אני לא אערב את הנושא הזה, זו לא הייתה כוונתי מההתחלה. אני מכבד את הדיעות הימניות כמו שאני מכבד כל דיעה אחרת.
אני אמרתי את זה רק אחרי ששאלו אותי למה ההומואים בעד הערבים.
וסקרנות אישית שלי, אני יודע מה זה יש"ו, אבל מה זה שר"י?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:02:58 »
בס"ד

שם רשעים ירקב
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:04:24 »
בס"ד
חחח...שר"י = שם רשעים ירקב...
אני לא חושב שכל ההומוסקסואלים הם שמאלניים,יש גם ימניים....

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:05:58 »
בס"ד
כן,אתה צודק ידידי בעניין התשקורת,היא צוחקת על כולם,גם על החרדים... :old_cry:
האמת שדווקא התכוונתי לקרקסים כמו "ארץ נהדרת" ..."שבוע סוף"...גם סאטירה זה סוג של תקשורת,והם כל הזמן צוחקים על הומוסקסואלים,כמובן שגם על נחרדים והדתיים,אבל עושה רושם שהם אוהבים לעלות על הגל של ההומוסקסואליים...
בעניין,אחר,שוב פעם דעתי היא שאתם תוכלו לעשות מה שבא לכם אצלכם בבית,אבל ברחוב היתי רוצה שתשמרו על צניעות.
חוץ מזה הלבוש במצעדים בירושלים רחוק מאוד ממה שתיארת...
עליהם בדיוק אני מדבר. אני רואה את הסאטירה הזו בעין יפה(כי זה מצחיק :old_tongue:) אבל שני הצדדים "נרדפים" במקרה הזה.
אני ראיתי תמונות מהמצעד בירושלים, ואני מכיר אנשים שצעדו שם. כולם בפה אחד אמרו שהוא צנוע. אבל לצערי אני לא יכול לומר ממקור ראשון. אולי בשנה הבאה אני אלך, ואם הוא יהיה לא צנוע, אני מבטיח לך שאני אשנה את אמדתי לגביו.
בנוסף, מבחינתי, נשיקה היא צנועה. לכל אחד יש סטנדרטים שונים לגבי צניעות. ברור לי שאם אני באזור שומר מסורת או דתי אני אשמור יותר על צניעות, מפאת כבוד, אבל בגן מאיר אני אהיה פחות צנוע(כמובן שאני לא אעשה שום דבר שסטרייט לא היה עושה, אבל נשיקות מבחינתי זה בסדר גמור)

עריכה: תודה על ההסבר :old_smiley:
עוד עריכה: אני לא דיברתי עליך ספציפית, אלא על אלה ששאלו אותי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:07:44 »
אני לא חושב שיש סיבה למצעד הגאווה, אני חילוני לכל דבר ואם הדתיים היו עושים לי מצעד בשכונה הייתי מתעצבן, למה הם כופים את עצמם עליי? בדיוק אותו דבר עם ההומואים. למה יום אחד בשנה אני צריך לא לצאת מהבית כדי שהם יוכלו לצעוד? ובלי שום מטרה...

כמו שיש שכונת 100 שערים לדתיים הארדקור, הם לא מפריעים לאף אחד ואף אחד לא מפריע להם, כך צריכה להיות שכונה להומואים לסביות ושאר האופציות.

בקשר לאימוץ ילד, אין לי ספק שאתה תאהב אותו, ואולי גם הוא אותך. אבל שוב זה לא נכון. זה דבר שלילי. מה אתה חושב יקרה לילד בבית ספר? אתה חושב שהוא יוכל להסתובב בשקט בהפסקה? אחרי הלימודים? הוא ישחט שם... אותו דבר גם בית ספר יסודי ובצבא... תגדל כלב אבל עזוב את הילד.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:11:51 »
בס"ד
עליהם בדיוק אני מדבר. אני רואה את הסאטירה הזו בעין יפה(כי זה מצחיק :old_tongue:) אבל שני הצדדים "נרדפים" במקרה הזה.
אני ראיתי תמונות מהמצעד בירושלים, ואני מכיר אנשים שצעדו שם. כולם בפה אחד אמרו שהוא צנוע. אבל לצערי אני לא יכול לומר ממקור ראשון. אולי בשנה הבאה אני אלך, ואם הוא יהיה לא צנוע, אני מבטיח לך שאני אשנה את אמדתי לגביו.
בנוסף, מבחינתי, נשיקה היא צנועה. לכל אחד יש סטנדרטים שונים לגבי צניעות. ברור לי שאם אני באזור שומר מסורת או דתי אני אשמור יותר על צניעות, מפאת כבוד, אבל בגן מאיר אני אהיה פחות צנוע(כמובן שאני לא אעשה שום דבר שסטרייט לא היה עושה, אבל נשיקות מבחינתי זה בסדר גמור)

