כתב נושא: לחיים בן פסח - בנוגע לדרוזים  (נקרא 1262 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Dj-BK

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לחיים בן פסח - בנוגע לדרוזים
« ב- : יוני 22, 2009, 16:20:39 »
תשמע שמעתי את מה השקלטת בנוגע אליהים אני יהודי גאה ימני ולא מתון אבל מה שאמרת עליהים זה דבר בכלל בכלל בכלל לא נכון.

תשמע הדרוזים כמו שאתה מכנה אותם "צבועים" הם לא באמת ככה.

97 אחוז מהגברים הכשרים לשירות מתגייסים, אתה יודע מה זה? הלוואי כאן במקום שאני גר בו (באר שבע) היה אחוז כזה.
זאת כבר גזענות הדברים שיצאו לך מהפה, אתה שונא אותם מהיותם דרוזים ולא ע"פ הוכחות או משהו כזה.
דרוזים נאמנים לשירות ואוהבים את המדינה שלנו יותר מהרבה יהודי ישראלים.
אני אישית יצאתי פעם אחת עם כמה דרוזים בדליה "להתעלל" בערבים , הם שונאים אותם את המוסלמים - אם היית כזה משכיל וחוקר עליהים אז גם היית מבין שדרוזים מקורם מן האסלם, אבל היה להם נביא כמו מוחמד שכיביכול המוסלמים הרגילים לא קיבלו אותו ולכן נוצרה יריבות ומלחמה בין הדרוזים למוסלמים.

הדרוזים כמעט בכל מצב יעידפו את היהודים פה בשלטון - ד"א אמרת שלפני קום המדינה היה פרעות של דרוזים כנגד היהודים, שקר וכזב! תוכיח תביא הוכחה!

בפרעות תרפ"ט הערבים עשו פה במדינה בלאגן גדול מאוד, הדרוזים לא נקטו עמדה, אך לקראת סוף הפרעות הדרוזים ראו שגם בהם פוגעים והם הבינו שזה אויב משותף ומאותם פרעות הם משתפים איתנו פעולה!

הדרוזים אזרחים מצויינים הלוואי שכל יהודי היה לומד מהם את הנאמנות למדינה! זרקו אותם באיזה חור בכפר והמדינה לא אכפת לה מהם והם נאמנים לך ב100 אחוז!

אז בסה"כ אני מסכים עם רוב הדברים שאתה אומר! אבל בנושא הזה פשוט זאת גזענות לשמה ואני לא רוצה להגיד לך מה זה מזכיר לי! תבין לבד

ולסיום רק רציתי להגיד שיש להבדיל את הדרוזים מן הגולן לדרוזים בגליל , אלו בגולן באמת שישרפו! הם יותר גרועים מערבים, אבל אלו בגליל אנשים לתפארת!

אז פעם הבאה תבדוק דברים לפני שאתה אומר!
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2009, 16:31:27 על ידי Dj-BK »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : יוני 22, 2009, 16:49:13 »
אתה מוזמן בעצמך לעיין במקורות הסטוריים ולהווכח שהדרוזים כן השתתפו בהתקפות נגד יהודים ונלחמו נגד היהודים במלחמת העצמאות עד שהם הגיעו לסף תבוסה ובמקום לברוח כמו הערבים החליפו צד והביעו תמיכה במדינה היהודית.

חיים כן מפריד בין דרוזים נאמנים לדרוזים לא נאמנים. רוב הדרוזים בגולן מביעים נאמנות לסוריה כך שברור חאיזו קטגוריה הם שייכים.

מנותק Dj-BK

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יוני 22, 2009, 17:32:57 »
אתה מוזמן בעצמך לעיין במקורות הסטוריים ולהווכח שהדרוזים כן השתתפו בהתקפות נגד יהודים ונלחמו נגד היהודים במלחמת העצמאות עד שהם הגיעו לסף תבוסה ובמקום לברוח כמו הערבים החליפו צד והביעו תמיכה במדינה היהודית.

חיים כן מפריד בין דרוזים נאמנים לדרוזים לא נאמנים. רוב הדרוזים בגולן מביעים נאמנות לסוריה כך שברור חאיזו קטגוריה הם שייכים.

אתה מוזמן להביא לי הוכחות למה שרשמת בנוגע להתקפות נגדנו

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 22, 2009, 22:20:48 »
אתה מוזמן להביא לי הוכחות למה שרשמת בנוגע להתקפות נגדנו
בס"ד
אתה לר זוכר מה קרה בפקיעין לפני כמה חודשים?
הקב"ה מראה לנו שאין לנו על מי להשען אלא רק עליו לא על ארה"ב לא על הדרוזים ואפילו כבר לא על עצמינו אלא להשתמש בנשק שאבותינו משתמשים בה כבר 3300 שנה ובזכות התשובה
כמה ניסים היו כבר מאז קום המדינה ואנחנו עדיין מתעקשים
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #4 ב- : יוני 23, 2009, 12:00:39 »
תביא לינק או הוכחה לכך ש97 אחוז מהדרוזים מתגייסים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : יוני 23, 2009, 12:33:16 »
דרוזים מלקקים לנו רק כי יש לנו את הכח כאן..ברגע שזה ייגמר גם הליקוקים שלהם ייגמרו
הם ערבים באופי בהתנהגות ובמסורת, אל תשלו את עצמכם.
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : יוני 23, 2009, 14:13:24 »
איך הגעת לזה ש97 אחוז מהדרוזים מתגייסים?נראה לי זה בכלל 65 אחוז משהוא כזה.

מנותק מוטי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : יוני 23, 2009, 17:29:24 »
גם בשנת 2008 היוו בני המגזר הדרוזי את אחוז המתגייסים הגבוה ביותר לצה"ל: על-פי נתוני מינהל האוכלוסיות המיוחדות, למעלה מ-850 דרוזים התגייסו בשנה שעברה למערך הצבאי. בכך עומד שיעור המתגייסים בקרב הדרוזים על 83 אחוזים לעומת 74 אחוזים אצל היהודים. כמו כן, בימים אלה מתבצע גיוסם לצה"ל של למעלה מ-250 דרוזים, כאשר יותר ממחציתם מיועדים לתפקידי לוחמה.

http://www.karmel.co.il/index.php?option=com_content&task=view&id=7149