סקר

סקר: ליברמן מציע למסור לערבים כל חלק של ארץ ישראל שיש בו רוב ערבי. הוא צודק?

כן
1 (6.7%)
לא
14 (93.3%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: ליברמן מציע למסור לערבים כל חלק של ארץ ישראל שיש בו רוב ערבי. הוא צודק?  (נקרא 4083 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנא הסבירו את בחירתכם.

מנותק שמע ישראל

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לֹא-יָמוּשׁ סֵפֶר הַתּוֹרָה הַזֶּה מִפִּיךָ
    • אתר לקירוב יהודים לתורת ה'
בס"ד

אני חושב שאני מבין מה הרעיון, כנראה שהוא מבין שאין שום דרך להילחם בהם והוא נכנע לתת להם שטחים
כל זה בגלל שחסרה לו אמונה

כאשר אנחנו מסתכלים על כוח צבאי, אז זאת בעיה כי הם מליארד מוסלמים ואנחנו מעט מליונים
זה כאשר חושבים את עצמם "כוחי ועוצם ידי" כמו לאחר מלחמת 67, איפה הקדוש ברוך הוא בתמונה?

אבל כאשר מבינים שהם כולם בובות, אז לא משנה איזה נשק יהיה להם וכמה הם יהיו
אבל כאשר רואים את המצב בצורה שיטחית ללא אמונה אז הם לא יכולים להבין איך עד עכשיו אנחנו קימים
אנחנו חייבים לקרב יהודים לה' תפיצו את הלינקים הבאים !
מרכ הישועות - http://rabanim.net/index-tfilot.asp
לכל שאלה תשובה ! - http://www.shofar.net/site/faq.htm
שמירת ברית קודש ! - http://emet.org.il/brit/index6.htm
הצופן התנכ"י - http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=890

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אסור לתת לערבים ולו ס"מ אחד מאדמתנו הקדושה, לא משנה אם יש רוב או מיעוט ערבי וגם אם אין בכלל ערבים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הוא לא עושה את זה בגלל שהוא אוהב ערבים ובגלל שמגיע להם חלק בארץ ישראל אלא בגלל שאין ברירה, אתה מוכן להלחם על כל גרגר אדמה ואני מכבד את זה, אני באותה גישה בדיוק כמו שלך, יש דברים ששווה להלחם ולמות בשבילם אבל המצב היום הוא שמשהו כמו אחד מ100 מוכן להלחם על ארץ ישראל ולכן אין ברירה אלא לחלק אותה בינינו לבין הערבים.

ההבדל הוא שליברמן מבין את זה והוא לא ייצא לקרב אבוד, אף גנרל לא ייצא למלחמה כשאין לו חיילים, אתה חושב שהכל בידי השלטון. לא הכל בידי העם וכרגע העם שלנו הוא עם של פחדנים ולא מוכן להלחם על המדינה ובדיוק בגלל זה מגיע לנו שהערבים יקבלו חלק מהאדמה זה העונש שלנו על כך שרוב העם שלנו פחדנים.

תאמין לי שאם זה היה תלוי בליברמן היינו טובחים בערבים כמו שאנחנו צריכים ולא דנים איתם על כמה הם יקחו מאיתנו כמו ילד קטן שמתחנן מהבריון השכונתי לא להרביץ לו בפנים

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הוא טועה אסור לתת מילמיטר מארץ הקודש לערבים הנאצים.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
הוא לא עושה את זה בגלל שהוא אוהב ערבים ובגלל שמגיע להם חלק בארץ ישראל אלא בגלל שאין ברירה, אתה מוכן להלחם על כל גרגר אדמה ואני מכבד את זה, אני באותה גישה בדיוק כמו שלך, יש דברים ששווה להלחם ולמות בשבילם אבל המצב היום הוא שמשהו כמו אחד מ100 מוכן להלחם על ארץ ישראל ולכן אין ברירה אלא לחלק אותה בינינו לבין הערבים.

ההבדל הוא שליברמן מבין את זה והוא לא ייצא לקרב אבוד, אף גנרל לא ייצא למלחמה כשאין לו חיילים, אתה חושב שהכל בידי השלטון. לא הכל בידי העם וכרגע העם שלנו הוא עם של פחדנים ולא מוכן להלחם על המדינה ובדיוק בגלל זה מגיע לנו שהערבים יקבלו חלק מהאדמה זה העונש שלנו על כך שרוב העם שלנו פחדנים.

תאמין לי שאם זה היה תלוי בליברמן היינו טובחים בערבים כמו שאנחנו צריכים ולא דנים איתם על כמה הם יקחו מאיתנו כמו ילד קטן שמתחנן מהבריון השכונתי לא להרביץ לו בפנים
בס"ד

אני לא מסכים איתך שאנחנו "עם של פחדנים".  יש לנו מנהיגים לא ראויים, קטני/חסרי אמונה שמביאים עלינו אסונות, אבל העם באופן עקרוני הוא עם טוב.  יש פה עניין הרבה יותר חשוב מ"אנחנו פחדנים ולכן מגיע לנו שהערבים יקבלו חלק מהאדמה"---יש עניין של חילול השם ומחוייבתנו למונעו ולהחליפו בקידוש השם.  כשאנחנו בשפל, גם הקב"ה מושפל איתנו, מכיוון שאנחנו נציגיו הבלעדיים בעולמו, ואנו מחוייבים למנוע ולמחוק את חילול השם.  יתרה מזאת, האדמה הקדושה של א"י אינה שלנו לעשות בה כרצוננו---האדמה שייכת לקב"ה, והוא נתנה לנו כדי שנקים עליה מדינת סגולה, מדינת הלכה.  התורה אינה שטר קניין ובעלות על אדמת א"י, אלא חוזה שכירות---אנו משלמים "שכר דירה" בכך שאנו מקיימים תרי"ג מצוות (ולשם כך נחוץ לבנות את בית המקדש בב"א) ושומרים על קדושתה של א"י, ובתמורה יש לנו את הזכות להתגורר ב"דירה".  ה"חוזה" (התורה הקדושה) מציין בבירור שאין לנו את הזכות להכניס "שותפים" נוספים (גוים) לדירה.  כשעם ישראל הפר את ה"חוזה" בעבר, סולקנו לרחוב (הגלות).  לאחרונה נכמרו רחמיו של הקב"ה, והוא השיב אותנו ל"דירה" ונתן לנו הזדמנות נוספת להוכיח את עצמנו.  בעל-הבית של ה"דירה" הוא לא ליברמן או נתניהו, אלא הקב"ה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
לא,זה חושף אותו כשמאלני.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
דבר ראשון זו בגידה למסור שטחים מאדמתנו לרוצחים הערבים, ואין הבדל בין שטח ששוחרר לפני או אחרי 1967.

שנית ההצעה שלו היא מתומתמת כי הערבים שגרים בשטחים שהוא מציע למסור לא יוותרו על אזרחות ישראלית מרצון. הם יעברו לגור בתוך תחומי מדינת ישראל כדי להמשיך ולנצל את תקציב המדינה ולתרום ולערער על הרוב היהודי שלה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אני לא מסכים איתך שאנחנו "עם של פחדנים".  יש לנו מנהיגים לא ראויים, קטני/חסרי אמונה שמביאים עלינו אסונות, אבל העם באופן עקרוני הוא עם טוב.  יש פה עניין הרבה יותר חשוב מ"אנחנו פחדנים ולכן מגיע לנו שהערבים יקבלו חלק מהאדמה"---יש עניין של חילול השם ומחוייבתנו למונעו ולהחליפו בקידוש השם.  כשאנחנו בשפל, גם הקב"ה מושפל איתנו, מכיוון שאנחנו נציגיו הבלעדיים בעולמו, ואנו מחוייבים למנוע ולמחוק את חילול השם.  יתרה מזאת, האדמה הקדושה של א"י אינה שלנו לעשות בה כרצוננו---האדמה שייכת לקב"ה, והוא נתנה לנו כדי שנקים עליה מדינת סגולה, מדינת הלכה.  התורה אינה שטר קניין ובעלות על אדמת א"י, אלא חוזה שכירות---אנו משלמים "שכר דירה" בכך שאנו מקיימים תרי"ג מצוות (ולשם כך נחוץ לבנות את בית המקדש בב"א) ושומרים על קדושתה של א"י, ובתמורה יש לנו את הזכות להתגורר ב"דירה".  ה"חוזה" (התורה הקדושה) מציין בבירור שאין לנו את הזכות להכניס "שותפים" נוספים (גוים) לדירה.  כשעם ישראל הפר את ה"חוזה" בעבר, סולקנו לרחוב (הגלות).  לאחרונה נכמרו רחמיו של הקב"ה, והוא השיב אותנו ל"דירה" ונתן לנו הזדמנות נוספת להוכיח את עצמנו.  בעל-הבית של ה"דירה" הוא לא ליברמן או נתניהו, אלא הקב"ה.

אני אדם חילוני ואני מסכים איתך שהאדמה היא קדושה, אבל כשאני אומר עם של פחדנים אני מתכוון בדיוק לזה, העם היהודי לפחות ברובו המוחלט של לפחות 70% לא מוכן להלחם על אדמה. אני יודע כי אני מתווכח עם חברים והם אומרים לי משפטים כמו "מה זה הכותל? שווה למות בשביל קיר אבנים"? דברים כאלה ולכן אנחנו עם של פחדנים כמובן משפטים כאלה נאמרים ע"י פחדנים ברמות הכי גבוהות של הפחדנות אבל לצערי אנשים כאלה ברמות השונות שלהם הם הרוב במדינה.

כמו שאמרתי למעלה אני אדם חילוני את כל הקטע הזה שאין לנו זכות על א"י אלא הקב"ה מחליט, אני לא יחלוק עליך אין לי את הידע אבל אני רואה את העולם בצורה קצת שונה, שום דבר לא שלך אלא אם אתה מוכן להלחם עליו וכרגע העם היהודי לא מוכן להלחם בשביל "קיר האבנים" זה עצוב אבל זה המצב ואם היה בממשלה האדם המתאים זה עדיין לא היה עוזר בגלל שאריה אחד לא יכול להוביל ארנבות לקרב... העם היהודי צריך לעבור שינוי בתפיסה שהוא כבר לא בגלות להפסיק לפחד ולהתחיל לקחת את גורלו בידיים ותסלח לי שאני אומר אבל לא לקוות לניסים מה' ולהתחיל לפעול. הדתיים שמחכים למשיח מחלישים אותנו בדיוק כמו השמאלנים שמחכים שהערבים יאהבו אותנו.

ליברמן הוא אדם ריאלי אולי לא בדעה שלכם במאה אחוז אבל הכי קרוב שיש הוא רואה את המצב כמו שהוא בעוד שאתם רואים את המצב כמו שהייתם רוצים שהוא יהיה או כמו שהוא צריך להיות.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
כל מי שרוצה מדינה פלשתינית או מקים אותה הוא שמאלני.אני חילוני,ביבי חילוני,ליברמן חילוני,אובאמה חילוני.רק מי שמתנגד למדינה פלשתינית הוא ימני.
לכן זה מה שמשותף לי,לחיים,לאלקשי התנגדות למסירת חלקי מולדת לאויב.מולדת זה גם אום אלפחם או חברון או ת"א.
העם היהודי ילחם על השרדות ותו לא.לכן אני נגד מדינה פלשתינית כי אני רוצה לחיות ולכן אני כאן ולא בגלל שאני רוצה לחזור בתשובה או לריב עם מישהו.
לכן אני עוזר לתנועה כי עם כל הביקורת שלי על חיים,האלקשי,הגולה אני יודע שהם לעולם לא יבגדו בארץ ישראל וזה לזכותם.
אני לא אשתמש בלשון לא נקייה כמו פיפי וכו' אבל המטרה זהה.והמטרה לא ביאת המשיח,אני לא אביא אותו,המטרה של פוליטית ריאלית התנגדות לנסיגות בארץ ישראל ולא דתית תורנית.
ברוך השם האלקשי,הגולה,חיים,אחים באמת יביאו את המשיח והגאולה.אני פעיל פוליטי ולא מחזיר בתשובה או פעיל בערכים.זהו פורום אקטואליה ולא יד לאחים או חב"ד או ברסלב.
אני לא רוצה להרגיז את אחי הדתים אבל אני חילוני,אינני שומר מצוות.לפחות אני לא מקלל,מאיים ומנסה להפחיד מישהו.
אני מקווה שהבינו אותי,אני בעד האיחוד הלאומי ולא בעד מישהו או משהו אחר.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק המנטרל העברי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני אדם חילוני ואני מסכים איתך שהאדמה היא קדושה, אבל כשאני אומר עם של פחדנים אני מתכוון בדיוק לזה, העם היהודי לפחות ברובו המוחלט של לפחות 70% לא מוכן להלחם על אדמה. אני יודע כי אני מתווכח עם חברים והם אומרים לי משפטים כמו "מה זה הכותל? שווה למות בשביל קיר אבנים"? דברים כאלה ולכן אנחנו עם של פחדנים כמובן משפטים כאלה נאמרים ע"י פחדנים ברמות הכי גבוהות של הפחדנות אבל לצערי אנשים כאלה ברמות השונות שלהם הם הרוב במדינה.

כמו שאמרתי למעלה אני אדם חילוני את כל הקטע הזה שאין לנו זכות על א"י אלא הקב"ה מחליט, אני לא יחלוק עליך אין לי את הידע אבל אני רואה את העולם בצורה קצת שונה, שום דבר לא שלך אלא אם אתה מוכן להלחם עליו וכרגע העם היהודי לא מוכן להלחם בשביל "קיר האבנים" זה עצוב אבל זה המצב ואם היה בממשלה האדם המתאים זה עדיין לא היה עוזר בגלל שאריה אחד לא יכול להוביל ארנבות לקרב... העם היהודי צריך לעבור שינוי בתפיסה שהוא כבר לא בגלות להפסיק לפחד ולהתחיל לקחת את גורלו בידיים ותסלח לי שאני אומר אבל לא לקוות לניסים מה' ולהתחיל לפעול. הדתיים שמחכים למשיח מחלישים אותנו בדיוק כמו השמאלנים שמחכים שהערבים יאהבו אותנו.

ליברמן הוא אדם ריאלי אולי לא בדעה שלכם במאה אחוז אבל הכי קרוב שיש הוא רואה את המצב כמו שהוא בעוד שאתם רואים את המצב כמו שהייתם רוצים שהוא יהיה או כמו שהוא צריך להיות.
החבר'ה שלך טועים לא הכותל הוא הקודש, אלא הנתמך על ידיו, הלוא הוא הר קודשו, דביר משכנותיו!
ליברמן לא ריאלי, בן אדם שנמצא תחת חקירה תמיד יחפש דרך מילוט, אני לא יודע איך ליברמן מנסה להרוויח את לבו של העם בצעדים אלה, אבל שועל זה עוד את בטן הספרטני יפלח.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כל מי שרוצה מדינה פלשתינית או מקים אותה הוא שמאלני.אני חילוני,ביבי חילוני,ליברמן חילוני,אובאמה חילוני.רק מי שמתנגד למדינה פלשתינית הוא ימני.
לכן זה מה שמשותף לי,לחיים,לאלקשי התנגדות למסירת חלקי מולדת לאויב.מולדת זה גם אום אלפחם או חברון או ת"א.
העם היהודי ילחם על השרדות ותו לא.לכן אני נגד מדינה פלשתינית כי אני רוצה לחיות ולכן אני כאן ולא בגלל שאני רוצה לחזור בתשובה או לריב עם מישהו.
לכן אני עוזר לתנועה כי עם כל הביקורת שלי על חיים,האלקשי,הגולה אני יודע שהם לעולם לא יבגדו בארץ ישראל וזה לזכותם.
אני לא אשתמש בלשון לא נקייה כמו פיפי וכו' אבל המטרה זהה.והמטרה לא ביאת המשיח,אני לא אביא אותו,המטרה של פוליטית ריאלית התנגדות לנסיגות בארץ ישראל ולא דתית תורנית.
ברוך השם האלקשי,הגולה,חיים,אחים באמת יביאו את המשיח והגאולה.אני פעיל פוליטי ולא מחזיר בתשובה או פעיל בערכים.זהו פורום אקטואליה ולא יד לאחים או חב"ד או ברסלב.
אני לא רוצה להרגיז את אחי הדתים אבל אני חילוני,אינני שומר מצוות.לפחות אני לא מקלל,מאיים ומנסה להפחיד מישהו.
אני מקווה שהבינו אותי,אני בעד האיחוד הלאומי ולא בעד מישהו או משהו אחר.
מי שמתנגד למדינה "פלשתינית" הוא לא ימני, הוא בסך הכל שפוי, מכיר את ההסטוריה ולא מתעלם ממנה וחפץ חיים במרחב.
אובמה-ריד מיי ליפס, מ-ו-ס-ל-מ-י.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם לא תיהיה שליטה יהודית ה' ירחם מה יקרה!!!!  :old_WTF_Aza:

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
טוב נץ אבל שפוי זה כינוי ששמאלנים מדביקים לעצמם ואם אכנה עצמי כאן שפוי אז יכעסו עלי.לכן אני מגדיר עצמי כימני למרות שיש יותר ימנים ממני ובודאי יותר דתים.
לכן הצבעתי לאיחוד הלאומי גם שבן ארי לא היה שם.עמדתי היא כמו של אלדד,אליקים העצני ולכן לא הגדרתי עצמי כהניסט אלא יהודי לאומי,איש ארץ ישראל השלמה.
ועובדה שבסוף כולנו ביחד.
אני גם תמכתי בעמיר,גולדשטיין,המחתרת ובזאת אני כבר לא שפוי אלא קיצוני ולכן גם נחסמתי בפורומים שמאלנים,נמחקתי והנה אני שהייתי סמן ימני שם הופך כאן לסמן שמאלי או מרכז.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
ונץ אובאמה הגדיר עצמו כאגנוסיטקן או אתאיסט.אני לא מכיר מוסלמי שהוא כופר ותומך בהפלות,משכב זכר,שימוש בסמים,שתית אלכוהול באופן מוצהר,יתכן שזאת ת'קייה.
לדעתי אובאמה נע בין כפירה למוסלמיות,הוא איננו נוצרי והוא קצת מטורלל.
השאלה בכלל מיהו מוסלמי אמיתי,לפי אלקעידה מלך סעודיה הוא כופר.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ונץ אובאמה הגדיר עצמו כאגנוסיטקן או אתאיסט.אני לא מכיר מוסלמי שהוא כופר ותומך בהפלות,משכב זכר,שימוש בסמים,שתית אלכוהול באופן מוצהר,יתכן שזאת ת'קייה.
לדעתי אובאמה נע בין כפירה למוסלמיות,הוא איננו נוצרי והוא קצת מטורלל.
השאלה בכלל מיהו מוסלמי אמיתי,לפי אלקעידה מלך סעודיה הוא כופר.
לאובמה לא היה בעיה שיקראו לו בשמו המלא בפרלמנט הטורקי, ברק חוסיין אובמה, זה אכן אל תאקיה, ארה"ב לא יודעת עוד מה מצפה לה.
הוא אולי מצהיר כלפי חוץ שהוא תומך בדברים הללו לכאורה כ-שמאלן, אבל בתוך ביתו פנימה הוא מוסלמי, עצם העובדה שכנשיא ארה"ב השפיל את כבוד האומה האמריקאית ומשתחווה בפני מלך סעודיה אומר הכל, זה אותו מלך סעודיה שמממן את אל קעידא, ומפיץ את תורתם בכל מדרסה ומסגד על פני הגלובוס.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
נו אז למה הוא השתחווה למרות הת'קייה?למה לחשוף עצמו?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נו אז למה הוא השתחווה למרות הת'קייה?למה לחשוף עצמו?
הוא לא חשף את עצמו, הוא פשוט התנהג בכניעות של מנהיג של אומה כופרת אל מול מנהיג מוסלמי, התאקייה ממשיכה כבעבר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל