כתב נושא: חיים בן פסח באנגלית: יש להוציא את הפורנו בישראל מחוץ לחוק ולהעניש בחומרה  (נקרא 36031 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

הרבה פורנוגרפים מרביצים לנשים, אונסים אותן, ומדביקים אותן עם איידס ועוד מחלות מין. והרבה פורנוגרפים מכריחים את הנשים והבנות לקחת סמים כדי למכר אותן, כי ככה יותר קל להשתלוט עליהן.
בס"ד
אמרו לי שבגיל צעיר ככה 16 15 מי שמקיים יחסי מין הדם מתערבב עם הבת ויש סכנה למחלת איידס זה נכון?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים

מנותק the child of gd

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

הרב כהנא צדק !

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אין קשר לגיל.
בס"ד
אז מה איך נביא ילדים לעולם בדיוק?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
איך הסקת מן התשובה שלא ניתן להביא ילדים לעולם?

נראה לי שכדאי שתפתח דיון במה שבראש לזה, זה לא קשור לפה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אתה אמרתה שאסור בכלל לקיים יחסים

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
לא אמרתי זאת.

השאלה שלך הייתה האם נכון שבגיל 15-16 הסיכוי להדבק באיידס הוא גדול יותר.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא אמרתי זאת.

השאלה שלך הייתה האם נכון שבגיל 15-16 הסיכוי להדבק באיידס הוא גדול יותר.
בס"ד
ובגיל 21 ומעלה יש בכלל סיכוי להידבק?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
עניתי לך על השאלה וגם בר הבינה את התשובה.

אני בטוח שבגילך יש לך די בקודקוד להבינה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
ובגיל 21 ומעלה יש בכלל סיכוי להידבק?

בס''ד

כולם יכולים להדבק ח''ו.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
עניתי לך על השאלה וגם בר הבינה את התשובה.

אני בטוח שבגילך יש לך די בקודקוד להבינה.
בס"ד
כי אני רוצה בע"ה להתחתן עם חברה שלי ולהביא ילדים לעולם,ואני לא יודע מה לעשות

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
ניתן לבצע בדיקות איידס (בדיקה פשוטה).
תעשו שניכם וכך תדע שאינכם נגועים בנגיף (כמובן שאם אתם בתולים, הסבירות לכך שמשהו נגוע אינה גבוהה אבל תמיד טוב לבדוק)

כך תוכלו לקיים בעתיד יחסי מין ללא אמצעי מניעה מבלי לחשוש מהדבקות.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ניתן לבצע בדיקות איידס (בדיקה פשוטה).
תעשו שניכם וכך תדע שאינכם נגועים בנגיף (כמובן שאם אתם בתולים, הסבירות לכך שמשהו נגוע אינה גבוהה)

כך תוכלו לקיים בעתיד יחסי מין ללא אמצעי מניעה מבלי לחשוש מהדבקות.
בס"ד
תודה אחי ולי אסור להתחתן עם בתולה חח כי אני כהן אז שאלתי אותה לפני שניהנו חברים היא אמרה שלא

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

וכמובן הטענה שאני מציע עונש מוות לפורנוגרפיה היא שיקרית.

אני כן אמרתי שאני מציע עונש מוות כשיש אונס אלים וברוטלי של נשים ובנות. כי הרבה פורנוגרפים אונסים את הנשים והבנות בברוטליות נוראה. היו הרבה כתבות על זאת בארה''ב ובאירופה. כשיש אונש אלים וברוטלי של נשים ובנות, אני בעד או מאסר עולם או עונש מוות לאנסים.

אולם אם אין אונס, אני כמובן לא מציע עונש מוות. אם יש פורנוגרפיה בלי אונס, אני מציע קנסות ואולי מאסר קצר.

אתה משקר, אמרת בפירוש שאם תהיה בשלטון בישראל תתן עונשים חמורים ככל האפשר ותהפוך את החיים שלי לגהינום. אפשר לשאול את Moshe92 ששמע את זה.

בכל מקרה גם הטלת קנסות זהו חוק פשיסטי ולא דמוקרטי.

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

הרבה פורנוגרפים מרביצים לנשים, אונסים אותן, ומדביקים אותן באיידס ועוד מחלות מין. והרבה פורנוגרפים מכריחים את הנשים והבנות לקחת סמים כדי למכר אותן, כי ככה יותר קל להשתלט עליהן.

כדאי לזכור שרוב הפורנוגרפיה נעשית על ידי הפשע המאורגן, שהם אנשים אכזריים ואלימים ביותר.

בנוגע לשאר מה שכתבת, אתה מגלה בורות או משקר:

בנוגע לפורנו שעושים היום:

1. לא מכרחים אף אחת לעשות משהו, ובטח שאין מקרי אונס.
2. אין (כמעט) איידס בפורנו היום, כל שחקן ושחקנית עושים בדיקות איידס פעם בשבועיים בממוצע. אם הם לא עברו בדיקה בחודש האחרון לא המפיקים לא יתנו להם להשתתף בסרטי פורנו. שיעור נשאי האיידס בקרב שחקני הפורנו של היום הוא אפסי, ולא מגרד את השיעור באוכלוסייה הכללית.
3. אין כל קשר בין הפשע המאורגן לפורנו, תעשיית הפורנו היא שומרת חוק ומשלמת מיסים.
4. סמים לא כל-כך נפוצים כמו שנהוג לחשוב, ובכל מקרה יש הרבה שימוש בסמים בקרב שחקנים הוליהודיים רגילים - זה אומר שהם מנוצלים? חברות הפורנו יעדיפו שלא להעסיק נשים שמתמשות בסמים. ואפילו ימנעו מהעסקתם בכלל במקרים מסויימים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
שומרת חוק??
אסור להוציא זרע לבטלה ולעשות מעשים נתעבים כאלה אתה מאמין בדת שלנו אתה מאמין בתורתנו??

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
שומרת חוק??
אסור להוציא זרע לבטלה ולעשות מעשים נתעבים כאלה אתה מאמין בדת שלנו אתה מאמין בתורתנו????
אני לא מדבר על חוקים מהתורה.
החוק הוא של המדינה, במקרה הזה מדובר על חוקי קליפורניה (והחוקים הפדרלים בארצות הברית) ואירופה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
החוק הוא של המדינה, במקרה הזה מדובר על חוקי קליפורניה (והחוקים הפדרלים בארצות הברית) ואירופה.
בס"ד
כי המדינה הזאת עושה חוקים בולשביקים ברגע שזה קשור לחוק מהתורה צריך להגיד לא!!!
אסור לעשות פורנו ומעשיי תועבה למינהם שהגויים יעשו לא אכפת לי מהם אנחנו יהודים ולכם אסור לפי התורה

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני מגדיר את עצמי כיהודי רפורמי. ככה שאין לי בעיה עם פורנו, להיפך. אני חושב שיהודי יכול לעשות פורנו וגם להיות יהודי טוב.
בס"S
אם ץתמשיך לעשות את המנהגים של הרפורמים תהיה בגיהנום חס ושלום
אתה סוטה מהתורה וזה שקר
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לשאר מה שכתבת, אתה מגלה בורות או משקר:

בנוגע לפורנו שעושים היום:

