כתב נושא: שאלה לנץ במיוחד ולכל מי שיודע את הנושא  (נקרא 998 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה לנץ במיוחד ולכל מי שיודע את הנושא
« ב- : אוגוסט 10, 2009, 00:09:46 »
בס"ד
מיהו בדיוק הרב אבינר ,שמתייחס באופן אחר לדמותו של הרצל,ממש שונה ממה שמוצג בסרט של השופר,של הרב אמנון יצחק הצדיק בסרטו על הרצל והציונות שבו הרצל מתואר כאנטישמי ומתבולל?
אני לא מכיר את הסיפור של הרב אבינר,אבל אני מבין שהוא מציג את הרצל באור חיובי...תקנו אותי אם אני טועה.
תודה רבה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 10, 2009, 00:17:26 »
בס"ד

הרב שלמה אבינר שליט"א הוא רב גדול שהחרדים פשוט לא מסכמים איתו על זה שהוא בעד מדינת-ישראל ומעבר לזה הוא תלמיד-חכם עצום והוא ראש ישיבת עטרת-כהנים שרובע-המוסלמי.
ההבדל בין החרדים לבין הכנהיסטים והדתיים-לאומיים הוא שאנחנו מסכימים לשמוע דעות נוספות ואילו אצל החרדים כל מי שהוא לא כמוהם מייד מתוייג כ "כופר" "צדוקי".
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 10, 2009, 00:20:34 »
בס"ד
אוקיי! תודה רבה רן על הרקע של הרב אבינר.
אבל מה יחסו להרצל והציונות שלו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 10, 2009, 00:22:19 »
בס"ד
מיהו בדיוק הרב אבינר ,שמתייחס באופן אחר לדמותו של הרצל,ממש שונה ממה שמוצג בסרט של השופר,של הרב אמנון יצחק הצדיק בסרטו על הרצל והציונות שבו הרצל מתואר כאנטישמי ומתבולל?
אני לא מכיר את הסיפור של הרב אבינר,אבל אני מבין שהוא מציג את הרצל באור חיובי...תקנו אותי אם אני טועה.
תודה רבה.
היחס להרצל באמת הרבה יותר מורכב מ-היחס החד מימדי וגם השקרי של התועמלנים של החרדיזם הארד קור.
אחרי צאת ספרו המחקרי של ד"ר יצחק וייס "הרצל קריאה- חדשה", וקריאת מאמריו במקומות שונים, הגעתי למסקנה שההצגה החרדית היא בלוף, והשיפוט של הרצל צריך להיות ברובד שונה לחלוטין.
ולגבי ארגון "שופר" באופן ספציפי והרב אמנו יצחק, בא נאמר שאני לא בדיוק מסתמך על דברים שהם מפיקים, רחוק מזה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד משהו
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 10, 2009, 00:24:22 »
בס"ד

כמדומני שהרב זלמן ברוך מלמד שליט"א אמר על הרב אמנון יצחק שליט"א שהוא אומנם עושה עבודה טובה בזה שהוא מחזיר אנשים בתשובה אבל גם שהוא מבזה תלמידי-חכמים כמו הרב קוק זצ"ל.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!