עריכה: תודה על ההסבר :old_smiley:
עוד עריכה: אני לא דיברתי עליך ספציפית, אלא על אלה ששאלו אותי.
בסדר גמור
 O0
אגב גם סטרייטים,שהם חילוניים, שומרים על הצניעות,בכל מקום ציבורי,גם אם אין שם דתיים וחרדים...לפחות רובם.זאת חלק מהתרבות ונימוס רחוב....
האמת שאני עובר כל הזמן באזורי עם המון אנשים ולעיתים נדירות מאוד רואה גבר ואשה מתנשקים,אגב זה נכון גם לגבי נסיעה בתחבורה ציבורית,כי זאת תרבות ונימוסי רחוב.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:20:28 »
בס"ד

לא אמורים להתבייש מבני-אדם אמורים להתבייש מהקב"ה שנמצא בכל מקום ורואה זאת אוי לבושה :old_cry:
ואני לא מדבר רק על הומואים אלא על כל דבר שקשור לזימה וזנות.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:26:17 »
אני דווקא כל הזמן רואה גבר ואישה מתנשקים, אבל לא משנה :old_smiley:
ואני לא רוצה לגור בשכונה רק של הומואים, אני לא חושב שיש צורך להסביר למה ואיזה קונוטציות זה מעורר לי.
אני לא כופה את עצמי על אף אחד, המצעד הוא הפגנה כמו הפגנה לשחרור שליט.

בקשר לילד, אם אני אראה שלילד לא תהיה יכולת לקבל ילדות טובה, נורמאלית ומלאת חוויות טובות, לא יהיה לי ילד. אבל אם אני אחשוב שהילד שלי יכול להיות מאושר, ואני אגור בסביבה שלא תתייחס אליו שונה, כי הוא הילד שלי, רק אז אני אאמץ.

ועכשיו ראיתי את התגובה של רן, אז לדעתי נשיקות הן לא משהו מבייש משום אופן. אבל אני לא מתיימר לדעת את רצונות הקב"ה, ואני לא בהכרח מאמין בו, אבל אפשר לפתוח על האמונה דיון אחר ומעניין לא פחות :old_wink2:

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:29:30 »
איך אפשר להשוות את מצעד הגאווה להפגנה למען גלעד שליט?

מה המטרה מאחורי המצעד?

בקשר לשכונה אני לא מתכוון לגטו עם חומות, פשוט שכונה שתוכלו לצעוד בה, כמו 100 שערים גרסת הומואים.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:30:31 »
בס"ד

איך אתה בתור יהודי יכול לא להאמין בהקב"ה ?  למרות שיש המון הוכחות לאמיתות התורה ולהתגשמות חזון הנביאים?
אני יודע שהתקשורת ומערכת-החינוך מחנכים לכפירה :old_Angry2: מי היה מאמין שבמדינת-היהודים יחנכו לכפירה?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #60 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:31:29 »
בס"ד

איך אתה בתור יהודי יכול לא להאמין בהקב"ה ?  למרות שיש המון הוכחות לאמיתות התורה ולהתגשמות חזון הנביאים?
אני יודע שהתקשורת ומערכת-החינוך מחנכים לכפירה :old_Angry2: מי היה מאמין שבמדינת-היהודים יחנכו לכפירה?

תשמע בין להאמין בקיום ה' לבין לחיות את החיים לפי התורה יש הבדל, אני מבין אותו בקטע הזה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #61 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:37:01 »
בס"ד

הוא אמר שהוא בכלל לא מאמין בהקב"ה ח"ו..

