כתב נושא: משהו מצחיק אותי, עופרת יצוקה  (נקרא 30998 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • הפנתרים השחורים # wil be back
משהו מצחיק אותי, עופרת יצוקה
« להגיב #75 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:57:25 »
אה טוב נו מי יכול להתווכח עם זה..
זה קטע אף אחד לא יכול להתווכח איתי ! אני די טוב !  O0
אם האריה ישאג מי לא ירא !!!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #76 ב- : אוגוסט 10, 2009, 13:58:38 »
בפען הבאה שאני וחברים שלי נדפוק מכות לאשכנזים אני יזכר בך ויעשה כאילו זה אתה [זה יהיה כיף]
הא ואני לא מרביץ לאשכנזים כי הם אשכנזים חס וחלילה רק אם הם עשו לי משהו או פגעו בי !

תהנה, פעם הבאה שאני יראה סרט מצויר אני יחשוב עליך.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #77 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:00:27 »
תהנה, פעם הבאה שאני יראה סרט מצויר אני יחשוב עליך.
חח סרט מצויר ??? חחח ועוד אמרת שאני ילד  :::D :::D

לך לך תשתה שוקו בן כמה אתה 6 וחצי עולה לגן חובה ?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #78 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:00:45 »
בס"ד
אני לא ממציא תבין זה הכל השכל הישר מוביל אותי לשם למה אתםן חושבים שאני ישב פה וייזין לכם את השכל סתם !! אני לא בנאדם כזה אני לא מופרע או משהו ! יש לי תיאורה: כל יהודי נמצא במקום כלשהו ומהמקום הזה הוא בוחן את הדברים ואומר מה שנראה לו !
צודק השכל הישר גרם לי להבין שצבע עורי ירוק, ששמי הוא ג'וני דלאקרטונה ושאני בעצם זן לא מוכר. אני חושב שאתה תשב פה ותבלבל לנ בשכל מהסיבה הפשוטה שאתה בנאדם מסכן, פתאטי ומשועמם, מקובע שאין לו ולמציאות כל קשר, תלמד איך להתווכח (מחקרים/מקורות הם דבר הכרחי דה אקא בוויכוחים, תלמד להבא).
לי יש תיאוריה אחרת: כל יהודי הוא קדוש, השאלה אם אתה מנסה להשחית את נשמתך (בשנאה היוקדת שלך לאשכנזים למשל), או לקדש את נשמתך (קירוב אחים ואחיות יהודים כמו רוב חברי הפורום), סה טו.
מש"ל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #79 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:01:33 »
חח סרט מצויר ??? חחח ועוד אמרת שאני ילד  :::D :::D

לך לך תשתה שוקו בן כמה אתה 6 וחצי עולה לגן חובה ?

לכיתה א', ואחרי שאני קורא את השטויות שאתה כותב צפיה בסרטים מצוירים זו עלית מדרגה.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #80 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:05:11 »
בס"דצודק השכל הישר גרם לי להבין שצבע עורי ירוק, ששמי הוא ג'וני דלאקרטונה ושאני בעצם זן לא מוכר. אני חושב שאתה תשב פה ותבלבל לנ בשכל מהסיבה הפשוטה שאתה בנאדם מסכן, פתאטי ומשועמם, מקובע שאין לו ולמציאות כל קשר, תלמד איך להתווכח (מחקרים/מקורות הם דבר הכרחי דה אקא בוויכוחים, תלמד להבא).
לי יש תיאוריה אחרת: כל יהודי הוא קדוש, השאלה אם אתה מנסה להשחית את נשמתך (בשנאה היוקדת שלך לאשכנזים למשל), או לקדש את נשמתך (קירוב אחים ואחיות יהודים כמו רוב חברי הפורום), סה טו.
מש"ל.
אם זה מה שהשכל הישר שלך גרם לך להבין אחי אתה דביל ! שמך ג'וני דלאקרטונה? אתה טועה ! כל מה שאמרתי עד עכשיו זה אמת לאמיתה ! ואתה מתעלם מהאמת ושוב פעם אני לא שונא אשכנזים ! אני שונא כוזרים! שהם לא יהודים !
אני בכללי אוהב את כל היהודים אחי וגם אותך למרות שאתה אפס כזה אני מבין אותך אתה רק מנסה להגן על העדה שלך !

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #81 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:06:56 »
תראה איך אתה מדבר ואני בור? כל הטיעון שלך מבוסס על הצבעים היפים שאתה רואה בראש שלך ואני בור?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #82 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:08:37 »
ואגב, כוזרים הם יהודים טובים לחלוטין! הם גרי צדק אמיתיים ואתה עובר על מצוות התורה כשאתה מזכיר לגר את עברו.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #83 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:09:39 »
תראה איך אתה מדבר ואני בור? כל הטיעון שלך מבוסס על הצבעים היפים שאתה רואה בראש שלך ואני בור?
אני מדבר יפה מאוד ! זה השפה שלי זה שזה לא מתאים למדינת ישראל "האירופאית"! כן כן כנען שלי שהפכו לי אותה למזרח אירופה זה בעיה שלכם לא שלי ! חושבים שאתם מבינים הכל לא מבינים כלום עד שהמזרחיים לא יעלו בסולם החברתי לא תיהיה פה מדינת ארץ ישראל נורמאלית ! ומצידי ברגע שאני יהיה בשלטון אני מחזיר את כל האירופאים לאירופה מצידי להישאר פה אם הערבים שאותם אני לצערי !! מבין אתכם אני לא מבין חבורה של לבנים כוזרים !

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #84 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:10:52 »
בס"ד
אם זה מה שהשכל הישר שלך גרם לך להבין אחי אתה דביל ! שמך ג'וני דלאקרטונה? אתה טועה ! כל מה שאמרתי עד עכשיו זה אמת לאמיתה ! ואתה מתעלם מהאמת ושוב פעם אני לא שונא אשכנזים ! אני שונא כוזרים! שהם לא יהודים !
אני בכללי אוהב את כל היהודים אחי וגם אותך למרות שאתה אפס כזה אני מבין אותך אתה רק מנסה להגן על העדה שלך !
אני אפילו לא אגיב לחלק הראשון, שנאמר בציניות (כמו כל הויכוח שלך).
תן לי הוכחות שמה שאתה אומר זה אמת לאמיתה, אתה לא משתמש בשכל אלא בדמיון!
אני לא מתעלם מהאמת, אתה זה שממציא "אמיתות" למיניהן, ואתה כן שונא אשכנזים והוכחת זאת שוב ושוב במהלך כל הויכוחים, מעניין שאת עניין הכוזרים אתה מעלה רק בדיון זה, והכוזרים (שגנטית אין להם כמעט כל קשר ליהודים של ימינו) הם יהודים!! הם התגיירו, ולכן הם יהודים, איפה השכל שלך עכשיו?
אני אוהב את כל היהודים וגם אותך למרות שאתה מטומטם כזה, ולא, אני לא מנסה להגן על העדה שלי מכיוון שאין לי עדה, מה הקשר?

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #85 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:11:02 »
ואגב, כוזרים הם יהודים טובים לחלוטין! הם גרי צדק אמיתיים ואתה עובר על מצוות התורה כשאתה מזכיר לגר את עברו.
כן בגלל זה המדינה שלנו נראית איך שהיא נראית !

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #86 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:12:28 »
אני מדבר יפה מאוד ! זה השפה שלי זה שזה לא מתאים למדינת ישראל "האירופאית"! כן כן כנען שלי שהפכו לי אותה למזרח אירופה זה בעיה שלכם לא שלי ! חושבים שאתם מבינים הכל לא מבינים כלום עד שהמזרחיים לא יעלו בסולם החברתי לא תיהיה פה מדינת ארץ ישראל נורמאלית ! ומצידי ברגע שאני יהיה בשלטון אני מחזיר את כל האירופאים לאירופה מצידי להישאר פה אם הערבים שאותם אני לצערי !! מבין אתכם אני לא מבין חבורה של לבנים כוזרים !

חחחח ככה אתה מדבר? אתה ברברי. כי אני לא יכול לקלל? אתה נהיה קשוח שאתה מקלל? אתה חושב שמישהו פה סופר אותך? לא בגלל שאתה מזרחי, בגלל שאתה מפגר.

יותר מזה אני יגיד לך ככה. אם בשנות ה60 וה70 כל המזרחים היו כמוך, אני מבין את הגזענות, אם כולם התנהגו כמוך אני מבין את הקרע שהיה בעם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #87 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:13:40 »
בס"ד
מעניין שאתה מדבר בדיוק כמו הבוגדים מהשמאל, אתה מפריד בין יהודים שאין ביניהם הבדל (מה זה "מזרחים"? מה זה "אשכנזים"? אין חיות כאלה).
אתה פשוט פורק את כל רגשות הנחיתות והשנאה שלך נגד יהודים אחרים, זה הכל.
אם הייתי בשלטון, הייתי דואג שהערבים, יחד עם הבוגדים למיניהם ובכללם הפנתרים השחורים היו עפים מפה על קטיושה.
מה אתה מבין אותם? אני לא מבין אותך, מה אתה משחק לי אותה כושי שסובל אפרטהייד?

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #88 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:14:25 »
בס"דאני אפילו לא אגיב לחלק הראשון, שנאמר בציניות (כמו כל הויכוח שלך).
תן לי הוכחות שמה שאתה אומר זה אמת לאמיתה, אתה לא משתמש בשכל אלא בדמיון!
אני לא מתעלם מהאמת, אתה זה שממציא "אמיתות" למיניהן, ואתה כן שונא אשכנזים והוכחת זאת שוב ושוב במהלך כל הויכוחים, מעניין שאת עניין הכוזרים אתה מעלה רק בדיון זה, והכוזרים (שגנטית אין להם כמעט כל קשר ליהודים של ימינו) הם יהודים!! הם התגיירו, ולכן הם יהודים, איפה השכל שלך עכשיו?
אני אוהב את כל היהודים וגם אותך למרות שאתה מטומטם כזה, ולא, אני לא מנסה להגן על העדה שלי מכיוון שאין לי עדה, מה הקשר?
אז אלף אתה התחלת אם הציניות הזאת לא אני ! ומי שהחל אם השנאה הזאת תסכים איתי לא אני ! מי ששנאה את סבתא שלי את סבא שי את כל העדה שלי זה האשכנזים הכוזרים הם התחילו אם זה ! אני רק נסחפתי פנימה לכן כל חטא שלי עובר אליהם ! אם הם התגירו למה הם לא מתנהגים כמו יהודים טובים אלא כמו יהודם רשעים אף אחד מהדתות לא הסכים לקבל אותם רק אנחנו פראירים קיבלנו אותם !
ושוב כל מה שדיברתי אליו זו אמת ! אני לא יספר פה שקרים אני לא שקרן !

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #89 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:14:51 »
בס"ד
בדיוק, קשה לך לקבל יהודים אחרים כיהודים, רק המזרחים הם יהודים וכל השאר הם "אשכנאצים".

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #90 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:15:44 »
אז אלף אתה התחלת אם הציניות הזאת לא אני ! ומי שהחל אם השנאה הזאת תסכים איתי לא אני ! מי ששנאה את סבתא שלי את סבא שי את כל העדה שלי זה האשכנזים הכוזרים הם התחילו אם זה ! אני רק נסחפתי פנימה לכן כל חטא שלי עובר אליהם ! אם הם התגירו למה הם לא מתנהגים כמו יהודים טובים אלא כמו יהודם רשעים אף אחד מהדתות לא הסכים לקבל אותם רק אנחנו פראירים קיבלנו אותם !

זו אמת?

תוכיח!!!!!!

תוכיח משהו מכל מה שטענת!!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #91 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:16:51 »
אני לא ממציא תבין זה הכל השכל הישר מוביל אותי לשם למה אתםן חושבים שאני ישב פה וייזין לכם את השכל סתם !! אני לא בנאדם כזה אני לא מופרע או משהו ! יש לי תיאורה: כל יהודי נמצא במקום כלשהו ומהמקום הזה הוא בוחן את הדברים ואומר מה שנראה לו !
באמת???

כאילו כל מה שאתה שונא אשכנזים זה בגלל תיאוריה שאתה המצאת?

אתה יודע מה יש לי תאוריה: לפי דעתי אתה אשכנזי ממסדי שרוצה שמתחזה למזרחי כדי להוציא שם רע לעדות המזרח, מה דעתך?
הרבה יותר הגיוני מהשטיות האחרות שלך.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #92 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:17:51 »
חחחח ככה אתה מדבר? אתה ברברי. כי אני לא יכול לקלל? אתה נהיה קשוח שאתה מקלל? אתה חושב שמישהו פה סופר אותך? לא בגלל שאתה מזרחי, בגלל שאתה מפגר.

יותר מזה אני יגיד לך ככה. אם בשנות ה60 וה70 כל המזרחים היו כמוך, אני מבין את הגזענות, אם כולם התנהגו כמוך אני מבין את הקרע שהיה בעם.
אני חושב שמאוד סופרים אותי ! להפך אני לא סוםר אתכם ! כי אתם כוזרים ! אז אני שם עליכם === אתם לא יהודים ! במיוחד אתה ! ואנחנו המזרחיים אנחנו הבנים של השם אתם סתם מתגיירים שמהמחנה שלכם הרסו את ארץ כנען ואתם עוד מגוננים עליהם ! בשנות ה60 וה70 שלטו פה כוזרים צבועים שדיכאו ת כל עם ישראל האמיתי !
« עריכה אחרונה: אוגוסט 10, 2009, 18:23:58 על ידי אחים באמת »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #93 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:18:54 »
אני חושב שמאוד סופרים אותי ! להפך אני לא סוםר אתכם ! כי אתם כוזרים ! אז אני שם עליכם ז-ן אתם לא יהודים ! במיוחד אתה ! ואנחנו המזרחיים אנחנו הבנים של השם אתם סתם מתגיירים שמהמחנה שלכם הרסו את ארץ כנען ואתם עוד מגוננים עליהם ! בשנות ה60 וה70 שלטו פה כוזרים צבועים שדיכאו ת כל עם ישראל האמיתי !

אמת ויציב אמת ויציב.... באגס באני עזר לך עם זה?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #94 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:20:33 »
בס"ד
אני חושב שמאוד סופרים אותי ! להפך אני לא סוםר אתכם ! כי אתם כוזרים ! אז אני שם עליכם ז-ן אתם לא יהודים ! במיוחד אתה ! ואנחנו המזרחיים אנחנו הבנים של השם אתם סתם מתגיירים שמהמחנה שלכם הרסו את ארץ כנען ואתם עוד מגוננים עליהם ! בשנות ה60 וה70 שלטו פה כוזרים צבועים שדיכאו ת כל עם ישראל האמיתי !
איך אתה יכול לדבר כך! על 6 מיליון יהודים שנרצחו בשואה! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
הם נרצחו רק בגלל שהם היו יהודים,ויהודים ממוצא אשכנזי!
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #95 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:20:41 »
מי שפועל נגד היהודים ה ערב-רב אין קשר בניהם לבין כוזרים, הכוזרים שמזמן התערבבו בעם ישראל הם יהודים טובים לכל דבר, ואתה כרגע עובר
עבירה מהתורה.

שנית, הזהרתי אותך וזו אזהרה אחרונה: בלי מילים גסות! בלי פגיעות אישיות בחברי הפורום! ובלי גזענות אנטי יהודית(כן גם אנטי אשכנזית כי הם יהודים בדיוק כמוך,
ואיך שאני רואה אותך אף יותר ממך כי הם לא חיים בשנאה פתטית כמוך)!

אתה מאד קרוב ל"חופשה" מהפורום, אתה לא מראה שום טיעון מבוסס רק מקלל ומשמיץ, לי אתה קורא גור חתולה לחברים אחרים אתה מדבר במילים גסות, זה מוכיח עליך המון.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #96 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:21:21 »
באמת???

כאילו כל מה שאתה שונא אשכנזים זה בגלל תיאוריה שאתה המצאת?

אתה יודע מה יש לי תאוריה: לפי דעתי אתה אשכנזי ממסדי שרוצה שמתחזה למזרחי כדי להוציא שם רע לעדות המזרח, מה דעתך?
הרבה יותר הגיוני מהשטיות האחרות שלך.
אתה באמת דביל אם זה התיאוריה שלך  סלח לי שאני אומר לך את זה ככה אבל מרוקאי שמשתלב אם אשכנזי זה גזע דפוק בימינו כי הרי יש סכסכוך ענקי ביניהם אתה כנראה חי בסרט משלך !
ואלף אני מרוקאי משני הצדדים ואנ גאה בזה ! ואין לי שום רגשי נחיתות אני לא נחות אני פי אלף יותר חכם ממכם אז תקשיבו לאח שלכם במקום רק לדבר שטויות

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #97 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:21:32 »
בס"ד
לא, כל הויכוח שלך הוא ציני ואינפנטילי בעליל.
מי שהחל את השנאת חינם הזו הוא השמאל הבולשביקי, וכפופיו הנאמנים כדוגמת הפנתרים השחורים. אין לי מושג מי שנא את סבתא שלך ואת סבא שלך ואת כל העדה שלך (בטוח השלטון השמאלני - בטח עכשיו תאשים את כל הספרדים בג'נוסייד שנעשה לאינדיאנים), האשכנזים הם לא כוזרים (לך תלמד היסטוריה במקום לקשקש, איזה מין יהודי אתה שמשחק אותה יודע הכל?), ואני שוב מסביר, אין כמעט כל קשר גנטי בין הכוזרים (שהם גרי צדק כמו שהספיק כבר גור אריה להסביר)? אני אלך יותר רחוק, רוב האשכנזים יהודים יותר נאמנים ממך, אתה שונא חינם עלוב, אם האשכנזים הם כוזרים (פרופגנדה אנטישמית יפה, קומיסר) אזי אתה ערבוש.
הם התגיירו, והתנהגו כמו יהודים טובים, מה הקשר בדיוק? אין כמעט אף יהודי כיום שיש לו קשר גנטי לכוזרים, סה טו.
אולי תפסיק להתחזות ותגיד ת'אמת ישר בפרצוף, אתה לא מזרחי במקרה הטוב אלא שמאלן מצוי שרוצה להוציא שם רע לעדות המזרח ותו לא.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #98 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:23:25 »
בס"ד
אתה באמת דביל אם זה התיאוריה שלך  סלח לי שאני אומר לך את זה ככה אבל מרוקאי שמשתלב אם אשכנזי זה גזע דפוק בימינו כי הרי יש סכסכוך ענקי ביניהם אתה כנראה חי בסרט משלך !
ואלף אני מרוקאי משני הצדדים ואנ גאה בזה ! ואין לי שום רגשי נחיתות אני לא נחות אני פי אלף יותר חכם ממכם אז תקשיבו לאח שלכם במקום רק לדבר שטויות
מה זה! אתה מדבר כמו גזען נאצי!
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #99 ב- : אוגוסט 10, 2009, 14:24:07 »
מי שפועל נגד היהודים ה ערב-רב אין קשר בניהם לבין כוזרים, הכוזרים שמזמן התערבבו בעם ישראל הם יהודים טובים לכל דבר, ואתה כרגע עובר
עבירה מהתורה.

שנית, הזהרתי אותך וזו אזהרה אחרונה: בלי מילים גסות! בלי פגיעות אישיות בחברי הפורום! ובלי גזענות אנטי יהודית(כן גם אנטי אשכנזית כי הם יהודים בדיוק כמוך,
ואיך שאני רואה אותך אף יותר ממך כי הם לא חיים בשנאה פתטית כמוך)!

אתה מאד קרוב ל"חופשה" מהפורום, אתה לא מראה שום טיעון מבוסס רק מקלל ומשמיץ, לי אתה קורא גור חתולה לחברים אחרים אתה מדבר במילים גסות, זה מוכיח עליך המון.
כן אבל אם הם מקללים אותי באותה צורה ומשמיצים אותי בדרך יפה ועדינה זה בסדר?! הא זה בסדר!?