כתב נושא: לגבי הפגנות ותליית שלטים.  (נקרא 2170 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
לגבי הפגנות ותליית שלטים.
« ב- : פברואר 16, 2007, 14:28:40 »
הלכתי לתלות שלט:שלום עם ירושלים,הימים היו ימי אוסלו ואני פעלתי במעוז השמאל בצפון ת"א ברחוב אבן גבירול.אחרי שתליתי אותו הגיעו לשם שמאלנים עם חולצות ועליהם רשום א מ ת  ופרס.
אחד מהפעילים ניגש אלי ורצה לקרוע את השלט אחרי שלקח לי 20 דקות לתלות את השלט.אמרתי לו אתה לא תיגע בשלט הזה.
ואז התקרבו אלי כמה שמאלנים ואז להפתעתי נגח השמאלני בפרצופו באגרופי...כתוצאה מכך נשבר אפו של השמאלני וידי התלכלכה בדם.
למזלי הרע עצרה ניידת משטרה במקום ונלקחתי לאבו כביר.
שאלתי את השוטרים למה עצרו אותי שהרי הגנתי על עצמי ואז האשימו אותי בתקיפה וגרימת חבלה חמורה.
ישבתי 48 שעות במעצר באבו כביר.אנשים שם מאד נחמדים הם ראו שאין לי כסף,בגדים להחלפה ונתנו לי שמפו,שמיכות,פרוסות לחם,תה.
התקשרתי בתחנה לבית ואמרתי שנעצרתי ולא ידאגו לי.הם נבהלו מאד והייתי צריך להרגיע אותם.
בסוף שיחררו אותי בלי כתב אישום.
אבל הסעיף הזה והתיק במשטרה הפריע לי להוציא רישיון לנשק.
אז כתבתי מכתב ליועץ המשפטי לממשלה:תארתי את השתלשלות העניינים איך במדינה חופשית,נאורה ודמוקרטית מונעים מאזרח שלו ושומר חוק כמוני להפגין ועוצרים אותו ללא סיבה!כתבתי לו נראה לך שזה נכון שאני אתקוף כמה אנשים לבדי?
מדובר כאן בבירוקרטיה ולקח לי שנים לסגור את התיק.
שיחות טלפון למטה הארצי של המשטרה.
פגישות עם קצינת מבחן ביפו ושיחות.
עדיין יש לי ר"פ רישום פלילי אבל הוצאתי רישיון לנשק כי העבודה מחייבת.
אפילו תעודת יושר הוצאתי במשטרה במרחב ירקון.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #1 ב- : פברואר 16, 2007, 14:35:21 »
סיפור יפה חבל שהמשטרע כל כך נבלות ולא רוצים לדעת את האמת.
« עריכה אחרונה: פברואר 16, 2007, 14:42:20 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : פברואר 16, 2007, 14:42:00 »
כשזה קורה לי זה לא יפה ולא נעים.הם מסתכלים על התוצאות:הפרצוף שלו לא נראה טוב בגלל הדם ועשו מזה סיפור.הם היו צריכים לעזוב את השלט שלי במנוחה במקומו.למה לקרוע שלט?זאת אלימות לכשלעצמה ואני הצד המתגונן יוצא מתקיף.זה עיוות המציאות.
גם ששמים עליך אזיקים ומכניסים אותך לניידת לעיני אנשים שמכירים אותך זה לא נעים,מסתכלים עליך בכאלה מבטים כאילו מי יודע מה עשית ואני מה זה בן אדם נחמד,סימפטי,נעים הליכות,ממש בחור טוב.
אבל אני שונא שנוגעים לי בדברים שלי:השלט לא רצה להתלות בגלל הרוח ועד שקשרתי אותו יצאה לי הנשמה!
בכלל לא אהבתי את השלט מה לי ושלום?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : פברואר 16, 2007, 14:43:37 »
ככה זה צרה פוחדת לבוא לבד היא באה עם צרור...
גם הדם שהיה לו וגם המשטרה שבאה ואתה אולי הייתה קצת נסער ועצבני..
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : פברואר 16, 2007, 15:00:06 »
דווקא הייתי רגוע,אני אדם חזק מאד מבפנים ולא מאבד שליטה בקלות.הם הידקו את האזיקים וזרקו אותי לרצפה של הניידת ואז אמרתי להם שאני אסמטי ולא יכול לנשום ואם יקרה לי משהו בגלל האזיקים שעוצרים לי את מחזור הדם הם יסתבכו.
אמרתי להם אתלונן עליכם ואז השוטר נתן לי סטירה וכשהביאו אותי לתחנה לא נתנו לי אוכל ושתיה וסרבו לתת לי שיחת טלפון בטענה שויתרתי על זכויותי.
רק לפני הנסיעה למעצר נתנו לי לטלפן.
במעצר באבו כביר יש ערבים נרקומנים שהם כמו חיות: סוחרים בסמים במעצר אבל אני ישבתי עם סרבני תשלום מזונות.גם סיפור: הנשים שלהם רודפות אותם ממש ואין להם כסף,המשכורת מעוקלת.
עובדה שהסתדרתי בלי עורך דין רק בעצמי.
ליועץ המשפטי לממשלה כתבתי בעצמי והצלחתי לבטל את כל העניין שזה נדיר,לא כולם מקבלים רישיון לנשק עם תיק על חבלה חמורה.

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : פברואר 16, 2007, 15:02:53 »
אחרי שהשתחררתי לקחתי את שם שותפי לתא:הלכתי לקנטינה וקניתי להם ממתקים במאות שקלים:חבילה ענקית,במבה,ביסלי,מצופים,קצף גילוח,אפטר שייב כאילו הם משפחה שלי.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #6 ב- : פברואר 16, 2007, 15:38:01 »
אחרי שהשתחררתי לקחתי את שם שותפי לתא:הלכתי לקנטינה וקניתי להם ממתקים במאות שקלים:חבילה ענקית,במבה,ביסלי,מצופים,קצף גילוח,אפטר שייב כאילו הם משפחה שלי.
איזה יופי באמת הגיע להם שאתה באת בלי כלום עזרו לך ממש יפה ;)
הכול לטובה..
יגאל=גואל