סקר

סקר: האם אתם ציונים?

כן. הציונות היא מדינה יהודית עצמאית.
9 (32.1%)
לא. הציונים היו השמאלניים מהערב רב שהרסו את יהדותם של אין ספור יהודים תמימים.
3 (10.7%)
כן, אבל רק אם זו ציונות דתית לאומית.
16 (57.1%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: האם אתם ציונים?  (נקרא 14093 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שמע ישראל

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לֹא-יָמוּשׁ סֵפֶר הַתּוֹרָה הַזֶּה מִפִּיךָ
    • אתר לקירוב יהודים לתורת ה'
« להגיב #25 ב- : מרץ 10, 2009, 20:16:52 »
יש יותר מדי חרדים שלא רואים איתך עין בעין.
זה לא איתי זה עם השולחן ערוך, תשמעו איך הרב הגאון בן ציון מוצפי שליט"א מדבר על מעלת ארץ ישראל וחשיבותה <בעזרת ה' אביא לפה מקורות בקרוב>
עם כל הכבוד, לא החסידים, לא החרדים, לא שום תנועה כזו או אחרת קיבלה את התורה אלה משה רבינו, וקיבלנו עלינו את הוראות מר"ן השולחן ערוך ולצערנו יש הרבה אנשים מכל סוגי הפלגים שעושים דברים בניגוד גמור לשולחן ערוך שזה מגונה ביותר ויש בזה גם חילול ה' עצום
לצערנו יש פלגים שעושים עבירות כשיטה פשוט שזה איום ונורא
מר"ן אוסר לאכול לפני תפילה, אם אני חלש מאוד אז עדיף שאתפלל יחיד ואז אוכל, האיסור הזה חמור ביותר ואף אחד לא ימציא המצאות נגד מר"ן שולחן ערוך
אסור בתכלית האיסור להחליט שמתפללים כל יום בשעה 10 ולא מתיחסים בכלל לסוף זמן תפילה בכל מיני תירוצים של "צדיקים מעל הזמן" <הילקוט יוסף יוצא על זה חזק> או תירוץ של "אני לומד תורה כמה שעות ואז מתפלל יותר טוב" גם אדם הראשון חשב להיות חכם יותר ואכל מעץ הדעת ועד עכשיו אני סובלים בגלל זה

רבנים תמיד יוצאים על דברים מהסוג הזה, מי שמקבל ועושה תשובה הרוויח, מי שלא עושה חילול ה', גורם לאנשים לחטוא כי חושבים שזה מותר והוא עתיד לתת את הדין ולא יעזור לו שאבא שלו היה רב גדול ולא יעזור לו שיש לו כובע והוא מכוון חזק בתפילה
אנחנו חייבים לקרב יהודים לה' תפיצו את הלינקים הבאים !
מרכ הישועות - http://rabanim.net/index-tfilot.asp
לכל שאלה תשובה ! - http://www.shofar.net/site/faq.htm
שמירת ברית קודש ! - http://emet.org.il/brit/index6.htm
הצופן התנכ"י - http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=890

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : מרץ 10, 2009, 20:19:57 »
ציונות קשה מאוד להגדיר...
יכול לבוא לי בן אדם חרידי שאוהב כל חלק בארץ ישראל ואת עם ישראל והוא מאמין שאסור להקים מדינה בארץ לפני ביאת המשיח ואם תשאל אותו אם הוא ציוני הוא יגיד "מה פתאום"
ויכול לבוא שמאלני שבעד לחלק את ירושלים ולתת את רמת הגולן בשביל פיסת נייר והוא לא שומר מצוות ואם תשאל אותו אם הוא ציוני הוא יגיד "כן, בהחלט"

אם אתה תשאל אותי אם אני ציוני אני יגיד שכן ואני אוהב את הארץ הזאת בכל ליבי ואני אוהב את הקב"ה ואת כל היהודים
ואני רק ירצה שיהיה לנו טוב ושיבוא משיח ואני כן מוכן לשרת ולהקריב למען הארץ הזאת...

לסיכום אני ילך עם האלקשי, זאת אמירה חסרת תוכן חח...
« עריכה אחרונה: מרץ 10, 2009, 20:24:06 על ידי יחיאל208 »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #27 ב- : מרץ 10, 2009, 21:10:54 »
דווקא ההגדרות שלכם לא מובנות.הציונות זה דבר ברור מאד.תוציאו שורש ציון.אני  לא מבין מה זה ערב רב,מתיוונים.הכהניזם פשוט:גירוש ערבים.
אני לא מבין איך גולשים כאן מסכימים עם כהנא ועם הרב עובדיה יוסף,הרב אמנון יצחק בענייני חוץ,בטחון,שטחים תמורת שלום למרות שהסתירה מהותית.
הרב כהנא לא היה מקבל את הסכם אוסלו וכשר לא היה נמנע או יושב עם שולה אלוני בממשלה כשרת חינוך.
חיים בן פסח כיוון לכיוון מסוים ויצא לנו פורום של נטורי קרתא,תולדות אהרון,סאטמר עם כיוון של ש"ס.
אני לא מזהה כבר את הפורום ואת הגולשים שמחליפים ניקים ודעות כמו גרבים.
אנשים טוענים בשם ההלכה וכשמבקשים מהם הוכחה הם שולחים לקלטת של הרב אמנון יצחק וזהו.אם הרב אמנון יצחק אמר זאת תורה מסיני.הרב כהנא יכול לטעות אבל הרב עובדיה יוסף לא.
הפורום הפך לפורום חרדי של מחזירים בתשובה מכיוון מזרחי.בכוונה הדגשתי לא הליטאים או הגישה הרציונלית אלא פורום משיחי,הזוי.
אם הרב כהנא היה חי היום לא היה מזהה את הפורום המתיימר להיות פורום כהניסטי שתמונתו בפתח והיה חושב שהוא בפורום ש"ס.
כמובן שיש יוצאים מהכלל כמו נץ,חיים,רן אבל הכיוון הוא סהרורי:הפחדות,איומים על חזרה בתשובה,גוג ומגוג ואין נימוק הלכתי אלא סרט של הרב אמנון יצחק על הרצל שהפך להיות מעין 10 הדיברות של הפורום.
בניגוד לכיוון של אחים באמת המדבר על אהבת ישראל.כאן שונאים חילונים ממש,רוצים במותם לפחות ערבים רק רוצים לגרש אבל חילונים להרוג.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
טעות בידכם
« להגיב #28 ב- : מרץ 10, 2009, 21:32:10 »
בס"ד

