סקר

האם יש לאפשר הימורים במדינת ישראל?

לא, אין לאפשר הימורים בשום צורה
6 (37.5%)
יש להשאיר את המצב הקיים (מפעל הפיס)
6 (37.5%)
יש להקים קזינו בבעלות ממשלתית
2 (12.5%)
יש להקים קזינו בבעלות פרטית
0 (0%)
יש להקים קזינו ולאפשר הימורים רק לאוכלוסייה מסויימת (לדוגמא תיירים)
2 (12.5%)

סך הכל הצבעות: 1

כתב נושא: האם יש לאפשר הימורים במדינת ישראל? מדוע כן\לא? באיזו צורה כן?  (נקרא 11958 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בעצם היותו עם נבחר... תסביר לי רק דבר אחד. העם היהודי קיים כמה 3000 3500 שנה? מה ההשגים האדירים של העם היהודי בכל קיומו?
משהו באיזור ה-3500, כן.
ההישגים? אתה באמת שואל? להלן שטחים בהם תרמו העם היהודי לעולם-
מוסר, מונותאיזם, סקרנות אינטלקטואלית, המילה הכתובה, מחשבה, הגות, מוזיקה, אסתטיקה בשירות הדת, תיעוד הסטורי, מדעים (תרביץ מבט רק על רשימת זוכי פרסי פרס נובל חוץ מאלו ל"שלום", ותבין בעצמך, שאלת את עצמך גם פעם איך זה שכל המדענים הגדולים שעמדו מאחורי פרוייקט האטום של ארה"ב במלחמת העולם הראשונה היו יהודים "פרוייקט מנהטן" המפורסם?), ספרות, קידום החקלאות, הייטק, רפואה, כלכלה, בטחון, חילוץ והצלת חיים.
אתה יודע שמדינת ישראל נמצאת בחמישיה הפותחת בעולם מבחינת רישום פטנטים במספרים מוחלטים (ולא רק יחסיים)?
עכשיו כבודו מבין?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
האם יש לאפשר הימורים במדינת ישראל? מדוע כן\ל
« להגיב #26 ב- : יוני 17, 2009, 02:06:25 »
כן זה השגים אבל... זה מה שאתה מצפה מהעם המובחר? אני מצפה להרבה יותר מעם שיש לו כאלה תארים, אור לגויים! עם הספר! בשורה התחתונה גם הגויים פתחו את המילה הכתובה, גם הם פתחו דברים, גם הם כתבו שירה וגם הם הכינו פצצות וזכו בפרסי נובל. אני מדבר על הישג שמייחד את העם היהודי והופך אותו לדבר הזה, אור לגויים.

