סקר

האם יש לאפשר הימורים במדינת ישראל?

לא, אין לאפשר הימורים בשום צורה
6 (37.5%)
יש להשאיר את המצב הקיים (מפעל הפיס)
6 (37.5%)
יש להקים קזינו בבעלות ממשלתית
2 (12.5%)
יש להקים קזינו בבעלות פרטית
0 (0%)
יש להקים קזינו ולאפשר הימורים רק לאוכלוסייה מסויימת (לדוגמא תיירים)
2 (12.5%)

סך הכל הצבעות: 1

כתב נושא: האם יש לאפשר הימורים במדינת ישראל? מדוע כן\לא? באיזו צורה כן?  (נקרא 11961 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נכון מאוד! אבל כשהתנהגותם מזוויעה היא לא אומרת להם כמה שהם טובים. בדיוק כמו שהעם כמו שהוא היום לא יכול לטעון לעליונות כלשהיא, אור לגויים.
כאן אתה שוב מפספס, אתה עושה פה סלט בין עליונות (וזה לא הפירוש של המושג "העם הנבחר" בניגוד לגרסא הנאצית על הגזע הארי העליון או ה-Ubermensch- האדם העליון), לבין להיות אור לגויים, שזה מימד אחר לחלוטין.
מושג "העם הנבחר" איננו תלוי בכלל בהתנהגות או במצב העם או העולם בכלל, איננו תתוי בשום פרמטר שהוא.
« עריכה אחרונה: יוני 18, 2009, 06:33:47 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אז מה הפירוש של אור לגויים? המושג אור לגויים נשמע לי כאילו הגויים חיים בתקופה חשוכה הם מסכנים והם צריכים לחכות ולצפות שהיהודים יבואו יחזיקו להם את היד ויעזרו להם להגיע להארה. אבל יכול להיות שאני טועה, מה הכוונה באור לגויים?

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אז מה הפירוש של אור לגויים? המושג אור לגויים נשמע לי כאילו הגויים חיים בתקופה חשוכה הם מסכנים והם צריכים לחכות ולצפות שהיהודים יבואו יחזיקו להם את היד ויעזרו להם להגיע להארה. אבל יכול להיות שאני טועה, מה הכוונה באור לגויים?
שאל את הרב...
http://www.kipa.co.il/ask/show/168427