"שמע-ישראל" "הגולה-בארץ" איך אתם יכולים לצאת כנגד רבנים גדולים מהציונות-הדתית כמו הרב מרדכי אליהו שליט"א,הרב קוק זצוק"ל,הרב אברהם שפירא זצוק"ל,הרב חרל"פ זצוק"ל,הרב הרצוג זצוק"ל.
מה אתם רוצים להגיד לי שמבחינתכם הגאונים היהודים שלומדים בישיבת מרכז-הרב שהיא ציונית-דתית הם "כופרים" "ומזוייפים"? זה לא יעלה על-הדעת.

הם לא פוסחים על אף-מצווה והם גם לא פוסלים מי ששונה מהם(לעומת החרדים).
אנחנו מעדיפים לחזור-בתשובה בדרך של הרב קוק זצוק"ל והרב כהנא זצוק"ל-הי"ד.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #29 ב- : מרץ 10, 2009, 21:35:43 »
זה שיש כאן אנשים שמטיפים לחזרה בתשובה ומפחידים,
זה מפני שיש כאן אנשים משכילים שיעשו את החושבים ויקחו זאת ברצינות

לדבר על רצח יהודים זה פשע

אני בעד השכלה יהודית לכל העם שתוביל בסופו של תהליך ארוך
להתקרבות לאמת ההיסטורית שלנו ולקב"ה, בדרכי נועם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #30 ב- : מרץ 10, 2009, 21:54:48 »
זה לא איתי זה עם השולחן ערוך, תשמעו איך הרב הגאון בן ציון מוצפי שליט"א מדבר על מעלת ארץ ישראל וחשיבותה <בעזרת ה' אביא לפה מקורות בקרוב>
עם כל הכבוד, לא החסידים, לא החרדים, לא שום תנועה כזו או אחרת קיבלה את התורה אלה משה רבינו, וקיבלנו עלינו את הוראות מר"ן השולחן ערוך ולצערנו יש הרבה אנשים מכל סוגי הפלגים שעושים דברים בניגוד גמור לשולחן ערוך שזה מגונה ביותר ויש בזה גם חילול ה' עצום
לצערנו יש פלגים שעושים עבירות כשיטה פשוט שזה איום ונורא
מר"ן אוסר לאכול לפני תפילה, אם אני חלש מאוד אז עדיף שאתפלל יחיד ואז אוכל, האיסור הזה חמור ביותר ואף אחד לא ימציא המצאות נגד מר"ן שולחן ערוך
אסור בתכלית האיסור להחליט שמתפללים כל יום בשעה 10 ולא מתיחסים בכלל לסוף זמן תפילה בכל מיני תירוצים של "צדיקים מעל הזמן" <הילקוט יוסף יוצא על זה חזק> או תירוץ של "אני לומד תורה כמה שעות ואז מתפלל יותר טוב" גם אדם הראשון חשב להיות חכם יותר ואכל מעץ הדעת ועד עכשיו אני סובלים בגלל זה
רבנים תמיד יוצאים על דברים מהסוג הזה, מי שמקבל ועושה תשובה הרוויח, מי שלא עושה חילול ה', גורם לאנשים לחטוא כי חושבים שזה מותר והוא עתיד לתת את הדין ולא יעזור לו שאבא שלו היה רב גדול ולא יעזור לו שיש לו כובע והוא מכוון חזק בתפילה
בכל זרם יש צביעות וצבועים, בא לא נתבלבל.
אבל מצד שני חשוב לא לעשות את השולחן ערוך קרדום לחפור בו, במיוחד כשיש הבדלי השקפה עמוקים שאין להם דבר עם השולחן ערוך כגון:
ליטאים-חסידים,חסידים בינם לבין חצרות חסידיות אחרות, יריבויות תוך חסידיות וכן אצל הליטאים כמו במקרה ישיבת פוניבז', אשכנזים מול ספרדים (ואל תספר לי על איזה אידיליה, תשאל כל חרדי ממוצע יגיד לך שיש תיעוב עמוק, הרב אלישיב והגראי"ל שטיינמן שלא מוכנים לשבת בכלל ליד הרב עובדיה יוסף בכנס סיום ש"ס של הדף היומי בבינייני האומה ופוסלים אותו קטגורית, ספרדי כמעט ולא יכול ללמוד במוסד חרדי אשכנזי, שלא לדבר על שידוכים וכו' וכו') אפשר להמשיך הלאה לויכוח הישן נושן בין חרדים למודרן אורתודוכס/אורתודוכס מודרני (שזה מה שאני מגדיר את עצמי) ושלא לדבר על חרדי מול דתי-לאומי/ציוני דתי (שזה לא מה שאני מגדיר את עצמי, ואני מתרחק מההגדרה הזו כמו מאש).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד כמה דברים לנץ
« להגיב #31 ב- : מרץ 10, 2009, 22:12:48 »
בס"ד

1.מה החרדים חושבים על כהניסטים כמו נועם פדרמן וברוך מרזל?
2.מה החרדים חושבים על ישיבת מרכז-הרב? הם בטח לא סופרים אותה נכון?
3.מה החרדים חושבים על ישיבת הרעיון-היהודי של גדול-דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק"ל-הי"ד?
4.האם יש דבר כזה חרדי שהפך לחרדלנ"יק/כהניסט כמו נער-גבעות?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עוד כמה דברים לנץ
« להגיב #32 ב- : מרץ 10, 2009, 22:19:16 »
בס"ד

1.מה החרדים חושבים על כהניסטים כמו נועם פדרמן וברוך מרזל?
2.מה החרדים חושבים על ישיבת מרכז-הרב? הם בטח לא סופרים אותה נכון?
3.מה החרדים חושבים על ישיבת הרעיון-היהודי של גדול-דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק"ל-הי"ד?
4.האם יש דבר כזה חרדי שהפך לחרדלנ"יק/כהניסט כמו נער-גבעות?
המציאות מראה בשטח שצריך לעשות את ההפרדה בין כל העסקנים החרדים ואנשי החצר של רבנים שונים שלעיתים אף מעוותים את גילויי דעתם בנושאים שונים מסיבות כאלו ואחרות ובין הרחוב החרדי שיש בו הרבה יותר אהדה לעניין הכהניסטי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד שאלה שקשורה לזה נץ
« להגיב #33 ב- : מרץ 10, 2009, 22:27:33 »
בס"ד

וגם אם יש התעניינות בכהניזם אז מדובר באברכים-ספרדים מש"ס שמתענינים נכון? לא נראה-לי שיש חרדים/חסידים אשכנזים שמתעניינים במשנתו של הרב כהנא הי"ד נכון?
מה החרדים חושבים על הרב כהנא זצוק"ל-הי"ד?

ולפי מה שהבנתי החרדים אומרים שהרב כהנא הי"ד עבר על איסור של "התגרות-בגויים" האם זה נכון? ואם כן איך אפשר להפריך טענה זו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עוד שאלה שקשורה לזה נץ
« להגיב #34 ב- : מרץ 10, 2009, 23:00:16 »
בס"ד

וגם אם יש התעניינות בכהניזם אז מדובר באברכים-ספרדים מש"ס שמתענינים נכון? לא נראה-לי שיש חרדים/חסידים אשכנזים שמתעניינים במשנתו של הרב כהנא הי"ד נכון?
מה החרדים חושבים על הרב כהנא זצוק"ל-הי"ד?

ולפי מה שהבנתי החרדים אומרים שהרב כהנא הי"ד עבר על איסור של "התגרות-בגויים" האם זה נכון? ואם כן איך אפשר להפריך טענה זו?
יש התעניינות, אבל לצערי אלה שמלמעלה, העילית החרדית הרבנים, המשגיחים/משפיעים, עסקני חצר וכו' פשוט רודפים כל אהדה וגילוי בכיוון, לצערי.
ברגע שהרב אלישיב מארח את שגריר ארה"ב בישראל לשבת ומסב עימו לארוחת שבת ומתחנף אליו כאחרון היהודים השתדלנים אצל הפריץ, אז מה אתה מצפה?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : מרץ 11, 2009, 00:33:08 »
אני יודע שיש מספר זרמים של חרדים אבל ההתחנפות לגויים והנטייה לשנאה עצמית לא משותפת לכולם או לפחות לרובם המכריע?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #36 ב- : מרץ 11, 2009, 01:33:25 »
אני יודע שיש מספר זרמים של חרדים אבל ההתחנפות לגויים והנטייה לשנאה עצמית לא משותפת לכולם או לפחות לרובם המכריע?
לצערי זה משותף לרוב האליטה החרדית, לא לכולה, יש אדמו"רים שממש לא כאלה, אבל רובם כן לצערי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : מרץ 11, 2009, 03:32:20 »
דווקא ההגדרות שלכם לא מובנות.הציונות זה דבר ברור מאד.תוציאו שורש ציון.אני  לא מבין מה זה ערב רב,מתיוונים.הכהניזם פשוט:גירוש ערבים.
אני לא מבין איך גולשים כאן מסכימים עם כהנא ועם הרב עובדיה יוסף,הרב אמנון יצחק בענייני חוץ,בטחון,שטחים תמורת שלום למרות שהסתירה מהותית.
הרב כהנא לא היה מקבל את הסכם אוסלו וכשר לא היה נמנע או יושב עם שולה אלוני בממשלה כשרת חינוך.
חיים בן פסח כיוון לכיוון מסוים ויצא לנו פורום של נטורי קרתא,תולדות אהרון,סאטמר עם כיוון של ש"ס.
אני לא מזהה כבר את הפורום ואת הגולשים שמחליפים ניקים ודעות כמו גרבים.
אנשים טוענים בשם ההלכה וכשמבקשים מהם הוכחה הם שולחים לקלטת של הרב אמנון יצחק וזהו.אם הרב אמנון יצחק אמר זאת תורה מסיני.הרב כהנא יכול לטעות אבל הרב עובדיה יוסף לא.
הפורום הפך לפורום חרדי של מחזירים בתשובה מכיוון מזרחי.בכוונה הדגשתי לא הליטאים או הגישה הרציונלית אלא פורום משיחי,הזוי.
אם הרב כהנא היה חי היום לא היה מזהה את הפורום המתיימר להיות פורום כהניסטי שתמונתו בפתח והיה חושב שהוא בפורום ש"ס.
כמובן שיש יוצאים מהכלל כמו נץ,חיים,רן אבל הכיוון הוא סהרורי:הפחדות,איומים על חזרה בתשובה,גוג ומגוג ואין נימוק הלכתי אלא סרט של הרב אמנון יצחק על הרצל שהפך להיות מעין 10 הדיברות של הפורום.
בניגוד לכיוון של אחים באמת המדבר על אהבת ישראל.כאן שונאים חילונים ממש,רוצים במותם לפחות ערבים רק רוצים לגרש אבל חילונים להרוג.

