כתב נושא: שלום לכולם  (נקרא 17221 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:01:07 »
בס"ד

יש ארגון בשם "עצת-נפש" שעוזר לאנשים בעלי נטיות-הומוסקסואליות להשתנות ויש המון סיפורי הצלחה(מה שמן הסתם מוסתר ב"קהילה" שלכם ובתקשורת) מכיוון שהארגון קרא תיגר על הטענה ש"נולדנו ככה" עשו לו דה-לגיטימציה .

ונתן לכם  דעה שלילת לגביו.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:04:08 »
בס"ד

יש ארגון בשם "עצת-נפש" שעוזר לאנשים בעלי נטיות-הומוסקסואליות להשתנות ויש המון סיפורי הצלחה(מה שמן הסתם מוסתר ב"קהילה" שלכם ובתקשורת) מכיוון שהארגון קרא תיגר על הטענה ש"נולדנו ככה" עשו לו דה-לגיטימציה .

ונתן לכם  דעה שלילת לגביו.
אתם לא מודעים למקרים שהארגון לא הצליח להמיר את הנטייה, יש שם אנשים שהיו צריכים טיפול פסיכולוגי ארוך מאוד אחרי הטראומה שהייתה להם שם. אבל אולי הארגון מתאים רק לחלק מהאנשים.

ד"א, ברוכים הנמצאים ;D

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:05:32 »
אוקיי, אני ניסיתי וניסיתי וניסיתי וניסיתי, והמשכתי לנסות. התפללתי, בכיתי בלילות, עשיתי הכל. לא עבד.
עכשיו אני מאושר, ועכשיו אני יודע שאי אפשר לשנות את זה. מה שאתה לא מבין זה שכשמגלים את הנטייה, אף אחד לא שמח מזה. אף אחד לא חושב שזה בסדר.

כולנו נבראנו בצלם אלוקים ה' ברא אותנו עם תכלית מוסימת (בהנחה שאתה מאמין ב-ה') אפילו אם תסתכל הגוף של הגבר מתאים לגוף של אישה
זה כמו פאזל וכאשר יש הומואים\לסביות וכל השילובים שאתם עושים אתה בעצם יוצא כנגד הבריאה. ישנם כל מני סוגי "פיתוים" שהאדם נתקל בהם אם זה שמירת העינים, שמירת הברית, משכב זכר וכו' אתה צריך להבין שזאת לא הדרך הנכונה שבה האדם צריך לחיות ואני מקווה שבע"ה תחזור מדרכך ותבין את האמת.
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:09:25 »
לדעתך לא לדעת אחרים כן
ומה דעתך שאנשים יסתובבו ללא בגדים ברחובות??.זה נראה לך בסדר??
לא??.מזה זה משנה לך זה לא אבל יש אנשים שלדעתם זה נורמלי ובסדר גמור ללכת ככה!

מנותק liron1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:13:02 »
שלוום :)
טווב תראה יש לי משהו להגיד בהקשר למה שרשמת זה לא ניתן לבחירה!
בטח שזה ניתן לבחירה זה סתם שטויות ! הרי בהתחלה אתה לא הייתי
מסתכל על בנים ומתאהב בהם !!!!
ודרך אגב אני לא דתייה אלא חילוניה ושמאלנית

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:15:13 »
יש עוד נקודה חשובה. ההומואים כך זה נראה, מאוד נלהבים לטהר כל שרץ תחת השמש. מדוע הומואים נוטים לתת הכרה ולגיטימתיציה לטענות השקר של הערבים על עם פלשתיני עם זכות ריבונית לכאורה ? לדעתי הם מבצעים אנאלוגיה בין המאבק שלהם לטהר את הנטייה שלהם ולזכות להכרה, לבין המאבק של הערבים יש"ו.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:21:44 »
יש עוד נקודה חשובה. ההומואים כך זה נראה, מאוד נלהבים לטהר כל שרץ תחת השמש. מדוע הומואים נוטים לתת הכרה ולגיטימתיציה לטענות השקר של הערבים על עם פלשתיני עם זכות ריבונית לכאורה ? לדעתי הם מבצעים אנאלוגיה בין המאבק שלהם לטהר את הנטייה שלהם ולזכות להכרה, לבין המאבק של הערבים יש"ו.

ביקשתי בלי קללות :old_sad:
ולשאלתך, הומואים, כמו כל קבוצה אחרת, מכילה מגוון רחב של דיעות. כמו שיש שמאלנים הומואים, יש גם ימנים הומואים.
אני חושב שערבים הם בני אדם ולא אכפת לי שתהיה להם מדינה בעזה. אבל אני רוצה את הגולן, הנגב וירושלים. אני חושב שזוהי הזכות הטבעית שלנו בתור עם.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:33:03 »
ולשאלתך, הומואים, כמו כל קבוצה אחרת, מכילה מגוון רחב של דיעות. כמו שיש שמאלנים הומואים, יש גם ימנים הומואים.
אני חושב שערבים הם בני אדם ולא אכפת לי שתהיה להם מדינה בעזה. אבל אני רוצה את הגולן, הנגב וירושלים. אני חושב שזוהי הזכות הטבעית שלנו בתור עם.
גם רוצה הוא בן אדם גם אונס הוא בן אדם גם גנב הוא בן אדם..אבל מה הקשר זה שהוא בן אדם מציל אותו מכל מיני דברים??
מגוון רחב של דיעות???
אני רוצה שאתה בתור אחד שמגיע מהאכלוסיה הזאתי תגיד לי פחות או יותר באחוזים כמה הומואים ימניים יש?.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:36:03 »

לפני 20-30 שנה להומואים לא היו זכויות, היום מכירים בכם, מקבלים אותכם ואתם אזרחים ככל האזרחים. השאלה שלי עכשיו היא מה אתם רוצים? שמעתי לא מזמן ברדיו שמעל 80% מההומואים נמצאים בטיפול פסיכולוגי ומעל 25% מהם ניסו להתאבד, איפה הגאווה?

אין לי בעיה עם האקט המיני, תיהנו. אבל כל מה שמסביב, הנשיות, הגברים שהחלו ללבוש וורוד ונצנצים, כל תרבות ה"מטרוסקסואל" שזה בסדר להתנהג כמו בחורה, כל זה תוצאה שלכם. ועם זה יש לי בעיה. זה הורס אותנו כחברה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:36:45 »
איך אתה מצדיק מדינה בעזה ? הערבים הם בני אדם שיש להם כבר מספיק מדינות ומספיק שטחים. ניתן להניח שיש הומואים ימנים, אבל אלה שבאמת ימנים הם כנראה מאוד נדירים. הרוב מצביעים מרץ. זאת עוד בעייה עם ה"קהילה". עושים שם שטיפת מוח.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:43:13 »
בס"ד
ברוך הבא לא משנה!
אני מצדיק שיש הומוסקסואלים ימניים,לא כולם שמאלניים,אני אפילו מכיר אחד שפתח קבוצה בפייסבוק נגד הריסת ביתו של הגיבור רס"ן רועי קליין ז"ל השם יקום דמו.
אני בכל זאת היתי ממליץ לך לנסות,רק לנסות לקבל עזרה,כמו שחברינו רן הכהניסט הציע לך,ללכת לארגון "עצת נפש",מה איכפת לך מקסימום לא יצליח,לא נורא.
למה שלא תמצא רב? אני חושב שגם רבנים יכולים לדבר איתך ולתמוך בך לכל אורך התהליך של מתן העזרה.
אני לא שופט הומוסקסואלים,מישהו אחר ישפוט אותם...אבל בכל זאת אכפת לי מהנשמה שלך ולכן אני רק נותן לך עצות שיעזרו לך.. :old_smiley:
הומוסקסואלים יכולים לעשות מה שהם רוצים,רק שזה יהיה בבית שלהם,בכל זאת אני נגד זה שהם עושים זאת בפומבי,זה פוגע באנשים אחרים ברחוב,ובינינו אתם לא מקבלים שום סימפטיה מאנשים חילוניים,להפך רובם בזים לכם מאחורי גבכם וצוחקים עליכם,לכן אתם מביאים את השנאה על עצמכם באופן בלתי מודע.
אני חושב שאם תשמרו על המעשים שלכם אצלכם בבית,בפרטיות,אז זה יהיה בסדר.
חוץ מזה אני חושב שגם אתם צריכים להפסיק את המצעדים שלכם,במיוחד בירושלים,זאת עיר עתיקה וראוי מאוד שיכבדו אותה,אני בטוח שאם לפחות תעשו זאת,יכבדו אותכם בחזרה.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 24, 2009, 20:00:56 »
אני לא מתכוון ללכת לעצת נפש, כי אם זה לא יצליח יהיו לי מזה צלקות נפשיות.(והרבה)
קודם כל, לא 80% מההומואים נמצאים בטיפול פסיכולוגי, אלא 45% ובארה"ב. הסיבה לטיפול, ולאחוזי ההתאבדות הגבוהים, שזה שליש מהמתאבדים, לא מההומואים היא חוסר הקבלה של החברה.
עכשיו, הגאווה היא לא על ההומוסקסואליות, אלא על זה שאנחנו מי שאנחנו, ושאנחנו אוהבים את עצמנו. הגאווה היא לא התרברבות בנטיה, אלא באה כהפך מהבושה שהרגשנו בהתחלה.
בקשר למה שאנחנו רוצים, אנחנו רוצים שלא יפטרו להט"בים רק בשל היותם להט"בים, אנחנו רוצים הכרה שווה בפני החוק(כמו למשל חתונה, לא דתית), אני רוצה בשלב מסויים לאמץ ילד עם בן זוג שיהיה לי ואני רוצה שלא יכנסו אנשים למקום המקלט שלי, המקום שבו אני מרגיש נוח, וירססו בני נוער.
רק שתדעו, אתם מקבלים פחות סימפטיה מהחילונים, במיוחד לנוכח המצב עם בחניון בירושלים. יש לי יותר חברים סטרייטים ששונאים דתיים יותר מאשר ששונאים הומואים. וזה עוד כשאני עדיין לא סיפרתי כמעט לאף אחד מהם.

בקשר לעזה, אני לא חושב שאם הם מגדירים את עצמם כלאום, אז הם לאום. ואם יש כל כך הרבה לחץ שתהיה להם מדינה, אז הדרך להפסיק את הלחץ היא מדינה פלשתינאית. לעומת זאת, אני רוצה יותר מדינה יהודית, ובכל מקרה יש ערבים בעזה, אז עזה היא מקום סביר להקמה של המדינה הפלשתינאית.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 24, 2009, 20:06:26 »
בס"ד
שמע , אצל כל אחד זה שונה,אני נמצא בסביבה חילונית שצוחקת על  הומוסקסואלים,בלי קשר לזה אם היא ימנית או שמאלנית..ודווקא אין לסביבה שום דבר נגד הדתיים...
אבל תראה שגם התשקורת צןחקת על הומוסקסואלים....לכן החברים שלך הם זן נדיר...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 24, 2009, 20:33:32 »
נטיות זה לא משהו שצריך להתגאות בו, וכל המצעד שלכם בירושלים זאת הייתה פרובוקציה!
אתה ביקשת שנכבד אותך, שנבין אותך וכל זה אבל למה אתה לא כיבדתם את הציבור הדתי בירושלים ועשיתם את המצעד, למה?
אתם יודעים טוב מאוד שערך חשוב מאוד בדת זה צניעות וכולנו ראינו את מה שעשיתם בירושלים שאני לא רוצה לעבור לתיאורים, איפה
הייתה הרגישות כלפי הציבור הדתי שלא מעוניין לראות את זה?
אתם שיצא לכם שם של אנשים רגישים עדינים ומבינים, פגעתם ברגשות של ציבור שלם!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 24, 2009, 20:40:47 »
שמע אני לא הומופוב, אני יכול להבין שיש מצבים בחבר'ה שגרמו לאנשים להפוך להומואים
כמו אונס או אלימות- בקיצור טראומת ילדות.

אתה אמרת שאתה היית רוצה לאמץ ילד עם בן זוג שיהיה לך, אתה כ"כ חי בעולם אחר שזה לא להאמין
זה פשוט להרוס לילד את החיים, הוא יהיה מושא ללעג ובדיחה מהלכת בגן/יסודי/תיכון ואני מפחד לחשוב
מה יהיה שהוא יגיע לצבא...
ד"א אני מאמין שזה גם יגרום לו ללכת בדרכך אם זה מה שהוא יראה בבית... סיכוי די גבוה, אתה לא חושב?

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
שלום לכולם
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 24, 2009, 21:01:54 »
שלום לא משנה

באמת כבר הרבה זמן רציתי שמישהו מקהילתכם יסביר לי בדיוק
אתם עושים מצעד (ואני לא אומר שאתה תומך בדרך שמתקיים מצעד זה)
שכמו הרבה כבר אמרו לפני מאוד פוגע בגלל הלבוש הפרוץ הרעש ברחובות ואי ההתחשבות בסובבים אתכם,

אז תענה לי מה הסיבות שיש למארגני ותומכי במצעד פרוץ זה לבצע אותו דווקא באופן זה
אין אפשרות שתצעדו בכבוד ואחרי המצעד תעשו במועדון את כל העולה על רוחכם?
כי באופן שאתם צועדים אין סיבה שפרוצות לא יזכו למצעד משלהן... (הן לא בחרו להיות פרוצות החברה דחקה אותם למצב הזה ועליהן להיות בכל זאת גאות לא?)

האם להיות הומו או לסבית משמעותו להתחיל להתלבש כמו פרוצה או דמויות של עבדי (תשלים לבד) ויותר גרוע להדגים אופציות מדפי הקארמה סוטרה בפומבי?
כי זה המסר שאתם משדרים
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 24, 2009, 21:15:49 »
בס"ד
כל אדם נולד עם תכונות רעות עם יצרים תאוות וכו...
זה התפקיד בעולם מהפרא שנולדת תעשה אדם
אם אדם נולד עם יצר שהוא אוהב להרביץ
אז מה הוא ירביץ כל היום חס וחלילה ?
!??!?!?
והוא יגיד אין....... ככה נולדתי!
ויש עוד הרבה דוגמאות גם אנשים שהם חלילה שוכבים עם בני מינם זה דברים רעים  ושליליים
הקב"ה ברא גברים ונשים כדי שהם יולידו עוד ועוד וירבו זאת מצווה
אתה משתמש באיבריך לא לשם התכלית
התכלית נמצאת בתורה שניתנה מסיני!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שלום לכולם
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 24, 2009, 23:05:55 »
"לא משנה" תגיד למה בדרך כלל הומואים הם שמאלנים? הרי האיסלאם מתנגד באופן חמור מאוד להומואים ואומר שצריך להרוג אנשים כמוך, אז אתם בכלל אמורים להיות נגד האיסלאם ולהיות נגד הערבים הפנאטים.
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 24, 2009, 23:16:37 »
אני לא שונא הומואים כבני אדם אבל אני בהחלט שונא את המעשים שלכם אם אתה שונה מהכלל תשמור את זה אצלך בבית למה צריך להפגין את זה מול כולם?

