כתב נושא: היהודים בגרמניה השתגעו! הם תומכים בספר של היטלר ורוצים שיהיה חוקי למרות שהוא לא  (נקרא 6165 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חיים תסלח לי שאני לוקח את הדיון הזה קצת יותר רחוק אבל תסביר לי איך זה שבמהלך כל הגלות האחרונה כל הצרות קראו אך ורק באירופה? יוון רומא הפוגרומים ברוסיה השואה בגרמניה הפלסטינאצית וכו?

וליהודים שחיו באיזור המזרח לא היו שום בעיות עד הקמת הציונות החילונית ב"אירופה" שהתפתחה מתנועת ההשכלה ,שהתפתחה מהתבוללות היהודים?? תסביר לי??

יש לי סרט בבית שמביא הוכחות כתובות שהרצל היה אנטישימי לא פחות מהיטלר,אז נחזור לנקודה איזה אבא יכול לשנאות את הבן שלו אבא ביולוגי או אבא חורג??

כשאני מאשים את הכוזרים אני מתכוון שהם התגיירו בזמנים קשיים בשבט כי אצלנו היה יותר טוב ולאט לאט הם רצו להתקדם כמו הנוצרים ולא לשמור על היהדות והיטלר הכלב בן זונה שנשמתו ונשמת אימו נשרפו בגיהנום האשימו אותנו היהודים האמיתיים.

אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
הנאצים הגיעו גם לצפון אפריקה...

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הנאצים הגיעו גם לצפון אפריקה...

מתוך מטרה לכבוש את ארץ ישראל שבו היו לא מעט ציונים(חילוניים).

וכמו שאמרתי ליהודים במזרח לא היו בעיות עד הקמת תנועת ההשכלה,ויש את החוק שאומר כל ישראל ערבים זה לזה ובעקבות זה שהכוזרים היתגיירו גם אנחנו שילמנו את המחיר וזאת הסיבה שגם בצפון אפריקה סבלו היהודים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חשבתי שאתה בעד גזענות? מה הבעיה בדברים הגזעניים שהוא אמר? זה בדיוק הנישה שלכם, לא?

בס''ד

גזענות? אתה תומך בערבים המוסלמים הנאצים שמבטיחים לנו שואה. אתה תומך במוסלמים שהדת שלהם מצווה אותם לרצוח את כל הלא מוסלמים.

ואתה פופאי כתבת בפורום הזה שאני ערבי בגלל המוצא המזרחי שלי. אתם השמאלניים תמיד הייתם גזעניים נגד המזרחיים.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
הבוס הגדול,
לאן אתה חותר?

היה עדיף שלא הייתה התנועה הציונית ויהודים באירופה ואז היו מניחים למזרחיים לנפשם והם היו חיים באושר ועושר באפריקה ואסיה עד עצם היום הזה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אחד אחד..
ציטוט
חיים תסלח לי שאני לוקח את הדיון הזה קצת יותר רחוק אבל תסביר לי איך זה שבמהלך כל הגלות האחרונה כל הצרות קראו אך ורק באירופה? יוון רומא הפוגרומים ברוסיה השואה בגרמניה הפלסטינאצית וכו?
יוון - דווקא הקהילה היהודית ביוון (בגלות השניה) הייתה ברובה המוחלט ספרדית ולא אשכנזית, רומא - גם (שים לב שגם יוון וגם איטליה עמדו בפני סכנת כיבוש איסלאמית - שיוון לא הצליחה לעמוד בפניה כשנכבשה על ידי העות'מאנים), ואם אתה מתכוון לאימפריות אזי כל הטיעון שלך עלוב, הרי שכשהן צררו אותנו לא היו כל מיני שטויות של "אשכנזים וספרדים".