בס''ד

אתה כותב על הפורום הזה כאילו הוא סניף של ש''ס חס וחלילה. אתה לא רואה את תוצאות הסקר הזה? רק 3 מ19 חברי הפורום שהצביעו בסקר הצביעו לאפשרות השנייה, כלומר הם לא מגדירים את עצמם כ"ציונים". לכן הרוב המכריע של הפורום לא מסכים עם גישה זאת.

אני ציוני דתי וגם גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד היה ציוני דתי. הרי הרב כהנא היה יושב ראש של בני עקיבא בניו יורק בנעוריו.

אולם יש הרבה חרדים שמסכימים עם התוכנית הכהניסטית. והרבה חרדים לא מסכימים עם התבוסתנות של ש''ס ואגודה ("יהדות התורה"). אילו הייתה מפלגה כהניסטית גדולה, אין ספק שהרבה חרדים היו מצביעים עבורה. לדעתי, היינו מקבלים את רוב הקולות שש''ס מקבלת כעת. כי בוחרי ש''ס לא מסכימים עם הרב עובדיה כשהרב פסק שצריך לתמוך בממשלת אוסלו של רעבין-פרס, או כשהרב פסק שצריך לתמוך בממשלת הזדון של אהוד ברח לפני 6 שנים, או כשהרב פסק לאחרונה שצריך לתמוך בממשלת הזדון של אהוד שמאלמרט. בוחרי ש''ס לא מסכימים עם נסיגות התאבדותיות שהרב עובדיה לדאבוננו הרב הציע במשך 35 שנה כבר.

הרבה חרדים גם רוצים תוכנית לעידוד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל. כשש''ס מציעה להגדיל את הסיוע הישראלי לערבים (כי ש''ס מנסה לרכוש קולות ערביים), זו לא עמדה פופולרית בין בוחרי ש''ס.

לפי הסקרים, הרבה חרדים הביעו מוכנות להצביע למפלגה כהניסטית. במיוחד בני נוער החרדים שאין להם אמון בעסקנים החרדים בכנסת.

אז אנו מזמינים חרדים לתנועתו בזרועות פתוחות. אנו יודעים שהם לא מגדירים את עצמם כ"ציונים". אז מה? אם הם מתנגדים לנסיגות מארץ ישראל ואם הם בעד ישוב ארץ ישראל ואם הם בעד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל, זוהי ציונות אמיתית בעיני ולא אכפת לי אם החרדים מעדיפים לא להגדיר את זה ככה.

זהו פורום של אהבת ישראל. אהבת עם ישראל, אהבת ארץ ישראל ואהבת תורת ישראל. אנו מזמינים את כל היהודים מכל המגזרים להצטרף אלינו כדי להציל את העם והארץ.
« עריכה אחרונה: מרץ 11, 2009, 03:40:25 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #38 ב- : מרץ 11, 2009, 04:34:29 »
חיים צודק בכל מילה, והוא מתאר באופן מדוייק את מה שאני מאמין בו. אני מכיר אישית חרדים, ושימעו מה אני אומר לכם: הם לא מסכימים עם פסיקות הרב עובדיה יוסף בענייני ארץ ישראל, אך בענייני הלכה ותורה אין ספק שהוא רב גדול וענק.

חרדים אמרו ואומרים לי כל הזמן, שהם מצביעים למפלגת ש"ס בלית ברירה, מכורח, שהרי אין להם אופציה אחרת. אידיאולוגיה כמו של הרב כהנא זצוק"ל הי"ד בכנסת, הייתה מאחדת את כל הדתיים למחנותיהם השונים, והיינו פשוט לוקחים את המדינה.

החרדים היו משרתים בצבא אילו היה צבא יהודי על-פי הלכה, והיו משתלבים בכל מערכות המדינה אילו היא הייתה מנוהלת בידי בני-תורה ובראשם סנהדרין, כפי שהייתה פעם בימי גלות קודמים בהיסטוריה.

אין, ואני חוזר- אין הבדל בשורש בין ה"יהדות" של החרדים לבין זו של הציונים-הדתיים, ולכן אין הבדל גם ב"ציונות" בין שני המחנות. יש רק הבדל בגישה הטקטית בתוך עצם הנסיבות המצערות של שלטון ערב-רב המתעטר באותם ערכים קדושים כשטן בתחפושת, כשמטרתו האמיתית היא לקעקעם ולשרשם מלב העם.

אם נתלכד מול האוייב האמיתי מבפנים, הוא שליטי ההגמוניה האליטיסטית לתחפושותיה השונות, ואם בעזרת ה' נעשה תשובה, -- השאלה אם בית המקדש יירד מן השמיים או ייבנה על-ידי הסנהדרין באמת לא משנה.

מחלוקות יש ותמיד יהיו. אנחנו צריכים להתאחד. אין מקום ואין גם זמן למלחמות בתוכנו בין דתיים לדתיים. רב המשותף על המפריד. לדעתי, הסנהדרין ומשנתו של הרב כהנא זצוק"ל הי"ד הן הציר המגשר בין אנשים כמוני וחרדים המאזינים לשיעורים של הרב אמנון יצחק שליט"א ומכבדים את כבוד הרב עובדיה יוסף שליט"א, ומאידך אנשים שמאזינים לרבני ערוץ 7 כמו הרב הגאון דב ליאור שליט"א והרב הגאון מרדכי אליהו שליט"א. אני אישית מאזין לשני הצדדים, עם חלקם מסכים יותר ועם חלקם פחות. ואין הרבה הבדל.
« עריכה אחרונה: מרץ 11, 2009, 05:04:21 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
טעות בידכם
« להגיב #39 ב- : מרץ 11, 2009, 10:45:19 »
בס"ד

"שמע-ישראל" "הגולה-בארץ" איך אתם יכולים לצאת כנגד רבנים גדולים מהציונות-הדתית כמו הרב מרדכי אליהו שליט"א,הרב קוק זצוק"ל,הרב אברהם שפירא זצוק"ל,הרב חרל"פ זצוק"ל,הרב הרצוג זצוק"ל.
מה אתם רוצים להגיד לי שמבחינתכם הגאונים היהודים שלומדים בישיבת מרכז-הרב שהיא ציונית-דתית הם "כופרים" "ומזוייפים"? זה לא יעלה על-הדעת.

הם לא פוסחים על אף-מצווה והם גם לא פוסלים מי ששונה מהם(לעומת החרדים).
אנחנו מעדיפים לחזור-בתשובה בדרך של הרב קוק זצוק"ל והרב כהנא זצוק"ל-הי"ד.

בס''ד
אחינו ורענו היקר ''רן הכהניסט'' הי''ו.
אנא קרא בעיון את כלל הודעותנו באשכול הזה , ואת הודעתנו זו , ואנו מצפים ממך להשיב דברים על מכונם .
מדוע הינך מכניס לנו מלים לפה כאילו שאנו ''יוצאים כנגד '' גדולי ישרא'ל שליט''א אלו שהזכרת או אחרים ?? זהו עוול לסלף את הדברים שכתבנו בהודעות שבאשכול זה ואחרים ולהוציא אותם מהקשרם ,מכיוון שהדברים לא יוצאים כלל ח''ו כנגד שום גדול-ישרא'ל שליט''א !! אנו צייננו שיש מבינהם שנוקטים בשיטתו של כמוהר''ר קוק זצוק''ל ומנסים לחדור למנגנון השמד וההתבוללות ר''ל ולטהר אותו מבפנים על-ידי הפצת האמ-ת בתוך ה ''בועה '' של שלטון העוולה של הערב-רב הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ששורשיו מרדניים ושואפים ומטיפים לשמד כללי  והתבוללות של העם היהודי (ראה כתבי הרצל יש''ו שר''י ) !! ואת דרכו זו לא שינה במאומה , כי-אם שינה תחפושות לפי הצרכים של הזמן והמקום , ואף הכין ''תכנית שלבים '' להובלת אחינו שנופלים ברשתותיו הפרושות הן מערכות הליכלוך (חינוך) והתשקורת ( ששם כן מוציאים לעג ולעז ר''ל על גדולי-ישרא'ל שליט''א!) ,שבמסגרת ''תכנית השלבים'' הזו יוצרה גם ''ציונות דתית '' שאיננה אלא ''שלב ביניים'' בדרך ל ''ציונות'' האוטנטית של תיאודור הרצל וחיים הזז יש''ו שר''י !! אותה ''ציונות'' המטיפה ופועלת כתנועה מיסיונרית לשמד והתבוללות !! נמשיל זאת ל''בשר חזיר המבושל במתכונים שונים'' שהרי ידוע וברור ששינוי ה''מתכון '' לא ישנה את מהותו של בשר החזיר ויהפוך אותו לטהור ו''כשר  למהדרין'' !!  , ה''ציונות '' היא תוצאה של תנועת מרד בה' ובתורתו ר''ל היא תנועת הסיכלות המכונה ''תנועת ההשכלה'' ,''בישולה '' במתכון של ''ציונות דתית'' או אחרת לא תהפוך אותה לטהורה כמו שבשר החזיר לא יטהר עם שינוי התבלינים של המתכון !! , אלא שישנם גדולי ישרא'ל שמנסים להציל את אחינו שנופלים למלכודות הללו , ולכן הם פועלים גם בתוך המסגרות הללו למען קרב הרחוקים שהם ''תינוקות שנישבו '' ר''ל , ולהשיבם לצור מחצבתם בדיוק כפי שניתן להציל בשר שנתערבב בו חלב בתנאים מסויימים ( אם יש שישים אחוז בשר לפחות כנגד כמות החלב שנתערבב בו בשוגג) !!
ומכיוון שכל נפש יהודי יקרה כ''עולם מלא''! כפי שדרשו רבותנו ע''ה זיע''א '' כל המקיים נפש אחת מישרא'ל כאילו קיים עולם מלא '' , הרי שקיבלו על עצמם אותם גדולי-ישרא'ל שהזכרת חלק מהם ,לחדור לתוככי מנגנון השמד וההתבוללות השיטתי של שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ,ולהציל משם את הנפשות היקרות שנפלו לשם בבחינת '' חיל בלע ויקיאנו , מביטנו יורישנו א-ל '' !! אלא שהמטרה היא להשיב את אותן נפשות יקרות לצור מחצבתן , לדרך ישרא'ל סבא ע''ה זיע''א , ואנו כותבים אך ורק עפ''י דרך האמ-ת היא דרך ישרא'ל סבא ע''ה זיע''א !!! --נציין כאן כי גדול-דורנו כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא זצוק''ל הי''ד נרצח בידי האוייבים הערבים הנאצים יש''ו שר''י בני בריתם של אותם ראשי ה''ציונות'' שהשתתפו במעשה הרצח השפל והנתעב הזה  :old_cry: בעידוד והכוונה לכך , ורדפו גם את בנו בניימין-זאב כהנא זצ''ל הי''ד שנרצח אף הוא ובני-משפחתו באותה ''מתכונת-ציונית'' , כאשר מעשי הרצח הנתעבים והשפלים הללו כאשר הרוצחים יצאו לחפשי וככל הנראה אף קבלו סכומי עתק משליחיהם ( נחשו מי ???  ??)תמורת מעשי הרצח הנתעבים הללו !!
על-כן נבקש ממך לקרוא את המאמרים שכתבנו מתחילה ועד סוף !! ולא ''להכניס לנו לפה'' דברים שלא אמרנו כלל !! וכל שכן שמדובר בגדולי-ישרא'ל שליט''א !! שכולם ללא יוצא מהכלל מסכימים לעובדות שצייננו כאן שהן עפ''י האמ-ת וללא שום ''צנזורה '' שמאלנית ציונית ממלכתית בולשביקית שר''י !! וכן אנו מבקשים שלא להשתמש בטכניקה הידועה של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י של ''להכניס לנו מלים לפה '' !! למרות שאנו יודעים היטב שאינך מסמפט את הדרך של מספר גדולי-ישרא'ל שהזכרת , אלא שלא זו הדרך להציג זאת ברבים , ודע אחינו ורענו היהודי היקר ''רן הכהניסט''  שאנו אוהבים אותך ,ולכן מצאנו לנכון לכתוב דברים אלו מכיוון שהיהודי אמור לדבוק במידותיו של הבורא יתברך ויתעלה שמו ונאמר ''את אשר יאהב ה' יוכיח''  , וכן עליך לדבוק בעיקרון הידוע לך היטב ש '' כל גדולי-ישרא'ל תומכים בדרך האמ-ת שמובילה את היהודי לדרך השוללת את מנגנון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , אלא שיש מהם שעושים זאת מבפנים כלומר, תוך כניסה לתוך המנגנון המתועב הזה , ואחרים בחרו להלחם בו מבחוץ כלומר להתנגד לו בפרהסיא !! , כל אח-ד מהם לפי יכלתו ובחינתו , אולם המטרה היא אחת והיא השבת כלל אחינו לצור מחצבתם היא דרך ישרא'ל סבא , ואי התפשרות על דם יהודי בשום מחיר , וכיום וויתור על אדמות ארץ-הקודש השלמה הוא למעשה וויתור על דם יהודי , מכיוון שאין להידים לאן ללכת באם ישתלט עליהן האוייב ר''ל ח''ו , וזהו פיקוח-נפש כללי גמור הדוחה את כל מצוות התורה שנאמר עליהן ''וחי בהם '' ולא ההיפך ח''ו ר''ל !! אנו מבקשים ממך להתייחס להודעה זו מכיוון שהיא באה כתגובה לציטוט של הודעתך דלעיל , ואשר ליהודי היקר ''שמ-ע ישרא'ל'' הי''ו אנו מקווים מאד שהינך מצטרף לעמדתנו זו העומדת בקו אחד עם האמ-ת של תורתנו הקדושה ,ונשמח אם תכתוב הודעה התומכת בעמדתנו זו !!
והאמ-ת והשלו-ם אהבו !! ונזכה במהרה לגאולה שלמה ובבניין בית-מקדשנו ותפארתנו על מכונו , ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

פורים כשר (מתועבות שלטון הערב-רב הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ) ושמח !! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

הגולה בארץ  :)

« עריכה אחרונה: מרץ 11, 2009, 11:15:01 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
הגולה-בארץ
« להגיב #40 ב- : מרץ 11, 2009, 11:17:16 »
בס"ד

אני לא יוצא חלילה כנגד גדולי-ישראל החרדים,אני רק אומר שהגישה שלהם היא מוטעית הם מתנגדים למדינת-ישראל בגלל שזאת מדינת-כפירה בה' ובתורתו ובזה אני מסכים איתם אבל אני בעד-המדינה ואני חושב שצריכים להחליף את השלטון השמאלני-כפרני ששולט היום במדינה באנשים ייראי-שמים ולהפוך את מדינת-ישראל למדינה יהודית-אמיתית.

זה מה שידידנו משה פייגלין מנסה לעשות במסגרת "מנהיגות-יהודית" וגם ברוך מרזל ומיכאל בן-ארי הגיבורים שגם הם נמנים עם הציונות-הדתית והם גם חושבים שמדינת-ישראל היא "אתחלתא-דגאולה" וגם אומרים "הלל" ביום-העצמאות ווגם אני חושב-כך.

רק שאני חושב שצריכים לסלק ולהעיף מהמוקדי-הכח במדינה את האנשים השמאלנים-מושמדים ששולטים בנו ולהחליף אותם באנשים שומרי תורה-ומצוות ייראי-שמים ובכך להפוך את מדינת-ישראל למדינה יהודית באמת.

כי כרגע מהשלטון במדינת-ישראל הוא כפרני ורשע לצערינו-הרב.
אני רק אומר שהחרדים מתנהגים כמו יהודים-גלותיים ומסתגרים בתוך הקהילות-שלהם להבדיל למשל מתלמידי ישיבת מרכז-הרב הצדיקים שהם גם תלמיד-חכמים גדולים וגם מתגייסים לצה"ל וגם עובדים למחייתם וגם מפיצים את תורת-ה' לאחינו החילונים.

יהודים כמו דוד-המלך..

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הגולה-בארץ
« להגיב #41 ב- : מרץ 11, 2009, 11:31:04 »
בס"ד

אני לא יוצא חלילה כנגד גדולי-ישראל החרדים,אני רק אומר שהגישה שלהם היא מוטעית הם מתנגדים למדינת-ישראל בגלל שזאת מדינת-כפירה בה' ובתורתו ובזה אני מסכים איתם אבל אני בעד-המדינה ואני חושב שצריכים להחליף את השלטון השמאלני-כפרני ששולט היום במדינה באנשים ייראי-שמים ולהפוך את מדינת-ישראל למדינה יהודית-אמיתית.

זה מה שידידנו משה פייגלין מנסה לעשות במסגרת "מנהיגות-יהודית" וגם ברוך מרזל ומיכאל בן-ארי הגיבורים שגם הם נמנים עם הציונות-הדתית והם גם חושבים שמדינת-ישראל היא "אתחלתא-דגאולה" וגם אומרים "הלל" ביום-העצמאות ווגם אני חושב-כך.

רק שאני חושב שצריכים לסלק ולהעיף מהמוקדי-הכח במדינה את האנשים השמאלנים-מושמדים ששולטים בנו ולהחליף אותם באנשים שומרי תורה-ומצוות ייראי-שמים ובכך להפוך את מדינת-ישראל למדינה יהודית באמת.

כי כרגע מהשלטון במדינת-ישראל הוא כפרני ורשע לצערינו-הרב.
אני רק אומר שהחרדים מתנהגים כמו יהודים-גלותיים ומסתגרים בתוך הקהילות-שלהם להבדיל למשל מתלמידי ישיבת מרכז-הרב הצדיקים שהם גם תלמיד-חכמים גדולים וגם מתגייסים לצה"ל וגם עובדים למחייתם וגם מפיצים את תורת-ה' לאחינו החילונים.

יהודים כמו דוד-המלך..

בס''ד
ליהודי היקר ''רן הכהניסט'' הי''ו .
מתשובתך עולה שלא קראת את תגובתנו עד תום , וייתכן שלא הבנת חלק ממנה . אנא קרא את תגובתנו דלעיל , הקדשנו זמן יקר בכדי לכתוב אותה , אוהבים אותך אח  יהודי יקר  ! והקב''ה יסייע בעדנו לתפוס את השלטון למען הדם היהודי היקר מכל לבורא עולם יתברך ויתעלה שמו !! על אף שלא התמקדת בנקודות שהזכרנו לעיל , נתייחס לנקודה המשותפת כאן לכולנו :

מאחר שהצורר השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י הקים את ''מחנה הריכוז לשמד והתבוללות '' בצורת ''מדינת-ישרא'ל '' , ופירק והרס אל רוב הקהילות היהודיות בתפוצות והחדיר בהן את רעל הכפירה והשמד וההתבוללות ר''ל , הרי שללא שלטון טריטוריאלי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א אין לתושבים היהודיים שבה אלא לטבוע בים ח''ו ר''ל !!! ולכן השליטה הטריטוריאלית היהודית על אדמת ארץ-הקודש השלמה עד בוא גואל-צדק בבאכי''ר  היא בבחינת ''פיקוח נפש כללי '' לכל הדעות במציאות הנוכחית ! ועל כך אין שום עוררין שהרי ארה''ב ואירופה לא יחלקו ''אזרחות '' שלהן לכל היהודים שעל אדמת ארץ-הקודש תובב''א , והדבר ברור וידוע !! לכן אין לנו בנקודש זו שום חילוקי דעות !! הנקודה היא שיש לבער את שלטון העוולה השמאלני הציוני0-ממלכתי בולשביקי שר''י שמכר את עצמו לאוייב הערבי הנאצי יש''ו אך ורק בכדי ליצור מציאות של דיכוי לציביון היהודי האמוני הימני האמיתי שיגדל ויגדל בעזרתו יתברך ויתעלה על אפם ועל חמתם של אותם צוררים יש''ו שר''י !!! ונזכה במהרה להעמידם על עמוד-הקלון לשיפוט העם היהודי הנבחר !! ולהעמיד שלטון יהודי אמוני ימני אמיתי שלא יתפשר על שפיכת דם יהודי נקי ! ולא יתן לפגוע בקדשי ישרא'ל , עד בוא גואל-צדק בבאכי''ר .

פורים כשר ושמח  :dance: :dance:
                                                                                                      הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: מרץ 11, 2009, 11:37:46 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד משהו
« להגיב #42 ב- : מרץ 11, 2009, 11:46:10 »
בס"ד

מה גם שיש בעיה מצד השמאל הנתעב כדוגמת יוסי שריד יש"ו-שר"י והאליטות-השמאלניות כמו הבג"ץ-המשוקץ יש"ו-שר"י הם ימנעו כל חוק דתי שיעבור בכנסת בטענה שזו "כפייה-דתית" ושהם לא רוצים שנהפוך "לאיראן" ובזה הם נעזרים בתקשורת-הבולשביקית יש"ו-שר"י,הם מסקלים כל אפשרות לחוקק חוקים בעד הצביון-היהודי של מדינת-ישראל.

לכן הבעיה היא עם הבג"ץ שפוסל כל חוק שמנוגד להשקפתו השמאלנית-חילונית-כפרנית.
בזמנו שרת-החינוך שולמית אלוני יש"ו-שר"י הוציאה את ספר "יהושוע" מתוכנית-הלימודים בטענה שהוא "גזעני" >:(

ומה גם ששבתי-הספר מלמדים את הילדים איסלאם ונצרות ולא מלמדים אותם יהדות וגם מחנכים אותם לדברי-כפירה ושהאדם בא מהקוף כביכול...
מי היא מאמין במדינת-ישראל יחנכו אותנו לדברי-כפירה ומינות רחמנא-ליצלן, ועל זה הרב אמנון יצחק שליט"א צועק-וזועק ובזה אני מסכים איתו ב100% מובילים את ילדי-ישראל לשמד-רוחני.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #43 ב- : מרץ 11, 2009, 12:01:35 »
כל המחניף לרשעים סופו שנופל בידיהם.

קריאת "הלל" ביום העצמאות, הכרה בשלטון הכפירה של הממסד, ההשתלבות הכפויה והמלאכותית בתוך זרועות המשטר וחוגי החברה הממלכתיים, הניסיון האובססיבי להכתירו בעטרת פסוודו-דתית (או לא פסוודו) מזוייפת, ובקיצור -

לדעת שמטרתה הסופית של משטרת המינות היא לא אחרת מאשר דיכוי שיטתי מתוכנן והדרגתי של היהדות עד שמד רוחני מוחלט רח"ל אך למרות זאת להמשיך לשמש הכלב הנאמן שלה ולבצע בשבילה את העבודה המלוכלכת כדי "דווקא" להוכיח לה נאמנות-על -- זאת גלותיות לשמה. אין גדולה וברורה ממנה! ואפילו שהכוונה המקורית הייתה טובה, ואני מאמין שהיא הייתה כזו. הגיע הזמן להודות שטעינו. אם הסטירות של הגירושים האחרונים לא פקחו לאנשים את העיניים, הם צריכים בדיקה דחופה.
« עריכה אחרונה: מרץ 11, 2009, 12:15:15 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #44 ב- : מרץ 11, 2009, 12:03:21 »
אני מסכים עם הודעתם של חיים ורן.וכן אנחנו ציונים,חילונים,רביזיונסטים ולא מצביעי ש"ס,הצבענו לאיחוד הלאומי הכולל כהניסטים ואנו בעד אצ"ל ולח"י.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #45 ב- : מרץ 11, 2009, 12:04:38 »
גם בשן אם שמע ישראל היה שולט החילונים הימנים היו בבית סוהר כי חיללו שבת.הוא כופה דת באמצעות אימים ואיומים בשמד פיסי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
עוד משהו
« להגיב #46 ב- : מרץ 11, 2009, 12:06:22 »
בס"ד

מה גם שיש בעיה מצד השמאל הנתעב כדוגמת יוסי שריד יש"ו-שר"י והאליטות-השמאלניות כמו הבג"ץ-המשוקץ יש"ו-שר"י הם ימנעו כל חוק דתי שיעבור בכנסת בטענה שזו "כפייה-דתית" ושהם לא רוצים שנהפוך "לאיראן" ובזה הם נעזרים בתקשורת-הבולשביקית יש"ו-שר"י,הם מסקלים כל אפשרות לחוקק חוקים בעד הצביון-היהודי של מדינת-ישראל.

לכן הבעיה היא עם הבג"ץ שפוסל כל חוק שמנוגד להשקפתו השמאלנית-חילונית-כפרנית.
בזמנו שרת-החינוך שולמית אלוני יש"ו-שר"י הוציאה את ספר "יהושוע" מתוכנית-הלימודים בטענה שהוא "גזעני" >:(

ומה גם ששבתי-הספר מלמדים את הילדים איסלאם ונצרות ולא מלמדים אותם יהדות וגם מחנכים אותם לדברי-כפירה ושהאדם בא מהקוף כביכול...
מי היא מאמין במדינת-ישראל יחנכו אותנו לדברי-כפירה ומינות רחמנא-ליצלן, ועל זה הרב אמנון יצחק שליט"א צועק-וזועק ובזה אני מסכים איתו ב100% מובילים את ילדי-ישראל לשמד-רוחני.
בס''ד

יישר כוח !! בדברים הללו כולנו צריכים למקד את המאבק !!! ולא להיגרר לרעל שמטיל בנו שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י כגון סיסמאו שתכליתן לחרחר ריב על רקע של ''מיגזרים'' , ''עדות '' , '' זרם דתי ומנהגים '' שתכליתם לזרוע ריב ונאצה בבחינת '' הפרד-ומשול ! '' !! תמיד ישנם חילוקי-דעות וגם בין יהודים יקרים , אלא שבדברים המהותיים של קדושת הדם היהודי , וארץ-הקודש שהיא כיום בבחינת ''פיקוח-נפש כללי '' לכל הדעות !, ועל טהרת החינוך של ילדי-ישרא'ל בדרך ישרא'ל סבא ע''ה זיע''א וביטול שטיפות המוח של שלטון השחיתות המינות והכפירה בראשות בג''ץ והעומדת בראשו יש''ו שר''י ( כפי שאנו רואים ושומעים לאחרונה) ! , מניעת דיכוי כלכלי וחברתי לציביון היהודי האמוני הימני האמיתי שאלו יזומים ומבוצעים על-ידי שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!על דברים אלו אנו בע''ה וישועתו נאבקים ונאבק עד טיפת הדם האחרונה !!והקב''ה י'הי'ה בעזרנו ויגאלנו במהרה וישלח גואל-צדק בבאכי''ר .

פורים כשר ושמח :dance: :dance: :dance:
                                                                                   הגולה בארץ  :)
בס''ד

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #47 ב- : מרץ 11, 2009, 12:07:07 »
ונכון שמצביעי ש"ס היו תומכים בכהנא אבל לא מצביעי אגודה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נכון יוסי1
« להגיב #48 ב- : מרץ 11, 2009, 12:10:23 »
בס"ד

בני אלבז תמך ברב כהנא זצוק"ל-הי"ד ואהב אותו.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #49 ב- : מרץ 11, 2009, 12:13:42 »
גם לש"ס היה חבר כנסת כהניסטי בשם ניסים זאב.
הבא להורגך השכם להורגו