כתב נושא: שלום לכולם  (נקרא 17225 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:28:30 »
בס"ד

שלום לכולם,
הגעתי לפורום הזה דרך שרשור בפורום שאני חבר בו, והתפתחה בו שיחה מעניינת שהייתי רוצה להמשיך..
השרשור שאני מדבר עליו זה השרשור שפתח רן הכהניסט (אם אני לא טועה), וזה היה בפורום של איגי, שכמו שראיתי מהודעות קודמות פה, הוא די מוכר לכם.
כמו שאני מניח שהבנתם, אני הומוסקסואל. השיחה שהתפתחה היא לגבי הלגיטימציה של המעשים/המחשבות ההומוסקסאוליות. בעיקרון אנחנו אמרנו שזה בסדר להיות להט"ב(לסבית, הומו, טרנס או בי), ומשתתפי הדיון מ"הצד" שלכם אמרו שזה אסור לפי התנ"ך. אותי, אישית, מאוד עניין לשמוע את הדיעות שלכם, אבל זה היה דיון שבו כל אחד חזר על הדיעות של עצמו ולא ממש הקשיב לדיעה האחרת.
לכן, החלטתי לכתוב פה ולנסות לפתוח פה דיון נוסף, אולי קצת יותר גמיש. אני לא אומר, חס וחלילה, שאני מצפה מכם לתמוך בי ובדרך החיים שלי (ד"א היא אינה ניתנת לבחירה), אבל אני מצפה לקצת סובלנות, וקצת פחות שנאה.
שיהיה ברור, אף שמאלני לא גרם לי להיות הומו, אני לומד בבית ספר די ימני, שאחוז המתגייסים ליחידות קרביות בו הוא בין הגבוהים במדינה, אני לא סובל את ניצן הורוביץ, אני לא נשי, אני לא מצביע מר"צ, אני לא מאשים את הדתיים בפיגוע בתל אביב (למרות שאני חושב שהייתה הסתה נגדנו) ואני משתדל לכבד את כל מי שמדבר איתי, ואני לא מכבד מישהו בפורום אחד, ואז קורא לו סוטה בפורום אחר.

אם אפשר, אני אעריך מאוד אם תכבדו אותי ואת הדיון הזה, אז בלי קללות :old_smiley:

נ.ב
אם איכשהו ההודעה הזאת פוגעת מבחינת הלשון, לא מבחינת התוכן, רק תגידו ואני אתקן.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
שלום לכולם
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:34:15 »
ברוך הבא לא משנה!
תוכל לעיין קצת בפרופיל שלי...
שנינו באותה סירה  :old_smiley:

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:38:03 »
בס"ד

זה לא נותן לי לעיין בפרופילים של אחרים, אבל אני אשמח אם תביע את דעתך בנושא ותספר לי קצת על עצמך :old_smiley:

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:39:07 »
לק"י
ברוך הבא אחי! :)
דרך אגב מאיפה הבס"ד שלך מגיעה??.אדם דתי?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:40:36 »
אין לי בעיה אם אדם רוצה לשכב עם מינו, זה לא בסדר אבל זה לא הבעיה שלי. הבעיה שלי מתחילה כאשר אנשים מסוגך(הומואים) מקימים מרכזים כמו אותו מרכז נוער, מרכז שבו כל נער מבולבל מוצא עצמו בסביבה לא טבעית, לא נכונה.

אם אתה הולך ברחוב כמו בנאדם כמו שצריך באמת שאין לי בעיה איתך, אבל אם אתה הולך מחובק עם חבר שלך, או לבוש כמו בחורה, אין לזה מקום. ילדים קטנים רואים את זה וזה לא בסדר.

אין לי בעיה עם התופעה עצמה, אלא אם ההשלכות שלה על החברה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:41:20 »
בס"ד

ברוך-הבא :old_smiley:
ואכן הדיון היה מעניין רק חבל שרוב חברי הפורום שלכם דרשו לסגור את הדיון בגלל חוסר יכול אינטלקטואלית להתמודד עם דעות שונות משלהם תוך הלבשת סטיגמות ידועות כמו:"גזענות" "הומופוב" "פאשיסט"...

זו שיטה ידועה בשמאל?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:41:53 »
בס"ד

אני חילוני, אבל מכיוון שאני באתר דתי אני משתדל להתאים את עצמי :old_cool:
אני כל הזמן שוכח לרשום את זה עד שאני כמעט שולח את התגובה :old_rolleyes:

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:44:03 »
היי.
תוכל לקרוא קצת פה: http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21362.64.html (תוכל להתחיל מההודעה שלי שם).
ופה: http://hayamin.org/forum/index.php/topic,22091.0.html

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:45:43 »
בס"ד

ברוך-הבא :old_smiley:
ואכן הדיון היה מעניין רק חבל שרוב חברי הפורום שלכם דרשו לסגור את הדיון בגלל חוסר יכול אינטלקטואלית להתמודד עם דעות שונות משלהם תוך הלבשת סטיגמות ידועות כמו:"גזענות" "הומופוב" "פאשיסט"...

זו שיטה ידועה בשמאל?

רן, אין קשר לשמאל. כבר דיברנו על זה...
לאנשים בדרך כלל אין סבלנות אחרי שקוראים להם חולי נפש או מדברים אליהם כאילו כל מה שהם עושים הוא רע.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:45:47 »
שלום וברוך הבא.

אני לא יודע אם הנטייה הזו היא בלתי נמנעת. מה שכן, לפתח תורה שלמה שמצדיקה ומקדמת אורך חיים קלוקל זה דבר רע. לדעתי ההומואים יורים לעצמם ברגל כשהם עורכים מצעדי תועבה. מדוע אין קולות שפויים של הומואים שמסרבים ליטול חלק בפרובוקציות ?

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:47:05 »
שלום וברוך הבא.

אני לא יודע אם הנטייה הזו היא בלתי נמנעת. מה שכן, לפתח תורה שלמה שמצדיקה ומקדמת אורך חיים קלוקל זה דבר רע. לדעתי ההומואים יורים לעצמם ברגל כשהם עורכים מצעדי תועבה. מדוע אין קולות שפויים של הומואים שמסרבים ליטול חלק בפרובוקציות ?

מצעד הגאווה בירושלים אינו פרובוקטיבי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:48:13 »

זה לא משנה, המצעד עצמו לא משרת שום מטרה. אנשים שנוטלים כדורים עושים מצעדים? לא. אנשים שמאליים עושים מצעדים? לא. אין שום סיבה שתעשו מצעד כדי לפאר את הפגם הזה.

לא ששמאליים זה פגם מסוים זה סתם דוגמה למיעוט

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:48:53 »
לק"י
אז למה דווקה מתעקשים כל כך שזה יהיה דווקה בירושלים???

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:49:35 »
בס"ד
אין לי בעיה אם אדם רוצה לשכב עם מינו, זה לא בסדר אבל זה לא הבעיה שלי. הבעיה שלי מתחילה כאשר אנשים מסוגך(הומואים) מקימים מרכזים כמו אותו מרכז נוער, מרכז שבו כל נער מבולבל מוצא עצמו בסביבה לא טבעית, לא נכונה.

אם אתה הולך ברחוב כמו בנאדם כמו שצריך באמת שאין לי בעיה איתך, אבל אם אתה הולך מחובק עם חבר שלך, או לבוש כמו בחורה, אין לזה מקום. ילדים קטנים רואים את זה וזה לא בסדר.

אין לי בעיה עם התופעה עצמה, אלא אם ההשלכות שלה על החברה.

אני יכול לומר לך, בתור אחד שהיה במקום דומה, שלא מעודדים אותי לצאת מהארון, אלא מעודדים אותי לאהוב את עצמי כמו שאני.
המקומות האלה הם באמת תוצאה של טוב לב בלבד.
בנוסף, זכותי ללכת ברחוב עם גבר, כמו שזכותי ללכת עם אישה. וגם אם אני רוצה ללבוש בגדי נשים (ד"א אני לא רוצה). זה לא משפיע על ילדים, כמו שלגדול בחברה סטרייטית לא גרמה לי להיות סטרייט.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:50:28 »
בס"ד

מה גם שאתם גוזרים על עצמכם שמד  במו ידיכם... לא יהיה לכם המשכיות קרי משפחה ובכך אתם כורים קבר לעצמכם לא חר'אם?

ורק שתדעו שיש הרבה הומואים שהצליחו להתגבר על הנטייה הזאת וכיום הם נשואים עם אשה וילדים,זה שחינכו אתכם שלא ניתן להשתנות נובע מהשקפת עולם מסויימת שרוצה לתת לגיטימציה לתופעה הזו ולכן הם מגייסים את כל המשאבים בכדי להכשיר את התופעה הזו.

אבל בתכלס זה שקר גמור.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:51:50 »
בס"ד

מה גם שאתם גוזרים על עצמכם שמד  במו ידיכם... לא יהיה לכם המשכיות קרי משפחה ובכך אתם כורים קבר לעצמכם לא חר'אם?

ורק שתדעו שיש הרבה הומואים שהצליחו להתגבר על הנטייה הזאת וכיום הם נשואים עם אשה וילדים,זה שחינכו אתכם שלא ניתן להשתנות נובע מהשקפת עולם מסויימת שרוצה לתת לגיטימציה לתופעה הזו ולכן הם מגייסים את כל המשאבים בכדי להכשיר את התופעה הזו.

אבל בתכלס זה שקר גמור.

רן חבל שאתה לא מתייחס להודעות שלי ולא קורא אותן.
עניתיכל כך הרבה פעמים על מה שכתת עכשיו...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:52:18 »
יש מה שנקרא נכון ולא נכון. 99% מהאנשים כשהם רואים ג'וק הם שמים עליו נעל. אבל תמיד יש את הפריק הזה שמרים אותו ומתחיל לשחק איתו, זה בסדר?  לא. יש לזה השלכות על החברה? לא ממש.

אבל בנוגע לגברים שמתנשקים ברחוב, זה לא טבעי זהו פגם, האם זכותך ללכת ככה ברחוב? כן. האם זה אומר שאתה צריך לעשות זאת? לא.

גבר ואישה שמתנשקים זוהי דרך הטבע, ילד רואה את זה ומבין כי זוהי הדרך של הדברים. אבל לראות 2 גברים מתנשקים או 2 בחורות? זה רק יבלבל את הילד, יחשוב שזה בסדר. וזה לא.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:54:09 »
יש מה שנקרא נכון ולא נכון. 99% מהאנשים כשהם רואים ג'וק הם שמים עליו נעל. אבל תמיד יש את הפריק הזה שמרים אותו ומתחיל לשחק איתו, זה בסדר?  לא. יש לזה השלכות על החברה? לא ממש.

אבל בנוגע לגברים שמתנשקים ברחוב, זה לא טבעי זהו פגם, האם זכותך ללכת ככה ברחוב? כן. האם זה אומר שאתה צריך לעשות זאת? לא.

גבר ואישה שמתנשקים זוהי דרך הטבע, ילד רואה את זה ומבין כי זוהי הדרך של הדברים. אבל לראות 2 גברים מתנשקים או 2 בחורות? זה רק יבלבל את הילד, יחשוב שזה בסדר. וזה לא.

לדעתך לא לדעת אחרים כן

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:55:33 »
בס"ד

אבל בתכלס זה שקר גמור.

אוקיי, אני ניסיתי וניסיתי וניסיתי וניסיתי, והמשכתי לנסות. התפללתי, בכיתי בלילות, עשיתי הכל. לא עבד.
עכשיו אני מאושר, ועכשיו אני יודע שאי אפשר לשנות את זה. מה שאתה לא מבין זה שכשמגלים את הנטייה, אף אחד לא שמח מזה. אף אחד לא חושב שזה בסדר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:56:32 »
אז אולי גם אנשים יסתובבו ערומים ברחובות??.
כי יש כאלה שלפי דעתם זה בסדר זה נורמלי!
ועדיין מעניין אותי למה אתן כל כך מתעקשים שהמצעד יהיה דווקה בעיר הקודש ירושלים??.אין פה סוג של פרובוקציה?!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שלום לכולם
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:57:49 »
ברוך הבא  :old_afro:

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:57:52 »
תשמע ברור שהדעות של כולם לא זהות, אבל על הקוים האדומים אין לעבור.

אין לתת למיעוט לקבוע את הנורמה. מהיום שאתה רואה ג'וק תתחיל לשחק איתו במקום לדרוך עליו, לדעתך אולי זה לא נכון אבל בגלל שלדעת אנשים אחרים זה בסדר, תהפוך את התופעה ללגיטימית ותיקח בא חלק.

אין שום סיבה להפוך את התופעה ללגיטימית. אנשים שנמשכים לבני מינם זה בסדר. אבל לא צריך לעודד את זה. יש בזה משהו גנטי, לא צריך לחזק את זה.

יש אנשים שנולדים עם אינסטינקט של רצח יותר מאחרים, אז נותנים לזה ביטוי? אומרים להם יופי תהיו עצמיכם? לא. מסרסים את התופעה כמה שניתן.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:58:44 »
מה דעתך על הפתרון הזה- תעשה מה שאתה רוצה אבל לא בציבור. אפשר ללכת כם גבר אבל למה להתנשק בפומבי ? גם גבר ואשה לא אמורים להתנשק בפומבי. שני גברים שמתנשקים ברחוב (אולי פרט לכמה רחובות בת"א) זה כמו זו "נורמלי" שמתמזמז בלב בני ברק.

מנותק לא משנה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 24, 2009, 18:59:58 »
אז אולי גם אנשים יסתובבו ערומים ברחובות??.
כי יש כאלה שלפי דעתם זה בסדר זה נורמלי!
ועדיין מעניין אותי למה אתן כל כך מתעקשים שהמצעד יהיה דווקה בעיר הקודש ירושלים??.אין פה סוג של פרובוקציה?!
ירושלים היא עיר הבירה של ישראל, שם נמצאים כל מוסדות החוק, ושם מחליטים מה יהיו הזכויות שלנו. אין לזה קשר לקדושת העיר.
אם היה קשר, היינו צועדים לכותל, דרך כנסיית הקבר לאל עקצא.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 24, 2009, 19:00:03 »
מה דעתך על הפתרון הזה- תעשה מה שאתה רוצה אבל לא בציבור. אפשר ללכת כם גבר אבל למה להתנשק בפומבי ? גם גבר ואשה לא אמורים להתנשק בפומבי. שני גברים שמתנשקים ברחוב (אולי פרט לכמה רחובות בת"א) זה כמו זו "נורמלי" שמתמזמז בלב בני ברק.

גבר ואישה שרוצים להתנשק ברחוב זה בסדר. אני לא מדבר על כך שיתחילו לשכב על ספסלים, אבל בקטנה נשיקה פה נשיקה שם, יש לזה מקום זה יפה וכיף לראות את זה. אבל בין זוג גברים או זו נשים? אין לזה מקום.