כתב נושא: מזל טוב לביבי: רצחת את הילד היהודי הראשון  (נקרא 7629 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מזל טוב לביבי: רצחת את הילד היהודי הראשון
« להגיב #50 ב- : אפריל 05, 2009, 10:37:16 »
בסדר אבל לקרוא לראש ממשלה רוצח ילדים זה יותר מביקורת.אני טעיתי כאן ואני מתנצל שהייתי צריך להיות יותר אמפתי.לא הייתי מודע לבעית המחסום והבנתי שאל"מ נועם תיבון עושה נסיונות...כלומר אחריות מח"ט הגזרה.
אני רציתי לשים דברים בפרספקטיבה.גם אני הותקפתי אישית ואינני קדוש מעונה.לצערי אנחנו במרכז לא מודעים לניואנסים ביהודה ובשומרון אבל במלחמת המפרץ ירו עלינו סקאדים ובימי ממשלת אוסלו פוצצו לנו אוטובוסים.אני מאמין שכל ישראל ערבים זה לזה.
אגב יש לנו צה"ל שהוא צבא ולא "צבא"בכל זאת ניצחנו כמה מלחמות וגם בתנאים קשים כמו במלחמת העצמאות ובמלחמת יום כיפור.
אני עצמי ביקרתי את הגירוש ואת הצבא ובודאי את המימסד הבולשביקי.
גם אני לא מלאך רק בשר ודם.
אני מבקש סליחה מהאלקשי אם פגעתי בו אישית,זאת לא היתה כוונתי.
כאמור גולשים רבים שסלדו מסגנון הדברים כאן לא רצו להכנס לכאן בשל הודעות הקוראות לרצח ערבים,הסתה וכו'.כלומר לכל דבר יש מחיר והשלכות.
ובכל זאת הנפקנו אשכול מעניין שרבים קראו אותו,תרמנו לדיון בפורום ובשביל זה אנחנו כאן.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #51 ב- : אפריל 05, 2009, 11:16:42 »
אז מה עושים, רב יוסל
כדי להחזיר עטרה ליושנה?
מהן דרכי הפעולה שצריך לנקוט,
כדי לעשות שינוי במדיניות האוילית של משטרנו הקלוקל והמשומד?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #52 ב- : אפריל 05, 2009, 11:44:28 »
לדעתי לא מהפכה אלימה אלא חינוך לערכים יהודים,פעולה בתוך המערכת למשל כמו שעושה הרב מיכאל בן ארי,מה שחיים בן פסח עושה בפורום כאן ובאינטרנט,מה שהמחזירים בתשובה עושים,תקשורת אלטרנטיבית כמו ערוץ 7,להביא למצב שהמטכ"ל יהיה כולו בנוי מכיפות סרוגות,פעולה של יעקב נאמן נגד בג"ץ(אני מדגיש פעולה ולא רק דיבורים כמו פרידמן).
אני גם מוכרח לציין למשל אגודת ישראל,ש"ס,הבית היהודי והאיחוד הלאומי אינן משומדים כי אם יהודים.
רבי נחמן מברסלב אמר תאמינו שאם אפשר לקלקל אפשר גם לתקן.כלומר יש קודם כל להאמין כפי שאמר הרמב"ם ראשית חוכמה יראת השם ולכן פועלים המחזירים בתשובה.
יש לנו כהניסט בכנסת והכהניזם לגטימי באינטרנט.
אחדות בין יהודים,קירוב לבבות ולא מלחמת אחים,שנאת חינם,אהבת ישראל.
תתפלא אפילו למשטר יש הגיון אבל הוא התעוות.יתכן שהפצצת הכור האירני תביא היא לגאולה.
לא יעזור לנו לרצוח יהודים ואפילו לא ערבים כפעולה בודדת,נקודתית,פינצטה כאילו שהצבא הוא משטרה אלא פתרון מערכתי,כולל מהשורש.
קבלת השונה ודעה שונה משלנו כל עוד לא מדובר בבגידה!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #53 ב- : אפריל 05, 2009, 13:01:38 »
לדעתי לא מהפכה אלימה אלא חינוך לערכים יהודים,פעולה בתוך המערכת למשל כמו שעושה הרב מיכאל בן ארי,מה שחיים בן פסח עושה בפורום כאן ובאינטרנט,מה שהמחזירים בתשובה עושים,תקשורת אלטרנטיבית כמו ערוץ 7,להביא למצב שהמטכ"ל יהיה כולו בנוי מכיפות סרוגות,פעולה של יעקב נאמן נגד בג"ץ(אני מדגיש פעולה ולא רק דיבורים כמו פרידמן).
אני גם מוכרח לציין למשל אגודת ישראל,ש"ס,הבית היהודי והאיחוד הלאומי אינן משומדים כי אם יהודים.
רבי נחמן מברסלב אמר תאמינו שאם אפשר לקלקל אפשר גם לתקן.כלומר יש קודם כל להאמין כפי שאמר הרמב"ם ראשית חוכמה יראת השם ולכן פועלים המחזירים בתשובה.
יש לנו כהניסט בכנסת והכהניזם לגטימי באינטרנט.
אחדות בין יהודים,קירוב לבבות ולא מלחמת אחים,שנאת חינם,אהבת ישראל.
תתפלא אפילו למשטר יש הגיון אבל הוא התעוות.יתכן שהפצצת הכור האירני תביא היא לגאולה.
לא יעזור לנו לרצוח יהודים ואפילו לא ערבים כפעולה בודדת,נקודתית,פינצטה כאילו שהצבא הוא משטרה אלא פתרון מערכתי,כולל מהשורש.
קבלת השונה ודעה שונה משלנו כל עוד לא מדובר בבגידה!
בס''ד
ידידנו היהודי היקר רב יוסל הי''ו .! האם תוכל להכחיש את המציאות??
האם תוכל  להצביע על מטרה ששלטון העוולה של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי יש''ו מתמגד לה (כמו ציביון יהודי אמוני ימני-אמיתי על אדמת ארץ-הקודש השלמה תובב''א , ואיהפקרת דם יהודי הי''ד ) שהושגה ללא אלימות ושפיכות-דמים ?? ראינו כיצד האוייב הערבי הנאצי יש''ו מהתל באותו שלטון כסיל וורפה דלעיל ,וממקד את ה''לחץ המדיני והבטחוני'' בכדי לקבל התרפסות וכניעה המכונים ''וויתורים''  סוחפים ומשפילים ,אלא שהבסיס להיתול המשפיל הזה הינו שפיכות דמים רצחנית,חטיפות בלתי לגאליות של חיילים וכ''ו , ולצערנו הטרור אכן משיג את מטרותיו !! הסיקו את המסקנות !! :fist: :fireworks: :nuke: :nuke: :rapidfire: אנו לא רוצים לדגול בטרור , אלא שהמציאות קובעת שטרור ולחץ מדיני במקביל הם שילוב חזק ביותר כנגד שלטון העוולה !! וכן יש להשיב לאוייב הערבי הנאצי יש''ו באותו ''מטבע '' !!

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #54 ב- : אפריל 05, 2009, 13:28:03 »
לגבי המחבלים יש להרוג אותם.לגרש את משפחתם.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #55 ב- : אפריל 05, 2009, 14:42:16 »
יוסי, לסיכום חלק מדברייך הייתי אומר שאתה רוצה להוקיר לכל היהודים היקרים ששירתו בצה"ל ביחידות הכי מובחרות
ותרמו הרבה למדינה כמו אהוד ברק שהיה בסיירת מטכ"ל או כמו עמי איילון שהיה בשייטת 13 וכן עוד רבים...
אבל כאן מגיעה השאלה שלי מה בנוגע לרבין ? הרי גם הוא היה יהודי ששירת בצבא בתור לוחם ולאחר מכן רמטכ"ל וראש ממשלה
גם הוא נלחם במלחמות ישראל, האם מה שהוא עשה בסוף כהונתו כראש ממשלה זה פוסל את כל דרכו ? האם צריך להוקיר לו על תחילת דרכו בעיסוק בטחון ישראל?

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • כל הערבים לא שווים יהודי אחד
« להגיב #56 ב- : אפריל 05, 2009, 16:57:36 »
יוסי חזק ואמץ ביבי רק נכנס לתפקיד וזה אינו אשמתו בת עין אינו ישוב מגודר אז הכניסה לתחום היא קלה.לדעתי דם תחת דם צה"ל צריך לתפוס את הרוצח הארור הזה והלואי יקום עוד אחד כמו ברוך גולדשטיין שידע שיהודים הם לא צאן לטבח ושדם יהודי לא ישפך סתם ותבוא נקמה...

מנותק maoret

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : אפריל 05, 2009, 21:08:56 »
מה זה קושר לביבי אחי ? הוא רצח את הילד האומלל . צריך להתמקד בחלאות אדדם האלה .

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #58 ב- : אפריל 05, 2009, 21:18:46 »
חברים!

אני חושב שפשוט כולכם צודקים במידה מסויימת, ובדיון הזה הייתה אי הבנה מסויימת.

אני חושב שלא הבנתם מה שיוסי ניסה לומר פה.
« עריכה אחרונה: אפריל 05, 2009, 21:23:33 על ידי יהודי הררי »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #59 ב- : אפריל 05, 2009, 22:18:10 »
רבין בגד.ביבי סתם מושך זמן,הוא אופרטוניסט שמחפש לשרוד בכיסא להבדיל מליבני שאובססבית על 2 מדינות.אנשים מבינים אותי מצויין רק חושבים אחרת.
הבא להורגך השכם להורגו