כתב נושא: ארגון-הטרור "אבו-סיאף"  (נקרא 10754 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« ב- : יולי 31, 2009, 14:09:35 »
בס"ד

מישהו יוכל לפרט לי בבקשה על ארגון-הטרור המוסלמי "אבו-סיאף" שבפיליפינים?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #1 ב- : יולי 31, 2009, 14:12:09 »
בס"ד
אני לא מכיר את הארגון הזה אבל רק שמעתי ארגון טרור כבר אני יודע שזה של מוסלמים ואכן רשמתה מוסלמים
אבל כשאתה אומר טרור אז זה ארגון טרור אין מה לפרט על המוסלמים ימח שמם פשוט כולם טרוריסטים רוצים להשמידנו ולמרות שאני לא מכיר את הארגון הזה אני בטוח שגם הם רוצים להשמידנו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 02, 2009, 01:19:02 »
יש בעיה מוסלמית גם במזרח הרחוק, רק מוכיח כאלף עדים על הגלובאליות של הבעיה, והצורך הדחוף להבין שיש כאן מלחמת עולם, בין האיסלם לכל השאר.
בין אם זה זרוע של אל קעידא (כמדומני), ובין אם לאו, בעיית האיסלם בעינה עומדת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 02, 2009, 08:31:09 »
יש בעיה מוסלמית גם במזרח הרחוק, רק מוכיח כאלף עדים על הגלובאליות של הבעיה, והצורך הדחוף להבין שיש כאן מלחמת עולם, בין האיסלם לכל השאר.
בין אם זה זרוע של אל קעידא (כמדומני), ובין אם לאו, בעיית האיסלם בעינה עומדת.
בס"ד
האיסלאם תמיד היה במלחמת עולם עם כולם ואתה צודק בכל מילה

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 05, 2009, 21:51:01 »
אבו סייף זהו אחד הארגונים הטרוריסטיים האכזריים והוותיקים שפועלים בדרום מזרח אסיה. בעיקר בפיליפינים, אך גם באינדונזיה , תאילנד...ועוד מספר מדינות.
אם אני לא טועה הארגון המטורף הזה קיים עוד לפני אל קעידא.

הרוצחים המוחמדנים פועלים בכל פינה בכדור-הארץ שיש להם קהילה גדולה. כל מקום שיש מוסלמים , קיים טרור ומלחמה!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 06, 2009, 11:06:12 »
בס"ד
הארגון הזה הוא ארגון שהוקם על ידי המורדים המוסלמים (שיושבים במחוזות מינדנאו ובשאר מחוזות הדרום והתחילו במתיחות ובעימותים בינם לבין הנוצרים עוד בימי השלטון הקולוניאלי הספרדי), נגד השלטון הנוצרי-קתולי בעיקרו, לא זכור לי על קשר כלשהו בינו לבין אל קאעידה, לא שזה משנה בכלל, האיסלאם כגוף הוא הבעיה ולא ארגוני הטרור המייצגים אותו.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 06, 2009, 11:14:28 »
בס"ד
דווקא יש שם גם פעילים מאל- קעידה שהחלו לאט לאט לזלוג לארגון הנפשע הזה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 06, 2009, 11:16:53 »
בס"ד
אין קשר, מאז מלחמת אפגניסטן (בריה"מ) בכל מקום בו יש עימות בין מוסלמים לכופארים מצטרפים מאות עד עשרות אם לא מאות אלפי "חיילי מוג'אהידין" מוסלמים מכל רחבי העולם ככה שזה לא ממש משנה אם זה מאל קאעידה או לא, השאלה היא האם הוא נגזרת פיליפינית/דרום-מזרח אסיאתית של אל קאעידה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 06, 2009, 11:26:45 »
בס"ד
בס"ד
אין קשר, מאז מלחמת אפגניסטן (בריה"מ) בכל מקום בו יש עימות בין מוסלמים לכופארים מצטרפים מאות עד עשרות אם לא מאות אלפי "חיילי מוג'אהידין" מוסלמים מכל רחבי העולם ככה שזה לא ממש משנה אם זה מאל קאעידה או לא, השאלה היא האם הוא נגזרת פיליפינית/דרום-מזרח אסיאתית של אל קאעידה.
לא יכול לענות לך על כך ידידי כי אני גם לא יודע,אבל מאמין בתום לבי שהם אכן נגזרת של אל-קעידה.
אל-קעידה הוא ארגון טרור מגה בין-לאומי,הוא ארגון חזק,סביר להניח שהוא לוקח תחת חסותו את שאר ארגוני הטרור המוסלמיים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 06, 2009, 17:15:56 »
בס"דלא יכול לענות לך על כך ידידי כי אני גם לא יודע,אבל מאמין בתום לבי שהם אכן נגזרת של אל-קעידה.
אל-קעידה הוא ארגון טרור מגה בין-לאומי,הוא ארגון חזק,סביר להניח שהוא לוקח תחת חסותו את שאר ארגוני הטרור המוסלמיים.
בס"ד
אל קעידה לפי מה ששומעים ורואים הוא ארגון הטרור הכי חזק בעולםמכל הארגונים ימח שמם וזכרם
ובאמת אל קעידה עשו שמות ובית ספר לאמריקאים בכל 6 השנים האחרונות

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 10, 2009, 21:54:46 »
בס"ד
בס"דלא יכול לענות לך על כך ידידי כי אני גם לא יודע,אבל מאמין בתום לבי שהם אכן נגזרת של אל-קעידה.
לא הייתי אומר, יש די והותר ארגוני טרור מוסלמיים שאין לאל קאעידה תמיכה בהם ו/או הם נגזרות שלה (בעיקר אם סופרים את פת"ח-אש"ף כארגון מוסלמי למרות היותו חילוני בגדול), אני אלך איתך יותר רחוק, כמדומני שאל קאעידה לא מוכן לתמוך פיזית ו/או דה יורה בטרור שיעי (ודוגמא לכך היא המלחמה שמנהל אל קאעידה נגד השיעים בעיראק לדוגמא, אולי למעט איראן (שגם זה מוטל בספק), וכו' וכו' וכו'.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 10, 2009, 23:35:31 »
בס"ד
בס"דלא הייתי אומר, יש די והותר ארגוני טרור מוסלמיים שאין לאל קאעידה תמיכה בהם ו/או הם נגזרות שלה (בעיקר אם סופרים את פת"ח-אש"ף כארגון מוסלמי למרות היותו חילוני בגדול), אני אלך איתך יותר רחוק, כמדומני שאל קאעידה לא מוכן לתמוך פיזית ו/או דה יורה בטרור שיעי (ודוגמא לכך היא המלחמה שמנהל אל קאעידה נגד השיעים בעיראק לדוגמא, אולי למעט איראן (שגם זה מוטל בספק), וכו' וכו' וכו'.
אוקיי,מסכים.
חחחח....מה זה פת"ח-אש"ף...אחי..חחחח...זה כלום,סתם חבורת פרחחים פושעים עלובה..חחחח...
אם היה לנו ממשל ימני אמיתי,מזמן כבר הינו רומסים את חבורת התיקנים הזאת ,וגם חמאס וחיזבאללה יש"ו סתם חבורה אפסית...אם המדינה שלנו הביסה בשישה ימים צבאות ערב נאציים...ועכשיו שורפת זמן על חבורת תיקנים כזאת..חחח...חבל לנו על הזמן..אבל כולנו יודעים למה זה,למה הממשל שלנו כזה וותרן ומתרפס...???????????

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 10, 2009, 23:41:38 »
בס"ד
בס"דאוקיי,מסכים.
חחחח....מה זה פת"ח-אש"ף...אחי..חחחח...זה כלום,סתם חבורת פרחחים פושעים עלובה..חחחח...
אם היה לנו ממשל ימני אמיתי,מזמן כבר הינו רומסים את חבורת התיקנים הזאת ,וגם חמאס וחיזבאללה יש"ו סתם חבורה אפסית...אם המדינה שלנו הביסה בשישה ימים צבאות ערב נאציים...ועכשיו שורפת זמן על חבורת תיקנים כזאת..חחח...חבל לנו על הזמן..אבל כולנו יודעים למה זה,למה הממשל שלנו כזה וותרן ומתרפס...???????????
בהחלט, בפוטנציה אנחנו יכולים למחוק את כל חבורות הבלרינות האלה תוך כמה ימים, הבעיה היא - אין לשלטון לא קילר אינסטינקט, אלא מאני אינסטינקט.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 10, 2009, 23:47:07 »
בס"ד
איזה מאני אינסטינקט?
זה הכל פחד מהגויים ה"נאורים" והתרפסות בפני האוייב...זה הכל...ממשלה ימנית אמיתית לא היתה סופרת את זה ומוחקת את חבורת התיקנים הזאת.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 10, 2009, 23:52:51 »
בס"ד
בס"ד
איזה מאני אינסטינקט?
זה הכל פחד מהגויים ה"נאורים" והתרפסות בפני האוייב...זה הכל...ממשלה ימנית אמיתית לא היתה סופרת את זה ומוחקת את חבורת התיקנים הזאת.
שום פחד, אל תחשוב שהשמאל מתרפס בגלל איזושהו פחד, תשוקתם הראשית היא הירוקים.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 10, 2009, 23:55:55 »
בס"ד
לא מבין אותך אחי...
איך משתלבת התשוקה למזומנים עם הצורך להשמיד את האוייב...איך הם מרוויחים מזה כסף בזה שהם לא רומסים את התיקנים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 11, 2009, 00:27:25 »
בס"ד
בס"ד
לא מבין אותך אחי...
איך משתלבת התשוקה למזומנים עם הצורך להשמיד את האוייב...איך הם מרוויחים מזה כסף בזה שהם לא רומסים את התיקנים?
שאלה פשוטה: האם, בתור ר"מ ולא כאזרח פשוט ותמים, הגיוני שיתרפס ויפחד כשידוע לו על העוצמה הצבאית האדירה דה פקטו ובפוטנציה שלנו, מתוך "לחץ ואיום" כלשהו?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 11, 2009, 01:03:34 »
בס"ד
נו זה סנקציות כלכליות מצד מדינות שנותנות לנו "סעד וסיוע" כיבכול,כמו ארה"ב,לזה אתה מתכוון?
שרה"מ מפחד מהסנקציות האלו? אם כן אז,זה מה שהתכוונתי,פחד מהגויים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 11, 2009, 12:09:41 »
בס"ד
בס"ד
נו זה סנקציות כלכליות מצד מדינות שנותנות לנו "סעד וסיוע" כיבכול,כמו ארה"ב,לזה אתה מתכוון?
שרה"מ מפחד מהסנקציות האלו? אם כן אז,זה מה שהתכוונתי,פחד מהגויים.
שוב לא הבנת, כל ר"מ יודע שלישראל פוטנציאל כלכלי עצום, אין קשר, השאלה היא הירוקים הפרטיים שהוא מקבל ולא המדינה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 11, 2009, 12:11:11 »
בס"ד
אה...אוקיי.
 :old_afro:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 11, 2009, 12:24:39 »
בס"ד
הבהרה: זכור לי שהיו לי מקורות לנושא, אך איני מוצא אותם עכשיו וזוהי בעיקר דעתי.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 25, 2009, 21:27:57 »
זירת הטרור מתחלקת ל מזרח הרחוק  שהפעילים הם הג'מעה אל אסלמייה שיש לו קשרים לאל קעידה ואבו סייף שהם בדלנים וגם אירגון קומוניסטי כלשהו שפועל בפיליפינים ששכחתי את שמו

המזרח התיכון -שזה הרשות הפלסטינאצית והחמאס ושאר פלגים
לבנון שזה ארגון החיזבאללה שהגיע עד וונצואלה ומקסיקו ופתח שם סניפים וארגונים פלסטינים בלבנון

חבל צ'צ'ניה - מלחמה שהחלה כבדלנית מורדת והמשיכה מ בערך 1995 כמוסלמית קיצונית עם סיוע לבדלנים של כוח אל קודס האיראני ומימון אל קעידה המרד זלג גם לאנגושטיה ו דגסטן

בוסניה וחבל קוסובו בסיוע של הארגון הנאו נאצי נאט"ו
אירגון הטרור צבא שחרור קוסובו  טבח באלפיי סרבים ובצע השמדת עם במימון  ותמיכה של אל קעידה

חבל כורדיסטן ותוקפנות טורקית פשיסטית נגד העם הכורדי!!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 25, 2009, 22:14:00 »
בס"ד

ומה עם סומליה,קשמיר,תאילנד?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 26, 2009, 07:36:56 »
אתה צודק  אבל  פעילות הטרור שם לא כל כך מגובשת  למרות
שקשמיר וסומליה אזורים מאוד בעייתיים  אבל בתאילנד אין ממש טרור!!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ארגון-הטרור "אבו-סיאף"
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 26, 2009, 13:56:35 »
אתה צודק  אבל  פעילות הטרור שם לא כל כך מגובשת  למרות
שקשמיר וסומליה אזורים מאוד בעייתיים  אבל בתאילנד אין ממש טרור!!

בתאילנד אין ממש טרור? יש ועוד איך. בשלושת המחוזות הדרומיים יאלה, ניירטהואט ופהאתאני ישנו רוב מוסלמי ממוצא מאלזי שמנסה (60%) לגרש משם את הבודהיסטים התאיים ולהקים מדינת שריעה בדרום תאילנד. כמעט בכל יום נרצח לפחות אזרח אחד על ידי טרוריסטים מוסלמים שיורים על אזרחים שהולכים ברחוב או נוסעים ברכב. מאז 2004 נרצחו מעל ל-3,700 אזרחים.