כתב נושא: גם הנאצים ראו עצמם "עם הבחירה", הסיתו ורצחו שמלאנים והומואים בשם "גרמניה השלמה"  (נקרא 5216 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נעמן, לא בדיוק שפוי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • אין מתנחלים - אין פיגועים!
לפעמים כשאני קורא אתכם, איינני יכול להתרשם מהדמיון בין הימין הסהרורי המשיחי (אתם) לבין האידיאולוגיה של הנאצים ימ"ש.

1. הנאצים ראו עצמם ה"עם הנבחר" ו"גזע עליון" (נשמע מוכר?)
2. הנאצים קראו לרצוח שמלאנים והומואים (ואף ביצעו את זה בפועל). גם אתם עשיתם את זה.
3. הנאצים דגלו בחזון "גרמניה השלמה" ופעלו לממש את "מרחב המחייב ההיסטוריה" של העם הגרמני.
4. הנאצים העמידו מעל הכל את הגזע (VOLK) הגרמני, והאינטרסים של אותו גזע מעל כל שיקול אחר.
5. הנאצים שללו כל חירויות אזרחיות ממי שראו כ"לא פטריוטים" או "נחותים" גזעית (השוו זאת למה שאתם רוצים לעשות לערבים, שמלאנים והומואים)

האם במקרה קיים דימיון?
די לכיבוש!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
ציטוט של: נעמן, שפוי על אוגוסט 03, 2009, 08:50:58
לפעמים כשאני קורא אתכם, איינני יכול להתרשם מהדמיון בין הימין הסהרורי המשיחי (אתם) לבין האידיאולוגיה של הנאצים ימ"ש.

2. הנאצים קראו לרצוח שמלאנים והומואים (ואף ביצעו את זה בפועל). גם אתם עשיתם את זה.
3. הנאצים דגלו בחזון "גרמניה השלמה" ופעלו לממש את "מרחב המחייב ההיסטוריה" של העם הגרמני.
4. הנאצים העמידו מעל הכל את הגזע (VOLK) הגרמני, והאינטרסים של אותו גזע מעל כל שיקול אחר.
5. הנאצים שללו כל חירויות אזרחיות ממי שראו כ"לא פטריוטים" או "נחותים" גזעית (השוו זאת למה שאתם רוצים לעשות לערבים, שמלאנים והומואים)

האם במקרה קיים דימיון?
הנה סרטון העונה בצורה יפה לשאלותיך,זהו סרטון המציג ומוכיח דווקא את המחנה השמאלני שממנו אתה בא,כגזעני,בוגדני,ואחרי לרצח של יהודים חפים מפשע....אחרי שתצפה בסרט תגיד לי מה דעתך...
ציטוט של: נעמן, שפוי על אוגוסט 03, 2009, 08:50:58

האם במקרה קיים דימיון?
הנה סרטון העונה בצורה יפה לשאלותיך,זהו סרטון המציג ומוכיח דווקא את המחנה השמאלני שממנו אתה בא,כגזעני,בוגדני,ואחרי לרצח של יהודים חפים מפשע....אחרי שתצפה בסרט תגיד לי מה דעתך...

מנותק נעמן, לא בדיוק שפוי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • אין מתנחלים - אין פיגועים!
ציטוט של: DENNIS על אוגוסט 03, 2009, 08:57:05
בס"דהנה סרטון העונה בצורה יפה לשאלותיך,זהו סרטון המציג ומוכיח דווקא את המחנה השמאלני שממנו אתה בא,כגזעני,בוגדני,ואחרי לרצח של יהודים חפים מפשע....אחרי שתצפה בסרט תגיד לי מה דעתך...
ציטוט של: DENNIS על אוגוסט 03, 2009, 08:57:05
בס"דהנה סרטון העונה בצורה יפה לשאלותיך,זהו סרטון המציג ומוכיח דווקא את המחנה השמאלני שממנו אתה בא,כגזעני,בוגדני,ואחרי לרצח של יהודים חפים מפשע....אחרי שתצפה בסרט תגיד לי מה דעתך...

לצערי המחשב בו אני כותב כרגע אינו יכול לפתוח את הסרט כרגע.

מהיכרותי עם האתר אני בטוח שאמצא בו השמצות, קללות, נאצות ושנאה לרוב. אני בטוח שלא אתאכזב.
די לכיבוש!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
לצערי המחשב בו אני כותב כרגע אינו יכול לפתוח את הסרט כרגע.

מהיכרותי עם האתר אני בטוח שאמצא בו השמצות, קללות, נאצות ושנאה לרוב. אני בטוח שלא אתאכזב.
ממש לא! זה לא מה שאתה חושב! זה סרטון חינוכי מאוד השפה שבו מאוד גבוהה ואקדמית...אשמח אם תצפה בו כשתוכל...
צפיה נעימה וחינוכית!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *

האם במקרה קיים דימיון?
בס"ד
זה נשמע מוכר כי תמיד הם ראו את עצמם כ"העם הנבחר" אבל הם יודעים שאנחנו זה העם הנבחר ולכן יש בהם את השנאה כלפינו ורצון להשמדתנו
הנאצים קודם כל לא אכפת להם שמאלנים הומוהיהם הם רוצים להרוג את כל היהודים וראינו את זה בשואה ברוך' שניצלנו בנס והכל מהקדוש ברוך הוא ולא מארה"ב
גם אנחנו לדעתי צריכים או חייבים אפשר לומר לשלול אזרחות למי שלא פטריוט או לא נאמן למדינת ישראל כש"ערביי ישראל" תומכים בטרור ומניפים דגליי פלסטין ומקללים אותנו זה כבר מראה את הסיבות המוצדקות לשלול מהם את האזרחות
עכשיו כולם יודעים שליברמן שקרן הוא ניסה לגנוב קולות עם הססמא"בלי נאמנות אין אזרחות" אבל בעצם במקום זאת הוא מואשם בהרבה דברים וגם נפגש עם ולדמיר פוטין ימח שמו וזכרו והוא גם הצהיר שהוא מוכן בשלום זה מראה על בנאדם שקרן וצבוע

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
גם הנאצים ראו עצמם "עם הבחירה", הסיתו ורצחו 
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 03, 2009, 09:34:46 »

האם במקרה קיים דימיון?
בס''ד

בתחילה ראוי שתחשוף את העובדה שאינך נמנה על בני העם היהודי !!

1) הנאצים ראו (ורואים את עצמם עד היום תחת סוגים שונים של מסווה ) את עצמם כ''גזע עליון'' והאוייבים הערבים הנאצים יש''ו השתתפו בכך ,ראה מי הי'ה השותף הפעיל לרצח בהי עמנו ! חאג' אמין אלחוסייני יש''ו שר''י , הוא שייסד את גדוד האס-אס הערבי הראשון יש''ו שר''י  !! וכן את פרעות הרצח ביהודים בכל מקום ובייחוד בהשמדת העיר היהודית חברון ב1927 כאשר כל תושבי'ה היהודיים הי''ד נרצחו בידי אחיך האוייבים הערבים הנאצים יש''ו שר''י !!
2)האוייב הערבי הנאצי יש''ו  אף הוא קורא לרצוח הומואים ומתנגדי האיסלאם המשוקץ -מדוע אינך מפנה שאלה זו גם לבני עמך?
3) האיסלאם המשוקץ יש''ו שר''י קורא להפוך את כל העול-ם ל''דאר אלאסלאם'' מדוע אינך מפנה אף שאלה זו לבני עמך?
4) האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו רואה בכל אדם שאיננו מוסלמי כחלק מ ''דאר אלחרב'' האם זה לא דומה ל''תורת הגזע'' במהות הכוונה? גם שאלה זו תפנה לחברך הטוב השייח' ראאד סאלח יש''ו שר''י שמטיף שנאה ליהודים שעה שעה !!
5)אשיב כאן בקיצור :
ערבים- לא נותנים לשום עם אחר שתחתיהם ''חירות אזרחית'' -הפנה שאלה זו לשליטי ערב יש''ו שר''י !!
שמאלנים-כסילים יהודונים שכרתו ברית-דמים עם האוייב הערבי הנאצי יש''ו בכדי להציל את עורם לאחר שהפקירו את אחינו הי''ד שנרצחו  בשואה הנאצית וגזלו את כספי ההצלה שנועדו להצילם! וכן הוליכו שולל את יהודי המזרח בתיאום עם בני -בריתם האוייבים הערבים הנאצים יש''ו תוך גזילת בתיהם וממונם ופרעות רצחניות שאורגנו בכדי לאלצם ליטוש את בתיהם ולוותר על אזרחותם (''פרהוד'' בלשון טומאתכם),ואז נאספו כ''כוח עבודה '' בתור ''פליטים'' ע''י אותם יהודונים נאצים יש''ו שעד היום מנסים לערער את אמונתם בדת האמ-ת היא דת מש-ה וישרא'ל !!

ונודה לך מאד אם תחשוף את העובדה שאינך יהודי , ותפסיק לשאול שאלות קנטרניות !! בפורום מוסלמי יש''ו  היו מעיפים אותך מזמן! כפי שאנו ממליצים לעשות !!
ימח שמם וזכרם של כל שונאי-ישרא'ל ועוזריהם !!
 >:( >:( >:( : :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
                                                         הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2009, 16:56:35 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
ציטוט
אולי העם הנבחר, בהתחשב בכך שאיננו גזענים (גזענות - שנאה/אפליה/שלילה על רקע גזעי), איננו מחשיבים את עצמינו בעלי דם כחול או "ארים" - איננו עליונים פיזית על כל עם אחר (מה גם שכל אדם יכול להפוך ליהודי על ידי התגיירות, בעוד שאצל הנאצים הגזע נקבע על ידי הדם), היהודים בכלל אינם גזע אלא רובם ככולם גזעית חלק מהגזע הלבן, ואין לכהניסטים שום קשר ושום שנאה לאף גזע.
ציטוט
אינני יודע על מי אתה מדבר ומה גם שרוב השמאלנים וההומואים הם מה שקוראים לו תינוקות שנשבו, שטופי מוח צעירים ומסכנים שלהם ולמציאות אין קשר, אנחנו לא קוראים לרצוח אותם (שים לב לעובדה שאנחנו ברובנו דתיים וגם החילוניים - "ולא תרצח" הוא מוסר יסוד שלנו!) אלא להוכיח אותם! מלבד זאת, השנאה והרצח מגיעים דווקא יותר מצד שמאל, החל פה - http://hayamin.org/forum/index.php/topic,16713.0.html
המשך פה,
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21248.0.html
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13684.0.html (תודה לנץ הי"ו)
וכלה באלטלנה, בגידות למען הקומוניזם ופועלי העם בכל מקום וכו'!
ציטוט
כמה מדהים להלביש את "גרמניה השלמה" למרות שלא היה ולא נברא מושג כזה ככלל, כמה קל להשמיץ את היהדות קומיסר, הלבנסראום היה רעיון אידיאולוגי על רקע שנאה גזענית ואימפריאליזם לשמו, ארץ ישראל השלמה (שעל גבולותיה בכלל יש מחלוקת) היא על פי מילותיו של הקב"ה ישתבח לעד, אני אלך איתך אפילו יותר רחוק, אולי תספר לנו על הדאר אל חארב והדאר אל איסלם באיסלם, בכלל, לפי האיסלם שאתה נוהג להגן עליו מפני ה"כהניסטים הפשיסטיים" כל העולם שייך למוסלמים!
ציטוט
כל אדם שפוי מעדיף והעמיד את עמו שלו על פני בני עמים אחרים, אולי לך הלאום הוא מושג זר, קומוניסט יקר!
ציטוט
אני לא חושב שאנחנו רוצים לשלול זכות מהגויים שיישארו פה, מה גם שלשמאלנים (ביודעין על הבגידה והרשעות שהם מבצעים, קרי רשעים על פי ההגדרה) תהיינה זכויות פרט ואזרח מסויימות (חיים, תקן אותי אם זוהי לא חלק מהמצע שלך?) אך עם הגבלות, מה גם שאנחנו לא נתחיל להוציא פה אנשים להורג סתם כמו ברייך השלישי. בכלל, איך אפשר בכלל להשוות? אפשר לחשוב שמי שהיטלר החשיב "נחותים גזעית" חתר כנגד גרמניה וניסה להשמידה ביחד עם אחיו ואחיותיו בכל רחבי העולם כמו הערבים ובייחוד המוסלמים שביניהם, אפשר לחשוב שמי שהיטלר החשיב כ"לא פטריוטים" ניסו למכור את הגרמנים לג'ייש אל מוחמד כמו שעושים יקירנו השמאלנים. לא רק זה, המוסלמים בשונה מאיתנו, לא יחשבו אפילו על לתת חירויות אזרחיות, אצלהם המושג דמוקרטיה וליברליזם אפילו לא קיים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 31, 2009, 14:46:00 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"דאולי העם הנבחר, בהתחשב בכך שאיננו גזענים (גזענות - שנאה/אפליה/שלילה על רקע גזעי), איננו מחשיבים את עצמינו בעלי דם כחול או "ארים" - איננו עליונים פיזית על כל עם אחר (מה גם שכל אדם יכול להפוך ליהודי על ידי התגיירות, בעוד שאצל הנאצים הגזע נקבע על ידי הדם), היהודים בכלל אינם גזע אלא רובם ככולם גזעית חלק מהגזע הלבן, ואין לכהניסטים שום קשר ושום שנאה לאף גזע.אינני יודע על מי אתה מדבר ומה גם שרוב השמאלנים וההומואים הם מה שקוראים לו תינוקות שנשבו, שטופי מוח צעירים ומסכנים שלהם ולמציאות אין קשר, אנחנו לא קוראים לרצוח אותם (שים לב לעובדה שאנחנו ברובנו דתיים וגם החילוניים - "ולא תרצח" הוא מוסר יסוד שלנו!) אלא להוכיח אותם! מלבד זאת, השנאה והרצח מגיעים דווקא יותר מצד שמאל, החל פה - http://hayamin.org/forum/index.php/topic,16713.0.html
המשך פה,
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21248.0.html
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13684.0.html (תודה לנץ הי"ו)
וכלה באלטלנה, בגידות למען הקומוניזם ופועלי העם בכל מקום וכו'!כמה מדהים להלביש את "גרמניה השלמה" למרות שלא היה ולא נברא מושג כזה ככלל, כמה קל להשמיץ את היהדות קומיסר, הלבנסראום היה רעיון אידיאולוגי על רקע שנאה גזענית ואימפריאליזם לשמו, ארץ ישראל השלמה (שעל גבולותיה בכלל יש מחלוקת) היא על פי מילותיו של הקב"ה ישתבח לעד, אני אלך איתך אפילו יותר רחוק, אולי תספר לנו על הדאר אל חארב והדאר אל איסלאם באיסלאם, בכלל, לפי האיסלאם שאתה נוהג להגן עליו מפני ה"כהניסטים הפשיסטיים" כל העולם שייך למוסלמים!כל אדם שפוי מעדיף והעמיד את עמו שלו על פני בני עמים אחרים, אולי לך הלאום הוא מושג זר, קומוניסט יקר!אני לא חושב שאנחנו רוצים לשלול זכות מהגויים שיישארו פה, מה גם שלשמאלנים (ביודעין על הבגידה והרשעות שהם מבצעים, קרי רשעים על פי ההגדרה) תהיינה זכויות פרט ואזרח מסויימות (חיים, תקן אותי אם זוהי לא חלק מהמצע שלך?) אך עם הגבלות, מה גם שאנחנו לא נתחיל להוציא פה אנשים להורג סתם כמו ברייך השלישי. בכלל, איך אפשר בכלל להשוות? אפשר לחשוב שמי שהיטלר החשיב "נחותים גזעית" חתר כנגד גרמניה וניסה להשמידה ביחד עם אחיו ואחיותיו בכל רחבי העולם כמו הערבים ובייחוד המוסלמים שביניהם, אפשר לחשוב שמי שהיטלר החשיב כ"לא פטריוטים" ניסו למכור את הגרמנים לג'ייש אל מוחמד כמו שעושים יקירנו השמאלנים. לא רק זה, המוסלמים בשונה מאיתנו, לא יחשבו אפילו על לתת חירויות אזרחיות, אצלהם המושג דמוקרטיה וליברליזם אפילו לא קיים.
יישר כח אחי תשובה מעולה!
הוצאתה לי את המילים מהפה!!!

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
YNET מדווח כי כנראה לא נראה את נעמן היום בפורום.
אלא אם כן יש חיבור רשת בשער מנשה...

החולה הפסיכיאטרי שנמלט מביהמ"ש בחיפה שב לביה"ח בו אושפז

פורסם:    03.08.09, 13:46

חולה פסיכיאטרי בן 47 שנמלט אתמול במהלך דיון בבית המשפט בחיפה חזר באופן עצמאי לבית החולים "שער המנשה".
האיש הצליח להימלט על אף העובדה שלווה על ידי הצוות רפואי של בית החולים.   

(מיטל יסעור בית-אור וחגי עינב)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3756310,00.html

מנותק BeSure

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *

האם במקרה קיים דימיון?
1.נו ו...? כול אחד רואה ת'עם שלו שהוא הכי טוב וכו'
2.אני אף פעם לא שמעתי את זה... בנתיים 2 הזקנים האלה מערוץ 10 אמרו שצריך להעמיד ת'מנחלים מול כיתת יורים..
3.חוץ מימנים הממש קיצונים לא שמעתי אף ימני אומר שצריך עכשוי לכבוש את ירדן וסוריה זה הזוי מידיי...
5.הנאצים עשו את זה ממניעים גזענים אנחנו עושים את זה לערבים ושמלאנים כי הם לא נאמנים ופוגעים והורסים ת'מדינה מה שהיהודים לא עשו לגרמניה

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חחחחחחחחחחחחח ואייי האלקשי הרגת אותי :D
חסמת אותו?

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

האם במקרה קיים דימיון?

1.הנאצים רק ראו את עצמם העם הנבחר, אנחנו באמת העם הנבחר.
2.אנחנו בחיים לא קראנו לרצוח שמאלנים ולא הומואים, עצם העובדה שאנחנו לא אוהבים אותם זה לא אומר שצריך לרצוח אותם. יהודי זה יהודי מעל הכל, לא משנה אם הוא הומו, שמאלני או שהוא נאצי. יהודי זה יהודי.
3.הנאצים בגלל רצון גרמניה השלמה יצאו למלחמות, אנחנו לעומת זאת כמו שאמר ידידי מעליי לא קוראים לתקוף את מצרים, סוריה או ירדן כדי להשיג את שטחינו.
5.אין מה להשוות לגבי הערבים, היהודים בגרמניה לא הפגינו נגד גרמניה ולא הניפו את דגלי האויב.
לעומת זאת ערביי ישראל הבוגדים ימח שימם כן מניפים דגלי פלסטין, כן קוראים מוות ליהודים, כן מפגינים נגד המדינה, כן עוזרים לאויוב.

אז חתיכת חולה נפש, תעשה טובה תפסיק לברבר במוח
ואם אתה מאמין בדו קיום, תנסה להקים בית כנסת בטייבה כמו שיש מסגדים בחיפה, עכו, יפו ועוד .. [ הרי זה דמוקרטיה לא ? ]
והדמוקרטיה המזו*נת שלך תדבר בעד עצמה אחרי שיאכלו אותך חי

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
א. העם היהודי הינו העם הנבחר אך איזו השוואה זו? איננו אומרים שזכותנו לרדות באחרים.
ב. היכן קראנו לרצוח שמאלנים והומואים? אל תפיל את אורך החיים הערבי-מוסלמי עלינו. בינתיים דוקא השמאל והערבים
הם אלו שרוצחים מתנגדים פוליטיים בעשות במהלך ההיסטוריה.
ג. האם אנחנו שונאים את הגרמנים בגלל שרצו את גרמניה השלימה או בגלל שרצחו 6 מיליון מאחינו?
למיטב ידיעתי יש התאמה מושלמת בין הנאצים לשמאלנים שניהם יושבים בבתי קפה, ואוכלים בסכין ומזלג(בדוק!)

ד.פה בארץ דוקא הגזע הערבי מועמד מעל לכל, בעוד האפליה נגד יהודים היא ברורה, שנית מה יותר טבעי מלהעמיד את האינטרס שלי מעל האינטרס של מי שרוצה להרוג אותי? האם עלי להתנצל על אהבת ישראל?
ה.והשמאל שולל כל חירויות ממי שכן פטריוט ונאמן למדינה, בעוד מתי אנחנהו שללו משהו ממשיהו? שנית, האם עלי
לתת זכויות למי שעושה יד אחת עם אוייבי לרצוח את בני עמי?

לסיכום הדברים:  למוסד לחולי נפש "שער מנשה" אנא תדאגו למינון מעט יותר גבוה לחולה נפש זה שלא מבין מה רע
ברצח יהודים(אחרת מה לא מובן בצורך ללחום בתופעה זו?).

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
מטרת הנאצים: להשמיד את היהודים ולכבוש את העולם.
מטרת המוסלמים: להשמיד את היהודים ולכבוש את העולם(העתק הדבק).
מה דעתך להשוות את האנשים האמיתיים לנאצים?
האם המטרה של היהודים זה להרוג את כל הלא יהודים ולהשתלט על העולם?
אפילו מוסלמים לשעבר משווים את האיסלאם לנאציזם, אבל רק שמאלני מאופס כמוך אכול שינאה עצמי ידבר שטויות נגד היהודים ונגד ישראל.
אבל שטויות אתה וכמוך זה מיעוט עלוב במדינה וחולי נפש תמיד יהיו.
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חחחחחחחחחחחחח ואייי האלקשי הרגת אותי :D
חסמת אותו?

לחסום? למה?

חסימה לא תעזור לשמאלנצ'יק, רק טיפול מסור בידי
אחים מסורים בחלוקים לבנים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לחסום? למה?

חסימה לא תעזור לשמאלנצ'יק, רק טיפול מסור בידי
אחים מסורים בחלוקים לבנים.
בס"ד
איך תטפל בו בדיוק?
תעיפו אותו לעזעזל הוא עוד איזה אחד שמשעמם לו בחיים אז הוא הולך להקניט ולנסות להתווכח עם אנשים,אני כבר הבנתי וניסיתי שאי אפשר להתווכח עם השמאלנים הם פשוט חולה נפש!!!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
איך תטפל בו בדיוק?
תעיפו אותו לעזעזל הוא עוד איזה אחד שמשעמם לו בחיים אז הוא הולך להקניט ולנסות להתווכח עם אנשים,אני כבר הבנתי וניסיתי שאי אפשר להתווכח עם השמאלנים הם פשוט חולה נפש!!!
אישפוז כפוי, כדורים חזקים ומכות חשמל, אם לא יעזור בטוח לא יזיק.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *

האם במקרה קיים דימיון?
טוב טמבל יש תשובה ש"נץ וגאה בזה"(שאותו תכיר בהמשך לצערך הגדול, תאמין לי הוא יכתוש לך תסבתא עם הידע שלו ועם התשובות שלו שבטח חצי מהם לא תבין כי אתה חתיכת שמאלני מצוי שלא מבין כלום מהחיים שלך) רשם לגבי הטענה הראשונה שלך בפורום אחר שמתאימה בדיוק לבן אדם אדיוט כמוך...
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,17071.32.html           (עמוד 3 באמצע הדף)

"הוויית ומהות "העם הנבחר" היא בכלל עול ומצבור של חובות יתר ולא זכויות יתר וכל זה ממקור טרנסצדטי ולא אנושי, זה מקור ההבדל (וזה באשר לידע העלוב שלך על מהות העם היהודי מתוך מקורותיו, שמעולם לא טרחת באמת ללמוד)."

"עול המצוות בא לפני עצם היותם נבחרים, קבלת עול המצוות הוא זה שהופך את העם לנבחר ולא הנבחרות היא זו שמולידה את קבלת עול המצוות."

קח תשכיל קצת יחתיכת אדיוט לפני שאתה מבלבל פה תמוח...
בקשר לשאר הטענות הדפוקות שלך אני אפילו לא מתכוון להתייחס ומצידי תמשיך לחיות בהרגשה שאתה מבין משהו מהחיים שלך יחתיכת אפס
הודעה ראשונה שלך בפורום וכבר מבינים שאתה בן אדם נטול השכלה שאין סיכוי שיוכל לנהל ויכוח עם אף אחד מאיתנו בפורום, אני די בטוח ששמעת
על ההשוואות האלה ממישהו ואתה פשוט אימצת אותם לעצמך בלי לטרוח ולבדוק משהו, שכן אין לך מושג מה האידיאלוגיה הכהניסטית כמו שאין לך מושג מהחיים
שלך...
אז תעשה טובה ואל תחזור לפה יותר

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נראה שיש יותר מסתם הלצה ועקיצה בדבריו של האלקשי, בשיטוט קצר בהסטוריית ההודעות של אותו נעמן, ניתן
לראות כי הוא חוזר להלום בכל שנה בחודש אוגוסט, הפעם האחרונה שהוא כתב לפני האשכול הזה, היה ב-25 באוגוסט 2008, נראה שהבחור מקבל חופשה שנתית מהמוסד הסגור במהלך אוגוסט, את ההתקפה הבאה בטח תראו אי שם באוגוסט 2010..
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לק"י
רק עכשיו קלטתי מה הלך פה עם החולה בנפש הזה! :::D

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
נראה שיש יותר מסתם הלצה ועקיצה בדבריו של האלקשי, בשיטוט קצר בהסטוריית ההודעות של אותו נעמן, ניתן
לראות כי הוא חוזר להלום בכל שנה בחודש אוגוסט, הפעם האחרונה שהוא כתב לפני האשכול הזה, היה ב-25 באוגוסט 2008, נראה שהבחור מקבל חופשה שנתית מהמוסד הסגור במהלך אוגוסט, את ההתקפה הבאה בטח תראו אי שם באוגוסט 2010..
אם לא יהרגו אותו באישפוז עם מכות חשמל....