1. לא מכרחים אף אחת לעשות משהו, ובטח שאין מקרי אונס.
2. אין (כמעט) איידס בפורנו היום, כל שחקן ושחקנית עושים בדיקות איידס פעם בשבועיים בממוצע. אם הם לא עברו בדיקה בחודש האחרון לא המפיקים לא יתנו להם להשתתף בסרטי פורנו. שיעור נשאי האיידס בקרב שחקני הפורנו של היום הוא אפסי, ולא מגרד את השיעור באוכלוסייה הכללית.
3. אין כל קשר בין הפשע המאורגן לפורנו, תעשיית הפורנו היא שומרת חוק ומשלמת מיסים.
4. סמים לא כל-כך נפוצים כמו שנהוג לחשוב, ובכל מקרה יש הרבה שימוש בסמים בקרב שחקנים הוליהודיים רגילים - זה אומר שהם מנוצלים? חברות הפורנו יעדיפו שלא להעסיק נשים שמתמשות בסמים. ואפילו ימנעו מהעסקתם בכלל במקרים מסויימים.
בורות רפורמית קלאסית, או עיוות תעמולתני?
1.  מכריחים גם מכריחים, אין אף בחורה שתסכים לקיים יחסי מין עם בעלי חיים, לעשות דברים ביזאריים (דברים שאני לא אפרט כאן עקב קדושת הפורום), ועוד ועוד.
2. יש גם יש, הפורנו הבין-גזעי מגיע למדינות עולם שלישי שבהן מכריחים נשים (שסוחרים בהן כמובן, בעיקר ממדינות כמו אוקראינה ורוסיה) לקיים יחסי מין עם תושבים מקומיים (ומדינות העולם השלישי פשוט נקיות מחולי איידס!). יש המון שחקנים (ובמיוחד שחקניות ושחקני פורנו הומוסקסואלי) שחולים באיידס, אנלא אפרט כאן עקב הסיבה המתוארת לעיל.
3. יש קשר רב, שחקניות פורנו רבות נקנות דרך פשע מאורגן, שוב, בעיקר ממדינות כמו אוקראינה ורוסיה. יש תעשיית פורנו לא חוקית רבה בעיקר במדינות כמו ארה"ב, בריטניה ומדינות מוסלמיות/עולם שלישי (שבהן הוא מחוץ לחוק, הגיוני) שמגלגלת מיליונים.
4. סמים/כדורים בהחלט נפוצים (סמים למיניהם, סטרואידים, ויאגרות, כדורים להגברת היצר מיני אצל השחקניות וכו'), בתור רפורמי עובר על איסור שז"ל אתה אמור לדעת זאת, לא?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
החוקים הפדראליים בארה"ב ואירופה לא קשורים ואין להם שום השפעה פה, החוק התורני לעומת זאת הוא אוניברסלי כלפי כל יהודי באשר הוא איפה, מתי ולמה שיימצא.

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שכתבתי "שומרי חוק" - התכוונתי לכך שהם שומרים את החוק של המדינה בה הם פועלים.

בכל מקרה אתם מגלים בורות ואין לכם מושג בפורנו.
רוב שחקניות הפורנו הם אזרחיות ארצות הברית. השאר מגיעות בדר"כ מדינות מערביות מאירופה (בריטניה, צ'כיה, הונגריה, צרפת, גרמניה וכו') ומקנדה - אין (כמעט) שחקניות פורנו ממדינות עולם שלישי.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *

רוב שחקניות הפורנו הם אזרחיות ארצות הברית. השאר מגיעות מדינות מערביות מאירופה (בריטניה, צ'כיה, הונגריה, צרפת, גרמניה וכו') ומקנדה.
בס"ד
אז אתה רומז לנו שלך יש מושג בפורנו??יסוטה מלוכלך

מנותק האדם הבבון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אין שום קשר לסטיות. אני לא צופה בפורנו ביזארי.

פורנו זה דבר טוב לפי התפיסה שלי של היהדות המודרנית.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

רוב שחקניות הפורנו הם אזרחיות ארצות הברית. השאר מגיעות מדינות מערביות מאירופה (בריטניה, צ'כיה, הונגריה, צרפת, גרמניה וכו') ומקנדה.
בס"ד
כבר הוכחתי שלא, אתה התעלמת כמו כל שמאלני. אגב בורות...
א. תתפלא שלא...הפורנו הוא לא רק האתרים הגדולים שאני מניח שאתה מבקר, הפורנו נעשה באופן גלובלי, רובו הוא מהסוג העלוב-עוד-יותר שתיארתי לעיל.
ב. מה זה משנה בכלל אם הוא "חוקי" במדינה מסויימת או לא, כל סוג פורנו הוא זוהמה ותועבה, שלנו אסור לצפות בו ר"ל או ח"ו להשתתף בו.