סקר

סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?

מדינה דמוקרטית. אנו רוצים חירות וזכויות כמו חופש דיבור, תקשורת חופשית, בחירות לכנסת. אפילו אם זה יוביל לרוב ערבי או לפירוק המדינה היהודית.
14 (13.3%)
מדינה יהודית. אם לא נשלול את ה"זכויות" הדמוקרטיות של הערבים, לא תהיה לנו מדינה. במשך אלפי שנים, יהודים התפללו למדינה יהודית, לא לדמוקרטיה
91 (86.7%)

סך הכל הצבעות: 2

כתב נושא: סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבין מדינה יהודית, מהי הבחירה שלכם?  (נקרא 42521 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה לא שטויות, זו השתתפות המדינה למען לומדי התורה ומרבי ילודה בעם ישראל
זהו ענין טוב ומבורך, צריך לעודד דברים טובים בעם ישראל
למרות שבאופן כללי עדיף שאנשים יעבדו באופן סדיר למחייתםמאיפה אתה יודע? ודווקא להפך - החילונים מנפחים כל פרשייה פשוטה לאיזה בלוק של בלבולים על הדוסים.כל הכבוד להם, אך גם איך שהם מתלבשים זה לא בגדר הצנוע הרצוי בתורה.

גם איך שאני מתלבש זה לא לפי התורה אני הולך עם חולצות קצרות ומכנסיים קצרים זה הופך אותי לחוטא?

קוד הלבוש של התנך לא מתאים לימינו וכמו שבימי התנך הדרך שבא גדלו בקר או עשו בריתות בין עמים לא מתאימה היום כך גם הלבוש.

יש לעשות הפרדה בין קיצונית דתית לבין הבנה והפנמה של הדת.

בקשר לקטע הזה של ניפוח כל פרשייה זה לא נכון ואתה לא יכול לבסס את הטענה הזו על שום דבר ואני יכול לטעון זאת לגבי הרבה דברים אז אני ייתעלם מכך.

ובקשר לקצבאות הילודה זה דבר טוב? הדבר הופך אותם לנטל על החברה מדובר באנשים שלא עושים צבא לא עובדים לא עושים שירות לאומי אלא אוכלים חינם מקבלים בתים בחינם וכל מה שהם עושים זה לקרוא בתורה.

שיעשו משהו למען המדינה אני לא אומר 8 שעות ביום אבל שיהפכו שירות לאומי למשהו קבוע של יום אחד בשבוע של שירות לאומי או עבודות ממשלתיות או משהו כזה כדי שיירוויחו את לחמם.

בקשר לקטע הזה של עידוד הילודה, ברגע שתפטר בעיית הערבים לא נצטרך "לעודד" ילודה של יהודים כי לא תהיה תחרות ואפשר יהיה לעשות זאת בראש שקט

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס"ד
יש הרבה מאוד חרדים שכן עושים שירות לאומי במד"א בזק"א ובעוד ארגונים חשובים מאוד אז אל תגיד שהם נטל.
בס"ד

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
גם איך שאני מתלבש זה לא לפי התורה אני הולך עם חולצות קצרות ומכנסיים קצרים זה הופך אותי לחוטא?

קוד הלבוש של התנך לא מתאים לימינו וכמו שבימי התנך הדרך שבא גדלו בקר או עשו בריתות בין עמים לא מתאימה היום כך גם הלבוש.

יש לעשות הפרדה בין קיצונית דתית לבין הבנה והפנמה של הדת.

בקשר לקטע הזה של ניפוח כל פרשייה זה לא נכון ואתה לא יכול לבסס את הטענה הזו על שום דבר ואני יכול לטעון זאת לגבי הרבה דברים אז אני ייתעלם מכך.

ובקשר לקצבאות הילודה זה דבר טוב? הדבר הופך אותם לנטל על החברה מדובר באנשים שלא עושים צבא לא עובדים לא עושים שירות לאומי אלא אוכלים חינם מקבלים בתים בחינם וכל מה שהם עושים זה לקרוא בתורה.

שיעשו משהו למען המדינה אני לא אומר 8 שעות ביום אבל שיהפכו שירות לאומי למשהו קבוע של יום אחד בשבוע של שירות לאומי או עבודות ממשלתיות או משהו כזה כדי שיירוויחו את לחמם.

בקשר לקטע הזה של עידוד הילודה, ברגע שתפטר בעיית הערבים לא נצטרך "לעודד" ילודה של יהודים כי לא תהיה תחרות ואפשר יהיה לעשות זאת בראש שקט
1. תסתכל על איך מנהיגים מתלבשים ותעשה את ההשוואה בינם לבינך ובינם לבין ה"חרדים", מה יותר קרוב למכובד?
2. לקרוא בתורה לפי דבריך זה סתם, אז ברצוני להעיר את שכלך הישנוני
ולהבהיר לך שוב, שלימוד תורה זה על מנת לקיים
ואני אשמח אם הם יפעלו יותר גם במעשים - כמו שאמרת עם - שירות לאומי וכדומה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
1. תסתכל על איך מנהיגים מתלבשים ותעשה את ההשוואה בינם לבינך ובינם לבין ה"חרדים", מה יותר קרוב למכובד?
2. לקרוא בתורה לפי דבריך זה סתם, אז ברצוני להעיר את שכלך הישנוני
ולהבהיר לך שוב, שלימוד תורה זה על מנת לקיים
ואני אשמח אם הם יפעלו יותר גם במעשים - כמו שאמרת עם - שירות לאומי וכדומה.

לא כל אחד צריך להראות מכובד.

מנהיגי האומות כן, מנהיגים דתיים כן, אבל ילדים ובני נוער? למה? אין סיבה לכבול כל אדם לתלבושות "מכובדות" או "צנועות" זה לא דבר לא ריאלי ולא נבון.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
לא כל אחד צריך להראות מכובד.

מנהיגי האומות כן, מנהיגים דתיים כן, אבל ילדים ובני נוער? למה? אין סיבה לכבול כל אדם לתלבושות "מכובדות" או "צנועות" זה לא דבר לא ריאלי ולא נבון.
כיאה לבני המלך עלינו להראות נאים
אולי לא בחליפות, אך בוודאי שלא בחוטים ומחשופים

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
סקר: אם צריכים לבחור בין מדינה דמוקרטית לבי&#
« להגיב #55 ב- : מרץ 03, 2009, 23:15:20 »
כיאה לבני המלך עלינו להראות נאים
אולי לא בחליפות, אך בוודאי שלא בחוטים ומחשופים

כיאה לבני המלך...?

יש לך איזושהיא אשליה שהיהודים נעלים על שאר העמים?

אם כן אני מצטער בשבילך ואם תבקש אני יינפץ לך את האשליה

כל אדם יכול להתלבש כרצונו, אני לא רואה את התועלת בכך שתגרום לאנשים להתלבש באופן צנוע, זה לא יהפוך אותם לטובים יותר או למאמינים גדולים יותר
« עריכה אחרונה: מרץ 03, 2009, 23:17:08 על ידי m4a1 »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #56 ב- : מרץ 04, 2009, 00:58:29 »
כיאה לבני המלך...?

כל אדם יכול להתלבש כרצונו, אני לא רואה את התועלת בכך שתגרום לאנשים להתלבש באופן צנוע, זה לא יהפוך אותם לטובים יותר או למאמינים גדולים יותר
אשליה אין לי,
יש לי עדות שבורא העולם בחר בנו מכל העמים להיות לו לעם קדוש ומיוחד מכולם.

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : מרץ 04, 2009, 08:24:12 »
אהרון - עדיין כ 100 אלף חרדים הם נטל על כולנו.לא משרתים בצבא, לא עובדים,לא משלמים מיסים ומצפים שיעשו הכל בשבילם.במיוחד מבית מדרשו של "הרב" עובדיה כסף.
ולגבי קצבאות ילדים - הלוואי שיבוטלו לחלוטין!! טוב עשה נתניהו כשביטל את הקצבאות בשנת 2003.חוץ מחרדים פרזיטים אנחנו עוד צריכים לפרנס מיליון וחצי ערבים???כי הקצבאות הולכות גם אליהם.עובדה היא שכשנתניהו ביטל את הקצבאות, חלה ירידה תלולה בילודה הערבים בכמעט 50% . עכשיו עם הסיפור הזה של הקצבאות אנחנו מפרנסים מיליון וחצי מוסלמים נאצים.כרגע זה המצב וזה גרוע מאוד.אני בעד לעודד ילודה יהודית אבל רק לאחר שננקה את הארץ מערבים.כרגע יש לבטל לאלתר את הקצבאות המטופשות האלה.אם אתה רוצה להביא ילדים אז קודם כל תחשוב אם יש לך יכולת כלכלית לפרנס אותם!!
« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2009, 08:25:38 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כיאה לבני המלך...?

שמע אני לא חילוני לגמרי אני מסורתי ואני מאמין בקב"ה...
נכון שזה כיף ללכת בקיץ לים ולראות בחורות יפות עם חזייה ותחתונים מסתובבות לך מול העיינים ולהתחיל איתן
או לא צריך בעצם ללכת לים שבכל מקום אתה רואה בנות שדופקות הופעה שהכל חשוף...
אבל שבע"ה לנו יהיה ילדים ואם תיהיה לך בת אתה לא היית רוצה שהיא תתלבש ככה, היית מעדיף שהיא תשמור על הצניעות
ועל התמימות שלה כמה שיותר...ולא נמשיך לפרט מה עושות היום בנות בגיל 14!

"יש לך איזושהיא אשליה שהיהודים נעלים על שאר העמים?"
למה אשליה ? זוהי האמת, תתגאה בזה ותלמד לחיות עם זה!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
בקשר לביטוי "נעלים על שאר העמים"? "אור לגוים"
נסביר  את זה כך התורה נמשלת לשמש ועם ישראל ללבנה.
הלבנה מקבלת את אורה מהשמש והלבנה מאירה לבני העולם בלילה-אנחנו בדור\עולם  חשוך(מוסתר בעין מאלוקות) שהלבנה חשוכה ככל שנאיר יותר ונהיה אמיתיים יותר כך נאיר גם לאחרים ולא יבואו ויתקפו אותנו אומות העולם.
למשך כל ההיסטוריה שעם ישראל הלך וקיבל על עצמו את חוקת אומות העולם ואהבנו אותם כמו אחים קיבלנו פרוגרומים ושואות...
זאת עובדה שהיהודים הם מקור השכל של העולם והביאו לעולם אור,מוסר,תרבות לכל שאר העמים אבל ברגע שאנחנו ההיפך שאנחנו לומדים מאומות העולם נקבל מכות שבעתיים.

« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2009, 16:23:03 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בקשר לביטוי "נעלים על שאר העמים"? "אור לגוים"
נסביר  את זה כך התורה נמשלת לשמש ועם ישראל ללבנה.
הלבנה מקבלת את אורה מהשמש והלבנה מאירה לבני העולם בלילה-אנחנו בדור\עולם  חשוך(מוסתר בעין מאלוקות) שהלבנה חשוכה ככל שנאיר יותר ונהיה אמיתיים יותר כך נאיר גם לאחרים ולא יבואו ויתקפו אותנו אומות העולם.
למשך כל ההיסטוריה שעם ישראל הלך וקיבל על עצמו את חוקת אומות העולם ואהבנו אותם כמו אחים קיבלנו פרוגרומים ושואות...
זאת עובדה שהיהודים הם מקור השכל של העולם והביאו לעולם אור,מוסר,תרבות לכל שאר העמים אבל ברגע שאנחנו ההיפך שאנחנו לומדים מאומות העולם נקבל מכות שבעתיים.

היהודים הם אולי מקור השכל מקור התרבות, בין מה שהתורה ממשילה אותנו להיות ובין מה שאנחנו באמת יש הבדל.

כשאתה אומר שהעם היהודי כפי שהוא היום הוא אור לעמים זה כמו שתגיד שאיטליה היום היא אותה אמפריה שהייתה רומא. אני לא מבין מה כל כך מיוחד בעם היהודי חוץ מההרגל המתונף הזה של להוריד את הראש כל פעם שגוי רוצה לכףכף אותך.

היהודי היה במשך 2000 שנה מילה נרדפת לשק אגרוף רק התחבא מאחורי התנך וקרא לעצמו אור לעמים. מה אור לעמים? עם של 6 מליון במדינתו חי כמו כלב בגלל 20% שהם ערבים? זה אור לעמים? עם כל כך נאור ומיוחד כפי שאתה אומר שלא מסוגל להבחין בין אויב לחבר כשהאויב מופיע בפומבי וקורא לשואה נוספת בעמך בהשמדת תרבותך ובחיסול המורשת היהודית לאלתר, זה אור לעמים? מדובר בעם מטומטם עם עלוב ועם פחדן.

ואני יהודי שיהיה ברור אבל אני בניגוד אליכם לא חי באשליה שהעם שלי מיוחד, הדבר היחיד שמיוחד בעם שלי זה הטמטום שלו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #62 ב- : מרץ 04, 2009, 22:05:31 »
אהרון - עדיין כ 100 אלף חרדים הם נטל על כולנו.לא משרתים בצבא, לא עובדים,לא משלמים מיסים ומצפים שיעשו הכל בשבילם.במיוחד מבית מדרשו של "הרב" עובדיה כסף.
ולגבי קצבאות ילדים - הלוואי שיבוטלו לחלוטין!! טוב עשה נתניהו כשביטל את הקצבאות בשנת 2003.חוץ מחרדים פרזיטים אנחנו עוד צריכים לפרנס מיליון וחצי ערבים???כי הקצבאות הולכות גם אליהם.עובדה היא שכשנתניהו ביטל את הקצבאות, חלה ירידה תלולה בילודה הערבים בכמעט 50% . עכשיו עם הסיפור הזה של הקצבאות אנחנו מפרנסים מיליון וחצי מוסלמים נאצים.כרגע זה המצב וזה גרוע מאוד.אני בעד לעודד ילודה יהודית אבל רק לאחר שננקה את הארץ מערבים.כרגע יש לבטל לאלתר את הקצבאות המטופשות האלה.אם אתה רוצה להביא ילדים אז קודם כל תחשוב אם יש לך יכולת כלכלית לפרנס אותם!!
כמובן שכוונתי הייתה לא הכמות, אלא בעיקר לאיכות
אם יש באפשרותך להביא הרבה צאצאים באיכות גבוהה - תבורך
שנאמר:
קוהלת פרק יא

א שַׁלַּח לַחְמְךָ, עַל-פְּנֵי הַמָּיִם:  כִּי-בְרֹב הַיָּמִים, תִּמְצָאֶנּוּ.  ב תֶּן-חֵלֶק לְשִׁבְעָה, וְגַם לִשְׁמוֹנָה:  כִּי לֹא תֵדַע, מַה-יִּהְיֶה רָעָה עַל-הָאָרֶץ.  ג אִם-יִמָּלְאוּ הֶעָבִים גֶּשֶׁם עַל-הָאָרֶץ יָרִיקוּ, וְאִם-יִפּוֹל עֵץ בַּדָּרוֹם וְאִם בַּצָּפוֹן--מְקוֹם שֶׁיִּפּוֹל הָעֵץ, שָׁם יְהוּא.  ד שֹׁמֵר רוּחַ, לֹא יִזְרָע; וְרֹאֶה בֶעָבִים, לֹא יִקְצוֹר.  ה כַּאֲשֶׁר אֵינְךָ יוֹדֵעַ מַה-דֶּרֶךְ הָרוּחַ, כַּעֲצָמִים בְּבֶטֶן הַמְּלֵאָה:  כָּכָה, לֹא תֵדַע אֶת-מַעֲשֵׂה הָאֱלֹהִים, אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה, אֶת-הַכֹּל.

ו בַּבֹּקֶר זְרַע אֶת-זַרְעֶךָ, וְלָעֶרֶב אַל-תַּנַּח יָדֶךָ: 
כִּי אֵינְךָ יוֹדֵעַ אֵי זֶה יִכְשָׁר, הֲזֶה אוֹ-זֶה, וְאִם-שְׁנֵיהֶם כְּאֶחָד, טוֹבִים.

ז וּמָתוֹק, הָאוֹר; וְטוֹב לַעֵינַיִם, לִרְאוֹת אֶת-הַשָּׁמֶשׁ.  ח כִּי אִם-שָׁנִים הַרְבֵּה יִחְיֶה הָאָדָם, בְּכֻלָּם יִשְׂמָח; וְיִזְכֹּר אֶת-יְמֵי הַחֹשֶׁךְ, כִּי-הַרְבֵּה יִהְיוּ כָּל-שֶׁבָּא הָבֶל.  ט שְׂמַח בָּחוּר בְּיַלְדוּתֶיךָ, וִיטִיבְךָ לִבְּךָ בִּימֵי בְחוּרוֹתֶיךָ, וְהַלֵּךְ בְּדַרְכֵי לִבְּךָ, וּבְמַרְאֵי עֵינֶיךָ; וְדָע, כִּי עַל-כָּל-אֵלֶּה יְבִיאֲךָ הָאֱלֹהִים בַּמִּשְׁפָּט.  י וְהָסֵר כַּעַס מִלִּבֶּךָ, וְהַעֲבֵר רָעָה מִבְּשָׂרֶךָ:  כִּי-הַיַּלְדוּת וְהַשַּׁחֲרוּת, הָבֶל.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
היהודים הם אולי מקור השכל מקור התרבות, בין מה שהתורה ממשילה אותנו להיות ובין מה שאנחנו באמת יש הבדל.

כשאתה אומר שהעם היהודי כפי שהוא היום הוא אור לעמים זה כמו שתגיד שאיטליה היום היא אותה אמפריה שהייתה רומא. אני לא מבין מה כל כך מיוחד בעם היהודי חוץ מההרגל המתונף הזה של להוריד את הראש כל פעם שגוי רוצה לכףכף אותך.

היהודי היה במשך 2000 שנה מילה נרדפת לשק אגרוף רק התחבא מאחורי התנך וקרא לעצמו אור לעמים. מה אור לעמים? עם של 6 מליון במדינתו חי כמו כלב בגלל 20% שהם ערבים? זה אור לעמים? עם כל כך נאור ומיוחד כפי שאתה אומר שלא מסוגל להבחין בין אויב לחבר כשהאויב מופיע בפומבי וקורא לשואה נוספת בעמך בהשמדת תרבותך ובחיסול המורשת היהודית לאלתר, זה אור לעמים? מדובר בעם מטומטם עם עלוב ועם פחדן.

ואני יהודי שיהיה ברור אבל אני בניגוד אליכם לא חי באשליה שהעם שלי מיוחד, הדבר היחיד שמיוחד בעם שלי זה הטמטום שלו.

בגלל כל הגלות הזו
וההלכה שלא נרים את הראש בגלות
נדבק לנו הנגיף הזה של הורדת הראש למדינה החדשה ישנה נושנה שלנו
ולצערנו השמאלנים המשומדים ממשיכים את תרבות הגולה ומתחברים לשונאים ומנקים להם את ישבניהם

בוודאי שהעם שלנו מתנהג כגולה בארץ, מפני שהורגלנו
אך לא זו הדרך!!

אור לעמים יהיה בעתיד בבאכי"ר.

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

זה בגלל שכל המתבוללים חסרי האמונה , הם אלה המנהיגים שלך
תן לחברי האיחוד הלאומי , שחושבים שאנחנו העם הנאור ואנחנו אור לעמים , תן להם שנה אחת להיות ההנהגה
חצי שנה מה שנה , ואז תראה מה זה הנהגה יהודית , ומה זה עם אמיתי וחזק
אבל בנתיים , אתה באמת חושב , שציפי החזקה או ביבי וליברמן האיתנים , הם חושבים שהעם הזה נאור ואו לעמים ?
לא
בגלל זה יש לך את התוצאות האלו .

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה בגלל שכל המתבוללים חסרי האמונה , הם אלה המנהיגים שלך
תן לחברי האיחוד הלאומי , שחושבים שאנחנו העם הנאור ואנחנו אור לעמים , תן להם שנה אחת להיות ההנהגה
חצי שנה מה שנה , ואז תראה מה זה הנהגה יהודית , ומה זה עם אמיתי וחזק
אבל בנתיים , אתה באמת חושב , שציפי החזקה או ביבי וליברמן האיתנים , הם חושבים שהעם הזה נאור ואו לעמים ?
לא
בגלל זה יש לך את התוצאות האלו .

לא משנה מדוע ולמה השורה התחתונה היא החשובה, ונכון להיום אין לנו שום סיבה לקרוא לעצמנו אור לעמים כשאנחנו בעצמנו עיוורים.

וכן לדעתי ליברמן הוא האופציה הריאלית היחידה לא הכי טובה כמובן שאם האיחוד הלאומי היה בשלטון הייתי הרבה יותר שקט אבל כרגע ליברמן עדיף מכלום

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לא משנה מדוע ולמה השורה התחתונה היא החשובה, ונכון להיום אין לנו שום סיבה לקרוא לעצמנו אור לעמים כשאנחנו בעצמנו עיוורים.

וכן לדעתי ליברמן הוא האופציה הריאלית היחידה לא הכי טובה כמובן שאם האיחוד הלאומי היה בשלטון הייתי הרבה יותר שקט אבל כרגע ליברמן עדיף מכלום

ברגע האמת , הוא ישבר לבקשות הגויים - ארה"ב
שהם בעצם השלטון האמיתי פה בארץ , כל עוד לא עולים אנשים כמו האיחוד הלאומי וכו' , הממשלה שלך היא ארה"ב ... לא עושים כלום בלי אישורים ובצעים את כל בקשתם
היו זמנים ...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : מרץ 05, 2009, 15:18:52 »
ברגע האמת , הוא ישבר לבקשות הגויים - ארה"ב
שהם בעצם השלטון האמיתי פה בארץ , כל עוד לא עולים אנשים כמו האיחוד הלאומי וכו' , הממשלה שלך היא ארה"ב ... לא עושים כלום בלי אישורים ובצעים את כל בקשתם
היו זמנים ...

טוב מה אתה רוצה, בעל המאה הוא בעל הדעה.

למה לאבא יש את המילה במשפחה? הוא מביא את הכסף, מאותה סיבה ארה"ב תקועה אצלנו בתוך הוורידים כי יש לה כסף
=====
אני מבקש להפסיק עם המילה שהיא האות השביעית
יש ביטויים מכובדים יותר

יוחאי, אחים באמת
« עריכה אחרונה: מרץ 06, 2009, 08:45:25 על ידי אחים באמת »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טוב מה אתה רוצה, בעל המאה הוא בעל הדעה.

למה לאבא יש את המילה במשפחה? הוא מביא את הכסף, מאותה סיבה ארה"ב תקועה עמוק בורידים שלנו כי יש לה כסף
יש דברים שהם מעבר לרק כסף.
« עריכה אחרונה: מרץ 31, 2009, 19:58:41 על ידי אחים באמת »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק beitar_fc

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
מדינה יהודית.
שתיהיה גם דמוקרטית אבל לא צריך לכפות על אף אחד משהו שהוא לא רוצה אבל לא לתת  זכויות לערבים.
הם האויבים שלנו הם לא סתם אנשים שחיים פה וצריך לתת להם זכויות

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
כיוון שהסקר מציב אותי עם הגב לקיר: רק שתי אופציות ללא פשרה.  אז הצבעתי ברוח הסקר...

בחרתי במדינה יהודית.

מנותק AdIeL

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
במשך 2500 שנה חלמנו על מדינה יהודית
ולא חלמנו על מדינה שגברים עם גברים ונשים עם נשים
חלמנו על הקמתה של מדינה יהודית שלא מפחדת משום דבר מדינה שלומדים בה תורה
ולא נותנים שטחים לאויב יימח שמו ולא על מדינה שמלמדים בבית הספר שאין אלוקים שהעולם נברא במקרה
לא חלמנו על מדינה שלא לומדים בה תורה
חלמנו על מדינה שאוכלים בה כשר ולא מדינה שמוכרים בה חזיר ושרימפס וכל האוכל של הגויים
חלמנו על מדינה שיהיה בה רק יהודים לא נוצרים ולא מוסלמים
הגיע הזמן לעשות שינוי ומידי
מוות לערבים מוות למוסלמים ולכל האויבין יש''ו
עם ישראל חי

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ברור שמדינה דמוקרטית. דת יהודית או זהות יהודית הן עניין של הפרט ולא צריך לכפות אותן על מי שלא רוצה בהן. אבל מה שכן, חשוב לשמור על רוב יהודי, אבל צריך לעשות את זה בדרך הוגנת. צריך להגביל את הילודה על הערבים אבל גם על היהודים. 
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ברור שמדינה דמוקרטית. דת יהודית או זהות יהודית הן עניין של הפרט ולא צריך לכפות אותן על מי שלא רוצה בהן. אבל מה שכן, חשוב לשמור על רוב יהודי, אבל צריך לעשות את זה בדרך הוגנת. צריך להגביל את הילודה על הערבים אבל גם על היהודים. 

אני הבנתי את הראש שלך... אתה מודע לעובדה שקיימת בעיה אתה יודע מה הבעיה אבל אתה לא מוכן לעשות מה שדרוש כדי לפתור את הבעיה. למה לחפש פתרונות מסובכים לדברים פשוטים? הערבים הם איום דמוגרפי אז מה תעשה תגביל להם את הילודה? הם בונים איפה שהם רוצים ולא שואלים אף אחד אז הם ישאלו אותך כמה ילדים לעשות? זה לא יצליח. הפתרון הכי פשוט והכי יעיל הוא פשוט לגרש אותם. לדעתי צריך לקבור אותם אבל זה כבר משהו אחר. אנשים כמוך תלויים באנשים כמונו, אתם מרגישים נאורים ותרבותיים ויושבים בבתי קפה ומדברים על כמה שאנחנו גזעניים ולא אתיים, אבל הסיבה היחידה שאתה יכול לעשות את זה זה בגלל שאנחנו כאלה. אנשים כמוך לא יכולים להתקיים בלעדינו, בעוד שאנחנו נתקיים נהדר בלעדיך.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אז איזו מן דמוקרטיה זו?
אם מיעוט שהופך לרוב להיות יכול להרוס את הדמוקטטורה?
ממה שהבנתי ממך אתה דוגל בכפיה על אנשים אבל בדרך "ההומנית" שנקראת דמוקרטיה.
אי אפשר לומר שצריך לשמור על רוב יהודי בעוד שיש לך זרים בארץ ישראל זה נוגד הדמוקרטיה וגם זה רק מראה עליך שאתה גזען ואתה לא רוצה פה את הערבים בדיוק כמו רוב העם.
לשמור על רוב יהודי? אתה אזרח העולם,לא?  מה זה משנה מוסלמי,יהודי או נוצרי?  אתה סותר  את עצמך.
אתה מצפה ליהי רוב יהודי בעוד שאתה לא מייחס ליהודתך כלום-אז איזו מן חוצפה זו לבוא באימרה לשמור על רוב יהודי...
בין המצוות הכי גדולות ביהדות של להוליד ילדים? ואתה בא ורוצה להגביל את הילודה?  חמוד שלי כנראה שאתה לא יודע דמוקרטיה ויהדות סותרות אחת את השניה
ואתה בא בגישה הומנית ואנטי כפייתית ואתה בא ומנסה להיכנס לחיים הפרטי של אנשים ולקבוע להם כמה ילדים הם יביאו?  זו לא דמוקרטיה

כמה שהמערביות טימטמה  את השכל היהודי.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2009, 17:34:03 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"