לדעתי ההישג הכי גדול שלנו זה "בכל דור ודור קמים עלינו לכלותינו" איזה עוד עם יכול להגיד דבר כזה?
« עריכה אחרונה: יוני 17, 2009, 02:07:21 על ידי m4a1 »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : יוני 17, 2009, 02:14:52 »
כן זה השגים אבל... זה מה שאתה מצפה מהעם המובחר? אני מצפה להרבה יותר מעם שיש לו כאלה תארים, אור לגויים! עם הספר! בשורה התחתונה גם הגויים פתחו את המילה הכתובה, גם הם פתחו דברים, גם הם כתבו שירה וגם הם הכינו פצצות וזכו בפרסי נובל. אני מדבר על הישג שמייחד את העם היהודי והופך אותו לדבר הזה, אור לגויים.
מה אתה מצפה??
ההישג שמייחד את העם היהודי זה עצם קיומנו במשך אלפי שנים, בזמן שקמו כ"כ הרבה אימפריות במשך אותם שנים והשתלטו על העולם ואחרי הכל התורה והמסורת שלנו נשמרה והקמנו פעמיים את בית המקדש ובפעם השנייה שבית המקדש נחרב נרצחו עשרות אלפי יהודים והיהודים נלקחו לעבדות וחלק התפזרו בגולה ברחבי אירופה ועדיין נשארו יהודים.
אחרי כ"כ הרבה שנים של סבל ודיכוי מצד משטרים שונים שכפו עלינו את האמונות המוזרות שלהם ואת עבודת האלילים כמו הרומאים ולאחר שעברנו את השואה
שזה לא היה מובן מאליו שהיהודים ישרדו ונרצחו שליש מכל היהודים בעולם הקמנו את מדינת ישראל וניצחנו בכל המלחמות אפילו שנלחמנו עם נשקים מאולתרים ועם צבא לא מאורגן נגד מדינות עם צבא וארטילריה וכוחות שריון ומטוסים, עדיין שרדנו!
ועד היום אנחנו חיים מדינה אחת שמוקפת בחצי מיליארד מוסלמים רוצחים שצמאים לדם ורק רוצים לשחוט אותנו ולגרש אותנו מעל אדמתינו!
זה לא אומר עלינו שאנחנו עם נבחר והקב"ה שומר עלינו ומציל אותנו וכל יום קורים לנו ניסים!
M4A1, תחייך אנחנו יהודים!!! בנים של מ-ל-ך!!
« עריכה אחרונה: יוני 17, 2009, 02:17:36 על ידי יחיאל208 »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כן שרדנו... זה הופך אותנו למיוחדים? לאור לגויים? אין עוד עם בעולם שעבר 5 שואות ושרד זה באמת מיוחד... אתה חושב שזה מה שמייחד אותנו? שבמשך 3500 שנה רק טוחנים לנו את הצורה ואנחנו לא מתים? בגלל זה אנחנו אור לגויים? גם הגויים יש להם ממלכות בנות אלפי שנים בלי שהם עברו 5 שואות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #29 ב- : יוני 17, 2009, 02:37:20 »

לדעתי ההישג הכי גדול שלנו זה "בכל דור ודור קמים עלינו לכלותינו" איזה עוד עם יכול להגיד דבר כזה?
א.) זה מה שאני מצפה מהעם הנבחר, והרבה יותר.
ב.) נכון, גם הגויים פתחו הרבה דברים, לא בכדי אמרו חכמינו זכרונם לברכה: "חכמה בגויים תאמין".
ג.) כל ההישגים שמניתי לעיל הם הישגים מיוחדים כשלעצמם ואם תסתכל היטב ברשימה שהבאתי, תראה, שאני מניתי גם את המוסר ואת האמונה באל אחד שזה הבסיס לכל השאר ושאת זה אנחנו צריכים לחזור ולשדר כקולקטיב, זה אור לגויים, ולבסוף כמובן חברת מופת עצמאית בממלכתה, עם מרכז הרוחני העולמי בדמות בית המקדש, זה המטרה הסופית, זה היעד, עצם זה שמנסים להחריב אותנו ושום דבר לא עוזר לשונאינו רק מוכיח שאנחנו לא משהו נורמלי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כן אבל גם עצם זה שכולם שונאים אותנו גם מוכיח שאנחנו משהו לא נורמלי

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כן אבל גם עצם זה שכולם שונאים אותנו גם מוכיח שאנחנו משהו לא נורמלי
שוב, אני בהחלט מסכים עם הקביעה הזו שלך, ההודעה הזו שלך כבר נכתבה בוריאציות שונות במקורותינו כבר לפני אלפי שנים.
"הלכה ביודע שעשו שונא ליעקב", "שנאת עולם לעם עולם" הם רק שניים מדוגמאות רבות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אז אתה לא חושב שאם כולם שונאים אותך כדאי שתבדוק למה?

אם הייתה אתה עם עוד 4-5 אנשים והם כולם חושבים שאתה לא בסדר לא הייתה בודק למה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor

תגיד לי אתה, ברובד הכי פשוט, האם יש טיעון אנטישמי אחד שבאמת נכון?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תגיד לי אתה, ברובד הכי פשוט, האם יש טיעון אנטישמי אחד שבאמת נכון?

אפשר להתווכח על זה, שולטים בתקשורת? אולי, תעבי בצע? אני יותר מקשר את זה לחברה הישראלית מאשר ליהדות. אבל בכל שקר טוב יש קצת אמת. אם בנאדם אחד רואה אותך ברחוב ואומר בונא הבנאדם הזה הוא רע, ואז חבר שלו אומר אותו דבר אז אפשר להגיד סבבה הם חברים הם חושבים בצורה דומה אבל עם עוד 100 איש אומרים אותו דבר והם לא מכירים אחד את השני, אחד יפני אחד אמריקאי אחד אוסטרלי כנראה יש בזה משהו. אם זה נראה כמו חרא ומריח כמו חרא כנראה שזה חרא.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : יוני 17, 2009, 11:51:06 »

אני יגיד לך מה לא בסדר אצלנו...
יש לנו קרניים, אנחנו שמנים, יש לנו אף גדול, אנחנו מסריחים, אנחנו בלילה נהפכים לפרעושים ולעכברים
אנחנו מגלגלים בוחטות של כסף אין יהודי אחד שהוא עני ואין לו איזה בעלות על בנק או על איזה מפעל חשוב!

אלה פחות או יותר הטענות נגדינו... יאנטישמי דפוק
מיליוני איש באירופה הסכימו עם זה אז בטח שזה אומר שזה נכון הרי כמו שאמרת(רק במילים אחרות)
אם אתה נראה כמו פרעוש יש לך אף גדול ואתה מריח מסריח ואתה הולך כמו אחד שמגלגל הרבה כסף -אז אתה יהודי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : יוני 17, 2009, 11:54:21 »
אני יגיד לך מה לא בסדר אצלנו...
יש לנו קרניים, אנחנו שמנים, יש לנו אף גדול, אנחנו מסריחים, אנחנו בלילה נהפכים לפרעושים ולעכברים
אנחנו מגלגלים בוחטות של כסף אין יהודי אחד שהוא עני ואין לו איזה בעלות על בנק או על איזה מפעל חשוב!

אלה פחות או יותר הטענות נגדינו... יאנטישמי דפוק
מיליוני איש באירופה הסכימו עם זה אז בטח שזה אומר שזה נכון הרי כמו שאמרת(רק במילים אחרות)
אם אתה נראה כמו פרעוש יש לך אף גדול ואתה מריח מסריח ואתה הולך כמו אחד שמגלגל הרבה כסף -אז אתה יהודי.

דבר ראשון אני יהודי אני לא יכול להיות אנטישמי, דבר שני תבין מה שאני מנסה להגיד, תנסה לחשוב למה שונאים אותך. הערבים שונאים אותך ואנחנו שונאים אותם כי אנחנו אויבים זה רק טבעי ודבר חיובי לשנוא את האויב ושהאויב שונא אותך. אבל למה כשאתה אומר סתם נגיד לדוגמא לאירופאי יהודי הוא ישר חושב על חמדנות או על משהו שלילי? למה כשאתה אומר את זה לאוסטרלי, יבשת נפרדת!! הם חושבים אותו דבר. אתה לא רואה פה איזה משהו שחוזר על עצמו?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
דבר ראשון אני יהודי אני לא יכול להיות אנטישמי, דבר שני תבין מה שאני מנסה להגיד, תנסה לחשוב למה שונאים אותך. הערבים שונאים אותך ואנחנו שונאים אותם כי אנחנו אויבים זה רק טבעי ודבר חיובי לשנוא את האויב ושהאויב שונא אותך. אבל למה כשאתה אומר סתם נגיד לדוגמא לאירופאי יהודי הוא ישר חושב על חמדנות או על משהו שלילי? למה כשאתה אומר את זה לאוסטרלי, יבשת נפרדת!! הם חושבים אותו דבר. אתה לא רואה פה איזה משהו שחוזר על עצמו?
בוא אני יגיד לך דבר כזה
ממש אבל ממש לא מעניין אותי למה מטיפים לילד בן 4 לשנוא אותי אותך וכל יהודי אחר
אולי בגלל ישו או כל סיבה אחרת שתיהיה, אני יהודי אני רוצה שיהיה טוב לעם שלי שנחייה בארץ ישראל
ומה אכפת לי מסטפן מגרמניה ששונא אותי או מוחמד מצרפת או צ'רלי מאוסטרליה מצידי שיהפכו את הדגל הלאומי
שלהם לצלב קרס, יהודי שרוצה מקום מקלט ומפריע לו האנטישמיות בעולם שיבוא לפה ושלא יבכה
שרע לו שמה אבל הוא לא רוצה לעזוב כי יש לו עסק.
פה נמצאת המדינה של היהודים וב"ה אנחנו שולטים על ארץ ישראל. ושכל האנטישמים בעולם יקפצו לי

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה שאתה שם עליהם זין זה בסדר אבל זה לא הופך את הטענה שלי ללא נכונה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה הופך אותה ללא מעניינת מבחינתי, אני לא מתחמק מלענות לך על השאלה למה שונאים אותנו
זה פשוט לא משהו שאני מתעמק בו וחוקר עליו, אני מבין בגדול ששונאים אותנו בגלל הסיפור עם ישו
ועוד כל מיני דיעות קדומות אבל לא מעבר לזה, למה אתה מבין למה שונאים אותנו?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה הופך אותה ללא מעניינת מבחינתי, אני לא מתחמק מלענות לך על השאלה למה שונאים אותנו
זה פשוט לא משהו שאני מתעמק בו וחוקר עליו, אני מבין בגדול ששונאים אותנו בגלל הסיפור עם ישו
ועוד כל מיני דיעות קדומות אבל לא מעבר לזה, למה אתה מבין למה שונאים אותנו?

אף אחד לא אוהב בנאדם שמדבר הרבה ולא עושה כלום. העם היהודי מראשיתו מפציץ בתארים כמו אור לגויים, ובשורה התחתונה בכל הזדמנות הם פירקו לנו את הצורה ואנחנו כיהודים לא הגבנו. איזה עוד עם בעולם עבר 5 שואות? איזה עוד עם בעולם חי כיום עם האויב באותה מדינה? לא משנה ממה נובאות התופעות האלו בגלל זה שונאים אותנו. ובגלל התופעות האלו אני לא מבין איך כזה עם יכול לקרוא לעצמו עם מובחר, אור לגויים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אפשר להתווכח על זה, שולטים בתקשורת? אולי, תעבי בצע? אני יותר מקשר את זה לחברה הישראלית מאשר ליהדות. אבל בכל שקר טוב יש קצת אמת. אם בנאדם אחד רואה אותך ברחוב ואומר בונא הבנאדם הזה הוא רע, ואז חבר שלו אומר אותו דבר אז אפשר להגיד סבבה הם חברים הם חושבים בצורה דומה אבל עם עוד 100 איש אומרים אותו דבר והם לא מכירים אחד את השני, אחד יפני אחד אמריקאי אחד אוסטרלי כנראה יש בזה משהו. אם זה נראה כמו חרא ומריח כמו חרא כנראה שזה חרא.
שולטים בתקשורת? תן לי שם של מו"ל יהודי אחד (ולא בישראל) בתקשורת העולמית בבקשה!
תעבי בצע? אני יכול לתת רשימה שלמה של גויים שעשו דברים מזוועים ופשעים בשם תאוות הבצע שהעבירה אותם על דעתם, ממרתה סטוארט ועד הרמן גרינג ומה שביניהם, תאוות בצע זה תופעה כלל אנושית ולא דבר שמיוחד ליהודים.
מה זה אם יש הרבה אנשים אומרים משהו אז כנראה שזה נכון, איזה מן טיעון מטומטם, פעם כל העולם חשב שהעולם שטוח ושהוא נמצא במרכז היקום, הם צדקו? האם היה בזה אפילו "קצת אמת"? מספרית, יש הרבה יותר הינדים מיהודים, למה שלא תלך תהיה הינדי? או נוצרי? או מוסלמי? או בודהיסטי?
לסיכום, אין מה להתווכח, הדיום לא מתחיל בכלל.
טעות גדולה בידך, יהודי יכול ועוד איך להיות אנטישמי, יהודים נוטפי שנאה עצמית, יש כמו זבל בעולם, מיוסי ביילין עבור בנועם חומסקי וכלה ברם עמנואל.
למה שונאים אותי? עכשיו השאלה היא במי מדובר (מוסלמי בגלל טיעון X נוצרי בגלל טיעון Y מרקסיסט בגלל טיעון Z, קפיטליסט בגלל טיעון A, פשיסט/ניאו-נאצי בגלל טיעון B, והשאר בגלל החשפות לשקרים של הפרוטוקולים של זקני ציון) ומעבר לכך, שנאה היא לא בין אויבים, ישנם די והותר עמים שמתעבים עמים אחרים לא בגלל שהם אויבים אלא בגלל דעות קדומות ורגש בלתי רציונלי, שנאה היא לא תמיד אלמנט רציונלי.
יכולים גם בני עם אחד לשנוא האחד את השני, נניח ואני אוהד קבוצת כדורגל מסויימת, ומישהו אחר אוהד קבוצה יריבה שיש ביניהם תחרות רבת שנים, והוא שונא אותי בשל כך, האם אני צריך בגלל זה לפשפש במעשי וכדו' בגלל השנאה הבלתי רציונלית הזו?
מה זה הקשקוש הזה?
אף אחד לא אוהב בנאדם שמדבר הרבה ולא עושה כלום. העם היהודי מראשיתו מפציץ בתארים כמו אור לגויים, ובשורה התחתונה בכל הזדמנות הם פירקו לנו את הצורה ואנחנו כיהודים לא הגבנו. איזה עוד עם בעולם עבר 5 שואות? איזה עוד עם בעולם חי כיום עם האויב באותה מדינה? לא משנה ממה נובאות התופעות האלו בגלל זה שונאים אותנו. ובגלל התופעות האלו אני לא מבין איך כזה עם יכול לקרוא לעצמו עם מובחר, אור לגויים.
א.) לא נכון, המציאות הזאת הייתה רק בגלות, שלא הייתה בידינו האפשרות להגיב.
ב.) איזה עוד עם בעולם חי כיום עם האויב באותה מדינה? אתה באמת שואל שאלה כזו דבילית? טוב, בא נראה, צפון אירלנד (קתולים מול פרוטסטנטים), ספרד (באסקים, קטלונים), רוסיה (מוסלמים ונוצרים אורתודוכסים), הודו (מוסלמים, סיקים, הינדים), תאילנד (בודהיסטים מול מוסלמים) סרי לנקה (הינדים מול טמילים), איראן (שיעים, סונים, יהודים, זורואסטרים, נוצרים אשורים, כורדים), לבנון (אני לא אתחיל למנות בכלל את העדות), סוריה (כנ"ל), מצרים (מוסלמים מול קופטים), אירופה (מוסלמים מול כל השאר), ארה"ב (כנ"ל), קנדה (כנ"ל, וכן את נושא קוויבק), פיליפינים (מוסלמים מול נוצרים), אינדונזיה (מוסלמים מול בודהיסטים ונוצרים), פקיסטן (סונים מול שיעים ושניהם מול נוצרים), עיראק (איפה היית ב-6 שנים האחרונות?), סעודיה ובחריין (סונים מול שיעים), סודן (מוסלמים מול נוצרים), ארצות המגרב (ערבים מול ברברים).
ושוב, היותנו העם הנבחר, לא נובע משואות או שנאה, אלא מהגילוי האלוקי לעמו בהר סיני, זה הכל.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שולטים בתקשורת? תן לי שם של מו"ל יהודי אחד (ולא בישראל) בתקשורת העולמית בבקשה!
תעבי בצע? אני יכול לתת רשימה שלמה של גויים שעשו דברים מזוועים ופשעים בשם תאוות הבצע שהעבירה אותם על דעתם, ממרתה סטוארט ועד הרמן גרינג ומה שביניהם, תאוות בצע זה תופעה כלל אנושית ולא דבר שמיוחד ליהודים.
מה זה אם יש הרבה אנשים אומרים משהו אז כנראה שזה נכון, איזה מן טיעון מטומטם, פעם כל העולם חשב שהעולם שטוח ושהוא נמצא במרכז היקום, הם צדקו? האם היה בזה אפילו "קצת אמת"? מספרית, יש הרבה יותר הינדים מיהודים, למה שלא תלך תהיה הינדי? או נוצרי? או מוסלמי? או בודהיסטי?
לסיכום, אין מה להתווכח, הדיום לא מתחיל בכלל.טעות גדולה בידך, יהודי יכול ועוד איך להיות אנטישמי, יהודים נוטפי שנאה עצמית, יש כמו זבל בעולם, מיוסי ביילין עבור בנועם חומסקי וכלה ברם עמנואל.
למה שונאים אותי? עכשיו השאלה היא במי מדובר (מוסלמי בגלל טיעון X נוצרי בגלל טיעון Y מרקסיסט בגלל טיעון Z, קפיטליסט בגלל טיעון A, פשיסט/ניאו-נאצי בגלל טיעון B, והשאר בגלל החשפות לשקרים של הפרוטוקולים של זקני ציון) ומעבר לכך, שנאה היא לא בין אויבים, ישנם די והותר עמים שמתעבים עמים אחרים לא בגלל שהם אויבים אלא בגלל דעות קדומות ורגש בלתי רציונלי, שנאה היא לא תמיד אלמנט רציונלי.
יכולים גם בני עם אחד לשנוא האחד את השני, נניח ואני אוהד קבוצת כדורגל מסויימת, ומישהו אחר אוהד קבוצה יריבה שיש ביניהם תחרות רבת שנים, והוא שונא אותי בשל כך, האם אני צריך בגלל זה לפשפש במעשי וכדו' בגלל השנאה הבלתי רציונלית הזו?
מה זה הקשקוש הזה?א.) לא נכון, המציאות הזאת הייתה רק בגלות, שלא הייתה בידינו האפשרות להגיב.
ב.) איזה עוד עם בעולם חי כיום עם האויב באותה מדינה? אתה באמת שואל שאלה כזו דבילית? טוב, בא נראה, צפון אירלנד (קתולים מול פרוטסטנטים), ספרד (באסקים, קטלונים), רוסיה (מוסלמים ונוצרים אורתודוכסים), הודו (מוסלמים, סיקים, הינדים), תאילנד (בודהיסטים מול מוסלמים) סרי לנקה (הינדים מול טמילים), איראן (שיעים, סונים, יהודים, זורואסטרים, נוצרים אשורים, כורדים), לבנון (אני לא אתחיל למנות בכלל את העדות), סוריה (כנ"ל), מצרים (מוסלמים מול קופטים), אירופה (מוסלמים מול כל השאר), ארה"ב (כנ"ל), קנדה (כנ"ל, וכן את נושא קוויבק), פיליפינים (מוסלמים מול נוצרים), אינדונזיה (מוסלמים מול בודהיסטים ונוצרים), פקיסטן (סונים מול שיעים ושניהם מול נוצרים), עיראק (איפה היית ב-6 שנים האחרונות?), סעודיה ובחריין (סונים מול שיעים), סודן (מוסלמים מול נוצרים), ארצות המגרב (ערבים מול ברברים).
ושוב, היותנו העם הנבחר, לא נובע משואות או שנאה, אלא מהגילוי האלוקי לעמו בהר סיני, זה הכל.

בקשר לטיעונים של האנטישמיות אני לא מסכים איתם ואני לא מקבל אותם אבל עובדה שהם קיימים ולמה מכל העמים הם קיימים על היהודים?

ויהודים כדוגמת יוסי ביילין הם לא אנטישמים הם פשוט פחדנים והם מדחיקים את האמת לא משנאת יהודים אלא מפחד. אני חותם לך שאם בהפגנה הבאה של אנשי השמאל יבואו 50 יסמניקים ולא יחלקו להם כאפות, יכניסו אותם לבית חולים כל אחד מהם הם בחיים לא יצאו להפגין יותר. לזה שווה האמונה שלהם במטרתם.

וזה ממש לא רק בגלות, תסתכל על המלחמה האחרונה בעזה הגענו לעומק עזה היינו כמה? 5-10 ק"מ משליט? ממנהיגי חמאס שנשארו ברצועה? אבל לא, נסגונו בשניה האחרונה.

אתה צודק יש עוד הרבה עמים שחיים עם אויב במדינה לא ניסחתי את זה נכון, הכוונה שלי היא למספר העמים שהיה להם כל כך הרבה הזדמנויות והצדקות להפטר מאויביהם אבל עדיין שמרו אותם בקרבם. ובלבנון זה המון קבוצות שכל אחד מהן נאבקת על שליטה במדינה, בישראל זו מדינה ברורה ליהודים אבל משום מה הערבים חיים פה כמו מלכים.

ובקשר לקטע של הכדורגל, 2 אנשים שאוהדים קבוצות שונות זה עניין של יריבות, המורעלים לוקחים את זה לשנאה וכעס אבל זה עניין של אהדה. ולא יכול להיות שכולם אוהדים את קבוצה א' ורק אתה את קבוצה ב'. אני לא נגד היהדות אבל מה שאני כן ישמח להבין זה איך במשך 3000 שנה כל העולם ללא יוצא מן הכלל היה נגדינו? איך הבאנו את זה על עצמינו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בקשר לטיעונים של האנטישמיות אני לא מסכים איתם ואני לא מקבל אותם אבל עובדה שהם קיימים ולמה מכל העמים הם קיימים על היהודים?
ויהודים כדוגמת יוסי ביילין הם לא אנטישמים הם פשוט פחדנים והם מדחיקים את האמת לא משנאת יהודים אלא מפחד. אני חותם לך שאם בהפגנה הבאה של אנשי השמאל יבואו 50 יסמניקים ולא יחלקו להם כאפות, יכניסו אותם לבית חולים כל אחד מהם הם בחיים לא יצאו להפגין יותר. לזה שווה האמונה שלהם במטרתם.
וזה ממש לא רק בגלות, תסתכל על המלחמה האחרונה בעזה הגענו לעומק עזה היינו כמה? 5-10 ק"מ משליט? ממנהיגי חמאס שנשארו ברצועה? אבל לא, נסגונו בשניה האחרונה.
אתה צודק יש עוד הרבה עמים שחיים עם אויב במדינה לא ניסחתי את זה נכון, הכוונה שלי היא למספר העמים שהיה להם כל כך הרבה הזדמנויות והצדקות להפטר מאויביהם אבל עדיין שמרו אותם בקרבם. ובלבנון זה המון קבוצות שכל אחד מהן נאבקת על שליטה במדינה, בישראל זו מדינה ברורה ליהודים אבל משום מה הערבים חיים פה כמו מלכים.
ובקשר לקטע של הכדורגל, 2 אנשים שאוהדים קבוצות שונות זה עניין של יריבות, המורעלים לוקחים את זה לשנאה וכעס אבל זה עניין של אהדה. ולא יכול להיות שכולם אוהדים את קבוצה א' ורק אתה את קבוצה ב'. אני לא נגד היהדות אבל מה שאני כן ישמח להבין זה איך במשך 3000 שנה כל העולם ללא יוצא מן הכלל היה נגדינו? איך הבאנו את זה על עצמינו?
מכל העמים הם קיימים על היהודים, לא בהכרח, על פי המוסלמים כל מי שלא מוסלמי נמצא באותו סירה, נוצרים יהודים זורואסטרים וסוגדי כריסטיאנו רונאלדו.
באירלנד נאמרו כבר הרבה טיעוני שנאה בין הצדדים כנ"ל בכל שאר הדוגמאות שהבאתי בהודעה הקודמת.
ולגבי הפגנות השמאל, בא נראה, טרחת לראות מה קורה בנעלין ובילעין, הם חוטפים שם יפה ובכל זאת חוזרים להתפרע ולפגוע בחיילי צה"ל ומג"ב.
שוב, מבצע "עופרת יצוקה" היה עלבון לאינטלגנציה, וזה בגלל שמי ששולט בישראל זה אליטה של בוגדים ותבוסתנים, אכולי שנאה עצמית.
וכי להודים לא היו סיבות להפטר מהמוסלמים שלהם? ואירופה? וארה"ב?
ובעניין הכדורגל, מה, לא יכול להיות שקבוצת פאר כמו מנצ'סטר יונייטד יהיו לא הרבה יותר אוהדים מאשר הפועל ג'לג'וליה?
לא כל העולם היה כל הזמן נגדנו, יש די והותר עמים שלא נגועים באיזה קשר סיבתי ליהודים, שלא יודעים מה זה יהודי וזה לא מעניין אותם באמת, מעבר לאינטרס העצמי שלהם, מהמזרח הרחוק (כל מי שלא נוצרי או מוסלמי) ועד השבטים הקניבלים ביערות האמזונס.
ואנחנו לא הבאנו את זה על עצמנו, עצם הנסיון שלך לחשוב כל הזמן כאילו יש איזה אמת בשנאה כלפינו ורק צריך לחפש את הסיבה, מראה לי שכנראה גם אתה  נגוע בשנאה עצמית ואנטישמי לא קטן בעצמך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני אנטישמי? זה מעניין, יכול להיות שאתה צודק לא חשבתי על זה. מה הופך אותי לאנטישמי שאני לא אוהב את מה שנהיה מהעם שלי? שאני חושב שיש לי עם של קוקסינלים? אתה אוהב את איך שהעם נראה היום? אתה אוהב את איך שמדינה נראית היום? רק מה שאמרת על עופרת יצוקה ועל ההנהגה שלנו שם אותך באותה סירה יחד איתי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני אנטישמי? זה מעניין, יכול להיות שאתה צודק לא חשבתי על זה. מה הופך אותי לאנטישמי שאני לא אוהב את מה שנהיה מהעם שלי? שאני חושב שיש לי עם של קוקסינלים? אתה אוהב את איך שהעם נראה היום? אתה אוהב את איך שמדינה נראית היום? רק מה שאמרת על עופרת יצוקה ועל ההנהגה שלנו שם אותך באותה סירה יחד איתי.
את העם שלך אוהבים גם אם הוא מדרדר לתהומות רבה, זה אהבה שלא תלויה בדבר, ביקורת זה דבר אחד אבל זה עדיין ביקורת כלפי חלקים מסויימים בעם שאני מזהה כבוגדניים, את העם כיחידה אחת, אני אוהב עד מוות ומעבר לו.
אני אולי לא אוהב בלשון המעטה הרבה דברים במצב היום אבל מאידך אני לא מחפש מתחת לבלטה ליגטימציות לשנאת העם שלי, וזה אנטישמיות ולא, ידידי, אנחנו ממש לא באותה סירה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מתכחש לעם שלי פשוט אני אומר את האמת בקול רם, יש לנו עם דפוק. דפוק עד העצם. אני מוכן להלחם ולמות למען העם שלי למען א"י אבל זה מתוך כבוד ותחושת מחויבות לא מתוך אהבת העם או לפחות מה שנהיה ממנו היום

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני לא מתכחש לעם שלי פשוט אני אומר את האמת בקול רם, יש לנו עם דפוק. דפוק עד העצם. אני מוכן להלחם ולמות למען העם שלי למען א"י אבל זה מתוך כבוד ותחושת מחויבות לא מתוך אהבת העם או לפחות מה שנהיה ממנו היום
אמא אוהבת את ילדיה גם כאשר התנהגותם מזוויעה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אמא אוהבת את ילדיה גם כאשר התנהגותם מזוויעה.

נכון מאוד! אבל כשהתנהגותם מזוויעה היא לא אומרת להם כמה שהם טובים. בדיוק כמו שהעם כמו שהוא היום לא יכול לטעון לעליונות כלשהיא, אור לגויים.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
באמת שאני לא מבין אותך...