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
שלום לכולם
« להגיב #62 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:37:26 »
אני אענה לך באופן אישי ושאר הפוסטים די דומים, אז אני אענה לכולם ביחד.
להיות להט"ב אין פירושו להתנהג כמו שאתה מתאר.
מה שקורה במצעדים פשוט:
בתל אביב אחרי המצעד יש מסיבה בים(לא מסיבה גסה, סתם הופעות, מוסיקה וכאלה), אז אנשים באים עם בגד ים. במצעד עצמו אין שום קיום יחסי מין, יש מקסימום נשיקות בין בני זוג.
באילת וחיפה יש מצעדים עם רמת צניעות סבירה ביותר לדעתי.
בירושלים לא תמצא אדם אחד ללא חולצה, המצעד נמצא מחוץ לעיר העתיקה, באזור חילוני. המצעד בירושלים ממש לא נועד להיות מסיבה או משהו כזה. המצעד לא עובר בשום מקום קדוש ולא בשום אזור דתי, אז אני ממש לא מבין מה כל כך משנה לכם.
בכל מקרה, באף אחד מהם אין הדגמות של אופציות מהקמה סוטרה.

אוקי אז בא נדבר על המצעד בתל אביב
ואל תבלבל לי את המח עם מסיבת ים וביגדי ים

ישנן מספיק מהקילה ההומולסבית שמתלבשים בלבוש סאדו (אני לא חושב שהם הולכים לשחות עם זה)
ואיתם גם אחרים שלובשים לבוש שתכלס אתה רק תיראה על פרוצות בתל ברוך רוקדים באופן שתראה רק במועדונים מפוקפקים למיניהם

אז שוב למה לילבוש לבוש זנותי מה הרעיון?

אם שוטרים היו עושים צעידה (גם אם מתוכנן ללכת למסיבת ים אחרי) היית רואה אותם מתלבשים בפריצות כי הם גאים להיות שוטרים
או ספורטאים למשל?

בטול כרם כשהייתה צעדת כהניסטים הם היו צריכים להראות שהם גאים בהיותם כהניסטים ע"י לבישת בגדי פריצות?

אני יכול להיתערב איתך שמספיק הומואים שמתלבשים כך לא הולכים לים אחרי המצעד אז למה הם צריכים בגד ים?
ועוד אחד עם פרווה?
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #63 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:38:55 »
המטרה מאחורי המצעד היא שיתייחסו אל הקהילה כאל שווה לשאר בני האדם.
היום עדיין מפטרים הומואים רק כי הם הומואים, מורידים הומואים מאוטובוסים, הייתה אפילו חנות עם שלט של "אין כניסה להומואים".
ולא השוותי את זה לשליט עצמו, אלא נתתי דוגמה להפגנה לגיטימית. מצטער עם זה לא היה מובן.

יודע שלא התכוונת לגטו עם חומות, אבל אני עדיין לא רוצה שכונה שתהיה ריכוז של ההומואים.

אני יודע שלא נימקתי פה יותר מדי, אבל יש לי מחר מבחן תיאוריה לרכב ואני משתדל לקצר בתשובות כדי שאני אוכל ללכת לישון :old_cool:

עכשיט ראיתי עוד פעם את מה שרן כתב, אז התשובה שלי היא שאני בן הלאום היהודי, אבל אין חובת אמונה בה', יש בחירה חופשית. אני ראיתי יותר הוכחות שהתנ"ך לא נכתב בהכרח על ידי ה', ולכן אני קצת סקפטי לגביו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #64 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:43:56 »
בס"ד

השאלה היא מאיזה אנשים אפיקורוסים ומופקרים ראית זאת?
לידיעתך רוב רובו של העולם מאמין בתנ"ך ובקב"ה כך שהאתאיסטים והחילונים הם מיעוט יחסית לאוכלסיית העולם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:45:33 »
למה לא מתאים לך הרעיון של שכונה של הומואים? ככה תוכלו לעשות מצעדים ולאף אחד לא תהיה בעיה. מפטרים אנשים כי הם הומואים? לא נראה לי, אולי אם הוא מתנהג כמו בחורה והעבודה שלו זה סלקטור, אז יפטרו אותו. לא בגלל הנטיות המיניות שלו, בגלל שהוא לוקח את הנטיות האלה ומקצין אותם יותר מדי.

שלט אין כניסה להומואים? באמת מיותר. אבל להעסיק קוקסינל, נגיד בחנות צעצועים, נשמע לך הגיוני?

להעסיק לסבית כמוכרת בקיוסק נשמע לי סבבה, אין בעיה. אבל שוב יש את העניין של מתאים ולא מתאים. נכון ולא נכון.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #66 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:49:15 »
אוקי אז בא נדבר על המצעד בתל אביב
ואל תבלבל לי את המח עם מסיבת ים וביגדי ים

ישנן מספיק מהקילה ההומולסבית שמתלבשים בלבוש סאדו (אני לא חושב שהם הולכים לשחות עם זה)
ואיתם גם אחרים שלובשים לבוש שתכלס אתה רק תיראה על פרוצות בתל ברוך רוקדים באופן שתראה רק במועדונים מפוקפקים למיניהם

אז שוב למה לילבוש לבוש זנותי מה הרעיון?

אם שוטרים היו עושים צעידה (גם אם מתוכנן ללכת למסיבת ים אחרי) היית רואה אותם מתלבשים בפריצות כי הם גאים להיות שוטרים
או ספורטאים למשל?

בטול כרם כשהייתה צעדת כהניסטים הם היו צריכים להראות שהם גאים בהיותם כהניסטים ע"י לבישת בגדי פריצות?

אני יכול להיתערב איתך שמספיק הומואים שמתלבשים כך לא הולכים לים אחרי המצעד אז למה הם צריכים בגד ים?
ועוד אחד עם פרווה?

מה שאתה מתאר זה לא הרוב. וזה בדוק. אני יודע שיש אנשים מופקרים בקהילה, ואני לא אוהב את זה. אבל אני לא יכול לעשות נגדם כלום. כמו שאני לא יכול לעשות כלום נגד מופקרים שהם לא מהקהילה.

מאיך שאתם רואים אותי מהשרשור הזה, אני מקווה שאתם חושבים שאני לא מופקר או סוטה, ושאני לא אתחבר עם אנשים כאלה. ועובדה שלא התחברתי עם אנשים כאלה, מה שאומר שיש עוד כמוני :)
עכשיו נראה לי שלא הייתי ברור מדי, אז אני אלך לישון ואענה לכם יותר טוב מחר.
לילה טוב. :old_smiley:

ועוד פעם, רק עכשיו אני רואה את התגובה של רן.
אני ראיתי את ההוכחות מהמורה שלי לתנ"ך, שהיא אישה מדהימה ואני מעריך אותה לאין שיעור.
גם היהודים הם(אנחנו) מיעוט, ועדיין אתה בטוח שדרכך היא הנכונה. מה ההבדל?

m4a1 יש כמובן דוגמאות שבהן המרכיב של האישיות הוא מה שקובע, ואם הומו נשי, עדין וכו'(גם אם הוא אדם נפלא), הוא לא יכול להיות סלקטור. אני מדבר על עובד משרד רגיל לחלוטין שיוצא מהארון, ואז מפוטר. וזה קורה.

עריכה: המצעד נערך בגלל שלאנשים יש בעיה איתו, אם היו מקבלים אותנו ואת המצעד כשווים, אז לא היה צורך במצעד. אני מעדיף שלא יהיה צורך במצעד.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #67 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:56:18 »
בס"ד

היא אמרה לך שהתנ"ך שקר ח"ו? >:(מן הסתם אותה מורה לתנ"ך נמצאת בטומאה כך  שאסור לך לשמוע לה ועלייך לשאול אדם שבאמת מבין בזה קרי--רב.

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #68 ב- : אוגוסט 25, 2009, 00:58:23 »
מה שאתה מתאר זה לא הרוב. וזה בדוק. אני יודע שיש אנשים מופקרים בקהילה, ואני לא אוהב את זה. אבל אני לא יכול לעשות נגדם כלום. כמו שאני לא יכול לעשות כלום נגד מופקרים שהם לא מהקהילה.

