כתב נושא: היום  (נקרא 6164 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
היום
« להגיב #50 ב- : יולי 26, 2009, 18:54:12 »
בס"ד
שיעור היסטוריה בבוגדנות לבוגדנים:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
היום
« להגיב #51 ב- : יולי 26, 2009, 18:54:54 »
פטריוט ישראלי, ככה מראים את הפרצוף המחוצ'קן של השמאל האינטלקטואלי.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
היום
« להגיב #52 ב- : יולי 26, 2009, 19:01:33 »
פטריוט ישראלי, ככה מראים את הפרצוף המחוצ'קן של השמאל האינטלקטואלי.
חחחח אני אומר לך אחי זה הומושושקו

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
היום
« להגיב #53 ב- : יולי 26, 2009, 19:02:47 »
למה לזייף זה הומושמוקו אבל צריך לבדוק IP

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
היום
« להגיב #54 ב- : יולי 26, 2009, 19:38:32 »
זה לא נראה לי הונלוהוהו.. הונלוהוהו אולי רשע לא שיכור.
והוא גזען ניאו נאצי שאין מה להתייחס אליו אם הוא טוען שיהדות פירושה גזענות, הוא גזען.
מזל שהוא לא אמר שהוא שונא גזענות ואתיופים...

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
היום
« להגיב #55 ב- : יולי 26, 2009, 19:45:07 »
כתובת האיי.פי אינה זהה
ואני מבקש להפסיק עם הכינויים הגסים אחד כלפי השני

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
היום
« להגיב #56 ב- : יולי 26, 2009, 22:00:04 »
פחחחח איזה סתום שמחפש תשומת לב ברמות
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
היום
« להגיב #57 ב- : יולי 26, 2009, 22:03:18 »
חברים אל תגיבו לו פשוט אל תתנו לו במה.

O0

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
האם תוכל לנהל דיון הוגן ופתוח ללא קשקושים?
« להגיב #58 ב- : יולי 26, 2009, 23:05:24 »
היום אני והחברים היקרים שלי שרגא ואלכס יצאנו במכונית היוקרתית של אבא של אלכס מצפון תל-אביב ונסענו להפגנה הגזענית של הימין הקיצוני אבא של אלכס הכיר לנו את "אחמד" , אחמד הוא אזרח ערבי-ישראל שמאמין בדו-קיום ביחד זרקנו נעליים על פעילי הימין הקיצוני(זרקתי את הTIMBERLAND שלי אבל מה אכפת לי גם ככה קונים לי עוד זוג).
אחרי שפעילי הימין הקיצוני ברחו אחמד אירח אותנו והכין לנו חומוס טעים.
לפני כשעה קלה חזרנו לצפון תל-אביב וסיפרנו לכל החברים הנאורים שלנו את הסיפור ואז הזדעזעתי כששלחו לי את הלינק הזה:
http://www.btselem.org/Hebrew/Separation_Barrier/20090715_Arab_a_Ramadin_al_Janubi.asp פשוט נכנסתי לדיכאון ואז הבנתי שגם ככה צה"ל יהרוס עוד כמה מבנים לא חוקיים של פורעי חוק ביהודה ושומרון וגם ככה ברוך מרזל ייעצר עוד פעם וגם ככה כולם במדינה מתעבים את המתנחלים הגזענים.

בס''ד

ידידנו היקר !
הינך בחור צעיר שנתון תחת השפעה של מסרים חד-צדדיים ,כאשר הצד היהודי הימני האמיתי הוצג בפניך כ ''קבוצה של אנשים אלימים וחסרי אינטיליגנצי'ה '' !! כאדם יהודי שמכיר את האויב הערבי וגדל תקופה ארוכה משנות חייו בתוך ''מדינות'' של האויב הערבי הנאצי יש''ו ומכיר אותו הרבה יותר טוב מהרבה מאחינו שחיים בארץ-הקודש תובב''א עלי להבהיר לך נקודה חשובה ביותר !! האוייב הערבי הנאצי יש''ו משתמש באסטראטגי'ה מתוחכמת ביותר בכדי לקנות אותך להיות עוד מסכן פעיל שנלחם למעשה באחיו  ומנסר למעשה את הענף שעליו הוא יושב ! אנו מזמינים אותך לדיון מקיף עם הוכחות ברורות וללא משוא-פנים ,שיוכיח לך ללא כל עוררין שמטרתו של האויב הערבי הנאצי יש''ו אחת היא , לחסל את הישוב היהודי על כל אדמת ארץ-הקודש ,ולרצוח את כל שאר הפליטים היהודים לאחר מכן ח''ו ר''ל !! הינך מתפלא בוודאי מה הקשר בין האוייב הערבי לצורר הנאצי יש''ו שר''י ?? ונתחיל בסיפור ההסטורי שהסתירו ממך במסגרת מערכת הליכלוך(חינוך) השמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י אודות חאג' אמין אלחוסייני יש''ו שר''י , קרוב משפחתו של הידוע לשימצה הרוצח המתתועב יאסר ערפאת אלקודוא אלחוסייני יש''ו שר''י ,אותו המופתי של השיקוץ שנבנה על הר-הבית מקום בית מקדשנו ותפארתנו שנזכה לבנותו במהרה על תילו בבאכי''ר , אותו המופתי שמייצג את הפרצוף האמיתי של האיסלאם המתועב הנאצי יש''ו שהי'ה ידידו הטוב ביותר של הצורר אדולף היטלר יש''ו שר''י , השתתף באופן פעיל בהובלת משלוחי יהודים מארצות שבשליטת האוייב הערבי הנאצי יש''ו למחנות המוות בגרמאני'ה הנאצית יש''ו והקים מספר גדודי אס-אס ערביים במזרח ,כאשר הוא ייסד את הפרעות ביישוב היהודי בחברון בשנת 1928 בו נרצחו אחינו הי''ד שהיוו את גרעין היישוב היהודי בארץ-הקודש תובב''א עוד לפני השואה הנאצית ,היישוב היהודי בחברון הושמד כליל ובתי אחינו הי''ד היו לבז ונשותיהם נאנסו ונלקחו לידי האוייב הערבי הנאצי יש''ו שאילץ אותן להתאסלם תוך כדי איום על חייהן, ואלה שלא התאסלמו נשחטו באכזריות לעיני חברותיהן בכדי להטיל עליהן אימה !! אז מי כאן ה''כובש'' ומי כאן הגזען? ומי כאן האלים? כמה מתאבדים שלחנו אנו להתפוצץ באוטובוסים עם מטען TNT פלסטי המעורב במסמרים וברגים ?? האם הינך שקול במה שאתה חושב? האם אינך חש בושה וכלימה להסב לשולחן עם רוצחי אחיך היקרים הי''ד ? או שמא הטעו אותך כשהאכילו אותך במסרים מזוייפים ל''בחינות הבגרות'' ? אם הינך מחפש צדק עשה זאת עד הסוף !!! ואם אינך מעונין אלא להתריס ולגדף הרי שחבל על זמננו היקר !!נודה לך אם תשתף פעולה ותנהל שיחה אובייקטיבית עם פתיחות מקסימאלית זהה לכל הצדדים !!, והאמן לי שאנו מכירים את האוייב הערבי הנאצי יש''ו הרבה יותר טוב ממה שאתה מכיר אותו !! ונוכיח לך זאת בהמשך !!
                                                                  הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: יולי 26, 2009, 23:33:45 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
היום
« להגיב #59 ב- : יולי 26, 2009, 23:06:00 »
אוהד הפועל?אתה לא צריך להגיד רואים
ותוריד את התמונה הזאת

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
היום
« להגיב #60 ב- : יולי 27, 2009, 01:00:11 »
אז תקיים צעדה באשקלון
אתה תחטוף לא רק נעל לפנים גם מטר של אבנים

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
היום
« להגיב #61 ב- : יולי 27, 2009, 09:17:33 »
זה קוסאי...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
היום
« להגיב #62 ב- : יולי 27, 2009, 19:15:05 »
אחח... ככה זה שהאבא זונה והאמא נרקומן, יוצא שמאלני ששם תמונה של רבין בפורום של כהניסטים.
מאיפה האומץ מאיפה??
ואללק אם היית נופל אצלי בידיים...

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
היום
« להגיב #63 ב- : יולי 27, 2009, 19:20:06 »
בס"ד
אחח... ככה זה שהאבא זונה והאמא נרקומן, יוצא שמאלני ששם תמונה של רבין בפורום של כהניסטים.
מאיפה האומץ מאיפה??
ואללק אם היית נופל אצלי בידיים...
כן והוא בנוסף לכל גזען,הוא קרא לנו "ברברים מזרחיים".....כל השמאלניים הבוגדניים גזעניים,מרוב השנאה העצמית שלהם, הם אפילו גזעניים כלפי עצמם.