כתב נושא: לכל השמאלנים שנכנסים לפורום שיהיה ברור  (נקרא 10227 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לכל השמאלנים שנכנסים לפורום שיהיה ברור
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:51:52 »
LOL - פופאי, אתה היפראקטיבי ומשועמם ברמות.  :old_grin:

תגיד, ההורים לא יכלו לסדר לך קייטנה בחופש הגדול?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:53:07 »
ארז,
אין כללי חתימות כיוון שישנם דברים שהם מאוד ברורים, במיוחד אמורים להיות ברורים לאנשים "נאורים" ו"סבלניים" כמוך שמכבדים לכאורה את הזולת ונתתי לך דוגמא למה ברור שאסור לעשות בפורום של הומואים לשם המחשה כיוון שעמם תוכל להזדהות טוב יותר (כיוון שאין לך שום אמפתיה לאנשי ימין).

בבית קולנוע לא כתוב שאסור לאדם לקום ולצעוק "שרפה, שרפה" סתם כך במסגרת חופש הביטוי.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:53:18 »
אתה יכול גם במתכונת זו להגיב ולנהל דיונים אתה שקרן והזוי שמחפש תירוצים, אני לא משתמש
כלל באופציה של קריאת התגובות.

אגב גם הרבה לפני שנחסמת לא ענית אפילו על מחצית מהטענות שלנו, נשארת סתום פה לאחר דבריו של הגולה, לאחר דברי ולאחר דברי נץ, אז פתאום יש לך איזה קש להיאחז בו ואתה מתלונן??

אני מתפלא עליך, בתור פופאי לא התלוננת וניהלת דיון גם כ"מוגבל", מה קרה?
החלטת לעבור לשיטת ההתבכיינות?

תבין ידידי, זהו לא פורום שמאל, זהו פורום פרטי של תנועת ימין, לכתחילה אין לנו מה לתת לך לדבר פה בכלל, אבל מכיוון שאנחנו יודעים שאה תמיד תשאר חסר תשובות לטענותינו
ותתחיל להתבכיין כמו שאתה מתבכיין עכשיו ומוכיח לכלל חברינו וגם לשאר הצופים שכל האידיאולוגיה שלך מבוססת על קש ועל התבכיינות.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 18, 2009, 13:57:28 »
בס"ד
חתיכת כפוי טובה תגיד תודה שנותנים לך לכתוב כאן ולהביע את הדעות הגזעניות שלך ואת הדעות של חורבן צער בעם ישראל שאתה רוצה לעשות
בכל פורום אם תכתוב שאתה נגד ערבים כי הם אוייבים שאתה בעד יהודי יש"ע
אז ישר יעיפו אותך
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 18, 2009, 14:01:38 »
בס''ד

החזיר הזה פופאי כתב בפורום שהוא שמח שהרב כהנא נרצח. הוא קרא לרציחת יהודים טובים.

הוא אמר שהוא גאה להיות מלשין.

אני אתן לו קצת זמן להסיר את החתימה, אחרת אחסום את האנטישמי הזה.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 18, 2009, 14:06:23 »
אתה יכול גם במתכונת זו להגיב ולנהל דיונים אתה שקרן והזוי שמחפש תירוצים, אני לא משתמש

אגב גם הרבה לפני שנחסמת לא ענית אפילו על מחצית מהטענות שלנו, נשארת סתום פה לאחר דבריו של הגולה, לאחר דברי ולאחר דברי נץ, אז פתאום יש לך איזה קש להיאחז בו ואתה מתלונן??

אני מתפלא עליך, בתור פופאי לא התלוננת וניהלת דיון גם כ"מוגבל", מה קרה?
החלטת לעבור לשיטת ההתבכיינות?

תבין ידידי, זהו לא פורום שמאל, זהו פורום פרטי של תנועת ימין, לכתחילה אין לנו מה לתת לך לדבר פה בכלל, אבל מכיוון שאנחנו יודעים שאה תמיד תשאר חסר תשובות לטענותינו
ותתחיל להתבכיין כמו שאתה מתבכיין עכשיו ומוכיח לכלל חברינו וגם לשאר הצופים שכל האידיאולוגיה שלך מבוססת על קש ועל התבכיינות.

אם אתה יודע שאני תמיד אשאר חסר תשובות, תפסיק להגביל אותי? תן לי לדפדף לכל התגובות שנכתבו לי ולענות עליהן? ממה אתה מפחד?

הרי אני שם לב שנבחרת ההנהלה החליטה ללכת על האסטרטגיה של מיתוג מחדש שלי כ"פופאי", כדי לשלהב את העדר על דמות מהעבר הרחוק שלכם,
זה מסקרן לראות אם זה יעבוד, אם כן... הדור הזה אבוד לגמרי - אני לא מבין דבר אחד, אם אתם כל כך בטוחים בעצמכם, למה כל התכסיסים האלה?
למה להדביק לי את הזהות של "פופאי" הזה, למה להגביל את החשבון שלי? אתם עד כדי כך רועדים מהלשון ויכולת השכנוע שלי?

אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם!אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם!
אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם!אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם! אתם מ-פ-ח-ד-י-ם!

בואו תוכיחו לי שאתם יכולים להביס אותי בדיון, תנו לי להיות כמו כולם - ותפסיקו להדביק לי זהויות שונות ומשונות באופן תעמולתי וזול.

« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2009, 14:21:10 על ידי חיים בן_פסח »
מגיעה לנו הזכות לחיות בשלום! עכשיו!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 18, 2009, 14:11:04 »
בס"ד
ההודעות שלך הן מאוד ילדותיות וזה תת רמה מה שאתה כותב
אתצה רק מתחמק מכל דבר וזהו
בפורום על פקיסטנים לא היו נותנים לך לכתוב....
תבין ארץ ישראל שלנו זאת הבטחה אלוקית בתורה לא יעזור לשונאי ישראל!
כנס לתת פורום המאבק על ארץ ישראל  ותקרא עובדות ותראה למי שייכת האדמה הקדושה הזאת!

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 18, 2009, 14:11:29 »

אני מריע לך על יכולותיך המופלאות בלי הכלי הזה, אני לצערי לא יכול בלעדיו, אני גם עושה עוד דברים,
מה לעשות, לי אין קצבאות מהמדינה, אני צריך גם לעבוד בין לבין.
זה לא תירוצים, ואם זה כן, בוא ותוכיח אותי מול כולם - תחזיר לי את החשבון שלי כמו כולם.

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 18, 2009, 14:13:09 »
בס"ד
ההודעות שלך הן מאוד ילדותיות וזה תת רמה מה שאתה כותב
אתצה רק מתחמק מכל דבר וזהו
בפורום על פקיסטנים לא היו נותנים לך לכתוב....
תבין ארץ ישראל שלנו זאת הבטחה אלוקית בתורה לא יעזור לשונאי ישראל!
כנס לתת פורום המאבק על ארץ ישראל  ותקרא עובדות ותראה למי שייכת האדמה הקדושה הזאת!

מה שילדותי זה ה"ענישה" הזו נגדי והמניעה שלי לכתוב כמוך וכמו כולם, ולערוך את הודעותיי.
אני טרם התחלתי לכתוב, אז אתה לא יכול להגיד שזה תת-רמה, כי אני עדיין בחשבון מוגבל
ולא יכול לעבור על הודעות ותגובות בפורום באופן מסודר כדי להשיב עליהם - אתם קושרים את רגליי ומצפים שארוץ?

« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2009, 14:21:33 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 18, 2009, 14:18:59 »
בס''ד

פופאי כותב שאנו מפחדים ממנו. זה באמת מצחיק.

הרי אתה פופאי משקיע שעות על גבי שעות בפורום שלנו עם כל כך הרבה הודעות ארוכות. למה? האם אנו שווים כל כך הרבה זמן? הסיבה היא ברורה - אתם מפחדים מאיתנו. אם לא, לא הייתם משקיעים כל כך הרבה זמן כאן.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #60 ב- : אוגוסט 18, 2009, 14:23:51 »
אתה יכול לשנן את המנטרה הזו כמה שאתה רוצה, זה לא משנה את המציאות.

המציאות היא שאתה יודע שאני לא כל האנשים האלה, ואתה אומר את השטויות האלה כי קל יותר לאגד את קייטנת השנאה שלך
נגד אדם אחד, מאשר להודות שיש המון אנשים שלא אוהבים אותך שם ברשת.

אז תמשיך לצעוק את השטויות האלה, תמשיך לחסום אותי אחרי כל תגובה שלי - זה לא ישנה מאומה,
אני לא אתעייף ולא אשבר - עד שלא תהיה לך ברירה אלא להכנע לפחד שלך ולחסום אותי לצמיתות.

