סקר

סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?

מדינה דמוקרטית. אנו רוצים חירות וזכויות כמו חופש דיבור, תקשורת חופשית, בחירות לכנסת. אפילו אם זה יוביל לרוב ערבי או לפירוק המדינה היהודית.
14 (13.3%)
מדינה יהודית. אם לא נשלול את ה"זכויות" הדמוקרטיות של הערבים, לא תהיה לנו מדינה. במשך אלפי שנים, יהודים התפללו למדינה יהודית, לא לדמוקרטיה
91 (86.7%)

סך הכל הצבעות: 2

כתב נושא: סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?  (נקרא 42524 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אז איזו מן דמוקרטיה זו?
אם מיעוט שהופך לרוב להיות יכול להרוס את הדמוקטטורה?
ממה שהבנתי ממך אתה דוגל בכפיה על אנשים אבל בדרך "ההומנית" שנקראת דמוקרטיה.
אי אפשר לומר שצריך לשמור על רוב יהודי בעוד שיש לך זרים בארץ ישראל זה נוגד הדמוקרטיה וגם זה רק מראה עליך שאתה גזען ואתה לא רוצה פה את הערבים בדיוק כמו רוב העם.
לשמור על רוב יהודי? אתה אזרח העולם,לא?  מה זה משנה מוסלמי,יהודי או נוצרי?  אתה סותר  את עצמך.
אתה מצפה ליהי רוב יהודי בעוד שאתה לא מייחס ליהודתך כלום-אז איזו מן חוצפה זו לבוא באימרה לשמור על רוב יהודי...

כמה שהמערביות טימטמה  את השכל היהודי.

אני דוגל בכפייה? כפייה של מה?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אני דוגל בכפייה? כפייה של מה?
זה כל כך מה שמעסיק אותך ממה שאמרתי?

כפייה בזה שאתה נכנס לתוך החיים האישים של אנשים וקובע להם מה כמות הילדים יביאו...
אתה גזען ללא טעם רוצה לשמור על רוב יהודי ולא לתת לערבים להתרבות- לפחות לנו יש טעם ב"גזענות" ואסמכתות. :laugh:
כל עוד אתה דוגל בדמוקרטיה איען לך שום התר להגביל אנשים בילודה.
אם אתה רוצה דמוקרטיה תלך איתה עד הסוף ואל תכניס כל מיני דברים אישיים שמתאימים לשכל האישי שלך תחשוב על הכלל.
ועוד דבר קטן דמוקרטיה ויהדות לא הולכות יד ביד -הם סותרות אחת את השניה.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2009, 17:37:54 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה כל כך מה שמעסיק אותך ממה שאמרתי?

כפייה בזה שאתה נכנס לתוך החיים האישים של אנשים וקובע להם מה כמות הילדים יביאו...
אתה גזען ללא טעם רוצה לשמור על רוב יהודי ולא לתת לערבים להתרבות- לפחות לנו יש טעם ב"גזענות" ואסמכתות. :laugh:
כל עוד אתה דוגל בדמוקרטיה איען לך שום התר להגביל אנשים בילודה.
אם אתה רוצה דמוקרטיה תלך איתה עד הסוף ואל תכניס כל מיני דברים אישיים שמתאימים לשכל האישי שלך תחשוב על הכלל.
ועוד דבר קטן דמוקרטיה ויהדות לא הולכות יד ביד -הם סותרות אחת את השניה.

כן, זה כל מה שמעניין אותי מכל מה שאמרת כי שאר הדברים שאמרת הם כאלה שטויות שהם אפילו לא שווים התייחסות. וזה בסדר גמור להגביל ילודה כי זה לא פוגע באחת מזכויות האדם או זכויות האזרח. וזה לא לאסור לגמרי ילודה. כל מדינה צריכה שיהיו לה את החוקים שלה אבל לא כשזה בא על חשבון זכויות אדם ואזרח.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בטח מדינה יהודית ורק יהודית כמו בימי המכבים שהשמידו את המתייוונים (שמאלנים מושחתים של היום שמחזיקים את ישראל חזק חזק בצוואר)....במדינה יהודית לא היו קיימים שמאלנים ולא היו מכירים בהסכמי אוסלו,גירוש תושבים מגוש קטיף וחבל השומרון,פחד והתרפסות מפני הערבים..וכו'....
מדינה דמוקרטית כמו ישראל היום,בגלל "הדמוקרטיות הנאורה" שלה,מוליכה את עצמה לאובדן, כך שבעוד כמה עשרות שנים היא תחדל מלהתקיים כי הרוב הערבי גדל בכל שנה ומכפיל את עצמו והממשל השמאלני המושחת בישראל מעודד זאת.הממשל האמריקאי "הנאור"," והדמוקרטי"..יודע זאת..הם בעצמם אמרו זאת בפנטגון וב-C.I.A...וכו' והם ,לא אכפת להם מזה בכלל כי הם מושחתים ושמאלנים כמו הנשיא אובמה.....הם אוהבי ערבים ומוסלמים,גם בגלל הפחד שלהם מפניהם וגם כי הנפט הערבי מעשיר את הכיס של כל התאגידים הפלצניים בארה"ב..וכך האמריקאים נעשים יותר ויותר בורים ושמנים.....זאת הסיבה שאסור לישראל להיות מדינה דמוקרטית כמו שהיא היום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בס"ד

הסתירה היא בין יהדות לבין דמוקרטיה נוסח המערב.  ביהדות כבר יש "דמוקרטיה", היינו שלטון הרוב (הצבעה בסנהדרין) שחל אך ורק לגבי יהודים שקיבלו על עצמם את מסגרת ההלכה.  משמעות המלה "דמוקרטיה" היא "שלטון העם", ולא שלטון העמים.  אצל עמים אחרים, הבדלי דת בקרב העם מקובלים ונפוצים.  אצלנו, אחידות הדת היא חלק מההגדרה של העם היהודי.  מוסלמי או נוצרי לעולם לא יחשב חלק מהעם היהודי.  אם כן, דמוקרטיה ביהדות, משמעה שלטון העם היהודי.

כמו כן, מסגרת ההלכה תגביל את "חופש הבחירה" של אלו שחיים תחת דמוקרטיה יהודית.  אולי ניתן יהיה לבחור כנציג לסנהדרין או לבית הנבחרים רב "כהניסט" או רב לאומי-דתי, אך לא ניתן יהיה לבחור בין מנהיגות אמונית למנהיגות של כופרים ואפיקורסים.  (הקב"ה לא הוציא אותנו מגלות מצרים ונתן לנו מדינה אחרי 2000 שנות גלות כדי שנוכל לבחור כל 4 שנים אם להאמין בו או שלא להאמין בו...)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
כמו כן, מסגרת ההלכה תגביל את "חופש הבחירה" של אלו שחיים תחת דמוקרטיה יהודית.  אולי ניתן יהיה לבחור כנציג לסנהדרין או לבית הנבחרים רב "כהניסט" או רב לאומי-דתי, אך לא ניתן יהיה לבחור בין מנהיגות אמונית למנהיגות של כופרים ואפיקורסים.  (הקב"ה לא הוציא אותנו מגלות מצרים ונתן לנו מדינה אחרי 2000 שנות גלות כדי שנוכל לבחור כל 4 שנים אם להאמין בו או שלא להאמין בו...)
יש 'בחירות' בתורת ישראל?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

הסתירה היא בין יהדות לבין דמוקרטיה נוסח המערב.  ביהדות כבר יש "דמוקרטיה", היינו שלטון הרוב (הצבעה בסנהדרין) שחל אך ורק לגבי יהודים שקיבלו על עצמם את מסגרת ההלכה.  משמעות המלה "דמוקרטיה" היא "שלטון העם", ולא שלטון העמים.  אצל עמים אחרים, הבדלי דת בקרב העם מקובלים ונפוצים.  אצלנו, אחידות הדת היא חלק מההגדרה של העם היהודי.  מוסלמי או נוצרי לעולם לא יחשב חלק מהעם היהודי.  אם כן, דמוקרטיה ביהדות, משמעה שלטון העם היהודי.

חשבתי שתפקידים כאלה עוברים מאב לבן כמו כוהן?

מנותק danipro720

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אין פה מה להתלבט בחיים לא ניתן שזו תיהיה מדינה עם רוב ערבי צריך להעיף את כל הערבים מכאן כל עוד אפשר >:( >:(

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • כל הערבים לא שווים יהודי אחד
מדינה יהודית
הולכים בדרכו של גדול דורנו מורנו ורבנו הרב הגדול מאיר כהנא זכצ"ל הי"ד

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
מדינה יהודית
הולכים בדרכו של גדול דורנו מורנו ורבנו הרב הגדול מאיר כהנא זכצ"ל הי"ד
:old_afro: :old_afro: :old_afro:
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
מדינה יהודית
לא בהכרח דתית כמו שהרוב רוצים איני אדם דתי.
אבל אני רואה שהדמוקרטיה זה פשוט כישלון..
איתה היא מביאה את הפוליטיקלי קורקט ואת כל הערכים המעוותים של העולם המודרני,בנוסף לכך יש כל כך הרבה צביעות בשיטה הזאת שלא עובדת ראינו איך בישראל דמוקרטיה היא "קול העם"
אם הדמוקרטיה הייתה עובדת באמת כשיטה ריאליסטית כ"קול העם" הייתי דוגל בה אבל היא לא.
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

מדינה יהודית
לא בהכרח דתית כמו שהרוב רוצים איני אדם דתי.
אבל אני רואה שהדמוקרטיה זה פשוט כישלון..
איתה היא מביאה את הפוליטיקלי קורקט ואת כל הערכים המעוותים של העולם המודרני,בנוסף לכך יש כל כך הרבה צביעות בשיטה הזאת שלא עובדת ראינו איך בישראל דמוקרטיה היא "קול העם"
אם הדמוקרטיה הייתה עובדת באמת כשיטה ריאליסטית כ"קול העם" הייתי דוגל בה אבל היא לא.

השפן חזר

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ממלכת ישראל, עם סנהדרין ומלך.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

מדינה יהודית.תלוי איך מגדירים דמוקרטיה.בשבילי דמוקרטיה היא הזכות של היהודים למדינה יהודית.

דמוקרטיה רק ליהודים טובים ונאמנים.אנחנו ניתן לערבים דמוקרטיה,את הזכות להגר(זכות השיבה) למדינות מוצאם.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אני הייתי רוצה מדינה דמוקרטית יהודית בלי ערבים
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הדמוקרטיה בעייתית במובנים מסוימים בארץ ישראל מכיוון שזה נותן כוח לערבים לחתור נגד אותה המדינה ונגד הדמוקרטיה לאומת זאת חשוב לזכור שסוג המדינה שתהיה או לא תהיה פה לא תכריע את הבעיה הערבית.
אל תצביע תשפיע

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

הדמוקרטיה בעייתית במובנים מסוימים בארץ ישראל מכיוון שזה נותן כוח לערבים לחתור נגד אותה המדינה ונגד הדמוקרטיה לאומת זאת חשוב לזכור שסוג המדינה שתהיה או לא תהיה פה לא תכריע את הבעיה הערבית.

איך מדינה יהודית לא תכריע את הבעייה הערבית? אנחנו נעיף אותם מפה..

מנותק big123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
יסלחו לי פה כולם, אבל יש פה משהו שנורא נורא מפריע לי - חיים, השיטה בה נקטת של ניסוח התשובות בצורה כזאת שברור מראש לאן היא תטה את תוצאות הסקר, היא שיטה נפוצה וידועה לשיבוש דעתם של אנשים, אני חושב ותקן אותי אם אני טועה, שמטרת הסקר הייתה להביא תוצאות אמיתיות ולא מוטות עקב ניסוח בעייתי של התשובה.
אשמח לתגובתך בהקדם.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוקיי,הבחירה שלי במדינה יהודית מבוססת על העובדה שאני מתנגד לדמוקרטיה ורואה בה חלק מרכזי בהתפרקות התרבות היהודית והמערבית.

מנותק michelb126

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ברור שעדיף מדינה יהודית.  כי אם לא  אז בשביל מה לחמנו על המדינה.  כי אם זה לא מדינה יהודית  אז אין שום הבדל עם 2000 שנות גלות. 

מנותק SegevJew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
צריך מדינה עם שלטון צבאי דקטטורי
מי שנגד המדינה-כדור בראש
שמאלני או בוגד- שלילת אזרחות
רק ככה אנשים יבינו
הדמוקרטיה שורפת את המדינה..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבי&#
« להגיב #96 ב- : יולי 16, 2010, 06:30:57 »
צריך מדינה עם שלטון צבאי דקטטורי
מי שנגד המדינה-כדור בראש
שמאלני או בוגד- שלילת אזרחות
רק ככה אנשים יבינו
הדמוקרטיה שורפת את המדינה..

הרבה זמן לא היה לנו אחד כמוך...

מנותק השבני ואשובה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הדמוקרטיה היא שיתת השילטון הגרועה הכי טובה שיש
שילטון של פירמידה שבראשה יעמוד שליט יחיד חזק שיעשה סדר במדינה הזאת זה מה שאנחנו צריכים

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שילטון של פירמידה שבראשה יעמוד שליט יחיד חזק שיעשה סדר במדינה הזאת זה מה שאנחנו צריכים

באמת? בוא נגיד ששמת את המלך הטוב ביותר שקיים והוא שולט. כעבור X שנים הוא מת. אחריו עולה בנו? מה תעשה אם הבן שלו מטומטם?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

הדמוקרטיה היא רעיון זר וקולוניאליסטי.