מאיך שאתם רואים אותי מהשרשור הזה, אני מקווה שאתם חושבים שאני לא מופקר או סוטה, ושאני לא אתחבר עם אנשים כאלה. ועובדה שלא התחברתי עם אנשים כאלה, מה שאומר שיש עוד כמוני :)
עכשיו נראה לי שלא הייתי ברור מדי, אז אני אלך לישון ואענה לכם יותר טוב מחר.
לילה טוב. :old_smiley:

שים לב שבהתחלה ציינתי שאני לא אומר שאתה גם אחד מהמופקרים הנ"ל
שאלתי היא למה אתם באמת לא מתקוממים נגד המעשים האלו, אתם פשוט מעלימים עין כביכול
יש פה טיעון חזק אשר יכול לעצור את התנהגות זו (ושוב התנהגות כזו אשר לא מתקיימת בשום חוג אחר במדינה ובעולם תקן אם אני טועה)

טוב באמת עייפנו אותך, לילה טוב בהצלחה מחר

טיפ: אני לא יודע אם זה עדיין ככה אבל בתאוריה שלי היה אפשר לראות את 6 התשובות הראשונות כאשר הבוחן תולש ומפריד את דף התשובות מדף השאלות  :old_afro:

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #69 ב- : אוגוסט 25, 2009, 01:04:28 »
בס"ד

היא אמרה לך שהתנ"ך שקר ח"ו? >:(מן הסתם אותה מורה לתנ"ך נמצאת בטומאה כך  שאסור לך לשמוע לה ועלייך לשאול אדם שבאמת מבין בזה קרי--רב.

היא לא אמרה שהתנ"ך הוא שקר, היא פשוט נתנה לפי חומר הלימודים כל מיני בעיות שהמסורתיים והביקורתיים נתקלו בהן בתנ"ך, ונתנה יישובים לבעיות משני הצדדים, וכל אחד האמין למה שנראה לו יותר הגיוני.
ואני ממש אוהב את המורה שלי, היא מורה מצויינת. היא גרמה לי לאהוב תנ"ך.

2shpatz לא אמרת שאני לא אחד מהם, לפחות ממה שאני ראיתי. אבל לא נורא, רק רציתי להבהיר :old_smiley:

ותודה על הטיפ חחחח
אני לא חושב שאני אשתמש בו, כי נבחנים במחשב, וכי אני לא עושה דברים כאלה :old_tongue:
לילה טוב, כולם!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #70 ב- : אוגוסט 25, 2009, 02:03:08 »
תשמע, עושה רושם שאתה בן אדם טוב ונחמד.
אני ידבר איתך בכנות, אותי זה מגעיל באמת באמת בלי להעליב אותך אין לי שום כוונה כזאת.
יכול ליהיות לי חבר הכי טוב מהגן שעד התיכון אנחנו ניהיה בקשר ואם אני ידע שהוא הומו
אני לא יוכל להסתכל לו בעיניים ובטח שלא להמשיך ליהיות חבר שלו...
אני לא ישכח שראיתי בשוק בתל אביב שתי גברים שעברו מולי הולכים יד ויד, עברה בי צמרמורת
ונגעלתי מזה...
מה שאני בא לומר זה שאני לא מסוגל להבין איך אפשר ליהיות גאה בזה ולספר להורים
ועוד לצאת עם זה לרחוב?!
אתה ניסית פעם להתקרב לבנות, לגעת בבחורה ולראות מזה עושה לך? או שאתה פסלת מראש
את זה...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #71 ב- : אוגוסט 25, 2009, 04:01:03 »
בס''ד

חבל שהומואים לא מבינים שבשביל 5 שניות של אורגזמה, הם מוותרים על העולם הבא, עולם הנצח. כל העולם הזה הוא רק מבחן. אם נעשה מה שהקב''ה מצווה, נזכה בעולם הנצח. בעולם הנצח, יהיה לנו תענוג פי אלף מכל התענוגות של העולם הזה. יהיה לנו תענוג שאנו כעת לא מסוגלים להבין, כי כעת אנו נמצאים בעולם של שקר, אשליות וגשמיות. רגע בעולם הבא יהיה שווה יותר מאלף שנה בעולם הזה. וזה ימשך לנצח. אולם אלה שמורדים בתורת ישראל, כמו הומואים סוטים, לא יהיו בעולם הבא.

לא משנה, תאמין לי, זה כן משנה. יום יבוא ותתחרט מאוד מאוד על השטות שאתה עושה. ואתם יודעים שזה לא נורמלי ושזה עברה חמורה ביותר. בגלל זאת, אתם תמיד מחפשים כל דרך להכשיר את שרץ ולקבל לגיטימציה. אתם מרגישים אשמים כי אתם יודעים שזה רע מאוד. אתם מנסים לדכא את הרגשת האשמה שלכם אבל אם עדיין יש לכם ניצוץ של יצר הטוב, לא תצליחו לעשות זאת. כי הקב''ה נתן לכם הרגשת אשמה על מנת לתת לכם הזדמנות לצאת מהסיוט הזה.

וזה כן סיוט. ועוד איך. אתה כותב שאתה שמח. אתה רוצה לשכנע את עצמך שאתה שמח. אבל אתה מכור מין סוטה ומכורים לא יכולים להיות שמחים. בנשמה שלך, אתה יודע שאתה עושה דבר רע מאוד שבסוף יביא אסון. אולי אתה לא מודע להרגשת האשמה הזו, כי ניסית לדכא אותה. אך הרגשה זו קיימת.

אזה חיים של ריקנות וריקבון. לו הייתם מבינים מה אתם עושים! שהקב''ה יעזור לך לפתוח את העיניים לפני שזה יהיה מאוחר מדי!

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #72 ב- : אוגוסט 25, 2009, 09:13:33 »
שלום לא משנה

באמת כבר הרבה זמן רציתי שמישהו מקהילתכם יסביר לי בדיוק
אתם עושים מצעד  (ואני לא אומר שאתה תומך בדרך שמתקיים מצעד זה)

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #73 ב- : אוגוסט 25, 2009, 09:14:39 »
תשמע, עושה רושם שאתה בן אדם טוב ונחמד.
אני ידבר איתך בכנות, אותי זה מגעיל באמת באמת בלי להעליב אותך אין לי שום כוונה כזאת.
יכול ליהיות לי חבר הכי טוב מהגן שעד התיכון אנחנו ניהיה בקשר ואם אני ידע שהוא הומו
אני לא יוכל להסתכל לו בעיניים ובטח שלא להמשיך ליהיות חבר שלו...
אני לא ישכח שראיתי בשוק בתל אביב שתי גברים שעברו מולי הולכים יד ויד, עברה בי צמרמורת
ונגעלתי מזה...
מה שאני בא לומר זה שאני לא מסוגל להבין איך אפשר ליהיות גאה בזה ולספר להורים
ועוד לצאת עם זה לרחוב?!
אתה ניסית פעם להתקרב לבנות, לגעת בבחורה ולראות מזה עושה לך? או שאתה פסלת מראש
את זה...
כן, ניסיתי להתקרב לבנות. לא הרגשתי כלום.
מה שאתה לא מבין זה שאני לא גאה להיות הומו, אני גאה להיות מי שאני. במקרה יצא שחלק ממי שאני זה הומו, אז בין השאר אני גאה גם בזה. אבל זה לא מה שגורם לי גאווה.

חיים בן פסח, חבל שאתה לא מבין שאלה לא רק 5 שניות של אורגזמה, אלא מערכת יחסים של שנים, שאם תהיה עם אישה, היא לא תוכל להתנהל כמו שצריך.
אתה יוצא מנקודת הנחה שה' קיים. אני לא. כמו שאני רואה את זה, אלה החיים החשובים. עכשיו. אני לא מתכוון לחיות אותם בסבל.
אני רוצה להבהיר שאני באמת מאושר, אני חושב שאני בסדר גמור. אם לא הייתי חושב כך, לא הייתי נרשם לפורום הזה, ולא הייתי מגיב פה לכל הודעה.
אתה לא יכול להתיימר להבין איך אני מרגיש, ואתה יוצא בהצהרות על האשמה שלי, על איך שהחיים שלי יראו, ואיך הם יהיו ריקים ורקובים, כשאני יכול אותו דבר לך. אבל אני לא אומר את זה. הסיבה לכך היא שאני לא חייתי את דרך החיים שאתה חיי ולהפך. אי אפשר לדבר בכל כך הרבה ביטחון על משהו שאתה לא מכיר.

להבא אני אשמח אם לא תקרא לי "מכור מין סוטה" ותכבד אותי כמו שאני מכבד אותך. התגובות של כל האחרים היו בשפה נאותה והן כיבדו אותי ואותם. אני מבקש ממך לעשות זאת גם כן.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #74 ב- : אוגוסט 25, 2009, 09:15:25 »