כתב נושא: עלילת דם חדשה כנגד שומרי תורה ומצוות ''האם המ  (נקרא 9083 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

שלטון העוולה של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י תוקף את הציבור היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו בטופלו האשמות כבדות על אימהות יהודיות למשפחות יהודיות שומרות תורה ומצוות
בכדי לגזול את ילדיהן ולהכניסם למקומות של שמד והתבוללות ר''ל כפי שעשו בפרשת ''ילדי תימן'' ר''ל !!
אחינו בית-ישרא'ל כאיש אחד בלב אחד כולנו נלחמים למען הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי עפ''י חוקי ישרא'ל סבא ע''ה זיע''א !!

לא ניתן לשלטון העוולה המשוקץ והמתועב לשדסות בנו אוייב ערבי נאצי יש''ו
ולרדוף את הציביון היהודי ואת שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו!
ולהשתמש בתשקורת בצורה של השמצות ללא כל בסיס של אמ-ת
במגמה של רצח אופי לציבור היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו !

כולנו תומכים בהפגנות המתנהלות בשעה זו בעיר-הקודש רבתי תובב''א בשכונות הקדושות מאה-שערים וגאולה , רח' יחזקאל , רח' בר אילן !!! ואשרי המצטרף למאבק ומגיע למחאה כנגד הפקרת הדם-היהודי בידי שלטון העוולה המבקש להמשיך בהחרפה להפלות לרעה כל יהודי שומר תורה ומצוות ולגזול את ילדי ישרא'ל ר''ל !!
מוות לשונאי-ישרא'ל !!!! מוות לאוייב הערבי הנאצי יש''ו !! >:( >:( >:( >:( >:( >:(

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2009, 23:22:59 על ידי אחים באמת »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
מה זה רציני זה מה שהם מתכננים לעשות?
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מרעיבה או לא - אף אחד לא יודע את העובדות.

מה שכן, אמון הציבור במשטרה וביתר מערכות
השלטון, נמצא בשפל חסר תקדים. ר"ע זיכוי דרומי.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
משהו יכול להסביר לי למה בעצם החרדים זועמים?

הטענה היא שהאם לא באמת הרעיבה וזו עלילה?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אני אישית מכיר חילונית שסובלת מתסמונת מיכנהאוזן ומאשפזת עצמה בבתי חולים סתם למען תשומת לב.היא החליטה שהיא חולת סרטן והיא בריאה.
אין להכליל אף פעם.החרדים ידועים בעזרת לזולת,בערכי המשפחה.אגב נטורי קרתא מתולדות אהרון אינם מייצגים את החרדים אלא מוחרמים על ידם בגלל תמיכתם בערפאת ובאחמדינג'אד.
בחדשות מסיתים כל היום נגד חרדים,מתנחלים ומלקקים לשלום עכשיו,אובאמה.
אין שום הצדקה להאשים את החרדים בעמודים שלמים בעיתון בהזנחת ילדיהם,נהפוך הוא החילונים מזניחים את ילדיהם לעריות,זנות,סמים,פשע וחומרניות יתר.
הגולה בארץ צודק בדרך כלל בתארו את תמונת המצב.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
תקשורת אנטישמית
« להגיב #5 ב- : יולי 15, 2009, 22:17:38 »
בס"ד

תמיד הם מדגישים שמדובר בחרדים או מתנחלים אם יש חשד למשהו.
אבל שמדובר בערבים הם אומרים "בן-מיעוטים" "תושב הנגב" בכדי לא לעורר שנאה כלפי האויב הערב הנאצי יש"ו-שר"י.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לק"י
התשקות מחפשים את המקרים האלה ואז שמוצאים איזה משהו נופלים על זה חזק ועושים על זה במה!
בשביל ללכלך על ציבור שלם!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
נכון הם מתפרנסים משנאת חרדים ומתנחלים ומהגנה על ערבים.שימו לב להתרפסות בפני אובאמה וההתקפות על בוש,פיילין שנחשבים ידידי ישראל.אחמד טיבי זוכה לתקשורת טובה יותר מנערי הגבעות.
הרי האישה האומללה לא עשתה משהו בגלל שהיא חרדית אם בעובדות יש אמת!אין קשר בין החרדיות למקרה.לא כל אחד מתאים בכלל להיות אבא או אמא.
נניח שיש חרדית חולת נפש אז מה זה קשור לאורח חייה החרדי?
אם הרשזון גנב אז הוא עשה זאת כי הוא חילוני?
תראו איך מסיתים נגד פדרמן,בן גביר ומרזל.אפילו נגד שרה נתניהו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא יודע אם היא הרעיבה או לא
מה שאני יודע זה שהחרידים הגזימו יותר מידי
נגיד והיא הרעיבה, אז מה ? למה ללכת לזרוק אבנים על מכוניות ועל המשטרה ? למה לאיים על עובדי לשכת הרווחה ?
זה לא הגיוני שמכל דבר קטן יבעירו את ירושלים, אז בעיר X יעצרו אמא שהתעללה בבנה, אז כל תושבי עיר X יצאו להשתגע לשרוף פחים ולזרוק אבנים ?
הם הגזימו כרגיל וחבל
שלא תבינו לא נכון, אני דתי אבל לפעמים אני לא יודע למה סתם לחולל מהומות ושנאת חינם דווקא מצד החרידים

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
עלילת דם חדשה כנגד שומרי תורה ומצוות ''האם המ
« להגיב #9 ב- : יולי 15, 2009, 22:43:48 »
בס''ד

שלטון העוולה של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י תוקף את הציבור היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו בטופלו האשמות כבדות על אימהות יהודיות למשפחות יהודיות שומרות תורה ומצוות בכדי לגזול את ילדיהן ולהכניסם למקומות של שמד והתבוללות ר''ל כפי שעשו בפרשת ''ילדי תימן'' ר''ל !! אחינו בית-ישרא'ל כאיש אחד בלב אחד כולנו נלחמים למען הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי עפ''י חוקי ישרא'ל סבא ע''ה זיע''א !! לא ניתן לשלטון העוולה המשוקץ והמתועב לשדסות בנו אוייב ערבי נאצי יש''ו ולרדוף את הציביון היהודי ואת שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו !ולהשתמש בתשקורת בצורה של השמצות ללא כל בסיס של אמ-ת במגמה של רצח אופי לציבור היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו ! כולנו תומכים בהפגנות המתנהלות בשעה זו בעיר-הקודש רבתי תובב''א בשכונות הקדושות מאה-שערים וגאולה , רח' יחזקאל , רח' בר אילן !!! ואשרי המצטרף למאבק ומגיע למחאה כנגד הפקרת הדם-היהודי בידי שלטון העוולה המבקש להמשיך בהחרפה להפלות לרעה כל יהודי שומר תורה ומצוות ולגזול את ילדי ישרא'ל ר''ל !! מוות לשונאי-ישרא'ל !!!! מוות לאוייב הערבי הנאצי יש''ו !! >:( >:( >:( >:( >:( >:(

בואנה הגולה, אני רואה שאתה מחליף תמונות בחתימה שלך ******...

כאן לא המקום להעליב, אולי אתה לא היית נפגע מזה
אך כבודו של הגולה בארץ ברמה אחרת לדעתי
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2009, 23:24:14 על ידי אחים באמת »
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק BeSure

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מכל דבר החרידים עושים ענין......

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
התשקורת כל-כך "אוהבת" כאלה..

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #12 ב- : יולי 16, 2009, 05:01:39 »
בואנה הגולה, אני רואה שאתה מחליף תמונות בחתימה שלך ******...

כאן לא המקום להעליב, אולי אתה לא היית נפגע מזה
אך כבודו של הגולה בארץ ברמה אחרת לדעתי
בס''ד

את ''דעתך'' תעטוף בתמונה של הרוצח המשוקץ יוזף סטאלין יש''ו ,ותשליך לאסלה כפי שאנו עושים ל''הסכמי האסלה'' (אוסלו) במסגרתם התירו חבריך את דמם של אחינו ואדמות ארץ-הקודש תובב''א עליהן נשפך דמם של יקירינו הי''ד חינם !! וכן נרצחו אחינו בטילים ומרגמות ,ובפרעות ופוגרומים שנובעים משיסוי האוייב הערבי הנאצי יש''ו באוכלוסי'ה יהודית בכל מקום !! הסוף שלכם קרוב בע''ה וישועתו !! הפשעים הרצחניים שלכם ומעשי הבגידה הנתעבים ושמות כולכם י'היו יהיו לדיראון עולם כבוגדים מתועבים ומשוקצים !! קלונכם לא יימחה לעד !! אשכם לא תכבה ותולעתכם לא תמות !!
מי '' הוד כסילותך'' שתחלק לי ''ציונים'' או ''כבו-ד''  ו/או לכל יהודי יקר ונאמן לעמו ולארצו ארץ-הקודש תובב''א? ?? אולי תרצה גם לחלק לנו ''פינקסים אדומים'' כפי שעשו  לנו מנהיגיך המושחתים והמשוקצים יש''ו שר''י שהעבידונו בפרך וגזלו את ילדינו, ורודפים עד הים את הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי  ?? אצלנו הכבוד שייך לבורא עולם ''מל-א כ-ל הארץ כבו-דו '' !! ואנו לא סרים מדרך אבותינו ע'הה זיע''א ימין-ושמאל !! ואתם ככל צוררי העם היהודי הקדוש לתולדותיו,סופכם להמחק ממהיסטורי'ה ,ואם יזכירו אתכם , אז לדיראון-עולם ללעג ולקלס כמו כל צוררי ישרא'ל יש''ו שר''י  !!
 :'( :'( >:( >:( >:(
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
השמאל נהנה להסית נגד הדתיים ובמיוחד החרדים, אין שינוי.

מנותק רק בחיפה יש מכבי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
כן עלילת דם, לא עלילת דם, דבר אחד בטוח:
כל המתפרעים הללו בירושלים וברמת בית שמש לא שונים מהאויב הערבי הנאצי ומהשמאלנים.

אני חילוני, יהודי גאה ואיש ארץ ישראל השלמה שאוהב ומכבד מאוד את הדת.
הבעיה מתחילה כשקבוצת אוכלי החינם, הגנבים, הקומבינטורים והמשתמטים האלה מרשה לעצה להשליט טרור ברחובות ולכפות את עצמה בכל מקום (ואני לא מדבר רק על השכונות החרדיות בירושלים) לטרור יש להגיב בטרור. אני לא חסיד של המשטרה, אני אפילו די מתעב את הקלגסים האלו, אבל חייבת להיות פעולת נגד תקיפה ואלימה מאוד נגד אותם פורעים.

גרתי במסגרת עבודתי בירושלים קצת יותר משלוש שנים ולמדתי להכיר את המאפיינים של רוב האוכלוסייה הזאת. אני יודע שזה לא כולם, אבל גם הקולות השפויים חייבים להרים קולם ולצאת נגד שחזור ליל הבדולח שהחבורה הזאת עושה בתקופה האחרונה תוך חילול ורמיסה של הדת ושל היושב במרומים.

חבר שלי נפצע השבוע מאבן שהושלכה לעבר מכוניתו כשעבר בכביש סמוך לשנלר בירושלים. בכל מקום אחר בארץ, גדודי היס"ם כבר היו דואגים לפרק לפורעים על עצם בגוף (ותאמינו לי שמשנים של הליכה למשחקי כדורגל בארץ הנבלות האלה יודעים את העבודה).

אני מקווה ששאר התושבים בירושלים יצאו גם הם לרחובות וילחמו בהם בכל הכח.
אני מקווה שעיריית ירושלים תמשיך באי פינוי האשפה ובנוסף שינותק לשכונות האלו כל שירות אחר כמו מים, חשמל וכו'. (כן, בדיוק מה שאנחנו צריכים לעשות בעזה ובכל מקום כבוש ע"י האויב הערבי) רק במצב כזה, תושבי השכונות הנורמליים, שנפגעים ישירות מהטירוף של חברייהם (נטורי חרטא) יבלמו כל ניסיון התפרעות בעתיד.

הם לא יהודים!!  הם אויב, הם שונאים את המדינה הזאת ואת כל מי שהוא לא הם.

אני יודע שחלק מכם לא יסכימו עם הדברים שלי, אבל כמו שאמרתי בהתחלה וכמו שכתבתי בשורה הקודמת: הם אויב והם משליטים טרור ובטרור נלחמים בטרור.

סוף שבוע שקח ושבת שלום!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : יולי 16, 2009, 11:59:41 »
^ אפשר בבקשה לנתק למשתמש האנטישמי שמעליי את החשבון ולהעיף אותו מכאן על טיל? שנאת יהודים יש די והותר בפורומים של שמאלנים. שנאת אחים אינה דרכה של תנועתנו. אצלנו קיימת אך-ורק שנאת בוגדים. אתה לא איש ארץ ישראל ואתה לא מכבד את הדת. אתה במקרה הטוב חמום-מוח עקב בישול-יתר בתנורי הריתוך של הממסד. תחזור אליהם. כאן לא מקבלים אנשים שאיבדו כבר צלם אנוש.

לא מגיעה לך סליחה. לא מגיע לך שישקיעו בך טיפת תשומת לב. חינוך מיועד רק לבני-אדם. ל-חיות כמוך צריך לתת בעיטה הגונה בישבן, וזה יהיה הכי קרוב ל"חינוך" שניתן להגיע.
« עריכה אחרונה: יולי 16, 2009, 12:11:54 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אולי היא באמת הרעיבה אותו אי אפשר לדעת לא כל ההחרדים הם צדיקים גדולים יש ביניהם הרבה הטרדות מיניות ועוד כל מיני דברים שהם מסתירים מהציבור וטוב שכך אחרת היו מוצאים עוד סיבות להסית כנגד החרדים אני מסכים שיש הסתה חמורה כנגדם מצד התקשורת המשאלנית מכל דבר עושים מהומה ומדגישים שמדובר בחרדים

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : יולי 16, 2009, 12:36:13 »
איך שלא יהיה, התקשורת כל-כך נהנית ללקק את הדם היהודי-האמוני שזה מחליא.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מי שכותב שלעמרי כספי ישברו שתי הידיים לא ראוי לתגובה.יש תופעה שמסתפחים אלינו בריונים שהאלימות היא דרך חייהם במסווה של אהדה לקבוצת כדורגל.אלימות נגד ערבים,שמאלנים,חרדים,מכבי ת"א וכל מי שלא שייך לקבוצת מכבי חיפה.
מדובר באלימות לשם אלימות כולל נגד יהודים טובים שזאת לא דרך הכהניזם והרב כהנא.
זה לא עניין להסכמה אלא רצון לפרובוקציה בכל מחיר כמו שמשתמש כאן שואל אותנו מה יש לנו נגד גרמנים.
אחר כך מתפלאים שגולשים דתים טובים או סתם מי שסולד מאלימות נגד יהודים לא כותב פה.ממתי אנחנו נגד מכבי ת"א כדורסל או נגד חרדים כקבוצה?זאת לא דרכה של התנועה.
קרה מקרה טרגי של אמא משוגעת שמקומה בבית משוגעים(אם נכון מה שנכתב ואני בספק)ואין להסיק ממנו מסקנה לגבי החרדים כקבוצה!
בכלל אנחנו נגד הסתה והפרת חוק לשם ונדליזם או סתם כך.אנחנו תנועה פוליטית שדוגלת בעידוד הגירה המונית ערבית,עידוד ערכי היהדות ואיננו חמומי מוח סתם.יש לנו דרך ומטרה.
החרדים הם אחים שלנו וגם אם חרדי חוטא אין להסיק מסקנות חפוזות.
אין לי שום בעיה עם אוהדי מכבי חיפה בכדורגל או בכדורסל ואני מברך את מכבי חיפה על הניצחון על גלנטורן ומברך גולשים חדשים שמכבדים את כללי הפורום שלנו.
החרדים אינם פרזיטים אלא להפך.סנדרום מיכנהאוזן היא בעיה פסיכיאטרית קשה שלא קשורה לחרדי,ערבי,מכבי חיפה או היס"מ.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק רק בחיפה יש מכבי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ציטוט
אפשר בבקשה לנתק למשתמש האנטישמי שמעליי את החשבון ולהעיף אותו מכאן על טיל? שנאת יהודים יש די והותר בפורומים של שמאלנים. שנאת אחים אינה דרכה של תנועתנו. אצלנו קיימת אך-ורק שנאת בוגדים. אתה לא איש ארץ ישראל ואתה לא מכבד את הדת. אתה במקרה הטוב חמום-מוח עקב בישול-יתר בתנורי הריתוך של הממסד. תחזור אליהם. כאן לא מקבלים אנשים שאיבדו כבר צלם אנוש.

לא מגיעה לך סליחה. לא מגיע לך שישקיעו בך טיפת תשומת לב. חינוך מיועד רק לבני-אדם. ל-חיות כמוך צריך לתת בעיטה הגונה בישבן, וזה יהיה הכי קרוב ל"חינוך" שניתן להגיע

אנטישמי אתה יודע למי תקרא.

ציטוט
שכותב שלעמרי כספי ישברו שתי הידיים לא ראוי לתגובה.יש תופעה שמסתפחים אלינו בריונים שהאלימות היא דרך חייהם במסווה של אהדה לקבוצת כדורגל.אלימות נגד ערבים,שמאלנים,חרדים,מכבי ת"א וכל מי שלא שייך לקבוצת מכבי חיפה.
מדובר באלימות לשם אלימות כולל נגד יהודים טובים שזאת לא דרך הכהניזם והרב כהנא.
זה לא עניין להסכמה אלא רצון לפרובוקציה בכל מחיר כמו שמשתמש כאן שואל אותנו מה יש לנו נגד גרמנים.
אחר כך מתפלאים שגולשים דתים טובים או סתם מי שסולד מאלימות נגד יהודים לא כותב פה.ממתי אנחנו נגד מכבי ת"א כדורסל או נגד חרדים כקבוצה?זאת לא דרכה של התנועה.
קרה מקרה טרגי של אמא משוגעת שמקומה בבית משוגעים(אם נכון מה שנכתב ואני בספק)ואין להסיק ממנו מסקנה לגבי החרדים כקבוצה!
בכלל אנחנו נגד הסתה והפרת חוק לשם ונדליזם או סתם כך.אנחנו תנועה פוליטית שדוגלת בעידוד הגירה המונית ערבית,עידוד ערכי היהדות ואיננו חמומי מוח סתם.יש לנו דרך ומטרה.
החרדים הם אחים שלנו וגם אם חרדי חוטא אין להסיק מסקנות חפוזות.
אין לי שום בעיה עם אוהדי מכבי חיפה בכדורגל או בכדורסל ואני מברך את מכבי חיפה על הניצחון על גלנטורן ומברך גולשים חדשים שמכבדים את כללי הפורום שלנו.
החרדים אינם פרזיטים אלא להפך.סנדרום מיכנהאוזן היא בעיה פסיכיאטרית קשה שלא קשורה לחרדי,ערבי,מכבי חיפה או היס"מ.

יש בעיה להסיק מהמקרה על החרדים כקבוצה?  לא! ממש אין בעיה!  קל להתעלם מהטרור של נטורי חרתא שמשתולל ברחובות ירושלים.
כנראה ההזדהות שלכם איתם מעידה עליכם. אולי גם אתם כמותם, אוכלי חינם, משתמטים, מעלימים מקרי גילוי עריות ואונס. אני רוצה להאמין שלא.
כמו שציינתי בתגובה שלי, אני מתכוון רק לטרוריסטים שמתשתוללים ברחובות. יש לי לא מעט חברים טובים ובני משפחה מדרגה ראשונה ששייכים לעדה החרדית .

אם זו לא אלימות, אז מהי כן אלימות? 

ולעניין מכבי, חוץ מהיותי פעיל פוליטי שנים רבות, יש לי גם תחומי עניין אחרים אחד מהם הוא מכבי ושנאה לכל מה שלא ירוק.  אין קשר לדעותי המדיניות הכהניסטיות ואני ממש לא מתבייש במה שכתבתי על עמרי כספי, שכמובן אין לזה שום קשר לפורום המכובד הזה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אתם?אנחנו?מי אתה ומי אני?אתה מכיר אותי?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק BeSure

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
עריבה או לא אין שום ססיבה שהם יעשו כאלה הפגנות אלימות ויתקיפו עובדי זבל או חברת חשמל שניכנסים לשטח שלהם
במיוחד ציבור שלא משלם מיסים לא הולך לצבא ולא עושה כלום חוץ מלקבל מאיתנו מיסים .

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : יולי 17, 2009, 08:25:48 »
עריבה או לא אין שום ססיבה שהם יעשו כאלה הפגנות אלימות ויתקיפו עובדי זבל או חברת חשמל שניכנסים לשטח שלהם
במיוחד ציבור שלא משלם מיסים לא הולך לצבא ולא עושה כלום חוץ מלקבל מאיתנו מיסים .

להיפך! הגיע הזמן שמישהו יקום ויגיד עד כאן הביזיון, עד כאן ההקנטה, עד כאן הלעג, עד כאן הקלס, עד כאן החרפה, עד כאן הזלזול, עד כאן האפליה נגד הציבור האמוני!

כמו שכבר אמרתי- חבל שהציבור הדתילוני ה-"מתנאדנד" לא מצטרף אליהם גם-כן. פשוט חבל.

מנותק BeSure

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתה יכול להסביר את עצמך לא הבנתי...

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה לא מובן?