ציטוט
וליהודים שחיו באיזור המזרח לא היו שום בעיות עד הקמת הציונות החילונית ב"אירופה" שהתפתחה מתנועת ההשכלה ,שהתפתחה מהתבוללות היהודים?? תסביר לי??
שום בעיות???
התעלמות בורה מפאקטור האיסלם (יודנריין בערב, צבא הראשידון, חוקי עומאר איבן אל חטא'ב, איגרת הרמב"ם, איגרות תימן, תנועת המוואחידון וכו')? עוד הרבה לפני ה"ציונות החילונית"!!!
ציטוט
יש לי סרט בבית שמביא הוכחות כתובות שהרצל היה אנטישימי לא פחות מהיטלר,אז נחזור לנקודה איזה אבא יכול לשנאות את הבן שלו אבא ביולוגי או אבא חורג??
הרצל, אולי לא היה בנאדם מבריק ובטח ובטח שלא הפילושמי הגדול, אבל לפחות הוא היה אחד היחידים שעשו משו בדורו, בזמן שיהדות מזרח אירופה נשחטה לאט לאט מול עיני אחיה ואחיותיה.
ציטוט
כשאני מאשים את הכוזרים אני מתכוון שהם התגיירו בזמנים קשיים בשבט כי אצלנו היה יותר טוב ולאט לאט הם רצו להתקדם כמו הנוצרים ולא לשמור על היהדות והיטלר הכלב בן זונה שנשמתו ונשמת אימו נשרפו בגיהנום האשימו אותנו היהודים האמיתיים.
תבין, השנאה שלך ל"כוזרים" היא פשוט הבל ובלתי רציונלית, כל אדם שיתגייר נחשב יהודי (והמיתוס של אתניות יהודית/גזע יהודי נוצר דווקא בידי האנטישמים, מעניין למה?!) ואיסור מהתורה להזכיר לו את עברו, מה גם שחלק מועט מאוד מהכוזרים אכן התגייר (בתקווה שזה לא אגדה אורבנית). הרצל דווקא היה אשכנזי שלא היה קשור ולו במעט לכוזרים (שחיו בצפון הקווקז).

נ.ב: קורפוס אפריקה הנאצי נשלח בידי היטלר מסיבות אסטרטגיות/טקטיקות שאכן כללו בין השאר את כיבוש א"י (ולאו דווקא בגלל היישוב היהודי), נא למד על הרייך השלישי אחי היקר, על הצבא האיטלקי, על ה"אימפריה הרומית החדשה" והכל בספר - "הרייך השלישי" מאת מייקל ברליי, מומלץ בחום.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הבוס הגדול,
לאן אתה חותר?

היה עדיף שלא הייתה התנועה הציונית ויהודים באירופה ואז היו מניחים למזרחיים לנפשם והם היו חיים באושר ועושר באפריקה ואסיה עד עצם היום הזה?

המסקנה שלי היא שאיסור שתיהיה מדינה חילונית כן...היינו צריכים לבוא לכאן ולא להישאר בגלות אבל לא להקים מדינה ריבונית חילונית או כמו בולשיביקית.
מכוון שאנחנו כאן ולמרות שאנחנו סובלים בגלל הציונים צריך לעשות שינויי ולחזור לדת

תשים לב מה כללללל הערבים אומרים כולל אחמנידאד  צריך להשמיד את האוייב הציוני.... והם לא אומרים צריך להרוג את היהודים זה שניי דברים שונים לגמריי

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
היום, המילה "ציונים" החליפה בתקשורת את המילה "יאהוד"/"ז'יד"/"קייק", הבדלה בין ציונים ויהודים זה זלזול באינטליגנציה, אילולא ה"ציונים", אם אתה מזרחי, היית היום ח"ו נשחט עם כל משפחתך בזמן שבנותיך ואימך נאנסות למוות בידי ג'ייש אל מוחמד איבן עבדאללה אל ראסול אללה.
מה גם שאתה מראה את בורותך ביהדות, הציונות האמיתית מקורה ביהדות - מצוות יישוב ארץ ישראל! ציונות ללא יהדות היא כמו מקרר בלי אוכל, סתם אידיאולוגיה בלי תוכן ומקור.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס''ד

הבעיות התחילו עם הציונים?!

האם אתה מודע לעובדה שאלפי יהודים מזרחיים נרצחו בפוגרומים אכזריים ביותר במדינות ערב במשך מאות שנים?

האם אתה יודע שיהדות ספרד ופורטוגל ואיטליה שהיו כולם מזרחיים-ספרדים נרצחו בעינויים איומים באינקוויזיציה? גם הם היו כוזרים? הם היו מזרחיים! וזה קרה 400 שנה לפני הציונים.

האם אתה יודע שמוחמד מייסד האיסלם יש''ו רצח או העביד את כל היהודים בחצי האי ערב? וכולם היו מזרחיים.

האם אתה יודע מה קרה למזרחיים בארץ ישראל במשך מאות שנים - אלפים נרצחו על ידי הערבים, הבדואים והדרוזים. (כן הדרוזים רצחו הרבה יהודים בגליל.)

