סקר

אתה בעד שיחרור מחבלים?

בטח! צריך לשחרר אותם לגהינם ! דין מוות למחבלים
6 (27.3%)
כן, לשחרר אותם לכלובים בשדרות שיקבלו טילים על הראש
4 (18.2%)
לעולם לא לשחרר אותם מהכלא
0 (0%)
עשרות מחבלים בתנאי שישחררו את כל אסירי ציון בכל העולם וכל השבויים
3 (13.6%)
כן, נשחרר על כל חייל מחבל אחד
2 (9.1%)
כן לשחרר, אבל בחתיכות
7 (31.8%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: עצומה: "אם נפלתי בשבי, אל תשלמו כל מחיר"  (נקרא 8579 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שמע ישראל

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לֹא-יָמוּשׁ סֵפֶר הַתּוֹרָה הַזֶּה מִפִּיךָ
    • אתר לקירוב יהודים לתורת ה'
בס"ד
כאשר הערבים חוטפים חייל, נניח אנחנו משחררים 50 אסירים, מה הסיכוי שאחד מהאסירים האלה לא יהרוג יהודי אחד ?
אז קל וחומר כאשר מדובר ביותר מאשר 50 אסירים
אם ננסה לבצע מבצע חילוץ כבר יפגעו פחות מאשר שנשחרר מחבלים וזה ברור
כל אחד צריך להבין שכל מחבל שמשחררים אותם הוא זה שיכול להיות הקרבן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3682991,00.html
אנחנו חייבים לקרב יהודים לה' תפיצו את הלינקים הבאים !
מרכ הישועות - http://rabanim.net/index-tfilot.asp
לכל שאלה תשובה ! - http://www.shofar.net/site/faq.htm
שמירת ברית קודש ! - http://emet.org.il/brit/index6.htm
הצופן התנכ"י - http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=890

מנותק מגן דוד

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עצומה: "אם נפלתי בשבי, אל תשלמו כל מחיר"
« להגיב #1 ב- : מרץ 09, 2009, 13:07:04 »
אני לא בעד להוציא להורג מחבלים מכיוון שזה עונש קל מדי, צריכים לשים אותם בכלא אבל כלא אמיתי לא הסוויטות שהממשלה מכנה כלא.

די לפולש הפלסטינאצי!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 09, 2009, 13:09:25 »
להוציא אותם להורג, אין טעם להשאיר אותם בחיים בשביל לזהם לנו את האוויר.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 09, 2009, 14:33:07 »
כבר היום צריך להתחיל לתת עונשי מוות למחבלי חמאס ולהתחיל להוציא אותם להורג .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק omri555

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אפריל 01, 2009, 12:10:36 »
הערבים מצאו ת'חולשה של ישראל, הם חוטפים חייל וישראל משותקת
אנחנו צריכים על כול אסיר חמאס להוציא אותו להורד ככה לא יהיו לנו אסירים שלהם וככה לא יחטפו חיילים יותר... **** לכל העם הערבי בעולם!!
« עריכה אחרונה: אפריל 01, 2009, 18:10:51 על ידי אחים באמת »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #6 ב- : אפריל 01, 2009, 18:12:21 »
הערבים מצאו ת'חולשה של ישראל, הם חוטפים חייל וישראל משותקת
אנחנו צריכים על כול אסיר חמאס להוציא אותו להורד ככה לא יהיו לנו אסירים שלהם וככה לא יחטפו חיילים יותר... **** לכל העם הערבי בעולם!!
ההודעה צונזרה
עומרי היקר, באהבת ישראל גדולה אני אומר לך שאנו חייבים לשמור על החוק
אחרת זה יחזור אלינו כמו בומרנג - ישר למצח ולמועדון השיש.

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • כל הערבים לא שווים יהודי אחד
« להגיב #7 ב- : אפריל 05, 2009, 17:16:44 »
לא בכל מחיר צריך לשחרר רוצחים עם דם על הידיים אפילו אם אני ההיתי יושב בשבי של החיות אדם האלה לא ההיתי מוכן שישחרו אותי בשביל כל הנבלות האלה שלאחר שישתחררו יתחיל גל חדש של טרור ואני יעדיף שאחיי היהודים לא יסבלו אני בעד שחרור גילעד שליט אבל לא בכל מחיר וצריך לחסל תמחבלים לפני שמכניסים אותם לכלא כך לא יהיה להם הרבה על מה להתמקח לפיסכופטים האלה

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : אפריל 05, 2009, 17:20:55 »
ותפסיקו לצנזר פה דברים חמא"ס הם רוצחים שאני מאחל להם מוות בדיוק כמו שהם מאחלים לנו אני לא מבין מה מצנזרים פה הם רוצחים עושים פיגועים ואני דורש במותם כמו בארצות הברית יש עונש מוות הגיוני נכון גם פה צריך להיות ואני לא מוכן שניהיה צאן לטבח

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #9 ב- : אפריל 05, 2009, 20:11:41 »
ותפסיקו לצנזר פה דברים חמא"ס הם רוצחים שאני מאחל להם מוות בדיוק כמו שהם מאחלים לנו אני לא מבין מה מצנזרים פה הם רוצחים עושים פיגועים ואני דורש במותם כמו בארצות הברית יש עונש מוות הגיוני נכון גם פה צריך להיות ואני לא מוכן שניהיה צאן לטבח
הצינזור הוא על אמירות "לא חוקיות", לטענת המשומדים והמוסרים - כמו "מוות ל-..." אתה יודע מי.
כמובן שהתבטאות כמו: מוות למרצחים המוסלמים הנאצים היא תקינה.

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 06, 2009, 03:30:08 »
אני לא אוהב שאתם מקשרים תמילה נאצים לכל דברים אפשר כינוי אחר לא חייב להשתמש בזה משפחתי סבלה מהנאצים האמיתים בשואה גם הם לא יותר גרועים מהם כל הערבים אבל לא מתאים להשתמש בכינוי הזה ותפסיקו לשים צלבי קרס בתור חתימה אפילו אם זה בתור מחאה נגדם לא צריכים בימנו עדיין להופיע סמלים כאלו יש מספיק סמלים וציורים שאפשר לבטא תהיתנגדות לכל הערבים הרוצחים האלה

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #11 ב- : אפריל 06, 2009, 16:27:35 »
אני לא אוהב שאתם מקשרים תמילה נאצים לכל דברים אפשר כינוי אחר לא חייב להשתמש בזה משפחתי סבלה מהנאצים האמיתים בשואה גם הם לא יותר גרועים מהם כל הערבים אבל לא מתאים להשתמש בכינוי הזה ותפסיקו לשים צלבי קרס בתור חתימה אפילו אם זה בתור מחאה נגדם לא צריכים בימנו עדיין להופיע סמלים כאלו יש מספיק סמלים וציורים שאפשר לבטא תהיתנגדות לכל הערבים הרוצחים האלה
השימוש במילה בא לעורר את החברים
להבין כי האסלאם דוגל בהשמדה, לא פחות מהגרמנים יש"ו.

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : אפריל 06, 2009, 19:20:46 »
נו באמת שום דבר לא מצדיק להגיד תמילים האלה תהמין לי ניצולי שואה לא אוהבים שמישתמשים במילים אפילו אם זה מחאה וגם אני לא אוהב אפילו אם זה לעורר תחברים תשים תמונה של אוטבוס אחרי פיגוע תהמין לי זה יותר טוב מנאצים תקרא להם רוצחים שטנים עמלקים אבל לא נאצים אתם עושים שימוש בביטוי הזה חופשי  איפו שמעתה שיעשו דגל מחאה אם צלב קרס למה להזכיר ימים אפלים בהיסטוריה של העם היהודי זה מעורר רגשות של אנשים וזה מפריע...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : אפריל 06, 2009, 23:49:50 »
נו באמת שום דבר לא מצדיק להגיד תמילים האלה תהמין לי ניצולי שואה לא אוהבים שמישתמשים במילים אפילו אם זה מחאה וגם אני לא אוהב אפילו אם זה לעורר תחברים תשים תמונה של אוטבוס אחרי פיגוע תהמין לי זה יותר טוב מנאצים תקרא להם רוצחים שטנים עמלקים אבל לא נאצים אתם עושים שימוש בביטוי הזה חופשי  איפו שמעתה שיעשו דגל מחאה אם צלב קרס למה להזכיר ימים אפלים בהיסטוריה של העם היהודי זה מעורר רגשות של אנשים וזה מפריע...
למה לא נאצים? הם כן כאלה, הם הלכו יד ביד בזמן מלחמת העולם השנייה, יש לי פה שני ספרים שאני דוחק בך לקרוא אם אתה לא מאמין לי:
1.) חאג' אמין וברלין מאת ג'ני לבל http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=26885
2.) ג'יאהד ושנאת יהודים מאת ד"ר מתיאס קונצל

הנה עוד תמונה בשבילך, שים לב היטב מה מצוייר על העניבה של נשיא מצרים אנואר סאדאת בעת ביקורו בכנסת- צלבי קרס, החלאה היה גם מרגל נאצי כנגד הבריטים במצרים בזמן מלחמת העולם השנייה מטעם ה-SD זרוע הריגול של ה-SS.

ואם זה לא מספיק לך, הנה תמונה נחמדה מהפגנה מוסלמית במרכז לונדון:

אה, הנה תמונה נחמדה של היטלר עם המופתי, כמה נחמד ואני גם אצטט לך מדברי היטלר עצמו כפי שמובאים בזכרונותיו של אלברט שפר (שר החימוש של הרייך השלישי, גרמניה הנאצית)-" אם ישנה דת שהייתי (היטלר) רוצה עבור ה-SS הרי זה האיסלם", "כמה חבל שהאיסלם לא כבש את אירופה במאה ה-7 לספירה, כי אז היו אלה אריים מוסלמים שהיו כובשים את העולם".

אוהוהוהוהו, הנה ההצדעה במועל יד, תמונה שווה אלף מילים:

והנה סמל היחידה הרשמי של דיוויזיית חאנצ'ר, ההררית ה-13 של הוואפן SS, מסםר חייליה 26000 (הגדולה ביותר מבחינת כוח אדם בהשוואה לשאר דיוויזיות הוואפן SS), על ידיהם נמצא דמם של 90 אלף מיהודי הבלקנים, וזה מבלי להזכיר את השחיטות שהם ביצעו בסרבים ואחרים בגיזרה.
שים לב במיוחד לחרב המעוקלת, סמל איסלמי מובהק על הסמל-
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : אפריל 07, 2009, 16:30:51 »
אין לי ספק שהערבים המוסלמים הם כמו הנאצים אם לא יותר גרועים מהם.הם אכן שיתפו פעולה עם הנאצים במילחמת העולם השניה ואפילו תיכננו אם המופתי של ירושלים לסיים את המלאכה אם יהודי ארץ ישראל כל מה שאתה אומר אני מסכים איתך אבל לא צריך לשים תסמלים האלה באופן קבוע ועוד שיהיו לי מול העניים .

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : אפריל 07, 2009, 16:32:44 »
אה ועוד משהוא רציני סאדת בה ככה לכנסת. שעשינו את הסכם השלום אם מיצרים. מה כל הכנסת היו עיברים אם אפשר עוד מידע על התמונה הזאת אני אשמח זה פשוט מקומם איך הכניסו אותו לכנסת ככה...

מנותק DiZaSTeR

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : אפריל 07, 2009, 17:17:15 »
אלון צודק
כשרק הכרתי את הפורום סלדתי ממנו בגלל שכל פעם נכתב פה "נאצים בולשביקים שמאלנים" וחשבתי בעצם (בלי להעליב אף אחד) שזו סתם חבורה של ילדים קטנים
זה מרחיק אנשים טובים מהפורום, נותן תירוצים לשמאל ובעצם זו ממש זילות השואה

אני מבקש עם כל הכבוד להפסיק להשתמש בנאצים, מהסיבות שציינתי למעלה
אפשר להסתפק ב"מוסלמים רוצחים נבלות" וכיו"ב

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : אפריל 07, 2009, 17:24:46 »
יפה הוצאתה לי תמילים מהפה ישר כוח

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #18 ב- : אפריל 07, 2009, 20:18:55 »
אין לי ספק שהערבים המוסלמים הם כמו הנאצים אם לא יותר גרועים מהם.הם אכן שיתפו פעולה עם הנאצים במילחמת העולם השניה ואפילו תיכננו אם המופתי של ירושלים לסיים את המלאכה אם יהודי ארץ ישראל כל מה שאתה אומר אני מסכים איתך אבל לא צריך לשים תסמלים האלה באופן קבוע ועוד שיהיו לי מול העניים .
אה ועוד משהוא רציני סאדת בה ככה לכנסת. שעשינו את הסכם השלום אם מיצרים. מה כל הכנסת היו עיברים אם אפשר עוד מידע על התמונה הזאת אני אשמח זה פשוט מקומם איך הכניסו אותו לכנסת ככה...
לקחת מקרה פרטני של מישהו אחד ועשית ממנו את מהות הפורום, גם אם יש אחד-שניים ששמים את צלב הקרס יחד עם האיסלם או כל הקשר אחר בחתימה שלהם, זה לא מייצג את הרוב ובטח לא את הנהלת הפורום (שלא תראה אצל אף אחד מהם צלב קרס).
אז לא לעשות מכל עכבר, הר.
האמת (לגבי העניבה של סאדאת) זה עלה לדיון בזמנו כשזה היה אקטואלי אבל בחרו להתעלם כמו כל יהודון טוב שמסתנוור מקריאות שלום מפי נמר טורף.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק DiZaSTeR

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : אפריל 12, 2009, 13:28:07 »
לקחת מקרה פרטני של מישהו אחד ועשית ממנו את מהות הפורום, גם אם יש אחד-שניים ששמים את צלב הקרס יחד עם האיסלם או כל הקשר אחר בחתימה שלהם, זה לא מייצג את הרוב ובטח לא את הנהלת הפורום (שלא תראה אצל אף אחד מהם צלב קרס).
אז לא לעשות מכל עכבר, הר.
האמת (לגבי העניבה של סאדאת) זה עלה לדיון בזמנו כשזה היה אקטואלי אבל בחרו להתעלם כמו כל יהודון טוב שמסתנוור מקריאות שלום מפי נמר טורף.

דווקא כשאני הגעתי לפורום בפעם הראשונה מאוד הפחידה אותי הכביכול גזענות שהייתה בפורום, כשבכל פוסט על ערבים היה כתוב בתגובות "ערבים מוסלמים נאצים", וזה יבריח עוד הרבה אנשים עם ראש פחות פתוח לרעיונות חדשים ונכונים

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #20 ב- : אפריל 12, 2009, 14:04:50 »
דווקא כשאני הגעתי לפורום בפעם הראשונה מאוד הפחידה אותי הכביכול גזענות שהייתה בפורום, כשבכל פוסט על ערבים היה כתוב בתגובות "ערבים מוסלמים נאצים", וזה יבריח עוד הרבה אנשים עם ראש פחות פתוח לרעיונות חדשים ונכונים
א.) בפרוש לא נכון, ממש לא בכל פוסט היה כתוב כך, ישנם משתמשים ספציפיים שעושים את האנלוגיה הזו בפוסטים שלהם, אבל הם לא מייצגים, לא את רוב החברים בפורום ובטח לא את ההנהלה.
ב.) מה בין זה ובין גזענות?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק DiZaSTeR

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : אפריל 12, 2009, 14:38:50 »
א. אם אני זוכר טוב האנלוגיה הזאת הופיעה די הרבה פעמים
ב. רשמתי *כביכול* גזענות בכוונה. בכל מקרה, זה נראה כמו גזענות בוטה מאוד, כי אתה מכליל קבוצה גדולה מאוד של אנשים (מוסלמים) ואומר שכולם אנטישמים. אני, שלא פתחתי קוראן מימיי ולא ידעתי שהדברים האלה באמת כתובים בקוראן ושאלה הם בדיוק המצוות בהן מצווה מוסלמי, חשבתי בהתחלה (בלי להעליב) חבורה של גזענים מטורפים.

ההצעה שלי היא שכל אחד ישים בחתימה שלו ציטוט אנטישמי אחד או יותר מהקוראן, ככה ידעו החדשים כי לדברינו יש ביסוס.

שיהיה לכם חג שמח :) אני עוד רגע טס ליוון, תהנו פה בארץ ישראל :)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #22 ב- : אפריל 12, 2009, 16:23:49 »
א. אם אני זוכר טוב האנלוגיה הזאת הופיעה די הרבה פעמים
ב. רשמתי *כביכול* גזענות בכוונה. בכל מקרה, זה נראה כמו גזענות בוטה מאוד, כי אתה מכליל קבוצה גדולה מאוד של אנשים (מוסלמים) ואומר שכולם אנטישמים. אני, שלא פתחתי קוראן מימיי ולא ידעתי שהדברים האלה באמת כתובים בקוראן ושאלה הם בדיוק המצוות בהן מצווה מוסלמי, חשבתי בהתחלה (בלי להעליב) חבורה של גזענים מטורפים.

ההצעה שלי היא שכל אחד ישים בחתימה שלו ציטוט אנטישמי אחד או יותר מהקוראן, ככה ידעו החדשים כי לדברינו יש ביסוס.

שיהיה לכם חג שמח :) אני עוד רגע טס ליוון, תהנו פה בארץ ישראל :)
האנלוגיה הופיעה מספר רב של פעמים על ידי כמות מאוד מצומצמת של משתמשים, נא להעמיד דברים על דיוקם.
ולגבי גזענות, נא לעיןן במילון אבן שושן לפירוש המונח, לאמונתו או דתו של אדם, אין שום קשר לגזענות.
יציאה בהתפה מילולית כנגד אדם או קבוצה של אנשים על רקע דתם איננה גזענות ואין לה דבר איתה, זה קשור האחד לשני.
יש פה בפורום די והותר ציטוטים מהקוראן וחלקים אחרים של הקאנון האיסלמי, וכן לינקים לאתרים עם ציטוטים נרחבים מתוכם.
הרבה מעל ומעבר ל-ערבים-מוסלמים-נאצים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל