כתב נושא: די להתנשאות האשכנזית !  (נקרא 23886 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:26:12 »
בס"ד
פנתר לפני 30 שנה כל מה שאתה אומר היה תופס אבל היום זה פשוט לא המצב. לא מעניין אף אחד אם אתה אשכנזי או ספרדי. ואם העיפו אותך מבית ספר אז כנראה שהיית או מפריע יותר מדי או מטומטם. הטענה שעיפו אותך בגלל שאתה מזרחי לא תופסת זה שטויות ואני לא חושב שמישהו פה מאמין לזה.
היית המזרחי היחיד בבית ספר? המנהל פתח במלחמה העידה המזרחית והחליט שמאותו יום הבית ספר יהיה בטוח רק לאשכנזים?

אותם פראיירים של האשכנזים, כלבים של הממסד, כמו שאתה מתייחס אליהם. הם הצליחו כי הם למדו כי ניתנה להם הזדמנות שווה והם לקחו אותה ב2 ידיים. אתה לעומת זאת בצורה כזו או אחרת זרקת את ההזדמנות שלך או נכשלת ועכשיו אתה אומר שזה בגלל שאתה ספרדי... ממש עלוב לדעתי. תהיה גבר קח את עצמך בידיים ותגיד אני חמור עשיתי ככה וככה והגעתי לאן שהגעתי. המקום שממנו עלו הוריי לא קשור לכך.

אחרי שתעשה את זה תוכל לפתור את הבעיות שלך ולא להאשים את האשכנזים בכל דבר.

אם כבר אלו שמאלנים שמקפחים היום את העם כיחידה אחת לא את המזרחים
די כבר m4a1 !
אתה ממשיך להוסיף שמן למדורה סתם!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:35:59 »
אני שמח שסוף סוף הגעת להבחנה בין "אשכנזים" לבין "שמאלנים" זה כמו להגיד שהיהודים שואנים חלילה מזרחיים,
זה פשוט לא נכון.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:38:43 »
לדעתי האשכנזים השמאלנים הם יהודונים הם פשוט רוצים שהעולם ייקבל אותם, ככה זה התחיל, והספרדים השמאלנים הם פשוט רצו שאותם יהודונים יקבלו אותם כי הם היו ועדיין נמצאים בשליטה אז הם גיבשו דעה דומה.

זו לפחות התיאוריה שלי.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • הפנתרים השחורים # wil be back
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:39:42 »
פנתר לפני 30 שנה כל מה שאתה אומר היה תופס אבל היום זה פשוט לא המצב. לא מעניין אף אחד אם אתה אשכנזי או ספרדי. ואם העיפו אותך מבית ספר אז כנראה שהיית או מפריע יותר מדי או מטומטם. הטענה שעיפו אותך בגלל שאתה מזרחי לא תופסת זה שטויות ואני לא חושב שמישהו פה מאמין לזה.
היית המזרחי היחיד בבית ספר? המנהל פתח במלחמה העידה המזרחית והחליט שמאותו יום הבית ספר יהיה בטוח רק לאשכנזים?

אותם פראיירים של האשכנזים, כלבים של הממסד, כמו שאתה מתייחס אליהם. הם הצליחו כי הם למדו כי ניתנה להם הזדמנות שווה והם לקחו אותה ב2 ידיים. אתה לעומת זאת בצורה כזו או אחרת זרקת את ההזדמנות שלך או נכשלת ועכשיו אתה אומר שזה בגלל שאתה ספרדי... ממש עלוב לדעתי. תהיה גבר קח את עצמך בידיים ותגיד אני חמור עשיתי ככה וככה והגעתי לאן שהגעתי. המקום שממנו עלו הוריי לא קשור לכך.

אחרי שתעשה את זה תוכל לפתור את הבעיות שלך ולא להאשים את האשכנזים בכל דבר.

אם כבר אלו שמאלנים שמקפחים היום את העם כיחידה אחת לא את המזרחים
תשמע כל מה שדיברתי עליו זה נכון! ואותו רכז מאניק -- ---- הוא היה גזען הוא היה מאותם אשכנזים שדיברתי עליהם יש אשכנזים מסוימים ששונאים מזרחיים הם פשוט שונאים אותם ! למה ? כי הם מושפעים מהשמאל ומערב רב ואולי הם סתם מוציאים את תסכולי השואה על אחיהם המזרחיים לך תדע.. ואתה סתם מדבר שטויות במיץ אולי אתה לא שונא מזרחיים אבל יש אשכנזים ששונאים והשנאה הזאת מחלחלת לעם כולו וזה מה שמפחיד אותי...
« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2009, 13:41:52 על ידי גור-אריה »
אם האריה ישאג מי לא ירא !!!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:41:13 »
מה שאתה אומר נכון מאוד ב100% אבל לא לתקופה הזו. ללפני מעל ל30 שנה.

אתה היית המזרחי היחיד בבית הספר?

ולדניס אני לא מנסה להוסיף שמן למדורה אני רק מנסה להוכיח לו שהוא טועה זה הכל אני לא מנסה להתחיל ריב.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:44:10 »
אחי הפנתר, יש אשכנזים ששונאים מזרחיים בדיוק כמו שיש מזרחיים ששונאים מזרחיים ותשמע לי יש כאלה, ובדיוק כמו שיש מזרחיים ששונאים אשכנזים,
והיה פה פעם חולה נפש שהצדיק את היטלר ימ"ש כי הוא הרג "אשכנזים" ותאמין לי אם חיים היה שואל אותי הייתי אומר
לו לאסור כאן אזכור של עדות שלא בהקשר של מנהגים או מוזיקה וכאלה דברים.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:46:44 »
מה שונה היום ללפני 30 שנה אני לא מצליח להבין אותך הדעות לא השתנו מאז והם עוברים מדור לדור... מאבא לבן... וכככ זה..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:48:13 »
בס"ד
הדעות השתנו גם השתנו, אתה חושב שאנחנו רובוטים, ההורים אומרים לנו משו אנחנו ממחזרים אותו לילדים שלנו, זה לא עובד ככה, אנחנו בני אדם עם שכל ולפחות לחלקנו הבנה בסיסית וקשר למציאות ולסביבה. אני למשל שונה בדעותיי כמעט באופן מוחלט משל אבי הי"ו.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:50:38 »
אתה בעצם אומר לי שיש אשכנזים שלא שונאים מזרחיים אפילו לא קצת? והם מתיחסים אליהם בכבוד ובשיויון המגיע להם בתור יהודים???
לגור-אריה

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:54:27 »
כן אני אומר לך בתור אשכנזי ואתה יכול להאמין לי או לא שאני אף פעם לא פסלתי מישהו בגלל העדה שלו.

אבל בוא נהיה כנים, הדור הראשון של המזרחים שעלה לארץ לא היה מפותח כמו האשכנזים מבחינה טכנולוגית או תרבותית בגלל שהם באו בעיקר ממדינות של ערבים שהטכנולוגיה לא ממש חגגה שם לעומת אשכנזים שבאו מאירופה ושם הידע היה הרבה יותר מפותח ונפוץ.

אני לא אומר שיש סיבה לשנוא מזרחים אבל תבין שזו בעיקר הסיבה לפילוג שנוצר בין 2 הקבוצות. עבר דור ועכשיו בימינו הפער הזה לא קיים ואין שנאה/גזענות/הבדלי מעמדות/ בין אשכנזים למזרחים.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #60 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:54:57 »
בס"ד
הדעות השתנו גם השתנו, אתה חושב שאנחנו רובוטים, ההורים אומרים לנו משו אנחנו ממחזרים אותו לילדים שלנו, זה לא עובד ככה, אנחנו בני אדם עם שכל ולפחות לחלקנו הבנה בסיסית וקשר למציאות ולסביבה. אני למשל שונה בדעותיי כמעט באופן מוחלט משל אבי הי"ו.
אתה אומר שאין גזעונת כלפי מזרחים שאין אפליה וקיפוח ושהכל בסדר במדינה! אני לא מסכים איתך הדעות שהיו פעם על המזרחים זה שהם בורים שהם טיפשים ושהם "גזע נחות" אני לא שמעתי על מישהו שקם וביטל את הדעות האלה או על מישהו שקם ואמר כל זה לא נכון קבלו את המזרחים כאחים שלכם... חוץ מאלה שמבינים לבד שזה שטויות במיץ כל הדעות האלה ושזה השמאל וערב רב שהפיץ את השנאה הזאת ולכן יש הרבה יהודים שחושבים כך היום כמו פעם אתה מבין...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #61 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:58:59 »
אתה אומר שאין גזעונת כלפי מזרחים שאין אפליה וקיפוח ושהכל בסדר במדינה! אני לא מסכים איתך הדעות שהיו פעם על המזרחים זה שהם בורים שהם טיפשים ושהם "גזע נחות" אני לא שמעתי על מישהו שקם וביטל את הדעות האלה או על מישהו שקם ואמר כל זה לא נכון קבלו את המזרחים כאחים שלכם... חוץ מאלה שמבינים לבד שזה שטויות במיץ כל הדעות האלה ושזה השמאל וערב רב שהפיץ את השנאה הזאת ולכן יש הרבה יהודים שחושבים כך היום כמו פעם אתה מבין...

אבל אתה מבין שהקטע של הלא מפותחים מבוסס על משהו? הם לא ידעו לתפעל את הטכנולוגיה כמו שהאשכנזים ידעו, לא בגלל שהם טיפשים, בגלל שזה לא היה קיים במדינות ערב!!.

עבר דור וההפרשים לא קיימים יותר.

היום אין שנאה למזרחים אפילו לא בתקשורת. יש שנאה לימנים. יש אהדה לשמאלנים זה המצב אין לזה שום קשר לעדה שלך.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #62 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:00:04 »
כן אני אומר לך בתור אשכנזי ואתה יכול להאמין לי או לא שאני אף פעם לא פסלתי מישהו בגלל העדה שלו.

אבל בוא נהיה כנים, הדור הראשון של המזרחים שעלה לארץ לא היה מפותח כמו האשכנזים מבחינה טכנולוגית או תרבותית בגלל שהם באו בעיקר ממדינות של ערבים שהטכנולוגיה לא ממש חגגה שם לעומת אשכנזים שבאו מאירופה ושם הידע היה הרבה יותר מפותח ונפוץ.

אני לא אומר שיש סיבה לשנוא מזרחים אבל תבין שזו בעיקר הסיבה לפילוג שנוצר בין 2 הקבוצות. עבר דור ועכשיו בימינו הפער הזה לא קיים ואין שנאה/גזענות/הבדלי מעמדות/ בין אשכנזים למזרחים.
אחי איפה אתה חי? אין הבדלי מעמדות??? אין שנאה? אין גזענות ? אז ככה שדרות דימונה בית שאן עפולה באר שבע ושאר עיירות פיתוח זה לא מעמד אחד??.. ורעננה הרצליה פיתוח רמת גן צפון תל אביב רמת השרון רמת אביב ג ושאר המליונרים זה לא מעמד אחד..??אחי תראה חדשות ותשים לב איך מתיחסים אל מזרחי שמראינים אותו אחר כך תלך ותראה איך מראינים אשכנזי ותבין כבר הכל.. וזה מחלחל לכל העם העם רואה ושומע ומבין שככה מתיחסים לאחד וככה מתיחסים לאחר....

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #63 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:02:48 »
אחי איפה אתה חי? אין הבדלי מעמדות??? אין שנאה? אין גזענות ? אז ככה שדרות דימונה בית שאן עפולה באר שבע ושאר עיירות פיתוח זה לא מעמד אחד??.. ורעננה הרצליה פיתוח רמת גן צפון תל אביב רמת השרון רמת אביב ג ושאר המליונרים זה לא מעמד אחד..??אחי תראה חדשות ותשים לב איך מתיחסים אל מזרחי שמראינים אותו אחר כך תלך ותראה איך מראינים אשכנזי ותבין כבר הכל.. וזה מחלחל לכל העם העם רואה ושומע ומבין שככה מתיחסים לאחד וככה מתיחסים לאחר....

הכוונה שלי הייתה להבדלי מעמדות שמבוססים על עדות!! זה לא שהאשכנזים הם כולם רופאים שופטים ועורכי דין והמזרחים הם מנקים במקדונלדס.

ומה הקטע הזה של איך מראיינים אשכנזי ואיך מראיינים מזרחי, לא הבנתי את זה.

אתה בעצמך הצהרת על המשפחה שלך כעשירה.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #64 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:03:32 »
אחי מה זה לא מפותחים?? אנחנו יהודיםם למען השם !!! אנחנו לא צריכים טכנולגיות וכאלה כמו האשכנזים את האשכנזים זה מעניין לכן הם בחרו לחיות באירופה אותנו זה לא מעניין כל הבולשיט הזה אנחנו עוסקים בעבודה קבועה ובאמונה בשם במשפחתיות חום אהבה יצרים טובה שיש לאדם אנחנו סוג של יהודי שונה מהאשכנזים ולכן אנחנו לא צריכים את הבלושיט הזה של השכלה וכאלה אנחנו משכילים גם בלי כל זה .....

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:05:09 »
חחחח צודק מי צריך את כל הטכנולוגיה הזו... אגב איך המחשב שלך, אתה אוהב אותו?

והאשכנזים לא יהודים?

וזה שהם בחרו לחיות באירופה זה לא נכון, עובדה שהם חיים היום בארץ.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #66 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:06:24 »
נו הבדלי מעמדות שמבוססים על עדות...!! כל הערים האלה שציינתי 97 אחוז הם מזרחיים ואילו בהרים העשירות לפחות 80 אחוז אשכנזים מה זה לא מעמדות ?! אחי אתה סותר את עצמך אם לא שמת לב אתה יכול גם להסכים איתי אתה לא חייב ישר להתווכח ולשלול

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #67 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:08:43 »
נו הבדלי מעמדות שמבוססים על עדות...!! כל הערים האלה שציינתי 97 אחוז הם מזרחיים ואילו בהרים העשירות לפחות 80 אחוז אשכנזים מה זה לא מעמדות ?! אחי אתה סותר את עצמך אם לא שמת לב אתה יכול גם להסכים איתי אתה לא חייב ישר להתווכח ולשלול

אתה מוזמן לבדוק, יש עוד משפחות בסביון חוץ לוי וכהן.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #68 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:09:53 »
דיברתי על דורות קדומים של שני העדות הללו.... ולא אמרתי שהאשכנזים לא יהודים הם יהודים הם פשוט בחרו אורח חיים שונה לגמרי משלנו ומיזוג הגלויות הזה צריך להיתבצע בסובלנות רבה והאהבת חינם ואגב רוב האשכנזים לא בחרו לחיות בארץ ישראל עד כמה שידוע לי אם לא היה שואה הם היו נשארים באירופה והיו כאלה שהחשיבו את עצמם לגרמנים בני משה

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #69 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:11:11 »
אתה מוזמן לבדוק, יש עוד משפחות בסביון חוץ לוי וכהן.
יש אבל כמה משפחות עשירות מהאשכנזים  יש בעירות הפיתוח? נאדה ! לא נאה להם להתישב שם...

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #70 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:13:33 »
יש אבל כמה משפחות עשירות מהאשכנזים  יש בעירות הפיתוח? נאדה ! לא נאה להם להתישב שם...
אנשים במדינה חושבים שהיהודים שבחרו לחיות בן המוסלמים הם משוגעים אחי לא מי שבחר לחיות בין המוסלמים לפי דעתי הוא הכי חכם!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #71 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:13:36 »

בס''ד

אתה טועה בגדול.

א. בערב רב השמאלני, הם שונאים את המזרחים עד עצם היום הזה. האם לא ראית שהיום באשכול אחר, גולש שמאלני אמר "מזרחי מלוכלך"? פופאי (יריב אופנהיימר מ"שלום עכשיו") היה גולש בפורום הזה ואמר שאני ערבי כי אני מזרחי. ו"שלום עכשיו" עשו סרטונים גזעניים נגדנו ונגדי אישית בגלל שאמא שלי הי''ו ומשפחתה הם יהודים ממצרים. השמאלניים אומרים שהמזרחיים הם ערבים להבדיל באלף אלפי הבדלות. והשמאלניים עדיין מפלים נגד מזרחיים.

ב. הערב רב לא קיפח את המזרחיים כי המזרחיים לא היו מספיק משכילים כביכול כשעלו לארץ ישראל. אם הערב רב רק שונא בורות, אז למה האף שלהם תמיד בישבן של הערבים המוסלמים הנאצים, שהם העם הבור ביותר שבעולם? בורות לא הייתה הסיבה. הסיבה הייתה שהמזרחיים היו יהודים אמוניים ולאומיים וימניים. המזרחיים היו שומרי מצוות וציונים אמיתיים והם שנאו את הערבים כי מזרחיים יודעים היטב מה זה ערבי. בגלל זאת, בוגדי הערב רב שנאו את המזרחיים ושטפו להם את המוח של הילדים שלהם לא להיות שומרי מצוות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #72 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:19:00 »
חיים אתה צודק אבל חלק מהסיבה הייתה גם הפער הטכנולוג.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #73 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:19:42 »
אנשים במדינה חושבים שהיהודים שבחרו לחיות בן המוסלמים הם משוגעים אחי לא מי שבחר לחיות בין המוסלמים לפי דעתי הוא הכי חכם!

אין שום סיבה לחיות בין המוסלמים. לא לאשכנזים ולא למזרחים. מה זה שייך לדיון?

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
די להתנשאות האשכנזית !
« להגיב #74 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:22:21 »
אין שום סיבה לחיות בין המוסלמים. לא לאשכנזים ולא למזרחים. מה זה שייך לדיון?
דיברתי על הדורות הקדומים שלי שחיו במרוקו בן המוסלמים וגם של חיים שחיו בן המצרים ובעצם כל המזרחים חיו פעם בן המוסלמים אנחנו היינו הפורפסורים שלהם היינו הרופאים הכיד גודלים שרי ממשלה שלהם יועצי המלך הכי גדולים במדינת ערב פעם! היו יהודים !