כתב נושא: חיים הצדיק - מכתב תודה מבן של נאצי.  (נקרא 3637 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נצר אברהם

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לק"י

לחיים הצדיק רציתי לכתוב לך מכתב תודה,
אך לא ידוע איך לכתוב בפרטי או מה האימייל. אז אני אכתוב פה בעזרת השם.

חיים היקר קוראים לי אברהם אבל קראו לי פעם כריס.
אני נולדתי וגדלתי לדור שני של נאצים, סבא שלי היה חייל בצבא הנאצי
ובא לאמריקה אחרי המלחמה ואבא שלי היה מעריץ גדול של נאצים.

אני נולדתי וגדלת באלבמה שמה לא ראיתי יהודי אף פעם (עד גיל 18)
למרות שאני גדלתי בבית שאבא אהב נאצים ושונא יהודים אני לא הרגשתי נוצרי אף פעם
היה לי הרגשות מוזרות כל הזמן שאני יהודי. אבא שלי היה איש רשע - הוא שם לנו בשירותים Wall of shame עם תמונות יהודים מפורסמים
הוא מאוד אהב לשים סרטים של יהודים בשואה שמרביצים אותם מכות, הוא והחברים שלו היו צוחקים בזה הרבה.
בגיל 5 שאלתי אותו למה הוא צוחק כי היהודים הם גם אנשים. הוא כעס מאוד והרביץ לי קשה ושבר לי שלושה שיניים! ויותר לא אמרתי מה שאני חושב.

בזמן של האינטרנט אני יכולתי ללמוד יותר על יהודים ועל הברית הישנה שאני יותר אהבתי לקרוא בכנסיה שלנו מהברית החדשה
כי זה היה נשמע יותר אמיתי ואפילו שהייתי קטן זה הרגיש יותר נכון מהשטויות של הגוספל של השליחים וה holy trinity.

אחרי ספטמבר 11 האבא שלי ממש השתגע על היהודים יותר אפילו. הוא אמר שזה הם וה ZOG שלהם והיה מקלל המון
אני מאוד פחדתי כי היה לי במחשב אתרים של יהדות ופחדתי שהוא ימצא את זה ויהרוג אותי. אז מאוד נזהרתי להחביא את זה במחשב.

בסוף הוא מצא את זה וניסה להרוג אותי אני כבר הייתי גדול אז יכולתי להרוג אותו עם מכות.  אבל בתורה של היהודים היה זה אסור אז לא עשיתי.
במקום זה אני עזבתי ובאתי לניו יורק לגור שם. שמה אני שמעתי על  ה JTF בטלויזיה! ואני הייתי מאווווווד שמח ראיתי חיים בן פסח, מנהיג יהודי כמו משה רבנו!
אני התחלתי לשמוע אותך חיים כל הזמן גם באינטרנט ב JTF. אני לא ידעתי אם אני יכול להיות יהודי - אבל היו לך הרבה לא יהודים שנתת להם עידוד אז נתת גם לי!
אחרי ששמעתי אותך חיים החלטתי להיות יהודי בסוף בסוף ותמיד! הכרתי מלצרית מישראל שהיתה קצת שומרת והחלטתי שאני יתחתן איתה אחרי הגיור.
ואז עשיתי גיור והיתי מאוד שמח ללמוד דברים ביהדות ב"ה! אבל אני מאוד פחדתי מהברית מילה. חיים אני מאוד פחדתי ויצר הרע אמר לי אולי לוותר ולהיות סתם אתאיסט או בן נח
אבל אני אז שמעתי בוידאו שלך על הסיפור שלך בכלא ושגירשו אותך מישראל. ואמרתי ואוו ריבונו של עולם אם אותו גירשו והוא עדיין מקריב למען העם היהודי! אני לא יכול להקריב קצת כאבים?
וואו חיים מה אני אומר לך, אני התביישתי לדבר את המחשבות שהיו לי ועשיתי את המילה ב"ה עם מוהל והרדמה.
איזה יופי זה היה חיים. אני מבקש סליחה אם לא יפה להגיד אבל אני כל כך נהנתי להסתכל על המילה שלי! אני כל הזמן הייתי שמח ללכת לשרותים או להתרחץ
זה היה כמו הגוף שלי הפך להיות יהודי ולא רק הנשמה. זה היה כמו הרוחניות של הנשמה גם בגשמיות של הגוף והבנתי למה טקס מילה כל כך חשוב!
אני הפכתי אז באמת להיות יהודי ברוך השם! ונסענו לארץ אני וחברה שלי והתחתנו! והיום אני לומד וחי עם אישתי והילדים שלנו בקרית ארבע בארץ אבותינו.
בגיור אני בחרתי את השם אברהם בעצה עם הרב, כמו שאברהם ידע ואהב את דבר השם לפני שהיה יהודי ואפילו שאביו עסק בעבודת אלילים.

אחרי שאבא שלי מת השנה אמא שלי כבר לא מפחדת להיות בקשר איתי, שלחתי לה תמונות של הנכד שלה יצחק, והיא כבר לא גרה בבית שלנו היא הלכה למקום יותר נחמד
ואני בעזרת השם ינסה שהיא תבוא לפה לבקר אם יהיה בסדר.

אני מאוד רציתי לתת לך תודה אישית באינטרנט חיים. אבל הרב שלי אומר שאינטרנט זה סיטרא איחרא והוא צודק
אז אני אין לי מחשב ואינטרנט בבית. אז אני באתי למישהו נחמד שמרשה לי לכתוב אצלו רק כדי למסור לך את התודה שלי
שהצלת אותי מהגיהנום ונתת לי לחזור לעם שלי ולקבל חלק בעולם הבא - הרב שלי אומר שזיכוי הרבים שלך נותן כיסא במקום מאוד גבוה בשמים ברוך השם
אני חושב שאם לא הייתי מוצא אותך באינטרנט. אני לא הייתי יהודי והילדים שלי, יצחק ובת שבע הקטנה לא היו נולדים בכלל. אנחנו חייבים לך 3 נשמות יהודיות חיים ובהמשך יהיו עוד הרבה

שהשם יחייך וישמרך ושתזכה לחזור הביתה
ברכת השם תהיה איתך

אברהם.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
חיים הצדיק - מכתב תודה מבן של נאצי.
« להגיב #1 ב- : מאי 07, 2009, 22:48:49 »
סיפור מרגש, צריך לברר בקרית ארבע מיהו אברהם הגר... אני חייב לציין שכבר הרבה זמן
לא נכתב בפורום כאן הפתיח לק"י(לישועתך קוויתי ה'"  ונראה שהכותב הוא באמת חדור באהבת ה'
כמו הרבה יהודים שמקפידים על פתיח זה...(בעבר היו פה אם אנ לא טועה בנות שהשתדלו לכתוב לק"י בכל מכתב..)

אין לי מילים על הכתוב עצמו, פשוט מדהים, ה' ישמור אותך חיים על מסירות נפשך.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 07, 2009, 23:18:15 »
מדהים!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 07, 2009, 23:22:00 »
לק"י התימנים נוהגים לכתוב..

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 07, 2009, 23:49:34 »
בס"ד
סיפור מדהים תודה רבה !
סליחה שאני שואל אבל מה היחסים שך עם אבא שלך כרגע ועם שאר המשפחה והחברים מארה"ב?
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #5 ב- : מאי 07, 2009, 23:53:53 »
סיפור מרגש, צריך לברר בקרית ארבע מיהו אברהם הגר... אני חייב לציין שכבר הרבה זמן
לא נכתב בפורום כאן הפתיח לק"י(לישועתך קוויתי ה'"  ונראה שהכותב הוא באמת חדור באהבת ה'
כמו הרבה יהודים שמקפידים על פתיח זה...(בעבר היו פה אם אנ לא טועה בנות שהשתדלו לכתוב לק"י בכל מכתב..)

אין לי מילים על הכתוב עצמו, פשוט מדהים, ה' ישמור אותך חיים על מסירות נפשך.
בס''ד
לק-''י = ''לישועתך קיויתי ה' '' , מהברכה של יעקב אבינו לבניו שבה נתנבא יעקב אבינו ע''ה זיע''א על שמשון הגיבור ע''ה זיע''א   שהשתמש במלים אלו כתחינה להשיב את כוחו בכדי להנקם מפלישתים !

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 07, 2009, 23:58:04 »
סיפור מדהים!!!!!!!!!!!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 08, 2009, 00:01:02 »
בס"ד
סיפור פנטסטי!

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 08, 2009, 00:03:21 »
בס"ד
סיפור מדהים תודה רבה !
סליחה שאני שואל אבל מה היחסים שך עם אבא שלך כרגע ועם שאר המשפחה והחברים מארה"ב?

הוא רשם שאביו נפטר.
באמת סיפור מרגש, חזק ואמץ!
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #9 ב- : מאי 08, 2009, 06:38:41 »
ניתן לראות בקלות את ההשפעה של מעשה טוב שאנו עושים
תראו מה יכול לקרות מקידוש ה' של יהודים בעולם

אפילו גוי מחליט שהוא רוצה להיות יהודי
רק חבל שזה גם מקטרג עלינו

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 10, 2009, 17:50:15 »
לק"י

לחיים הצדיק רציתי לכתוב לך מכתב תודה,
אך לא ידוע איך לכתוב בפרטי או מה האימייל. אז אני אכתוב פה בעזרת השם.

חיים היקר קוראים לי אברהם אבל קראו לי פעם כריס.
אני נולדתי וגדלתי לדור שני של נאצים, סבא שלי היה חייל בצבא הנאצי
ובא לאמריקה אחרי המלחמה ואבא שלי היה מעריץ גדול של נאצים.

אני נולדתי וגדלת באלבמה שמה לא ראיתי יהודי אף פעם (עד גיל 18)
למרות שאני גדלתי בבית שאבא אהב נאצים ושונא יהודים אני לא הרגשתי נוצרי אף פעם
היה לי הרגשות מוזרות כל הזמן שאני יהודי. אבא שלי היה איש רשע - הוא שם לנו בשירותים Wall of shame עם תמונות יהודים מפורסמים
הוא מאוד אהב לשים סרטים של יהודים בשואה שמרביצים אותם מכות, הוא והחברים שלו היו צוחקים בזה הרבה.
בגיל 5 שאלתי אותו למה הוא צוחק כי היהודים הם גם אנשים. הוא כעס מאוד והרביץ לי קשה ושבר לי שלושה שיניים! ויותר לא אמרתי מה שאני חושב.

בזמן של האינטרנט אני יכולתי ללמוד יותר על יהודים ועל הברית הישנה שאני יותר אהבתי לקרוא בכנסיה שלנו מהברית החדשה
כי זה היה נשמע יותר אמיתי ואפילו שהייתי קטן זה הרגיש יותר נכון מהשטויות של הגוספל של השליחים וה holy trinity.

אחרי ספטמבר 11 האבא שלי ממש השתגע על היהודים יותר אפילו. הוא אמר שזה הם וה ZOG שלהם והיה מקלל המון
אני מאוד פחדתי כי היה לי במחשב אתרים של יהדות ופחדתי שהוא ימצא את זה ויהרוג אותי. אז מאוד נזהרתי להחביא את זה במחשב.

בסוף הוא מצא את זה וניסה להרוג אותי אני כבר הייתי גדול אז יכולתי להרוג אותו עם מכות.  אבל בתורה של היהודים היה זה אסור אז לא עשיתי.
במקום זה אני עזבתי ובאתי לניו יורק לגור שם. שמה אני שמעתי על  ה JTF בטלויזיה! ואני הייתי מאווווווד שמח ראיתי חיים בן פסח, מנהיג יהודי כמו משה רבנו!
אני התחלתי לשמוע אותך חיים כל הזמן גם באינטרנט ב JTF. אני לא ידעתי אם אני יכול להיות יהודי - אבל היו לך הרבה לא יהודים שנתת להם עידוד אז נתת גם לי!
אחרי ששמעתי אותך חיים החלטתי להיות יהודי בסוף בסוף ותמיד! הכרתי מלצרית מישראל שהיתה קצת שומרת והחלטתי שאני יתחתן איתה אחרי הגיור.
ואז עשיתי גיור והיתי מאוד שמח ללמוד דברים ביהדות ב"ה! אבל אני מאוד פחדתי מהברית מילה. חיים אני מאוד פחדתי ויצר הרע אמר לי אולי לוותר ולהיות סתם אתאיסט או בן נח
אבל אני אז שמעתי בוידאו שלך על הסיפור שלך בכלא ושגירשו אותך מישראל. ואמרתי ואוו ריבונו של עולם אם אותו גירשו והוא עדיין מקריב למען העם היהודי! אני לא יכול להקריב קצת כאבים?
וואו חיים מה אני אומר לך, אני התביישתי לדבר את המחשבות שהיו לי ועשיתי את המילה ב"ה עם מוהל והרדמה.
איזה יופי זה היה חיים. אני מבקש סליחה אם לא יפה להגיד אבל אני כל כך נהנתי להסתכל על המילה שלי! אני כל הזמן הייתי שמח ללכת לשרותים או להתרחץ
זה היה כמו הגוף שלי הפך להיות יהודי ולא רק הנשמה. זה היה כמו הרוחניות של הנשמה גם בגשמיות של הגוף והבנתי למה טקס מילה כל כך חשוב!
אני הפכתי אז באמת להיות יהודי ברוך השם! ונסענו לארץ אני וחברה שלי והתחתנו! והיום אני לומד וחי עם אישתי והילדים שלנו בקרית ארבע בארץ אבותינו.
בגיור אני בחרתי את השם אברהם בעצה עם הרב, כמו שאברהם ידע ואהב את דבר השם לפני שהיה יהודי ואפילו שאביו עסק בעבודת אלילים.

אחרי שאבא שלי מת השנה אמא שלי כבר לא מפחדת להיות בקשר איתי, שלחתי לה תמונות של הנכד שלה יצחק, והיא כבר לא גרה בבית שלנו היא הלכה למקום יותר נחמד
ואני בעזרת השם ינסה שהיא תבוא לפה לבקר אם יהיה בסדר.

אני מאוד רציתי לתת לך תודה אישית באינטרנט חיים. אבל הרב שלי אומר שאינטרנט זה סיטרא איחרא והוא צודק
אז אני אין לי מחשב ואינטרנט בבית. אז אני באתי למישהו נחמד שמרשה לי לכתוב אצלו רק כדי למסור לך את התודה שלי
שהצלת אותי מהגיהנום ונתת לי לחזור לעם שלי ולקבל חלק בעולם הבא - הרב שלי אומר שזיכוי הרבים שלך נותן כיסא במקום מאוד גבוה בשמים ברוך השם
אני חושב שאם לא הייתי מוצא אותך באינטרנט. אני לא הייתי יהודי והילדים שלי, יצחק ובת שבע הקטנה לא היו נולדים בכלל. אנחנו חייבים לך 3 נשמות יהודיות חיים ובהמשך יהיו עוד הרבה

שהשם יחייך וישמרך ושתזכה לחזור הביתה
ברכת השם תהיה איתך

אברהם.
שלום אברהם,סיפור יפה ומרגש
אבל לא כתבתי בסיפור האם אמך יהודיה או גויה? אני סביר להניח שהיא גויה בגלל שלא הית יהודי והתגיירת,למרות שלא ציינת זאת בסיפור
[gif[/img]

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 11, 2009, 11:15:02 »
סיפור מרגש מאוד! פשוט אין לי יותר מילים אני יסכם את זה במילה אחת-  מ ד ה י ם ! ! !

חיים מה תגובתך?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 11, 2009, 14:45:59 »
בס''ד

לאברהם הצדיק הי''ו,

ברוך הבא לעם ישראל ולארץ ישראל.

כשהייתי יו''ר של הליגה להגנה יהודית, כידוע היו לנו הרבה חברים לא יהודים ממש כמו שיש לנו הרבה חברים לא יהודים כיום בתנועתנו בארה''ב.

אחרי שנלחמנו יחד במאבק תהילתי כדי לשחרר את היהודים מברה''מ, כמה מהחברים הלא יהודים שלנו פנו אלי ואמרו לי שהם רוצים להתגייר. אמרתי להם שאין צורך להתגייר, שהם יכולים להיות בני נח ואם הם יקיימו את שבע מצוות בני נח, יהיה להם מקום בעולם הבא, עולם הנצח. הם ענו לי שהם יודעים זאת אבל בכל מקרה הם רוצים להיות יהודים.

פניתי אל גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד. כשהרב כהנא ביקר בארה''ב כדי לעודד את היהודים באמריקה לעלות לארץ ישראל, ערכנו מפגש בין ארבעה החברים האלה שביקשו להתגייר לבין הרב כהנא. גם היה לי את הכבוד להצטרף במפגש.

הרב כהנא שאל כמה שאלות, והתרשם והתרגש מהתשובות שהוא קיבל. ואחרי כן, הרב אמר להם: "אני מקנא בכם. כי אני נולדתי כיהודי. לא הייתה לי ברירה. אבל אתם מתנדבים להצטרף לעם שלנו כשיש לכם ברירה. זה היה הרבה יותר קל לכם להשאר כגויים. ותוכלו לזכות בעולם הבא אם רק תשמרו את שבע מצוות בני נח. אבל אתם רוצים יותר מזה. אתם רוצים להיות חלק מעם ישראל. אף על פי כל הקושי, אתם רוצים לעבור תהליך ארוך של לימודים, לעבור את ברית המילה, ללמוד שפה חדשה וקשה, ולעלות לארץ רחוקה. אזו זכויות תהיינה לכם! איך אני מקנא בכם!"

והנה אתה אברהם היקר לא זכית להכיר את הרב כהנא. רק בגלל תוכנית בטלוויזיה ואתר באינטרנט, החלטת לעבור את ברית המילה, להתגייר, ללמוד שפה חדשה וקשה, להתחתן ולהקים משפחה יהודית, ולעבור לא רק לארץ ישראל אלא לקרית ארבע. אברהם, אזו זכויות תהיינה לך! איך אני מקנא בך!

שהקב''ה יברך אותך ואת משפחתך, ושבורא עולם ישמור עליך ועל כל אהוביך.

אם יום יבוא בע''ה ויתנו לי לעלות לארץ ישראל, אחד מהדברים הראשונים שאני רוצה לעשות זה לזכות להפגש איתך.

« עריכה אחרונה: מאי 15, 2009, 04:38:29 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 11, 2009, 16:43:47 »
אשכול כזה מרגש ויפה אני באמת לא זוכר

מנותק DiZaSTeR

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 13, 2009, 14:11:43 »
סיפור יפה מאוד.
על אף שאני אתאיסט אני מסכים עם רוב הדברים שלך - בנצרות יש המון סתירות, שהרי הברית החדשה נכתבה באותו זמן על ידי כמה אנשים, בעוד שהתורה (לא התנך) נכתבה רק על ידי איש אחד.
אם אאמין באלוהים אין ספק שאקח על עצמי את היהדות, שהרי על אף שהיא הדת הכי קשה עם המצוות הכי קשות ספר הקודש שלה נראה לי הכי הגיוני.
מותר לשאול מתי בדיוק הכרת את אותה מלצרית ומתי הספקת ללמוד עברית ברמה כל כך גבוהה? כמעט ואין לך שגיאות למעט כמה שגיאות קטנות של דקדוק.
כמו כן מה זה בדיוק JOZ?

עלה והצלח

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #15 ב- : מאי 14, 2009, 00:03:26 »
סיפור מרגש!
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!