כתב נושא: מזל טוב לביבי: רצחת את הילד היהודי הראשון  (נקרא 7771 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מזל טוב לביבי: רצחת את הילד היהודי הראשון
« להגיב #25 ב- : אפריל 03, 2009, 13:32:18 »
אגב האחרון שקרא ברק רוצח ילדים היה אחמד טיבי כך שהאלקשי ממש ב"חברה טובה"...ממש כבוד גדול.מיכאל בן ארי ממליץ על רוצח ילדים לראש ממשלה...בפורום כהניסטי שתומך במיכאל בן ארי מנהל קורא לראש הממשלה רוצח ילדים ואלה יופי.ככה שומרים על החוק וככה מתנהגים,ממש מופת.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : אפריל 03, 2009, 13:35:25 »
אגב האחרון שקרא ברק רוצח ילדים היה אחמד טיבי כך שהאלקשי ממש ב"חברה טובה"...ממש כבוד גדול.מיכאל בן ארי ממליץ על רוצח ילדים לראש ממשלה...בפורום כהניסטי שתומך במיכאל בן ארי מנהל קורא לראש הממשלה רוצח ילדים ואלה יופי.ככה שומרים על החוק וככה מתנהגים,ממש מופת.

טוב מאוד, לאט לאט אתה חושף את פרצופך האמיתי.

לא רק בביבי אתה תומך אלא גם בברק.
מי הבא בתור שיזכה לליקוקיישן, בייקר, זהבה גלאון?  :old_grin:

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #27 ב- : אפריל 03, 2009, 14:26:26 »
ועוד עובדות על רוצח הילדים הפלשתינים ברק.הוא רצח את מורנייה,הוריד כור סורי גרעיני ופתח במלחמה.וזה יותר ממה שחיים או הרב כהנא עשו.לא דיברו עשו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #28 ב- : אפריל 03, 2009, 14:28:31 »
והפרצוף האמיתי שלי ידוע לחברי הפורום ב10 אלף הודעות שכתבתי כאן.העניין לא אישי אלא שאני תומך במעשים מסוימים.לא אכפת לי אם הפצצה הגרעינית היא סורית או עירקית או אירנית.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : אפריל 03, 2009, 14:55:32 »
מעניין. כתבת 10,000 הודעות ועוד לא שמת לב
שזה לא פורום אהוד ברק אלא פורום הימין האמיתי.

אולי הגיע הזמן לקנות משקפיים חדשים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : אפריל 03, 2009, 15:04:00 »
דווקא את הערבים אני לא מאשים. רצח הוא טבעם.
כשמישהו דוחף אדם לגוב אריות, אני לא מאשים את
האריות אלא את הדוחף.

פרטתי בדיוק במה אני מאשים את ביבי -
בהפקרת חיי המתיישבים למען הקמת קואליצית שמאל קיצוני.

אם יש לך תשובה עניינית, תפאדל.
אם לאו - סייג לחכמה שתיקה.

העובדה שאת הערבי אתה לא מאשים ומשתמש בטענה שזה טבעו אתה בעצם אומר ערבי רוצח זה כמו כלב נובח זה טבעו תתמודד עם זה.

זה ממש לא המצב, למה שלא תאשים את הגרזן? את הילד שלא ברח?   

האשם היחיד הוא הערבי!

את ביבי יש לשפוט על פי התגובה שתבוא או לא תבוא לא לפי מעשי הערבים.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #31 ב- : אפריל 03, 2009, 15:05:55 »
אתה חייב לסדר לך את המחשבות בראש האלקשי.לישב את הסתירות הפנימיות ולהבין בפשטות שאין זכות קיום למדינה בלי צבא ולכן חובה לשרת בצבא.אין הגנה ובטחון ללא שב"כ ואין קיום לעם היהודי ללא מדינה.
אחרי שתגבש הנחות יסוד אלה ובמידה ומדינת יהודה עדיין לא קמה אז נשארנו עם מדינת ישראל ואז זאת היא המדינה שקלטה את יהדות בריה"מ שעלו ארצה בס"ד בזכות חיים והרב כהנא.
ומדינת ישראל חייבת ממשלה שנבחרת בבחירות ומאחר שהגולשים כאן בחרו ברב מיכאל בן ארי הוא מייצג אותם והוא המליץ על בנימין נתניהו כראש ממשלה שבחר כאהוד ברק כשר בטחון.
אם ננהל סקר מי כאן תומך בדוקטור בן ארי ובאיחוד תגלה האלקשי שכולם ולכן אתה במיעוט ואני הפעם ברוב.
ואם תעשה סקר נוסף ותשאל מי כאן מתגעגע למורנייה או שתומך בכור גרעיני סורי תראה שכל הפורום תומך בחיסול מורנייה ובהורדת הכור הסורי שאלו מעשיו של ברק.
ולכן שוב אני ברוב מכריע.
התקפות אישיות על חוכמת גולש או על עמדות גולש אחר נדונו לכישלון.
לצערי לנערים בני 13-16 יש יותר קומן סנס וקורהנטיות ממנהל הפורום.
ברור שאני אישית הצבעתי איחוד לאומי ואינני תומך בנתניהו או בברק אבל אני אתמוך בחיסול רבי מחבלים או הפצצת כורי גרעינים במדינות מוסלמיות גם אם זהבה גלאון תעשה את המעשה בעצמה.
ודווקא עכשיו הפורום מאוחד בתמיכה באיחוד הלאומי שהמליץ על נתניהו כראש ממשלה...וזאת ראינו בסקר שעשינו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק DBA

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : אפריל 03, 2009, 15:06:17 »
והפרצוף האמיתי שלי ידוע לחברי הפורום ב10 אלף הודעות שכתבתי כאן.העניין לא אישי אלא שאני תומך במעשים מסוימים.לא אכפת לי אם הפצצה הגרעינית היא סורית או עירקית או אירנית.
ואם היית נותן את העמדה של אהוד ברק לרב כהנא הוא היה עושה ה-ר-ב-ה יותר, אז אל תשווה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #33 ב- : אפריל 03, 2009, 15:14:19 »
אבל מעשית הרב כהנא לא הגיע לעמדה של ברק וזאת הנחה היפותטית.עובדה שהרב כהנא הוחרם,נודה,הוצא מחוץ לחוק ונרצח וברק היה רמטכ"ל,שר חוץ,שר בטחון וראש ממשלה.
לכן אני שופט את האנשים לפי מעשיהם.ברק בסיירת מטכ"ל עם 5 צלש"ים הרג יותר ערבים מחיים או מהרב כהנא!לדבר זה קל ואין מכס על מילים.
אם לסבתא היו 5 גלגלים אז היא לא היתה סבתא.אבל לסבתא יש שני רגלים והליכון.
וחלילה אין אני מבקר את הרב כהנא אבל אני מציין שקל לכתוב בפורום או לשאת נאום חוצב להבות.להשמיד כור עירקי,אירני,סורי זה קשה.
לגרש כל כך הרבה ערבים כמו שעשה בן גוריון זה קשה.להקים מדינה ולחזות אותה ולפעול להקמתה כמו שעשו הרצל,זבוטינסקי,בן גוריון זה קשה.
לקרוא לכולם בוגדים זה קל.להתחבא מאחורי מקלדת ולקרוא למישהו בוגד,פיפי,נחש זה קל.לשחרר חטופים בסבנה או באנטבה זה קשה.
לחטוף קצינים סורים זה קשה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #34 ב- : אפריל 03, 2009, 15:27:56 »
ודבר קטן נוסף ברק חתם עם ביבי על העלאת קיצבאות הזקנה ואני שחשוב לי לכבד את אבא חייב כסף נוסף בכדי שיתקיים בכבוד.כי החיים זה לא רק הקמת התנחלויות אלא גם מצוות כיבוד אב ואם והחיים לא מבוססים רק על שינאה לערבים אלא גם אהבה ליהודים וערכי המשפחה ו...כסף.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : אפריל 03, 2009, 15:28:56 »
ואם היית נותן את העמדה של אהוד ברק לרב כהנא הוא היה עושה ה-ר-ב-ה יותר, אז אל תשווה.

והוא עוד מדבר על "קומון סנס". מלך הלוגיקה והרציו, אין מה לומר.

לימין המזויף מעולם לא חסרו תירוצים, מגוחכים ככל שיהיו,
להגנה על הפקרותו השמאל הקיצוני. מבחינתם שישפך דם
יהודי כמים, רק שלא יעיזו לפגוע בהוד קדושתו של ביבי
ולא יכתימו את דמותו של החייל מספר אחת ברק.

