כתב נושא: חברה יש לנו בוגד בפורום  (נקרא 9218 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • כל הערבים לא שווים יהודי אחד
חברה יש לנו בוגד בפורום
« ב- : יולי 03, 2009, 13:34:08 »
הונלולו או מה שלא יהיה חבר בפורום הזה פוגע ממש באתר ובחברים בו הוא נגד חיים בן פסח מצידו שישרפו ספרי תנך הוא לא מחשיב את עצמו יהודי אני לא יודע מה אחד כמוהו עושה בפורום כמו שלנו אני מבקש להעיף אותו לאלתר ולחסום אותו זה כמו שתביאו טרוריסט פה להגיב בפורום והוא לא רצוי פה שימצא לעצמו פורום אנטישמי!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #1 ב- : יולי 03, 2009, 13:39:21 »
הונלולו או מה שלא יהיה חבר בפורום הזה פוגע ממש באתר ובחברים בו הוא נגד חיים בן פסח מצידו שישרפו ספרי תנך הוא לא מחשיב את עצמו יהודי אני לא יודע מה אחד כמוהו עושה בפורום כמו שלנו אני מבקש להעיף אותו לאלתר ולחסום אותו זה כמו שתביאו טרוריסט פה להגיב בפורום והוא לא רצוי פה שימצא לעצמו פורום אנטישמי!

יש מה להשוות ביני ובין טרוריסט?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #2 ב- : יולי 03, 2009, 13:42:56 »
כן אם הדברים שאתה אומר בהחלט אפשר להשוות אותך לטרוריסט וזה הימים האחרונים שלך בפורום יום ראשון כבר אתה לא תיהיה פה...

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #3 ב- : יולי 03, 2009, 13:43:53 »
כן אם הדברים שאתה אומר בהחלט אפשר להשוות אותך לטרוריסט וזה הימים האחרונים שלך בפורום יום ראשון כבר אתה לא תיהיה פה...

מי אמר?

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #4 ב- : יולי 03, 2009, 13:44:30 »
ואם אתה חושב שציונות זה ציניות מאתה עושה פה במדינת ישראל תחפש לך מקום אחר לגור בו

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #5 ב- : יולי 03, 2009, 13:45:13 »
ואם אתה חושב שציונות זה ציניות מאתה עושה פה במדינת ישראל תחפש לך מקום אחר לגור בו

אל תדאג בקשר לזה

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #6 ב- : יולי 03, 2009, 13:45:36 »
למה להעיף אותו, כשאפשר לנצח אותו בדיון ?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #7 ב- : יולי 03, 2009, 13:46:43 »
חיים כבר אמר מזמן שאין לו בעיה שיהיו שמאלנים בפורום כי כך אנו יכולים להתדיין עמם ולא עם עצמנו.

ברם,
כיוון שהוכח מעל לכל ספק שהונלולו הוא:
- גזען
- מכחיש שואה
- חסר כל סנטימנטים (שריפה של ספרי קודש כלשהם אינה מפריעה)
- ריק ופוחז (נבער וקל דעת).
- בעל הפרעות קשב (מתוך בחירה?)
- פרובוקטור
- אינו מבין דבר בכיצד יש לנהל ויכוח\דיון (משלל נימוקיו המלומדים: "אין לי כוח", "זה לא מעניין", "זה לא חשוב", "זה ארוך מדי", "לא כתבתי דוקטורט אז אני לא יודע" וכו')

באמת הגיע הזמן להפסיק לענות לשטויות שלו. (אני לפחות סיימתי).
כנגזרת מכך, לדעתי כדאי גם להעיף אותו.