דרך אגב, ההודעה שלך על זה שאני רוצה חשבון נורמאלי כדי לפרוץ לפורום שלך היה כל כך מצחיק,
שהדפסתי ותליתי את זה פה במשרד - אנשים לא האמינו שיש בן אדם כל כך מגוחך, שחושב שצריך חשבון בפורום כדי לפרוץ אליו,
שמע חיים! עשית לנו את היום עם היציאה הזו, אנחנו בהחלט משועשעים מהגן חיות שלך, גם אנחנו "מאמנים את חברינו", שאין לנו ממה לפחד.
את האמת, הפורום האנגלי שלך הרבה יותר מפחיד אותי, שם באמת יש אנשים על רמה - אבל זה בעיה של האמריקאים כבר,
פה למזלנו הרב, 80 אחוז מהפורום, זה נערי רפו"ל, יוצאי כיתה טיפולית, ונערים עם מצוקות של הזנחה ככל הנראה,
ולמרות שזה כואב לנו על הילדים האלה שמובלים כמו באיזה כת אל שקרים שמוזנים להם לפה, אין לנו יותר מדי חמלה למי שיכול לשנוא ולשקר בכזו קלות.
בס''ד

'' נערי רפול הי''ד '' כך הינך קורא לנו? עם הציטוטים המעוותים שלך מהתנ''ך גם ב ''נערי בן-לאדן יש''ו שר''י '' לא יקבלו אותך !! ''ככל שיענוהו כן ירבה וכן יפרוץ '' חחחח :::D אולי יותר נוח י'הי'ה לך לצטט ממשהו הקרוב יותר לבוגדנותך האנטי-יהודית?? אולי מספר הדמים ,הקוראן הערבי הנאצי?( יכריתהו ה' במהרה מהעולם)! אווו גם משם אינך יודע מאומה !! אולי נעזור לך  '' אנ אללה אשתרא מנ אלמואמנין אנפוסהום ואמואלהום באנ להם אלג'נה יוקאתילונ פי סביל אללה ,פיקתלונ ויוקתילונ ועדנ עליה חקא פי אתתוראת ואנג'יל ואלקוראאן ,ומן אופא בעדה מנ אללה ,פאסתבשירו בביעכום אלד'י בייעתום ביה ,וד'אליכ הו אלפווז אלעט'ים '' (ההסבר בסרטון הבא !השתדלנו שלא להסביר בפרוטרוט את המשפט ''ומנ אופא בעדה מנ אללה '' שתרגומו ''ומי שמקריב את נפשו ,[דהיינו מתאבד] הרי ששכרו מאללה '' ! ) לך תתאבד עם חגורת-נפץ בתוך האוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י !! אולי זה יכפר על בוגדנותך בעמך ובמולדתך!! (לפחות כך אומר ספר התועבה הרצחני =הקוראאן המתועב-יכריתהו הקב''ה ברחמיו במהרה מהעול-ם אכי''ר)

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק פופאי2

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #61 ב- : אוגוסט 18, 2009, 14:25:12 »
בס''ד

פופאי כותב שאנו מפחדים ממנו. זה באמת מצחיק.

הרי אתה פופאי משקיע שעות על גבי שעות בפורום שלנו עם כל כך הרבה הודעות ארוכות. למה? האם אנו שווים כל כך הרבה זמן? הסיבה היא ברורה - אתם מפחדים מאיתנו. אם לא, לא הייתם משקיעים כל כך הרבה זמן כאן.

אתה יכול להגיד 90 פעם פופאי, אף אחד בפורום הזה עם קצת שכל לא קונה את זה.
אתמול לא הייתי פופאי והיום אני כן? מה השתנה? למה לא קראת לי פופאי מהתחלה "אם ידעת מייד", אתה טומן לעצמך בורות, חבל.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #62 ב- : אוגוסט 18, 2009, 14:37:47 »
ואללה תהרגו אותי אין לי מושג מה כ"כ מעיק על נשמתו בזה שהגבילו את היכולת אחרי מעקב ההודעות, אני בחיים שלי לא השתמשתי בזה
אני פשוט זוכר באיזה פורומים הגבתי, ואם אני רושם משהו שאני מצפה לתגובה מצד חברי הפורום אני יחזור אליו כעבור זמן מה.
ארז, אולי בוא נשכח מזה, זה כבר נשמע כמו התבכיינות ובאמת שזה נהיה מעיק לשמוע על זה שוב ושוב ושוב...
דבר אחד נכון אמרת, אני מאלה שמחפשים דיון מאתגר, אולי אני לא מתבטא בכתב כמו 'נץ וגאה בזה' , 'גור אריה', 'האלקשי' או 'הגולה בארץ'
אבל אני יעשה כמיטב יכולתי.
חחח אני מאלה שאוהבים להתווכח פנים מול פנים, אבל מאחר שאתה בטוח במאת האחוזים שאנחנו מנסים לרדוף אותך דרך הIP אז נסתפק במה שיש.
אתה אומר שאלה שקרים שאנחנו מפיצים ששמאלנים מפסידים בויכוחים פעם אחר פעם
אז בוא אני יכיר לך פורום שנקרא 'איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית'
http://hayamin.org/forum/index.php/board,31.0.html
תעיין בו קצת...

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #63 ב- : אוגוסט 18, 2009, 15:42:15 »
אשקלוני נכנסת בו חזק  O0

לא כל עכבר יבוא לפה ויחשוב שהפורום זה של אבא שלו

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק סאי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אל נקמות ה'
« להגיב #64 ב- : אוגוסט 18, 2009, 17:17:34 »
לא כל עכבר יבוא לפה ויחשוב שהפורום זה של אבא שלו

היה מת להיות עכבר! הוא חתיכת ג'וק מלוכלך שצריך לרסס ב K600 ולהוריד באסלה  8)

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 18, 2009, 20:49:43 »
לק"י
בזה שהכלבים האלה לוקחים כל כך ברצינות כל דבר שנאמר בפורום ומיבים ויוצאים נגדנו בכל מיני דרכים רק מוכיח כמה הם מפחדים וכמה אנחנו באמת מזיזים להם!

מנותק wung

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • אני קופיף סוטה
« להגיב #66 ב- : אוגוסט 18, 2009, 22:09:32 »
לק"י
בזה שהכלבים האלה לוקחים כל כך ברצינות כל דבר שנאמר בפורום ומיבים ויוצאים נגדנו בכל מיני דרכים רק מוכיח כמה הם מפחדים וכמה אנחנו באמת מזיזים להם!
היי אפשר לשאול מדוע אתה מגדף אנשים שלא מסכימים עם דעותיך?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #67 ב- : אוגוסט 18, 2009, 22:20:41 »
זה לא מה שהיה עושה חביב השמאלנים, ולדימיר איליץ' לנין?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #68 ב- : אוגוסט 18, 2009, 22:21:59 »
בס"ד
אותה שאלה אתה יכול לשאול כל אחד כאן אנחנו מגדפים כל סוג של אנשים שבוגדים בעם שלהם ועובדה שהשמאלנים נותנים כספים ועם הכספים הערבים משתמשים בנשק נגד יהודים
וזה פשע
העולם לא הפקר הקב"ה דן את כולם
תראה מה קרה לרבין ולשרון
הם רצו לשים את היד שלהם על שטחי ארץ ישראל
הארץ הזאת וכל העולם הקב"ה ברא הכל
הארץ הנבחרת לעם הנבחר
בני ישמעאל שילכו מכאן

מנותק wung

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • אני קופיף סוטה
« להגיב #69 ב- : אוגוסט 18, 2009, 22:56:51 »

שלום עכשיו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #70 ב- : אוגוסט 18, 2009, 23:02:35 »

שלום עכשיו
מלחמה אחר כך
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #71 ב- : אוגוסט 19, 2009, 01:56:25 »

שלום עכשיו
שלום!?!?כולנו רוצים הביה שאנחנו רוצים שלום אמיתי וזה לצערנו לא הכי אפשרי!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #72 ב- : אוגוסט 19, 2009, 01:57:55 »

שלום עכשיו
שמאלנים בעד שלום, זה אני מוכן.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #73 ב- : אוגוסט 19, 2009, 03:21:45 »
לחיים בן פסח המאיים, התמונה הזו קטנה יותר מחלק של החתימות של אנשים כמו הגולה בארץ וכו', האם גם כאן אחסם כאפלייה?
אתה שם לב ליחס "המועדף" שאני מקבל בגלל דעותיי? מזכיר לך משהו? זה ההגינות שלך?
למה אני לא זכאי לשימוש באותו גודל חתימה כמו הגולה בארץ וגולשים אחרים? איפה השיוויון שלך?

אין שיוויון בין צדיק (הגולה בארץ) ובוגד (אתה). תסיר את החתימה או תחסם. חיים בן פסח
בס''ד

כדברי תורתנו הקדושה '' להבדיל בין קודש לחול,ובין הטמא לטהור ,ובין עובד ה' לאשר לא עבדו '' , אולי תרצה גם לנהל לנו את הפורום ?  :old_grin: הרי ''זו אפליה גמורה'' שנותנים למישהו אחר לנהל את הפורום ולך לא נותנים  :old_grin: !! אוךךך אתם שטופי המוח והזימה השמאלנים הציונים-ממלכתים בולשביקים שר''י !! אתם אכן מעוררי-רחמים (פתאטים=בלשון טומאתכם) !  >:(

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #74 ב- : אוגוסט 19, 2009, 07:17:43 »
מר ארז\פופאי\או מי שלא תהיה -  בנתיים כל מה שאני רואה ממך זה בלבולי שכל , בוא תטען טענות , ונראה אם אתה מסוגל לאתגר ,להגיד ש"כל הפורום" לא ברמה שלך ולרדת ירידות קטנוניות והנחות שווא על האינטילגנציה של הפורום ,הרקע של כותביו וכו'  , מה זה נותן לך ? זה סתם גורם לך להראות כמו צווחן שלא מסוגל להתדיין ברצינות
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD