כתב נושא: תמונות שלי כנסו לראות  (נקרא 3195 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
תמונות שלי כנסו לראות
« ב- : מאי 10, 2009, 14:09:31 »
בס"ד

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #1 ב- : מאי 10, 2009, 14:11:04 »
ב

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #2 ב- : מאי 10, 2009, 14:13:50 »
ה

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #3 ב- : מאי 10, 2009, 14:15:25 »
ע

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #4 ב- : מאי 10, 2009, 14:39:12 »
אחי מאיפה קנית את החולצה?

מנותק Nammer

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #5 ב- : מאי 10, 2009, 15:14:59 »
אני מקווה שאתה מודע לדמיון הרב שיש בינך לבין פעילי חמאס למיניהם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #6 ב- : מאי 10, 2009, 15:21:05 »

בס''ד

אתה משת''פ של החמאס והערבים הנאצים. יהודונים שמאלניים כמוך אחראים לטרור הערבי. בגלל יהודונים כמוך אלפי יהודים נרצחו הי''ד.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
החולצה של תנועת-כ"ך
« להגיב #7 ב- : מאי 10, 2009, 15:29:42 »
בס"ד

החולצה מהאזכרה האחרונה לרב כהנא זצוק"ל-הי"ד.

מנותק Nammer

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #8 ב- : מאי 10, 2009, 15:39:21 »
בס''ד

אתה משת''פ של החמאס והערבים הנאצים. יהודונים שמאלניים כמוך אחראים לטרור הערבי. בגלל יהודונים כמוך אלפי יהודים נרצחו הי''ד.
תודה. אבל אף אדם לא נרצח כתוצאה ממעשי, כך שמה שכתבת זה לשון הרע. וכשתעמוד לדין מול הקב"ה תצטרך לספק הסבר לדברים החמורים הללו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #9 ב- : מאי 10, 2009, 15:55:27 »
תודה. אבל אף אדם לא נרצח כתוצאה ממעשי, כך שמה שכתבת זה לשון הרע. וכשתעמוד לדין מול הקב"ה תצטרך לספק הסבר לדברים החמורים הללו.

בס''ד

אתה משווה יהודי טוב ונאמן לחמאס ואתה מדבר על לשון הרע?!

אתה אומר שאף אדם לא נרצח כתוצאה ממעשיך. לדעתי זה לא נכון. דוקא המנטליות שלך כן מובילה לרצח של יהודים. אלה שמשווים את הכהניסטים לחמאס כן אחראים לרצח של יהודים. כי אילו לא היו פוסלים את גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד, אני מאמין שהרבה יהודים שנרצחו היו בחיים היום.

מנותק Nammer

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #10 ב- : מאי 10, 2009, 16:07:20 »
בס''ד

אתה משווה יהודי טוב ונאמן לחמאס ואתה מדבר על לשון הרע?!

אתה אומר שאף אדם לא נרצח כתוצאה ממעשיך. לדעתי זה לא נכון. דוקא המנטליות שלך כן מובילה לרצח של יהודים. אלה שמשווים את הכהניסטים לחמאס כן אחראים לרצח של יהודים. כי אילו לא היו פוסלים את גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד, אני מאמין שהרבה יהודים שנרצחו היו בחיים היום.

מצטער, אבל התמונות שפרסם רן מזכירות לי מאד את התמונות של פעילי החמאס רעולי הפנים שמפגינים כח בתמונותיהם.

זה יכול להיות לא נכון לדעתך, אבל כל קשר בין הדעה הזאת שלך למציאות הוא מקרי בהחלט.
כי אני אומר לך כעובדה קיימת שכתוצאה משום מעשה שאי פעם עשיתי לא נרצח מישהו.

איך המנטליות שלי מובילה לרצח יהודים?
כי כתבתי בפורום (לא מי יודע מה פופולארי עם כל הכבוד) שהתמונות שפרסם רן מזכירות לי תמונות של פעילי חמאס?
כן, כמובן. אחרי שהערבים הנאצים ימ"ש ראו את ההודעה שלי הם הלכו לרצוח יהודים.

ואולי אלה שמשווים את הכהניסטים לחמאס צודקים? לפחות בחלק מן המקרים, כי לחמאס יש אפשרות לתקוף יהודים, לכהניסטים זה קצת קשה בגלל המדינה השמאלנית המרושעת שמונעת מהם לעשות את זה.

אז לסיכום, הגיע הזמן שתבין שלא כל מי שכותב הודעה בפורום שאינה עולה בקנה אחד עם דעותיך מביא לרצח יהודים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #11 ב- : מאי 10, 2009, 16:42:29 »
מצטער, אבל התמונות שפרסם רן מזכירות לי מאד את התמונות של פעילי החמאס רעולי הפנים שמפגינים כח בתמונותיהם.

זה יכול להיות לא נכון לדעתך, אבל כל קשר בין הדעה הזאת שלך למציאות הוא מקרי בהחלט.
כי אני אומר לך כעובדה קיימת שכתוצאה משום מעשה שאי פעם עשיתי לא נרצח מישהו.

איך המנטליות שלי מובילה לרצח יהודים?
כי כתבתי בפורום (לא מי יודע מה פופולארי עם כל הכבוד) שהתמונות שפרסם רן מזכירות לי תמונות של פעילי חמאס?
כן, כמובן. אחרי שהערבים הנאצים ימ"ש ראו את ההודעה שלי הם הלכו לרצוח יהודים.

ואולי אלה שמשווים את הכהניסטים לחמאס צודקים? לפחות בחלק מן המקרים, כי לחמאס יש אפשרות לתקוף יהודים, לכהניסטים זה קצת קשה בגלל המדינה השמאלנית המרושעת שמונעת מהם לעשות את זה.

אז לסיכום, הגיע הזמן שתבין שלא כל מי שכותב הודעה בפורום שאינה עולה בקנה אחד עם דעותיך מביא לרצח יהודים.

בס''ד

שוב אתה משווה צדיקים (הכהניסטים) עם הערבים הנאצים המרצחים.
אלה ש"מפגינים כח" מזכירים לך את החמאס? אם כן, גם צה''ל כמו החמאס כשצה''ל "מפגין כח".
רעולי פנים מזכירים לך את החמאס? גם המסתערבים של צה''ל מסווים את עצמם. אז שוב צה''ל כמו החמאס לפי החשיבה המגוחכת הזאת.
ואני מאשים את כל אלה שהשמיצו את הכהניסטים ופסלו אותם, וכל אלה שמנעו מהכהניסטים להגיע לשלטון, עם רצח המוני של יהודים הי''ד. כי אילו הכהניסטים לא נפסלו והיו בשלטון, אלפי יהודים שנרצחו היו בחיים היום.
מאחר ואתה משמיץ אותנו עם ההשוואה המכוערת ביותר, ראוי להאשים אותך כמשת''פ של הערבים הנאצים. כי שמאלניים עם המנטליות שלך שמשתלטים על המדינה מונעים מאיתנו לטפל בערבים המרצחים כמו שדרוש.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #12 ב- : מאי 10, 2009, 17:00:08 »
בס''ד

"אז לסיכום, הגיע הזמן שתבין שלא כל מי שכותב הודעה בפורום שאינה עולה בקנה אחד עם דעותיך מביא לרצח יהודים."

זוהי עוד טענה שיקרית שלך. אתה בפורום מספיק זמן כדי לראות שיש לנו הרבה דעות שונות כאן, והרבה פעמים יש חברים שלא מסכימים איתי.

אולם יש הבדל תהומי בין חילוקי דעות לבין הוצאת דיבה כמו שאתה עשית כשכתבת שאנו כמו החמאס. ולא אהבת כשהגבתי בצדק שזה דוקא אנשים כמוך שמאפשרים את החמאס לרצוח יהודים.

מנותק Nammer

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #13 ב- : מאי 10, 2009, 17:10:15 »
הטענות שלך פשוט מגוחכות, צה"ל הוא הצבא המאורגן והרשמי של המדינה, בעוד שהחמאס הוא ארגון טרור ורן... לא ברור מה הוא מנסה לעשות.
אתה יכול להאשים עד מחר, וכמות הפעמים שתחזור על הקלישאות שלך לא תהפוך אותן לנכונות.
ואילו הכהניסטים היו בשלטון מקביל לאילו הנורה שתאיר את כל רמת גן היתה אמיתית. זה לא קרה וזה לא יקרה.

ראוי להאשים אותי שאני משת"פ של הערבים הנאצים? בן כמה אתה, תגיד לי?
הרי ברור כשמש שאני לא, כל פעילות ההסתה השמאלנית שלי מסתכמת בכמה תגובות פה בפורום, אבל זה מספיק כדי להיות אחד מהשלטון השמאלני הנאצי שמביא לרצח של יהודים.

"זוהי עוד טענה שיקרית שלך. אתה בפורום מספיק זמן כדי לראות שיש לנו הרבה דעות שונות כאן, והרבה פעמים יש חברים שלא מסכימים איתי."
נכון. וכבר ראיתי לאיזה יחס עוין הם זכו.

"אולם יש הבדל תהומי בין חילוקי דעות לבין הוצאת דיבה כמו שאתה עשית כשכתבת שאנו כמו החמאס. ולא אהבת כשהגבתי בצדק שזה דוקא אנשים כמוך שמאפשרים את החמאס לרצוח יהודים."
הוצאת דיבה?
לא טענתי שאתם כמו החמאס, אתם לא יכולים להיות כמו החמאס גם אם תרצו.
אולי אתם אוהבים לעשות את זה, אבל אני נמנע עד כמה שאפשר מלהכליל ומבחינתי רן מייצג את עצמו ולא את כל "התנועה".
לפגוע כשאתה אומר שאנשים כמוני מאפשרים לחמאס לרצוח יהודים?
וואלה, אז בוא תספר לי איך אני יכול למנוע מהם? ללבוש משהו חם, לגנוב נשק אוטומטי מבסיס צה"לי וללכת לעזה ולרסס אותם?
לא, מצטער אני לא יכול.

אבל בוא תספר לי איך אתה מונע ושאר התומכים שלך מונעים מהחמאס לרצוח יהודים?
(למעט לכתוב הודעה שטנה כלפי ערבים וכל מי שאינו חושב כמוכם בפורום).

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #14 ב- : מאי 10, 2009, 17:56:00 »
בס''ד

א. אתה כן הישוות אותנו לחמאס פעמיים.
ב. כשאני הגבתי שההשוואה דוקא מתאימה לך ולא לנו, לא אהבת זאת.
ג. כשאתה אומר שאני מגיב בעוינות לחילוקי דעות בפורום, אתה לא אומר אמת. מתי הייתה הפעם האחרונה שהגבתי בעוינות לחבר שלא מסכים איתי? כי יש חילוקי דעות כל הזמן פה. אז מתי הייתה הפעם האחרונה שהגבתי בעוינות?
ד. אתה צעיר. לפעמים צעירים אומרים דברים לא נבונים. להשוות אותנו לחמאס זה כן הוצאת דיבה. לומר שרן כמו חמאס (ארגון של ערבים נאצים שרוצחים ילדים יהודים ושמבטיח לרצוח את כל עם ישראל ח''ו) - לומר שרן כמו הערבים הנאצים המרצחים האלה כי הוא מופיע ברעול פנים, זו השמצה מכוערת ביותר.
ה. אני לא רוצה לריב איתך. אתה צעיר וכתבת דבר לא הוגן. אם תאשים אותנו ככה, תהיה תגובה חריפה. אבל אתה יהודי ואני רוצה שתחשוב על מה שכתבת. היית יכול לחלוק על מה שרן עושה ואפילו לבקר את מה שהוא עושה, והיינו יכולים לדבר על זאת כמו אחים יהודים. אך ברגע שאתה אומר שאנו מתנהגים כמו חמאס, תהיה תגובה חריפה. אם תחזור בך מההשוואה לחמאס (לא על הביקורת הכללית שלך, רק על ההשוואה לחמאס), אני אחזור בי מהתגובה החריפה שלי.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #15 ב- : מאי 10, 2009, 18:03:06 »
מענין נהיה פה בפורום עם הויכוח באשכול הזה,
דרך אגב רן איך השגת באזכרה האחרונה את החולצה עם האגרוף הקמוץ, אני היתי באזכרה האחרונה והחולצות האלה לא היה שם למכירה כי החולצות האלה לצערנו הרב יצאו מחוץ לחוק בניגוד לחולצה של "ממשיכים בדרכו" שנחשבת כחוקית
[gif[/img]

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #16 ב- : מאי 10, 2009, 19:03:44 »
בס''ד

א. אתה כן הישוות אותנו לחמאס פעמיים.
ב. כשאני הגבתי שההשוואה דוקא מתאימה לך ולא לנו, לא אהבת זאת.
ג. כשאתה אומר שאני מגיב בעוינות לחילוקי דעות בפורום, אתה לא אומר אמת. מתי הייתה הפעם האחרונה שהגבתי בעוינות לחבר שלא מסכים איתי? כי יש חילוקי דעות כל הזמן פה. אז מתי הייתה הפעם האחרונה שהגבתי בעוינות?
ד. אתה צעיר. לפעמים צעירים אומרים דברים לא נבונים. להשוות אותנו לחמאס זה כן הוצאת דיבה. לומר שרן כמו חמאס (ארגון של ערבים נאצים שרוצחים ילדים יהודים ושמבטיח לרצוח את כל עם ישראל ח''ו) - לומר שרן כמו הערבים הנאצים המרצחים האלה כי הוא מופיע ברעול פנים, זו השמצה מכוערת ביותר.
ה. אני לא רוצה לריב איתך. אתה צעיר וכתבת דבר לא הוגן. אם תאשים אותנו ככה, תהיה תגובה חריפה. אבל אתה יהודי ואני רוצה שתחשוב על מה שכתבת. היית יכול לחלוק על מה שרן עושה ואפילו לבקר את מה שהוא עושה, והיינו יכולים לדבר על זאת כמו אחים יהודים. אך ברגע שאתה אומר שאנו מתנהגים כמו חמאס, תהיה תגובה חריפה. אם תחזור בך מההשוואה לחמאס (לא על הביקורת הכללית שלך, רק על ההשוואה לחמאס), אני אחזור בי מהתגובה החריפה שלי.

הוא לא אמר שאתם חמאסניקים כל מה שהוא אמר זה שרן בגלל שהוא רעול פנים נראה כמו חמאסניק זה הכל... סתם התעצבנת

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #17 ב- : מאי 11, 2009, 03:12:50 »
חמאס לא המציא את המסיכה הזאת.
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #18 ב- : מאי 11, 2009, 04:41:18 »
הוא לא אמר שאתם חמאסניקים כל מה שהוא אמר זה שרן בגלל שהוא רעול פנים נראה כמו חמאסניק זה הכל... סתם התעצבנת

בס''ד

"ואולי אלה שמשווים את הכהניסטים לחמאס צודקים?"

זהו רק אחד מהדברים שהוא כתב. הוא כן הישווה את הכהניסטים לחמאס וההשוואה הזאת מגעילה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונות שלי כנסו לראות
« להגיב #19 ב- : מאי 11, 2009, 11:08:24 »
אדיוט, במקום לבוא בטענות אלינו תבוא בטענות לאנרכיסטים נגד הגדר(ששומרת גם עליהם) שזורקים אבנים ומפרים את הסדר ועוברים על החוק ולא עושים להם כלום!
אולי אנחנו הכהניסטים מפגינים כוח, אבל ראינו כמה השיטות הרכות של חברייך השמאלים עובדות , כמה זה עלה לנו בחיי אדם ובמליארדי שקלים!