כתב נושא: מי זה בדיוק חיים בם פסח ומה פועלו ?  (נקרא 43479 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מי זה בדיוק חיים בם פסח ומה פועלו ?
« להגיב #25 ב- : מאי 16, 2010, 16:51:10 »
אז כנראה שגם קיומם של המזרחים החילוניים הביאו עלינו זוהמה אחת גדולה.
אין הבדל בין השואה הרוחנית שעברה יהדות רוסיה בברית המועצות לשואה הרוחנית שעברה העדה המזרחית כאן.
ממך לא ציפיתי.
מצטער אחיי צודק..במיוחד שאני מכיר אותך אישית..
כוונתי הייתה כלפי העליות האחרונות של השנים האחרונות כשהעלו גויים-זנות חזיר אלימות ניאו נאצים שתיה..את כל הזבל פוטין שלח לפה!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : מאי 16, 2010, 16:52:44 »
אם אתה מתכוון לרוסים הגויים - אתה צודק. מקומם ברוסיה ולא כאן.

אבל התקפה נגד עדה יהודית שלמה כמו העדה הרוסית לא מקובלת, לא הגיונית ואפשר לנסות
להגיד את אותם הדברים על עדות אחרות.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : מאי 16, 2010, 16:59:11 »
אם אתה מתכוון לרוסים הגויים - אתה צודק. מקומם ברוסיה ולא כאן.

אבל התקפה נגד עדה יהודית שלמה כמו העדה הרוסית לא מקובלת, לא הגיונית ואפשר לנסות
להגיד את אותם הדברים על עדות אחרות.
אני חוזר שום אינלי שום משהו נגד העדה היהודית אלא על העולים האחרונים שרובם גויים אנטישמים!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 16, 2010, 17:02:24 »
אני חוזר שום אינלי שום משהו נגד העדה היהודית אלא על העולים האחרונים שרובם גויים אנטישמים!

היו בעליות האלו גם יהודים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : מאי 16, 2010, 17:52:08 »
לא זה ככה הולך, האשכנזיים כמעט כולם באו אחרי שואה עם מצב הרבה יותר קשה גם רגשית,

אבל הרבה אומרים שאשכנזים הם שמאלנים, למעשה אנחנו שונאים אותם כמוכם, כי משפחותינו באו מאירופה אחרי שואה (לא שאין משפחות מזרחיות אחרי שואה), ובאנו לארצינו אחרי שנוצרים,בולשביקים ונאצים טבחו בנו אלפי שנים ועוד שוב פעם רוצים להשמיד אותנו, וגם המזרחיים לא נופלים מיזה, ובצדק, שמו אותם בבידוד ועל הרג יהודי תמים לא בהכרח היו מקבלים עונש, והכל איסלם, איסלם, איסלם, ואיזה נוצרי תלוי על עץ,
ואז חוזרים לארץ ומי מהגר לפה חוץ מאחיהם שחזרו משאר הארצות? ערבים, המון ערבים, טרוריסטים נאצים שטבחו לנו (היהודים בכלל)עשרות אלפי אחים,חפים מפשע ואם אתם חושבים, שהאשכנזיים הם שמאלנים, אז אתם באמת נופלים מאיתנו....

זה לא משנה איפה יש יותר שמאלנים. שמאלנות זאת בעיה יהודית ולא בעיה עדתית.

ציטוט
וחוץ מיזה, זה שאתם זורקים אבנים על ערבים, או שרים מוחמד מת, או דורסים ערבי ועושים רוורס (לקחתי מאיזו בדיחה פה P:) לא אומר שאנחנו אוהבים אותם הרי במשך יותר ממאה שנה יהודים טובים מאירופה ואמריקה תרמו כל שנה מיליונים ואף מילארדים לצבא, לבניית מקלטים, לקניית נשק להגנה ועוד,
לכל אלו יש מקבילים ספרדיים.

ציטוט
אגב לא מעניין אותי שבאתם מארצות עם השכלה נמוכה יותר,
תסלח לי אבל יהודי עם השכלה תורנית מתימן או ממרוקו משכיל בהרבה מיהודון מהקרמלין שלא קרא מעולם פסוק מהתורה. יהודי המזרח היו גאונים פיננסיים שבלעדיהם האימפריות האיסלאמיות היו שום דבר אלא נמר של נייר שלא היה שווה כלום - לא מבחינה כלכלית ולא מבחינה טכנולוגית.

ציטוט
אתם כבר דור ראשון או שני ואף שלישי בארץ, ויש לכם ראש כמו של האשכנזיים, אז תפסיקו להסתבך בפשע, ולהתנהג כמו פרחות וערסים ותראו שאתם חכמים מאוד,
אין פושעים, פרחות וערסים אשכנזיים ורוסיים?

ציטוט
וזה תקף גם לאשכנזיים, כל השתיינים ואלא שמשחקים אותה ב"מאפייה רוסית" הם מטומטמים רצח,

מסכים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : מאי 16, 2010, 17:53:53 »

אפילו המוזיקה והמאכלים שהם כל כך מתגאים בהם, הם ערביים.,

אגב עוד משהו, אני אשכנזי, אבל אני רואה שהמזרחיים יכולים להיות חכמים (הם יהודים איך לא?) אבל בוחרים לדבר בדיבור נגוע (כוס אומו יהומו אינעל אמשך וקללות אפילו סתם), אוהבים לשיר דיכאון , הבנות אוהבות להיות "פרחות" הבנים אוהבים מכות ולהסתבך בצרות, (יותר מאשכנזים)
ועוד ועוד....

הם לא. ומה ההבדל בין יהודים רוסים שאוכלים בורשט ליהודים מזרחים שאוכלים מאכלים עם גיוון ערבי?
אין רוסים שמקללים ברוסית, אשכנזים שמקללים בעברית (גרוע פי כמה וכמה), אשכנזים ורוסים ששומעים מוזיקת פופ וראפ אינפטינטילית ודגנרטית, בנות שרמוטות ובנים אלימים?

זאת בעיה יהודית ולא בעיה עדתית.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
« להגיב #31 ב- : מאי 16, 2010, 18:04:47 »
הם לא. ומה ההבדל בין יהודים רוסים שאוכלים בורשט ליהודים מזרחים שאוכלים מאכלים עם גיוון ערבי?
אין רוסים שמקללים ברוסית, אשכנזים שמקללים בעברית (גרוע פי כמה וכמה), אשכנזים ורוסים ששומעים מוזיקת פופ וראפ אינפטינטילית ודגנרטית, בנות שרמוטות ובנים אלימים?

זאת בעיה יהודית ולא בעיה עדתית.
בס"ד

סבבה גבר  :old_afro: מילים כדורבנות.
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : מאי 16, 2010, 18:26:42 »
חח benjo.k אני רואה שאתה אוהב להגיב פה בנושא הזה חח

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : מאי 16, 2010, 18:30:59 »
נמחק!
« עריכה אחרונה: מאי 16, 2010, 19:28:20 על ידי benjo_k »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : מאי 16, 2010, 18:45:54 »
בס''ד

א. כידוע אני חצי אשכנזי (אבי ז''ל היה פליט שואה מפולין) וחצי מזרחי (ממצרים ומרוקו).

ב. אבי היה דובר יידיש בלונדיני עם עיניים כחולות. לא יכול להיות יותר אשכנזי מזה. אך אבי אהב את המזרחים עם כל ליבו. הוא אהב את המוזיקה, התרבות, הכל. אני למדתי לאהוב מוזיקה תימנית למשל מאבא שלי. ואבא שלי התחתן עם מזרחייה (אימי הי''ו).

ג. המזרחים לא מחקים תרבות ערבית ח''ו. הם גרו בין הערבים בעל כורחם במשך מאות שנים. כמו שאחינו האשכנזים גרו בעל כורחם בין אירופאים אנטישמים מאות שנים. רוב האוכל האשכנזי בא מאירופה. גם המוזיקה האשכנזית. אז ז''א שאחינו האשכנזים מחקים את האירופאים הנאצים? אפילו השפה יידיש היא סוג של גרמנית עם תוספות משפות אחרות. אז ז''א שאחינו האשכנזים רוצים לחקות את הגרמנים שרצחו שישה מיליון יהודים הי''ד? לא! הם גרו בתרבות הזאת בעל כורחם. והם יהודים טובים ולא גויים רשעים למרות שהשפה והאוכל והמוזיקה והתרבות מאוד דומים לגויים הנאצים מאירופה. אבל להבדיל באלף אלפי הבדולות אין שום השוואה מוסרית בין יהודים אשכנזים טובים הי''ו לבין הגויים הנאצים באירופה יש''ו למרות הדימיון בתרבות באוכל וכו'. כי היהודים הם אנשי חסד ומוסר והם עם נבחר. אותו דבר לגבי אחינו היקרים מעדות המזרח. אחרי כל כך הרבה שנים שהם גרו בין הערבים הנאצים יש''ו, כמובן שיש עדיין דימיון מסויים בשפה, תרבות, מוזיקה, אוכל וכו'. אבל היהודים המזרחים הי''ו הם אנשי חסד ומוסר והם נסיכי בורא עולם שבחר בהם להיות עם נבחר, גוי קדוש ואור לעמים. לכן אין שום השוואה מוסרית או מהותית בין היהודים המזרחים לבין הערבים הנאצים להבגיל באלף אלפי הבדלות.

ד. כשיום יבוא ותהיה ממשלה של הימין האמיתי הכהניסטי, כל עם ישראל ילמד אבהת ישראל. ואז נהיה אור לעמים כמו שגורלנו דורש מאיתנו. כי זה לא המראה של יהודי שקובע, ולא השפה, ולא המבטא, ולא האוכל או המוזיקה. זה הנשמה היהודית שקובעת. כל נשמה יהודית קדושה. כשנלמד את זה, הגאולה תבוא.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : מאי 16, 2010, 19:27:43 »
חיים צודק

בנג'ו תמחק את הקללה פשוט מעצבן אותי שמזרחיים מחקים את התרבות הערבים (רוב המזרחיים) שאני לא סובל,

וגליצור זה שם של מלאך ככה שזה בכלל חילול שמו של רזיאל המלאך,

בס"ד

אני מוחק אבל אני רוצה שתתנצל על מה שכתבת על המזרחים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : מאי 16, 2010, 19:30:50 »
חיים צודק

בנג'ו תמחק את הקללה פשוט מעצבן אותי שמזרחיים מחקים את התרבות הערבים (רוב המזרחיים) שאני לא סובל,

וגליצור זה שם של מלאך ככה שזה בכלל חילול שמו של רזיאל המלאך,

אתה רוסי?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : מאי 16, 2010, 20:55:58 »
רוסי -יפני

ואני מתנצל בקטע של המזרחיים אבל בכל מקרה הם וגם האשכנזיים צריכים להיות יותר ישראליים,
ודרך אגב מאכלים כמו קניידלך וגפילטע נחשבו של יהודים וזה היה מאכל יהודי בכל מקום,

אגב הלבנונים גנבו לנו את החומוס או שזה גם של ערבים וגם של יהודים?

(סתם לא קשור אבל אולי נפתח נושא חדש על אוכל?)

גם סבא וסבתא שלך מצד ההורה הרוסי מעצבנים אותך כשהם מדברים גרמנית?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #38 ב- : מאי 16, 2010, 22:00:38 »
גליצור מעניין מה יש לך לומר על יהדות תימן ששמרה יותר מכל יהודי ארצות ערב על זיקתה החזקה ליהדות ורואים גם את הנתונים בשטח כשבאו לא"י הם באו מלומדים חכמי הלכה ומוסר ואף כיום כל משפחה שניה של תימנים יש לה זיקה חזקה לדת.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : מאי 16, 2010, 22:01:29 »
גליצור מעניין מה יש לך לומר על יהדות תימן ששמרה יותר מכל יהודי ארצות ערב על זיקתה החזקה ליהדות ורואים גם את הנתונים בשטח כשבאו לא"י הם באו מלומדים חכמי הלכה ומוסר ואף כיום כל משפחה שניה של תימנים יש לה זיקה חזקה לדת.

O0

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : מאי 17, 2010, 07:55:00 »
התימנים הגיעו במצב דתי הכי טוב מכל העליות..לא היה מושג כזה יהודי תימני חילוני כולם שמרו על אורח דתי קפדני לחלוטין..
רק כשהגיעו לארץ התושבים (ולא נפתח מי אלו היו) פה חלו עליהם שואה גשמית ויותר רוחנית!.יותר מכל עידה אחרת..עד היום מנסים להסתיר את הפשעים החמורים שהיו..
חיים הזכיר כמה פעמים טובות את הדברים בסרטונים...קטעים קטנים בו מתוארים מה עבר על היהודים בעלייה (אפילו לא עשירית אחד ממה שעברו)

ממליץ לכולם לצפות בסרטון!!!

http://www.nosachteiman.co.il/?CategoryID=522&ArticleID=4582&Page=1
-מומלץ
http://www.nosachteiman.co.il/?CategoryID=522&ArticleID=1267&Page=1
  -תמונות מהעלייה

מי שמעוניין ממליץ לקנות את הספר "על ציפורני נשרים"  בו מתואר כל הגיהנום שיהודי תימן עברו (אפשרי לקנות מחנות נוסח תימן בבני ברק..משלוחים חינם)

למי שיש עוד סרטונים שיעלה..

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : מאי 17, 2010, 08:00:29 »
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=5316&forum=gil האוצרות האבודים של יהודי תימן!

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : מאי 17, 2010, 08:03:17 »
בס"ד

בוקר טוב מתן,
לגבי הספר "על ציפורני נשרים" אני יכול לשלם לשליח במזומן? ואם כן מה הטלפון שלהם?

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : מאי 17, 2010, 08:17:57 »
בס"ד

בוקר טוב מתן,
לגבי הספר "על ציפורני נשרים" אני יכול לשלם לשליח במזומן? ואם כן מה הטלפון שלהם?
כנס לאתר שלהם "נוסח תימן" יש שמה הכל..

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : מאי 17, 2010, 11:46:02 »
ההתנהגות הערסית לא כ"כ נפוצה של התימנים למרות שגם היא קיימת כמובן מההשפעה..אבל יותר אצל עדות המזרח האחרים..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : מאי 17, 2010, 12:27:42 »
התימנים בסדר, אני מדבר על המזרחים שמחקים את התרבות הערבית וגאים בה,

רק-כך : שני ההורים שלי רוסים, המוצא של אבא שלי מיפן אבל משפחתו חיה בערך 70 שנה במוסקבה, סבא וסבתא שלי ז"ל נפטרו מסרטן אבל זכיתי להקיר אותם, הם לא דיברו כמעט עברית,
סבא רבא ז"ל (אבא של אמה של אמא שלי) שלי שהיה דתי הבין עברית אבל דיבר יידיש, לצערי הוא נפטר כשהייתי בכיתה ד',
סבתא רבא שלי חולה וההורים של אמא שלי מדברים עברית, למרות שהם מבינים שפות אחרות,
אין מי שמעצבן אותי בנושא זה,

כלומר מעצבן אותך לשמוע מזרחים ששומעים מוזיקה ערבית נאצית אבל לא מעצבן לשמוע אותך גרמנית נאצית (יידיש זו גרמנית לכל דבר)?

אז אתה פשוט שונא מזרחים ולא באמת מחפש לבקר אותם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : מאי 17, 2010, 12:28:14 »
ההתנהגות הערסית לא כ"כ נפוצה של התימנים למרות שגם היא קיימת כמובן מההשפעה..אבל יותר אצל עדות המזרח האחרים..

נכון. גם הבנות התימניות הן הצנועות ביותר ויודעות להעניק לבעל את היחס הנעלה ביותר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : מאי 17, 2010, 12:51:46 »
נכון. גם הבנות התימניות הן הצנועות ביותר ויודעות להעניק לבעל את היחס הנעלה ביותר.
חחחח רון שמתי לב מאז שאני מכיר אותך אתה דלוק חזק על תימניות..לסדר לך מישהי?. ;D

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : מאי 17, 2010, 13:34:34 »
חחחח רון שמתי לב מאז שאני מכיר אותך אתה דלוק חזק על תימניות..לסדר לך מישהי?. ;D

חח לא יש רק מישי אחת שאני רוצה
ואגב אני לא אוהב תימניות אני פשוט אומר שהן נשים טובות כמו מזרחיות בכללי

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : מאי 17, 2010, 13:37:00 »
תמצא לי זמר ששר בגרמנית או בסגנון גרמני ומשמיעים אותו ברדיו בארץ,
תמצא לי שיר בישראל, שהוא בגרמנית או יידיש (חוץ מבאבל וואד וידיש אה מאמא שהם עצובים) ושרים אותוט בכל הזדמנות,
הגרמנים של היום (רובם) מגנים את הנאציזם והכשת השואה היא פשע בגרמניה,

א.) דיברתי על קרובי המשפחה שלך שמדברים גרמנית, אל תתחמק.

ב.) הגרמנים של היום הם אותם הגרמנים של פעם, תומכים (לפחות בתור אומה) בנאצים החדשים-ישנים (האיסלם והערבים) ותומכים בהשמדתה של ישראל, כמו כן התאסלמות היא דבר נפוץ בגרמניה, ויותר מכל - הגרמנים כאומה ניסו להשמיד אותנו ולא כיחידים, ועל כן, כל גרמני שלא עוזב את התרבות הגרמנית (כמו לא מעט כאלו שעזבו את גרמניה אחרי עלייתו של היטלר, היגרו לארצות הברית והפכו לאמריקנים, לא גרמנים, ואף נלחמו נגד גרמניה בשירות בצבא האמריקני במלחה"ע ה-2) דינו היעלמות.
עמלק נמחה מעל פני האדמה, דינה של גרמניה יהיה אף יותר קטלני, מוות לגרמניה