כתב נושא: דיון: האם יש פה מישהו שיעזור לפלסטיני בצרה?  (נקרא 13192 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
דיון: האם יש פה מישהו שיעזור לפלסטיני בצרה?
« להגיב #25 ב- : פברואר 25, 2007, 19:34:48 »
חברה חברה,
המטרה שלנו היא לא להרוג ערבים, אנו לעומתם אנשים מתורבתים , אנו נעזור לילד ערבי בצרה.
יהודי לא יוכל לפגוע בילד ערבי חף מפשע לעולם.
זה טיבעו של היהודי מחזיר טובה תחת רעה!!!!
אף אחד מכם לא היה פוגע בשום ילד זה הכל בגדר מילים!!!!
אנו יהודים מוסריים!!!!!!
גם ברוך גולדשטיין שעשה מה שעשה הוא עשה זאת אך ורק בגלל שנתרפה עליו דעתו בגלל מראות הזוועה ראה!!!!
הם חסרי הלב לא אנחנו!!!!

אורלי אני חולק עלייך שהאנשים פה הם יהודים עפ"י ההלכה היהודית רובם אינם נחשבים יהודים בגלל חוסר האנושיות שלהם
חחח תראו מי מדבר חחחחח :2funny:
הפעם באמת הבאת בדיחה טובה ;D
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #26 ב- : פברואר 25, 2007, 19:35:15 »
ברוך גולדשטיין ז"ל=גיבור ישראל
תמיד תגיד זצ"ל הי"ד על הגיבור הצדיק הזה!
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : פברואר 25, 2007, 20:59:34 »

תגידו עליו זרנ"ל ; זכר רוצח נתעב לבושה

פלסטין וישראל ביחד! הקיצונים להאג!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #28 ב- : פברואר 25, 2007, 21:12:58 »

תגידו עליו זרנ"ל ; זכר רוצח נתעב לבושה
אויי אוייי מה שמחכה לך למעלה תאמין לי אין סליחה וכפרה לבוגדים כמוך.
"אל תהי תקווה למלשינים".
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #29 ב- : פברואר 25, 2007, 21:40:18 »
פופאי, הארץ הזאת קטנה מכדי לחלקה שוב ושוב.הארץ חולקה כבר בין ישראל לירדן.אגב הערבים מתנגדים לכל חלוקה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #30 ב- : פברואר 25, 2007, 21:43:48 »
פופאי, הארץ הזאת קטנה מכדי לחלקה שוב ושוב.הארץ חולקה כבר בין ישראל לירדן.אגב הערבים מתנגדים לכל חלוקה.
לא הספיק לנבלה גוש קטיף.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #31 ב- : פברואר 25, 2007, 22:11:45 »
הוא גם מלא סתירות מדבר על חלוקה אבל על ברית בין הערבים ליהודים נגד אויב משותף.מעניין מי האויב אולי שבדיה?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #32 ב- : פברואר 25, 2007, 22:14:36 »
הוא גם מלא סתירות מדבר על חלוקה אבל על ברית בין הערבים ליהודים נגד אויב משותף.מעניין מי האויב אולי שבדיה?
אולי אוסטרליה?..
 :2funny:
יגאל=גואל

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #33 ב- : פברואר 25, 2007, 22:45:56 »
אוליי אני חחחח.... ;D
סתם סתם   :D
דרך אגב יש משהו במילים של אורלי אני לא אתן שחשיבו אותי לחיה הערבית אני יעזור לילד ערבי בצרה מה זה אשמתו הוא עדיין ילד זה אשמת ההורים שלו אם לקחת אותו ולחנך אותו מחדש הוא יהיה אדם נורמלי לגמרי   
נגייר אותו ליהודי  :smil037:
לדעתי אם זה מצווה ענקית לתת למישהו לחזור בתשובה אז זה בטח איכשהו מתקשר בלהפוך מישהו ליהודי אם לא אז לא אז אני טועה
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #34 ב- : פברואר 25, 2007, 22:47:21 »
אוליי אני חחחח.... ;D
דרך אגב יש משהו במילים של אורלי אני לא אתן שחשיבו אותי לחיה הערבית אני יעזור לילד ערבי בצרה מה זה אשמתו הוא עדיין ילד זה אשמת ההורים שלו אם לקחת אותו ולחנך אותו מחדש הוא יהיה אדם נורמלי לגמרי   
לדעתי אם זה מצווה ענקית לתת למישהו לחזור בתשובה אז זה בטח איכשהו מתקשר בלהפוך מישהו ליהודי אם לא אז לא אז אני טועה
המטרה בלהפוך יהודי זה לא בלשבת ולשכנע גוי מי שרוצה יודע את הדרך ומבקש.
יגאל=גואל

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : פברואר 26, 2007, 18:59:03 »
אוליי אני חחחח.... ;D
המטרה שלנו כיהודים היא לא לגייר את העולם!!!
אנו לא מוסלמים!!!

המטרה היא שהגויים יבינו שה' הוא האלוקים והם צריכים להאמין בו ולקיים 7 מצוות בני נוח!!!
אם הם יעשו את זה הם יוכלו לשבת היכן שהם רוצים!!!
ואז ורק אז יגיע שלום עולמי!!!
« עריכה אחרונה: פברואר 26, 2007, 19:00:08 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #36 ב- : פברואר 26, 2007, 22:42:40 »
אוליי אני חחחח.... ;D
אנו לא מוסלמים!!!

המטרה היא שהגויים יבינו שה' הוא האלוקים והם צריכים להאמין בו ולקיים 7 מצוות בני נוח!!!
לא דיברתי על לגייר בכוח אלא בחינוך פשוט
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #37 ב- : פברואר 27, 2007, 04:40:17 »
סליחה, האם אתה מטיל דופי באנושיות של גולשי הפורום?
אני סמוך ובטוח שכל אחד ואחד מחברי הפורום היה שמח לסייע לילד הערבי המסכן להפוך לערבי טוב.

אתה ודאי לא יכול להאשים אותי נוכח האווירה בפורום הזה אבל טוב לראות שאתם לגמרי לא נאצים כמובן שזו רק תגובה אחת בואו נמתין ונראה מה יש לגולשים אחרים להגיד
האלקשי, אתה חזק ביותר!  נו, פופאי, נכון שיש לנו מנהל ראשי ברמה?  (והרבה אנושיות! ;))
« עריכה אחרונה: פברואר 27, 2007, 04:43:28 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #38 ב- : פברואר 27, 2007, 15:11:23 »
אוליי אני חחחח.... ;D
אנו לא מוסלמים!!!

שלום עולמי?
בדחיה טובה.
יגאל=גואל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : פברואר 27, 2007, 17:18:07 »
טכנית הייתי בא לעזור לילד....השאלה אם הילד (במידה והוא פלסטיני ונחשף לתקשורת הפלסטינית השקרית) היה מעוניין לקבל את העזרה שלי...

צפיתי בשלל וידואים של הסטה ערבית - כמו למשל וידאו מן הטלוויזיה הסעודית שם רואים ילדה בת 3 מה הם יהודים והיא עונה "חזירים וקופים"

או תוכנית מצרית עם איזה שייח שסיפר סיפור על מוחמד ואישה יהודיה שניסתה להרעיל אותו וששאל היהודים מה מוסר השכל אמרו ש"אסור לסמוך על יהודים" וש"כולם רוצחים" והשייח הילל אותם ואמר שהם צודקים

או קליפים מן הטלוויזיה האיראנית שבה אומרים שPepsi זה ראשי תיבות של pay each penny to save israel ולמעשה פפסי מממנת את "פשעי הציונים"

או קליפ פלסטיני שבו רואים רופאים יהודים כביכול מוציאים את העיניים לילדה פלסטינית בשעת ניתוח סתם בשביל הכיף

אז כאשר אבוא לעזור לילד הזה , האם לא יברח ממני פן יחשוש שאוציא לו את העיניים ?
או שחלילה - אנסה למכור לו פפסי ?!

בכל מקרה, כן אבוא לעזור לילד הערבי , אני איש נחמד אחרי הכל

רק בא נקווה לאחר מכן שלא יוציאו אותו להורג בגין משת"פיות עם האוייב
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #40 ב- : פברואר 27, 2007, 18:18:31 »
טכנית הייתי בא לעזור לילד....השאלה אם הילד (במידה והוא פלסטיני ונחשף לתקשורת הפלסטינית השקרית) היה מעוניין לקבל את העזרה שלי...

צפיתי בשלל וידואים של הסטה ערבית - כמו למשל וידאו מן הטלוויזיה הסעודית שם רואים ילדה בת 3 מה הם יהודים והיא עונה "חזירים וקופים"

או תוכנית מצרית עם איזה שייח שסיפר סיפור על מוחמד ואישה יהודיה שניסתה להרעיל אותו וששאל היהודים מה מוסר השכל אמרו ש"אסור לסמוך על יהודים" וש"כולם רוצחים" והשייח הילל אותם ואמר שהם צודקים

או קליפים מן הטלוויזיה האיראנית שבה אומרים שPepsi זה ראשי תיבות של pay each penny to save israel ולמעשה פפסי מממנת את "פשעי הציונים"

או קליפ פלסטיני שבו רואים רופאים יהודים כביכול מוציאים את העיניים לילדה פלסטינית בשעת ניתוח סתם בשביל הכיף

אז כאשר אבוא לעזור לילד הזה , האם לא יברח ממני פן יחשוש שאוציא לו את העיניים ?
או שחלילה - אנסה למכור לו פפסי ?!

בכל מקרה, כן אבוא לעזור לילד הערבי , אני איש נחמד אחרי הכל

רק בא נקווה לאחר מכן שלא יוציאו אותו להורג בגין משת"פיות עם האוייב
אין קשר לאיש נחמד פה בכלל הם רוצחים נ-ק-ו-ד-ה!!!
אם היום אתה לא שתמיד אותו עוד כמה שנים הוא יהרוג אותך.
ומי שמרחם על האכזר את הסוף כולם יודעים.
יגאל=גואל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : פברואר 27, 2007, 20:30:39 »
יש איתי ערבים במקום בו אני עובד והם דווקא אנשים חביבים, למען האמת אני באמת לא יכול לדעת מה הם חושבים עמוק בליבם בקשר ליחסים עם יהודים ואם במידה ויפרוץ פה מין סוג של מרד ערבי נגד המדינה אז באמת שאני לא יודע מה הם יעשו בנידון ואם הם יצטרפו לאלימות או לא

טכנית אין לי בעיה איתם בתור "ערבים" , תהיה לי בעיה איתם אם יתחילו לתמוך בטרור או ירצו לערער על קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית

קשה לי לחשוב על כל הערבים בתור רוצחים, למרות שלפי האירועים שמתרחשים בעיראק אני רואה שזה לא רחוק מן האמת (מלחמת האזרחים האכזרית המשתוללת שם שלא מרחמת על אף גבר, אישה או ילד) או החינוך ברשות הפלסטינית שמחנכים אותם עובדות שקריות בקשר לישראל (יצא לי לדבר עם כמה פלסטינים...ידעתם שהם אפילו לא לומדים על השואה? שאלתי מישהי מרצועת עזה ולא היה לה מושג מה זה) וכך מעודדים עוד אלימות ועוד הרג

הכל בחינוך בסופו של דבר, כמו שנאמר פה ע"י מישהו קודם...
הכל עקב ההסטה ושטיפת המוח המטורפת בתקשורת שלהם

בכל מקרה אני חושב שאני כן אעזור לילד הערבי, אולי ככה הוא ילמד בסופו של דבר שהיהודים הם לא "מוציאי עיניים-מוכרי פפסי" כמו שלימדו אותו המנהיגים המטונפים השקרנים שלו

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #42 ב- : פברואר 27, 2007, 21:01:04 »
יש איתי ערבים במקום בו אני עובד והם דווקא אנשים חביבים, למען האמת אני באמת לא יכול לדעת מה הם חושבים עמוק בליבם בקשר ליחסים עם יהודים ואם במידה ויפרוץ פה מין סוג של מרד ערבי נגד המדינה אז באמת שאני לא יודע מה הם יעשו בנידון ואם הם יצטרפו לאלימות או לא

טכנית אין לי בעיה איתם בתור "ערבים" , תהיה לי בעיה איתם אם יתחילו לתמוך בטרור או ירצו לערער על קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית

קשה לי לחשוב על כל הערבים בתור רוצחים, למרות שלפי האירועים שמתרחשים בעיראק אני רואה שזה לא רחוק מן האמת (מלחמת האזרחים האכזרית המשתוללת שם שלא מרחמת על אף גבר, אישה או ילד) או החינוך ברשות הפלסטינית שמחנכים אותם עובדות שקריות בקשר לישראל (יצא לי לדבר עם כמה פלסטינים...ידעתם שהם אפילו לא לומדים על השואה? שאלתי מישהי מרצועת עזה ולא היה לה מושג מה זה) וכך מעודדים עוד אלימות ועוד הרג

הכל בחינוך בסופו של דבר, כמו שנאמר פה ע"י מישהו קודם...
הכל עקב ההסטה ושטיפת המוח המטורפת בתקשורת שלהם

בכל מקרה אני חושב שאני כן אעזור לילד הערבי, אולי ככה הוא ילמד בסופו של דבר שהיהודים הם לא "מוציאי עיניים-מוכרי פפסי" כמו שלימדו אותו המנהיגים המטונפים השקרנים שלו

שהדם עולה לראש אז הם מתגלים הנבלות ימ"ש וזכרם לא אכפת להם לא אמא ולא יהודי.
יגאל=גואל

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : פברואר 28, 2007, 07:39:28 »
בואו נבחן את האנושיות שלך. האם הרגשת לפחות כאב והזדהות עם אנשים שנעקרו מהבתים שלהם אחרי למעלה משלושים שנה שבנו שם מפעל התיישבותי. אני לא דתיה ולא "משוגעת" וכמה מידידי מדברים כמוך. רק נוותר והכל יהיה נהדר ומסרבים לראות את מה שאומרים להם בעיניים. זה פילוסופית העולם תל אביב. נסעתי בכל העולם ובאופי שלי אני באמת קוסמופוליטית ושום דת לא מענינת אותי במיוחד, אבל ככל שנסעתי וקראתי הבנתי שהגורל שהביא אותי ואותך להוולד לעם שבצורה מאד מיסטית הוא אחר ואם אני רוצה או לא רוצה גורלי שזור עם כלם ימנים ולא ימנים. אתה יכול לקלל את חיים להעליב אותו משום שגם אם אינך מסכים לו הוא איש חכם ואינטלקטואל בצורה לא רגילה וגם אם יש אחוזים בודדים של אמת במה שהוא אומר כדאי לך לחשוב על זה למען עתיד ילדיך. ההשתלחויות והעלבות אישיות לא הביאו לשום דבר פורה ולמענך אני מייעצת לך להפסיקם.

בייקר

• אורח
« להגיב #44 ב- : פברואר 28, 2007, 09:04:08 »
הוא נהנה מהעלבות ומהפרובוקציה,הוא מחפש אקשן,ריגוש.

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #45 ב- : פברואר 28, 2007, 10:39:42 »
בייקר צודק

אוהבים בשמאל את הפרובוקציה

ראה ערך : מירב מיכאלי, שחיה וניזונה מפרובוקציות , לדוגמא : חשיפת השדיים בשידור חי שעשתה לא ממזמן...מעשה מטופש שלא הבנתי את הפואנטה שלו חוץ מהרצון לעורר פרובוקציה ולהגיד "הו, תראו את זאתי - מטורפת"

או כתבים שמאלנים מוזרים כמו אורי אבנרי שרק ממציא קונספירציות כל היום וחי בעולם של אגדות וסיפורים (כמו שטען שמתי שצה"ל ערך חיפוש מטענים בגבול הצפון לפני שבועיים-שלוש אז הוא יישר את העצים לא בשביל לחשוף מטענים - אלא בשביל שיהיה לו יותר נוח לירות ולפלוש פנימה מאוחר יותר - אני תוהה לעצמי אם אורי אבנרי לפעמים מקשיב להבלים שהוא פולט)

או גדעון ספירו שיושב כל ימיו כמו מטורף בבית שלו וכותב מכתבי נאצה לכל העולם ומחשיב את עצמו אלוהים

בייקר

• אורח
« להגיב #46 ב- : פברואר 28, 2007, 10:52:11 »
כל הדוגמאות שציינת מתפרנסים מכך ומקבלים במה.
יש גולשים משועממים שמחפשים פרובוקציה ונהנים ממנה.במציאות הם יחששו לריב עם כהניסט אבל כשהם מסתתרים מאחורי המקלדת הם גיבורים.
אני נתקלתי בגולשים זקנים שמקללים,מאיימים באינטרנט ובמציאות הם עלובים.
או נערים צעירים ילדים ובאמת אנשים שבמציאות הם לא שוים מכה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #47 ב- : פברואר 28, 2007, 15:17:02 »
אוליי אני חחחח.... ;D
אנו לא מוסלמים!!!

שלום עולמי?
בדחיה טובה.
כשאנשים פסיכופתים כמו מדת האיסלאם והאיסלאם אז יתכן שיכול להיות שלום לפחות במזרח התיכון(כי לא יהיה אף אחד אחר חוץ מישראל במז"ה חחח..)
לאסט אף אם:
יוטיוב:

בייקר

• אורח
« להגיב #48 ב- : פברואר 28, 2007, 21:55:16 »
ללא ישראל הערבים יהרגו אחד את השני ראה מלחמת מצרים-תימן,אירן-עירק,מלחמת אזרחים באלג'יר,טבח בסוריה,טבח בירדן,הפיכה בסוריה,הפיכה במצרים,הפיכה בעירק,רצח כורדים,שימוש בנשק כימי,התנקשויות.
למעשה מ632 עליית מוחמד והאיסלם יש רצח ומוות ללא הפסקה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #49 ב- : פברואר 28, 2007, 22:00:07 »
ללא ישראל הערבים יהרגו אחד את השני ראה מלחמת מצרים-תימן,אירן-עירק,מלחמת אזרחים באלג'יר,טבח בסוריה,טבח בירדן,הפיכה בסוריה,הפיכה במצרים,הפיכה בעירק,רצח כורדים,שימוש בנשק כימי,התנקשויות.
למעשה מ632 עליית מוחמד והאיסלם יש רצח ומוות ללא הפסקה.
תראו את הערבושים בשטחים מה הם שם עושים אחד לשני.
יגאל=גואל