הערה:
חשוב לדעת שהזבל הזה, אינו מייצג את כל השמאלנים, מדובר כאן באמת בתופעה קיצונית של בור עם שנאה עצמית הגובלת ב"תסמנת סטוקהולם".
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2009, 13:48:26 על ידי Neo »

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #8 ב- : יולי 03, 2009, 13:48:37 »
לנצח תמיד אפשר אבל אם אחד שמכחיש את היותו יהודי מסכן באמת אני מרחם עליו חי בהכחשה עצמית ואחד שיש לו בעיה נפשית אי אפשר להלחם בזה אלא על ידי אישפוז בכפיה

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #9 ב- : יולי 03, 2009, 13:50:30 »
חיים כבר אמר מזמן שאין לו בעיה שיהיו שמאלנים בפורום כי כך אנו יכולים להתדיין עמם ולא עם עצמנו.

ברם,
כיוון שהוכח מעל לכל ספק שהונלולו הוא:
- גזען
- מכחיש שואה
- חסר כל סנטימנטים (שריפה של ספרי קודש כלשהם אינה מפריעה)
- ריק ופוחז (נבער וקל דעת).
- בעל הפרעות קשב (מתוך בחירה?)
- פרובוקטור
- אינו מבין דבר בכיצד יש לנהל ויכוח\דיון (משלל נימוקיו המלומדים: "אין לי כוח", "זה לא מעניין", "זה לא חשוב", "זה ארוך מדי", "לא כתבתי דוקטורט אז אני לא יודע" וכו')

באמת הגיע הזמן להפסיק לענות לשטויות שלו. (אני לפחות סיימתי).
כנגזרת מכך, לדעתי כדאי גם להעיף אותו.

הערה:
חשוב לדעת שהזבל הזה, אינו מייצג את כל השמאלנים, מדובר כאן באמת בתופעה קיצונית של בור עם שנאה עצמית הגובלת ב"תסמנת סטוקהולם".

"הוכח מעל כל צל של ספק שהונלוהוהו הוא מכחיש שואה".
כמו שכבר אמרתי לחיים בן פסח באשכול "שאלו את הימין האמיתי" (אבל הוא לא התייחס לזה) - כשאתם מלכלכים על מישהו, לפחות תהיו אובייקטיביים.

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #10 ב- : יולי 03, 2009, 13:51:39 »
אה הוא גם מכחיש שואה בנוסף לכל שהתביש לעצמו משפחתי משני הצדדים עברו את השואה ואם מספר על היד לא אומר לא כלום אז הוא באמת חולה נפש שחי בהכחשה בטח ההורים שלו שונאים אותו מסכן חיים יעיף אותו אני מאמין מוצאי שבת או ראשון כבר

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #11 ב- : יולי 03, 2009, 13:53:35 »
אי אפשר לדבר איתך ברצינות אה יש לך בעיה נפשית אז אני מבין לא לקחת את דבריך ברצינות וכנראה שאתה יודע שכל הדברים האלה נכונים עליך עובדה שאתה לא מגיב עליהם מסכן אני באמת מרחם עליך...
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2009, 13:54:22 על ידי alon cohen »

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #12 ב- : יולי 03, 2009, 13:54:58 »
אלון, הנה התכתבות שתוכל ללמוד בה קצת יותר על הונלוהוהו מכחיש השואה.
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20374.0.html
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2009, 13:55:50 על ידי Neo »

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #13 ב- : יולי 03, 2009, 14:07:42 »
תראו רגע את הקליפ הזה:

עצם העובדה שאתם בוחרים שלא להתייחס לקליפ הזה זה רק מראה כמה אתם לא אובייקטיביים ולכן לא צריך להתייחס אליכם ברצינות. בעצם העובדה שאתם לא מתייחסים לעובדות כולן זה רק מראה איזה אנשים קטנ ים אתם ואתם כך רק חשפתם את עצמכם.
אין לכם שום דרך להוכיח שאני מכחיש שואה אז שבו בשקט!

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #14 ב- : יולי 03, 2009, 14:14:48 »
מאתה באמת טמבל אני לא יגיב לך על הדברים אפילו אני רוצה שתגיד לי את כל מה שאתה אומר בפורום בפנים יש לי חשבון לסגור איתך ימכחיש שואה תומך בשרפת ספרי תנך אנטישמי ואם זה אתה מופיע בסרטון אתה באמת מכער...

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #15 ב- : יולי 03, 2009, 14:16:15 »
הלינק סיפקתי מהווה תשובה לסרטון.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #16 ב- : יולי 03, 2009, 14:20:17 »
מאתה באמת טמבל אני לא יגיב לך על הדברים אפילו אני רוצה שתגיד לי את כל מה שאתה אומר בפורום בפנים יש לי חשבון לסגור איתך ימכחיש שואה תומך בשרפת ספרי תנך אנטישמי ואם זה אתה מופיע בסרטון אתה באמת מכער...

אני שמח שלפחות מישהו מהפורום הזה ראה את הסרטון הזה.
יש לך חשבון לסגור איתי? גם אתה עכשיו רוצה שאם אני גבר אז אני אגיד לך איפה אני גר?
אגב, זה שאתם אומרים עליי שאני מכחיש שואה, שתדעו לכם שאני יכול להגיש נגדכם תביעה בבית משפט על הוצאת דיבה, ולתבוע מכם מיליונים, אבל פשוט מיליונים, על עוגמת הנפש שכביכול גרמתם לי. אני יכול לרושש אתכם ככה שאתה תצטרך להפסיק את הלימודים שלך בבית ספר בשביל לצאת לעבוד ולעזור בפרנסת המשפחה שלך, מר אלון כהן. אבל אני לא אעשה את זה. אתם יודעים למה? כי זה נראה לי אבסורד לתבוע בנאדם על כזה דבר! מערכת החוק לא צריכה להתעסק בכלל בהיסטוריוגרפיה! התמודדות עם תופעת "הכחשת השואה" נועדה להיסטוריונים, לא לאנשי רשויות החוק!
(שלא תגידו שהונלוהוהו לא נאמן לאידאלים שלו...)

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #17 ב- : יולי 03, 2009, 14:20:38 »
בס''ד

אנו נותנים להונלוהוהו לכתוב בפורום כי הוא חושף את פרצוף השמאל. שנאה העצמית שלו כן מייצגת את השמאל בארץ ישראל לדעתי. תראו איך התשקורת מסיתה נגד המתנחלים, הדתיים, הימניים. התעמולה השקרית והשנאה הפתולוגית של התשקורת מזכירות את האנטישמיות של גרמניה הנאצית - ואני לא מגזים. הונלוהוהו מייצג היטב את המנטליות של ערוץ 1, 2 ו10, של רשת ב', של הארץ, מעריב וידיעות אחרונות, של בג''צ, ושל המיליארדרים בעלי ההון שמשתלטים על המדינה. אנשי הערב רב הזה מתביישים מלהיות יהודים, שונאים את התורה עם שנאה מוחלטת, שונאים את כל היהודים הטובים, שונאים את המושג של מדינה יהודית שהם חושבים שהקמת ישראל הייתה טעות היסטורית.

אני רוצה שכולכם תכירו את פרצוף השמאל האמיתי. שתכירו שהאוייב הגדול ביותר לעם ישראל זה לא הערבים הנאצים, או האנטישמים, או ברק חוסיין אובמה. האוייב הגדול ביותר לעם ישראל הוא הערב רב - גם השמאל וגם הימין המזוייף - שמוביל אותנו להתאבדות לאומית ר''ל.

לכן, אני מעדיך להשאיר את הונלוהוהו בפורום כל עוד שהוא רוצה להשאר. כי לע''ד כדאי לנו לדעת עם יש לנו עסק.

אבל אתם לא חייבים להגיב לו אם אתם לא רוצים.

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #18 ב- : יולי 03, 2009, 14:21:42 »
הוא באמת מסכן הבנאדם הזה הוא יותר גרוע מאנטישמים שגדלתי איתם בדנמרק אני פשוט לא מגיב לו יותר ואני אחכה שיעיפו אותו יום ראשון או מוצאי שבת בכל מקרה שבת שלום לכולם לפחות לאלה שמחשיבים את עצמם יהודים

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #19 ב- : יולי 03, 2009, 14:26:52 »
חיים אתה צודק הוא באמת מיצג התשקורת בארץ אבל פוגע באנשים פה לי אישית מפריע שהוא מכחיש שואה למה כל משפחתי סבלה מהשואה ואני לא רואה מקום לאחד כזה בפורום וגם בעד שריפת ספרי תנך שזה מאוד פוגע ושהוא לא מאמין שאתה והרב מאיר כהנא זכר צדיק לברכה השם ינקום דמו עזרתם ליהודי ברית המועצות זה ממש בורות ואני מבקש בכל לשון של בקשה להעיף אותו מפה במקרה הכי גרוע אני לא יגיב לו אבל עדיין אני אשמח אם הוא יעוף מהפורום הבנאדם אם ההפרעות נפשיות שלדעתי מקומו במוסד פסיכאטרי סגור...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #20 ב- : יולי 03, 2009, 14:49:03 »
בס''ד

אלון, הדעה שלך והדעה של כל החברים שלנו חשובה מאוד בפורום הזה. כי הפורום הזה הוא כמו הבית שלכם, ואנו רוצים שתרגישו נוח כמו בבית.

אני עדיין מעדיף להשאיר את הונלוהוהו בפורום כי אני חושב שזה טוב ובריא שאתם רואים עכשיו את הפרצוף של השמאל. אבל אם רוב חברי הפורום רוצים להעיף אותו, אני אעשה מה שחברינו רוצים.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #21 ב- : יולי 03, 2009, 15:10:19 »
אלון בנקודה הזו אני מסכים עם חיים, השמאל האוטו-אנטישמי מנסה להראות עצמו פעמים רבות כדואג לאינטרס
היהודי ולכן כדאי שהודעותיו של הונלוהוהו יונצחו כאן ובהחלט שימשיך להגיב פה!

יש עוד כמה סיבות:

א. כדי חברינו שפחות מנוסים ילמדו את טענות השמאל המגוחכות יותר והמגוחכות פחות, וידעו את התשובה בבחינת "דע מה שתשיב".

ב.להראות לכל מי שרוצה לראות שאיננו פוחדים מדעה של אחר מכיוון שאנו יודעים שהאמת והצדש עמנו, אז לא משנה
מה הבוגד יגיד הוא לא ישנה את המציאות, ואילו באתרי השמאל האוטו-אנטישמי הם בעצמם יודעים שאף
אחת מהטענות שלהם היא דעתם האמיתית וממילא הם לא מאמינים במה שהם אומרים, ולכן אם יכנס איש ימין
להתווכח איתם הוא ישבור את המיתוס שלהם.

ג.לולא הויכוח אם כולנו נסכים על הכל, מחר כולנו נרדם והפורום ירדם, וחשב שיהיה פורום פעיל לאלו שחושבים כמונו
כי עצם העובדה שיהודים מדברים על הפתרון שלנו מגדיל את הסיכויים להתגשמותו עשרות מונים.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #22 ב- : יולי 03, 2009, 18:06:03 »
Honlohoho1 מה שלא תהיה סע ***** יא נבלה
אל תדאג אנשים כמוך יגיע יומם שיד חזקה ולא סבלנית תעשה בהם שפטים
יאללה הביתה
« עריכה אחרונה: יולי 06, 2009, 19:03:35 על ידי אחים באמת »

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #23 ב- : יולי 04, 2009, 22:30:40 »
אין שום ערך להרביץ לשמאלני(אלא אם זה הגנה עצמית), הוא יהודי , שטוף מח לצערנו, צריך להראות לו את האמת

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חברה יש לנו בוגד בפורום
« להגיב #24 ב- : יולי 04, 2009, 23:15:19 »
אין שום ערך להרביץ לשמאלני(אלא אם זה הגנה עצמית), הוא יהודי , שטוף מח לצערנו, צריך להראות לו את האמת

למה שתצטרכו להגן על עצמכם מפני שמאלנים? הרי אתם בעצמכם אומרים (או לפחות כך חיים בן פסח אמר לי אישית פעם) ששמאלנים הם פחדנים שלא יודעים ללכת מכות.