כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 27 בפברואר **  (נקרא 4431 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.

תודה,
כהנא צדק!

*האשכול יוגבל ל 10 גולשים.
לאחר 10 הודעות - האשכול יינעל*
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 27 בפברואר **
« להגיב #1 ב- : פברואר 20, 2007, 19:14:01 »
שמעתי את התשובה שלך מיסטר פסח וכרגיל שמעתי מה שציפיתי לשמוע: שקרים-חצאי אמת-ופנטזיות קיצוניות רדיקליות מבית היוצר של כהנא מת.

אז עכשיו תתכונן לחטוף קצת מציאות אתה מוכן? מה שהולך לקרות עכשיו זה שאני הולך להציד לך עובדות מהמציאות
למקרה שאתה לא יודע מה זה מציאות מציאות זה איפה שחיים כולנו לעומת עולם הפנטזיה והשקר שבה אתה חי!

אני ממש לא יודע מאיפה להתחיל איתך אז אני פשוט אתחיל מסוגיית האפרו האמריקאים המסכנים שאתה שונא כל כך:
איך אתה לא נגעל מעצמך כיהודי להיות כל כך גזען נאצי כלפי המיעוט השחור בארה"ב - הסיבה לאפלייה המתקנה היא לאפלייה עצמה מלכתחילה.
הוו כמה שאתה חולם על הימים של הסגריגציה הלבנה אהה!!? שירותים ללבנים ולשחורים: כיתות לימוד לילדים לבנים טהורים וצריפים מעופשים לתינוקות הסמבו אה??!!

מה הפלא לכל הרוחות ששחורים עם קבוצה נחשלת? הרי נאצים לבנים כמוך הביאו אותם למצב הזה! בכלל אתה בטוח שאתה יהודי?!
אתה ממש מתבטא כמו אחרון הניאונאצים בארגונים האריים שלכם שם בארה"ב - תזהר כי חוץ מתינוקות זפת הם גם שונאים  KIKES.
וחבל כי אחרת באמת הייתם מסתדרים יופי ביחד! גם להם יש שידורים מחתרתיים ברשת, אולי תעשה תוכנית עם האל טרנר פעם מי יודע!!

אז מה חיייייים אין ממציאים שחורים נכון?  ל-א!!! ועוד איך יש! אנשים מוכשרים ומדהימים, והנה לך דוגמא קטנה:

דר. צ'רלס דרו - היה מחלוצי הרעיון להקים בנק דם עולמי להצלת חיים! (קישור מחיים בן פסח כדי להוכיח שזה שקר: http://www33.brinkster.com/iiiii/inventions/drew.asp )

אלכסנדר מיילס - המציא את המעלית (קישור מחיים בן פסח כדי להוכיח שזוהי הגזמה מגוחכת: http://inventors.about.com/library/inventors/bl_Alexander_Miles.htm )

גאררט א. מורגן - מסיכת האב"כ שהצילה רבבות חיילים במלחה"ע ה
I
(גם זה שקר. ציטוט מחיים בן פסח: It has often been claimed that Morgan invented the "gas mask", however, the first known gas mask was invented by Scottish chemist John Stenhouse in 1854. A precursor to the "gas mask" had been invented by Lewis Haslett in 1847 and granted US Patent ##6529 in 1859. Numerous other inventors, including, Charles Anthony Deane (1823), Benjamin Lane (1850), John Tyndall (1871), Samuel Barton (1874), George Neally (1877), Henry Fleuss (1878), Hutson R. Hurd (1879), The Vajen-Bader Co. (1890's), Bernhard Loeb (1891), Merriman (1892), Louis Muntz (1902), and The Dräger Company (1903) had invented and many patents issued for gas masks and other types of respirators. These were invented quite before Morgan's invention that was patented in 1914 (US Patent numbers 1090936 and 1113675).
כמובן שהרשימה ארוכה מלהכיל ולמרות שהיו אלה אנשים שחיו בתקופה שבה להיות שחור פירושו היה להיות רכוש של אדם אחר,
הם הצליחו להתעלות מעל למציאות סביבם ולהמציא המצאות ששינו את חיינו ללא הכר!

השחורים נתנו לנו את הג'אז את הישגי האתלטיקה המדהימים ביותר בעולם ואת מיטב הספרות העולמית - זוהי המציאות שנוגדת את עולם השקר שלך.

______

לגבי מוסלמים שהצילו יהודים, אם דיברת על מאורעות תרפ"ט,
הנה רשימה שכתבו היהודים עצמם על מושיעיהם המוסלמים כפי שמופיע באתר הרשמי של העיר חברון:
http://hebron.web.aplus.net/hebrew/article.php?id=123
______

אני יכול כל היום להפריך טענה אחר טענה שלך ולהוכיח לך עד כמה אתה הזוי במקרה הטוב וגזען שקרן במקרה הרע,
אבל חבל לי לבזבז עליך יותר מדי זמן - אני רק פה כדי להוכיח אותך מול המאזינים שלך, אותך ואת השקרים שאתה מפיץ לצעירים שטופי מח וחדורי שנאה.

אם תתעקש אני אמשיך ואביא לך הוכחות על גדולתו של המלך חוסיין ועל שמות של ערבים שהצילו יהודים מלינץ' ושסיכנו את חייהם וחיי משפחתם לשתף פעולה עם השב"כ כדי להביא לחיסול של מחבלים ושבגלל זה הם נרדפים עד היום: אם אכפת לך מיהודים שאתה לא מכיר עליך לרדת על ארבע ולהודות לאותם מוסלמים שהצילו רבבות יהודים בכך שסיכנו את חייהם ולרוב שילמו על כך מחיר כמו המשתף פעולה שנלכד ברמאללה ונתלה הפוך על עמוד חשמל אך ורק כי הציל יהודים.

אני אמשיך לגור בישראל כי זו היא ארצי ובניגוד לחברים הפנאטים שלך אני תרמתי למדינה הזו מעל ומעבר
אני עושה מילואים קרביים אני משלם מיסים ואני מגדל את ילדיי במטרה שיהיה להם מדינה ריבונית ישראלית לצד מדינה ריבונית פלסטינית עם גבולות קבע ושכנות טובה
וזה יקרה שאנחנו נאסוף את כל האשפה שלנו והפלסטינים יאספו את כל האשפה שלהם ונזרוק מאיתנו את כל הפסולת הזו שנקראת קיצונים החוצה מפה לתמיד.

אני הבנתי שאתה גר באמריקה וזה טוב מאוד אני מוכן לשלם לך שתשאר שם ולשלוח לך את נועם פרידמן הקוקו הזה והגבירי עם הכיפה לכו כולכם מאיתנו ותנו לנו לעשות שלום ולרפא אתהעם שלנו סוף סוף

פופאי - ישראלי יהודי אתאיסט גאה.
« עריכה אחרונה: פברואר 27, 2007, 03:02:57 על ידי חיים בן_פסח »

פלסטין וישראל ביחד! הקיצונים להאג!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : פברואר 20, 2007, 20:42:58 »
בס"ד
שלום חיים!
חיים השבוע רציתי לשאול אותך מספר שאלות:
1)לפי דעתך בעזרת ה' שתהיה ממשלה כהניסטית באיזה תחומים ישקיעו הכי הרבה?..
בתחום החברתי, כלכלי, צבאי וכו'?...

2)חיים האם בעבר הייתה בקשר עם ד"ר ברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד ואם כן איך התרשמת ממנו?...

3)חיים אני יודע שזו שאלה קשה וצורכת המון מחשבה וידע ולך יש את זה וכבר ראינו בעבר את יכולת הראייה הכוללת שלך, לפי דעתך אנחנו עוד בפני הפתעות מהטרור העולמי הולך להיות עוד פיגוע גדול או עליית מדרגה בטרור העולמי?...

4)חיים לפי דעתך מה יהיה בארץ ישראל בעוד 20-30 שנה מהבחינה הדמוגרפית אצל הערבים?...

5)חיים לפי דעתך הנוער היהודי האמיתי הכהניסטי במה הוא צריך לעסוק ולהשקיע עכשיו כי בעצם אנחנו הממשיכים שלכם, בדת או בלימודים שלנו או בכל תחום אחר?...

6)חיים האם אתה יודע מי האדם שמצולם פה?

7)
חיים האם אתה יכול להסביר לי מי כל הילדים הללו:

וכאן מי האדם הזה שמעתי שהוא היה יו"ר הליגה:

ורציתי לשאול אותך אולי אתה יודע על מה גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד משוחח עם השוטר פה?..

לסיום חיים רציתי להגיד לך תודה על הכול מכל הלב אתה אדם גדול ואמיץ!
שהקדוש ברוך הוא יברך אותך אתה ממש גיבור בעזרת ה' נזכה לראות אותך בארץ ישראל!
עד אז אני מקווה שאתה יושן כמו שצריך ואוכל שיהיה לך שבוע נהדר!
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: פברואר 24, 2007, 22:34:01 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #3 ב- : פברואר 20, 2007, 22:05:56 »
חיייייייים! מה קורה  חיים אתה תותח !!!!! אני מפיץ אותך לחבר'ה בכל מיני פאבים בתל אביב כמו הצ'ירס וג'ואיז בר בתל אביב!

חיים זה שאתה אומר שיש 180 אלף תוצאות עליך זה מראה שאתה לא מבין איך גוגל עובד,
זה אלפי תוצאות שיש בהם את המילים פסח או חיים או בן ואני מתכוון באנגלית כמובן.
אבל לא משנה, הנקודה היא שנתת דוגמאות חלשות כי ויקיפדיה זה גולשים כותבים ואני התכוונתי לאתרים רשמיים של עיתונות שדיווחו עליך ויש את זה בארכיוןD

דולפי.

***הנה קישור מחיים בן פסח למאמר מהעיתון DAILY NEWS, העיתון הנפוץ ביותר בארה''ב: http://jtf.org/yyy.10032006.new.york.daily.news.article.htm

נ.ב - איך שמחתי לשמוע אותך צוחק בשידור לא התכוונתי להביך אותך   תאמין לי אתה בסדר גמור אתה והבנתי את הרמז שנתת  ;)
בכל מקרה איך שאתה בא לארץ אני מזמין אותך לבירה! ואם היית פלייבוי אל תתבייש בזה אנחנו גברים חיים וזה לא בושה לעשות כמה סיבובים לפני שמחנים את המכונית בחניה  :)
בסוף תהיה איזה אחת מדהימה שתהיה אשתי אבל חיים חייבים לנסות קצת את החיים כי אחר כך לא תוכל לאהוב באמת אישה אחת כי תמיד המחשבות שלך ינדדו מהסקרנות
של איך זה להיות עם נשים אחרות ולנסות דברים אחרים! אתה צריך להיות שבע מכל הנסיונות בגיל הצעיר ואז לבוא מוכן ובשל אחרי שראית וניסית הכל לחופה עם "האחת" !
תאמין לי חיים שאני לא מבין למה התורה לא תומכת בזה - הרי הנישואים הכי בריאים הם נישואים של חברות אמיתית שבני הזוג כבר שבעו מהנאות החיים ויכולים להתפנות לחיי מיסוד רגועים ושלווים ללא סקרנות של הגוף והנפש.
« עריכה אחרונה: פברואר 27, 2007, 05:13:50 על ידי חיים בן_פסח »

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : פברואר 20, 2007, 22:53:58 »
1.עירק היא המדינה היחידה שלא חתמה עימנו אפילו על הסכם להפסקת אש.למעשה אנו במצב מלחמה עימה מ48 ובמלחמת המפרץ היא תקפה אותנו בטילים ללא סיבה וחשפה את פגיעות העורף הישראלי לטילים.
האם מבחינת האינטרס הישראלי לא טוב לנו שאמריקה שברה את כוח הצבא העירקי,כבשה את עירק ועכשיו למעשה עירק במלחמת אזרחים ולא פנוייה לפגוע בישראל?
2.האם אתה נגד משא ומתן או חתימת הסכמי שלום עם כל מדינה ערבית מוסלמית?גם ללא החזרת שטחים?האם עלינו להיות עימן במצב מלחמה נצחי כי גם אם אנו כובשים שטח קשה מאד להחזיק בו כי יש מאות מליוני ערבים !
אי אפשר לגרש עשרות מליוני מצרים או להרוג אותם!אותו הדבר מדינות ערב האחרות.אז כרגע יש חוזה שלום עם מצרים וירדן להבדיל ממצב של שלום!האם היית מבטל בכנסת את הסכמי השלום עם מצרים וירדן ויוצא למלחמה נגדם?
3.יש לנו בעיה קשה עם בית המשפט העליון בישראל,הוא מייצג את דעתם של 10 אנשים שלא נבחרו והאג'נדה שלהם פוליטית!
מה המצב בארצות הברית?האם השופטים שם נבחרים?ואם כן בידי מי?האם הם ממונים בידי נשיא ארצות הברית?האם כל נושא שם שפיט?האם הם יכולים לפסוק פסיקות נגד הדת הנוצרית?
מה אתה מציע במקום בג"ץ סנהדרין?מה נעשה בינתיים?
4.לפי היהדות והנצרות אסור לאנוס אישה.הסרבים אנסו נשים מוסלמיות כשיטה,זהו פשע מלחמה!האם אתה תומך במעשה כזה או אדיש כלפיו כי הן נשים מוסלמיות?!
5.האם נועם פדרמן משדר גם במקום אחר או רק אצלנו?

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 21, 2007, 14:37:47 »
חיים התכניות שלך באנגלית הם ה-  STAND UP הכי טוב ששמעתי. אני מפיצה אותך בין כל ידידי. למרות שבכמה דברים איני מסכימה אתך.
אבל אני מסכימה בדבר העקרי שלגבי האיסלם אין פשרה כמו שלא הייתה פשרה לגבי הנציזם. הבעיה שרוב האנטלגנטים מבינים את הסבל של הערבים ולא של היהודים (ראיתי את האטימות כלפי הסבל של עקורי גוש קטיף) ואין שום אפשרות להסביר להם שהם יהיו ביחד עם הימנים אם חס וחלילה המוסלמים ינצחו.
כואב לי כי האם אתה יודע שישראל היא המקום השני במספר אבסולוטי של start ups
אנחנו טובים בטכנולוגיה וטפשים בחיים

אגב מה דעתך על אופרה וינפרי.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 21, 2007, 21:57:27 »
חיים שלום ,

מה יש לך להגיד על נטורי קרטא..האנטי ישראלים..ומה יהודי אמריקה אומרים עליהם..

וכשנעלה לשילטון..מה אתה חושב שצריך לעשות לנשיא איראן שקורא להשמיד אותנו!
« עריכה אחרונה: פברואר 21, 2007, 22:38:58 על ידי underground »

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : פברואר 21, 2007, 22:22:43 »
חיים שלום רב.
יש לי מספר שאלות בבקשה:
1. בכל תוכנית שלך take back America  או JTF אתה מזכיר את ה web master הגאון היצירתי והמבריק של האתר שלנו מעברית אך אתה לא מזכיר את שמו. מי הוא?
האם תוכל לספר לנו עליו קצת?

2. האם יש לנו ידידי אמת בגבעת הקפיטול? מי הם? ומדוע אינם מנסים לרוץ לראשות המפלגות בהם הם חברים?

3. אני זוכר שהייתה סערה ציבורים באמריקה בעקבות מכרז שהוציא הפנטגון על אבטחת הנמלים הימיים בארה"ב ואמרו באותו זמן שחברה אמריקאית ערבית זכתה במכרז.אני יודע שקמה סערה ציבורית גדולה באמריקה אך אינני יודע כיצד הנושא הזה ניגמר.האם תוכל בבקשה לעדכן אותנו?

4. ידוע שבישראל יש לנו מנהיגים יהודונים בוגדים אנטישמיים אך לכולם מכנה משותף - בצעירותם הם היו באמת נאמנים לעם ולמולדת שלנו. למשל החזיר האנטישמי הבוגד יצחק רבין ימח שמו וזכרו גירש בכוח ערבים מהארץ בזמן היותו קצין בצה"ל.כנ"ל משה דיין. החזיר השמן הבוגד אריק שרון ימח שמו וזכרו היה קצין אשר הקים את יחידה 101 והיכה בערבים הנאצים בכל כוחו וידוע שבזמן כהונתו כאלוף פיקוד הדרום עזה הייתה מקום שקט במיוחד.
שמעון פרס אשר היה ממקימי הכור הגרעני בישראל...וכמובן שהרשימה עוד ארוכה.
מה לפי לדעתך יצר את המגמה הזאת של התנהגות פטריוטית בצעירותם ובוגדנות בזקנתם??
מה לפי דעתך קרה להם בדרך?

אני מאחלך לך כל טוב,
שאלוקים יברך אותך.
בברכת הבריאות ובכבוד רב,
אילן.
« עריכה אחרונה: פברואר 21, 2007, 22:23:50 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : פברואר 21, 2007, 22:50:06 »
שלום חיים.

א) האם יש לך איזושהי דעה ורעיון מה אפשר לעשות נגד הקרינה הרדיואקטיבית? יש לך טלפון סלולרי? אני מבין שבארה"ב זה לא עד כדי כך פופולרי אבל בישראל זו תופעה מאוד מדאיגה ואין מה לעשות נגדה. בכיתה שלי לכל ילד יש טלפון סלולרי. מה אפשר לעשות?

ב) לפני הרבה זמן דיברת על זה שזה לא טוב שכולנו "מעריצים" אותך כי זה פולחן אישיות (או משהו כזה אני כבר לא זוכר בדיוק מה אמרת אבל זה היה המסר) מצד שני לרב כהנא יש פולחן ממש מדהים בתנועה שלנו, אנחנו קוראים לעצמינו כהניסטים, תנועה כהניסטית וכו'... הבעיה שהרב כהנא מת וגם בנו ואנחנו צרכים עכשיו לעשות משהו לבד בלעדיי האדם הענק הזה. אומנם אנחנו הולכים בדרכו אבל לפי דעתי אנחנו לא אמורים לקרוא לעצמינו על שמו כמו שתלמיד הרב עובדיה לא קורא לעצמו עובדיסט או משהו כזה... אתה לא חושב כך?

ג) הפירוש של כ"ך הוא "כהנא לכנסת" (עוד פעם כהנא...) או "כולנו כהנא"?
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
« להגיב #9 ב- : פברואר 22, 2007, 00:05:56 »
חיים שלום.

אני מאוד מתגעגע לפורום ומשתדל לבקר כשאני נמצא בסביבת אינטרנט
בזכות שהתוכניות בפורמט MP3 אני יכול גם להוריד אותם לאייפוד ולשמוע לפני השינה.

רציתי לשאול אותך מתי התחלת לחבוש כובעים ולמה?
וכמו כן האם חשבת להתראיין לערוץ 7 בעברית? ולאמצעי תקשורת אחרים בארץ?
אולי באמצעות העו"ד שלך בארץ שיוכל לארגן לך חשיפה גדולה יותר בארץ?

תודה וכל טוב,
היו לי עוד כמה שאלות שאינן רלוונטיות לישראל
ושאותם כתבתי בפורום האנגלי.

כל טוב, וברשותך אני אנצל את השידור לברך את כהנא צדק על עבודתו המצויינת בפורום וגם להאלקשי על תרומתו החשובה.
עז77.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #10 ב- : פברואר 22, 2007, 03:37:24 »
שלום חיים
תודה  על תשובתך בשבוע שעבר
השבוע  רציתי  לשאול אותך כמה  שאלות והן:

1)כידוע  לך בארץ יש  ישראלים(יהודים) עם שכל ויכולים לתרום המון לכלכלה הישראלית
אבל  השכר  שנותנים להם בארץ ממש זעום לעומת השכר בחוץ לארץ לדוגמא ארצות המערב
והרבה  מהם יורדים מהארץ לארצות אלו עקב  השכר שהם מקבלים(רוב  המשפחות שלי  עזבו לארצות כמו אוסטרליה  קנדה  וארה"ב עקב מצב של שכר זעום )
איך תצליחו לשכנע  אותם בארץ?מה  תעשו כדי שהם יישארו?
כסף זה דבר  חושב  לא  ייעזור כלום
תעלו את השכר???הרי אנחנו תומכים בשוק  חופשי

כי חבל שאותם מוחות  עם  שכל יהודי ייעזבו תארץ

2)מה דעתך על זה
שישראלים מפתחים מוצרי טכנולוגיה  ויש  המון כאלו ממש המון
אבל אחרי שהם מפתחים באים לרוב  חברות אמריקיות וקונים את החברה שפיתחה את אותו  מוצר
מה אתה חושב על זה?

אני  עוקב  אחר  דברים אלו
ואני  חושב  שזה  לא טוב
אותם חברות צריכות סבלנות ולהמשיך לפתח עד  שייקנו אותם בסכום מאוד  מכובד

קח לדוגמא למשל תוכנת מסרים שניקראת icq(וזה התוכנת מסרים הרשאונה שפותחה  בעולם)
זה  5 ישראלים שפיתחו  אותה  מכרו את זה  בכמה  מאות  מיליוני דולרים שזה כלום יחסית לדבר  כזה  ענק(אולי  אני טועה  בקשר  לסכום שהוא  לא  מספיק)
חברת aol  קנתה אותם ב  1996 וכיום אני  חושב  שהם יכלו למכור  את אותו מוצר במיליארדים
והיום זה דבר בין לאומי   שאני חושב שכל בית שני שיש לו  אינטרנט יש לו  תתוכנת מסרים הזו  והיא הכי נפוצה בעולם

ויש המון מוצרים
הבאתי  דגומא אחת

3)ואיך תעזרו לאנשים שלא יכולים לעבוד עקב  מצבם הביראותי(נכות וכדומה)
כיום בישראל יש  תביטוח לאומי שהוא  עוזר  לאנשים מסוג  כזה

אולי מה  שאמרתי  פה זה לא נכון כי אני לא מבין בנושאים כמו כלכלה

תודה  מראש ושבוע טוב
איתן
« עריכה אחרונה: פברואר 22, 2007, 03:51:51 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"