כתב נושא: בבקשה תסתכלו על הקליפים האלו ותסבירו לי משהו  (נקרא 11246 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בבקשה תסתכלו על הקליפים האלו ותסבירו לי משהו
« להגיב #75 ב- : יולי 14, 2009, 20:00:28 »
בס"ד
לא אחד.
לקוח מפורום יהדות וקבלה fxp משתמש בשם ozauda

את התורה כתב משה רבינו מפי הקב"ה את ספר הנביאים כתבו הנביאים בנבואה(...)
ואת הכתובים כתבו צדיקים אחרים ברוח הקדש|(דוד שלמה דניאל).
"ומי כתבן? משה כתב ספרו ופרשת בלעם ואיוב, יהושע כתב ספרו ושמונה פסוקים שבתורה, שמואל כתב ספרו ושופטים ורות, דוד כתב ספר תהילים על ידי עשרה זקנים... ירמיה כתב ספרו וספר מלכים וקינות, חזקיה וסיעתו כתבו ישעיה, משלי, שיר השירים וקהלת, אנשי כנסת הגדולה כתבו יחזקאל ושנים עשר, דניאל ומגילת אסתר, עזרא כתב ספרו ויחס של דברי הימים עד לו."

אין אפילו ראיות לכך שמשה היה קיים.
אבל עזוב אני רואה שהוויכוחים איתך לא מובילים לשום מקום. כל ויכוח איתך הוא ויכוח סרק כי זה כמו להתווכח עם הקירות. נמאס לי להתווכח עם איזה ילד קטן ומפגר בן 17 שעדיין יונק חלב מהשדיים של אמא שלו. אז בבקשה אל תכתוב לי יותר כי אני לא מתכוון לענות לך. שלום.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #76 ב- : יולי 14, 2009, 20:03:57 »
אין אפילו ראיות לכך שמשה היה קיים.
אבל עזוב אני רואה שהוויכוחים איתך לא מובילים לשום מקום. כל ויכוח איתך הוא ויכוח סרק כי זה כמו להתווכח עם הקירות. נמאס לי להתווכח עם איזה ילד קטן ומפגר בן 17 שעדיין יונק חלב מהשדיים של אמא שלו. אז בבקשה אל תכתוב לי יותר כי אני לא מתכוון לענות לך. שלום.
סטאלין תתחיל לדבר נורמלי ולא בשפת רחוב.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #77 ב- : יולי 14, 2009, 20:08:14 »
סטאלין תתחיל לדבר נורמלי ולא בשפת רחוב.

כן כן מה שתגיד...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #78 ב- : יולי 14, 2009, 20:30:26 »
הומושמוקו אתה מאמין שנפוליאון היה קיים?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #79 ב- : יולי 14, 2009, 20:37:54 »
הומושמוקו אתה מאמין שנפוליאון היה קיים?

כן

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #80 ב- : יולי 14, 2009, 20:43:06 »
תוכיח לי.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #81 ב- : יולי 14, 2009, 20:46:56 »
תוכיח לי.

אני לא צריך להוכיח לך. יש מספיק מחקרים ומספיק עדויות שמוכיחות שנפוליאון היה קיים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #82 ב- : יולי 14, 2009, 20:47:27 »
לינקים..

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #83 ב- : יולי 14, 2009, 20:48:57 »
לינקים..

http://www.spartacus.schoolnet.co.uk/

אתר מעולה אם תשאל אותי, למדתי ממנו הרבה

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #84 ב- : יולי 14, 2009, 20:58:05 »
לא מצאתי אפילו צבע שקשור לנפוליאון באתר הנ"ל.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #85 ב- : יולי 14, 2009, 21:06:29 »
לא מצאתי אפילו צבע שקשור לנפוליאון באתר הנ"ל.

אופס... טוב, אז תחפש. אתה יודע לחפש באינטרנט, נכון?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #86 ב- : יולי 16, 2009, 06:34:23 »
קליפ ראשון:

קליפ שני:

שמישהו יתקן אותי אם אני טועה, אבל סגנון הדיבור וניבולי הפה שהמתנחלים בקליפים האלו השתמשו בהם, זה לא נוגד את עקרונות היהדות או משהו כזה? זה לא נחשב אסור על פי היהדות או משהו כזה לדבר ככה? סתם מעניין אותי לדעת...
בס''ד

למרות שאין לנו עניין לענות לשטוף-מוח אנטי-יהודי הנגוע בשנאה עצמית כדוגמתך , אנו נעשה זאת על-מנת שלא תטעה את אחינו היקרים שעדיין לא מכירים את הפרצוף שלכם (קרי גרעין הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי ,וסוכניו הימין המזוייף שר''י ) כדלקמן :

1 ) לגבי הסרטון הראשון בו מצולמים יהודים יקרים וגיבורים שבאים לחסום אוייבים שמאלנים נאצים יש''ו המגובים על-ידי קלגסי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! המונח ''זונה'' איננו גס כלל בלשון-הקודש האמיתית ,ופירושו '' סטי'ה מדרך הישר '' , שנאמר ''איך הייתה לזונה קרי'ה נאמנה '' וברור גם ל ''זונה'' שכמותך שקרי'ה לא יכולה להיות ''זונה '' במובן של ''השכרת גוף לשם הנאות מיניות של הלקוח'' ! !! מכיוון שמונח זה נאמר גם בהקשר ''ולא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם אש-אר אתם זונים אחריהם..וכ''ו '' !! אלא שבין השאר הושאל הביטוי הזה גם לאשה הסוטה מדרך הישר ובוגדת בבעלה שנאמר במשלי ''שית זונה וחסרת-לב ..'' ומבחינה יהודית אין איסור כלל להשתמש במונח זה !! אלא שכאן אכן מדובר בנשים שלא בוחלות להפקיר את גופן חינם (וללא שכר כזונה ) לאוייבים ערבים נאצים יש''ו שמשתמשים באותן נשים הן כאלמנט לצורך סיפוק צרכיהם המיניים ,והן לצורך פרסום העניין וביזוי העם-היהודי ר''ל  שאיננו מקנא לבנותיו ומפקירן להיות כסמרטוט (''שארמוטה'' בלשון האוייב הערבי הנאצי פירושו ''סמרטוט'' ,ובהשאלה כנ''ל משתמשים בביטוי לנקבה מופקרת שמפקירה את גופה חינם לכל עובר ושב !!-וזה בהקשר לסרטון השני !) , וכמובן שכל הדברים הללו אמיתיים כפי שראינו עם הבוגדת הזונה המופקרת משתפת-הפעולה עם האוייב הערבי הנאצי יש''ו טלי פחימה יש''ו שר''י !! ואין צורך להוסיף כאן שום דבר !! מכיוון שאילו היו בוגדים אנשי ערב-רב שמאלנים ציונים-ממלכתים בולשביקים במצב של פלישה לבתיהם ולנחלתם בגיבוי של קלגסים עם נשק ותחמושת הרי ברור וידוע שהם יש''ו לא היו מדברים ב''אדיבות ''  בלשון המעטה !! אלא שבוגד שכמותך וחבריך ה''חמושים במצלמות'' וכלי התשקורת והצנזורה ובית-הזונות המכונה ''בית משפט עליון'' בפרט, והשלטון המתועב בכלל ,נשלטים בידי גרעין הבוגדים של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! ולא זו בלבד ,אלא שהינכם מצלמים בצורה מסולפת ו''מצנזרים'' את הקטעים שנוגדים את עקרונות הבגידה שלכם בצור מחצבתכם העם-היהודי הקדוש !! ונקווה שזה מספיק להעשיר את ''הו-ד -סיכלותך''   :old_tongue:
 >:( >:(
ראוי לציין את התגובה של האוייב הערבי הנאצי יש''ו  ממה שמתקרא ''לבנון''  שהגיב בשפתו המשוקצת (ערבית) כדלקמן : '' אנא ערבי ! אחיב פלסטין ! אלנצר לנא '' תרגום אני ערבי (יש''ו) ! אוהב את ''פלסטין'' !! והניצחון לנו !! .
זה מה שאתם עושים וגורמים לאוייב הערבי הנאצי יש''ו לראות את הקלון של אוייבים שמאלנים ציונים-ממלכתים בולשביקים ישר''ו שר''י שהורסים אותנו מבפנים , והאוייב הערבי הנאצי יש''ו שמח על כך לאין ערוך !! ומעודד את מתאבדיו יש''ו שר''י להשלים את מלאכת רציחת אחינו הי''ד !! אתם אוייבים שיש לבער !! ממש כביעור החמץ בערב פסח  שתכליתו ''וביערת הרע מקירבך !!'' ושמאלני בוגד שכמותך הרי גם יתעלם מהעובדה של רוב התגובות בסרטונים הללו שמכילות מילות גנאי מהשורש ז,נ,ה מייצגות את חבריך המתועבים השמאלנים הציונים ממלכתים בולשביקים שר''י ואת בני-ברית-הדמים שלכם האוייבים הערבים הנאצים יש''ו שר''י !! וזוהי ההוכחה הניצחת שלא ראוי לדבר לבוגדים שכמותכם אלא בשפה שלכם !! וכל הצביעות מול המצלמות איננה מכסה את פרצופכם האמיתי !! '' שמאלנים ציונים ממלכתים בולשביקים שר''י =ערוות הארץ ''!!!
 >:(
2) בסרטו השני הגיעו צלמים של גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ושידלו נשים של האוייב הערבי הנאצי יש''ו לפתוח מעבר לחצר המובילה לישוב היהודי ,שזו נסגרה בעזרת סורגים ושער שנעול במנעול !! אותם ''צלמים'' מתועבים חיפשו למעשה פרובוקצי'ה תשקורתית ולכן הסיטו את הנשים הערביות המתועבות לפתוח את המעבר ולהמתין לתגובה מהצד היהודי בכדי לצלם את ''היהודים האלימים'' !! כאשר ראתה האשה היהודי'ה שמשפחתה נתונה בסכנה מכיוון ההאוייב הערבי הנאצי יש''ו פתח את המעבר , הגיעה ובקשה לסגור אותו , ואז הלהיטו הצלמים שלכם את הרוחות , וגרמו לריב נשים טיפוסי שאותו צילמתם ברעבתנות !! הדבר דומה לציור של הבאה של אוייביך לרוקן לך את הבית ,כאשר הינך צופה במתרחש ומצולם און-ליין !! ואך ורק תגובותיך מצולמות !! מדוע לא צילמו את האשה שערבי'ה הנאצית הזו ?? ואת הצוות של השמאלנים למינם יש''ו שמעודדים את העניין לצידה ??
ובדבר הביטוי '' שרמוטה '' שפירושו המילולי בשפת האוייב הערבי הנאצי יש''ו ''סמרטוט '' ובהשאלה כאמור ,אשה המפקירה גופה חינם לכל עובר ושב (יותר גרוע מזונה שגובה על-כך אתנן ) , הרי שמה שנעשה במחתרת בענייני המשפחה של האוייב הערבי הנאצי יש''ו ידוע לכל ! ואנו שומעים ורואים את כל מעשי התועבה אליהם מורגל האוייב הערבי הנאצי יש''ו ! ואין בכך כל חדש !! הצביעות של האוייב הערבי הנאצי יש''ו לא יכולה לכסות את העובדה שהוא יש''ו מכור לזנות זימה ותועבה , אלא שהדבר יותר קל לביצוע ביהודייות , שהרי אז הוא יש''ו רוכש ''אהדה '' בכך שהשפיל את העם -היהודי ר''ל וכן זכה לספק את יצרו הטמא והמתועב !! ויותר מכך ,הרי שכאן לא ירצחו אותו על ''רקע כבוד המשפחה'' שהרי הוא יש''ו יודע היטב כי '' אין דרך  היהודים לעשות כן !! ''
 :'( >:( >:(
לסיכום : זוהי פרובוקצי'ה מבויימת היטב של גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , שתכליתה הסתה אנטי-יהודית ,והצגת תמונה מעוותת לכל אדם שלא הי'ה באיזור ולא הכיר את המציאות האמיתית ,וזאת  בכדי להשניא את אחינו היהודים היקרים על אחיהם ולגרום לשטיפות-מוח תשקורתיות התומכות באוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !!!!מאידך אנו מודים למפיצי סרטון הפרובוקצי'ה האנטי-יהודי הזה , מכיוון שזוהי הזדמנות מצויינת לחשוף את פרצופכם הנאצי האמיתי!ובכלל זה זוהי הזדמנות מצויינת לחשוף את הפרצוף האמיתי של גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שונא -ישרא'ל ורודף העם-היהודי הקדוש מאז ומתמיד !! אתכם יש לבער מקירבנו כבער החמץ בערב הפסח !!ונזכה במהרה לכונן בית-מקדשנו ותפארתנו על מכונו ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: יולי 16, 2009, 06:43:31 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #87 ב- : יולי 16, 2009, 13:56:15 »
בס"ד
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20669.0.html
תיבת נח נמצאה בהר אררט.
לאחר חקירות ארכיאולוגיות ממושכות, ובאמצעות טכנולוגייה מדעית מודרנית ייתכן והסוד התגלה......
http://www.ayalla.net/modules.php?name=News&file=article&sid=122

מקומו האמיתי של הר סיני.
הוכחות למיקום האמיתי של הר סיני, עליו קיבלנו את התורה הקדושה......

http://www.ayalla.net/modules.php?name=News&file=article&sid=72

נס קריעת ים סוף
http://www.ayalla.net/modules.php?name=News&file=article&sid=51

עדויות,תמונות, תהנו...

"אשר נתן לנו את תורתו תורת אמת"
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!