כתב נושא: אולמרט:"החזון שלי - מדינה פלסטינית"  (נקרא 5322 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
אולמרט:"החזון שלי - מדינה פלסטינית"
« ב- : פברואר 21, 2007, 18:05:54 »
במסיבת העיתונאים השנתית עם הכתבים הזרים בירושלים, אמר ראש הממשלה, אהוד אולמרט כי תוכנית ההתכנסות נגוזה בשל "שינוי הנסיבות", אך החזון של מדינה פלסטינית שריר וקיים. הוא הזהיר שישראל לא תוכל לרסן עצמה לעד, אם יימשך ירי הקסאם

ראש הממשלה, אהוד אולמרט, אמר במסיבת העיתונאים השנתית עם הכתבים הזרים שתוכנית ההתכנסות ביהודה ושומרון נגוזה בשל "שינוי הנסיבות". עם זאת הדגיש שהוא לא מוותר על החזון הכללי שלו, שהוא מדינה פלסטינית עצמאית שחיה בביטחון לצד ישראל. "זה החזון שלי. זה החזון של הקהילה הבינלאומית והדרך להשיגו משתנה בהתאם לנסיבות".

ראש הממשלה הבהיר שהוא מוכן לדבר עם אויבים, אך החמאס הוא זה שאינו מוכן לדבר עם ישראל ואינו מוכן להכיר בה. "אני בכלל לא מסכים עם חאלד משעל ועם עמדותיו, אבל זה עצוב, זה בלתי נסלח שמנהיג של 50 אחוזים מהאוכלוסייה הפלסטינית אינו רוצה לדבר איתנו ולעשות עם ישראל שלום".

הוא התייחס בעמימות גם לשאלת המשא ומתן האפשרי עם סוריה: "המטרה של משא ומתן היא לעשות שלום ולא לגלות מה הכוונות של הצד השני. איננו מעוניינים בתהליך, אלא בשלום עצמו". הוא נשאל אם ישראל תסכים לסגת מרמת הגולן תמורת שלום: "אם יהיה שינוי בהנהגה הסורית, הם ימצאו אותנו מוכנים לדבר. כשיבואו למשא ומתן הם יידעו על מה אנחנו מוכנים להתפשר".

אולמרט הזהיר שאם יימשך ירי רקטות הקסאם, ישראל תיאלץ להגיב. במסיבת העיתונאים שנערכה במלון מצודת דוד בירושלים, אמר ראש הממשלה: "איננו הולכים לרסן את עצמנו לעד. הבהרתי זאת לאבו מאזן. המשך הירי מאתגר את הסבלנות של ישראל. בסופו של דבר, אם הירי יימשך - נגיב". עד לנאומו של אולמרט נורו היום ארבע רקטות קסאם, שתיים לשדרות, אחת לאשקלון ואחת לשער הנגב. איש לא נפגע.

חלק מנאומו הוקדש לאיום הגרעין האיראני. ראש הממשלה קרא לקהילה הבינלאומית בדרישה להפעיל אמצעים דיפלומטים כלכליים ופוליטיים על איראן שאינה עומדת בהחלטות מועצת הביטחון להפסקת התהליך הגרעיני: "ככל שנקדים את הצעדים האמורים על ידי הקהילה הבינלאומית, יש סיכוי ממשי להשיג את התוצאות הרצויות בעניין הפלסטיני",

הוא חזר והדגיש שלמרות האכזבה הישראלית מגישתה של ממשלת האחדות, הוא לא מתכוון לנתק את קשריו עם הנשיא הפלסטיני, מחמוד עבאס (אבו מאזן), כדי לא לפגוע בעם הפלסטיני: "אנשים לא צריכים לסבול מטעויות של מנהיגיהם. ניפגש וניפגש וניפגש וננסה למצוא פתרונות".

ראש הממשלה סיפר שהפגישה המשולשת עם אבו מאזן וקונדוליזה רייס היתה גלויית לב ורצינית. הוא הביע את הערכתו למאמץ האמריקני להמשך הדיאלוג בין ישראל לפלסטינים: "ברור לכולם שלא היינו שמחים שהסכם מכה היה מביא להכרה בתנאי הקוורטט, היה ברור שישראל לא תוכל להמשיך במגעים פורמאליים או מעשיים עם ממשלה שלא תכיר בתנאי הקוורטט. זה נאמר על ידנו, זה נאמר על ידי ארה"ב, זה נאמר על ידי הקוורטט עצמו בפגישה בשניים בפברואר וכך ייאמר גם היום בפגישת הקוורטט שנערכת באירופה".
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #1 ב- : פברואר 21, 2007, 19:29:47 »
אז לך תקים אותה  בערב  מה  הוא  רוצה  מהמדינה  שלנו
השמלאטמארט  הזה
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : פברואר 21, 2007, 19:34:41 »
אז לך תקים אותה  בערב  מה  הוא  רוצה  מהמדינה  שלנו
השמלאטמארט  הזה
סתם שמלאנאצי צריך לקחת אותו ולזרוק אותו בטהרן וששם יקים את "המדינה" הדמיונית שלנו.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
« להגיב #3 ב- : פברואר 21, 2007, 22:24:58 »
זה החזון שלו? להקים מדינה טרוריסטית בתוך גבולות ארץ ישראל? איזה בוגד ממש כמו רבין.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #4 ב- : פברואר 21, 2007, 22:27:40 »
זה החזון שלו? להקים מדינה טרוריסטית בתוך גבולות ארץ ישראל? איזה בוגד ממש כמו רבין.
הוא ממשיך דרכו.
כניראה שאין מנוס מישהו יהיה צריך לסיים את העבודה.
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #5 ב- : פברואר 21, 2007, 22:30:51 »
הוא ממשיך דרכו.
אני מחכה לזה בקוצר רוח. ואם מישהו יעשה את זה הלכו לו החיים כמו ליגאל אמיר...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #6 ב- : פברואר 21, 2007, 22:33:08 »
הוא ממשיך דרכו.
אתה טועה טעות מרה,
את שכרו הוא יקבל מהקדוש ברוך הוא!
שהוא גאל אלפי יהודים כמה הצדיק הגיבור האמיץ יגאל עמיר!
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #7 ב- : פברואר 21, 2007, 22:35:50 »
בושה וחרפה נפיל אותו בגלל זאת.

Aaron

• אורח
« להגיב #8 ב- : פברואר 21, 2007, 22:38:51 »
הוא ממשיך דרכו.
אתה טועה טעות מרה,
במה טעיתי?
נהרסו לו החיים. אני לא מדבר על מה שקורה אחרי המוות.
ואני תומך במאה אחוז במעשה של יגאל עמיר. אבל אני גם מאוד מרחם עליו כי הוא חיי בתנאים משפילים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : פברואר 21, 2007, 22:40:44 »
הוא ממשיך דרכו.
אתה טועה טעות מרה,
במה טעיתי?
ואני תומך במאה אחוז במעשה של יגאל עמיר. אבל אני גם מאוד מרחם עליו כי הוא חיי בתנאים משפילים.
שוב אתה טועה החיים פה זה כלום זה אפס אפסים לעומת מה שמחכה לנו מעבר את השכר שלו הוא יקבל בהצלת מליוני יהודים.
אין לך מה לרחם עליו הוא אדם גיבור חזק ואמיץ אחרת 12 שנה הוא לא היה מחזיק מעמד, עם כל מה שקורה מסביב שומר על הדת שלו לא משתגע ולא כלום צלול חושב חשיבה בריאה יהודי בריא וטוב שהקדוש ברוך הוא יברך אותו על זה שהוא גאל אותנו מהצרה הצרורה!
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #10 ב- : פברואר 21, 2007, 22:45:45 »
אולמרט הוא ברווז צולע ואין צורך לפגוע בו פיסית.הוא גויה פוליטית.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : פברואר 21, 2007, 22:46:30 »
אולמרט הוא ברווז צולע ואין צורך לפגוע בו פיסית.הוא גויה פוליטית.
אם לא נפגע בו תראה מה יהיה בסוף..
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #12 ב- : פברואר 21, 2007, 22:58:37 »
הוא ממשיך דרכו.
אתה טועה טעות מרה,
במה טעיתי?
שוב אתה טועה החיים פה זה כלום זה אפס אפסים לעומת מה שמחכה לנו מעבר את השכר שלו הוא יקבל בהצלת מליוני יהודים.
אין לך מה לרחם עליו הוא אדם גיבור חזק ואמיץ אחרת 12 שנה הוא לא היה מחזיק מעמד, עם כל מה שקורה מסביב שומר על הדת שלו לא משתגע ולא כלום צלול חושב חשיבה בריאה יהודי בריא וטוב שהקדוש ברוך הוא יברך אותו על זה שהוא גאל אותנו מהצרה הצרורה!
טוב כאן אתה נכנס לנושא עמוק יותר. אני בכלל לא בטוח שיש משהו אחרי המוות, אם הייתי בטוח שיש משהו אחרי המוות התמונה הייתה משתנה. אני רוצה לראות פסוק מהתנ"ך שבו כתוב מה קורה אחרי המוות.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #13 ב- : פברואר 21, 2007, 23:02:08 »
הוא ממשיך דרכו.
אתה טועה טעות מרה,
במה טעיתי?
טוב כאן אתה נכנס לנושא עמוק יותר. אני בכלל לא בטוח שיש משהו אחרי המוות, אם הייתי בטוח שיש משהו אחרי המוות התמונה הייתה משתנה. אני רוצה לראות פסוק מהתנ"ך שבו כתוב מה קורה אחרי המוות.
בעניינים האלה יש לנו את הגאון הצדיק!
זמיר כהן יושב ראש אירגון הידברות כנס תמצא הכול על הצפון התנכ"י על הכול פשוט הכול החיים שאחרי המוות וכל הדברים הללו.
ודרך אגב אתמול בהרצאה שראיתי הוא סיפר על בבא סאלי זצ"ל שלפני כמה ימים שהוא הלך לעולמו הוא קרא לרב שאני כרגע לא זוכר את שמו ניראה לי הוא מנתיבות לבוא אליו והוא סיפור לו שהייתה לו התגלות ושאלו אותו מה הוא מעדיך שיבוא אסון על עם ישראל או שהוא יקריב את עצמו והוא כמובן בחר בעצמו ובאמת לאחר כמה ימים ממצב בריאותי תקין ויציב הוא נהיה חולה ונפטר.
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #14 ב- : פברואר 22, 2007, 22:43:27 »
בן גוריון מתהפך בקברו
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #15 ב- : פברואר 22, 2007, 22:44:26 »
בן גוריון מתהפך בקברו
לטובה...
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #16 ב- : פברואר 22, 2007, 22:55:56 »
עד חזון אחד כזה ואבדנו
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #17 ב- : פברואר 22, 2007, 23:02:00 »
עד חזון אחד כזה ואבדנו
נקווה שזה האחרון.
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : פברואר 22, 2007, 23:36:42 »
הוא אדיוט שעושה ספינים בכדי לקבל את קולות השמאל הרידיקלי המתועב, הוא לא יעז לעשות זאת, וגם כך, הוא לא יצליח כאשר הוא מנסה לדבר אל הקיר .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #19 ב- : פברואר 22, 2007, 23:38:24 »
הוא אדיוט שעושה ספינים בכדי לקבל את קולות השמאל הרידיקלי המתועב, הוא לא יעז לעשות זאת, וגם כך, הוא לא יצליח כאשר הוא מנסה לדבר אל הקיר .
קודם כל ברוך הבא אני רואה שאתה חדש!
ודרך אגב שמאלמרט לרוב מדבר הרבה אבל לא עושה אבל שצריך עם לחץ הם גם עושה.
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #20 ב- : פברואר 22, 2007, 23:53:17 »
ברוך הבא דקסטר!
לצערי אתה צודק. הוא מנסה למשוך אליו את השמאל הקיצוני וגם אל תשכח שהבת שלו ואישתו הן בכלל שמאלניות קיצוניות אנטישמיות!.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #21 ב- : פברואר 23, 2007, 00:45:42 »
הבת שלו  צעקה  "תחיי האינתיפדה"
השמלאנים הם חבורה  של פחדנים
בדר"כ  הם מפגינים מול חיילים שלא יכולים לעשות להם כלום

אם הם היו רוצים למשוך קולות אליהם
הם היו עושים את זה  בשכונות שהם ימניות
אבל הם פחדנים

זו דעתי  האישית
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #22 ב- : פברואר 23, 2007, 05:36:05 »
ברוך הבא דקסטר.

גם לי יש חזון---להשתתף בלוויה של אולמרט, במהרה בימינו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #23 ב- : פברואר 23, 2007, 12:29:46 »
לי יש יותר גדולה לרקוד בלוויה משולשת של פרס פרץ ואלמרט עם יגאל עמיר.
יגאל=גואל