כתב נושא: הירח והכוכב כסמל האסלאם  (נקרא 8606 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« ב- : אוגוסט 03, 2009, 14:22:33 »

היי

נכון שבתקופת הבורות הפגאנים האמינו באל הירח שנקרא גם ala ויותר מאוחר מה שעשה מוחמד יש"ו זה לאסלם את אל הירח שיהפוך לאל אחד
דברתי עם מוסלמי אחד והוא טען שאין שום קשר לירח ולכוכבים שמסמלים את האסלאם כי זה היה קיים אלפי שנים לפני הגעת הטרוריסט מוחמד לעולם
במילים אחרות הוא דוחה את הטענה שיש קשר בין סמל הירח לאל הירח הפגאני שהמוסלמים מאמינים בו כיום...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 03, 2009, 14:36:06 »
יש גם יש קשר, "אללה" הוא לא הדבר היחיד שמוחמד עיוות/גנב מדתות פגאניות אחרות (את הרעיון הזה הוא גנב מהמיתולוגיה הבבלית, מן האכדים והאשורים את האראלו, את הג'אנים מהאבסטה הזאראטוסטרית ומכאן גם את הדואליזם שקיים כעיקרון ברזל בזאראטוסטרה וכו' וכו' וכו'), אם זה צירוף מקרים אני מפלוטו.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 03, 2009, 21:48:23 »

F-35 תודה על התגובה המלמדת! :old_smiley:

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 04, 2009, 19:10:28 »

אביו של מוחמד יש"ו קראו לו איבדולה Abdullah ואומרים שזה מוכיח את זה שהם סגדו לאל הירח.. לא הבנתי איך זה קשור אחד לשני?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 04, 2009, 19:18:44 »
בס"ד
פשוט, עבדול - עובד את/סוגד ל (עבד, Abd; או משו בסגנון), "אללה" - "אל הירח".

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 04, 2009, 21:53:26 »

כן אבל לא רשום alah... זה נשמע די אחרת לא?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 04, 2009, 21:54:34 »
בס"ד
מבטאים אותו דבר.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 05, 2009, 12:24:42 »

כנסו לאתר הזה http://yahwehism.com/yah.html אני בטוחה שאנטישמים משתמשים בזה כנגד האמונה של היהודים
מה יש לכם להגיד על השטות המעוותת הזאת?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 05, 2009, 12:26:26 »
בס"ד
זה של מצריים?

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:25:07 »
בס"ד
זה של מצריים?

היי

אין לי מושג אם זה של מצריים...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:26:04 »
בס"ד
אז מזה האתר הזה מזה התמונה הזאת?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:37:46 »
בס"ד
קודם כל לפני שאני עונה..שרית רבאק איפה את מוצאת את כל הזבל האנטישמי הזה?

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:38:58 »

האנטישמי שכתב את זה מנסה חלילה להראות שמי שהיהודים מאמינים בו זה אל מצרי קדום אז זה כנראה הקשר היחידי שיש למצריים

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:41:22 »
בס"ד
קודם כל לפני שאני עונה..שרית רבאק איפה את מוצאת את כל הזבל האנטישמי הזה?

מוסלמי הזוי אחד שלח לי את זה בתגובה לזה שכתבתי שהמוסלמים מאמינים באל הירח alah...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:46:55 »
מוסלמי הזוי אחד שלח לי את זה בתגובה לזה שכתבתי שהמוסלמים מאמינים באל הירח alah...
בס"ד
אל תתכתבי איתם ואל תביאי דברים כאלה לפה

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 05, 2009, 13:58:29 »

אהממ טוב  :old_undecided:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 05, 2009, 14:08:40 »
בס"ד
קודם כל בית"ר צודק, אל תדברי איתם  :old_huh:
א. למצרים היו אלילים רבים (אני אלך יותר רחוק, כל פרעה נחשב על ידי המצרים כאליל שירד מהשמים בדמות אדם), ביניהם אוזיריס, שו, איזיס וכו'.
ב. הוא מדבר על יהודים שעבדו ע"ז ועל כך הם גם נענש (כמו שהיום התאווה היא דבר שאליו נמשכים יהודים רבים, אז זה היה ע"ז), כמו נביאי הבעל, ואכן יהודים רבים עבדו ע"ז גם במצרים.
ג. רוב ה"מידע" אפילו לא ראוי להתייחסות כיוון שהוא עירבוב של קשקושים ושום דבר רציני.
ד.
ציטוט
We cannot place  this idol's name into our names and we dare not continue the massive fraud of translating "yh" into "yah" when it should correctly be "yeh" a contraction of "Ehyeh asher Ehyeh" as given to Moses at the burning bush.

ופה מתגלית הבורות והטמטום בפרשנות הנוצרית של התנ"ך; הוא מדבר על פרשת הסנה הבוער, את פסוק שמות פרק ג' פסוק י"ג-י"ד ("וַיֹּאמֶר מֹשֶׁה אֶל-הָאֱלֹהִים, הִנֵּה אָנֹכִי בָא אֶל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל ... וְאָמְרוּ-לִי מַה-שְּׁמוֹ, מָה אֹמַר אֲלֵהֶם. וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים אֶל-מֹשֶׁה, אֶהְיֶה אֲשֶׁר אֶהְיֶה, וַיֹּאמֶר, כֹּה תֹאמַר לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל, אֶהְיֶה, שְׁלָחַנִי אֲלֵיכֶם."), ופה אצטט מויקיפדיה, פירושו של רש"י על בסיס דרשת חז"ל (בבלי, מסכת ברכות ט') של מהותו של שם אהיה - "אהיה אשר אהיה - אהיה עמם בצרה זאת אשר אהיה עמם בשעבוד שאר מלכיות".
ואת המהר"ל שעל על בסיס פרשנות זו מבחין בין שני השמות הללו, וסובר ששם אהיה מורה על שהאל מתחבר לברואיו, לעומת שם הויה שמבדיל את האל מברואיו:
שם אהיה שמורה על "שהוויתו שהוא נמצא אל כל הנמצאים אשר הם צריכים לו יתברך...ורוצה לומר כי אני שהוייתי המצוי לכל...באל"ף המדבר, כי המדבר לזולתו נגלה אליו...ושם "אהיה" מפני כי הוא מצטרף אל המציאות אין זה שמו המיוחד", לעומת שם הויה, "ושם בן ארבע אותיות נאמר על שהוא ההויה, שאין לו התלות בזולתו, וזולתו אפס. ולפיכך נקרא בשם הויה שהוא ההוה בלבד בעצמו. ושם הזה הוא באות היו"ד, מפני כי מורה על נסתר...מפני זה הוא אומר בשם הזה [שם הויה] "זה שמי", רוצה לומר המיוחד לי, שהרי בשם הזה על שהוא נבדל מן הנמצאות ואין הצטרפות בו אל הנמצאות לכך הוא שמו המיוחד, ". עוד הוא מבחין בין תשועה (שהיא זמנית) לגאולה (שהיא מוחלטת) וסובר כי יש התגלות האל בשם אהיה רומזת על תשועה זמנית מן הצרה, ואילו שם הויה על גאולה שלימה.
ה. הוא גם טוען שהמילה "הללויה" לא נכתבה בתנ"ך? היא מוזכרת ועוד איך, שיקרא את מזמורי קי"ג עד קי"ח בספר תהילים (או שילמד על תפילת הלל).
ו. הוא גם טוען שאלוקים מאס בנו אה? מיסיונר..
ספר ירמיהו, פרק לא' פסוק ל"ו: " כה אמר ה': אם ימדו שמים מלמעלה ויחקרו מוסדי ארץ למטה גם אני אמאס בכל זרע ישראל על כל אשר עשו נאם ה'", כלומר, הסיכוי שה' ימאס בעם ישראל הוא כמו הסיכוי שבני אדם ימדדו את השמים, כלומר אין - סיכוי.
אמשיך עוד מעט.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 05, 2009, 17:49:20 »

קודם כל - אנשים, אתם בעצם צריכים להפסיק להתייחס לכל שטות שאנטישמי כזה או אחר אומר , אין בעייה להגיב לזה ,אבל אין שום טעם לקחת את זה בכזאת רצינות , אנטישמים ממציאים אלף ואחת קונספירציות ותאוריות שיתאימו את הדעות המטומטמות שלהם, מזה שהאדם הלבן הוא תוצאה של הינדוס גנטי של מדענים כושים עתיקים עד זה שהיהודים בעצם הם חקיינים של כל אומות העולם (ועוד ביחד!) חחח

אוקיי אז לעצם הטענה , גורג' הארט כתב יומן מקיף לכל אלילי מצרים בשנות השמונים , שבו הוא אפיין את האליל הלא מוכר ולא ידוע "לה"(LAH) שהופיע בפפירוס אני , ששם הוא מתואר כאליל ירח ,  מכיוון שבשושלת ה17 (לאחר שהחיקסוס , שאחד ממנהיגיהם הבולטים באופן מפתיע נקרא יעקב הר ! , כבר לא שלטו במצרים ) היו שמות של מלכים מצריים שכנראה הכילו שרש דומה , הוא (ורק הוא) גרס שאולי מדובר בשרש י' במקום ל' של אותו אליל

אין לאליל הזה שום מקדש או מקום תפילה שנמצא כלשהו בכל מצרים (!!!!) הוא לא מוזכר בשום פנתאון ואין שום אג'יפטולוג שבכלל מתעסק בו , כי האליל הזה בכלל לא היה קיים, ייתכן שהוא היה אליל ירח של קהילה קטנה בתקופה של פפירוס אני , אין לו שום איזכורים מעבר לזה והוא ממש לא היה קיים בכלל בפנתיאון האלילים המצרי , אז להגיד שעם אחר הושפע מאליל שאף אחד לא הכיר זה קצת משעשע

אפשרות יותר סבירה היא שמדובר באליל ירח אחר(תות ) , ששינו לו בקהילה מסוימת במצרים את השם ל LAH , וייתכן דווקא שמדובר באותו אליל ירח של הבבלים ALLA ,שאותו המוסלמים אימצו , ואולי בבלים שהגיעו למצרים "איחדו" אותו ביחד עם האליל תות , שכמו כל אלילי מצריים , ייצג סוג של חיה מסוימת, הדמות שלו הייתה של מגלן , כמו שמופיע בתמונה , כך שאם אכן התמונה ההיא שמופיעה באתר המזוהם הזה מדברת על "לה" , זה בכלל תמונה של תות , אליל הירח .

בקשר לשמות מלכים מהשושלת ה17 , ייתכן שהם פשוט חיקו שמות של החיקסוס , שהיו שמיים, וייתכן שרובם היו עבריים, אולי אפילו ממשפחת אברהם , הרי אחד מהמלכים של החיקסוס כפי שרשמתי נקרא יעקב הר , ואין עוד שום דמות היסטורית מוכרת אחרת בשם יעקב חוץ מיעקב אבינו עליו השלום, כמו כן מדובר בערך על אותה תקופה ירידת מצרים

בקשר לשאר הטענות שלהם  , הם הביאו רשימה של אלילים שכביכול היו אמורים להיות אלילים יהודיים :

Baal=Num 22:41

בעל היה אליל כנעני-פינקי עם הרבה גרסאות , הארמים אימצו אותו, ועוד הרבה עמים , עם הגרסאות שלהם

Baal-peor=Num 25:3

מדובר באליל של המדינים

Ashtoreth Jug 2:13; 2Ki 23:13

אלילת הפריון הכנענית
Molech=Jug 8:33

אליל כנעני שהיו מעבירים לו ילדים באש .

Baal-Berith=Jug 8:33

כמדומני אליל ארמי

Milcom=1Ki 11:33

מילכום אליל עמוני

Baal-zebub=2Ki 1:2

בעל זבוב היה אליל פלישתי , המקדש שלו היה בעיר הפלישתית עקרון

Calves (Isis)=2Ki 16:16

בפסוק שאמור להיות רשום השם הזה בכלל מדובר על הפשעים שעשה אחז בבית המקדש

Chemosh=2Ki 23:13

כמוש היה האליל הראשי של המואבים

Jah or Yah=Psalms 68:4

חחח אוי נו באמת, זה אחד מהשמות של הקב"ה .

Sun=shemesh=2 Ch 33:3; Ezek 8:16
שמש זה המילה העברית לשמש, מה הקשר?

Moon=yah=2 Ch 33:3; Ezek 8:16

כידוע לכולנו , הירח בעברית נקרא ירח, ולא הטענה שלו

Stars=ishtar=2 Ch 33:3; Ezek 8:16

אישתר הייתה אלילה בבלית

Planets=astrology=2 Ch 33:3; Ezek 8:16

Remphan=Acts 7:41

אקטס זה בכלל ספר נוצרי מה הקשר ?

ולסיכום -  אם היו יהודים חוטאים שעבדו את האלילים האלה, זה לא אומר כלום מבחינת היהדות, הרי הוא לא מציין שמכל המקורות האלה, התנ"ך מדבר בגנות אותם אלילים , אז על מה החזיר מלין ? ... הרי האלילים האלה לא היו חלק מהיהדות,  הם היו אלילים של גוים שיהודים פושעים האמינו בהם במקום ביהדות
ובקשר לטענה שלו שהירח נקרא י-ה , זה פשוט מגוחך.י-ה זה אחד משמותיו של הקב"ה

בקשר לטענה שלו כאילו המילה הללוי-ה מדברת על איזה אליל חחח , הללו בא מהשרש העברי להלל , שבחו , את השם . זה מה שזה אומר המונח י-ה הוא מונח עברי , אין קשר בכלל לשום אליל מצרי שכנראה כלל לא היה קיים ,ושהאיזכור היחידי שאפשר להתייחס אליו כאילו מאותו שורש, הוא ממלכים של מצרים שהיה להם בשם שרש דומה, וייתכן שהמשמעות שם הייתה אחרת לגמרי, או ייתכן שהם חיקו את היהודים שהם ראו כחלק מהחיקסוס , כי היהודים הרי היו קיימים אז ועובדים לאלוקי השמים , צאצאי אברהם .
אברהם יצחק ויעקב אבותינו עליהם השלום היו מפורסמים ופירסמו לעבוד את האלוקים שלהם שהוא בורא העולם ולזנוח את האלילים.
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 05, 2009, 17:56:34 »
בס"ד
כל הכבד אחי יישר כח!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 05, 2009, 21:11:12 »
בס"ד
טוב Hebraic השלים את תשובתי.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הירח והכוכב כסמל האסלאם
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 05, 2009, 21:13:11 »

אני לא מגיבה לכל שטות ושטות שאני רואה אחרי זה אני לא אסיים עם זה אני מתמקדת רק בהודעות הגרועות ביותר שם וזה פורום ציבורי אני אדגיש שוב אז חבל לא להגיב לזה תודה רבה על התגובות :old_smiley: