כתב נושא: חוסיין אובמה מחזיר את השגריר האמריקאי לסוריה הנאצית  (נקרא 6042 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בוש ורייגן לא דרשו זאת באמת.לא לחצו בכיוון.תוכנית השלבים היא ידועה.תסכים איתי שלא מוסרי לשלוט על עם אחר,לכן נציע פינוי פיצוי לערבים והם ישובו הביתה לסעודיה.
בקשר לבור אני אשאל אותך באיזה שנה הוקם הפתח ולמה?

מעניין, אבל אני אף פעם לא שמעתי על "תכנית השלבים האמריקאית" או על "תכנית השלבים" של אובמה.
מה זאת אומרת "תציעו להם"? ואם הם יסרבו? מה תעשו?
אני לא זוכר באיזה שנה בדיוק הוקם פת"ח וזה גם לא נראה לי חשוב אבל נראה שזה היה 1959. ואני יודע שהוא שם לו למטרה להשמיד את ישראל אבל זה ברור שהוא לא יכול לעשות את זה כי ארגון לא יכול לאיים על מדינה.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
1964 אגב בורות ואז תזכיר לי מי שלט ביהודה ובשומרון?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1964 אגב בורות ואז תזכיר לי מי שלט ביהודה ובשומרון?

ירדן. ואתה טועה. תנועת פתח הוקמה ב-1959. ב-1964 הוקם אש"ף. לימדו אותי את זה כשהייתי קורסיסט בצבא. אתה יודע, זה מעורר רחמים איך שבכזה אקט של ייאוש אתה מנסה להוכיח לי שאתה לא בור. מה אתה חושב, שבגלל שכביכול אתה יודע באיזו שנה בדיוק הוקמה תנועת פתח אז זה אומר שאתה לא בור? זה רק אומר שיש לך זיכרון טוב אבל זה עדיין לא אומר שאתה חכם. יש הרבה אירועים חשובים שאני אולי זוכר את השנה שהם קרו אבל אני לא זוכר את התאריך המדויק שלהם, אז זה אומר שאני בור? כל מורה להיסטוריה וכל מרצה להיסטוריה יגיד לך שלזכור שנים ותאריכים זה לא חשוב. מה שחשוב זה לדעת סיבות ולהבין תהליכים. בתיכון אפילו היה לי מורה להיסטוריה שהעיד על עצמו שהוא לא זוכר כמעט תאריכים.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
קיבלתי האם הפתח ואש"ף לא גרסו תוכנית שלבים של השמדת ישראל באמצעות טרור ומדינות ערב שעומדות מאחוריהם?כיום למשל חמאס וחיזבאללה פועלות בידי אירן ככלי,הם מקבלים נשק,כסף והטרור הוא התחלה של פצצה גרעינית אירנית,טילים כתוכנית להשמדת ישראל בשלבים?
מדוע לא דרשו אש"ף והפתח מדינה פלשתינית מירדן וממצרים בשנת 59 או 64 לפני מלחמת ששת הימים ב1967?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
קיבלתי האם הפתח ואש"ף לא גרסו תוכנית שלבים של השמדת ישראל באמצעות טרור ומדינות ערב שעומדות מאחוריהם?כיום למשל חמאס וחיזבאללה פועלות בידי אירן ככלי,הם מקבלים נשק,כסף והטרור הוא התחלה של פצצה גרעינית אירנית,טילים כתוכנית להשמדת ישראל בשלבים?
מדוע לא דרשו אש"ף והפתח מדינה פלשתינית מירדן וממצרים בשנת 59 או 64 לפני מלחמת ששת הימים ב1967?

ידוע לי שבאמנת פתח יש סעיעף שנקרא ألكفاح ألمسلح ("המאבק המזויין") אבל אני חושב שזה די ברור שהם לא באמת מסוגלים להשמיד את ישראל כי ארגון לא יכול לאיים על מדינה. אש"ף באמת היו צריכים לדרוש מדינה מירדן ומצרים והם באמת היו צריכים לחשוב קדימה. במקרה של איראן טרור וגרעין זה שני דברים שונים, ארגון טרור לא יכול שתהיה לו אנרגיה אטומית. רק למדינה יכולה להיות אנרגיה אטומית. אני מניח שאתה רומז שחייבים פעולה צבאית באיראן ובזה אני מסכים איתך.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
יפה התקדמנו.נניח שאירן תמסור פצצת מזוודה לחיזבאללה שיפוצץ אותה בת"א או בניו יורק,זה תסריט שיתכן.
טרור איננו השמדת מדינה אלא ערעור המורל אבל הקטיושות ביהודה ובשומרון שיגיעו לכור בדיומונה,לבור המטכ"ל בקריה פלוס פצצה גרעינית מכוונים לאותה מטרה.
האם לדעתך יתכן תהליך מדיני אחרי שיושמד הכור ואירן תפתח במלחמה באמצעות החמאס והחיזבאללה?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אבל גם זה קהל בוחרים לא קטן
קהל בוחרים שלא היה מודע לביוגרפיה שלו, שעלתה לתודעה הציבורית רק כשרץ למועמדות של מפלגה הדמוקרטית לנשיאות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מעניין, אבל אני אף פעם לא שמעתי על "תכנית השלבים האמריקאית" או על "תכנית השלבים" של אובמה.
מה זאת אומרת "תציעו להם"? ואם הם יסרבו? מה תעשו?
אני לא זוכר באיזה שנה בדיוק הוקם פת"ח וזה גם לא נראה לי חשוב אבל נראה שזה היה 1959. ואני יודע שהוא שם לו למטרה להשמיד את ישראל אבל זה ברור שהוא לא יכול לעשות את זה כי ארגון לא יכול לאיים על מדינה.

זה לא משנה אם הוא יכול לעשות את זה או לא, בין אם הוא מסוגל להשמיד בניין אחד עיר אחת או את כל המדינה הפתרון הוא אותו פתרון ויש לבצע אותו באותה נחישות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הונלוהוהו, לא רק שאתה בור, אתה גם טוען טענות שמנותקות מההסטוריה באופן מוחלט.
ארגון לא יכול לאיים על מדינה? בוודאי שכן, אני יכול להתחיל מרוסיה הצארית, עבור בגרמניה הווימארית, להמשיך במוג'אהידין באפגניסטן, ספטמבר השחור בירדן, הקונטראס בהונדורס (מהפרשה הידועה איראן-קונטרה), הנמרים הטמיליים, סומליה ועוד לא מעטים ממדינות אפריקה, ארגון הקצינים החופשיים במצרים, התורכים הצעירים בתורכיה העות'מאנית, הבריגדות האדומות באיטליה, וכו' וכו' וכו'
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2009, 09:33:27 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הונלוהוהו, לא רק שאתה בור, אתה גם טוען טענות שמנותקות מההסטוריה באופן מוחלט.
ארגון לא יכול לאיים על מדינה? בוודאי שכן, אני יכול להתחיל מרוסיה הצארית, עבור בגרמניה הווימארית, להמשיך במוג'אהידין באפגניסטן, ספטמבר השחור בירדן, הקונטראס בהונדורס (מהפרשה הידועה איראן-קונטרה), הנמרים הטמיליים, סומליה ועוד לא מעטים ממדינות אפריקה, ארגון הקצינים החופשיים במצרים, התורכים הצעירים בתורכיה העות'מאנית, הבריגדות האדומות באיטליה, וכו' וכו' וכו'

אבל ארגון לא יכול לאיים על עצם קיומה של מדינה. ארגון לא יכול לעשות ג'נוסייד לעם שלם אם הוא לא בשלטון או בעמדת כוח.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אבל ארגון לא יכול לאיים על עצם קיומה של מדינה. ארגון לא יכול לעשות ג'נוסייד לעם שלם אם הוא לא בשלטון או בעמדת כוח.

אבל זה לא חשוב. היום זה ארגון קטן מחר זו מעצמה. האידיאולוגיה מאחורי הארגון היא מה שחשובה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אבל זה לא חשוב. היום זה ארגון קטן מחר זו מעצמה. האידיאולוגיה מאחורי הארגון היא מה שחשובה.

גם הפוטנציאל של הארגון חשוב. ולאף ארגון אין כרגע אפילו מדינה שהוא יכול לתפוס בה את השלטון.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גם הפוטנציאל של הארגון חשוב. ולאף ארגון אין כרגע אפילו מדינה שהוא יכול לתפוס בה את השלטון.

ילד בן 10 שמחזיק דגל חמאס הוא לא איום נכון? מדובר בילד. מה ייקרה עוד 10 שנים כשהוא כבר לא ילד? אותו דבר אם הארגון, זה שהיום אין בכוחו להשמיד את ישראל לא אומר דבר לגבי מחר. והפוטנציאל של הארגון נמדד באידיאולוגיה ובנחישות של האנשים שמרכיבים ומנהיגים את הארגון לא בנשק שהם מחזיקים. נשק אפשר תמיד להביא, פנאטיות כמו של החמאסניקים לא תמצא בהרבה מקומות פרט לשאר האסלאם.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ילד בן 10 שמחזיק דגל חמאס הוא לא איום נכון? מדובר בילד. מה ייקרה עוד 10 שנים כשהוא כבר לא ילד? אותו דבר אם הארגון, זה שהיום אין בכוחו להשמיד את ישראל לא אומר דבר לגבי מחר. והפוטנציאל של הארגון נמדד באידיאולוגיה ובנחישות של האנשים שמרכיבים ומנהיגים את הארגון לא בנשק שהם מחזיקים. נשק אפשר תמיד להביא, פנאטיות כמו של החמאסניקים לא תמצא בהרבה מקומות פרט לשאר האסלאם.

תתפלא שגם נשק קובע. שאף אחד לא יגיד לי ש"נחישות יכולה לכסות על המחסור בנשק". אם לפלסטינים היה נשק מתאים הם היו יכולים להסב נזק הרבה יותר כבד לישראל ואולי אפילו להשמיד אותה. וסתם איזה אחד שמחזיק דגל של החמאס זה לא איום. 

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תתפלא שגם נשק קובע. שאף אחד לא יגיד לי ש"נחישות יכולה לכסות על המחסור בנשק". אם לפלסטינים היה נשק מתאים הם היו יכולים להסב נזק הרבה יותר כבד לישראל ואולי אפילו להשמיד אותה. וסתם איזה אחד שמחזיק דגל של החמאס זה לא איום. 

ברור שרק אידיאולוגיה לא מנצחת מלחמה אבל תסתכל על כל מרד ונצחון גדול בהסטוריה, תמיד מעטים נגד רבים, חמושים בכבדות מול חשופים. ולמה אותם אנשים שהיו בעמדת נחיתות נצחו? בגלל נחישות אידיאולוגיה ולפעמים פנאטיות. אותו ילד הוא לא איום? הילד הזה יכול לסחוב איתו כמה עשרות ק"ג של חומרי נפץ ולפוצץ אוטובוס שלם למה הוא לא איום? יש לו את הרצון לפגוע בך ויש לו את הנשק. תאמין לי שיש לו גם את המוטיבציה. למה הוא לא איום?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ברור שרק אידיאולוגיה לא מנצחת מלחמה אבל תסתכל על כל מרד ונצחון גדול בהסטוריה, תמיד מעטים נגד רבים, חמושים בכבדות מול חשופים. ולמה אותם אנשים שהיו בעמדת נחיתות נצחו? בגלל נחישות אידיאולוגיה ולפעמים פנאטיות. אותו ילד הוא לא איום? הילד הזה יכול לסחוב איתו כמה עשרות ק"ג של חומרי נפץ ולפוצץ אוטובוס שלם למה הוא לא איום? יש לו את הרצון לפגוע בך ויש לו את הנשק. תאמין לי שיש לו גם את המוטיבציה. למה הוא לא איום?

הוא לא איום כי הוא בסך הכל מחזיק דגל. שאף אחד לא יגיד לי ש"מלים מובילות למעשים" כי זה לא תמיד נכון. והיו מקרים של מרידות שנכשלו. תחקור למשל את ההיסטוריה של פולין, תראה שההיסטוריה שלה רוויה במרידות שנכשלו. 

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הוא לא איום כי הוא בסך הכל מחזיק דגל. שאף אחד לא יגיד לי ש"מלים מובילות למעשים" כי זה לא תמיד נכון. והיו מקרים של מרידות שנכשלו. תחקור למשל את ההיסטוריה של פולין, תראה שההיסטוריה שלה רוויה במרידות שנכשלו. 

אתה צודק, מה זה דגל? מה זה אקדח? מה כבר אפשר לעשות עם דגל או אקדח? זה לא משנה אם הוא מחזיק פצצת אטום או סכין. הוא קורא להשמדתך ולהשמדת מדינתך!! תתעורר אני יודע שזה לא נעים לשמוע שאומה שלמה רוצה להשמיד אותך וזו לדעתי הסיבה שאתה מגדיר את עצמך "אזרח של העולם" כי במודע או לא, אתה מפחד. אבל זה המצב והדחקה לא תעזור. ברור שלא כל מרד הצליח אבל השאלה היא לא אם הם יצליחו אלא אם הם מנסים ורוצים. והתשובה היא כן! אין ספק שכן!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה צודק, מה זה דגל? מה זה אקדח? מה כבר אפשר לעשות עם דגל או אקדח? זה לא משנה אם הוא מחזיק פצצת אטום או סכין. הוא קורא להשמדתך ולהשמדת מדינתך!! תתעורר אני יודע שזה לא נעים לשמוע שאומה שלמה רוצה להשמיד אותך וזו לדעתי הסיבה שאתה מגדיר את עצמך "אזרח של העולם" כי במודע או לא, אתה מפחד. אבל זה המצב והדחקה לא תעזור. ברור שלא כל מרד הצליח אבל השאלה היא לא אם הם יצליחו אלא אם הם מנסים ורוצים. והתשובה היא כן! אין ספק שכן!

תגיד אתה נורמלי? אתה בכלל מקשיב למה שאתה אומר? יש בכלל מה להשוות בין דגל ואקדח? דגל יכול להרוג? ואני לא מפחד מכלום אני פשוט לא רואה את עצמי יהודי נקודה. אני לא חש איזושהי שותפות גורל עם העם היהודי ואם תשאל אותי גם חסרות לי לא מעט תכונות של יהודי. כבר עסקתי כמה פעמים בשאלות של זהות אבל אף פעם לא מצאתי תשובה חוץ מאזרח של העולם. וזה לא מתוך פחד זה כי פשוט אני לא מוצא תשובה אחרת.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
דגלים לא הורגים אנשים. גם אקדחים לא הורגים אנשים. אנשים הורגים אנשים. זה לא משנה אם יש לך סכין ביד או אר פי ג'י מה שחשוב זה האידיאולוגיה שלך, מה אתה מתכוון לעשות.

בקשר לקטע של הזהות אני ייצא מנקודת הנחה שלא הייתה לך ילדות קלה בצורה כזו או אחרת, בגלל זה אתה לא יכול לסבול משהו כמו מסגרת חברתית מתפקדת בגלל זה אתה דוחה כל פתרון יעיל לבעיה הערבית, אתה חייב שיהיה סביבך אי סדר כדי להרגיש שייך.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
דגלים לא הורגים אנשים. גם אקדחים לא הורגים אנשים. אנשים הורגים אנשים. זה לא משנה אם יש לך סכין ביד או אר פי ג'י מה שחשוב זה האידיאולוגיה שלך, מה אתה מתכוון לעשות.

בקשר לקטע של הזהות אני ייצא מנקודת הנחה שלא הייתה לך ילדות קלה בצורה כזו או אחרת, בגלל זה אתה לא יכול לסבול משהו כמו מסגרת חברתית מתפקדת בגלל זה אתה דוחה כל פתרון יעיל לבעיה הערבית, אתה חייב שיהיה סביבך אי סדר כדי להרגיש שייך.

גאון, פשוט גאון! עכשיו אני יכול לחלק את החיים שלי לשניים: לפני שלמדתי את זה, ואחרי שלמדתי את זה. עכשיו אני יכול למות מאושר!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גאון, פשוט גאון! עכשיו אני יכול לחלק את החיים שלי לשניים: לפני שלמדתי את זה, ואחרי שלמדתי את זה. עכשיו אני יכול למות מאושר!

אני ישמח לעזור לך גם בזה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אתה שוב מקשקש בקומקום
בהודעתי הקודמת הראתי לך כל כך הרבה דוגמאות הסטוריות שבה אירגון תפס את השלטון במדינה שהם היו במאבק נגדה או נגד האליטה הישנה השולטת שם, וכן ארגונים שכבר בעבר הפילו מדינות ושינו אותם מהשורש לקצה, או שהאיום היה כה דול ומשמעותי שהמשטר יצא מכליו כדי להגן על עצמו ואם אתה צריך ריענון, אני אשוב ואזכיר לך...
אני יכול להתחיל מרוסיה הצארית, עבור בגרמניה הווימארית, להמשיך במוג'אהידין באפגניסטן, ספטמבר השחור בירדן, הקונטראס בהונדורס (מהפרשה הידועה איראן-קונטרה), הנמרים הטמיליים, סומליה ועוד לא מעטים ממדינות אפריקה, ארגון הקצינים החופשיים במצרים, התורכים הצעירים בתורכיה העות'מאנית, הבריגדות האדומות באיטליה, וכו' וכו' וכו'
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
חוסיין אובמה מחזיר את השגריר האמריקאי לסו
« להגיב #47 ב- : יוני 26, 2009, 11:21:37 »
בס''ד

נו מה כבר יש לצפות כאשר שני צוררים נפגשים ,האחד יהודון שמפקיר את דם אחיו וארץ-הקודש תובב''א (ביבי נחשייהו) והשני צורר ישרא'ל מוסלמי שחור שמזדהה עם הכומר ג'סי ג'קסון יש''ו שר''י ( ברק חוסיין אובאמה יש''ו שר''י ) ? ???  >:( >:( :'( >:( !!
התשובה אמורה להיות מחאה יהודית ואי הכרה בשום שלטון זה ו/או אחר הדוגל ברדיפת הציביון היהודי ,הפקרת דם-יהודי , והפקרת ארץ-הקודש תובב''א שכיום היא בבחינת פיקוח-נפש לכל דבר ועניין !! וכידוע פיקוח-נפשות דוחה כל המצוות שבתורתנו הקדושה שנאמר עליהן ''וחי בהם'' (ולא ההיפך ר''ל ח''ו ) !!!
שלטון העוולה השמאלני הציוני ממלכתי בולשביקי שר''י הינו שלטון נוכרי לכל דבר ועניין ,וכל שכן השלטון האנטי-יהודי של הצורר המוסלמי הנאצי ברק חוסיין אובאמה יש''ו שר''י שאיננו אלא סוכנו של הצורר המוסלמי הרוצח אוסאמה בן-לאדן יש''ו שר''י (הדבר עוד ייחשף ברבים) !! ולהבדיל היישוב היהודי הקדוש על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ותפתח וישגשג על אפם ועל חמתם של שונאי-ישרא'ל מקירבו ומבחוץ יש''ו שר''י !!!!! התמונות כאן אומרות הכל !!!!

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: יוני 26, 2009, 11:24:40 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
בסך הכל הונלוהוהו שרוצה להשמיד את הכור האירני מה שיגרום למלחמה עם אירן ואז במילא הויכוח לא רלוונטי בנוגע למדינת הטרור הפלשתינית שהפצצת הכור תמנע את הקמתה.
הבא להורגך השכם להורגו