כתב נושא: בבקשה תסתכלו על הקליפים האלו ותסבירו לי משהו  (נקרא 11333 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בבקשה תסתכלו על הקליפים האלו ותסבירו לי משהו
« להגיב #25 ב- : יולי 11, 2009, 20:46:11 »
מה אתה מבלבל במח , לכמעט כל מתנחל יש רובה בהישג יד , עובדה שנשות וואטצ' ושאר האירגונים האלה נכנסים לאיזורים האלה כל יום ונשארים חיים

בקשר לגסי רוח ... בתור גזען שמעריץ דמויות שאחראיות למליוני הרוגים ... אתה עוד מדבר?
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #26 ב- : יולי 11, 2009, 20:54:14 »
שיגידו תודה שלא פוגעים בהם פיזית...

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : יולי 11, 2009, 20:59:53 »
מה אתה מבלבל במח , לכמעט כל מתנחל יש רובה בהישג יד , עובדה שנשות וואטצ' ושאר האירגונים האלה נכנסים לאיזורים האלה כל יום ונשארים חיים

בקשר לגסי רוח ... בתור גזען שמעריץ דמויות שאחראיות למליוני הרוגים ... אתה עוד מדבר?

יש אנשים שאוהבים אצלם כל כך הרבה דברים עד שסולחים להם על המגרעות שלהם...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : יולי 11, 2009, 21:27:48 »
בס"ד
תראה הצלמים הם פרובוקטורים ובאו להציק למנתחלים!
ואת זה אף אחד את יכול להכחיש!
תבין זה עניין של חיים ומוות הצלמים פשוט רוצים להרוג את אחינו ולתקוף אותם!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : יולי 11, 2009, 21:31:24 »
בס"ד
תראה הצלמים הם פרובוקטורים ובאו להציק למנתחלים!
ואת זה אף אחד את יכול להכחיש!
תבין זה עניין של חיים ומוות הצלמים פשוט רוצים להרוג את אחינו ולתקוף אותם!

אז עכשיו הצלמים לא בסדר? מה לעשות שאנחנו חיים במדינה דמוקרטית, שבה זכות הציבור לדעת. אז אם זה בסדר לצלם שמאלנים, זה בסדר לצלם גם מתנחלים. הוגן, לא?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בבקשה תסתכלו על הקליפים האלו ותסבירו לי מש
« להגיב #30 ב- : יולי 13, 2009, 00:06:57 »
בס''ד
ציטוט של: Honlohoho1 על יולי 11, 2009, 21:31:24
אז עכשיו הצלמים לא בסדר? מה לעשות שאנחנו חיים במדינה דמוקרטית, שבה זכות הציבור לדעת. אז אם זה בסדר לצלם שמאלנים, זה בסדר לצלם גם מתנחלים. הוגן, לא?
אלא שה ''צלמים'' וה ''צנזורה '' אינם אלא חבריהם של ראשי גרעין השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , כפי ש ''צינזרו'' את מראות הזוועה של הלינץ' באנשי המילואים ברמאללה הי''ד (אלא שזה תועד ע''י רשת זרה בקישור הבא !):

ציטוט של: Honlohoho1 על יולי 11, 2009, 21:31:24
אלא שה ''צלמים'' וה ''צנזורה '' אינם אלא חבריהם של ראשי גרעין השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , כפי ש ''צינזרו'' את מראות הזוועה של הלינץ' באנשי המילואים ברמאללה הי''ד (אלא שזה תועד ע''י רשת זרה בקישור הבא !):

לסיכום: ככל הנראה שאין משפט זה נועד אלא לסגור את הגולל על הפרשה ולטהר את הרוצחים האוייבים הערבים הנאצים יש''ו בכלל ובפרט את אותו ''חבר כנסת'' מוחמד ברכ-ה יש''ו שר''י שהוא המארגן של הרצח האכזרי והנתעב בו רצחו את אחינו עדן נתן-זאדה במכות-רצח ובמכות אבנים בראשו הי''ד  :'( :'( >:( >:(
בית-משפט שמשתף-פעולה עם רוצחים כאלה איננו יותר טוב מבית-המשפט של הרייך השלישי הנאצי יש''ו שר''י !!! אנו לא מכירים בשלטון העוולה וקוראים לעם היהודי להתאחד למיגור שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י מפקיר הדם היהודי ורכושו , ובכלל זה מפקיר ארץ-הקודש תובב''א עלי'ה שופך דם אחינו הי''ד !!! :'( :'( >:( >:( :) :)
האוייב הערבי הנאצי יש''ו איננו הסיבה , כי-אם התוצאה של אותו שלטון עוולה מושחת של ערב-רב שמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי ששיתף-פעולה עם הנאצים ברצח ההמוני של יותר מ6000,000 מאחינו הי''ד .

http://www.israblof.com/?l=he&c=2287

אין עניין של ''מצלמות'' אלא ''המצלמים'' !! כל פרסום עובר ''צנזורה '' שמאלנית קפדנית בכדי לטשטש את תודעתכם !! אלא שבמקרים מסויינים כאשר עניין מסויים כבר נחשף לכול והשמועות עושות להן כנפיים , הרי ששלטון העוולה ידאג לפרסם את העניין למרות שהוא נוגד את האינטרסים השמאלניים האנטי-יהודיים שלו, אלא שיעשה זאת בצורה שתסיר את תשומת-הלב הציבורית מאותו עניין, ובמקביל ידאגו לפרסם ''שערורי'ה'' גדולה שתתפוס את הכותרת הראשית !!!זהו בעיקרון הפרצוף הסטאליניסטי המשוקץ של שלטון העוולה של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,וסוכניו הימין-המזוייף, ובני ברית הדמים שלהם האוייבים הערבים הנאצים יש''ו !!ולא נאריך כאן יותר מזה מכיוון שהמסר ברור !!

הגולה בארץ  :)

« עריכה אחרונה: יולי 13, 2009, 00:12:26 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : יולי 13, 2009, 00:48:38 »

אם הם באים בגלל המאחזים הלא חוקיים אז למה למשל הם לא הולכים לצלם את המבנים הלא חוקיים בסכנין, רהט, אום אל פאחם, נצרת, ועוד המוון המון כפרים ערביים ?
הרי פתאום הם צדיקים, יש בנייה לא חוקית ביהודה ושומרון, הם פתאום שומרי חוק והם נגד הבנייה
אבל לברוח מהאמת וללכת לצלם במקומות שבהם חיים האוכלוסיה שהם מלקקים להם כל היום ת'תחת לזה הם פתאום מעבירים הלאה כאילו למי זה מפריע
שלא יהיו יפה נפש או שאתם נגד הבנייה הלא חוקית בכל הארץ או שלא
כי אם כן תראו שאכפת לכם שגם בכפרים הנ"ל יש בנייה לא חוקית ותלכו לצלם וללקק להם כמו שאתם עושים בשטחים

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : יולי 13, 2009, 01:33:45 »
אם הם באים בגלל המאחזים הלא חוקיים אז למה למשל הם לא הולכים לצלם את המבנים הלא חוקיים בסכנין, רהט, אום אל פאחם, נצרת, ועוד המוון המון כפרים ערביים ?
הרי פתאום הם צדיקים, יש בנייה לא חוקית ביהודה ושומרון, הם פתאום שומרי חוק והם נגד הבנייה
אבל לברוח מהאמת וללכת לצלם במקומות שבהם חיים האוכלוסיה שהם מלקקים להם כל היום ת'תחת לזה הם פתאום מעבירים הלאה כאילו למי זה מפריע
שלא יהיו יפה נפש או שאתם נגד הבנייה הלא חוקית בכל הארץ או שלא
כי אם כן תראו שאכפת לכם שגם בכפרים הנ"ל יש בנייה לא חוקית ותלכו לצלם וללקק להם כמו שאתם עושים בשטחים

הסיבה שאף אחד לא מצלם את הבנייה הבלתי חוקית ברהט או בסכנין היא כי בכל מקרה לאף אחד לא אכפת מהיישובים האלו. אפילו למדינה עצמה לא אכפת מהיישובים האלו, עובדה שהתושבים שם חיים כמו בעולם השלישי.

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : יולי 13, 2009, 01:47:45 »
הולהוהו אולי תעשה טיול בלקייה,רהט,תל שבע וערוער ותראה איזה וילות מפוארות נבנות שם. כנראה שאתה בכלל לא יודע כלום אם אתה חושב שכל הערבים חיים בתנאים של עולם שלישי.
בס"ד

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : יולי 13, 2009, 01:50:18 »
הולהוהו אולי תעשה טיול בלקייה,רהט,תל שבע וערוער ותראה איזה וילות מפוארות נבנות שם. כנראה שאתה בכלל לא יודע כלום אם אתה חושב שכל הערבים חיים בתנאים של עולם שלישי.

מאיפה אתה יודע שיש שם וילות? היית שם?

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : יולי 13, 2009, 01:56:36 »
מספיק לנסוע בדרך לאשקלון או ים המלח כדי לראות את הבתים המפוארים והמסגדים שליד הכביש בערוער, רהט , לקייה וכיו"ב.
ולשאלה השנייה לא הייתי שם.
בס"ד

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : יולי 13, 2009, 01:59:32 »
מספיק לנסוע בדרך לאשקלון או ים המלח כדי לראות את הבתים המפוארים והמסגדים שליד הכביש בערוער, רהט , לקייה וכיו"ב.
ולשאלה השנייה לא הייתי שם.

בלי קשר אם הם חיים בווילות או בפחונים, למדינה לא באמת אכפת ממה שקורה שם...

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 13, 2009, 02:02:39 »
אם למדינה לא היה אכפת ממה שקורה שם אז מזמן כבר היו מנתקים אותם מחשמל ומים כי הם לא משלמים כלום.
דרך אגב הם גם לא משלמים ארנונה.
בס"ד

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : יולי 13, 2009, 02:04:47 »
אם למדינה לא היה אכפת ממה שקורה שם אז מזמן כבר היו מנתקים אותם מחשמל ומים כי הם לא משלמים כלום.
דרך אגב הם גם לא משלמים ארנונה.

הם לא משלמים כלום כי לרובם אין כמעט כלום. אתה יודע כשהיית בבאר שבע כמה פעמים ראיתי שם בדואים שמקבצים נדבות?

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : יולי 13, 2009, 02:10:55 »
אני בתור תושב באר שבע מגיל 0 יכול להגיד לך שיש הרבה מקבצי נדבות בעיר ורובם לא ערבים. תעבור בתחנה המרכזית ויש שם מקבץ נדבות יהודי, תלך לקניון גם שם יש מקבץ נדבות יהודי, בצומת באר שבע תל אביב גל יש מקבצי נדבות.
בס"ד

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : יולי 13, 2009, 08:35:10 »
בס''ד

האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו רואה בהכרתו כ ''נכבש החי במחנות-פליטים''  כבייכול אלמנט חשוב ומכריע במלחמה על התמיכה של דעת הקהל העולמית !! ולכן ,אותו אוייב ערבי נאצי יש''ו הכון ''אטרקצי'ה '' פיקטיבית של ''מחנות פליטים'' בהם הושיב רבים משורותיו, זהו אמצעי שהוא למעשה תחבולה שנועדה  לסחוט את ה''שלטון'' השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שנאלץ לשלם לאותם אוייבים ערבים נאצים יש''ו הטבות מלאות כ''דמי מחי'ה'' וכ''ו... כאשר הריבוי הטבעי בקרב אותם אוייבים ערבים נאצים יש''ו מואץ בקצב רצחני והוא מהגבוהים בעול-ם ואף אלמנט זה הוא חלק מהמלחמה על ההשתלטות על ארץ-הקודש תובב''א מבפנים כפי שאנו רואים זאת כיום,ומאידך מאלץ שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שלא לגבות מהם מיסים כלל ,ולתת להם מים וחשמל חינם אין כסף !!, וכל זאת בכדי לשדל את אותם אוייבים ערבים נאצים יש''ו להשאר על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ,מכיוון שללא האוייב הערבי הנאצי יש''ו בן-בריתו של שלטון העוולה המשוקץ הנ''ל ,הרי שלא יוכל להמשיך לדכא את הציביון האמוני היהודי הימני-האמיתי שעשוי לחשוף את בוגדנותם של אותם יהודונים שעומדים ועמדו בראש אותו שלטון מפקיר הדם היהודי הי''ד וארץ-הקודש תובב''א שאף היא בבחינת הפקרת דם-יהודי כיום כפי שראינו במחירי הדמים של מעשי הגירוש הנפשעים בגוש-קטיף, חבל-עזה,וישובי השומרון !!
ה''שיטה'' אותה מציג שלטון העוולה שר''י בתשקורת היא ''לתת את השליטה לאוייב הערבי הנאצי יש''ו  ואז להתפטר מניהול האוכלוסי'ה של האוייב הערבי הנאצי יש''ו '' אלא שכאן מוסתרת המזימה האנטי-יהודית להפקיר את המקומות הקדושים בעלי הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי ,ולפרק כל יישוב ו/או גוש יישובים של אוכלוסי'ה יהודית נאמנה ואמונית ימניה-אמיתית , כפי שנעשה בפישעי הגירושים הנתעבים של יהודים יקרים מבתיהם ומנחלתם !! האמינו לי שאילו היו אלה קיבוצים של ''השומר הצעיר '' לא היו מגרשים משם אף אחד !!!
הכיצד נשיב מלחמה השערה?  ?? , האסטראטגי'ה הטובה ביותר כנגד שלטון העוולה היא לחזק את הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי בתוך מרכזי הערים הגדולות !!! משם לא יעז שלטון העוולה לגרש יהודים ולהביא אוייבים ערבים נאצים למקומם ר''ל !! מכיוון שבנפשותם הוא !!! לכן עלינו בע''ה וישועתו  להפיץ את האמ-ת בלב כל הערים הגדולות  וכןבכל מקום אפשרי , הן באמצעות האינטרנט,והן בכל אמצעי שניתן לעשות זאת !!! וזאת למרות הקשיים שמערימה עלינו התשקורת שמפיצה עלילות שווא שהן עלילות-דםם כנגד כלל אחינו היהודין האמוניים הימניים האמיתיים , וכן כנגד כלל אחינו שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו !! אלא שהשקר לא יכול להיות יותר חזק מהאמ-ת !! השקר הוא כעין וילון ,והאמ-ת היא כשמש , מעט מוסט הוילון והאור של האמ-ת פורץ פנימה !! אנו קוראים מכאן לכל יהודי ויהודי להפיץ את האמ-ת ולהציל את אחינו משטיפות המוח התשקורתיות שגובות מחיר דמים רב ר''ל !!!
ולגבי האוייב הערבי הנאצי יש''ו ,המדיניות אמורה להיות תקיפה לגבי כל שטח  עליו מתגורר אוייב ערבי נאצי יש''ו ,י'הי זה צריף או ''פחון'' ישלם עליו מיסים מלאים לקופת השלטון !! וכן כל שטח שהוא מתיימר לטעון שהוא ברשותו , ישלם עליו כפליים כ '' שטח שאיננו מנוצל'' , ואם יחליט לבנות עליו הרי שישלם על ''השבחת השטח '' פי שלושה !! ההדבר הזה יגרום לאוייב הערבי הנאצי יש''ו להפקיר כל שטח שהוא טוען עליו ל''בעלות ''' מכיוון שאותה ''בעלות'' איננה אלא זיוף שנעשה במטרה להשתלט על כמה שיותר שטח של ארץ-הקודש תובב''א טרם הוכר בריבונותו של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! יש לקרוא לצו להלאמה של כלל שטחי הריבונות  ללא יוצא מן הכלל בדיוק כפי שעשה שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י במגזר היהודי כולו !!!
אלא ששלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י יודע היטב שהדבר יגרום בסופו של דבר לתנאים של רווחה לכל יהודי ויהודי ואז תיחשף למעשה האמ-ת על הבגידה של היהודונים הללו ראשי גרעין שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי לדורותיו יש''ו שר''י, ולכן הוא מנהיג מדיניות של דיכוי הציביון היהודי בכלל כאשר ההתמקדות היא בציביון היהודי האמוני הימני האמיתי ,ובציבור היהודי שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו!!, והנהגת דיכוי זו הינה בשני מישורים עיקריים, המישור הכלכלי , כפי שאנו רואים כיצד ובאלו תנאים קשים חי הציבור היהודי האמוני הימני האמיתי ,וכל שכן ציבור אחינו שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו !!, והמישור שמכשיר את הדיכויים הללו הוא המישור התישקורתי שבו מופעלים ''קומיקאיםתחת השגחה פסיכולוגית'' , '' מגישי תכניות שאינם אלא סוכני שלטון העוולה '' , וכן עלילות-דם שבהן נעשה רצח תשקורתי אנטי-יהודי ממש כמו בגרמני'ה הנאצית יש''ו שר''י כפי שתראו בסרטים הבאים כיצד מסולפת האמ-ת במשך דורות שלמים שגודלים כ ''מעריצים'' של יהודונים שונאי-ישרא'ל שידיהם מגואלות בדם אחינו הי''ד :

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=1088&Category=2&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/87.wmv

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=529&Category=3&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/Documentation_Movies/Herzel.wmv

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=1088&Category=2&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/87.wmv

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=529&Category=3&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/Documentation_Movies/Herzel.wmv

ועוד אין-סוף דוגמאות לניהול הקמפיין של רצח האופי של כל ציבור יהודי נאור שמתנגד לאנטי-יהודיות של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ומה שיצא מחוץ לשליטת ה''צנזורה '' זוהי רק טיפה בים של ביבים של התשקורת השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י שאיננה פחות אנטי-יהודית מהתשקורת של הרייך השלישי הגרמני הנאצי יש''ו שר''י !!!

« עריכה אחרונה: יולי 13, 2009, 08:43:33 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : יולי 13, 2009, 09:30:58 »
בלי קשר אם הם חיים בווילות או בפחונים, למדינה לא באמת אכפת ממה שקורה שם...
זה לא שלא אכפת פשוט תנסה פעם אחת להיכנס לשמה ותבין..נניח שעובדים יהודים יכנסו לא בטוח שהם יצאו כמו שהם ניכנסו!
חוץ מזה שהרמה שמה של המגורים גבוהה כל משפחה יש לה ווילה ענקית אין להם בעיה של מקום כל אחד בונה איך שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה אין חוקים לא יכולים לאכוף אותם!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : יולי 13, 2009, 14:47:50 »
זה לא שלא אכפת פשוט תנסה פעם אחת להיכנס לשמה ותבין..נניח שעובדים יהודים יכנסו לא בטוח שהם יצאו כמו שהם ניכנסו!
חוץ מזה שהרמה שמה של המגורים גבוהה כל משפחה יש לה ווילה ענקית אין להם בעיה של מקום כל אחד בונה איך שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה אין חוקים לא יכולים לאכוף אותם!

תגידו, אם יהודים היו בונים בנייה בלתי חוקית בתל אביב, זה היה בסדר מבחינתכם?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : יולי 13, 2009, 14:54:36 »
תגידו, אם יהודים היו בונים בנייה בלתי חוקית בתל אביב, זה היה בסדר מבחינתכם?
בס''ד

אם היינו מטהרים את תל-אביב מהטומאה המשוקצת של גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י זה הי'ה מצויין בשבילנו !! ולא רק בשבילנו !! בשביל העול-ם כולו !!

בס''ד

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : יולי 13, 2009, 20:10:18 »
הם לא משלמים כלום כי לרובם אין כמעט כלום. אתה יודע כשהיית בבאר שבע כמה פעמים ראיתי שם בדואים שמקבצים נדבות?

אז מה ותבוא לרחובות אשקלון בעיקר לשכונת מגדל יש פי 2 מקבצי נדבות [ לא הומלסים ] 

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : יולי 13, 2009, 20:17:41 »
אז מה ותבוא לרחובות אשקלון בעיקר לשכונת מגדל יש פי 2 מקבצי נדבות [ לא הומלסים ] 

לא נראה לי פי 2...

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : יולי 14, 2009, 14:07:52 »
בס"ד
מצדי שכל ערביי ישראל ימותו ויחיו בעוני גמור למי אכפת בכלל?!?!?!?!?!?!??!?!?!!!!!!!!!!!!!!!???????????????
למה אנחנו צריכים לדאוג להם בורא עולם כבר הבטיח שזה שלנו האדמה הזאת שלנו והם שיעופו
יש נבואות שבגוג ומגוג בני ישמעאל ימותו הרבה מהם כל הנאצים והאנטישמים
אז למי כבר אכפת מהם

למה אנחנו חייבים להם משהו?<

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : יולי 14, 2009, 14:30:39 »
בס"ד
מצדי שכל ערביי ישראל ימותו ויחיו בעוני גמור למי אכפת בכלל?!?!?!?!?!?!??!?!?!!!!!!!!!!!!!!!???????????????
למה אנחנו צריכים לדאוג להם בורא עולם כבר הבטיח שזה שלנו האדמה הזאת שלנו והם שיעופו
יש נבואות שבגוג ומגוג בני ישמעאל ימותו הרבה מהם כל הנאצים והאנטישמים
אז למי כבר אכפת מהם

למה אנחנו חייבים להם משהו?<

אתה יכול לקחת את הנבואות שלך ולדחוף אותן לתחת. לא נראה לי ש-22 מדינות ערביות פתאם יום אחד יעלמו מהאדמה. זה כבר עשרות שנים שמדינת ישראל מודיעה על נכונותה לוותר על שטחים אז לא נראה שפתאם המדינה תחזור בה בגלל כמה נבואות. ודווקא אתה צריך להיות מאוד מוטרד מזה שישראל יום אחד תיתן את הגולן לסורים כי אתה בעצמך מוטרד מזה שישראל נשלטת על-ידי "ערב רב שמאלני" או איך שאתם קוראים לזה...

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : יולי 14, 2009, 14:33:53 »
אתה יכול לקחת את הנבואות שלך ולדחוף אותן לתחת. לא נראה לי ש-22 מדינות ערביות פתאם יום אחד יעלמו מהאדמה. זה כבר עשרות שנים שמדינת ישראל מודיעה על נכונותה לוותר על שטחים אז לא נראה שפתאם המדינה תחזור בה בגלל כמה נבואות. ודווקא אתה צריך להיות מאוד מוטרד מזה שישראל יום אחד תיתן את הגולן לסורים כי אתה בעצמך מוטרד מזה שישראל נשלטת על-ידי "ערב רב שמאלני" או איך שאתם קוראים לזה...
בס"ד
קודם כל תשנה את הדיבור שלך ותכבד את הדת היהודית!
אנחנו חלק תהליך אלוקי על פי חזון הנביאים והכל הולך לפי התוכנית של בורא עולם
תראה כבר איזה נבואות התקיימו
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9449

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : יולי 14, 2009, 14:42:37 »
בס"ד
קודם כל תשנה את הדיבור שלך ותכבד את הדת היהודית!
אנחנו חלק תהליך אלוקי על פי חזון הנביאים והכל הולך לפי התוכנית של בורא עולם
תראה כבר איזה נבואות התקיימו
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9449

מה יש? מה כבר עשיתי? חשבתי שמותר לדבר ככה על פי הדת היהודית! הרי הקליפים שהעליתי לצורך הדיון הזה מעידים על כך, לא?
ובקשר לאותן "נבואות", זה הכל עניין של איך מפרשים אותן. זה שאתה בוחר לפרש אותן בדרך מסוימת זה לא אומר שדברים באמת יקרו כך.