סקר

מה לעשות עם הרוסים הגויים שבארץ שרובם אנטישמים?

להעיף אותם לכל-הרוחות מהארץ
4 (20%)
לתת להם להתהקלם ולהתגייר
3 (15%)
להשאיר את המצב איך שהוא עכשיו
2 (10%)
לשנות את חוק-השבות
1 (5%)
גם תשובה 1 וגם 4
10 (50%)

סך הכל הצבעות: 1

כתב נושא: רוסים גויים אנטישמים  (נקרא 6498 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
רוסים גויים אנטישמים
« ב- : אפריל 13, 2009, 02:39:05 »
בס"ד

כידוע לכם לצערנו הרב יש המון רוסים-גויים גמורים שחיים במדינת-ישראל ורובם אנטישמים לפי-דעתכם מה צריך לעשות איתם?
כי הם הביאו לפה את הזנות ואת החנויות של הבשר חזיר וגם את הפשיעה-הקשה(אחרי הערבי). ואותם רוסים-גויים הם ברובם גם אלכוהוליסטים ובחלקם אף נרקומנים ופעילים בכת-השטן,והרבה רוסיות-גויות נשואות לערבים.

כמובן שאני לא מדבר על אחינו הרוסים-היהודים שאותם אנחנו חייבים לאהוב כי הם אחים-שלנו.
אני מדבר על הרוסים-הגויים.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #1 ב- : אפריל 13, 2009, 02:42:14 »
תשובות 1 ו-4. הרוסים הגויים המסריחים האלו  >:( רדפו אותנו ברוסיה, ממשיכים לרדוף אותנו בארצנו שלנו  >:(

מנותק הציוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
    • העלאת תמונות
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #2 ב- : אפריל 13, 2009, 08:19:40 »
תראו,רוב הרוסים הגוים האלה הם בעצם השתמשו בזה שסבא שלהם יהודי ועלו לארץ.אבל יש גם רוסים יהודים שאוכלים חזיר עושים על-האש בשבת וכאלה אבל עדין הם שומרים על זהות יהודים.כלומר:הם מתגאים בעצם זה שהם יהודים וגם קוראים לנוצרים וכאלה גוים.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #3 ב- : אפריל 13, 2009, 10:03:50 »
אני גר בחיפה ולצערי המצב הזה מאוד מוכר לי,יש אצלנו שכונה שנקראת הדר ששמה כמו שציין רן יש הרבה מאוד רוסים גויים שיש להם חנויות חזיר שהם פתחו וגם מסעדות לא כשרות שמגישות כל מיני שקצים ורמסים,
הרבה  שבאים לפה כמו שציינתם משתמשים בזה שיש להם סבתא יהודיה או קרוב משפחה יהודי,
וגם ניכרת שם בשכונה הפשע וכמו שגם אמרתם החתונות שלהם עם הערבים וגם אמת רן,הרבה מהם עובדות בזנות שם בשכונה
אינני מבין ואינני יודע מדוע אפשרו לכל הגויים האלה להיכנס ארצה הם רק מסיבים לנו נזק ואכן אני בוחר בתשובה 1 שצריך להעיף אותם לכל הרוחות.
לצערי הרב אני גם קצת סובל מהתופעה הזאת כי יש לאבי אשה רוסיה שהוא נמצא איתה כבר שנים,אמנם היא יהודיה(האמנם?!,מצאתי תמונה באלבום שבו היא חוגגת בבית אבי את הכריסמס ומגיע לבית אדם מחופש לסנטה קלאוס :o,זה קצת מעורר אצלי חשד),מה גם שיש לה שיטות שמזכירות ערב רב כמו למשל שהיא מגביהה תמיד את הטלויזיה שהיא על תחנה רוסית מבלי להתחשב ברגשות האחרים
[gif[/img]

מנותק DBA

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #4 ב- : אפריל 13, 2009, 12:12:23 »
להעיף את כל הגויים שבאו בשביל סל קליטה.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #5 ב- : אפריל 13, 2009, 12:37:24 »
5, אך יש לנו עניינים יותר חשובים לטפל בהם שהם פיקוח נפש
אך כאן יש בעיה של - גדול המחטיאו יותר מן ההורגו - והם גורמים לחטאים עם הבשר הטמא והעיסוק בתשמיש המיטה

מנותק המנטרל העברי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #6 ב- : אפריל 13, 2009, 13:36:03 »
לכו תבינו גם מי יהודי או מי רוסי גוי, סה"כ הם צאצאי יהודים, ויש כאלה שאולי מרגישים זיקה ליהדות ולישראל ואת אלה צריך להחזיר בתשובה ואת השאר להוציא, צריך להיות פה כמו סנהדרין לחקור את העד שבא להעיד עד התום, עד שתוכח צדקתו.

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #7 ב- : אפריל 13, 2009, 15:05:06 »
מה  זה 'חוק  השבות'?

מנותק Bravo, Dr. Karadzic

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #8 ב- : אפריל 13, 2009, 19:52:51 »
It is true that they are descendants of Jews, feel like Jews, and would continue to identify themselves as Jews if they can be regarded as such. So the question is, if they can be regarded as Jews by the Jewish religious law. I would also very much like to believe that nations from that area are Israelites

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #9 ב- : אפריל 13, 2009, 20:52:21 »
יש הרבה רוסים לא יהודים בארץ,הם היגרו לפה כי ניתנה להם הזדמנות לחיים יותר טובים מאשר ברוסיה,בדיוק כמו שעשרות אלפי ישראלים יהודים בורחים לארה"ב,קנדה,ומדינות אחרות באירופה.אני יודע שיש כמות מזערית (ביחס לאוכלוסיה הרוסית) שהם גזענים אמיתיים.אבל הרוב הגדול הוא לא.אבל אני כן יכול לומר שיש כמות גדולה של רוסים מתוסכלים מרוב החרא הגזעני שהם אכלו במדינה,שהרביצו להם בכיתה,שקראו להם רוסים מסריחים,שצחקו על הלבוש שלהם,שצחקו על המבטא שלהם(ומי שגדל במדינה,יודע שזה לא הגזמה,וזה אמיתי),אז כן הם גודלים מתוסבכים,ומתסתגרים בינם לבין עצמם.

הכרתי כמה רוסים גויים,שלשמחתי לא זכו להכיר חברה מ"פורום,הימין האמיתי"אז הם גדלו קצת אחרת,רואים בעצמם אוהבי מדינת ישראל,אפילו שהם גויים (והם יודעים שהם גויים).
אני בטוח שאם היו קוראים את כמויות הזבל שנשפך באשכול הזה,אז היינו יכולים להוסיף עוד כמה אנטישמיים למניין "אוהבי ישראל".אבל כמובן שתמיד נוכל להשתמש בתירוץ הישן והמיושן שנשחק עד דק "ששונאים אותנו בגלל שאנחנו יהודים",אבל זה חס וחלילה לא יכול להיות בגלל המעשים שלנו.

הזנות במדינת ישראל פורחת בממדים עצומים,וזה לא בגלל הרוסיות,זה בגלל שיש ביקוש לזנות.זה בגלל שיש תור ארוך של יהודים בכל מכון ליווי.אם לא היה כל כך הרבה ביקוש לזנות לא היו כל כך הרבה בתי בושת.

אני נגד מסעדות חזיר למינהם.אבל מאמין שגוי שרוצה לאכול חזיר,זו זכותו,חוקי היהדות אינם חלים על גויים,ואין בי שום שנאה לגוי שאוכל חזיר וגם שותה חלב תוך כדי,כי הוא לא עושה שום דבר רע.הוא גוי ומותר לו.הדבר היחיד שלדעתי צריך לאכוף,זה הצנעה של כל המעדניות למינהן כדי לא לפגוע ברגשות של יהודים דתיים.

ולא,אתם לא יכולים להעיף אותם או לגרש אותם,כי הם פה,ומישהו פתח להם את השער למדינה ונתן להם אזרחות,ויש להם כוח בכנסת,והם כבר התברגו במדינה כאזרחים מהמניין.
והם לא עויינים את ישראל ורואים בעצמם ישראלים,ורובם משרתים בצבא.

אז עדיף פשוט לסתום את הפה כבר, לכבד אחד את השני,לאכוף את החוק,והכי חשוב זה ללמוד להסתדר אחד עם השני.

« עריכה אחרונה: אפריל 13, 2009, 22:05:50 על ידי אחים באמת »
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #10 ב- : אפריל 13, 2009, 22:08:25 »
צודק דוד, לא חשבתי על זה בהתחלה
הבעיה היא לא רק שהם צורכים בשר לא כשר
אלא אי האיסור על מכירה של בשר כזה במדינה

כרגיל הבעיה היא בדגים השמנים הגדולים עם הכסאות והממון - בעלי ההון והשלטון

צריך יותר אהבה לצד השני, ולא כפי שלכלכתי בהתחלה

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אין חיוב לאהוב גוי
« להגיב #11 ב- : אפריל 13, 2009, 22:52:36 »
בס"ד

בזה שאותם רוסים-גויים פותחים חנויות לממכר בשר חזיר ושרצים וטרפות הם מחטיאים את הרבים ומן-הסתם גם יהודים חילוניים קונים שם ועצם זה שהחנות פתוחה זה החטאת-הרבים הם שורפים נשמות-יהודיות על ידי זה שהם מוכרים חזיר וגם על ידי-זה שהם עוסקים בזנות ומרבים זנות וזימה בארץ-ישראל הקדושה ובכך הם מחטיאים את הרבים וגורמים ליהודים לחטוא.

ויש גם הרבה רוסים-גויים שהם חברים בכתות משונות וסדיסטיות כמו "כת-השטן" ויש גם ניאו-נאצים ביניהם(היה את המקרה של הכנופייה של הרוסים-הגויים מפ"ת).
ויש גם איסור הלכתי לגוי לגור בארץ-ישראל נכון?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ימני ימני

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
"כת השטן"
« להגיב #12 ב- : אפריל 13, 2009, 23:37:21 »
"כת השטן" היא תופעה שולית.הייתי משנה את זה לכת המשועממים.כול המשועמים,ומי שלט התאקלם,נמצאים
"בכת השטן" ספק אם יש כת השטן רצינית בארץ.ואגב בקשר לרוסים גויים: לצערי יש גם הרבה יהודים שמתנהגים
גרוע יותר מהגויים האלה.לכן אי אפשר להכליל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
רוסים גויים אנטישמים
« להגיב #13 ב- : אפריל 14, 2009, 10:18:52 »
מלא רוסים עושים צבא כל הרוסים שאני מכיר הם יותר ציוניים מרוב היהודים שאני מכיר, הולכים לשרת בקרבי, אוהבים את א"י ושונאים ערבים אז אני לא יודע איפה אתם חיים איפה אתם מסתובבים אבל המצב עם הרוסים הוא לא כמו עם הערבים, אצל הערבים שנאת ישראל, להרוס ולהפריע זה בדם זו תרבותם אבל אצל הרוסים זה ממש לא ככה, צריך לעשות "סינון" כשמעלים רוסים או בכלל עולים חדשים ולא להעלות את הבורים החלשים המסכנים אלא את החזקים המאמינם ואוהבי הארץ והיהדות.