כתב נושא: ** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 26 בפברואר **  (נקרא 3465 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
אשכול השאלות לגיל מתנהל כמו האשכול "שאלו את הימין האמיתי"
כל הודעה שאינה שאלה או פניה לגיל תמחק - כמו כן עפ"י בקשתו של גיל יוגבל האשכול ל 5 הודעות.
לאחר 5 הודעות האשכול ינעל - לכל גולש תותר רק הודעה אחת, במידה ונכתבו יותר מ 5 הודעות בטרם ננעל האשכול הודעות אלו ימחקו אוטומטית.
בברכה,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: פברואר 19, 2007, 16:22:12 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 26 בפברואר **
« להגיב #1 ב- : פברואר 19, 2007, 17:32:51 »
שלום גיל,
לדעתך איזה אחוז מהעולים החדשים מרוסיה מכירים את הרב כהנא, וכמה מהם היו מצביעים בעד מפלגה כהניסטית אמיתית?  האם לדעתך הם יצביעו בעד ליברמן המזויף בגלל שהוא "אחד מהם", או שהם ישפטו כל מועמד על פי כישוריו?
בברכה,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : פברואר 19, 2007, 18:37:51 »
בס"ד
שלום גיל!
אני מודה לך מכל הלב על התשובה הנפלאה שענית לי בשבוע שעבר!
היום רציתי לשאול אותך בנוגע לכל ההעלמיות המוזרות והמשפילות של כל מבצעי הגירוש.
כידוע לך הנבלה ימ"ש וזכרו שרון כבר ממזמן בבית חולים לא זז, רמטכ"ל הגירוש דן חלוץ ימ"ש וזכרו כבר ממזמן לא איתנו, מפכ"ל הגירוש קראדי ימ"ש כבר לא איתנו ועוד רבים.
ראיתי אפילו לאחרונה באתר שמלאני כתבה בשם "קללת ההתנתקות" שכל מי שהיה שותף בה חטף כהוגן.
לפי דעתך הקדוש ברוך הוא לא מחזיר לכל מגרשי היהודים?..
ואני מודה לך על העבודה המסורה והנאמנה שלך שאתה עושה למענו אתה צדיק וגיבור!
יישר כוח ענקי ממני ומכל חברי הפורום!!!
בכבוד רב,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2007, 22:44:34 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : פברואר 19, 2007, 23:12:36 »
גיל אברהם ישר כוח!
חיים בן פסח אמר לנו בתוכניתו המצויינת שהטרגדיה של מדינת ישראל היא שהבוגדים במדינה זכו בשלטון במדינה במקום שישבו בכלא או גרוע מכך למשל:בן גוריון חוטף ילדי תימן,חיים וייצמן שבאשמתו יהודים נרצחו בשואה ועוד.
מ48-77 שלטה מפא"י במדינה היתה זאת מפלגה שיש לה מדינה ואנשי שלומנו מחזיקי הפנקס האדום מונו למשרות וזכו בעבודה.
כשעלה הליכוד לשלטון בגין הממלכתי לא שינה מצב זה.
כיום בשל המינויים של אריק שרון ממרכז הליכוד המדינה נשלטת בידי אנשים מושחתים כולל במשטרה,המערכת המשפטית כך שאין מי שיתקן את המצב.
אדם מושחת מוחלף בידי אדם מושחת וממנים רק שמאלנים אפילו שהימין המזוייף בשלטון.
השחיתות הפכה לנורמה והיושר לתכונה מוזרה.
הכסף הוא האלוקים ועם ישראל עובד את עגל הזהב.
הפוליטיקאים נקנו בכסף.
מה הפתרון למצב אם בכלל יש פתרון?
האם אפשר לתקן את המצב או שהמערכת כה מושחתת ורקובה עד שהיא לא יכולה לתקן את עצמה?
האם נדרשת מהפכה רוחנית?חזרה לדת,לאמונה,לערכים?חינוך יהודי או שממש מהפכה אלימה כמו המהפכה הצרפתית או האמריקאית?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : פברואר 22, 2007, 20:07:49 »
גיל שלום רב, מדה לך על תשובתך המחכימה מתוכניתך הקודמת, רציתי הפעם להעלות עניין חשוב וכאוב, והוא "עצמאותה" של "מדינת ישראל".
מדי שנה בה' באייר מציינים את יום ה"עצמאות", ואני שואל על איזה עצמאות מדברים???
אם שטחים נרחבים בעיר הבירה ירושלים הקודשה שייכים לכנסיה היוונית-אורתודוכסית ולכנסיה הרוסית הפרבוסלבית, ואפילו בניין הכנסת, יושב על אדמה יוונית, ומדי שנה משלמת ישראל לכנסיה ומוסדותיה, עשרות מליוני דולרים דמי חכירה, אזי זה דוגמא לחוסר עצמאות המדינה, האם יעלה על הדעת שבניין הקונגרס או הסנאט בארה"ב ישב על אדמה השייכת (כלכלית נדל"נית) לגורם לא אמריקאי??? היעלה על הדעת שכל בניין פרלמנט אחר בכל רחבי העולם ישב על אדמה שכלכלית לא שייך למדינה שהפרלמנט הנ"ל הוא שלה???
לאיזה רמות ביזוי ניתן כבר להגיע?
עצם העובדה שמדינה אחרת קובעת למי נמכור או לא נמכור נשק, מראה חד משמעית שאנחנו לא מדינה ריבונית (עיין ערך עיסקת הפאלקון עם סין וכל מיני עסקאות אחרות עם הסינים שטורפדו על ידי האמריקאים, וכן גם עיסקאות עם הודו ואחרים).
עצם העובדה שבעיר בירתנו לא יושב אף שגרירות של מדינה זרה.
עצם העובדה שמקום קודשנו  יושב יום יום ומחולל על ידי שני מסגדים ועבודות של המוסלמים ביסודותיו.
סיפור יונתן פולארד, וכן העניין ההוא עם המפעיל שלו תא"ל אביאם סלע, שלא נתנו לו קידום בגלל שהאמריקאים הטילו ווטו.
עצם העובדה שממשלת ישראל נושמת לרווחה כל פעם שארה"ב מטילה ווטו על החלטה אנטי ישראלית במועצת הכאילו בטחון של האו"ם שמום.
עצם העובדה שבכמעט כל מערכות הנשק שלנו אנחנו נשענים על האמריקאים, במקום לפתח ייצור עצמאי שייצר לנו כל מה שאנחנו מקבלים מהאמריקאים.
אחרון חביב, הוא עצם העובדה שאימצנו לעצמנו תרבות אמריקנו-אירופית שהיא לא תרבותינו, וזה הפך להיות עגל הזהב של רוב העם היושב בציון
הרוקד "מה יפית" בפני אלילי הזהב המערביים וצועק "אלה אלוקיך ישראל".
הלזה עצמאות ייקרא???
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #5 ב- : פברואר 23, 2007, 00:05:00 »
שלום גיל ישר כוח רציתי היום לדבר איתך על רעיונך לעידוד הגירה המונית של ערבים
אתה אמרת אני זוכר לדעתי זה הייתה אתה שאמר צריך לעשות חוק שכל אחד חייב לשרת בצה"ל ואמרת שהערבים לא רצו לפגוע באחים שלהם
אני חולק על דעתך גיל לערבים בכלל לא אכפת להרוג את האחים שלהם קודם כל הם עושים טובה לאחיהם ככה(הם חושבים שהם מגיעים לגן עדן בסופו של דבר) ודבר שני גם אם זה לא היה טובה לערבים לא אכפת אחד מו השני ראינו את זה במלחמת פתאח חמאס.
ועוד אסור בשום פנים ואופן שהערבים יגיעו לצה"ל  כי במקרה שהם יצליחו להגיע לדרגות גבוהות הם יוכלו לדעת סודות צבאים של ישראל,לעביר נשק ישראלי לעזה (יותר מי מה שהממשלה עושה)אני מדבר איתך על גיפים ואולי אפילו טנקים הם יכולים לעשות זאת בשקט והם אפילו יכולים לבגוד מבפנים ולעשות בעיות עם נשק אמיתי של צה"ל וכמובן לשלוח חיילים לאמן את הפלסטינים(אם החלים בכלל יחיו שם).
ולדעתי יש עוד סיבות. שורה תחתונה היא אסור אבל אסור לתת לערבים לשרת בצה"ל בשום אופן   

My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92