כתב נושא: עו"ד יורם שפטל: השואה התרחשה רק בגלל השמאל היהודי  (נקרא 8432 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
עו"ד יורם שפטל: השואה התרחשה רק בגלל השמאל היהודי
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 05, 2009, 22:13:42 »
הבדלי הרקע והתרבות הם חשובים אבל התכונות הבסיסיות קיימות בכל אדם, כמו שכל חיה ברגע שתותקף, תחזיר מלחמה, במידה ואין לה אופציה לברוח.

זה אינסטינקט טבעי.

אינסטינקט נוסף הוא לא לתקוף מי שחזק ממך, או אדם שאתה יודע שהדרך היחידה שתוכל לעצור אותו היא לחסל אותו, אנשים נמנעים מעימותים עם אנשים כאלה.

אם היו 100 יהודים כאלו באירופה, 100 לא יותר, השואה הייתה יכולה להמנע.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 05, 2009, 23:11:04 »
בס"ד

הבדלי הרקע והתרבות הם חשובים אבל התכונות הבסיסיות קיימות בכל אדם, כמו שכל חיה ברגע שתותקף, תחזיר מלחמה, במידה ואין לה אופציה לברוח.

זה אינסטינקט טבעי.

אינסטינקט נוסף הוא לא לתקוף מי שחזק ממך, או אדם שאתה יודע שהדרך היחידה שתוכל לעצור אותו היא לחסל אותו, אנשים נמנעים מעימותים עם אנשים כאלה.

אם היו 100 יהודים כאלו באירופה, 100 לא יותר, השואה הייתה יכולה להמנע.

יש המון (ואני ארחיב אם צריך) מקרים של התנגדות יהודית פיזית לאנטישמיות פיזית. אבל זה לא הספיק.

יהודים מעולם לא מתגברים פיזית על הגויים מהסיבות שהסברתי (Outpowering), זה פשוט אבסורד, יהודים הם לא מוסלמים ולא היה להם אף פעם מטרות רבתי ואינטרסים רבתי, בין אם דתיים ובין אם לאו (אולי למעט היהודים הבולשביקים שגם הם לא הצליחו בגלל סטלין), להתגבר פיזית על הגויים ברמת המאקרו.

אממ, כמיטב ידיעתי, היו עשרות אלפי יהודים, אם לא מאות אלפי כאלה, ברוסיה, בזמן המהפכה ומלחמת האזרחים, לא מעט פרטיזנים יהודים (ועוד ועוד דוגמאות), המצב נשאר כשהיה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 05, 2009, 23:16:19 »
בס"ד

יש המון (ואני ארחיב אם צריך) מקרים של התנגדות יהודית פיזית לאנטישמיות פיזית. אבל זה לא הספיק.

יהודים מעולם לא מתגברים פיזית על הגויים מהסיבות שהסברתי (Outpowering), זה פשוט אבסורד, יהודים הם לא מוסלמים ולא היה להם אף פעם מטרות רבתי ואינטרסים רבתי, בין אם דתיים ובין אם לאו (אולי למעט היהודים הבולשביקים שגם הם לא הצליחו בגלל סטלין), להתגבר פיזית על הגויים ברמת המאקרו.

אממ, כמיטב ידיעתי, היו עשרות אלפי יהודים, אם לא מאות אלפי כאלה, ברוסיה, בזמן המהפכה ומלחמת האזרחים, לא מעט פרטיזנים יהודים (ועוד ועוד דוגמאות), המצב נשאר כשהיה.

אם תוכל להרחיב זה יעזור, אני לא מכיר סיפורים כאלו.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 05, 2009, 23:31:21 »
לפי הסטיסטיקות היו לפרטיזנים היהודים פי אלף יותר סיכויים לשרוד מאלו שנשארו בגטאות והובלו למחנות ההשמדה כצאן לטבח הי''ד.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 05, 2009, 23:32:58 »
בס"ד

בשעה זו לא אוכל להרחיב, אני מקווה שאוכל מחר בע"ה ב"נ.

ציטוט
לפי הסטיסטיקות היו לפרטיזנים היהודים פי אלף יותר סיכויים לשרוד מאלו שנשארו בגטאות והובלו למחנות ההשמדה כצאן לטבח הי''ד.
ועדיין הם לא שרדו ברובם המוחץ. בין אם אלו היו הפרטיזנים הגויים (בעיקר האוקראיניים) שעימם לחמו בגרמנים, ובין אם זה הגייסות הגרמניים שרצחו אותם הי"ד.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 06, 2009, 21:49:45 »
בס"ד

אף יהודי לא היה לוקח את החוק לידיים, זו המנטליות הגלותית היהודית. כמדומני שפוגרום אכזרי התבצע ביהודי אוקראינה אחרי שיהודי חיסל את פטליורה. ראה תגובתי לנץ:
נץ, אני מסכים איתך בגדול, אבל הבסיס להשוואה הוא לא אחיד בעליל, מהסיבות להלן:
א. המנטליות (ברברית סאב-היומנית אצל המוסלמים והערבים ואצל היהודים היא אנושית והומאנית ולא על פי ההגדרה הנוצרית, למרות שבאירופה זה אכן היה כך), הדת (לדוגמא, אונס הוא דבר שמשפיע על הפחד של בנאדם אחד מבנאדם אחר, ביהדות - אונס אסור תמיד, באיסלם - הוא מצווה).
ב. הדמוגרפיה. היהודים מעולם לא היו רוב כלשהו, לא היו בפוטנציה לרוב, מחוץ ליישות מדינית שהייתה ברשותם (בין אם זה מדינת ישראל ובין אם זה פדרטיבניי רגיון בירוביג'אן), שזה גם פאקטור (מבחינת איום והפחדה) שצריך לקחת בחשבון.
ג. הזמן. היום, הממשלות באירופה, נלחמות נגד כל גילוי "לאומני" כלשהו, מחשש שדבר זה ישפיע על הנטיות הלאומיות של העם, שבסופו של דבר יהיה מסוגל להביא לשלטון מפלגת "ימין קיצונית", מפלגה "פאשיסטית". זה התחיל עוד בסוף מלחה"ע ה-2, אחרי הוקאת הפאשיזם וה"לאומנות" מצד רוב מדינות אירופה דה יורה (לא בהכרח בתוך העם, אל נא לשכוח שבמדינות כמו אוקראינה ופולין ההתנהגות המוסלמית איננה כבמדינות כמו גרמניה, צרפת ובריטניה, זה תלוי גם במנטליות של ה"כופאר").
אם אני אזכר בעוד, אוסיף..
רון, אתה רק מחזק את שרציתי להדגיש, אין שום בסיס אחיד להשוואה בין האיסלם ליהדות
הדמוגרפיה והטרור הם רק חלק ממכלול כלים העומדים לרשות האיסלם מה שאין כן ליהדות בגולה.
בתוספת המנטליות האירופית במישור הפוליטי אחרי מלחמת העולם השניה , שוב, אין כאן כל מחלוקת, רק מחזק את דבריי בסקר הנ"ל- http://hayamin.org/forum/index.php/topic,12363.0.html
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 08, 2009, 14:00:13 »
בס"ד

200 (אם לא יותר) יהודים חמושים בפרעות קישיניובה (1905) כהגנה עצמית מול המולדובנים האנטישמים (יותר יעיל מהאחרים), מקרה שלום שלוורצבארד והפוגרום שלאחריו (1926), מרד גטו ורשה - בין היתר גם האצ"י (ארגון צבאי יהודי) הימני בית"ריסטי וגם האי"ל (הארגון היהודי הלוחם) השמאלני מבית היוצר של ה"חלוץ" הסוציאליסט (1943; כנ"ל), ארגון הבונד, ר' ברוך גולדשטיין זצוק"ל הי"ד (1994), ה-FPO (יותר יעיל מהאחרים;)עדן נתן זאדה ז"ל הי"ד וכו' וכו' וכו' (עוד לא סיימתי, אוסיף עוד מאוחר יותר, זוהי בהחלט רק רשימה חלקית).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
עו"ד יורם שפטל: השואה התרחשה רק בגלל השמאל ה&#
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 08, 2009, 16:17:06 »
בס"ד

200 (אם לא יותר) יהודים חמושים בפרעות קישיניובה (1905) כהגנה עצמית מול המולדובנים האנטישמים (יותר יעיל מהאחרים), מקרה שלום שלוורצבארד והפוגרום שלאחריו (1926), מרד גטו ורשה - בין היתר גם האצ"י (ארגון צבאי יהודי) הימני בית"ריסטי וגם האי"ל (הארגון היהודי הלוחם) השמאלני מבית היוצר של ה"חלוץ" הסוציאליסט (1943; כנ"ל), ארגון הבונד, ר' ברוך גולדשטיין זצוק"ל הי"ד (1994), ה-FPO (יותר יעיל מהאחרים;)עדן נתן זאדה ז"ל הי"ד וכו' וכו' וכו' (עוד לא סיימתי, אוסיף עוד מאוחר יותר, זוהי בהחלט רק רשימה חלקית).

לא הבנת אותי.
אני לא מדבר על הגנה עצמית.
נעשה פוגרום ביהודים, הרוגים פצועים נזק ברכוש, לא משנה. היהודים קמים יום לאחר מכן ועושים אותו דבר בשכונה של גויים.
יום לאחר מכן הגויים יבואו לשכונת היהודים וינקמו. יום לאחר מכן היהודים ינקמו.
אחרי יומיים שלושה כאלה יהיה שקט ל50 שנה.