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 24, 2009, 23:30:02 »
שלום לא משנה

באמת כבר הרבה זמן רציתי שמישהו מקהילתכם יסביר לי בדיוק
אתם עושים מצעד (ואני לא אומר שאתה תומך בדרך שמתקיים מצעד זה)
שכמו הרבה כבר אמרו לפני מאוד פוגע בגלל הלבוש הפרוץ הרעש ברחובות ואי ההתחשבות בסובבים אתכם,

אז תענה לי מה הסיבות שיש למארגני ותומכי במצעד פרוץ זה לבצע אותו דווקא באופן זה
אין אפשרות שתצעדו בכבוד ואחרי המצעד תעשו במועדון את כל העולה על רוחכם?
כי באופן שאתם צועדים אין סיבה שפרוצות לא יזכו למצעד משלהן... (הן לא בחרו להיות פרוצות החברה דחקה אותם למצב הזה ועליהן להיות בכל זאת גאות לא?)

האם להיות הומו או לסבית משמעותו להתחיל להתלבש כמו פרוצה או דמויות של עבדי (תשלים לבד) ויותר גרוע להדגים אופציות מדפי הקארמה סוטרה בפומבי?
כי זה המסר שאתם משדרים

אני אענה לך באופן אישי ושאר הפוסטים די דומים, אז אני אענה לכולם ביחד.
להיות להט"ב אין פירושו להתנהג כמו שאתה מתאר.
מה שקורה במצעדים פשוט:
בתל אביב אחרי המצעד יש מסיבה בים(לא מסיבה גסה, סתם הופעות, מוסיקה וכאלה), אז אנשים באים עם בגד ים. במצעד עצמו אין שום קיום יחסי מין, יש מקסימום נשיקות בין בני זוג.
באילת וחיפה יש מצעדים עם רמת צניעות סבירה ביותר לדעתי.
בירושלים לא תמצא אדם אחד ללא חולצה, המצעד נמצא מחוץ לעיר העתיקה, באזור חילוני. המצעד בירושלים ממש לא נועד להיות מסיבה או משהו כזה. המצעד לא עובר בשום מקום קדוש ולא בשום אזור דתי, אז אני ממש לא מבין מה כל כך משנה לכם.
בכל מקרה, באף אחד מהם אין הדגמות של אופציות מהקמה סוטרה.

עכשיו לשאר התגובות.
שיהיה ברור, לא התעללו בי, אין לי טראומות, יש לי ילדות נפלאה עם הורים אוהבים ואחים טובים.
דבר שני, התקשורת צוחקת על חרדים לא פחות. אלי ישי ובניזרי למשל הם בדיחה בעיני התקשורת. אבל תמצאו יותר אנשים תקשורת בעד הומואים מאשר כאלה שהם נגד. זאת הבטחה. למרות שעם הומואים כמו גל אוחובסקי אני מניח שגם אני הייתי מפתח סלידה מהקהילה :)

עכשיו, אני ביקשתי כבוד בלי קשר למעשי הקהילה, אלא בגלל שאני עכשיו נמצא בעמדת מיעוט בפורום, ואני בא לפה בלי לומר קללה אחת, בלי לבקר אתכם על איך שאתם חיים(בהנחה שכולכם דתיים), למרות שאני לא יכול לדמיין את החיים שלי כאדם דתי. אני בא לפה מתוך כבוד כלפיכם בתור אנשים, וככה אני מצפה שיתייחסו אלי.

