כתב נושא: ממשלת פיפי הורסת מאחזים יהודיים ומשתמשת באלימות פשיסטית נגד גיבורי יו''ש  (נקרא 15186 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
דניס למה להסיט את הדיון?השוטר שאמר ל... מתנחלים הוא יהודי,היסמנקים שתפסו לנערות אולפנא בגוש קטיף בציצי הם יהודים.דווקא דרוזים התנהגו בסדר.אז למה אתה מעלה טיעון אחר.אתה טוען שמי שהכניס אצבע לעין של המתנחל הוא בדואי.אני שומע עברית שם.
ועוד משהו בזמנו הפגנתי למען שחרור פולארד ביחד עם נדיה מטר,נשים בירוק מול השגרירות האמריקנית ברחוב הירקון.יצאו אלנו מאבטחים ישראלים מהשגרירות עם פלוגת יס"מ ואמרו לנו לזוז מהמקום.כולנו זזנו למדרכה ממול.לא פגעו בנו.אבל אם היינו מסרבים היו עוצרים אותנו.
המשכנו להפגין.ערוץ 7 ארגן את ההפגנה ופגשתי שם את מטה נפגעי הטרור ועוד אנשים.כלומר מותר להפגין ואין להתעמת עם המשטרע סתם.היה שם כח אדיר מולנו פלוגה שלמה עם אלות,סוסים.הייתי המום מהכמות.
אין לי בכלל כוונה להסיט,אבל הסרטון מדבר בעד עצמו...ואם אתה טוען שיהודים עשו זאת ליהודים אחרים זה עוד יותר חמור! מלא עם זה היה גוי זה היה מובן לי,הפגנת הברוטליות הברברית שלהם,תאמין לי אחי,אם לא היתה שם מצלמה זה יכל להגמר אחרת,בצורה יותר גרועה.הנער דווקא לא ממש התפרע.גם אני לא היתי יכול לקבל ברוגע אם היו לביתי ומגרשים אותי והורסים את ביתי,היתי ממש מתעצבן ומגן בכל כוחי על ביתי.יש לזכור שאלו יהודים אידיאולוגיים ,ההתנחלויות והמאחזים זאת דרך החיים שלהם ואסור לצאת ליהודים נגדם....זה גם קרה לפרופ' אריה אלדד,שחיילים שברו לו את היד באחת ההפגנות שהוא עשה,ועתה קשה לו יותר לעסוק במקצועו כמנתח,הפגיעה הזאת מגבילה אותו לעשות ניתוחים,ודווקא הוא לא מהאנשים שמתפרעים. אני לא יכול לצדד באותם חיילים בסרטון כי הם התנהגו בצורה בהמית של ממש,אם דווקא הם היו יותר רגועים,המצב היה יותר טוב....הם בחיים לא היו מתנהגים כך לבני העמלק הנאציים יש"ו...אבל כלפי יהודים אין שום בעיה בכלל...זאת תופעה שיש לעקור אותה מהשורש.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
יוסי לפי דבריך:"היסמנקים שתפסו לנערות אולפנא בגוש קטיף בציצי הם יהודים" אני לא שמעתי על כך מאף מקור ואם זה באמת אז אני מאחל ליסמניקים האלה שישרפו זה שיא הזוועות  :old_embarrassed: :old_cry: אני מצטער שאני מסיט מהנושא אבל איך נגמרה הפרשה הזאת אם היא בכלל הועלתה בתקשורת השמאלנית :'(
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נכון אותם מנהיגים שנותנים את ההוראות אכן מאויימים אבל הדבר לא פותר אותם מכיוון שמעשיהם משפיעים על כל העם, חייל שמסרב או לא מסרב לא משפיע על אף אחד פרט לעצמו ואולי משפחתו הקרובה, על כל מעשה של המנהיגים שלנו אנחנו משלמים והמחיר הוא בד"כ דם.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
ברגע שאתה מתחיל להאשים את ההורים ואתה ממשיך את השרשרת הזאת אתה מגיע למשהו כמו 90% מהאוכלוסיה. כשלבנאדם יש גידול סרטני העדיפות הראשונה היא לטפל בגידול לא בקרחת שנגרמת מהתרופות.
טוב לא צריך להגזים למזלינו הורים כאלו לא מהווים את רוב הציבור בארץ.... 60% הם ימניים...

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
רשעים יימח שימם!!!!
« להגיב #29 ב- : יולי 20, 2009, 23:25:28 »
בס"ד

לכל כל מי שאומר "הם רק מילאו פקודות"  אז גם הנאצים "רק מילאו פקודות".
אלו רשעים גמורים יימח שימם-וזיכרם שיישרפו באש ג'הנם >:( :old_Angry2:

זהו צבא ההגנה-לישראל או לישמעאל?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אלמ אני ראיתי סרטונים על הפינוי מגוש קטיף ושמעתי.הם אמרו לנערות בנות 14.אנחנו נ... אותך ותפסו להם בציצי.הוגשה תלונה למח"ש אבל לא היו ליסמנקים האלה תגים.אגב לפי החוק צריך שוטרות או חיילות לפנות בנות.הבנות שכבו על הריצפה והם הרימו אותם מהציצי בכוונה.
אני לא כותב על דברים שלא ראיתי בעיניים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
ודניס אתה צודק בכל מילה על אלדד.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רשעים יימח שימם!!!!
« להגיב #32 ב- : יולי 20, 2009, 23:36:19 »
בס"ד

לכל כל מי שאומר "הם רק מילאו פקודות"  אז גם הנאצים "רק מילאו פקודות".
אלו רשעים גמורים יימח שימם-וזיכרם שיישרפו באש ג'הנם >:( :old_Angry2:

זהו צבא ההגנה-לישראל או לישמעאל?

ההבדלים בין חיילי צה"ל לבין הנאצים הם כל כך רבים ואם אתה לא רואה אותם אז פשוט תפתח כל ספר הסטוריה ותקרא קצת.

אותם "רשעים גמורים" מגנים עליי ועליך. הם יושבים בשטחים בדיוק עכשיו כשאנחנו פה דנים ושומרים שאף אחמד ואף ישמעל לא יעשה פיגוע. מדובר באותם אנשים שמפנים ישובים יהודים. אין מה לעשות אילו החיים אין אדם שעושה רק טוב כמו שאין אדם שעושה רק רע, במסגרת התפקיד שלהם כחיילים בצה"ל הם נאלצים לבצע פקודות שהם לאו דווקא מאמינים בהם. אותם "רשעים" שמפנים יישובים גם שומרים בגבולות, את שניהם הם עושים תוך מילוי פקודה.

ויוסי לגבי אותם מקרים שאני מניח שהם בודדים יש לשחוט את אותם אנשים.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הכוונה של רן שהטיעון רק מילאתי פקודה נטען על ידי אייכמן המשפטו.אייכמן טען שמילא את החוק הגרמני ככתבו וכלשונו וטען כנגד התובע גדעון האוזנר שאין לשפוט אותו כי ציית לחוק הגרמני.גישתו של אייכמן הסתמכה על הטיעון של המשפט הפוזיטבסטי והיא ציות לחוק בכל מקרה.אייכמן הורשע והוצא להורג וטיעונו לא התקבל בידי השופטים שגרסו שיש פקודות שחובה לא לציית להם.
מי לימד אותי את זה.הפרשן השמאלני פרופסור זאב סגל שהיה המרצה שלי למשפטים באוניברסיטת ת"א.
הבא להורגך השכם להורגו

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
טעות בידך
« להגיב #34 ב- : יולי 20, 2009, 23:43:25 »
בס"ד

אולי הם שומרים בגבולות אבל כל זה מתגמד ברגע שהם מרימים יד על יהודי ומתנהגים כמו בהמות בשבילי הם לא גיבורים ברגע שראיתי איך הם התעללו בסדיסטיות ביהודי הזה הם רשעים מבחינתי.
בבחינת טובל ושרץ בידו.

ה' שומר עלי יותר מאשר אותם רשעים "שומרים עלי".
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא ה' מקבל אבנים בראש יום יום בשבילך שאתה תישן בשקט. ואתה צריך להבין אם הם לא היו ממלאים את פקודת הפינוי הם לא היו יכולים לשמור בגבולות, לא עדיף לעשות מעשה אחד רע בשביל שתוכל לעשות הרבה טוב?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
א. גם רוצח מאבד את כל עולמו ואת כל מעשיו הטובים
בגלל מעשה של דקה אחת. אין שופט שישחרר רוצח
ממאסר בגלל שהוא עשה רק מעשים טובים בשארית חייו.

ב. חייל יהודי שמגרש יהודים גרוע בהרבה מנאצי.
נאצי הוא רק אויב, ואילו הוא - בוגד.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
א. אתה אומר שגם השוטרים יהודים. אני לא בטוח שהם יהודים, כי יש גם גויים במשמר הגבול. אבל נניח שהם יהודים. בן גוריון, רעבין והפלמ''ח היו יהודים והם רצחו בדם קר 16 ניצולי שואה. האם גם אסור לקלל יהודים שמבצעים רצח המוני נגד יהודים טובים?

ב. ביהדות כן מקללים יהודים בוגדניים. זו מצווה לעשות זאת שלוש פעמים כל יום בעמידה: "ולמינים ולמלשינים לא תהי תקווה..." בברכה הזו, אנו מבקשים שהקב''ה ימית ויהרוס את המינים והמלשינים והרשעים.

ג. כן מותר להשתמש בקללה "ימח שמו וזכרו" נגד יהודים בוגדניים. לדוגמה: חז''ל פה אחד קוראים לאליל של הנצרות "יש''ו". והוא היה יהודי. מה זה השם "יש''ו"? זה ראשי תיבות ל"ימח שמו וזכרו". ובכן חז''ל מקללים יהודי בוגדני עם הקללה המסורתית הזאת.
לק"י
חיים תשובה באמת מאוד מעניינת וחכמה! :)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
א. גם רוצח מאבד את כל עולמו ואת כל מעשיו הטובים
בגלל מעשה של דקה אחת. אין שופט שישחרר רוצח
ממאסר בגלל שהוא עשה רק מעשים טובים בשארית חייו.

ב. חייל יהודי שמגרש יהודים גרוע בהרבה מנאצי.
נאצי הוא רק אויב, ואילו הוא - בוגד.

שוב אני לא מצדיק פינוי יישובים, אבל אני מבין את החיילים שלא מסרבים פקודה. הם עושים זאת למען שלמות הצבא, ברגע שחיילים מתחילים לסרב פקודה זה כדור שמדרדר שקשה מאוד לעצור, ואם נכשלים, המחיר מאוד גבוה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אתה היית בצבא?כל הזמן חיילים מסרבים פקודה!אני הייתי בצבא עם חיילי מכ"ם והם סירבו כל הזמן פקודות.אנחנו לא בגרמניה הנאצית או ברוסיה הקומוניסטית.המשמעת בצה"ל רופפת.אגב יש סירוב אפור כמו להוציא גימלים.אתה חוזר וחוזר על המנטרה של ציות בכל מחיר ואני אומר לא.יש לנו מצפון,עקרונות,ערכים כמו חייל שמסרב לנסוע בשבת או לאכול אוכל לא כשר.אנחנו בני אדם חושבים ולא רובוטים.
ציות בכל מחיר הוא פאשיזם ואנחנו למשל אני מתנגדים לזאת.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מסכים איתך שבחיי היוםיום אסור לנהוג בצורה כזו של ציות בכל מחיר אבל בזמן מלחמה המחיר של אי ציות ב100% הוא מחיר של דם. צבא ממושמע הוא צבא חזק צבא שבו החיילים הרגילים כלומר לא המפקדים הבכירים מנהלים דיון האם לבצע את ההוראה במלואה או לא הוא צבא חלש. בצבא צריך ציות 100%. הצבא צריך לפעול על פי רוח הממשלה שצריכה לפעול על פי רוח העם ואם העם רוצה לפנות יהודים אז זה מה שיהיה. המצב היום הוא שהממשלה פועלת כדי לשרוד ולא לפי רצון העם אבל זה אומר שיש מערכת אחת דפוקה. אסור לתת לצבא להתאים את עצמו לפי מערכת דפוקה הוא צריך להיות ישר כמו סרגל לעשות מה שאומרים לו ולחכות שהאנשים השפויים הם אלה שישבו בממשלה ויתנו לו את הפקודות הנכונות.

לשאלתך עדיין לא הייתי בצבא אני עולה ליב'.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
ממשלת פיפי הורסת מאחזים יהודיים ומשתמשת ב
« להגיב #41 ב- : יולי 21, 2009, 17:35:13 »
בס''ד
אנו קוראים מכאן לכל אחינו היהודים היקרים הגיבורים לבוא לעזרת אחינו בכל המאחזים היהודיים בכל חלקי ארץ-הקודש תובב''א , ולתמוך בכל צורה ובכל האמצעים בהתגברות על הצר הצורר השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שחבר לאוייב הערבי הנאצי יש''ו בהפקירו דם יהודי ושטחי ארץ-הקודש תובב''א שבימינו אלו חד המה !! ולכל אחינו המשרתים ב''כוחות הביטחון'' לסרב לכל פקודה המקושרת לגירוש אחינו מבתיהם ומנחלתם ,ו/או מפקירה אותם לאוייב הערבי הנאצי יש''ו !! אין שום היתר לבצע פקודות זדון ורישעה כאלו !!,כמו שהצורר הנאצי אייכמן יש''ו שר''י  טען '' רק מילאתי פקודות! '' לא תוכלו להתכסות בשקר הנורא הזה והקלון ירדוף אתכם ע-ד עול-ם אם תשתפו-פעולה עם שונאי-ישרא'ל מקירבו שהם בבחינת ה''חמץ'' שבפסח עליו נאמר ''וביערת הרע מקירבך'' !! ולשומעים ינעם !! ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
אנו קוראים לכל אחינו בית-ישרא'ל למנוע את השואה שמתכננים ביבי נחשייהו וחבריו ר''ל :

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/192116

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: יולי 21, 2009, 18:02:07 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שוב אני לא מצדיק פינוי יישובים, אבל אני מבין את החיילים שלא מסרבים פקודה. הם עושים זאת למען שלמות הצבא, ברגע שחיילים מתחילים לסרב פקודה זה כדור שמדרדר שקשה מאוד לעצור, ואם נכשלים, המחיר מאוד גבוה.

בס''ד

לצורך הבנתך הלוקה בחסר !! האם תהי'ה מוכן לירות לאביך כדור בראש ח''ו ר''ל , בכדי לשמור על ''שלמות הצבא'' ??
מכיוון שבגירוש אחינו היהודים האמונים הימנים האמיתיים מבתיהם ומנחלתם ,אינך יורה לו כדור בראש , כי-אם מזמין לו ולכל יקיריך ואף לעצמך טילים על הבית ר''ל!! !!! 
הבן !! יש פקודות שחובה מוסרית לסרב להן !! ואם אינך מבין זאת הינך במצב מנטאלי אנוש !!

בס''ד

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
עד כמה שאני זוכר מהשירות הצבאי שלי, חיילי מכ"מ מסרבים לבצע כל פקודה (ניקיונות, תורנויות וכו').

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

לצורך הבנתך הלוקה בחסר !! האם תהי'ה מוכן לירות לאביך כדור בראש ח''ו ר''ל , בכדי לשמור על ''שלמות הצבא'' ??
מכיוון שבגירוש אחינו היהודים האמונים הימנים האמיתיים מבתיהם ומנחלתם ,אינך יורה לו כדור בראש , כי-אם מזמין לו ולכל יקיריך ואף לעצמך טילים על הבית ר''ל!! !!! 
הבן !! יש פקודות שחובה מוסרית לסרב להן !! ואם אינך מבין זאת הינך במצב מנטאלי אנוש !!

כן יש פקודות שחובה להפר אבל אסור פשוט אסור שהסירוב יבוא מהחייל הפשוט ויקבע לצבא את ההתנהלות!! הסירוב צריך לבוא מהעם עצמו לא מהחיילים, מה שייתן כוח למפקדי החיילים להמשיך הלאה בצמרת הפיקוד ולמחות על הפקודה אבל ברגע שהחייל לוקח את החוק לידיים ומחליט איזה פקודות לבצע הצבא מאבד מכוחו.

לא הייתי יורה לאבא שלי בראש בשום מצב, יותר מזה הייתי מאשפז את המפקד שהיה נותן לי פקודה כזו. יותר מזה אני יגיד לך שלא הייתי מפנה אותו מביתו בין אם היה גר בהתנחלות או בצפון ת"א. ויותר מזה הייתי עומד יחד איתו ונלחם על הבית. הייתי נלחם בחיילים אבל ברור לי שהבעיה היא לא החייל שבא לפנות אלא מקבלי ההחלטות.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כן יש פקודות שחובה להפר אבל אסור פשוט אסור שהסירוב יבוא מהחייל הפשוט ויקבע לצבא את ההתנהלות!! הסירוב צריך לבוא מהעם עצמו לא מהחיילים, מה שייתן כוח למפקדי החיילים להמשיך הלאה בצמרת הפיקוד ולמחות על הפקודה אבל ברגע שהחייל לוקח את החוק לידיים ומחליט איזה פקודות לבצע הצבא מאבד מכוחו.

לא הייתי יורה לאבא שלי בראש בשום מצב, יותר מזה הייתי מאשפז את המפקד שהיה נותן לי פקודה כזו. יותר מזה אני יגיד לך שלא הייתי מפנה אותו מביתו בין אם היה גר בהתנחלות או בצפון ת"א. ויותר מזה הייתי עומד יחד איתו ונלחם על הבית. הייתי נלחם בחיילים אבל ברור לי שהבעיה היא לא החייל שבא לפנות אלא מקבלי ההחלטות.
כבר נאמר "כל ישראל ערבין זה לזה" כולנו אחים בני איש אחד נחנו ויהודי תמים (מתנחל) הייתה מפנה מביתו תחשוב בידיוק שזה היה אפוך אני לא מאמין שאף מתנחל היה מפנה אותך מביתך.
יש כאן מצווה לסרב למפקד ה' הוא המפקד הראשי עלינו והוא ה' צבאות לא איזה פקודה שיוצאת מפי מפקד ארור שמקורה ברמטכ"ל וכו' נחשבת קדושה
אז סירבת פקודה תשב חודש בכלא (אני לא יודע בידיוק כמה) העיקר שיהיה לך מצפון נקי ושלם שלא זרקת יהודי תמים מביתו. :old_smiley:

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
החודש בכלא זה לא הנקודה, הנקודה היא שאם אני מסרב פקודה גם אתה מסרב פקודה. היום מדובר בסירוב פקודה לפנות מבית מחר אנחנו במלחמה מדובר בסירוב פקודה להסתער על האויב. ברגע שאתה פותח את הדלת הזו אי אפשר לסגור אותה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ממשלת פיפי הורסת מאחזים יהודיים ומשתמשת ב
« להגיב #47 ב- : יולי 21, 2009, 21:41:37 »

בס''ד

ונשלים את החסר בתגובתך כדלקמן!! ומכיוון ש''מקבלי ההחלטות'' רובם ככולם הינם אנשי ערב-רב יהודונים שמאלנים ציונים-ממלכתים בולשביקים  שר''י רודפי הציביון היהודי בכל מקום, הרי שבמצב כזה יש להפעיל את השכל שבקדקוד  ולציית לצו תורתנו הקדושה ''לא תחרוש על ריע-ך רעה  אש-ר לא גמלך מתמול שלשום '' דהיינו שאסור לעשות מעשה רע ליהודי שלא עשה לך שום דבר רע , אבל הוזכר ''אש-ר לא גמלך'' דהיינו שאם גמלך רע אותו  יהודון שמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י וכל-שכן כזה  שחורש רע על כלל העם היהודי ומפקיר את דמו ר''ל ,מצוות עשה להרע לו בכל צורה ועניין !!
וכל שכן שלא ''לציית'' לפקודות הרשע  של אותו שמאלני בוגד יש''ו ששולט בצבא ומנחה אותו ומטיל עליך ''פקודות'' שתכליתן להרע לאחיך שלא עשו לך רעה ,כלומר שהוא מצווה עליך לעבור על מצוות תורתנו הקדושה ר''ל ,ובמצב כזה חייבים לא לציית אפילו למלך ישרא'ל שנמשח בשמן המשחה !!  ??? ??? ??? :fist: :fist:

חודש טוב ומבורך

בס''ד

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
החודש בכלא זה לא הנקודה, הנקודה היא שאם אני מסרב פקודה גם אתה מסרב פקודה. היום מדובר בסירוב פקודה לפנות מבית מחר אנחנו במלחמה מדובר בסירוב פקודה להסתער על האויב. ברגע שאתה פותח את הדלת הזו אי אפשר לסגור אותה.
יש אידאולוגיה תבונתית בסירוב לפינוי מאחזים או כל שטחי יהודים אחרים בא"י  לא כן בסירוב פקודה במלחמה שדבר זה מסוכן ובלתי יעשה.
שמים וארץ בין סירוב פקודה לפינוי יהודים לבין סירוב לפקודת התייצבות למלחמה שכרוך בחיי אדם ולעיתים בחיי עם שלם. :o

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אם 4 ברור לנו שאם 600 טנקים סורים נכנסים מחר לרמת הגולן אז מי שמסרב להלחם בהם הוא בוגד וצריך לירות בו.כאן אין מקום לסרבנות כמו של אלי גבע במלחמת לבנון.
אנחנו כרגע לא במצב מלחמה.אני לא אמלא פקודה שנוגדת את צו מצפוני כמו שהגולה לא יאכל חזיר בפקודה.ברור לי שיש מחיר.מי שאמור לפנות הוא קיבוצניק למשל.
אני אכבד שמאלני שיסרב לגרש ערבי וישב בכלא ואני מוכן לגרש ערבים בפקודה של חיים בן פסח.
אני מסתמך על פסיקת בג"ץ בנושא כפר קאסם שאסרה לירות במפירי עוצר כפקודה בלתי חוקית בעליל שדגל שחור מתנוסס מעליה.
אני כן ממלא פקודות אחרות,לא אמלא פקודה לפנות מתנחלים או מאחז או התנחלויות,להפך אעזור למתנחלים.לגבי כלא,כבר כתבתי שאפשר ללכת למסדר חולים ולהתחמק ממילוי הפקודה באמצעות סרבנות אפורה וכך לא יפגע המבנה ההיררכי של הצבא.
ואני מצטרף לקריאת הגולה,אני רוצה לעזור לנתניהו לעמוד בלחץ ואם ישפך דם אז לא יפנו יותר מאחזים.הגולה צודק הטילים בדרך לגוש דן,זה יהרג ובל יעבור.
דווקא אתה מדאיג אותי אם 4,חייל ימני שמוכן למלא כל פקודה,זה הייתי מצפה מהונללו ולא ממך,אתה מאכזב אותי,תדאג לחיים שלך ושל בני משפחתך ולא לשלמות הצבא.
אגב דווקא רועי קליין שהתנגד לגירוש מת על קידוש השם במלחמה,כלומר כן יש להלחם באויב המוסלמי נאצי וכן אני חולק על נועם פדרמן והאלקשי,יש להלחם בחיזבאללה ובחמאס ולסרב לפנות יהודים.
הבא להורגך השכם להורגו