כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי  (נקרא 43460 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #200 ב- : אוגוסט 19, 2009, 20:12:11 »
בס"ד
שלום ושבוע טוב ומבורך לידידי היקר חיים בן פסח הי"ו.
שאלתי לשבוע זה היא, מה דעתך על מפלגת ה-BNP הבריטית ומפלגת ה-BJP ההודית?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #201 ב- : אוגוסט 20, 2009, 10:04:03 »
בס"ד

לחיים בן-פסח היקר מה נשמע? איך אתה מרגיש? הפעם רציתי לשאול אותך מה דעתך על כך שבארץ גודל נוער חסר ערכים שכל מה שמעניין אותו זה רק לצאת למועדוני-לילה לפאבים להיות עם נשים ולהשתכר בשתיית אלכוהול?  לא מעניין אותם שום דבר אחר חוץ מההבל, ורואים את התוצאות המרות בעליית אחוזי הפשיעה והאלימות בקרב הנוער חסר-הערכים .

ולצערי הרב חיים גם בקרב המבוגרים המצב הוא ככה למשל אם הם שומעים שמישהו פועל לטובת ארץ-ישראל וכנגד האויב הערבי-הנאצי יש"ו-שר"י  אז הם חושבים שהוא "הזוי" ו"קיצוני",  בקיצור חיים הם מתעסקים בשטויות ובהבל ולא מעניין כלום ממה שהולך במדינת-ישראל וזה ממש איום ונורא נכון?

מה דעתך על כך חיים? ואיך אתה חושב שצריכים לטפל בבעיה הזאת כרגע? על מנת שהציבור יצא מהאדישות הזאת.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #202 ב- : אוגוסט 20, 2009, 23:32:25 »
שלום חיים הי"ו.
אשמח אם יש בידך מידע אודות היהודי עובדיה בן שלוּם (שכבר הזכרתי אותו בפורום) ולרב הדעות הוא(היהודי) שכתב את הקוראן.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #203 ב- : אוגוסט 21, 2009, 12:04:34 »
חיים היקר.
בקשה לי אלייך אם תוכל להפריד את התשובה על שאלתו של "ראש פתוח" ולחצוץ אותה משאר התשובות,ולהעלות זאת ליוטיוב,זה יהיה נהדר.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק NatiMan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • פלסטין = השקר של המאה ה20+ המאה 21
    • שמעתי שלא רוצים לתת לחיים להיכנס לארצנו הקטנה והפורחת תעשו לי טובה וכנסו לפה
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #204 ב- : אוגוסט 22, 2009, 21:20:02 »
בס"ד

חיים היקר שלום, מה שלומך?
השאלה שלי היא כזאת, ראיתי סרטון שלך שבו אתה מספר שהצלחתם להוריד מהיוטיוב איזשהו נאצי העונה לשם "פרנק ולטנר" (או משהו כזה לא זוכר בדיוק) אשר הייתה לו תוכנית אנטישמית יומית עם מיליוני צפיות ותומכים. אתה סיפרת שבמהלך שנתיים שהנאצי הזה פעל הארגונים היהודים הגדולים של אמריקה לא הצליחו להסיר אותו והארגון הקטן שלך (אני לא אומר את זה מתוך זלזלול)  הצליח להוריד אותו ביומיים! אשמח עם תספר לי איך עשיתם את זה ואיך הצלחתם לעשות ביומיים מה שהארגונים היהודים הגדולים לא הצילחו לעשות בשנתיים. וגם האם הנאצי הזה הכין אי פעם משהו נגדך או נגד הימין האמיתי עצמו??

אשמח עם תענה לי בברכה נתי :) 

נ.ב
תודה על תשובתך מהפעם הקודמת ושבוע טוב.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 23, 2009, 15:38:05 על ידי NatiMan »
משנת 1948 נוכח בארצנו הקטנה היפה והפורחת נגיף קטלני שניקרא "ערב" הנגיף מתפשט במהירות כבר מ1948 עד היום בארצנו כיום ניתן לעמיד שכמיליון אזרחים נגועים ויש חשש אדיר שזה יתפשט.

בימים אלו הימין האמיתי מציע לכם מרפא חד פעמי לנגיף. המרפא ניקרא "טרנספר" ביחרו בנו וקדמו אותנו וננצח יחד את האויב הערבי!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #205 ב- : אוגוסט 22, 2009, 21:29:48 »
בס"ד
שבוע טוב ומבורך לידידי היקר חיים בן פסח הי"ו.
שאלתי לשבוע זה היא: בתור ר"מ, הבנתי שאתה לא תכפה חזרה בתשובה על החילונים, אבל מה תעשה בקשר לתכנים לא צנועים (ולאו דווקא פורנוגרפיה) באינטרנט, בקשר לתכניות הטלוויזיה למיניהן, ובכלל ברחוב (האם יהיו הגבלות כלשהן על הלבוש - בעיקר אצל נשים) ובכלל בקשר לצניעות בארץ?
תודה רבה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #206 ב- : אוגוסט 23, 2009, 00:28:50 »
בס"ד
חיים שלום רב ושבוע טוב ומבורך! :)
למה אתה תמיד קורא לשחורים בארה"ב נאצים ושונאי יהודים?...אין לי כל סימפטיה להם ולתרבות השחורה שלהם,אבל איך הם נאצים,אם הם בוכים כל הזמן שהלבנים שונאים אותם ועושים להם אפלייה גזענית?
אשמח מאוד לשמוע את תגובתך בנושא.

בכבוד רב והערכה!
דניס.

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #207 ב- : אוגוסט 23, 2009, 14:25:00 »
לחיים היקר שלום.
יש לי שאלה שממש מסקרנת אותי.
כמו שניתן לראות אנשים מהשמאל מנסים כל פעם להשמיץ אותך ולרדוף את תנועת הימין האמיתי, אבל האם אתה יודע אם האנשים האלה מקבלים כסף כדי לעשות את זה? או שהם פשוט חולי נפש? לא הגיוני שבנאדם שפוי בדעתו ישקיע כל כך הרבה שעות וזמן מהחיים שלו כדי לערוך סירטונים נגדך, ויחליף כל פעם כינויים ולא משנה כמה פעמים תחסום אותו, אך ורק בשביל לנסות להציק ולשקר ולהעליל על התנועה שקרים, פשוט לא הגיוני שבנאדם שפוי בדעתו יתנהג ככה אלא אם כן זה פשוט העבודה שלו והוא מקבל כסף על זה.
בקיצור: האם לדעתך השמאלנים האלה מקבלים כסף או שהם פשוט לא שפועים בדעתם?
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #208 ב- : אוגוסט 23, 2009, 21:55:38 »
חיים שלום,
מה דעתך לעשות סרט על מה שנעשה לדודו טופז?

אני יודע שאינך מחבב אותו על נאום הצ'חצ'חים שלו באירועי השמאל טרום הבחירות אך עדיין -

ברגע שהוא פגע באליטה, בפרט באליטה ששולטת בתקשורת הוא זכה ליחס מיוחד מצד השלטון בדמות חקירה אכזרית בשת"פ עם אמצעי התקשורת, הדלפות מחדרי החקירות, השפלה וביזוי של בני משפחתו כאשר ילדיו שמעו על התאבדותו מכתבת ששאלה אותם מה תגובתם וכמו כן, כפי שהבנתי ממכרים שלי, תמונות שלו לאחר ההתאבדות כבר מסתובבות להן ברשת האינטרנט.

אינני בא לסנגר על מעשיו של דודו טופז, אבל לא ניתן להתעלם מהרדיפה האכזרית שנעשתה כלפיו.  מדוע לא מופעל אותו לחץ על אותם רוצחים מג'לג'וליה שפשעם עולה עשרות מונים על זה של טופז?

אנשי התקשורת מתחמקים מלעסוק בסוגייה כיוון שהם חלק מהמערכת ואלו שחושבים אחרת כמובן, יאבדו את מקומות העבודה שלהם אם יפצו פה.  אני חושב שיש מקום להתייחסות מצד הארגון לטירוף שהיינו עדים לו וקשור קשר הדוק לתקשורת הבולשביקית שלא חסה אפילו על בניה שסרחו.

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #209 ב- : אוגוסט 25, 2009, 02:43:28 »
שאלה לחיים
מה לדעתך עונש ראוי לבוגדים יהודים כמו ד"ר מאוניברסיטת בן-גוריות שקרא בעיתון אמריקאי לחרם על ישראל?
האם יש לגרש אותם מהארץ או לשים בבית כלא?

השאלה היא גם מנקודת מבט של היהדות.
האם, למרות הפשעים, מקומם הוא בארץ ישראל או שהם משתווים לגויים?

תודה

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #210 ב- : אוגוסט 29, 2009, 23:33:13 »
שלום חיים,אני אתחיל בתודה על התשובה מלפני שבועיים ועכשיו השאלה שלי היא כזאת:"מדוע לדעתך המוסלמים השיעים נלחמים במוסלמים הסונים? הרי הם מאותה דת והדת של שניהם אומרת להרוג את כל הלא מוסלמים והם שניהם מוסלמים אז למה הם עושים זאת? והאם מוחמד היה סוני או שיעי?"

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #211 ב- : אוגוסט 30, 2009, 00:48:40 »
בס"ד

שלום לך חיים היקר מה נשמע? הפעם אני רוצה לחזור לשאול שוב על הנושא של הנאצים השמאלנים מארגון "אנרכיסטים נגד-הגדר" שכידוע לך מקבלים את המימון לפעולות שלהם מהנאצי נועם חומסקי יש"ו-שר"י ומעוד יהודון בוגד נוסף בשם רוני ערמון יש"ו-שר"י שבעברו היה אדם דתי ומדריך בתנועת בני-עקיבא וכיום החזיר הזה עובד עבודה-זרה   וסוגד לפסל בודהה.

אז רציתי לדעת חיים האם רשויות-החוק בארה"ב מודעות לכך שהארגון הנאצי הזה "אנרכיסטים נגד-הגדר" הוא ארגון מסוכן ומפר חוק? ואם כן איך הם נותנים לנועם חומסקי יש"ו להמשיך להעביר מימון לפעילויות שלהם בארץ?

כאמור חיים המממנים העיקריים של הארגון הזה בחו"ל הם נועם חומסקי ורוני ערמון יש"ו-שר"י   ובארץ המנהיג שלהם הוא החזיר הנאצי יונתן פולק יש"ו-שר"י שאף נפגש עם מנהיג חמאס בשכם והציע לו עזרה בהעברת חגורת-נפץ לתוך שטחי מדינת-ישראל לביצוע פיגוע-התאבדות ח"ו.

אז רציתי לדעת האם רשויות-החוק יכולות לפעול כנגד חומסקי הנאצי וכנגד העברת המימון שלו לפעילים שלהם בארץ?
כי הנאצים האלו מתפרעים בכל ימי שישי באופן קבוע בכפרים בילעין ונעילין וכתוצאה מההתפרעוית שלהם כבר נרצח חייל מג"ב לפני כ4 שנים הי"ד.

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #212 ב- : אוגוסט 30, 2009, 02:50:44 »
חיים היקר,

מישהו כתב בפורום האנגלית לפני שנתיים שאתה אמרת שהחזית יהודית לאומית היא "מפלגה מרושעת עם שם נאצי." האם אמרת את זה באמת? חשבתי שJTF שלח כסף לברוך מרזל והחזית יהודית לאומית.

מנותק NatiMan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #213 ב- : אוגוסט 30, 2009, 08:13:17 »
בס"ד

שלום לידידי חיים בן פסח,

השאלה שלי לשבוע זה היא כזאת, אני מאמין שמישהו בטח כבר שאל אבל לא בדקתי אז אני אשאל בכל זאת. אתה בטח שומע הרבה על "משטמטים" אלו שלא מתגייסים לצבא ובורחים כדי לא להתגייס. מה דעתך על אנשים אלו ועם היינו בשלטון שלך איזה עונש היה מגיע להם?
משנת 1948 נוכח בארצנו הקטנה היפה והפורחת נגיף קטלני שניקרא "ערב" הנגיף מתפשט במהירות כבר מ1948 עד היום בארצנו כיום ניתן לעמיד שכמיליון אזרחים נגועים ויש חשש אדיר שזה יתפשט.

בימים אלו הימין האמיתי מציע לכם מרפא חד פעמי לנגיף. המרפא ניקרא "טרנספר" ביחרו בנו וקדמו אותנו וננצח יחד את האויב הערבי!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #214 ב- : אוגוסט 30, 2009, 15:47:24 »
בס"ד
חיים היקר!
במלחמות האחרונות מלחמת לבנון השניה ועפרת יצורה היו ניסי ניסים הקב"ה הגן עלינו
רק בנהריה נפלו 400 טילים ורק 2 גויים נהרגו אפילו לא יהודי אחד
ובכל זאת בתקשורת מעלימים עין מזה הם מתחמקים
למה לדעתך  הם מתנהגים ככה הערב רב האלה הם פשוט כפויי טובה!במיוחד אחרי מלחמת המפרץ עם הניסים שקרו
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #215 ב- : אוגוסט 31, 2009, 13:30:06 »
לחיים היקר מאוד שלום.
שאלה:
מה לדעתך יקרה אם חס וחלילה יום אחד הממשלה הרקובה של מדינת ישראל תחתום "הסכם שלום" כביכול בין פיפי נתניויו או ציפורה שפיצר לבין אבו מאזן יש"ו שר"י ואסד יש"ו שר"י, וישראל תיתן לערבים הנאצים את יהודה ושומרון וחבל עזה ורמת הגולן חס וחלילה, ותקום לה מדינה טרוריסטית בלב ליבה של ארץ ישראל? מה הערבים יגידו אז? הרי ברור ומובן שהערבים הנאצים לא יוותרו עד שישראל תושמד, אבל מה יהיה התירוץ שלהם להמשיך במאבק? ואיך אתה מסביר את זה שיש לנו כביכול "שלום" עם ירדן ומצריים ואומנם מערכת החינוך בירדן ומצריים היא מערכת נאצית שמסיטה נגד היהודים, וכנ"ל התקשורת שלהם כך, אך בפועל הם לא דורשים מאיתנו יותר כלום, ולא תוקפים אותנו, אז איך אתה מסביר את זה?
ואם לא אכפת לך אז עוד שאלה קטנה: הבנתי שמצריים עשתה איתנו הסכם שלום כביכול כדי להחזיר לעצמה את סיני, אבל למה ירדן עשתה איתנו שלום? בטוח היה לה איזה אינטרס.
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #216 ב- : אוגוסט 31, 2009, 21:24:30 »
חיים היקר,
אני רואה את הסרטונים שלך בימים האחרונים וחייב לשאול - האם אתה מאושר?

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #217 ב- : אוגוסט 31, 2009, 21:25:37 »
שאלה נוספת, מה דעתך על המחתרות העבריות - פלמ"ח, אצ"ל ולח"י?
האם אתה תומך בפעולתן בעבר?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #218 ב- : ספטמבר 02, 2009, 18:50:45 »
חיים שלום, בהקשר לסרטון האחרון שלך בנוגע לדרך החיים האפשרית יש לי מספר שאלות.

בסרטון אתה מציג באפשרות השניה את הערכים הבאים

מתן צדקה אהבת א"י וקיום תורה.

ובאפשרות הראשונה את המעשים הבאים

שתייה

עישון סמים

הימורים

וכל הדברים הדומים.

בנאדם לא יכול לעשן סמים ולתרום מכספו? לרדוף אחרי רכוש וכשמתעשר לתרום ולעזור? לשכב עם נשים ולהגן על הארץ?

קיצוניות של רק לפה או רק לשם היא דבר רע. בנאדם שמתנזר מנשים אלכוהול סמים הימורים, כל מה שנקרא תעוות, לא נהנה מהחיים.

בנאדם שחי רק בשביל הדברים האלו מבזבז את חייו.

השאלה שלי היא כזו, יהודי שמגן על הארץ חי בארץ ותורם מכספו ומזמנו, אך מעולם לא התפלל, יתקבל בעולם הבא?

בנאדם ששמר מצוות לדוגמא הנטורי כרתא, אבל פה נגמרת תרומתו לחברה בה הוא חי. יתקבל לעולם הבא?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #219 ב- : ספטמבר 02, 2009, 22:30:49 »
בס"ד
חיים שלום רב!
ברצוני לשאול אותך הפעם שאלה שקשורה לנושא השואה.
האם כל הארגונים היהודיים בגטאות ובמחנות השמדה,כגון קאפו,שוטרים יהודיים שהנאצים יש"ו שר"י מינו אותם לעבוד בשבילהם ,לשמור על הסדר כיבכול במקומות המחרידים האלו נחשבים בוגדים?
כיצד היהדות והתורה מתייחסת לאנשים כאלו?
מערכת הליכלוך בשיעורי היסטוריה בבתי הספר התיכוניים אומרת שהם עשו זאת כבררת מחדל,כדי להציל את חייהם ואת חיי משפחתם בראש ובראשונה..הערך  העצמי של חייהם הוא זה החשוב ביותר ולכן יש לעשות הכל כדי להציל את עצמם,גם אם זה דורש לשתף פעולה ולעבוד עם הנאצים יש"ו שר"י.
מה דעתך על כך?
אשמח מאוד גם הפעם לקבל ממך תשובה.
                                                                                                           בכבוד והערכה!
                                                                                                               דניס.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #220 ב- : ספטמבר 03, 2009, 00:14:14 »
שלום רב חיים.

האם אתה מאמין שיש גמול אישי רק בעולם הבא ואילו בעולם הזה יש גמול קיבוצי ?

ואם אתה מאמין בגמול קיבוצי, אז מה דעתך על ה"פרדוכס" הבא:
הגענו למצב בו לצערנו, רוב מוחץ של היהודים זה ערב רב או מתבוללים או שונאי עצמם או שונאי השם. לכן אם יש גמול קיבוצי בעולם הזה, ואם השיטה היא 'דמוקרטית' כלומר איש\ה אחד\ת = קול אחד, אז מגיע לעם ישראל להיענש, אפילו להיכחד, כלומר היהודונים שונאי עצמם יזכו לראות את משאלותיהם מתגשמות.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #221 ב- : ספטמבר 03, 2009, 03:31:59 »
שלום ליהודי הגיבור הרב חיים בן פסח הי''ו.

סליחה שאני מאריך קצת, אבל לדעתי זה נושא מאוד חשוב.

בעקבות מה שענית על השאלה בענין ''התגרות באומות'', http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21820.0.html.

למה לדעתך הרבה חרדים סבורים ככה, על אף שיש הרבה תשובות בענין? ואני בעצמי גודלתי כחרדי על ''איסור מרידה בגויים'' עד שגיליתי את האמת.

אני חושב שהשקפה הזאת מזיקה מאוד לעם ישראל, כמו שראינו מה היה בשואה, וגם היום יש 17 חברי כנסת חרדים שזה כוח עצום ואף ראש ממשלה לא יכול ליצור קאליציה בלי החרדים, ותאר לעצמך שהם היו מתנים את כניסתם בממשלה בזה שנעודד את הערבים להגר מהארץ, וגם לכבוש את כל חלקי ארץ ישראל, הרי שראש הממשלה היה חייב לענות לדרישות הללו והיינו חוסכים בהרבה דם יהודי ר''ל, שלא לדבר על חלקה של ש''ס בפשעי אוסלו ואגודה בגירוש גוש קטיף שעלו לעם ישראל בדם רב הי''ד.

אז למה שאנחנו נבוא בטענות על הממשלה השמאלנית בולשבקית, ולא על היהודים החרדים שלצערנו משותפים לכל מה שהממשלה הזאת עושה? והם לא היו יכולים לעשות את כל זה בלי עזרת החרדים.

אני חושב שיש כאן ענין שכתוב כבר בתורתנו הקדושה השוחד יעוור עיני חכמים ויסלף דברי צדיקים. האם אתה מסכים לזה?

אולי בעקבות זאת כדאי יותר למקד את פעולתה של הימין האמיתי בציבור החרדי, כמו למשל מה דעתך שתוציא ספר - כמו שהרב כהנא זצוק''ל הי''ד הוציא ספרים- ולהפיץ בציבור החרדי את האמת?

תודה מראש על התשובות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 04, 2009, 13:38:27 על ידי אשי »

מנותק ימני!

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #222 ב- : ספטמבר 04, 2009, 00:13:46 »
יפה!  :old_afro:

מנותק NatiMan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #223 ב- : ספטמבר 05, 2009, 19:30:04 »
שלום חיים בן פסח.

שאלה שלי לשבוע זה היא כזאת.

עם ג'ון מקיין היה נבחר איך לדעתך הכל היה נראה עכשיו? היה יותר טוב או פחות טוב? כי בעיקרון עכשיו שמעתי שרוב העם האמריקני כבר לא כל כך בעד אובמה כי עברה כבר שנה והוא לא הביא "שינוי" כמו שהבטיח לדעתך איך זה היה נראה עם ג'ון מקיין?.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #224 ב- : ספטמבר 05, 2009, 19:53:02 »
בס"ד

שלום לידידי היקר חיים בן פסח הי"ו.

מה דעתך על ה-PKK ועל ה"נמרים הטמילים"?