יש לי עוד שתי נקודות שאני רוצה לעבור עליהן:
-אימוץ- חוקרים את השפעת האימוץ של הורים חד מיניים על הילדים, ובינתיים המסקנה היא שאין השפעה על הילד. אם אני אחשוב שלילד יהיה פחות טוב איתי מאשר בבית יתומים, אני אשאיר אותו בבית יתומים. אני לא מתכוון להרוס חיים של ילד רק כי בא לי ילד. בנוסף, אני בספק שהילד יגדל להיות הומו מכיוון שאני גדלתי אצל הורים סטרייטים ויצאתי הומו. אין הבדל. כמו שזה עובד לכיוון אחד, כך גם לשני.
-להיות הומו זה לא כמו להיות אלים, רוצח, גנב, פדופיל, אנס, זאופיל וכו'. הסיבה לכך לדעתי היא פשוטה. הומו זה עניין של אהבה. אני אוהב גברים. אהבה היא טהורה, אהבה היא לא דבר רע. ההבדל בין הומואים לפדופילים ודומיהם גם די פשוט לדעתי, אהבה בין שני גברים בוגרים או נשים בוגרות, שיכולים/ות להחליט בשביל עצמם/ן, ששולטים\ות בעצמם/ן שונה מאונס של מישהו שלא יכול להחליט בשביל עצמו, שלא מודע למימד המיני(כמו ילד, סוס וכו') ואינו מסוגל להסכים למעשים או למערכת היחסים.

אם יש פה מילים שלא מתאימות לפורום, רק תגידו לי ואני אשנה.
תודה :old_smiley:

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 24, 2009, 23:31:31 »
לשני המגיבים האחרונים, כבר כתבתי קודם תשובה לשתי השאלות. אולי כדאי שתקראו יותר בעיון, יכול להיות שפספסתם.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 24, 2009, 23:38:55 »

למרות שעם הומואים כמו גל אוחובסקי אני מניח שגם אני הייתי מפתח סלידה מהקהילה :)

:::D :::D :::D :::D :::D....הרגת אותי מצחוק..חחחח

בס"ד
דרך אגב אני קורא את הדיון ולא מוצא קללות,עושה רושם שאנו מכבדים אותך,על מה אתה מדבר?
אתה גם יכול לצטט אותנו ולהעיר כדי שנתקן זאת...

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 24, 2009, 23:43:09 »
פשוט מישהו רשם משהו על הערבים יש"ו, וגם אם זה לא פוגע בי אישית, זה מביא לי הרגשה שלילית מסויימת.(בלי קשר לדעותי הפוליטיות, כי גם אני חוטא בגזענות כלפי ערבים)
ואני שמח שהצחקתי אותך :) אבל רק שיהיה ברור, אני פשוט לא אוהב אותו באופן אישי חחחח וגם את הורוביץ, אבל זה לא סותר שיש אנשים נפלאים בקהילה.

כמובן שאני אשמח שתגיב גם על שאר מה שכתבתי.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 24, 2009, 23:49:09 »
בס"ד
אוקיי חבר,תשמע זה פורום ימני פרטי וכל אחד יכול להביע פה את דעתו,בפרט על הערבים שהם אוייבינו ואנו לא חוטאים בגזענות כלפי ערבים.
להפך הערבים קוראים ליהודים שהם צאציאים של חזירים וקופים.כך כתוב בקוראן שלהם וכך ציווה הנביא מוחמד יש"ו שר"י.
אתה ביקשת שנכבד אותך,ואני כן מכבד אותך וכך גם כל חברי הפורום...על תערב את הנושא שלך עם נושא אחר...
אני מצטער שזה גורם לך להרגיש שלילי,אך אי אפשר למנוע זאת בפורום שלנו...תנסה לקבל זאת גם. :)

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 24, 2009, 23:56:36 »
בס"ד
כן,אתה צודק ידידי בעניין התשקורת,היא צוחקת על כולם,גם על החרדים... :old_cry:
האמת שדווקא התכוונתי לקרקסים כמו "ארץ נהדרת" ..."שבוע סוף"...גם סאטירה זה סוג של תקשורת,והם כל הזמן צוחקים על הומוסקסואלים,כמובן שגם על נחרדים והדתיים,אבל עושה רושם שהם אוהבים לעלות על הגל של ההומוסקסואליים...
בעניין,אחר,שוב פעם דעתי היא שאתם תוכלו לעשות מה שבא לכם אצלכם בבית,אבל ברחוב היתי רוצה שתשמרו על צניעות.
חוץ מזה הלבוש במצעדים בירושלים רחוק מאוד ממה שתיארת...