כתב נושא: שאלה חדשה לחיים בן פסח היקר בנושא חברת החשמל הישראלית  (נקרא 3645 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חיים שלום רב!
שמי דניס ואני משתמש חדש בפורום של הימין האמיתי.ברצוני גם להודות לך על המאמצים שלך לקידום התנועה ויתן אלוהים ותעלה לישראל ותקים מפלגת שלטון.אני תומך נלהב שלך ושל תנועתך,אני ימני בהשקפותיו הפוליטיות,ולפני שגיליתי את התנועה שלך חשבתי ש"ישראל ביתינו" וליברמן נחשבים לימין קיצון בישראל שלצערי בחרתי בהם בבחירות האחרונות לכנסת,אני מודה לך שגרמת לי לחשוב פעמיים ושלמעשה ליברמן הוא סתם שמאלני כמו כל השאר ונבחר סתם כדי לתפוס מקום בכנסת,עובדה שעד עכשיו הוא ומפלגתו לא עשו שום דבר כדי לעצור את פיפי נתיויו בהתרפסותו בפני ברק חוסיין אובמה המוסלמי.
אני תושב ישראל ובין השאר סטודנט להנדסת חשמל באחד ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל,והנושא שלי אליך הוא חברת החשמל הבולשיביקית שמחזיקה את ישראל חזק חזק בצוואר.אני כסטודנט נתקל הרבה פעמיים בקמפוס בהודעות של חברת החשמל בנושא של גיוס עובדים צעירים שהם סטודנטים מהמגזר הערבי בלבדו אליהם מכוונות הפניות,כדי שכיבכול לא תיהיה הפלייה כלפיהם כי ככה מרגישים הבולשיביקים בשלטון,ולי אזרח ישראלי לכל דבר שעשה שירות צבאי, בכלל לא מגיע לעבוד שם,אני מרגיש כמו אזרח סוג ב' ונחות כלפי אותם בני מיעוטים...למה הם עושים זאת השמאלנים המושחתים בחברת חשמל,במקום לגייס כח אדם יהודי ופטריוטי איכותי הם מגייסים את אוכלי החינם האלו שכל פעם שצה"ל יוצא להגנת המולדת כמו מבצע עופרת יצוקה,אותם אוכלי חינם רצים בקמפוס ומתפרעים עם דגלי פלסטין ועם עוד סטודנטים שמאלניים מושחתים שתומכים בהם,הרי שבסופו של דבר עם תמיכת חברת החשמל הם יהפכו להיות כמו אחמד טיבי המושחת והאוכל חינם הזה!!!!!!!!
אנא חיים עזור לי להבין את הטממטום המפגר הזה של חברת החשמל.  תודה רבה דניס!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
דניס,
נראה לי שהשאלה יותר נוגעת לעניין ה"אפלייה מתקנת" שקיימת במוסדות ישראלים ומעוגנת בחוק.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לתגובתך,NEO..הממשל השמאלני שלנו צריך לשנות את החוק ו-"לעגן" אותו מחדש כלפי אזרחים שבאמת נאמנים למדינה ונאמנות בשבילי זה שירות בצה"ל,ואם אתה לא משרת בצה"ל וזורק על המדינה שלך אז אין לך בכלל זכויות ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה ולקבל מלגות שמנות מכספי משלם המסים היהודי ובטח שלא לקבל הטבות מיוחדות לפי המוצא שלך במקומות עבודה נבחרים.
אז מה עדיף, להעסיק את אוכלי החינם האלו שלא עושים כלום למען המדינה, אלא להפך קוראים להשמדתה ותומכים ומזדהים עם ארגוני הטרור הנאציים???
זאת לא אפליה מתקנת חוקית.......

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
לא ביקרתי את דברייך.
כוונתי הייתה שקיימת "אפליה מתקנת" במדינת ישראל ועל כן מוסדות מקיימים אותה, כמו לדוגמא שיש מכסה של סטודנטים ערבים\עולים\וכו' שחייבים להתקבל לאוניברסיטאות ויהי מה.  הנהלת האוניברסיטה לא אשמה בכך, המחוקק הוא הכתובת (הרי אם ההנהלה לא תקיים את החוק, יחליפו אותה באחרת).

לגבי חברת חשמל, באמת שאני לא יודע מה המכסות שהם קבעו ואני מאמין לך שמדובר באפלייה כלפייך אם אתה חש כך.  יחד עם זאת, אם לדוגמא אתה לומד במוסד שבו יש הרבה ערבים, אני יכול להבין למה הם יפנו אליהם כיוון שהם יעדיפו אותם במתן שירות לאוכלוסייה ערבית.

אני בטוח שלחיים יש הרבה מה לומר על "אפלייה מתקנת" בישראל בכלל ובפרט בארה"ב...
« עריכה אחרונה: יוני 29, 2009, 18:11:26 על ידי Neo »

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חס וחלילה,לא אמרתי שביקרת את דבריי.....אבל אתה מוזמן לבקר את דבריי באופן חופשי......
אתה צודק מאוד שלחיים יש הרבה מה לומר על אפליה מתקנת,בוא נחכה ונראה  מה יש לו להגיד על כך.....

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אין ערבי אחד בחברת החשמל.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אין ערבי אחד בחברת החשמל.
מתי ואיפה הספקת לעבור על כל רשימת עובדי חברת החשמל?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
דיברתי עם עובדים שלהם וקראתי ידיעות בעיתון.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מכר שלי שעובד שם סיפר לי על ערבים שעובדים שם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
דיברתי עם עובדים שלהם וקראתי ידיעות בעיתון.
כל עוד לא עברת על רשימה שמית מלאה ואמינה של כל עובדי חברת החשמל, כולל עובדי קבלן, המקורות שאתה מדבר עליהם לא קבילים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
ברדיו דיברו שמאחר שמדובר בנושא רגיש כי ערבי יכול לחבל בחשמל אין ערבי בחברה.אני לא הייתי בירח אבל אני יודע שאין שם ערבים.אל תשכח שיהודים לא מתקבלים לעבוד בחברת חשמל כי שם יש רק פרוטקציה.לגבי עובדי קבלן יהודים מקבלים ומפוטרים לפני קביעות בדיוק כמו שהגולה בארץ הסביר.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ברדיו דיברו שמאחר שמדובר בנושא רגיש כי ערבי יכול לחבל בחשמל אין ערבי בחברה.אני לא הייתי בירח אבל אני יודע שאין שם ערבים.אל תשכח שיהודים לא מתקבלים לעבוד בחברת חשמל כי שם יש רק פרוטקציה.לגבי עובדי קבלן יהודים מקבלים ומפוטרים לפני קביעות בדיוק כמו שהגולה בארץ הסביר.
הערבים יכולים לחבל בכל דבר..ולמרות זאת הם מועסקים במקומות מאוד רגישים ובכל מקום!
למשל רופא ערבי מנתח לא מספיק רגיש??.
לגבי חברת חשמל גם אני שמעתי שהכל שמה הולך בפרוטקציה..אז אולי זה מצמצם את הכמות של עובדים ערבים שמה.
« עריכה אחרונה: יולי 01, 2009, 09:56:14 על ידי MATAN »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
רופא ערבי יפגע בחולה אבל בחברת חשמל עובד יחבל להמונים,לצבא,למשטרה,לבתי חולים.גם במקורות אין ערבים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
רופא ערבי יפגע בחולה אבל בחברת חשמל עובד יחבל להמונים,לצבא,למשטרה,לבתי חולים.גם במקורות אין ערבים.
חחח חבר כנסת ערבי דוגמא מאוד מאוד טובה!
אולי לגבי חברת החשמל יש מציאות כזאתי שאין כל כך בקושי עובדים ערבים..וגם זה בגלל שכל עובד שניכנס זה רק בפרוטקציה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יש פרוקציה זה נכון,אבל אני נשבע לכם חברים שהמודעה נכתבה בעדיפות עליונה לערבים...זאת פרוטקציה שמאלנית וזה עוד יותר גרוע שהם מעדיפים אותם על פני כח אדם יהודי ואמין וזה לא קשור אם יש או אין ערבים בחברת החשמל...מדובר בציבור ערבי שרץ ומתפרע עם דגלי פלסטין כל פעם שהיהודים מעצבנים אותם,חוץ מזה הם לא נאמנים למדינה ותומכים באוייבינו,והם אוכלי חינם שחיים על כספי משלם המסים היהודי...אז תגידו לי...אפילו אם הם יעבדו בחברת חשמל,תרצו שאנשים כאלו ישלטו לכם על השלטר?.....
אם החברה שלנו מעדיפה כח אדם זר ולא אמין על פני יהודים נאמנים....אז אנו כולנו יכולים לחפור לעצמינו בור באדמה......

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
יש מצב שתצלם להבא את ההודעה הזו בסלולרי או משהו כזה?

הייתי רוצה לראות את החרפה הזו  :old_Angry2:

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אין ערבים בחברת חשמל,הלוואי שכל החברות היו ככה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
האמת שיש ערבים שאני הייתי מסדר להם כסא חשמלי כמו טיבי,בישארה,סאלח.אם לא חברת חשמל אז כסא חשמל.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חחחחח.....טיבי החרטטן הזה...פעם הוא התראיין לתשקורת והתפלצף שהוא בעל מעמד רם ומשכיל בזה שהוא רופא וסיפר סיפור שכשהוא עבד כרופא הוא יילד תינוק יהודי שגדל להיות חייל מ"גב,ואז כשאותו חייל מג"ב בא אליו ושאל אותו איך אתה מרגיש ביחס למה שהפכתי להיות אז הוא ענה לו "חבל שלא יילדתי אותך דרך הישבן"....כזה אפס...אם הוא קורא לעצמו רופא הוא אמור לדעת שזה בלתי אפשרי.....חרטטן!!!!!!!!!!!