כתב נושא: הייתי בתל ברוך !!  (נקרא 5003 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ח"כ הרב מיכאל בן-ארי:הרצח הוא רק קצה הקרחון
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 15, 2009, 23:46:28 »
בס"ד

איפה ליברמן והימין-המזוייף? >:(

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/260535
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 15, 2009, 23:57:52 »
בס"ד
בס"ד
איפה ליברמן והימין-המזוייף? >:(
http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/260535
זאת שאלה ממש טובה......

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 16, 2009, 00:09:02 »
לפני כמה ימים הבנתי שהעם שלי קודם כל אשם במה שקורה לו עם הערבים. הבנתי איזה פחדנים עלובים אנחנו.

לפני כמה ימים חזרתי באוטובוס הבית אחרי העבודה. יש לנו באזור חדרה חברת אוטובוסים שכל הנהגים שלה ערבים.
הנהג הערבי הזה לא רצה לתת לאישה אתיופית מבוגרת לרדת מקדימה (ולא היה שום עומס)

האישה הייתה זקנה שכנראה לא היה לה כוח לעשות את כל הדרך לצד השני וביקשה ממנו שיפתח את הדלת, אך הנהג מצידו סירב בזלזול מגעיל ביותר ודיבר בצורה מאוד מזעזעת.

לאחר שהערתי לו  בתקיפות, הוא התחיל לקלל אותי, אך מה שהעלה לי את הסעיף זה שהוא התחיל לאיים עלי שאם הוא לא היה במדים אז הוא היה מפרק אותי.

לאחר שהוא קם והרגשתי שהוא עומד לתקוף אותי, הוא קיבל ממני אגרוף לשפה, ולאחר שהוא גם ניסה לתקוף בחזרה ללא הצלחה (הוא לא יודע להתאגרף) , הבאתי לו עוד כמה קטנות לפנים.

לאחר שהגיע המשטרה אף אחד מהנוסעים של האוטובוס לא קם להגנתי. אף אחד לא פצה פה , אלא להיפך, התחילו להתלונן שהם מאחרים הביתה.

ולמה אני מספר את זה?

תארו לכם שבמקרה דומה כמו שקרה בת"א הייתה חבורה של יהודים תוקפת את הערבים להגנן על יהודים.....את מי אתם חושבים הייתה מאשימה המשטרה?

גועל נפש מה שקורה היום......אבל אני מקווה שזה יישתפר כמו במקרה של שי דרומי הגיבור!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 16, 2009, 00:11:33 »
בס"ד
לפני כמה ימים הבנתי שהעם שלי קודם כל אשם במה שקורה לו עם הערבים. הבנתי איזה פחדנים עלובים אנחנו.

לפני כמה ימים חזרתי באוטובוס הבית אחרי העבודה. יש לנו באזור חדרה חברת אוטובוסים שכל הנהגים שלה ערבים.

האישה הייתה זקנה שכנראה לא היה לה כוח לעשות את כל הדרך לצד השני וביקשה ממנו שיפתח את הדלת, אך הנהג מצידו סירב בזלזול מגעיל ביותר ודיבר בצורה מאוד מזעזעת.

לאחר שהערתי לו  בתקיפות, הוא התחיל לקלל אותי, אך מה שהעלה לי את הסעיף זה שהוא התחיל לאיים עלי שאם הוא לא היה במדים אז הוא היה מפרק אותי.
זה הגיע לכלב הזה..... >:( >:( >:( >:( >:(

לאחר שהוא קם והרגשתי שהוא עומד לתקוף אותי, הוא קיבל ממני אגרוף לשפה, ולאחר שהוא גם ניסה לתקוף בחזרה ללא הצלחה (הוא לא יודע להתאגרף) , הבאתי לו עוד כמה קטנות לפנים.

לאחר שהגיע המשטרה אף אחד מהנוסעים של האוטובוס לא קם להגנתי. אף אחד לא פצה פה , אלא להיפך, התחילו להתלונן שהם מאחרים הביתה.

ולמה אני מספר את זה?

תארו לכם שבמקרה דומה כמו שקרה בת"א הייתה חבורה של יהודים תוקפת את הערבים להגנן על יהודים.....את מי אתם חושבים הייתה מאשימה המשטרה?

גועל נפש מה שקורה היום......אבל אני מקווה שזה יישתפר כמו במקרה של שי דרומי הגיבור!
אני ממש מעריך את מה שעשית לאותו נהג ערבי נאצי ימח שמו וזכרו!!!!!!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 16, 2009, 00:11:45 »
בס''ד

הדם של העם היהודי הקדוש מופקר ע''י שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי וסוכניו מפלגות הימין המזוייף שר''י !! התרענו על-כך אין-ספור פעמים !! העם היהודי אמור להכיר באמ-ת ,שאותם יהודונים אנשי ערב-רב שמאלנים נאצים ציונים-ממלכתים בולשביקים שר''י מפקירים את הדם היהודי הי''ד , וכן משסים את חיות הפרא האוייבים הערבים הנאצים בבנות יהודיות בכל מקום ר''ל !! יש לשים סוף להשפלה הנוראה הזו !! ולקדש שם-שמי-ם ברבים !! אוי לאותם המשתפים-פעולה עם שלטון העוולה שמגמתו לשמד ולבולל את אחינו המסכנים המבולבלים על ידם המגואלות בדם אחינו הי''ד במסגרת שטיפות-מוח נוראיות שתכליתן לעקור את הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי ח''ו ר''ל ! אלא שיש להראות להם '' כאשר יענו אותו כן ירבה, וכן יפרוץ'' ולקחת את בטחון העם-היהודי לידיים יהודיות !! אין לסמוך על שלטון העוללה שמנהיגיו נגועים בזנות ,זימה ותועבה ,בצע שוחד ושלמונים !! עלינו להתעורר מהתרדמת שמלווה בסמי-שינה של הפחדות וכל מיני שטויות אחרים שבהם משתמש שלטון העוללה בכדי שלא לאפשר התארגנות יהודית כנגד אותם מעשי עוולה רצחניים כפי שראינו ושמענו כאן ר''ל !!  :'( :'( :'( :'( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(מוות לאוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י !! מוות לבוגדים המשתפים -פעולה עם האוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י !! :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 16, 2009, 08:49:04 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 16, 2009, 02:40:05 »
איפה כל אבירי השלום והדמוקרטיה ?! עכשיו שיצעקו 'דו קיום'
כואב הלב לשמוע כזה סיפור, תודה על המידע אחי.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 16, 2009, 02:42:20 »

לאחר שהערתי לו  בתקיפות, הוא התחיל לקלל אותי, אך מה שהעלה לי את הסעיף זה שהוא התחיל לאיים עלי שאם הוא לא היה במדים אז הוא היה מפרק אותי.

ולמה אני מספר את זה?

פשוט בושה! ! !
כל הכבוד לך שקמת לעזרת הגברת!
מה היה המקרה של שי הדרומי?

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 16, 2009, 03:01:19 »
בדרך כלל הייתי רושם שהלוואי שיעשו בהם לינץ' כפעולת נקם
אבל כבר אין לי כוח לזה יותר.. אני יודע שאי אפשר לחיות איתם פה ופשוט הממשלה לא מבינה את זה
אני פשוט ראיתי אמא ובת הולכות מדממות ובוכות בגלל שהאבא שלהן באותו הזמן מוכה למוות בגלל שהוא הגן עליהן ועוד מידי האוייב האכזר הזה
אי אפשר לתאר מה שראיתי שם בכלל באיזה פאניקה הן היו
באלי ללכת לישון ולהתעורר עוד יומיים-שלוש ככה למרות שזה לא יקרה כי אנלא מצליח להירדם

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 16, 2009, 09:09:15 »

ולמה אני מספר את זה?

תגיד אחי איך זה נגמר מבחינת המשטרה? עצרו אותך או משהו?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 16, 2009, 09:24:26 »
בדרך כלל הייתי רושם שהלוואי שיעשו בהם לינץ' כפעולת נקם
אבל כבר אין לי כוח לזה יותר.. אני יודע שאי אפשר לחיות איתם פה ופשוט הממשלה לא מבינה את זה
אני פשוט ראיתי אמא ובת הולכות מדממות ובוכות בגלל שהאבא שלהן באותו הזמן מוכה למוות בגלל שהוא הגן עליהן ועוד מידי האוייב האכזר הזה
אי אפשר לתאר מה שראיתי שם בכלל באיזה פאניקה הן היו
באלי ללכת לישון ולהתעורר עוד יומיים-שלוש ככה למרות שזה לא יקרה כי אנלא מצליח להירדם
אתה צודק זה מחזות קשים במיוחד וכואבים, לי במקומך קשה להיות נוכח בסיטואציה כזאת וכמעט חסר אונים.
קשה לי בעצמי לתאר אב חסר אונים שרוצה להציל את ביתו ואשתו והוא ללא כל יכולת להתמודד מול 10 ביריונים ימח שימם, שירקבו בכלא כל שארית חייהם. :old_cry:
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 16, 2009, 09:35:17 »
אתה צודק זה מחזות קשים במיוחד וכואבים, לי במקומך קשה להיות נוכח בסיטואציה כזאת וכמעט חסר אונים.
קשה לי בעצמי לתאר אב חסר אונים שרוצה להציל את ביתו ואשתו והוא ללא כל יכולת להתמודד מול 10 ביריונים ימח שימם, שירקבו בכלא כל שארית חייהם. :old_cry:
בס''ד

טעות חמורה !! ??? לא יירקבו ב''כלא'' ,כי-אם ישבו בתנאי בית מלון ,עם הערצה כ''גיבורים'' ויקבלו מלא הקנטינות והסיוע הכספי מצוררי העם-היהודי ימח שמם וזכרם , וכן יקבלו אפשרות ל''שיקום'' בלימודים אונברסיטאיים על חשבונכם ! והליך ''שיקום האסיר'' הכולל משכורת לכל חייהם לאחר שחרורם במקרה שישבו באותה ''נירוואנה '' המתקראת ''בית-סוהר'' ,וככל הנראה ישוחררו לאחר חטיפת יהודים כגון חטיפת גלעד שליט ה' יצילהו !!  :'( :'( :'( >:( >:( >:( יש לעוור את עיניהם יש''ו בשלב ראשון לפני המשפט !! ובשלב השני לקצץ בהונות ידיהם ורגליהם !! רק זה ירתיע את האוייב הערבי הנאצי יש''ו !!
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
בס''ד

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 16, 2009, 09:51:07 »
בס''ד

טעות חמורה !! ??? לא יירקבו ב''כלא'' ,כי-אם ישבו בתנאי בית מלון ,עם הערצה כ''גיבורים'' ויקבלו מלא הקנטינות והסיוע הכספי מצוררי העם-היהודי ימח שמם וזכרם , וכן יקבלו אפשרות ל''שיקום'' בלימודים אונברסיטאיים על חשבונכם ! והליך ''שיקום האסיר'' הכולל משכורת לכל חייהם לאחר שחרורם במקרה שישבו באותה ''נירוואנה '' המתקראת ''בית-סוהר'' ,וככל הנראה ישוחררו לאחר חטיפת יהודים כגון חטיפת גלעד שליט ה' יצילהו !!  :'( :'( :'( >:( >:( >:( יש לעוור את עיניהם יש''ו בשלב ראשון לפני המשפט !! ובשלב השני לקצץ בהונות ידיהם ורגליהם !! רק זה ירתיע את האוייב הערבי הנאצי יש''ו !!
 :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
מה לעשות לצערנו הרב!! אבל בית כלא זהו העונש המרבי הניתן בא"י, ונתנחם בו בינתיים או שיש לך פתרון חלופי,אך עדיין לא ניתן לממשו.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 16, 2009, 10:09:43 »
מה לעשות לצערנו הרב!! אבל בית כלא זהו העונש המרבי הניתן בא"י, ונתנחם בו בינתיים או שיש לך פתרון חלופי,אך עדיין לא ניתן לממשו.
בס''ד

ניתן גם ניתן !! הבעי'ה היא גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שמנהל את השלטון בכוח ההון הגזול במחיר דם אחינו הי''ד !! יש להפיץ את האמ-ת ולאחד את אחינו ,וכל אוייב ערבי נאצי יש''ו שייראה בתוך אוכלוסי'ה יהודית יירמס למוות בידי ההמונים !! כך נוהג שלטון עם !!  :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)
בס''ד

מנותק therealyemini

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הייתי בתל ברוך !!
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 16, 2009, 15:20:27 »
בס''ד

ניתן גם ניתן !! הבעי'ה היא גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שמנהל את השלטון בכוח ההון הגזול במחיר דם אחינו הי''ד !! יש להפיץ את האמ-ת ולאחד את אחינו ,וכל אוייב ערבי נאצי יש''ו שייראה בתוך אוכלוסי'ה יהודית יירמס למוות בידי ההמונים !! כך נוהג שלטון עם !!  :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)

אני חושב שכל היהודים צריכים לצאת יותר מהבית
בכל רחבי הארץ
שלא יהיה מצב שיהיו משפחה יהודייה שיושבת לבד ופתאום באים אליהם 7 ערבים ומרביצים להם...
הערבים יוצאים בארץ שלנו יותר ממה שאנחנו יוצאים
צריכים שכל יהודי יצא לרחובות כל הזמן ולעשות על האש ולהסתובב בתל אביב והכל כל הזמן
אם ערבי מנסה עוד פעם כמו אתמול להרוג יהודים הוא מקבל תלינץ' של החיים שלו
כמו שקרה ביוון...