כתב נושא: בבקשה תסתכלו על הקליפים האלו ותסבירו לי משהו  (נקרא 11250 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
קליפ ראשון:

קליפ שני:

שמישהו יתקן אותי אם אני טועה, אבל סגנון הדיבור וניבולי הפה שהמתנחלים בקליפים האלו השתמשו בהם, זה לא נוגד את עקרונות היהדות או משהו כזה? זה לא נחשב אסור על פי היהדות או משהו כזה לדבר ככה? סתם מעניין אותי לדעת...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
תלוי למי
« להגיב #1 ב- : יולי 09, 2009, 19:25:01 »
בס"ד

כלפי בוגדים ואנטישמים כמו "נשות-וואטש" מצווה ואף חובה למחות בפניהם כי הם מוסרים מינים-ומלשינים שיצאו מכלל-ישראל כך ש"ואהבת לרעך כמוך" לא תקף לגבי רשעים כמותם.
ואולי גם כלפייך הונלוהוהו.

אתם נקראים רשעים לפי התורה ואין חיוב לעזור לאנשים כמוכם ואף יתרה מזאת אסור לשבת שבעה במקרה שתתפגרו על רשעים כמותכם.
יש משנה שאומרת במפורש:"מיתתם של רשעים הנאה להם והנאה לעולם".
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תלוי למי
« להגיב #2 ב- : יולי 09, 2009, 19:30:41 »
בס"ד

כלפי בוגדים ואנטישמים כמו "נשות-וואטש" מצווה ואף חובה למחות בפניהם כי הם מוסרים מינים-ומלשינים שיצאו מכלל-ישראל כך ש"ואהבת לרעך כמוך" לא תקף לגבי רשעים כמותם.
ואולי גם כלפייך הונלוהוהו.

אתם נקראים רשעים לפי התורה ואין חיוב לעזור לאנשים כמוכם ואף יתרה מזאת אסור לשבת שבעה במקרה שתתפגרו על רשעים כמותכם.
יש משנה שאומרת במפורש:"מיתתם של רשעים הנאה להם והנאה לעולם".

אבל במה זה עוזר שאתם מקללים? אם אתם מקללים מישהו, מי שלא נראה טוב מזה זה לא זה שאתם מקללים אותו, אלא אתם...

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בבקשה תסתכלו על הקליפים האלו ותסבירו לי משהו
« להגיב #3 ב- : יולי 09, 2009, 19:33:29 »
בס"ד

להראות להם שהם מתנהגים שלא כשורה ואם צריך אז גם באגרסיביות ובטון-גבוהה.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 09, 2009, 19:36:00 »
בס"ד

להראות להם שהם מתנהגים שלא כשורה ואם צריך אז גם באגרסיביות ובטון-גבוהה.

אם איזה מתנחל או איזה כהניסט היה מתחיל לקלל אותי או אפילו את אמא שלי, לא הייתי עושה לו כלום. לא הייתי מרביץ לו ואפילו לא הייתי עונה לו בקללות. אתה יודע למה? כי בלאו הכי אני יודע שאני המנצח. בזה שאני לא עונה לו ובזה שאני נותן לו לבזות את עצמו אני המנצח. אז שיקלל כמה שהוא רוצה. מקסימום הייתי צוחק לו בפרצוף, לא יותר.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : יולי 09, 2009, 20:05:41 »
בקשר לוידאו הראשון , נשות ווטש מפריעות לחיילים במילוי תפקידם באופן שוטף, הפרעה אמיתית שמסכנת את החיילים ,צריך לזכור שהם מחליטים להראות רק מה שבא להם מהצילום , ואי אפשר לדעת מה היה לפני כן , ההתרגזות שלו מראה שאכן היה שם משהו (כמו שנשות ווטש מתעדות את עצמן תמיד מפריעות לחיילים ומתווכחות איתם ומנסים למנוע מהם לתחקר חשודים) , מדובר על אדם שנתקל בחבורה של סעיינים לאויב, והתעצבן ...אחרי כל הנזקים שהם עושים למתנחלים, אתה הרי לא באמת מצפה שהם יתקבלו בפרחים נכון ?

בקשר לוידאו השני , אין שום צורך לתרץ , זה ליגיטימי .

הערבים ביצעו יותר מדי פיגועים באיזורים האלה , הם היו חייבים להיות מסולקים משם, וברוך השם כמעט כל האיזור ההוא של העיר נהיה ריק מערבים, חלק מהמשפחות החליטו להשאר , והחיכוך קיים , שוב , בצלם מראים רק את הקטעים שנוחים להם
« עריכה אחרונה: יולי 09, 2009, 20:07:08 על ידי hebraic »
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 09, 2009, 20:11:52 »
בקשר לוידאו הראשון , נשות ווטש מפריעות לחיילים במילוי תפקידם באופן שוטף, הפרעה אמיתית שמסכנת את החיילים ,צריך לזכור שהם מחליטים להראות רק מה שבא להם מהצילום , ואי אפשר לדעת מה היה לפני כן , ההתרגזות שלו מראה שאכן היה שם משהו (כמו שנשות ווטש מתעדות את עצמן תמיד מפריעות לחיילים ומתווכחות איתם ומנסים למנוע מהם לתחקר חשודים) , מדובר על אדם שנתקל בחבורה של סעיינים לאויב, והתעצבן ...אחרי כל הנזקים שהם עושים למתנחלים, אתה הרי לא באמת מצפה שהם יתקבלו בפרחים נכון ?

בקשר לוידאו השני , אין שום צורך לתרץ , זה ליגיטימי .

הערבים ביצעו יותר מדי פיגועים באיזורים האלה , הם היו חייבים להיות מסולקים משם, וברוך השם כמעט כל האיזור ההוא של העיר נהיה ריק מערבים, חלק מהמשפחות החליטו להשאר , והחיכוך קיים , שוב , בצלם מראים רק את הקטעים שנוחים להם

כל מי שמדבר ככה, לא משנה מה הסיבה, רק מבזה את עצמו ועושה צחוק מעצמו. אם מישהו היה מתחיל לקלל אותי או אפילו את אמא שלי, לא הייתי מגיב על זה באלימות פיזית או מילולית. הייתי מסתפק בלצחוק לאחד כזה בפרצוף. והמתנחל מהקליפ הראשון, ממתי פתאם כל כך חשוב לו שיתנו לחיילים לעשות את העבודה שלהם? חשבתי שצה"ל הוא "צבא הגירוש", אז פתאם אסור להפריע לצה"ל בעבודתו?

מנותק joni4ce

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : יולי 09, 2009, 21:14:35 »
בס"ד

הונלוהוהו, אף על פי שכוונותיך לא טהורות, בעניין הזה אתה לא טועה, רק אל תשכח שלא כל מי ששם על עצמו כיפה וציצית, יודע דעת תורה אמיתית.
אתה צריך להבין שלא הכובע קובע לא המעיל מועיל ולא העניבה מעידה על ענווה ושגם לתיש יש זקן.

היהדות זה לא כמו ספיידרמן פשוט לשים חליפה ולהפוך לגיבור , על האדם היהודי ללמוד את תורתו של הקדוש ברוך הוא ולשקוד בה יומם וליל על מנת להיות אדם טוב יותר כלפיו וכלפי הבריות ותהליך זה לוקח המון זמן וגם רומא לא נבנתה ביום אחד. זה פשוט עבודה מורכבת.
אתה צריך להבין שכל החיים הם חלק מתהליך החזרה בתשובה מכיוון שתמיד יש לשאוף לשלמות של רוממותו יתברך.

בנוסף, אני חושב שיש מקום לתלות את המרצחים והקמים על עם ישראל , רק שכיום יש שלטון רקוב מן השורש ויצא ככה שהמציאות בה אנו חיים היא על שטויות שהכניסה לנו המערכת מן הבית ספר ועד בכלל כגון הרעיון הדמוקרטי זכויות האדם וכולי....ואנו נותנים בסכלותנו הגמורה לאנשים הרוצים להשמיד את עם ישראל להתגורר בנינו במקום להוקיעם מן החברה כמו בכל מדינה דמוקרטית מתוקנת.

ודברים מסוג הסירטונים שהבאת הם חסרי משמעות בעיני ובעיני כל מי שמבין ביהדות ואני מקווה ואחוז תקווה שגם אתה היהודי שנקרא הונלוהוהו תחזור לאבינו שבשמיים ותבין בעצמך מהי האמת.

באהבה רבה לאחי היהודי הונלוהוהו
                                                                                                            joni4ce

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : יולי 09, 2009, 21:30:16 »
בסרטון השני אין כל פסול. אני רואה יהודיה גיבורה שאומרת לפולשת הערביה מה היא ומנין באה.

לגבי הסרטון הראשון, אני לא אוהב את השפה שבה הוא משתמש אבל מכל בחינה אחרת מדובר ביהודי שעומד על המשמר ומנסה למנוע מיהודונים בוגדים לשבש את סידורי הביטחון במחסום. לכ הפחות מגיע לבוגדים האלה מלקות על מה שהם עושים וזוממים לעשות.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #9 ב- : יולי 09, 2009, 21:31:35 »
הולהוהו, האיסור לדבר בגנות אדם מובא במקורותינו כ"לשון הרע" והוצאת שם רע, אבל
בד בבד אם זה ידוע שכל מי שהוציא עצמו מכלל ישראל(כמוך לדוגמא...) ובמיוחד אם נלחם נגד אחיו
ו \ או נגד תורתינו הקדושה, פוסק ה"חפץ חיים" בספרו "חפץ חיים ושמירת הלשון" שמצווה לדבר בגנותו ולהוקיעו.

מקווה שהסברתי הלכתיתא ת הסיטואציה, נכון אני לא הייתי משתמש בביטויים כאלו, והייתי מתאפק ומשתמש בביטויים אחרים.
אבל בל נשכח שלא מעט מתושבי יו"ש איבדו את חבריהם\קרובי משפחתם בגלל פעילותם של רשעים אלו שגורמים
למשלה להסיר מחסומים, וכשאתה כואב וכועס על רצח יקירך אני לא אשפוט אותך.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 09, 2009, 22:02:47 »
בס"ד

הונלוהוהו, אף על פי שכוונותיך לא טהורות, בעניין הזה אתה לא טועה, רק אל תשכח שלא כל מי ששם על עצמו כיפה וציצית, יודע דעת תורה אמיתית.
אתה צריך להבין שלא הכובע קובע לא המעיל מועיל ולא העניבה מעידה על ענווה ושגם לתיש יש זקן.

היהדות זה לא כמו ספיידרמן פשוט לשים חליפה ולהפוך לגיבור , על האדם היהודי ללמוד את תורתו של הקדוש ברוך הוא ולשקוד בה יומם וליל על מנת להיות אדם טוב יותר כלפיו וכלפי הבריות ותהליך זה לוקח המון זמן וגם רומא לא נבנתה ביום אחד. זה פשוט עבודה מורכבת.
אתה צריך להבין שכל החיים הם חלק מתהליך החזרה בתשובה מכיוון שתמיד יש לשאוף לשלמות של רוממותו יתברך.

בנוסף, אני חושב שיש מקום לתלות את המרצחים והקמים על עם ישראל , רק שכיום יש שלטון רקוב מן השורש ויצא ככה שהמציאות בה אנו חיים היא על שטויות שהכניסה לנו המערכת מן הבית ספר ועד בכלל כגון הרעיון הדמוקרטי זכויות האדם וכולי....ואנו נותנים בסכלותנו הגמורה לאנשים הרוצים להשמיד את עם ישראל להתגורר בנינו במקום להוקיעם מן החברה כמו בכל מדינה דמוקרטית מתוקנת.

ודברים מסוג הסירטונים שהבאת הם חסרי משמעות בעיני ובעיני כל מי שמבין ביהדות ואני מקווה ואחוז תקווה שגם אתה היהודי שנקרא הונלוהוהו תחזור לאבינו שבשמיים ותבין בעצמך מהי האמת.

באהבה רבה לאחי היהודי הונלוהוהו
                                                                                                            joni4ce

לי? כוונות לא טהורות? מה, אני רוצה להשמיד את ישראל?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : יולי 10, 2009, 00:32:58 »
לי? כוונות לא טהורות? מה, אני רוצה להשמיד את ישראל?
תמונה אחת שווה אלף מילים, סטאלין.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #12 ב- : יולי 10, 2009, 01:24:39 »
תמונה אחת שווה אלף מילים, סטאלין.
ותמונה יחד עם מילים קבילה כראיה לא?

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : יולי 10, 2009, 01:27:21 »
לק"י
אתה יכול בכלל לשפוט אותם?!?!.באיזה מציאות הם חיים.. :old_undecided:
וגם שלא קיימים הרבה מקרים כאלה!
אבל כרגיל אתה מחפש את הקטנות האלה!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : יולי 10, 2009, 01:41:06 »
קליפ ראשון:

קליפ שני:

שמישהו יתקן אותי אם אני טועה, אבל סגנון הדיבור וניבולי הפה שהמתנחלים בקליפים האלו השתמשו בהם, זה לא נוגד את עקרונות היהדות או משהו כזה? זה לא נחשב אסור על פי היהדות או משהו כזה לדבר ככה? סתם מעניין אותי לדעת...
בס"ד
מה הבעיה סטלין בולשביקי???
הם עונים בצורה מאוד יפה לכל אוייבינו ובוגדינו!!! דרך-אגב אם הם היו הולכים לפי עקרונות היהדות והתורה אז היה נגמר בצורה יותר גרועה,אני מניח שאתה כבר יודע איך התורה מציעה ומצווה להתנהג לבוגדים....

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : יולי 10, 2009, 01:45:33 »
בס"ד
מה הבעיה סטלין בולשביקי???
הם עונים בצורה מאוד יפה לכל אוייבינו ובוגדינו!!! דרך-אגב אם הם היו הולכים לפי עקרונות היהדות והתורה אז היה נגמר בצורה יותר גרועה,אני מניח שאתה כבר יודע איך התורה מציעה ומצווה להתנהג לבוגדים....

כן, אני יודע למשל מה עשו לעכן, אבל מי שמשתמש באלימות מילולית, בנוסף לזה שהוא וולגארי, הוא גם מבזה את עצמו...

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : יולי 10, 2009, 01:51:48 »
בס"ד
ממש לא! בטח שהוא לא מבזה את עצמו,הוא מבזה את משמר ווטש הבוגדני ימך שמו וזכרו!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #17 ב- : יולי 10, 2009, 02:09:48 »
ותמונה יחד עם מילים קבילה כראיה לא?
תלוי את מי אתה שואל, החבר הונלוהוהו מה-NKVD קצת חושב אחרת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #18 ב- : יולי 10, 2009, 06:40:42 »
בס''ד

זוהי פרובוקצי'ה שבה מחפשים להראות כי אנו ''מקללים'' וכ''ו !! אנא מכם תראו את הפגנות הסטודנטים של השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ותבינו מהן ''קללות'' !! הראו כיצד עמדו אותם בני עוולה בכניסה לדרשותיו של כמוהר''ר אמנון יצחק שליט''א שחשף את האנטישמנית של אותם מנהיגי הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י אותה אנטישמיות שנובעת משנאה עצמית !! תראו כיצד הכינה אותה קבוצה בולשביקית שר''י ''קבלת פנים'' לרב אמנון-יצחק שליט''א ! אותה קבוצה ערב-רב השולטת בכל ה''מוסדות להשכלה גבוהה'' שבראשם עומדים אותם אליטות גוזלי העם היהודי ומפקירי דמו יש''ו שר''י!!לגבי יהודים שומרי תורה-ומצוות אין אצלם ''דמוקראטי'ה''!! אבותיהם ומוריהם של הבולשביקים הללו הם אלו הפקירו את הדם היהודי הי''ד לצורר
הנאצי יש''ו שר''י .

תראו אילו חיות-אדם הם !! והם מדברים על ''שלטון המיעוט  על הרוב ''  הרי זה בדיוק מה שהם עושים !! אלו עובדי הפאפא סטאלין יש''ו שר''י !!

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : יולי 10, 2009, 12:51:14 »
בס"ד
ממש לא! בטח שהוא לא מבזה את עצמו,הוא מבזה את משמר ווטש הבוגדני ימך שמו וזכרו!

ממש לא

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : יולי 10, 2009, 15:11:50 »
ממש לא
כנס לקישור ש"הגולה בארץ "היקר הביא לך!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #21 ב- : יולי 10, 2009, 15:15:50 »
אני למשל לא תומך בקללות.
עדיף לפעול בשקט ובחוכמה.
קללות זה סתאם בזבוז אוויר...
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : יולי 10, 2009, 15:20:53 »
כנס לקישור ש"הגולה בארץ "היקר הביא לך!

עלוב. פשוט עלוב איך שאתם מנסים להשוות בין זה ובין ניבולי הפה של המתנחלים. זה פשוט לא עובד...

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : יולי 10, 2009, 15:45:54 »
עלוב. פשוט עלוב איך שאתם מנסים להשוות בין זה ובין ניבולי הפה של המתנחלים. זה פשוט לא עובד...
אין מה להשוות המיקרים אצל המתנחלים בודדים!מחפשים אותם!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : יולי 10, 2009, 16:38:35 »
אין מה להשוות המיקרים אצל המתנחלים בודדים!מחפשים אותם!

ברור שאין מה להשוות. המתנחלים הם הרבה יותר פראיים והרבה יותר ברוטאליים והרבה יותר גסי רוח מהסטודנטים.