אני יכול לתת לך הרבה דוגמאות נוספות.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
היום, המילה "ציונים" החליפה בתקשורת את המילה "יאהוד"/"ז'יד"/"קייק", הבדלה בין ציונים ויהודים זה זלזול באינטליגנציה, אילולא ה"ציונים", אם אתה מזרחי, היית היום ח"ו נשחט עם כל משפחתך בזמן שבנותיך ואימך נאנסות למוות בידי ג'ייש אל מוחמד איבן עבדאללה אל ראסול אללה.
מה גם שאתה מראה את בורותך ביהדות, הציונות האמיתית מקורה ביהדות - מצוות יישוב ארץ ישראל! ציונות ללא יהדות היא כמו מקרר בלי אוכל, סתם אידיאולוגיה בלי תוכן ומקור.

אם כל הכבוד אתה לא צריך לרדת לרמה כזאת.

ומה אתה בכלל מתרגז הפורום הזה תומך ביהדות או לא? כי אני כן תומך ביהדות

וכמו שאתה טוען שהמילה ציונות החליפה את המילים יאהוד וכ"ו,אז הריי אתה בעצם מצדיק אותי בדרך עקיפה הריי אם פעם לדוגמא היו קוראים לך משה והיום קוראים לך רון אז הערבים לא יצעקו מוות למשה אלה מוות לרון וזה כי אתה כבר לא משה ולכן הערבים צועקים מוות לציונים ולא מוות ליהודים,זה עדיין לא נותן להם את הזכות להרוג אותנו ויש לנו את הזכות להגן על עצמנו.
אבל תחשוב טיפה לעומק ולא לזרוק מילים לאוויר ותאמין לי שיש לי המון ידע לגביי הכוזרים אני ממוצא אשכנזי ובאופן טבעי זה עניין אותי

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
ציטוט
אם כל הכבוד אתה לא צריך לרדת לרמה כזאת.
איזו רמה?
ציטוט
ומה אתה בכלל מתרגז הפורום הזה תומך ביהדות או לא? כי אני כן תומך ביהדות
מתרגז, שאתה מאשים עדה שלמה ב"חולי" של קבוצה מסויימת (בין השאר כוזרים), אתה שופט יהודים אתנית? איך בדיוק אתה תומך ביהדות אם אתה לא מבין שבנאדם שמתגייר הוא יהודי?
ציטוט
וכמו שאתה טוען שהמילה ציונות החליפה את המילים יאהוד וכ"ו,אז הריי אתה מעצם מצדיק אותי בדרך עקיפה הריי אם פעם לדוגמא היו קוראים לך משה והיום קוראים לך רון אז הערבים לא יצעקו מוות למשה אלה מוות לרון וזה כי אתה כבר לא משה ולכן הערבים צועקים מוות לציונים ולא מוות ליהודים,זה עדיין לא נותן להם את הזכות להרוג אותנו ויש לנו את הזכות להגן על עצמנו.
אימתי טענתי שלערבים יש זכות לרצוח יהודים?
אני לא מצדיק אותך (ומה זה בדיוק אמור להביע? שאני מצדיק ביסוס אתני של יהודים?)
לא בהכרח, אלא דווקא בגלל העובדה שלערבים (בשונה מהיהודים ומשאר מדינות המערב) יש ביסוס עצמי לאומי, לדידם, כל יהודי תומך בציונות (שהיא הסמל של היהודים לגישת הערבים והמוסלמים), כמו שכל ערבי צריך לתמוך בג'יהאד העולמי, רק הם לא מבינים שלא כל יהודי תומך בציונות.
אגב, הערבים כן צועקים מוות ליאהוד ולא מוות לציונים (ככה הם מכנים אותם בתקשורת כחלק מאל ת'אקיה, לא בגלל איזשהו שנאה לציונות - שזה ואנטישמיות זה היינו הך) - קשה לי להאמין שאף פעם לא שמעת על היללה המוסלמית המסורתית "איטבח אל יאהוד אל כופאר"?!
ציטוט
אבל תחשוב טיפה לעומק ולא לזרוק מילים לאוויר ותאמין לי שיש לי המון ידע לגביי הכוזרים אני ממוצא אשכנזי ובאופן טבעי זה עניין אותי
דווקא אתה, זה שלא חושב לעומק (מעניין למה לא ענית על התגובה הקודמת שלי?), דווקא את הידע שלי ביססתי על כל סוג של מקור, הידע שלך לגבי כוזרים לא נראה באופק (הרצל היה כוזרי?!). אני גם ממוצא אשכנזי, דווקא השנאה לכוזרים נמצאת פסולה בעיניי, לא מבין איך אתה מסוגל להאשים את "עדתך" (?) בהיותה "יהודית מזוייפת".

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

גזענות? אתה תומך בערבים המוסלמים הנאצים שמבטיחים לנו שואה. אתה תומך במוסלמים שהדת שלהם מצווה אותם לרצוח את כל הלא מוסלמים.

ואתה פופאי כתבת בפורום הזה שאני ערבי בגלל המוצא המזרחי שלי. אתם השמאלניים תמיד הייתם גזעניים נגד המזרחיים.

אתה מוכן פעם אחת ולתמיד להסביר לי ולפורום, על סמך מה קבעת בנחרצות כזו שאני הוא אותו "פופאי"?
אתה מתנהג כמו תינוק ששואלים אותו למה, והוא עונה "ככה" - אתה לא יכול סתם ככה לקבוע באופן שרירותי שאני פופאי, סתם כי נדמה לך,
אתה לא מבין שאתה נשמע כמו אידיוט? (וזו לא קללה או מתקפה, זה איך שאתה נשמע כלפי חוץ שאתה דבק בטענה שלא מבוססת על כלום)
אני ל-א פ-ו-פ-א-י - הזיקנה פקדה אותך מוקדם? אני לא הוא ידידי, תתעמת איתי כמו גבר - ותפסיק להתחבא כמו עכבר מאחורי טענות חסרות שחר,
אני יודע מה אתה מנסה לעשות פה, אתה פשוט מתוסכל ממני כל כך, שהלבשת עליי דמות שכנראה מוכרת פה, כדי.. פףף אני לפעמים לא יודע למה אני טורח,
אתה בטוח שאתה בן 50 ולא בן 5?
מגיעה לנו הזכות לחיות בשלום! עכשיו!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתה מוכן פעם אחת ולתמיד להסביר לי ולפורום, על סמך מה קבעת בנחרצות כזו שאני הוא אותו "פופאי"?
אתה מתנהג כמו תינוק ששואלים אותו למה, והוא עונה "ככה" - אתה לא יכול סתם ככה לקבוע באופן שרירותי שאני פופאי, סתם כי נדמה לך,
אתה לא מבין שאתה נשמע כמו אידיוט? (וזו לא קללה או מתקפה, זה איך שאתה נשמע כלפי חוץ שאתה דבק בטענה שלא מבוססת על כלום)
אני ל-א פ-ו-פ-א-י - הזיקנה פקדה אותך מוקדם? אני לא הוא ידידי, תתעמת איתי כמו גבר - ותפסיק להתחבא כמו עכבר מאחורי טענות חסרות שחר,
אני יודע מה אתה מנסה לעשות פה, אתה פשוט מתוסכל ממני כל כך, שהלבשת עליי דמות שכנראה מוכרת פה, כדי.. פףף אני לפעמים לא יודע למה אני טורח,
אתה בטוח שאתה בן 50 ולא בן 5?

בס''ד

אני לא מוכן לומר לך איך אנו ידענו מייד שאתה פופאי. כי אנו חייבים לשמור על אמצעי ההתגוננות שלנו. אבל ידענו מייד.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

אני לא מוכן לומר לך איך אנו ידענו מייד שאתה פופאי. כי אנו חייבים לשמור על אמצעי ההתגוננות שלנו. אבל ידענו מייד.

הוופפפפפפפה, איזה תשובה - ממש כמו של הקרמלין.... אחח כמה שאתה שקוף זה מעלה גיחוך.. אתה באמת חושב שאתה פיקח?

אתה באמת מצפה שמישהו יקח ברצינות את השטות הזו שאמרת עכשיו? באמת?? אוי אלוהינו.... מה בראת לנו (סתםםם אין אלוהים בכלל)

מגיעה לנו הזכות לחיות בשלום! עכשיו!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הוופפפפפפפה, איזה תשובה - ממש כמו של הקרמלין.... אחח כמה שאתה שקוף זה מעלה גיחוך.. אתה באמת חושב שאתה פיקח?

אתה באמת מצפה שמישהו יקח ברצינות את השטות הזו שאמרת עכשיו? באמת?? אוי אלוהינו.... מה בראת לנו (סתםםם אין אלוהים בכלל)

בס"ד
עובדה שחזרנו לארץ ישראל
1800 שנה נס גלוי!
ונבואה ענקית רוב הנבואות כבר התקיימו
רק הקב"ה יודע אתה עתיד
העובדה שיש בריאה זה כבר מחייב שיהיה בורא
עצם היצירה מצביעה על היוצר
עצם הציור אומר שיש צייר
עצם הפסל אומר שיש פסל
עצם הבניין אומר שיש אדריכל
עצם הבריאה אומרת שיש בורא אחד מתכנן הכל נעשה בחכמה טיפש מי שלא מבין
העולם לא הפקר
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
נכון שאתה בעיקרון רוצה לסיים את השיחה על העדות אבל חשוב שידעו שהאשכנזים מתחלקים ל2 קבוצות האחת-היהודים, והשניה-כוזרים שהיתגיירו במהלך הגלות כדיי לחיות חיים נוחים יותר מאשר בשבט הברברי שלהם הם אלה שעושים את הבעיות הם אלה שהתבוללו בגלות וגרמו לנו את כל הצרות במשך הגלות.

אז נכון לא יפה להגיד אשכנזים אבל חשוב שידעו את האמת כמו שהאתר הזה דוגל באמת!

אתה טועה טעות גדולה, אין קשר בין הכוזרים לבין היהודים שעושים לנו צרות, הערב רב נכנס לעם ישראל בימי יציאת מצרים אלפי שנים לפני ממלכת כוזר.

ב. ממלכת כוזר לא התגיירה כדי לחיות חיים נוחים מאחר שחיי היהודים בגלות היו נחותים מכל עם, הם התגיירו לאחר שמלכם פנה לכל הדתות חקר ובדק והגיע למסקנה שהיהדות היא האמת היחידה ועיי"ן ספר הכוזרי של רבי יהודה הלוי שכולו פילוסופיה באמונה טהורה.

ג. אני לא יודע מאיפה הגעת למסקנה שהכוזרים התערבבו דוקא בין האשכנזים ולא בין המזרחיים? ע"פ כל המקורות כוזר הייתה איפה שכיום נמצאת תורכיה, וכך שלאחר חורבן כוזר היה יותר נח להם להתערבב דוקא ביהודי סוריה ופרס.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
לגבי פופאי, אתה באמת לא ראוי לתגובה אבל לידיעת החברים אחד המנהלים אכן האיר את עיננו לעובדה שמוכיחה בכמעט 100% שמדובר בפופאי, אך אני הבעתי את דעתי אז שאין לחסום אותו כל עוד הוא לא משתמש בפגיעות אישיות כדי שחברינו יקראו את טיעוניו הריקים מתוכן ואת ההתבכיינות הבלתי פוסקת שלמעשה משמשת בעיניו כ"פטור" מלענות תשובות לשאלות ויבינו מי הוא השמאל ומי הם מייצגיו.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
דע את האוייב ממש ככה..

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מתוך מטרה לכבוש את ארץ ישראל שבו היו לא מעט ציונים(חילוניים).

וכמו שאמרתי ליהודים במזרח לא היו בעיות עד הקמת תנועת ההשכלה,ויש את החוק שאומר כל ישראל ערבים זה לזה ובעקבות זה שהכוזרים היתגיירו גם אנחנו שילמנו את המחיר וזאת הסיבה שגם בצפון אפריקה סבלו היהודים.
טיעון חרדיסטי מטופש שאין בינו לבין ההסטוריה ולו דבר.
יהודי ארצות האיסלם, בדדגש על יהודי המגרב, שהיו תחת שלטון צרפת נחשפו גם נחשפו להשכלה, כמעט אותו פרק זמן כמו יהודי אירופה, כן הדבר נכון לגבי יהדות טורקיה ולגבי כל הקהילות היהודיות הספרדיות באירופה עצמה(איטליה, הולנד, סלוניקי, הבלקנים, גרמניה וכו').
מטרת הנאצים הייתה לכבוש את תעלת סואץ ואז להשיג קרש קפיצה חשוב לנפט של ערב הסעודית, ומשם למזרח הרחוק לחבירה עם היפנים, זאת הייתה תפיסתו הגאו-אסטרטגית של היטלר בתחילת שנת 1942.
ממש לא קשור לציונים, והנאצים לא עשו הבחנות לגבי אידאולוגיות של יהודים שונים, אלא שאפו לחסל את כ-ו-ל-ם, ציונים ולא ציונים, מתבוללים, מזרחי, חרדים וכו'.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לגבי הקמת יישות מדינית בא"י שאיננה מלכות בית דוד,
ראו את הויכוח הרעיוני שלי עם "גם בשן וגם גלעד" בלינק הבא (שני הדיונים).
אין כאן שום דבר חדש- להלן-
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21015.0.html
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לגבי הקמת יישות מדינית בא"י שאיננה מלכות בית דוד,
ראו את הויכוח הרעיוני שלי עם "גם בשן וגם גלעד" בלינק הבא (שני הדיונים).
אין כאן שום דבר חדש- להלן-
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21015.0.html

תודה על הקישור

ובלי קשר אני רוצה להגיד שאני שמח שנרשמתי לימין האמיתי והכל בזכות חיים בן פסח שפרסם את האתר בסירטון שלו