סקר

מצעד-התועבה של ההומואים הסוטים והחולים

ה' ישלם לרשעים האלו
4 (36.4%)
רשעים מרושעים
0 (0%)
שה' יתן להם רפואה שלמה
7 (63.6%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: מצעד-התועבה של ההומואים הסוטים והחולים  (נקרא 19879 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

היום לצערי הרב מתקיים מצעד-תועבה בתל-אביב של ההומואים הסוטים :old_Angry2: אני לא מבין דבר אחד במה הם בדיוק מתגאים? הם צריכים להתבייש בסטייה שלהם!!
וקל-וחומר מהעונש שמצפה לרשעים האלו הם עבריינים כלפי-שמיים שחייבים סקילה לפי התורה.

סדום-ועמורה כבר אמרנו?
איך הפכו את הסטייה הזאת ללגיטמית? היום להיות סוטה כזה זה "אין" כבר לא משהו חריג כמו פעם,ארץ-ישראל לא סובלת תועבה כזאת.
והסוטים האלו גם מכנים את מי שמתנגד להם כ "הומופובים" "גזענים".

שלא יבלבלו את השכל שהם "נולדו ככה" זה שקר!!! עובדה שזלמן שושי שהיה גם הומו בעבר חזר-בתשובה וכיום הוא מרצה כנגד התועבה הזאת.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : יוני 12, 2009, 11:49:25 »
יש בזה גם משהו גנטי כמו בכל עיוות אחר בטבע.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #2 ב- : יוני 12, 2009, 12:16:45 »
רן - אנשים לועגים לדברים שהם אינם מבינים בהם.

ראשית, הומוסקסואליות זו סטייה מינית, שכנראה גם ברובה מולדת.  כך, שיש להתייחס לאנשים הללו בכבוד הראוי לבעלי מום.
אחוזם באוכלוסיה גבוה יחסית ואני בטוח שיש בסביבתך כאלה ואינך מודע לכך אפילו (כן כן, ואם אתה חושב שלא, אז אתה כמו אחמניג'ד שסבור שאין הומואים באיראן).

במה הם גאים?  האמת, אין במה להתגאות... והם יודעים זאת.  נניח שהיית נכה, על כסא גלגלים, האם היית כל היום יושב בבית ומתבייש?  התשובה היא שאם לא היית אדם מתרפס, היית מנסה לנהל אורך חיים נורמלי ככל שניתן ולא עוסק כל העת בבושה ומכאן שבחרו בשם גאווה, כלומר שהם אינם מתביישים בבעיה שלהם.

בנוגע למצעד.
אני חושב שיש להם זכות מלאה לצעוד ושיקראו למצעד שלהם איך שהם רוצים.  מדובר באוכלוסיה עובדת, יצרנית ואם הם לא ישתלבו כראוי באוכלוסיה אז הן יפנו כמובן לפשיעה\אנרכיה וכו'.

מה שכן, דבר שאני לא כ"כ מבין הוא את אופי המצעד - מדוע חייבים להתפשט?  מה הקטע?  מה הקשר בין זה שהם נמשכים לבני מינם ובין התפשטות בציבור?  זה הדבר המביש לטעמי ומשיחות עם הומוסקסואלים רבים, הם סולדים מההתנהגות הזו שמוציאה שם רע לקהילה.
אני גם חושב שזכותם לצעוד בכל מקום בארץ אך עליהם לכבד את המקומות שבהם הם צועדים - כלומר, אם הם החליטו לצעוד בירושלים (שאני לא מבין למה צריך לעשות זאת, אבל זכותם), אז שיצעדו לבושים, בצורה מכובדת כבני אדם ולא לתת למצעד הזה אופי של קרקס.  כפי שאם תנועת ימין הייתה צועדת בכפר ערבי, הם היו מניפים אמנם את דגל ישראל (שאם הוא מפריע לערבים זו בעיה שלהם), אך מתוך כבוד למקום הם לא היו שותים בירות ומציירים חזירים.

לגבי זלמן שושי, שבנוסף להיותו בעל סטייה מינית למיטב זכרוני הוא גם בן אדם מסובב, אינני עוקב אחר מעשיו בתקופה זו אך הוא אינו הומוסקסואל כי אם טרנסקסואל שזו בעיה מסוג אחר.  דבר נוסף, רבים מחברי הפורום נוטים לקחת מקרה יחיד ולחשוב שאם הוא אירע, אז הוא משליך על כל המקרים בעולם וזה כמובן לא נכון, ככה לא מוכיחים שום דבר.
« עריכה אחרונה: יוני 12, 2009, 12:20:10 על ידי Neo »

מנותק שמע ישראל

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לֹא-יָמוּשׁ סֵפֶר הַתּוֹרָה הַזֶּה מִפִּיךָ
    • אתר לקירוב יהודים לתורת ה'
« להגיב #3 ב- : יוני 12, 2009, 12:41:23 »
בס"ד

זה לא משנה אם זה מולד או לא, לפתור את הבעיה אפשר
זה כמו שאדם הוא כעסן, אז בגלל שהוא כעסן הוא יתן מכות לאנשים, והטעה שלו היא שהוא נולד כעסן

העיניין הוא שזה תירוץ בשבילהם כדי להצדיק את הבהמיות שלהם
והכי טיפשי שהם אומרים שזה דבר טיבעי ואפילו גילו את זה אצל חיות, הם בעצמם אומרים שהם חיות...
אז אם הם חיות מה הם מסתובבים חופשי?
וממתי שוטרים צריכים לשמור עליהם?
איפה השמאל המשוגע שקופץ כמו חמור נגד ההוצאות על שמירה של מתנחלים? הרי פה סתם מוציאים כסף של שמירה על הבהמות האלה
אנחנו חייבים לקרב יהודים לה' תפיצו את הלינקים הבאים !
מרכ הישועות - http://rabanim.net/index-tfilot.asp
לכל שאלה תשובה ! - http://www.shofar.net/site/faq.htm
שמירת ברית קודש ! - http://emet.org.il/brit/index6.htm
הצופן התנכ"י - http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=890

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #4 ב- : יוני 12, 2009, 12:42:56 »
מי שומר עליהם?  אין יישובים מיוחדים להומואים כידוע לי.

מדובר באבטחה של מצעד, דבר שנעשה בכל מצעד\הפגנה\עצרת\אירוע ספורט שמתקיים.

אשמח אם תעדכן אותי איך אפשר פתור את הבעיה.
« עריכה אחרונה: יוני 12, 2009, 12:47:21 על ידי Neo »

מנותק Bravo, Dr. Karadzic

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : יוני 12, 2009, 12:46:46 »
May the Messiah come, please God, and may he be involved in helping people getting married, so this may partly solve these kind of problems, please God. Meanwhile, I would like anyone-who can kindly take some video shots of the above-mentioned parade in Jerusalem and the demonstrations against it-to to kindly send these video shots to me if possible

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #6 ב- : יוני 12, 2009, 13:00:16 »
משכב זכר קיים בתנ"ך עצם העובדה שקיים איסור על כך מעידה שזה היה קיים אז ביחד עם משכב בהמה,ניאוף,גילוי עריות.אנשים נוהגים לקיים יחסי מין בצורה שונות כמו למשל אורגיות שהיו בפולחן הבעל והעשתורת.
יש סטיות מין חמורות שלא ניתנות לטיפול:פדופיליה,נקרופיליה,ביסטסקסואליות.
הרי שמע ישראל שכונתו טובה לא הציע לנו פתרון לניאוף,זנות,גילוי עריות אז אין לו פתרון למשכב זכר,משכב נקבה,לסביות,הומוסקסואליות.
פתרון פסיכולוגי ואפילו כלא לא הועיל לפדופילים.גילוי עריות,ניאוף קיים גם אצל אנשים דתיים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ליוסי1 ידידי-היקר בוודאי שיש פתרון!!!
« להגיב #7 ב- : יוני 12, 2009, 13:23:40 »
בס"ד

דבר-ראשון לפדופילה יש היום תרופות שמורידות את החשק-המיני לאפס.
ומי שיש לו נטייה-מינית הומוסקסואלית חייב להתגבר על היצר-הרע שלו בדיוק כמו שמי שיש לו יצר-הרע חזק לאכול שרצים וטרפות,שיקרא את חומרת-האיסור של משכב-זכר שלפי התורה הוא חייב סקילה אם הוא בא על זכר חלילה.

בכל-מקרה התירוצים שלהם לא יעזרו להם כאשר ה' יחליט לקחת אותם הם ישלמו על כל מעשיהם הרעים שעשו בעולם-הזה הם רוצים להתפקר? בבקשה!!! רק שידעו שיש מחיר כבד לזה והעתיד שלהם יהיה רע-ומר גם בעולם-הזה וקל-וחומר בעולם-הבא כאשר הם יתנו דין-וחשבון על מעשיהם בעולם-הזה.

ומה יהיה איתם בגיל 60? הם יהיו גלמודים ובודדים, לעומת אדם שמתחתן עם אשה ומקים משפחה ומביא ילדים וחי באושר.
אין להם זכות לעשות מעשים כאלו בארץ-הקודש ארץ-ישראל מוקיעה עוברי-עבירה והמעשים הרעים שלהם מביאים אסונות לכל עם-ישראל כי בעם-ישראל יש ערבות כולנו ערבים זה לזה.
והמעשים הרעים שלהם מביאים חרון-אף לעולם הם מכעיסים את ה' ה' שונא זימה.

למה שהם לא יעשו את המצעד שלהם במכה או בוותיקן?

מנותק Bravo, Dr. Karadzic

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : יוני 12, 2009, 13:37:28 »
"בעם-ישראל יש ערבות כולנו ערבים זה לזה".
I therefore call anyone who has a relative who is gay to help him/her find a proper shiduch from the opposite sex
"למה שהם לא יעשו את המצעד שלהם במכה"
I am really curious to know what a fanatic Muslim would do uppon being told that Mehmed the Conquerer, the Ottoman sultan who conquered Constantinopole, was a homo and a lover of Radu the Handsome, the younger brother of Dracula

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

כל-הכבוד לברוך מרזל ואיתמר בן-גביר גיבורי-ישראל O0 מקדשים שם-שמיים בשביל כולנו.
שהחרדים ילמדו מהם.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

איתמר הגבר :old_afro:

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #11 ב- : יוני 12, 2009, 15:34:58 »
לא ניתן לעשות זאת במכה כי כידוע לך - אצל המוסלמים אין הומואים....

לא יעזור למצוא לאנשים הללו שידוך, הם לא מסוגלים להתקרב לאשה בדיוק כמו שאתם לא מסוגלים להתקרב לגבר (ואיזו אשה תרצה אותם?!)
גם אם ישדכו להם משהי (וזה יהיה בכפייה) הם לא יהיו מסוגלים לשכב עמה בדיוק כפי שאתם לא הייתם מסוגלים לשכב עם גבר.
אף רבן או פסיכולוג לא יכול לטפל בזה, מדובר בבעיה שברובה גנטית ולא קיים כיום פתרון.

ההתנהגות המוחצנת של מיעוט מההומואים גורם נזק רב לקהילה הזו, תמיד בתקשורת ידאגו לצלם את החשופים והדוחים ביותר במצעד.

אין מה להשוות לפדופיליה.  פדופילים משדלים ילדים ע"מ לשכב עמם והילד אינו מודע למעשיו או שהם נכפים עליו.  במקרה של הומואים הם מוצאים שותפים ומבצעים עמם מעשים מתוך רצון ובפרטיות.

חילול השם?
אז עד למציאת פיתרון אמיתי (בתרופות\גנטיקה) אני מציע שתשאירו לה' לטפל בהם.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : יוני 12, 2009, 15:39:42 »
יש משהו במה שיוסי אומר.
הפתרון היחיד לדברים כאלה הוא יראת שמיים ויראת חטא. מעבר לזה, מי שלא מאמין, אין לו סיבה שלא לעבור על כל תרי"ג מצוות ולעבור על כל האיסורים, ממילא הוא לא חושב שזה באמת אסור או שהוא יענש על זה, ויש רשות לעשות הכל.
איך אמרו בגמרא, או שאני חושב שאמרו את זה בגמרא: זו בעיה לאכול חזיר? גילוי עריות זה מגעיל? ממש לא. אלא שהקב"ה גזר שאין לעשות כן, ובגלל זה אנחנו לא עושים זאת.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ההבדל בין הומואים לפדופילים
« להגיב #13 ב- : יוני 12, 2009, 15:48:55 »
בס"ד

אתה יודע מה ההבדל בין הומואים לפדופילים? שהפדופילים לפחות מתביישים במעשים שלהם!!!
וההומואים מתגאים במעשים המגעילים-והדוחים שלהם :yuck:

וזה שקר לומר שזה מולד אין דבר כזה לפי תורת-ישראל!!!
הם פשוט רוצים לתת דרור ליצרים שלהם,ועכשיו תגיד לי "מחקרים ומדענים הוכיחו זאת" אז שתדע שאותם מדענים וחוקרים הם אנשים כופרים ואפיקורוסים אז כך שתיקח את הדברים שלהם בערבון-מוגבל.

ובטח שאפשר להתגבר על הסטייה הזאת ולהוכחה כך את זלמן שושי שהוא לא "טרנסקסואל" הוא היה הומוסקסואל שמתחפש לנשים וכיום הוא חזר-בתשובה ברוך-ה' ומרצה לבני-נוער כנגד התופעה החמורה והאיומה הזאת שנקראת הומוסקסואליות.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #14 ב- : יוני 12, 2009, 15:56:38 »
רן, זלמן שושי הוא טרנסקסואל ואתה בדיוק חיזקת את זה (מתחפש לנשים יא מצחיק?  כי הוא מרגיש שהוא אשה בגוף של גבר!!) ובוודאי שהוא מרצה כנגד הומואים כי הומואים שונאים טרנסקסואלים ולהיפך!

לא תכננתי לתת לך שום דבר על מה שמחקרים מוכיחים כיוון שגם אין בידי את הנתונים וגם הקפדתי עד כה לציין שעד כה לא השתכנעו שהדבר הוא לגמרי גנטי.

העלת במהלך הויכוח כמה טיעונים בעלי טעם אבל ההודעה האחרונה שלך, בדבר זה שהחוקרים כופרים וכו' מעידה על כך שאין לך יותר טיעונים במלאי.

בתור אקדמאי וחוקר, אפסיק כעת להגיב להודעות בדיון שמא אחשב לכופר (כנראה שאני כבר נחשב, אבל מטעמי נימוס לא אמרת זאת).
« עריכה אחרונה: יוני 12, 2009, 15:59:31 על ידי Neo »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ליהודי-היקר
« להגיב #15 ב- : יוני 12, 2009, 16:06:46 »
בס"ד

מחילה אם פגעתי-בך.

אבל רק רציתי לומר שהמחקרים בנושא הם "בערבון-מוגבל" כמו שלמדע אין תשובות הגיוניות בקשר לבריאת-העולם ולעומת-זאת לתורת-ישראל יש תשובה ופתרון פשוטים אז גם בנושא הזה לתורת-ישראל יש פתרונות.

הפתרון לאותם אנשים שסובלים מנטיות-הפוכות(הומוסקסואליות) לפי תורת-ישראל הם "סור-מרע ועשה-טוב" הכוונה שיתחילו להתקדש ולהיכנס לתורה ואז לא יהיה להם את כל הבילבולים האלו והשיגעונות.
התורה תנקה אותם הם כרגע נמצאים בטומאה בגלות-מצרים.

יש ארגון שעוסק בעזרה לאנשים כאלו שרוצים להירפא מהסטייה הזו הארגון נקרא "עצת-נפש" בראשות הרב שלמה אבינר.
ויש המון סיפורי-הצלחה על אנשים שסבלו מסטייה זו בעבר וכיום הם נשואים באושר עם נשותיהם.

אם אין אני לי מי לי אם הם לא יעזרו לעצמם הם ימשיכו לרדת מטה-מטה רח"ל.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : יוני 12, 2009, 17:53:47 »
Neo, חבל שאתה משקר לחברים בלי להביא אסמכתאות לדבריך.

אני מצהיר באחריות - אין אף מחקר שהוכיח שנטיות הפוכות הן גנטיות
ולא נרכשות
. לא נמצא, וגם לא ימצא, גן שאחראי על נטיות כאלו או אחרות.

יש אנשים עם נטיה לילדים, חיות, שואבי אבק ואגזוזי מכוניות -
אין לכך שום קשר לגנטיקה כי אם לאינדוקרינציה חברתיות.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #17 ב- : יוני 13, 2009, 20:20:07 »
ראשית כל,
לא אמרתי שהנטייה כולה גנטית (במקור "רובה" כלומר חלקה אינה גנטית)

אכן הדברים לא מוכחים לגמרי חרף עדויות הולכות וגוברות שיתכן שכך פני הדברים ועל כן גם סייגתי ב"כנראה".  מעניין שלכולם מותר לכתוב מה שבא להם אבל כשזה לא לרוחך, פתאום צריך אסמכתאות.

שנית,
טענה בסגנון: שטעיתי, שגיתי, או אינני מעודכן, הייתה מתקבלת בברכה אך לטעון שאינני דובר אמת במזיד ("משקר") בכדי להטעות את חברי הפורום זו הפרזה.  (גם m4a1 שקרן?)

עושה רושם שכדאי לעדכן הרבה חוקרים ומומחים על ההצהרה החד משמעית שלך שגם לא ימצא בעתיד שום הקשר גנטי לנטייה כזו או אחרת.

---
http://www.newscientist.com/article/dn6519
http://www.exgaywatch.com/wp/2006/09/gay-brothers-st/
http://www.livescience.com/health/060224_gay_genes.html
http://www.medpagetoday.com/OBGYN/Pregnancy/3641‎19
http://www.webmd.com/sex-relationships/news/20050128/is-there-gay-gene
« עריכה אחרונה: יוני 13, 2009, 20:33:05 על ידי Neo »

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : יוני 13, 2009, 21:26:44 »
רן - אנשים לועגים לדברים שהם אינם מבינים בהם.

ראשית, הומוסקסואליות זו סטייה מינית, שכנראה גם ברובה מולדת.  כך, שיש להתייחס לאנשים הללו בכבוד הראוי לבעלי מום.
אחוזם באוכלוסיה גבוה יחסית ואני בטוח שיש בסביבתך כאלה ואינך מודע לכך אפילו (כן כן, ואם אתה חושב שלא, אז אתה כמו אחמניג'ד שסבור שאין הומואים באיראן).

במה הם גאים?  האמת, אין במה להתגאות... והם יודעים זאת.  נניח שהיית נכה, על כסא גלגלים, האם היית כל היום יושב בבית ומתבייש?  התשובה היא שאם לא היית אדם מתרפס, היית מנסה לנהל אורך חיים נורמלי ככל שניתן ולא עוסק כל העת בבושה ומכאן שבחרו בשם גאווה, כלומר שהם אינם מתביישים בבעיה שלהם.

בנוגע למצעד.
אני חושב שיש להם זכות מלאה לצעוד ושיקראו למצעד שלהם איך שהם רוצים.  מדובר באוכלוסיה עובדת, יצרנית ואם הם לא ישתלבו כראוי באוכלוסיה אז הן יפנו כמובן לפשיעה\אנרכיה וכו'.

מה שכן, דבר שאני לא כ"כ מבין הוא את אופי המצעד - מדוע חייבים להתפשט?  מה הקטע?  מה הקשר בין זה שהם נמשכים לבני מינם ובין התפשטות בציבור?  זה הדבר המביש לטעמי ומשיחות עם הומוסקסואלים רבים, הם סולדים מההתנהגות הזו שמוציאה שם רע לקהילה.
אני גם חושב שזכותם לצעוד בכל מקום בארץ אך עליהם לכבד את המקומות שבהם הם צועדים - כלומר, אם הם החליטו לצעוד בירושלים (שאני לא מבין למה צריך לעשות זאת, אבל זכותם), אז שיצעדו לבושים, בצורה מכובדת כבני אדם ולא לתת למצעד הזה אופי של קרקס.  כפי שאם תנועת ימין הייתה צועדת בכפר ערבי, הם היו מניפים אמנם את דגל ישראל (שאם הוא מפריע לערבים זו בעיה שלהם), אך מתוך כבוד למקום הם לא היו שותים בירות ומציירים חזירים.

לגבי זלמן שושי, שבנוסף להיותו בעל סטייה מינית למיטב זכרוני הוא גם בן אדם מסובב, אינני עוקב אחר מעשיו בתקופה זו אך הוא אינו הומוסקסואל כי אם טרנסקסואל שזו בעיה מסוג אחר.  דבר נוסף, רבים מחברי הפורום נוטים לקחת מקרה יחיד ולחשוב שאם הוא אירע, אז הוא משליך על כל המקרים בעולם וזה כמובן לא נכון, ככה לא מוכיחים שום דבר.
בס"ד
אם הם היו מקיימים יחסי מין עם כלבים ??ועוד בפומבי ובנוסף עם שאר סוגים של בעלי חיים מה הייתה אז תגובתך?
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #19 ב- : יוני 13, 2009, 21:48:50 »
שכיוון שזה נעשה בניגוד לרצונם של הכלבים אני מתנגד.

(לפעילות מופקרת פומבית אני מתנגד כמובן גם אם זה בין גבר לאשה)
« עריכה אחרונה: יוני 13, 2009, 21:50:27 על ידי Neo »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #20 ב- : יוני 13, 2009, 22:13:10 »
רן ההומואים רוצים להתחתן עם גבר כך שלא יהיו גלמודים או לחיות איתו.
האלקשי מדעית לא תוכל להוכיח שיש אלוהים אז אתה רוצה הוכחה מדעית לגן של הומואים?אם ברצונך להתבסס אך ורק על מדע לא תוכל להוכיח מצווה כמו פרה אדומה.אם ברצונך ללכת לפי דת ואמונה אז תמשיך בקו כזה.
ההומאים כן מתביישים וזאת סטיגמה.המצעד שלהם מזמין הפגנות נגדם ובאילת דקרו אותם.לכן עדיף שלא יצעדו וישארו בארון.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #21 ב- : יוני 13, 2009, 22:31:33 »
יוסי,
למה אתה סבור שיש לאסור גם על מצעד בעל אופי צנוע?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #22 ב- : יוני 13, 2009, 22:39:23 »
ראשית הייתי במצעד והמצעד לא היה צנוע,המצעד פוגע בכבוד האישה.שנית זאת פרובוקציה.הסברתי שהמצעד פוגע בראש ובראשונה בהומואים.הרי לא נפלוש למיטת ההומו ונבדוק את טיב יחסי המין שלו אז למה מצעד?
אני אשאל אותך הפוך למה אתה תומך במצעד?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #23 ב- : יוני 13, 2009, 22:41:38 »
אני תומך במצעדים בעלי אופי צנוע (שלא מתקיימים כפי שציינת).

מאותה סיבה שיש לאפשר לכל אוכלוסיה להפגין\לצעוד, חופש הביטוי.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #24 ב- : יוני 13, 2009, 22:44:10 »
ואם הומו נדקר אז תקח זאת על מצפונך?אגב אם אישה רגילה תתלבש כמו במצעד אז היא תעצר על התערטלות בציבור.
הבא להורגך השכם להורגו