ואם תשים לב היטב לאשכול הזה, שמרוב המלל המגוחך
שנשפך בו לא רואים את היער, לא הובא אפילו תירוץ הגיוני
אחד מדוע ביבי לא ביטל את הסרת המחסומים המחפירה
והמסכנת ביום הראשון שלו בתפקיד. וזה זועק דרשני.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : אפריל 03, 2009, 15:38:03 »
העובדה שאת הערבי אתה לא מאשים ומשתמש בטענה שזה טבעו אתה בעצם אומר ערבי רוצח זה כמו כלב נובח זה טבעו תתמודד עם זה.

זה ממש לא המצב, למה שלא תאשים את הגרזן? את הילד שלא ברח?  

האשם היחיד הוא הערבי!

את ביבי יש לשפוט על פי התגובה שתבוא או לא תבוא לא לפי מעשי הערבים.

גם אני לא מאשים את הערבי אם לומר את האמת, אני לא מאשים גם את ביבי נתניהו, אני מאשים את המדיניות ה-כושלת של הממשלה שב"ה נפטרנו ממנה שידעה להוריד מחסומים ולגרש יהודים!
איך גירוש היהודים קשור לפיגוע אתה שואל?
דיכוי היהודים בהתנחלויות בכך שמורידים להם את הרצון להגן על השטחים שלהם מה שהאלקשי כינה את זה 'הרתעה עצמית'.
הייתה כתבה אני זוכר שרצו לגרש את נועם פדרמן מביתו ושופט בבית המשפט העליון שהוא שמאלני היה נגד זה בטענה שנועם פדרמן והמתנחלים
יגנו בגופם מפני חדירה של מחבלים לתוך שטחי ארץ ישראל.
- לסיכום הממשלה הקודמת עשתה רק נזק ואני רואה בה אשמה ולא במוסלמי המצוי הזה...
הבעיה העיקרית זה התנאים שמוחזקים המחבלים בכלא שתכלס מה אכפת לערבים להיתפס ולהיכנס לשמה, הרי אלה תנאים הרבה יותר טובים מהחיים שלהם באזור יהודה ושומרון הם לא צריכים לדאוג לאכול לבגדים ומקום לישון, יש להם מספיק הפסקות הם יכולים להתפלל הם מעודכנים במה שקורה בעולם ויש להם ביקורים מהמשפחות שלהם.
המשפחות שלהם מקבלות כסף מאבו מאזן שהכסף שאבו מאזן מקבל זה ממשלת ישראל - בעקיפין ההורים שלנו משלמים להם על התנאים האלה...
אנחנו צריכים לתת להם לחשוב מלכתחילה שכלא זה לא קייטנה! תראו איזה שם יצא לכלא הסורי!!
עכשיו תגידו לי אתם כל אלה שיוצאים על האלקשי- זאת לא מדיניות של הממשלה הקודמת שגם בעקיפין גורמת לערבים לבצע את הפעולות האלה?

m4a1 : "למה שלא תאשים את הגרזן?"
אני מאשים את מי ששם לו את הגרזן ביד, אל תתחכם איתי ותגיד לי עכשיו  "את המוכר" אלא אם טיפה תחשוב ותבין שאותו רוצח לא רעדה לו היד שהוא אחז בגרזן כי הוא ידע שבמקרה הטוב הוא ילך לכלא ויחיה טוב ובמקרה היותר טוב הוא ימות ואל תשכח שאנחנו מקדשים את החיים והמוסלמים מקדשים את המוות!!!!
הוא יהפוך לשהיד והם באמת מאמינים שמחכות להם שמה 70 בתולות בגן עדן, לנו זה נשמע פסיכי אבל הם באמת מאמינים בזה!
ועוד המשפחה שלו תיהיה מסודרת לכל החיים, משפחה של שהיד מקבלת מארגוני טרור מאות דולרים בחודש!
« עריכה אחרונה: אפריל 03, 2009, 15:41:02 על ידי יחיאל208 »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #37 ב- : אפריל 03, 2009, 15:42:22 »
צר עולמך האלקשי כעולם נמלה.ביבי בכלל לא חושב על מחסום בעופרה כרגע זה לא בסדר העדיפות שלו.הוא ראש ממשלה ולא מ"פ בהתנחלות.
יתכן שגם בן ארי הוא ימין מזוייף כהגדרתך ורק האלקשי אמיתי ואותנטי.אבל אינך מרכז העולם האלקשי אלא שוליים סהרורים ובלתי נחשבים.בגלל ההתנהגות שלך אפילו לא רוצים את האיחוד הלאומי בממשלה בגלל השנאה העיוורת שלך ליהודים,השמצת כל העולם ואישתו,הארץ הזאת כולה שייכת לעם היהודי כולו ולא רק ל5 מתנחלים בעופרה או בגוש עציון.
לא יתכן ש6 מליון יהודים הם בוגדים ומזוייפים למעט 5 גולשים כאן.
ותפסיק לילל בינתים רצחו את אחי,את יוני נתניהו,את תושבי שדרות,תל אביב וחיפה.דמך האלקשי לא סמוק יותר מדמו של רן הכהניסט או מדמם של חללי צה"ל,המחתרות,קרבנות הטרור.
אתה אינך מקור הצדק,החוכמה והתבונה,כל יודע,כל יכול אלא צדקן צבוע ששנאתו לאחר מגדירה אותו כצדיק ואת האחר כנבל.מליוני אנשים הלכו להצביע,משרתים בצבא,משלמים מיסים ותורמים לחברה ומוקעים כאן כבוגדים,מזויפים בידי קומץ.
לא תוכל להוכיח שהסרת המחסום גרמה לרצח כי בירושלים רצחו באמצעות טרקטור ובשדרות באמצעות טילי קאסם.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #38 ב- : אפריל 03, 2009, 15:50:14 »
יחיאל אם הרתעה עובדת מדוע נרצחו הרב כהנא,בנו,רחבעם זאבי?שהרי הם אמורים היו להרתיע את הערבים?אם מטרת המחבל היתה להשיג מאות דולרים למשפחתו אז היה פותח חומוסיה בת"א ונהיה מליונר.
מדוע נרצח הרב כהנא בניו יורק כי משטרת ניו יורק הסירה את המחסום?לבן לאדן 300 מליון דולר בבנק והוא חי במערה בהרים!
הערבים אינם מפחדים לא מהרב כהנא,לא מגנדי,לא מבוש ויש להם פטרודולרים.מדוע העירקים לא פוחדים מארה"ב שם יש מחסומים ופיגועים!מחסומים יש באפגניסטן ודם האמריקנים נשפך כמים.
ואם הערבים רוצחים יהודים אז נאשים את היהודים ברצח!נאשים את האלקשי ברצח של גנדי כי לא היה מחסום בירושלים?ומי אשם במאורעות תרפ"ט?הימין המזוייף?
ומי השמיד את הכור העירקי?הימין המזוייף!וכמה כורים השמיד הימין האמיתי?מה האלקשי עשה בחייו?הרג ערבי?קיטר וילל על המחסום?
למה לא היה מחסום בבת ים כשהלנה ראפ נשחטה בסכין?!
האלקשי הוא הפתטי והבכיין.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : אפריל 03, 2009, 16:05:59 »
בסדר אבל זאת בדיוק הבעיה שאין הרתעה ועל זה אני מדבר, איפה לעזאזל רשמתי שיש לנו הרתעה?!
הבעיה שמוסלמי לא פוחד לא להיכנס לכלא הישראלי כי זה סוג של בית מלון והוא לא פוחד למות כי הם מקדשים את המוות, אז נניח שעם זה שהם לא מפחדים למות אין לנו מה לעשות עם זה הם מתאבדים באמצעות פצצות שמחוברות להם לגוף והם הוכיחו לנו שאין להם בעיה להיכנס למטוס ואללה אכבר לתוך בניין והדבר היחידי שצריך לעשות זה למחוק את האיסלם ואת כל התרבות המזוהמת שלהם!
אבל הם צריכים לשקשק מהמחשבה שהם יודעים שהם יכולים להיתפס ויש לנו אלפי אסירים ערבים בבתי הסוהר וכל יום יש מעצרים שאנחנו לא שומעים עליהם בחדשות, חבר שלי בכפיר הוא מספר לי שאין לנו מושג בכלל מה הולך באיו"ש(מי שלא יודע חטיבת כפיר הייעוד שלהם זה שטח בנוי והם נלחמים באזור יהודה ושומרון).
אני יחזור לנקודה, הערבים צריכים לדעת שאם הם בסכנה להיכנס לכלא הישראלי הם נעלמים מעל פני האדמה והם נכנסים לאזור של עינויים  למשך כל חייהם והם יחיו בבידוד ברעב ובקור ולא תיהיה להם מיטה ולא טלויזיה ולא ביקורים!
ככה יוצרים הרתעה!!!
« עריכה אחרונה: אפריל 03, 2009, 16:09:06 על ידי יחיאל208 »

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : אפריל 03, 2009, 16:10:35 »
אבל מעשית הרב כהנא לא הגיע לעמדה של ברק וזאת הנחה היפותטית.עובדה שהרב כהנא הוחרם,נודה,הוצא מחוץ לחוק ונרצח וברק היה רמטכ"ל,שר חוץ,שר בטחון וראש ממשלה.
לכן אני שופט את האנשים לפי מעשיהם.ברק בסיירת מטכ"ל עם 5 צלש"ים הרג יותר ערבים מחיים או מהרב כהנא!לדבר זה קל ואין מכס על מילים.
אם לסבתא היו 5 גלגלים אז היא לא היתה סבתא.אבל לסבתא יש שני רגלים והליכון.
וחלילה אין אני מבקר את הרב כהנא אבל אני מציין שקל לכתוב בפורום או לשאת נאום חוצב להבות.להשמיד כור עירקי,אירני,סורי זה קשה.
לגרש כל כך הרבה ערבים כמו שעשה בן גוריון זה קשה.להקים מדינה ולחזות אותה ולפעול להקמתה כמו שעשו הרצל,זבוטינסקי,בן גוריון זה קשה.
לקרוא לכולם בוגדים זה קל.להתחבא מאחורי מקלדת ולקרוא למישהו בוגד,פיפי,נחש זה קל.לשחרר חטופים בסבנה או באנטבה זה קשה.
לחטוף קצינים סורים זה קשה.

O0

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #41 ב- : אפריל 03, 2009, 16:24:19 »
למעשה השקט היחסי ביהודה ובשומרון הוא בגלל מבצע חומת מגן ולא בגלל שהמחבלים מפחדים מהאלקשי.אין בכלל ויכוח שצריך עונש מוות למחבלים.לדעתי צריך להרוג כל מחבל כולל זורק אבן ולא לכלוא אותו בכלל.
היו מחבלים בכלא אלחיאם בלבנון וצד"ל עינה אותם,הם ישנו בקור על מזרון בלי מיטה והיו מחבלים בצאלים באוהלים בחום של 40 מעלות והמחבלים לא פחדו.
ערבי רגיל לתנאים קשים ויכול לחיות עם פיתה ועגבניה ולא צריך מזגן עם שלט וכורסת אמריקן קומופרט כמו השמאלנים.אבל השמאלנים קיבלו צוי 8 והלכו לשמור על האלקשי בחומת מגן.בעבודה שלי היה רואה חשבון שמאלני שקיבל צו 8 וראיתי אותו עם מדים ואם 16 הולך לשמור על האלקשי ששונא אותו.
אלמלא חומת מגן היו שוחטים מתנחל כל יום כמו שהיה קודם.אלמלא השב"כ האלקשי לא היה חי ואלמלא החייל השמאלן והימני המזוייף שעומד במחסום ושומר עליו האלקשי לא היה חי וכותב בפורום.
אבל נוח לאלקשי לקרוא לחייל לא לשרת ואז מי ישרת במחסום?הבבא סאלי?
הדרוזים במג"ב שומרים על האלקשי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #42 ב- : אפריל 03, 2009, 16:46:23 »
למעשה השקט היחסי ביהודה ובשומרון הוא בגלל מבצע חומת מגן ולא בגלל שהמחבלים מפחדים מהאלקשי.אין בכלל ויכוח שצריך עונש מוות למחבלים.לדעתי צריך להרוג כל מחבל כולל זורק אבן ולא לכלוא אותו בכלל.
היו מחבלים בכלא אלחיאם בלבנון וצד"ל עינה אותם,הם ישנו בקור על מזרון בלי מיטה והיו מחבלים בצאלים באוהלים בחום של 40 מעלות והמחבלים לא פחדו.
ערבי רגיל לתנאים קשים ויכול לחיות עם פיתה ועגבניה ולא צריך מזגן עם שלט וכורסת אמריקן קומופרט כמו השמאלנים.אבל השמאלנים קיבלו צוי 8 והלכו לשמור על האלקשי בחומת מגן.בעבודה שלי היה רואה חשבון שמאלני שקיבל צו 8 וראיתי אותו עם מדים ואם 16 הולך לשמור על האלקשי ששונא אותו.
אלמלא חומת מגן היו שוחטים מתנחל כל יום כמו שהיה קודם.אלמלא השב"כ האלקשי לא היה חי ואלמלא החייל השמאלן והימני המזוייף שעומד במחסום ושומר עליו האלקשי לא היה חי וכותב בפורום.
אבל נוח לאלקשי לקרוא לחייל לא לשרת ואז מי ישרת במחסום?הבבא סאלי?
הדרוזים במג"ב שומרים על האלקשי.
נכון השמאלנים משרתים נאמנה במילואים את צה"ל והמדינה
הבעיה היא מה המשימות שנותנים להם לבצע
והוראות הפתיחה באש, וכן החתירה למגע!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #43 ב- : אפריל 03, 2009, 16:56:35 »
בעופרת יצוקה המבצע האחרון קיבלו במפורש הוראה לירות בכדי להרוג,להשתמש בכוח אש מאסיבי,לחתור למגע בכל מחיר,זאת הסיבה שנהרגו מאות מחבלים בלי כמעט אבדות לכוחותנו.
ברור שבמלחמה כמו מלחמת יום כיפור שאלפי טנקים מצרים שוטפים את סיני אז משתמשים במה שאפשר ואפילו דיין שר הביטחון שקל שימוש בנשק גרעיני מול הצבא המצרי בסיני!
בפירוש באפגניסטן הצבא האמריקני הפציץ מסגדים,בתי חולים והטאליבן המשיך להתנגד!
הרוסים דרסו באפגניסטן בשרשראות טנקים נשים וילדים והמוג'הידין המשיכו להלחם.
אין ספק בכלל שיש לשנות הוראות פתיחה באש ולירות למוות בזורקי אבנים.הצבא המצרי עשה ככה ל"פלשתינים" שעברו את הגבול וזה עבד.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : אפריל 03, 2009, 17:03:42 »
כל מה שקשור לצבא אני איתך באותו ראש.
סתם שאלה יוסי אתה לא חייב לענות, איפה שירתת אם מותר לדעת?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #45 ב- : אפריל 03, 2009, 17:19:28 »
אני שירתתי בחימוש כי אחי נהרג במלחמה ואמא שלי לא הסכימה לחתום לי כי פחדה שגם אני אהרג והורי סירבו שאשרת בקרבי ובכל זאת שירתתי 3 שנים ועשיתי מילואים.
תראה למשל נתניהו שהוא אח שכול כמוני היה מתאמן בסוריה עם סיירת מטכ"ל וזה מסוכן יותר מלהיות מתנחל או להשליך פצצות גז מדמיע בתיאטרון בולשוי כמו שחיים עשה.
וגם בחימוש במלחמת לבנון כשאני מצייד נגמשים וטנקים שעולים ללבנון במלחמה אני תורם וחזרו אלינו טנקים שספגו אר פי גי ממחבלים.
ואי אפשר לקרוא לחיילים האלה בוגדים,נחשים,מזוייפים כי הם נתנו את החיים בשבילנו.
זבולון אורלב שאני לא תומך בו מכונה כאן בוגד אבל יש לו צל"ש במלחמת יום כיפור.אהוד ברק הוא החייל המעוטר ביותר בצבא.
שירתו איתי שמאלנים וימנים,אשכנזים וספרדים,דרוזים,שומרונים וצ'רקסים וכולנו אחים.
כשאני הולך לבקר בבית העלמין בקרית שאול את אחי לא כתוב לו על המצבה ימני או שמאלני!באו בשתים בלילה לאמא שלי מקצין העיר עם רופא ואמרו לה הבן שלך נפצע קשה פגיעת ראש ומצבו אנוש והוא בבית חולים תל השומר ואחרי שבוע נפטר.
ואמא שלי ניצולת שואה.והמצחיק שאבא שלי היה אז חולה סרטן ואחי התנדב לשירות קרבי בשיריון למרות שיכול היה לא לשרת.
ואני שומע כאן שנערי הגבעות הם הגיבורים למרות שחרדי למשל לא יעריך שבאבניק.
ובבתי הקברות נפגשתי עם משפחות שכולות שמאלניות.פגשתי באמא שמאלנית שהבן שלה נעדר במלחמת יום כיפור והיא אמרה לי לפחות לכם יש קבר לבכות עליו ולי אין כלום.והיא רוצה...שלום...
ולא יטיפו לי מניו יורק ויקראו לנו מזויפים,בוגדים,נחשים...אנחנו כאן מיישבים את ארץ ישראל.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : אפריל 03, 2009, 17:27:30 »
צר עולמך האלקשי כעולם נמלה.ביבי בכלל לא חושב על מחסום בעופרה כרגע זה לא בסדר העדיפות שלו.הוא ראש ממשלה ולא מ"פ בהתנחלות.
הארץ הזאת כולה שייכת לעם היהודי כולו ולא רק ל5 מתנחלים בעופרה או בגוש עציון.

והוא מה שאמרתי, תודה על ההוכחה -
מבחינתך ומבחינת ביבי, דמם של המתנחלים הוא הפקר.
אז מדוע אתה מלין על כותרת האשכול? אז נרצח מתנחל
סהרורי בן 13, ביג דיל. מה זה לעומת קואליציה רחבה עם
החייל מספר אחת. אתם הרי חושבים בצורה גלובלית, ולא
מתחשבים בחיי הדוסים המגעילים והסהרוריים ביו"ש. ואם
היה נרצח חרדי - בכלל היית עושה חפלה במרפסת ביתך
בבת ים.

תאמין לי בייקר, ככל שאתה כותב יותר כך נחשפת יותר
המוגלה השמאלנית הטבועה בך. לא ניכר אדם אלא בכיסו,
בכוסו ובכעסו.

שבת הגדול שלום.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : אפריל 04, 2009, 20:58:44 »
לא ראיתי שום דבר שמאלני במה שהוא כתב.
ויש גם הרבה צדק במה שהוא אמר.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #48 ב- : אפריל 04, 2009, 21:28:53 »
האלקשי,אתה מתווכח עם דברים שלא כתבתי או אמרתי או חשבתי.ראשית החרדים והמתנחלים הם אחים שלי.הם יהודים,יש לי חברים חרדים בעבודה(אני ביקרתי כאן את הגישה של לא להרגיז את הגויים וחיים עצמו והרב כהנא ביקרו גישה זו).
זה נורא שילד יהודי נשחט בגרזן,נקמת דם ילד יהודי לא ברא השטן.
קודם הייתי ימין מזוייף,עכשיו אני שמאלני ומחר אהיה ערבי וכל זאת למה?כי דעתי שונה משלך.יש חופש ביטוי בקומונה בודאי שמנהל חייב לדאוג לכך שתשמע דעה השונה משלו ואין עליו לזלזל במי שחלוק עליו ולומר:"סייג לחוכמה שתיקה".
מה שאתה צודק וזה חמור שהוחרם הנשק ממתיישבי בת עין וזה פשע.
לא יזיק לך האלקשי לגלות אמפתיה לחיילים שנרצחו על קידוש השם כמו יונתן נתניהו.
שוב חומת מגן היתה להגנה על המתנחלים וכולנו בסירה אחת:יהודים נגד ערבים ומוסלמים.לי כואב על כל יהודי שנרצח.מעולם לא השתמשתי בביטוי דוסים.
אין בתוכי מוגלה ואין בתוכי שנאה וכמי שטעם את טעם השכול והמוות אני יודע היטב במה זה כרוך אבל ארץ ישראל נקנת ביסורים.אני התייחסתי בדברי לשתי נקודות עיקריות:א.ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה ולא מחסומים או גדר(מתישבי בת עין דחו את רעיון הגדר ).
ב.תפקידו של ראש הממשלה,אחריותו והזמן המועט שבו הוא מכהן.
לגבי ברק הוא עשה מעשים חמורים ביותר:הויתור על 98 אחוז מהשטח לערפאת שזאת בגידה,הריסת ביתו של נועם פדרמן שזה פשע.
למרות זאת אני תומך בחיסול עימאד מורנייה,הפצצת הכור הסורי,חיסול מוחמד סולימאן(ראש תוכנית הגרעין הסורי),מבצע עופרת יצוקה(שמבחינתי לא נסתיים אבל הוא ניהל אותו טוב יותר מעמיר פרץ בודאי).
אני מתנצל בפניך אם הובנתי שלא כהלכה,הכאב משותף לכולנו,יחסית אליך אני בודאי שמאלני אבל אחרי 15 שנה שאני גולש באינטרנט ושמאלנים מכנים אותי מתנחל,רוצח,פאשיסט,ימני קיצוני,נאצי,גזען.אחרי שנחסמתי בפורומים שמאלנים בטענה שאני כהניסט(אני לא)הגיע הזמן שאגלוש בפורום שבו יש יותר ימנים ממני,יותר דתיים ממני,יותר קיצונים ממני.
תמיד האופציה שלך כמנהל שמורה לחסום אותי,למחוק אותי,להזהיר אותי.
ובכל זאת זכותי לדעה משלי,זכותי להיות במיעוט כאן וזאת לא אומרת שאינני צודק.
גם אני מתנחל אחד מ5 מליוני מתנחלים יהודים בארץ ישראל.אם המתנחלים הם דוסים אז גם אני דוס.ואני אוהב חרדים,מתנחלים,דתים,יהודים,חיילי צה"ל,אני מכבד את חללי צה"ל.
מי יתן וילדים יהודים לא ירצחו בגרזן!עלינו להתאחד נגד הערבים,המחבלים,המוסלמים ולא לריב ביננו היהודים(בהנחה שאתה מגדיר אותי כיהודי ולא כערב רב או בוגד או כופר או רודף).
כל טוב לך,אני משתתף בצערך העמוק שהוא צערי שלי וצער כולנו,אף אחד כאן לא רוצה שילדים יהודים ימותו ולא עושה חאפלה במרפסת כשהם נרצחים(זהו מנהג מוסלמי ואני יהודי). 
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #49 ב- : אפריל 05, 2009, 00:52:00 »
יוסי1 (בייקר), תשמע, בהחלט מותר לך להחזיק בדעות משלך (אני סולד מאנשים חסרי עמדה, זה מראה שאין להם חוט שדרה)
אתה בהחלט רצוי פה, דעותיך מקובלות פה, אתה לא צריך להיות כהניסט (גם אני לא מגדיר את עצמי ככזה), ישנם פה ויכוחים לגיטימיים, חבל שמדרדרים ככה להתקפות אישיות (גם לי זה קרה, אבל בשל העובדה שלא יכולתי להשאר שווה נפש לנוכח התקפות עלי, וזה גם לא מכשיר את השרץ).
עם זאת, עצם העובדה שאדם X או Y עשה משהו למען המדינה וגם אם הוא גיבור ישראל עם 800 אותות מערכה יותר מכל גנרל סובייטי עלי אדמות, אין זה אומר שהוא חסין מביקורת, בהחלט מותר לכל אחד לבקרו (באם הביקורת היא במקום ולעניין), אני לא קונה את השטות הזו שאם מישהו עשה מעשה גבורה אז הוא נכנס לאיזה פנתאון של חסיני ביקורת.
הביקורת הקטלנית על הממסד ועל ה"צבא" פה בישראל היא במקום ומסתמכת על המציאות ועובדות הסטוריות (באם מישהו טועה מיד יזכה לתיקון)
בהחלט מותר לכל אחד שכואב לו המצב, שהסטאטוס הנוכחי של ה"מדינה" "שלו" נמצאת על עברי פי פחת, על זה נערכים פה דיונים וזה בהחלט לגיטימי, כל מי שנמצא ומותח ביקורת, מעוניין בשינוי המצב הנוכחי ומנתח את המצב בשכלו או לחלופין מדבר מנהמת ליבו.
אני לא חושב שצריך לערוך פה איזה מדד של "עשייתומטר" שיבדוק מי עשה מה במהלך חייו למען מטרה X או מטרה Y או למען "המדינה", שכל אחד יסתכל על עצמו וישאל את עצמו עם עשייתו או אי עשייתו תואמת את תפיסת עולמו ובאידאולוגיות שהוא מחזיק בהם, או ערכי הבסיס עליהם אינו מוכן לוותר.
לעשות פה השוואות לגבי מי עשה מה, פשוט לא במקום, לכל אחד מגיעה זכות הבעת דעתו וזכות ביקורת, זהו טבעו של האינטרנט, המהווה באיזהשהו אופן המשך ה-"אגורה" (כיכר השוק באתונה שם מתאספים כולם להצבעות והחלפת דעות), אני חושב שזה דבר נפלא, מגשר על פערי מרחק וזמן, ואפשר אינטראקציה שלא הייתה מתאפשרת בדרך אחרת.
אל נא נחריב את כיכר השוק המופלאה הזו בהתקפות אישיות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.