כתב נושא: 'ולס עם בשיר'=סרט שמאלני המיצג את שלטון העוול  (נקרא 5663 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

עוד סרט עוולה שמאלני משוקץ שנוצר במיוחד בכדי להטות את לב מדינות הגוים ללחוץ על מדיניות החוץ והפנים
של שלטון העוולה בארץ-הקודש תובב''א להמשיך להתנכל ולהתנכר לעם היהודי האמוני הימני האמיתי ה' עליהם יחיו !!
זוהי השיטה של שלטון העוולה ,לעורר את מגמה אנטי-יהודית השוללת ציביון יהודי ,בצורה של סרטים ופירסום במדינות הגוים
( בייחוד בארה''ב ואירופה ) ,וכך למעשה מבצעים שטיפת-מוח כלל עולמית כנגד ציביון יהודי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ,
ולאחד התגובות של אותן מדינות הגוים עפ''י האינפורמצי'ה של שטיפות -המוח , כלומר יצירת לחץ מדיני לטובת האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו ,''נכנע'' כבייכול שלטון העוולה למעשה הנבלה שהוא עצמו יזם !!

הסתה אנטי-יהודית דומה בתכליתה נעשית על-ידי צוות ''קומיקאים'' המכונה ב''טמבלביזי'ה הישרא'לית '' בשם '' ארץ נהדרת ''  שמופעל על-ידי גרעין השמאל המנהל את ''תיאטרון הבובות'' שלו בפרלמנט ''הכנסת'' כאשר אנשין השולטים בהון הגזול הם הם ש'' מושכים בחוטים'' !!
רק בשבוע שעבר הוצגו הגיבורים היהודים האמונים הימנים האמיתיים שנלחמים על כל פיסה מארץ-הקודש תובב''א עלי'ה נשפך דם אחינו ויקירינו הי''ד , היהודים הגיבורים היקרים ר' ברוך מרזל  ואיתמר בן-גביר הי''ו , הגישו על-כך עתירה ל''בית-המשפט'' השמאלני המשוקץ שכולנו יודעים מי עומד בראשו שר''י !!
להלן הקישור בעניין זה :

http://news.google.co.il/news?hl=iw&q=%D7%90%D7%A8%D7%A5+%D7%A0%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%AA&um=1&ie=UTF-8&ei=FJmhSaKTOImJ_gay1dTkCw&sa=X&oi=news_result&resnum=11&ct=title

הדבר דומה מאד להסתה אנטי יהודית יזומה בסביבות הערים והיישובים היהודיים במקומות שמהם שואף שלטון העוולה לגרש את כלל האוכלוסי'ה היהודית מהם ,( כפי שנעשה בעיר שכם בסביבות ציון קבר יוסף הצדיק בן יעקב אבינו ע''ה זיע''א ) ,
ולאחר הפוגרום ה''מתואם'' עם שלטון העוולה השמאלני המשוקץ ,לא נותר לשלטון העוולה הנלוז אלא לבנות גדר ולחסום גישת יהודים למקומות המיועדים בטענה של ''חשש לשלומם'' !! כך פועל שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!

ומכאן אנו פונים ליהודי היקר הגיבור חיים בן-פסח הי''ו ,להוציא ולהפיץ בנושא הנ''ל שני סרטוני הסברה האחד בשפה האנגלית והשני בשפה העברית ולפרסמם ביוטוב, פליקס , ובכל מקום אחר שאפשר לפרסם !
אנו מודעים לפופולאריות של ידידנו היקר הגיבור חיים בן-פסח הי''ו ומקווים בע''ה וישועתו שה''סרט'' השמאלני המתועב הזה יושם ללעג וקלס והעולם שסובל מהתפשטות המסוכנת של דת הדמים הרצחנית היא דת האיסלאם המשוקץ יש''ו ,לא יזדהה עם מעשה הנבלה הזה של שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !-- לפניכם הקישור לאתר משוקץ המסביר אודות ה'' סרט'' המתועב הזה !

http://www.hacursa.co.il/viewtopic.php?f=7&t=2546

והקב''ה יפר במהרה עצתם ויקלקל מחשבותם ויסכל את מעשי הנבלה הללו כנגד העם היהודי כולו , וישמיד שלטון מלכות הרשעה במהרה ויקים סוכת-דוד הנופלת ונזכה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: פברואר 23, 2009, 17:27:57 על ידי אחים באמת »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ישר כוח!

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
'ולס עם בשיר'=סרט שמאלני המיצג את שלטון העוול
« להגיב #2 ב- : פברואר 22, 2009, 19:51:00 »
מצטער אבל אני לא מסכים, ואלס עם באשיר זה לא סרט שתוקף את ישראל
אלא רק מראה עובדתית מה קרה מנקודת מבט של לוחם טראומתי....
מי שלא ראה שלא ידבר סתם....

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אחי אבא שלי שירת בלבנון והוא ראה המון דברים, אבל דבר אחד שאסור לעשות באף מקרה הוא סרט שמראה כמה המדינה שלך היא לא בסדר זה צעד אחד לפני בגידה, במיוחד שהיה מדובר במלחמה צודקת, מלחמת אין ברירה

מנותק מגן דוד

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני מסכים עם blue and white... אני לא רואה משהו אנטי-ישראלי בסרט.

די לפולש הפלסטינאצי!

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אחי אבא שלי שירת בלבנון והוא ראה המון דברים, אבל דבר אחד שאסור לעשות באף מקרה הוא סרט שמראה כמה המדינה שלך היא לא בסדר זה צעד אחד לפני בגידה, במיוחד שהיה מדובר במלחמה צודקת, מלחמת אין ברירה
דווקא הסרט מראה שהנוצרים אחראים להרג ישירות ולא הישראלים...
הרבה חושבים שאת הטבח ביצעו הישראלים, מה שהסרט מראה זה שהישראלים היו קורבנות של ברירת מחדל...

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 22, 2009, 20:20:36 »
מצטער אבל אני לא מסכים, ואלס עם באשיר זה לא סרט שתוקף את ישראל
אלא רק מראה עובדתית מה קרה מנקודת מבט של לוחם טראומתי....
מי שלא ראה שלא ידבר סתם....
בס''ד

יהודי יקר ! ( מכיוון שראינו כאן תגובות דומות , מופנה המסר הבא לכל מי שחושב שהשיקוץ השמאלני הזה המכונה ''סרט'' איננו אנטי-יהודי ששם את יוצריו הנאצים ללעג-וקלס !!)
קיימות כאן שתי אפשרויות :
1) אינך מבין את המסר האמיתי שמאחורי השיקוץ האנטי-יהודי הזה המכונה ''סרט'' !! , הרי זכור לך כיצד הטיל  ''בית-המשפט '' של שלטון העוולה השמאלני ''צווי איסור פרסום'' על שיריו האנטי שמאלניים של אחינו ורענו היהודי היקר אריא'ל זילבר הי''ו !! וכן על הסרט שתיאר את מעשי העוולה של מועצת פש''ע (יש''ע) ששימשו כמרגלים של הימין-המזוייף שאיננו אלא סוכנים של שלטון השמאל המשוקץ שר''י , בכדי לנהל את מעשי העוולה של גירוש אחינו מבתיהם ומנחלתם ר''ל  :'( --ומכאן שכל מה שהוא ''אנטי יהודי'' מוגן כ ''חופש הביטוי'' , ומה שהוא '' אנטי-שמאלני '' מותקף ומוגדר כ ''הסתה ''!! ואם לא הבנת זאת עד כה , הרי שהינך תמים מאד !!
2) האפשרות הבאה היא הפחות מסתברת , והיא שהינך אכן מבין את המסר שמאחורי השיקוץ הזה המכונה ''סרט'' אלא שיש לך ''מחסומים'' פנימיים שנוטים ''לצבוע בלבן '' את מעשי הנבלה של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! והדבר נובע מחשיפת יתר לשטיפות-מוח במערכת הליכלוך (חינוך) והתשקורת לסוגי'ה , השבויים בידיו האנטי-יהודיות של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!
אנו משערים שהאפשרות הראשונה היא הרלוואנטית !! וכאח וריע לנו , אנו מבקשים ממך להכנס לאתר הבא , בכדי שתכיר באיזו גלות מרה היננו נמצאים תחת שלטון שמאלני אנטי-יהודי שידיו מגואלות בדם אחינו השפוך כמים הי''ד  :'( !! ומשם תבין שהדברים הנ''ל לא נעשו ''בתמימות '' !!

http://emet1.com/ 

והקב''ה יסייע במהרה בעד עמו ישרא'ל למען קדושת שמו יתברך ויתעלה הנקרא עלינו ,וישלח במהרה גואל-צדק בבאכי''ר

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: פברואר 22, 2009, 20:25:35 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : פברואר 22, 2009, 20:28:02 »
בס''ד

יהודי יקר !
קיימות כאן שתי אפשרויות :
1) אינך מבין את המסר האמיתי שמאחורי השיקוץ האנטי-יהודי הזה המכונה ''סרט'' !! , הרי זכור לך כיצד הטיל  ''בית-המשפט '' של שלטון העוולה השמאלני ''צווי איסור פרסום'' על שיריו האנטי שמאלניים של אחינו ורענו היהודי היקר אריא'ל זילבר הי''ו !! וכן על הסרט שתיאר את מעשי העוולה של מועצת פש''ע (יש''ע) ששימשו כמרגלים של הימין-המזוייף שאיננו אלא סוכנים של שלטון השמאל המשוקץ שר''י , בכדי לנהל את מעשי העוולה של גירוש אחינו מבתיהם ומנחלתם ר''ל  :'( --ומכאן שכל מה שהוא ''אנטי יהודי'' מוגן כ ''חופש הביטוי'' , ומה שהוא '' אנטי-שמאלני '' מותקף ומוגדר כ ''הסתה ''!! ואם לא הבנת זאת עד כה , הרי שהינך תמים מאד !!
2) האפשרות הבאה היא הפחות מסתברת , והיא שהינך אכן מבין את המסר שמאחורי השיקוץ הזה המכונה ''סרט'' אלא שיש לך ''מחסומים'' פנימיים שנוטים ''לצבוע בלבן '' את מעשי הנבלה של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! והדבר נובע מחשיפת יתר לשטיפות-מוח במערכת הליכלוך (חינוך) והתשקורת לסוגי'ה , השבויים בידיו האנטי-יהודיות של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!
אנו משערים שהאפשרות הראשונה היא הרלוואנטית !! וכאח וריע לנו , אנו מבקשים ממך להכנס לאתר הבא , בכדי שתכיר באיזו גלות מרה היננו נמצאים תחת שלטון שמאלני אנטי-יהודי שידיו מגואלות בדם אחינו השפוך כמים הי''ד  :'( !! ומשם תבין שהדברים הנ''ל לא נעשו ''בתמימות '' !!

והקב''ה יסייע במהרה בעד עמו ישרא'ל למען קדושת שמו יתברך ויתעלה הנקרא עלינו ,וישלח במהרה גואל-צדק בבאכי''ר

הגולה בארץ  :)

הגולה בארץ, אני יודע טוב מאוד מתי זה שטיפת מוח ומתי להפעיל שיקול דעת... ומערכת הליכלוך לא טינפה אותי כי למדתי בבתי ספר דתיים ובמכינה קדם צבאית, די לראות בכל דבר רק שחור, הסרט נעשה ממניעים אישיים של סגירת מעגל ולא ממניעים פוליטים...
אריאל זילבר ושאר ימנים נחסמו בגלל הסיבות שציינת אבל אין קשר לנושא הנ"ל, אל תעשה סלט ירקות ופירות...

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : פברואר 22, 2009, 20:33:33 »
הגולה בארץ, אני יודע טוב מאוד מתי זה שטיפת מוח ומתי להפעיל שיקול דעת... ומערכת הליכלוך לא טינפה אותי כי למדתי בבתי ספר דתיים ובמכינה קדם צבאית, די לראות בכל דבר רק שחור, הסרט נעשה ממניעים אישיים של סגירת מעגל ולא ממניעים פוליטים...
אריאל זילבר ושאר ימנים נחסמו בגלל הסיבות שציינת אבל אין קשר לנושא הנ"ל, אל תעשה סלט ירקות ופירות...
בס''ד

יהודי יקר!

היכנס לאתר הבא ותבין אלו '' מעדנים וסלטים'' מורעלים , מאכילים אותם מנוולים שמאלניים משוקצים שר''י את כל מי שנופל למלכודת השמד וההתבוללות שלהם !!

אנו מנוסים מאד ומכירים את המנגנון המשוקץ מבפנים !!

בס''ד

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
טוב, בכל מקרה עמדתי בסרט ברורה, עמדתך ברורה... כולנו שמחים ומאושרים, אני לא ארחיב עוד.

בבקשה אם כבר אתרים בז'אנר של הגולה בארץ אז הנה עוד אחד. http://conspil.com/

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
טוב, בכל מקרה עמדתי בסרט ברורה, עמדתך ברורה... כולנו שמחים ומאושרים, אני לא ארחיב עוד.

בבקשה אם כבר אתרים בז'אנר של הגולה בארץ אז הנה עוד אחד. http://conspil.com/
בס''ד
 הקשר שבין המסר שבאתר שהבאנו לזה שבאתר זה , ''מקרי בלבד'' !!

בס''ד

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס''ד
 הקשר שבין המסר שבאתר שהבאנו לזה שבאתר זה , ''מקרי בלבד'' !!

איראן תכף מפציצה אותנו ואנחנו מתווכחים על שטויות? לתקוף את איראן עכשיו!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איראן תכף מפציצה אותנו ואנחנו מתווכחים על שטויות? לתקוף את איראן עכשיו!
בס''ד

השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י עם המסרים האנטי-יהודיים שלו לעולם הוליד את נכונותו של העולם לחימושה של מדינת הצורר האויב המוסלמי האיראני יש''ו שר''י בנשק גרעיני !! וכל זאת בשם '' שיוויון הזכויות '' !! לעג-לרש !!
אם יחוסל הצורר המוסלמי האיראני יש''ו שר''י יביא לנו שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי צורר חדש , והרבה יותר חזק !! הם יש''ו הביאו את אדולף היטלר הנאצי יש''ו שר''י לרצוח 6000,000 מאחינו  הי''ד !! והם הם המקור לאסונות העם היהודי כולו !! שורש פורה ראש ולענה יש לגדוע טרם יתפשט וישתלט !
http://emet1.com/?page_id=86
בס''ד

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס''ד

השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י עם המסרים האנטי-יהודיים שלו לעולם הוליד את נכונותו של העולם לחימושה של מדינת הצורר האויב המוסלמי האיראני יש''ו שר''י בנשק גרעיני !! וכל זאת בשם '' שיוויון הזכויות '' !! לעג-לרש !!
אם יחוסל הצורר המוסלמי האיראני יש''ו שר''י יביא לנו שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי צורר חדש , והרבה יותר חזק !! הם יש''ו הביאו את אדולף היטלר הנאצי יש''ו שר''י לרצוח 6000,000 מאחינו  הי''ד !! והם הם המקור לאסונות העם היהודי כולו !! שורש פורה ראש ולענה יש לגדוע טרם יתפשט וישתלט !
http://emet1.com/?page_id=86
השמאל מכין את העולם לשואה נוספת... בכך שהוא גורם ליהודים לטמון את הראש באדמה.

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
זהו הסרט לא זכה... אפשר לרדת מהנושא.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הערבים המוסלמים,הם קורבנות של הטפשות הגזענות והשנאה שלהם אלינו.כל סרט שמנסה להציגם כמסכנים או להציג את נקודת המבט שלהם (כמו ג'נין ג'נין) ,רק מראה לעולם
שהם מסכנים.בדרך כלל אני מתנגד לדיעות של "הגולה בארץ" כי הוא רואה הכל בשחור ולבן,אבל כל סרט שנותן לצופה איזו שהיא תחושת הזדהות עם האוייב,הוא מבחינתי תעמולה אנטי ישראלית.לשם שינוי אני חושב שהגולה בארץ צודק בנושא הספציפי הזה.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : פברואר 23, 2009, 20:34:24 »
אני ראיתי את הסרט ופשוט גועל נפש
בן זונה הבמאי הזה ימח שמו ,
(היה זמן לשאלות שהוא בא לסנימטק)שאלתי אותו "איך הוא הציג אותנו ככה גרוע ומדינה דפוקה חסרת ניסיון ? "
אז הוא אומר לי "סיפרתי את הסיפור של עצמי , לא באתי להביע דעה ימנית או שמאלנית"
רציתי לשאול אותו אז איך בדיוק קשור הקטע שמכונית עם מחבלים יורה במלא חיילים בורחת ואנחנו מפציצים אותם עם כל הארסנל מחריבים את כל העיר ומחטיאים אותם , איך זה קשור לסיפור חייב ?
איך זה קשור שרואים ערבי משתין על גופה של חייל ?  בן זונה מגיע לו שלא זכה היה צריך למות
הייתי שואל עוד אבל כולם מטומטמים מחאו לו כפיים אין דברים כאלה

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #17 ב- : פברואר 23, 2009, 22:38:42 »
הגולה בארץ צודק.ארי פולמן הוא אנטישמי ובוגד והציג סרט שכוונתו להאשים את היהודים בטבח שנוצרים ביצעו במוסלמים.למרות שהוא יודע שזה שקר גמור.מטרתו להכפיש את צה"ל ומדינת ישראל ולהציג מצגת שווא על חייל הסובל מהלם קרב תוך סילוף המציאות.
ראשית מלחמת לבנון פרצה באחריותו הבלעדית של הארגון משחרור פלשתין מיהודים.שנית סוריה אחראית למעשי טבח בלבנון,לרצח עם,לסחר בסמים.
שלישית בסרט מוצגים קרבות בצורה מעוותת.צה"ל נלחם בטרוריסטים במלחמת מגן.
זאת לא פעם ראשונה שהקולנוע הישראלי מציג את צה"ל כצבא כיבוש,קלגסים ואת הטרוריסטים כקרבנות.
האמת היא שאש"ף וערפאת נזרקו מכל מקום בו היו:ירדן,לבנון ואף מדינה ערבית לא רוצה את הסרטן הזה בקרבה.
אני קורא לחרם מוחלט על סרטים כאלה.
אני מתפלא איך גולשים כאן נופלים שבי לתעמולה שמאלנית בולשביקית.
אירוני הוא שהשמאלנים היהודים בהוליבוד לא בחרו בסרט לאוסקר כי אפילו עבורם הוא יותר מדי או שאני טועה והם רצו סרט מכפיש יותר.לפחות יפן הצילה אותנו הפעם.
בעבר היו סרטים של אפרים קישון שהוא סטריקן ימני בעד ישראל.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #19 ב- : פברואר 24, 2009, 05:19:08 »
בס"ד

קשה לתאר את קנה המדה של חילול השם שנגרם ע"י היהודון חולה הנפש האומלל הזה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן