כתב נושא: תמונתו של רוצח.  (נקרא 11562 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 12, 2009, 19:27:56 »
ישנו מסמך שמקשר את רבין ישירות? כי רבין היה חבר בחוג הקצינים אבל לאו דווקא בתוך המפלגה, ואם בתוך המפלגה לאו דווקא מאלה שמכרו את המדינה, יש יותר מדי "חורים" יש איזשהו מסמך שמקשר את רבין ישירות לבגידה?

ובנושא לא קשור, קראתי כמה פעמים בפורום שרבין נטש חיילים בשדה קרב או משהו כזה, על מה מדובר?
עכשיו לעובדות ההסטוריות וללוגיקה צרופה:
רבין היה חבר קרוב דווקא של אלו שמכרו את המדינה ואת העם לבריה"מ (שוב, רובם המוחץ היו בוגדים).
חוג הקצינים כולו! היה העיניים והאוזניים של המפלגה במערכות הבטחון (ולא רק בצה"ל) ובדגש על אותם בוגדים במפלגה, זאת אומרת שבהכרח הועבר מידע רגיש כזה או אחר לאותם גורמים!
מסמכים שנחשפו ברוסיה אחרי קריסת בריה"מ, נוקבים בשמותיהם של כמעט כל הבוגדים (בדגש על הבכירים של המפלגה)
כמשת"פים של בריה"מ.
נובע מכל זה רבין בגד ומכר את המדינה לברית המועצות בשם האידאולוגיה הקומוניסטית והנאמנות ל"מולדת השניה" (היא אמא רוסיה).
1+1+1=3 פשוט מאוד, מש"ל.
רבין נטש את חייליו בשדה הקרב בלטרון והלך לנפוש בקרית ענבים (בדרך לירושלים), שעה שחייליו נטבחו בקרב כושל שהוא לבדו היה ה"מאסטרמיינד" שלו.
להרחבה ראה את ספרו של ד"ר אורי מילשטיין על רבין.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2009, 22:27:43 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 12, 2009, 21:48:05 »
בס"ד
רק מלך מלכי הקב"ה מחליט הכל
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 12, 2009, 21:52:33 »
בס"ד
מה אתה רוצה ?
אנחנו צריכים מסר ברור
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 12, 2009, 21:55:27 »
בס"ד
די לפלפל, גם אני יכול לדבר בלשון גבוהה, דבר דוגרי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 12, 2009, 22:30:54 »
בס"ד
תכלס...לחסום משתמש שדיבר עם חברי הפורום, בלי למחוק את ההודעות של חברי הפורום שדיברו אותי...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 12, 2009, 22:31:57 »
בס"ד
די לפלפל, גם אני יכול לדבר בלשון גבוהה, דבר דוגרי.
אל איזה משתמש אתה מתכוון?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 12, 2009, 22:39:44 »
בס"ד
אל איזה משתמש אתה מתכוון?
משתמש שנחסם, לא אליך.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 12, 2009, 22:41:42 »
בס"דמשתמש שנחסם, לא אליך.
הבנתי תודה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונתו של רוצח.
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 12, 2009, 23:17:05 »
עכשיו לעובדות ההסטוריות וללוגיקה צרופה:
רבין היה חבר קרוב דווקא של אלו שמכרו את המדינה ואת העם לבריה"מ (שוב, רובם המוחץ היו בוגדים).
חוג הקצינים כולו! היה העיניים והאוזניים של המפלגה במערכות הבטחון (ולא רק בצה"ל) ובדגש על אותם בוגדים במפלגה, זאת אומרת שבהכרח הועבר מידע רגיש כזה או אחר לאותם גורמים!
מסמכים שנחשפו ברוסיה אחרי קריסת בריה"מ, נוקבים בשמותיהם של כמעט כל הבוגדים (בדגש על הבכירים של המפלגה)
כמשת"פים של בריה"מ.
נובע מכל זה רבין בגד ומכר את המדינה לברית המועצות בשם האידאולוגיה הקומוניסטית והנאמנות ל"מולדת השניה" (היא אמא רוסיה).
1+1+1=3 פשוט מאוד, מש"ל.
רבין נטש את חייליו בשדה הקרב בלטרון והלך לנפוש בקרית ענבים (בדרך לירושלים), שעה שחייליו נטבחו בקרב כושל שהוא לבדו היה ה"מאסטרמיינד" שלו.
להרחבה ראה את ספרו של ד"ר אורי מילשטיין על רבין.

רבין היה חבר רשום במפ"ם או רק בחוג הקצינים? אם כן ניתן לומר בפירוש ללא כל עירורין שרבין היה קומוניסט..

ובקשר ללטרון לא מצאתי דבר על כך באנטרנט, אני הסיבה שאני מחפש לכל דבר שאתה אומר איזשהי אסמכתא באנטרנט היא כדי להוכיח לחבריי, לא מזלזול או חוסר אמון למרות שאני מבין שזה יכול להראות כך.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תמונתו של רוצח.
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 12, 2009, 23:21:41 »
רבין היה חבר רשום במפ"ם או רק בחוג הקצינים? אם כן ניתן לומר בפירוש ללא כל עירורין שרבין היה קומוניסט..
רבין אכן היה קומוניסט, הכינוי של אמא שלו, הייתה אגב, רוזה "האדומה", רק כדי לסבר את האוזן באיזה בית הוא גדל.
רבין היה חבר רשום במפ"ם, חוג הקצינים היה מורכב מקצינים שצמחו בקיבוצים של המפלגה, והיו חברים מלאים בה (או שמא אני צריך להסביר לכבודו את מהותו של המושג "קיבוץ").
אלוף מיל. בני פלד ז"ל